Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυκτίου Νο 60 -ελπίζω...


Recommended Posts

ΜΑΡΙΑ τοση ωρα προσπαθω να θυμηθω οτι ηθελα να απαντησω σε καποιον!! :oops::oops::oops::oops::oops: όχι κοριτσάρα μου τπτ δν ειπαν!!

Σισσάκι μου :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x~o)~o)[smilie=nike.gif][smilie=book1.gif] [smilie=headbang.gif] [smilie=iamwithstupid.gif] [smilie=wave.gif]

Νατασσουα σιγουρα ειναι δύσκολο ,απλα οταν εισια απο την απεξω ομως ε μας φαινεται του ματς...σορυ ε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Α!! Άφρο ποια καθισματάκια γίνονται και μπούστερ μετά και πότε σκέφτεσαι να περάσεις απο το κάθισμα στο μπουστερ;

Η κουμπάρα μου βάζει σε μπούστερ τον, κατα 3 μήνες μικρότερο από την Χ (η Χ 3 1/2 ετών), γιο της.Το παιδί είναι όμως πολύ αναπτυγμένος.

Το έχουμε ξανασυζητήσει αλλά τελικά δεν κατέληξα σε συμπέρασμα. Εχει να κάνει με την ηλικία ή με την ανάπτυξη το ποτε θα μπει σε μπούστερ;;

Χρυσα "Εισαγωγη στην Π. Διαθήκη" ΚΑΙ ΔΕ ΘΕΛΩ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΔΙΑΒΑΣΩΩΩΩΩΩ!!!!!

:((:((:((:((:((:((:((:((:((L-)L-)L-)L-)L-)

Νατάσσούλα! :)):)):)):)):)):)):)):))=))

Μαρακι θα με αφήσεις να υποβάλω;; Εχουμε και δουλειές! :D;;);;)

Γιώτα θα με αφήσεις να υποβάλω;; Έχουμε και δουλειές!! :D;;);;)

Νατασσούλα θα με αφήσεις να υποβάλω;; Έχουμε και δουλειές!! :D;;);;)

Γιώτα θα με αφήσεις να υποβάλω;; Έχουμε και δουλειές!! :D;;);;)

:lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα η Κων με πόιόν θα ανέβει και θα είναι στι 18 εδώ?

Βένι καλωρίζικο το σπίτι, ξέχασα να σου ευχηθώ :oops::oops::oops:

Σίσσυ νομίζω με την ανάπτυξη έχει να κάνει, πάντως ο Μιχάλης 26κιλά και 128εκ και ακόμα δεν έχω βγάλει την πλάτη

Σίσσυ κι εμείς έχουμε δουλειές :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι ειδες..οχι απλα εχω καλα αλαλ ειναι και 50% λιπαρα..εμ βεβεια για να φουσκωνει ετσι το μισελινακι μου!!!!

Σαυρογιωτινι ναι ειμαι αριστουργημα και εγω...οχι του Ντα βιντσι ομως!!!

νατασουλα εαν του εδινες υγρο χαρτι υγειας;;;;

Ελα καλε...αυτα ειναι παραμυθακια..μια χαρα θα τα πας ειμαι σηγουρηηηηη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol: Νατασουλα μου!!!!Τι τζεντλεμαν ο μισελ!!!Σιχαμαρα εε?!!!! :lol::lol::lol::lol:

Περαστικα σου!!!

ΧΡΥΣΑ δεν διαφωνω σε τιποτα απ'οσα λες!Αλλα ο διαλογος τελειωνει ΠΟΛΥ συντομα αν πεις καποιες "μαγικες" λεξουλες! ;););) Τεσπα!σε καταλαβαινω-με καταλαβαινεις...τελος!!! :-*

Σισσυ μου θα βαλω υπενθυμιση την κυριακη!!! :lol: Αν και...αν ξεαποκλειστω θα ειμαι στο παρτυ της Ειρηνης!!! :D:D:D Και αι χασου μαρη!!!ΘΕΛΩ να αποθηλασουμε αλλα....Δεν ειμαι μονη μου!!!

χαχαχααχ εισαι τρελλη!!!θα με αφησεις να υποβαλλω λεμε>???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τασια Ντιαρ ευτυχως που καταλαβαινομαστε..αλλιως...!!!!

Παιδια κανενα νεο απο τη ΓΩΓΩ ειχαμε;;;.Μιτσακι μου..πως ειστε;;;

Εγω ελπιζω να τα καταφερω..

αχ παιδια το σπιτικο τοστ με μπριζολα καπνιστη και μοτσαρελα σε ψωμακι σαντοιτσ απο φουρνο ειναι μουρλια....

ναι καλα το καταλαβατε..κοντεβουν παλη να ληξουν τα σαλαμια στο ψυγειο μας και πρεπι να τα φαμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα σχεδον ληγμενα τρως? :lol::lol::lol:

Κ εγω χθες εφαγα κατι πατατακια που εληξαν 24.12.11! :lol::lol::lol::P:P

Βρε Σισσακι!Περαστικα στην Χ!Υψηλος ο πυρετος?Γι'αυτο εισαι χαλια?+για εξεταστικη+ επειδη εχεις μερες να με ακουσεις? :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αβρααμ εγεννησε Ισαακ ? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

για να δεθει με την ζωνη του αυτοκινητου πρεπει να ειναι 140 σχεδον το μπουστερ ειναι 20 εκατοστα αρα το παιδι να ειναι σχεδον 120 ;)

ρωτα την Ολιβια που τα ξερει καλυτερα :lol::lol::lol::lol:

για πολυ αργοτερα σκευτωμαι το μπουστερ ...τωρα 98 εκατοστα ειναι...εχουμε μελλον ακομα .

καλε σκαστε να ποσταρω :twisted::twisted::twisted:

οΜλεει συνεχεια "μοτο"...απο το γαμωτο :o:o:o:oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστ. γιατί τα έγραψες όλα αυτά? :? σε ποιόν απαντάς αλήθεια? :?

Αφρο σε ρώτησα και πριν: τι εννοούσες για το μπουφάν και τις μπότες :?

Συμπεθέρα Βίκυ :lol::lol::lol::lol: μου αρέσει που το έγραψα και με μεγάλα και έντονα γράμματα και εσύ ρωτάς πάλι τα ίδια :lol::lol::lol::lol:

εγώ αυτά τα μπούστερ δεν τα βρίσκω και πολύ ασφαλή και άντρας μου θέλει να βάλει την Ρ. σε τέτοιο :o:o:o:o:o:o:evil::evil::evil::evil:

έχει χιονίσει στα προάστια - περίχωρα και σε μας όχι!!! :D8-)

Μαρία θα ρωτήσω την αδελφή μου, που είναι στο ναυτικό, να μου πει! αν και μέχρι τώρα θα μου το είχε αναφέρει!!! :roll::roll::roll:

βλέπω απαρτία σήμερα, διαβάζω κάτω κάτω όλες ονλάιν είμαστε!!! :roll::roll::roll: εκτός της Θούλης, εκτ΄ςο και είναι μία από τους επισκέπτες!!! :roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε καλυτερα απο το γαμωτο παρα απο το "Θα μου παρεις ενα ΜΟΤΟκρος?" :P:P:P:lol::lol:

Με επιασε η μακακια μου!Φευγω! :P

Αργυ ενα θεμα στο φεις ρε συ!Ξεχασα να το πω!

Μαρια :lol::lol::lol: βεβαια πεταγεσαι σαν τσουτσου κ μας αγνοεις ολες λεγοντας τα δικα σου αλλα...Εισαι αστεια τσουτσου!!!! :P:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζ εδω χιοναει στο κεντρο της Θεσσαλονικης που ειμαστε εμεις!!!!

Αφρο μεταξη μας και εγω θα τον εχω χωρις μπουστερ..

νομιζω οτι η Ολιβ ειχε δημοσιευσει καποια στιγμη καποιο αρθρο η ηταν ιστορια..γαι τα μπουστερ ..

δε θυμαμαι...

εμας ο Χ εχει ακομα πολυυυ δρομο να κατσει στο φεραρι του..

Α Ελενα και το φεραρι εχει αυτο το χαζο μπιμπιπ...και καθε φορα που σφυραει ο Χ λεει το καθησμα σφιριζειιιιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιώτα τι σόρρυ καλέ, δεν παρεξηγήθηκα για να μου βρείτε λύση το έγραψα

Χρύσα εννοείται ότι του δίνω μωρομάντηλα και όχι χαρτί υγείας αλλά τζίφος

Μιλάμε ότι σιχαίνεται σε σημείο αηδίας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελα ρε θα συνηθησει μην ανισυχεις...

αμα του εδινες στεγνο;;

ιδεες λεω..δεν εχω ιδεα τι θα κανω οταν ερθει η δικη μας ωρα...

μερικα παιδια ειναι σιχασιαρικα τι να κανουμε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα ποσα γραψατε?

και ξαναλεω...σε πολλα 9-36 δεν βγαινει η πλατη και να μενει σκετο μπουστερ...

εμεις οσο χωρα θα καθεται με την πλατη και δεμενη με τις ζωνες του καθισματος!

Αναστασια μετα παο ενα διαστημα σταματας να μιλας...και αρχιζουν οι ερωτησεις τυπου "ακομα θηλαζεις ?"

τωρα ατο μπιμπερο...η Μ-Ι πινει σε μπιμπερο...και το ξεκινησε στα 2,5+ αλλα το απολμαβανει...το χαιδευει...πινει και το αφηνει..δεν το κρατ στο στομα!

στο μπανιο ...δεν σκουπζεται ...ενοειται...

αλλα παιζει και αυτο ποτ λεει η Νατασουλα...να συχενονται...η Μ-Ι συχενεται πολυ...ακομα και τα ρουχα της που ειναι για πλυσιμο τα πιανει λες και εχουν σκ@τα επανω!

απο μωρο ηταν ετσι!

Νατασουλα. θα μαθει να σκουπιζεται,..μη σε πιανει πανικος!

θα αρχισει τμημα ζωγραφικης στον δημο μας!

Σισσυ..περατσικα...και μη σκας για το μαθημα...!

χαλαρωσε!

τελικα σου εφερε μακαρονια?

του σπαρ?

Συμπεθερα...για τη πολη σου στην ΕΛΛΑΔΑ το ειπα...νομιζα οτι ηταν προτερημα της Αθηνας τα φακελακια!

Χρυσα...36 κιλα ειναι ο ανηψιο μου τωρρ απου ειναι 10 και ειναι αφρατουλη σαν παιδι!

αφηστε με να ποσταρωωωωωωωωωωωωωωωω...

αφηστε με να ποσταρωωωωωωωωωωωωωωωω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αργυρω νομιζα οτι καταλαβες μετα που απαντησε η γιωτα .

ειπαι η Βενη οτι ο μικρος στενευετε στο ρεκαρο οταν φοραει μπουφαν και της ειπα να το βγαζει ....θυμηθηκα οτι σας εχω πει οτι γαζω και τα παπουτσια του Μ και ειχατε μεινει ετσι :o

ε ναι του βγαζω και το μπουφαν και τα παουτσια :D

νατασουλα ...βλεπω ο Μ σου να γινετε σαν τον Κ μου ....μονο σε κλιβανο που δεν μπενει γαι αποστηροση μετα :lol::lol::lol::lol::lol: πανα με κακα σπανια εχει αλλαξει και αυτο με επιφονιματα αχ δεν μπορω αχ τι ειναι αυτο το πραγμα αχ και αχ και στο τελος ελα μαμα !!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άρα Άφρο αν το παιδί είναι πανω κάτω 110-112 εκατοστά και 20 το μπουστερ 130 εκ. άρα δεν είναι ασφαλές. :roll::roll::roll:

Και ναι περιπου κάτι τέτοιο, βάλε και τον Λωτ και το έχεις! :lol::lol::lol:

Αναστασί α να γεια σου! Το βρήκες!! :lol::lol::lol::lol: Ειχε το κουκλί μου πάνω απο 39 έφτασε μέχρι 39,5 :cry:

Μωρή Νατασσούλα βγάζεις γλώσσα σε κάποιον σα και του λόγου μου;;;;; :-w:-w:-w:-w:-w

Δε βλέπεις τις άλλες που με πάνε λάου λάου!;!;! :)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):)):))=))

Βίκυ :lol::lol::lol::lol::lol: Δεν τρώω σπαρ μωρη! Ποιός τα φτιάχνει;; Αν δεν είναι μισκο δεν τα τρώω!!! :lol::lol::lol:

Μαρία!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αχ να στε καλα βρε τσούπρες!! Μου φτιάξατε το κέφι! :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λοιπόν εγώ πάντως μόλις πήρα το Γ να πάει στο φαρμακείο να μου πάρει και αμυγδαλέλαιο και καστορέλαιο να έχω στο σπίτι.. :mrgreen:

Σίσσυ είσαι καλά? έπεσες επειδή δεν έγραψες σε μάθημα? μη χειρότερα εγω΄δεν έχω ανοίξει ακόμη βιβλίο

περιμένω να δω αν θα χρεωκοπήσουμε ή όχι μη διαβάζω και τζάμπα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σισσιώ σιγα που τρως μονο μισκο...με μισκο σε μεγαλωσε η μαμα σου?

αληθεια ποια ετιαρια φτιαχνει τα σπαρ?

Αφρο ...πολυ γελασα με Κ. χαχχαχχα

ο Π. εχει μαζεψει και εμετους μονος του...εγω ημουν δουλεια..>!

αααα και συμφωνω με τα μπουστερ σκετα...δεν τα βλεπω και πολυ ασφαλη...αλλα απο καποιους ...βασικα τους περισοτερους που δεν εχουν καθολου κατι ειναι και αυτο!

εχω βαφτηση....θυμαστε το χρυσο μ...νι?

εεεεε βαφτηζουν...τι δωρο να τους παρουμε?

σκεφτομουν καθισμα αυτοκινητου...αλλα τους πηρε ο παππους....μια και ηταν της αποψης...οτι μια χαρα ειναι και στην αγκαλια...

πειτε καμια ιδεα...!

Μαρια τι θα κανεις το αμυγδαλέλαιο και καστορέλαιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω δεν εχω !!οκ θα βαλω ρουχα να παω να παρω τη μικρη!! και θα ερθω να συνεχίσω...ειναι να ανεβουν μπαμπας και κορη αν κ το κοβω χλωμο ,αν δνε εκτελεστει το δρομολογιο ογω καιρου θα ακυρωσω τα εισητηρια,παω!!

Σισσυ 2 φορες με ανέφερες!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

πήγα και ηρθα .μεχρι να με αφησετε να υποβάλω...

λοιπόν ήρθα και είμαι :evil::evil::evil::evil::evil:

εχθες το πρωι η μικρη πηρε μαζί της ενα βιβλίο που απο τη μια μερια εχει μηχανισμο που πατας κουμπια και παιζει μουσικη,προφανως το μεσημερι ο συζυξ δν το ηξερε κ δεν το πηρε,και εγω το ειχα ξεχασει..σημερα η μικρη το θυμηθηκε και δεν εφευγε αμα δν το παρουμε..το ψαχνανε ταχα μου οι δασκαλες...αργησανε κ μου το φερανε...το παιρνω και μου ανοιγει στα 2 ,ξεκολλησε ολος ο μηχανισμός και απο πισω ειχε υγρη κολα ουχου,δηλ καθυστερουσαν γτ προφανως το βρηκανε σκισμενο..και εχω τσατιστεί πολυ γτ πολύ απλα μου την δινει ,να εχεις τηνα κεραιοτητα να μου πεις οτι το εσκισαν τα παιδακια ,δν θα σου καταλογίσω ευθύνες 1ον γτ κακως το εφερε εκει το παιδι μου και 2ον ειναι παιδια,σημειωτεον ειναι το 2ο βιβλίο που μας σκιζουν το πρωτο το πηρα κομματια...αλλά ρε φουστη μου ,το κανανε τουμπεκι,ελπίζοντας οτι θα κολλήσει κ δν θα το δω.... :evil::evil::evil::evil: τα ψεμματα δν τα γουστάρω...το τι εξαψαλμο ακουσε η μικρη περιττό να σας πω,δεν μπορω να μην προσεχει τα πραγματα της και δη τα βιβλια και το συγκεκριμενο το αγορασαμε προσθες 12 ευρω...λεφτα για πεταμα δεν εχω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα λύση δεν έχω, κάθε παιδάκι έχει και τις ιδιαιτερότητέ του, αλλά τι κάνει όταν δεν είσαι εσύ κοντά? :?:

είναι τόσο ψηλός? :o:o:o:o:o ο Λ. είναι κοντός και αδύνατος :(:( πότε θα ψηλώσει δεν ξέρω!!! :!:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και επειδη ειμαι σιγουρη οτι δν καταλαβαίνετε τα πρωτα...βγαζανε νοημα πριν 5 σελιδες..πο τοτε προσπαθω να υποβάλω!!!! :twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρία ναι! :oops::oops::oops: Είμαι ηλιθια το ξέρω... :roll:

Βικυ η μανα μου μεγάλωσε με Μπαρίλα! Μην κοιτάς που ξεπεσα στη Μισκο! :lol::lol::lol:

Αυτο σε ρωτησα ρε ποιος φτιάχνει τα μακαρόνια σπαρ και μου απαντας με ερωτηση βρε τρελόγγα! :lol::lol::lol:

Χθες κάποιος στο μαγαζι έλεγε στον Π οτι αφησε καταλαθος 120 € στο ταμείο και οτι είναι απο το Μέγκα και οτι θέλει να καλέσει την αστυνομία να κλείσει το μαγαζί! :lol:

Γιωτίνι ΔΥΟ φορές με πρόλαβες! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...