Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυκτίου Νο 60 -ελπίζω...


Recommended Posts

Καλημερα σας!!! :D

Εχουμε λιακαδα και χιονιζει! :shock: Τι αλλο θα δουμε! Και μια παγωνια αλλο πραμα.

Αργυ εννοω οτι μου λεει πχ. να αναψω φλας οταν προσπερναω ενα παρκαρισμενο αμαξι σε στενο δρομο και εγω δεν το κανω εγκαιρως. Στροφη οχι δεν εχω χασει τοσο αργη δεν ειμαι :lol: Α και οταν ειναι να βγω απο εναν παραδρομο σε κανονικο δρομο μεχρι να ξεκινησω ερχεται αλλο αμαξι απο αριστερα η δεξια και πρεπει να ξαναπεριμενω..κατι τετοια δηλαδη. Βασικα ειναι λιγο αυστηρος και μου την δινει αυτο. Περιμενει πιο πολλα απο μενα και εχω κανει μονο 5 μαθηματα. Θα παω με τον Π. μια απο αυτες τις μερες σε ειδικο χωρο που μαθαινεις να οδηγας. Βρε την Ρ.! Τα εκοψε πολυ? Ειναι σε σημειο που φαινεται? Στον παδικο πως τα παει?

Αφρο και εγω προχθες παρηγγειλα της Ε. απο το αμαζον. Εψαχνα ενα 15-36 που να εχει δικη του ζωνη 5 σημειων και δεν εβρισκα παρα μονο ρεκαρο που μου πεφτει ακριβο. Ετσι πηρα ενα 9-36 που πολυ μου αρεσε και διαβασα πολυ καλες κριτικες. Αυτο: http://www.amazon.de/Osann-102-123-47-K ... 9HAAZ18RQQ

Ειναι πολυ γνωστα εδω και σε μερικα τεστ εχουν βγει πρωτα. Η ζωνη σφυριζει οταν παει το παιδι να την ανοιξει και τα χερουλια που ακουμπαει το παιδι σηκωνονται για να βγαινει το παιδι πιο ευκολα. Δεν ξερω αν τα εχει και στην Ελλαδα. Προχθες που το πηρα το ειχε πιο φθηνο :D

Μητσακι αμαν βρε παιδι μου.. :( Περαστικα στις μικρες σου και κουραγιο θα περασει και αυτο!

Χρυσακι τι περνατε και εσεις γμτ :( Ευχομαι να συνελθει γρηγορα ο μικρος. Ευτυχως δεν ειχε τιποτα αλλο.

Περιμενω τον Γ. να ξυπνησει να κανω καμια δουλεια. Περιμενω και ηλεκτρολογο στης 13:30.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κ παλι!!!Βγηκαμε βολτα στα χιονια!!!Μεχρι την μεση της Α εφτανε! :lol:

Της εβαλα την στολη για τα χιονια που της πηρε περσυ η νονα της(ακομα ειναι τεραστια) και ελεγε "ειμαι ρομποτ!" :lol:

Αφρο δεν ξερω για καθισματακι!Αυτο που ειχες μεχρι τωρα ηταν αναποδο?

Ποσα γευματα τρωει ο μικρος ρε συ κ δεν προλαβαινεις να μαγειρεψεις? :o Πανω απο 3 γευματα?(θα μου απαντησεις ή θα με γραψεις παλι? :twisted: )

Αργυρω μεγαλη τουφα? :shock: Στη γερμανια πηρες διπλωμα?

Ιουλια που εισια καλεεε???Πηγες στο μαθημα???Εγραψα κ εγω τη μηλοπιτα!Δεν δδιαφερει πολυ απο αυτην που εκανα!Θα ηθελα να εχει κ αβγα μεσα :roll::roll:

Το νερο κοπηκε χθες το βραδακι τελικα...Κριμα που δεν ειχα διαβασει την ιδεα της Αργυρως να γεμισω τη μπανιερα για να ριχνω στην τουαλετα...Εχουμε ακομη βεβαια στις λεκανες αλλα...θα ηταν βολικο!

Λενα δεν καταφερα να σου τηλ ρε κοριτσακι!!!χαρηκα πολυ που σε εχεσε ο γιοκας σου!!! :lol::lol::lol:

Δημητρουλα... :shock::shock::shock::(:(:( Παλι ρε συ???Τι σκ@τ@???Περαστικα για...100στη φορα φετος... :(:(

Σισσυ μου ποτε γραφεις αγαπημενη???να σε παρω την προηγουμενη!!! :D Μακαρι να ειμαι γουρι σε καποιον γτ συνηθως ειμαι γκαντεμω!!!Μονο για σενα και για τον ΠΑΟΚ ειμαι γουρι!!(πριν 3-4 χρονια πηγα σε 2 αγωνες και ειδα συνολικα 11 γκολ :D:D:D δικα μας!)

Ερακι λουκανικο ξελουκανικο...τα σαλια μου στο πατωμα!!!!Να σφουγγαρισω με την ευκαιρεια αφου δεν εχω νερο!!! :P:P:P

Τονια που εισαι>???Μου ελειψες ρε συ!! :-* ΠΟλυ γελασα με τον "φιλοξενο" Αλεξ! :P

Βικυ λεφτα για λειζερ ΠΟΥ θα βρεις???Θα τα γεννησεις μαζι με τον μπεμπη?! :P

Καρολ σημερα ή αυριο πας για την εξεταση?Ευχομαι ολα να ειναι οκ!

Χρυσουλα τοσο χαλια ο μικρουλης???Παντως δε μου φαινεται περιεργο το χρονικο διαστημα...

Επισης επαναλαμβανω πως ειναι μια σταλα μωρο...Μου θελεις κ αντικατασταση γευματος...Οκ καταλαβαινω πως δεν γινεται αλλιως αλλα.... :?:?:?:?:?:?

Νατασουλα σε βλεπω ονλαιν!Ολα καλα?

Θουλακι μου!!!Ερχομαι να με φιλοξενησεις?!!!Να φερω νουτελες? :P:P:D:D

Ρε χαζα μωρα ελατε να μαζευτουμε μια μερα για καφε!Πιο πολυ βρισκομασταν οταν δε γνωριζομασταν τοσο καλα!Οχι τωρα βεβαια που ειμαι αποκλεισμενη!!! :P

Μαρια περαστικα στα μωρα σου!!!!ρε φτουφτου αλλα αρρωσταινει ο Γ κ εσυ ντουρασελ?!!! :lol::lol::lol: φτουφτου!!!!

Βενετια!!!Ολα οκ?βολευτηκες στη σπιταρωνα σου??!!!Εγω μαλλον δε θα εγω ξεαποκλειστει για να κυκλοφορησω βραδυ(στο γυρισμο εννοω)!Θελω πολυ ομως να σε/σας δω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

1. Στη γερμανια πηρες διπλωμα?

2. Κριμα που δεν ειχα διαβασει την ιδεα της Αργυρως να γεμισω τη μπανιερα για να ριχνω στην τουαλετα...Εχουμε ακομη βεβαια στις λεκανες αλλα...θα ηταν βολικο!

΄

δεν με παρακολουθείς, δεν με παρακολυθείς :evil::evil::evil::evil::evil::lol::lol:

1. το δίπλωμα το πήρα στην Λάρισα τον Ιανουάριο του 1996!!! :lol::lol::lol:

2. είδες για να μην με διαβάζεις? :roll::roll::roll:;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγραφα και με πεταξε εξω...γκρ

Αφρο εμεις πηραμε αυτα http://www.anatello.gr/cart/product.php ... e=2&mCat=3

απο κοντα μας τα φησε ακομα καλυτερη τιμη...!

γενικα παζαρευεται το μαγαζι...!

να ξερεις οτι σε πολλα δεν αφιαρειται η πλατη και μετα να μεινει σκετο μπουστερ!

δηλ αφιαρουν μονο ζωνες....

ολη νυχτα ειχα φαγουρα σε παλαμες και πατουσες...τελικα πηρα χοζαλ..!

θεσαλονικιες μην πατε για καφε στην Αναστασια...με το ζορι εχει νερο για το μπανιο...!

μα τοσο χιονι εχετε...φιλα στο ρομποτακι σου!

Συμπεθερα και εκει κανουν δωρακια στους εξεταστες?

εγω στο μαξι δεν λαδωσα...το πηρα με την αξια μου ...αλλα ε ξετιναξαν....

λαδωσα στο μηχανακι ..γιατι ημουν απο νυχτα αποκλειστικα και καθηστερουσαν οι εξεταστες.....εεεε με ειδαν να κανω βολτα και ετσι το περασα...δεν αντεχα να περιμενω...!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.ntintinasmom.blogspot.com/20 ... st_08.html

Βένι ειναι 9-18

τα παιδιά δεν δενονται με μπουφαν

μολις εφαγα ενα γλυκάκι κόλαση

περαστικά σε όλα τα παιδάκια!

Ελενα σταματησε μπαλετο

παω να πλυνω πιατα

ειδα ενα ωραιο μπριταξ 2-3 κατηγορια με 20κατι λιρες στο αμαζον , na ayto http://www.amazon.co.uk/Britax-Adventur ... 523&sr=8-1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν εχω διαβασει τιποτα παρα μονο την αναστασια που λεει οτι θα την ξανα ξεχασω ....σορι καλο μου αλλα ...

ο Π τρωει 3 γευματα φρουτα -σουπα -κρεμα η γιαουρτακι (αν φαει γιαουρτακι η θελει και κατι ακομα και και το δικο μου γιαουρτακι ) ο Μ τρει τα φαγια του ,εγω τα δικα μου ....ε ελεος ολη μερα κατι φτιαχνω η πλενω πιατα ....του μικρου του τα βραζ καθε μερα δεν τα βραζω και τα αποθικευω α) γιατι δεν εχω χωρο στην καταψυξη β) γιατι θελω να τα τρωει φρεσκα γ)γιατι και να βρω χωρο δεν εχει καθολου χρονο και κεφι να κατσω να βραζω να λιωνω και να καταψυχω .

οΜ τρωει οπως ετρωγε δεν εχει αλλαξει κατι ,μακαρονια ,αυγο σε ομελετα η αυγοφετα ,κοτοπουλοπανε ,ψαρι πανε ,μπιφτεκια ,γιαουρτακια με βλακειες κανενα τοστ μονο με τυρι ....δεν ξερω αν ξεχναω κατι ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

΄

δεν με παρακολουθείς, δεν με παρακολυθείς :evil::evil::evil::evil::evil::lol::lol:

1. το δίπλωμα το πήρα στην Λάρισα τον Ιανουάριο του 1996!!! :lol::lol::lol:

2. είδες για να μην με διαβάζεις? :roll::roll::roll:;)

Της Χρυσας την ερωτηση ΠΡΟΣ εσενα δεν διαβασα!Το δικο σου το διαβασα και μου φανηκε...ασχετο!!! :lol::lol::lol: το κανω πολλες φορες ομως αυτο...δλδ να πηδαω κατι που αναφερεται σε αλλη.... :oops:

Βικυ :lol::P:P καλε εδω με καλοκαιρια δεν ερχονται σε μενα...σιγα μην ερθουν τωρα με τα χιονια!!!(σε μερικα σημεια απατητα μαζεψε πολυ χιονι! :D )

Πλακα πλακα....Δεν θα ξαναερθω στα σπιτια σας χωρις να εχω αλλο λογο να κατεβω θεσ/νικη :evil::evil::evil: .Ή ειμαι ο μακακας της παρεας ή θελω μονο εγω να σας δω...Μονο στης βενης θα παωκαποια στιγμη (που ουτε πηγα ουτε ηρθε) κ στης Νατασας που ερχεται εστω αραια κ που!

Κ οποια απανταει νοερα "χεστηκαμε κ η βαρκα εγυρε" να φαει σκατουλες! :lol:

Αφρο αν φτιαχνεις 2πλη μεριδα φαγητου κ του δινεις μεσημερι-βραδυ?Οκ και η κρεμα(φαρινα) νοστιμη κ καλη και γρηγορη αλλα...καλυτερα φατην εσυ!!!! :lol::@):@):@) Η γουρουνια μου δεν εχει ορια!φαρινες ονειρευομαι!!!! :lol:

Ο Μ τα ιδια δλδ...Μην ξεχνας να δοκιμαζεις ξανα που κ που αυτα που μεχρι τωρα δεν ετρωγε!

Η Αννυ σημερα(και χθες) εφαγε αβγο!!!Σημερα μου το ζητησε απο μονη της!Αυτη που το μυριζε κ ξερνουσε!!!!!

Ελενα του εχεις πει οτι δε γνωριζεις απταιστα τη γλωσσα?ή μηπως εισαι αφηρημενη?Λογικο θα ειναι με τους ρυθμους που ζεις! ;):D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα δεν σου κραταω μουτρα! :P:P:P Αλλα τωρα ειδα το μπλογκ σου κ ειπα να το δω καλυτερα πριν σου γραψω!

Το βαρεθηκε το μπαλετο η Κ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αμα του ξανα δωσω το φαγητο ...μπορει και να κλαψει :lol::lol::lol::lol::lol:

εχω ενα προγραμμα λιγο ανω κατω αλλα ετσι με βολευει στις 12 τρωει φρουτα ,στις 4 (ναι 4 γιατι τον ξεχναω :oops: ) του κανω κρεμα η γιαουρτακι ...ειναι που εκεινη την ωρα προσπαθω να ξεκουραστω .....το απογευμα στις 6-με 7 ...το πολυ 8 αν τον εχω ξεχασει τρωει την σουπα του ....

τελος παντων εγω εχω απενεχοποιηθει για την κρεμα ,κανω τοσα καλαγια τον οργανισμο του δεν θα παθει τιποτα αν με ξεκουρασει λιγο με λιγη κρεμα .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οποτε πηγαίναμε Αναστασία ήθελε να καθεται μαζί μου ,ηταν προσκολλημένη πανω μου ,εκανα υπομονη 6 μαθηματα μηπως και αλλάξει κατι ... :? νομίζω ότι της λείπω οταν είναι στο σχολείο και θέλει να περναει την υπόλοιπη μερα της μαζί μου... τολινκ το εβαλα για να δει η Βενι τη σημερινη μου δημιουργία .... :lol::lol::lol::lol::lol:

η φαρίνα υπέροχη!!!

τελικά έχετε νερό? :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο εσενα το babycook θα σου ελυνε τα χερια!!! :lol::lol::lol:

Τασια δενξερω..καλυτερα για μενα παντα ετσι προσωπικα, να φαει πατατα καροτο η μηλο αχλαδι παρα να πινει γαλα σκονι...

Εχουν μινει ακομα 10 μπουκαλακια των 150 και 4 των 50..αυτο σημαινει οτι με τον ρυθμο που παει εαν δεν αυξισω τις αντλησεις σε 15 μερες θα ξεμεινω...

αλλα με τον μικρο αρρωστο..να ειναι κολλημενος πανω μου τι να αντλισω;;;;

οποτε να τσακιστει να φαει φρουτα το σκασμενο που παω και χρυσοπληρονω τα μηλα και τα αχλαδια και τις μπαναες..για να τις τρωει ο πεθερος μου..ο Χ εκτος παο μιλα και λιιγη μπανανα δεν..και την μπανανα θελέι να την ξεφλουδιζει μονος του :twisted::twisted::twisted:

Ελενα για αρχαρια οδηγο μια χαρα σε βρισκω..ασε μας πες του που πρεπει να βγαζεις και φλασ 100 μετρα πριν μη χεσω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:idea: όσοι - όσες είστε του στρατού (όχι εσύ Αναστασία :!: εσύ του γιατρού! :mrgreen: ) έχετε ακούσεις σας έχουν πει κάτι σχετικά με προμήθειες σε τρόφιμα κλπ κλπ????

λοιπόν νέα από το γιατρό

και οι 2 καλά απλώς ο βήχας που έχουν και οι 2 είναι από την ίωση

αν συνεχίσει για άλλες 3 μέρες βλέπουμε για αντιβίωση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ας γεμισω κ εγω μια σελιδα με ποστ!!! :P:oops::oops::oops: Μα τι να κανω αφου δεν γραφετε κ εσεις τωρα που μπορω εγω! :P:P:P

Χρυσα κ Αφρο!Για να μην γραφω ασχετα σε ασχετο θεμα σας απανταω εδω!!!

Η μεση λυση του "διατυμπανιζω" και του "κρυβω" ειναι το "αλλαζω θεμα"????Δε νομιζω!Αυτο ειναι η εξευγενισμενη αμφιεση του "κρυβω"!!! :lol:

Οκ το εχω ζησει,το ζω και θα το ζω να νιωθω καπως αβολα οταν λεω πως θηλαζω ενα παιδακι ομως αν και εμεις "αλλαζουμε θεμα" τοτε δεν θα εκπαιδευτουν τα αφτια των ασχετων και ο θηλασμος θα συνεχισει να παραμενει ταμπου!Γτ δλδ να αλλαξω θεμα?προτιμω να απαντησω κοφτα "ΝΑΙ θηλαζω ακομα και δεν σου πεφτει λογος"....Αλλωστε θα αλλαζατε κουβεντα σε οποιοδηποτε αλλο θεμα αφορα παιδακια???πχ για πανες,για περπατημα για ομιλια???Για πιπιλα?για μπιμπερο?Δλδ η αλλη μπορει να λεει πως το 5χρ παιδακι της πινει ακομα απο μπιμπερο γτ αλλιως πχ δεν πινει γαλα ενω εμεις θα κρυβομαστε!?

ξαναλεω πως επειδη ζω κ σε χωριο(κ εχω καταληξει η τρελλη ανωμαλη του χωριου που θηλαζω ΑΚΟΜΑ) ερχομαι συχαν σε τετοια θεση...Ομως προσπαθω(ενω δεν εχω ΚΑΜΙΑ καουρα) να παραμενω ηρεμη κ να κανω εστω εναν μικρο διαλογο...

Συζητουσαμε τις προαλλες με μια μεγαλη παρεα συγχωριανων γυναικων διαφορα...καποια στιγμη λεγαμε για γεννες κ θηλασμους...δεν ξερω τι κ πως το ειπα(οι περισσοτερες δεν με ξερουν αρκετα) κ με ρωταει μια "δεν θηλασες,ε?" και ενω η πρωτη σκεψη ηταν "ουφ,παλι θα ντραπω κ θα αναγκαστω να υπερασπιστω το αυτονοητο" ειπα απλα κ χαμογελαστα "θηλαζω ακομα"!Η αλλη :o:o:o:o:shock::shock::shock: [smilie=violent5.gif] :lol::shock:

τεσπα!κ εγω κολλαω...αλλα δεν πρεπει!

δε σας διαβασα ακομη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι τι θες να πεις ? ειναι και μακρια και δεν μαθενει ευκολα .

αναστασια ξεχασα να σου πω ,ναι ο Μειναι σε καθισμα που κοιταζει αναποδα μεχρι τα 4 ετων ...απλα ο Π μεγαλωνει γριγορα και πρεπει να το κληρονομισει :lol::lol::lol: ετσι ο Μ θα καθισει σε καρεκλακι που μοιταζει μπροστα λιγο πιο νωρις απο τα 4 ...καιμεχρι εδω πολυ καλα ηταν !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα θελα να εβλεπα τα μουτρα τους!! :lol::lol::lol::lol: μου θύμησες οταν μας ειπε η πεθερα μου οτι ο 8 χρονων ανιψιος μας πινει γαλα με μπιμπερο ,μπροστά του ,και αυτος θυμωσε ,ντραπηκε και εφυγε...

δν τα μπορω τα θα κοψει το γαλα...μου τη δινει..οπως ο επίσης ιδιος ανιψιος φώναξε τη μανα του να του σκουπίσει τον κωλο επίση @@@@@....ΕΛΕΟΣ! τι θυμηθηκα τωρα... :oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρε Αφρο κ εγω αν εκανα 2ο απενοχοποιημενη θα την ειχα την κρεμα!και θα ευχομουν να μην την τρωει για να τη χλαπακιαζω εγω!!!! :lol::P

Χρυσα δεν διαφωνουμε!Αλλα με το ζορι θα μαθει να τρωει???Αυτο λεω!Πως μην εχεις κ τρελλες απαιτησεις! ;):D

Γιωτα γενικως ειναι ντροπαλη?Κ εγω θα την σταματουσα ετσι... :roll::roll: Οχι δεν εχουμε νερο!Εχουμε ομως χιονι να λιωσουμε αν χρειαστει!!! :lol: Βρε λετε να γεμισω την μπανιερα με χιονι? :idea::idea::idea:

Μαρια :P:P:P Θα το παρω κατακαρδα τωρα αυτο "του γιατρου"!

Αφρο ;):D:D ο γιγαντας ο Π!!!!

Γιωτα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: ε μα...να μη μιλαμε αλλα....!!!!

Υποβολη λεμε! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και μενα κατι ξαδερφια μου λεγανε οτι δεν βλεπουν για να σκουπιστουν και ο αδερφος μου τους ελεγε οτιουτε και αυτος βλεπει αλλα το κανει :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα! :|

Βρε παλιοαθηναίες :lol::lol::lol: θα μου απαντήσετε;;; Που βρισκετε μαγιοραλ;;;

Σήμερα δεν είχα καλά νέα και είμαι κάπως στεναχωρημένη... :(

Χρυσάκι περαστικά ρε συ! :(:x

Είχα μια άσχημη μέρα χθες και ένα άσχημο βράδυ. Δεν κοιμήθηκα η μικρή ήταν με πυρετό, ίδρωνε ξείδρωνε το πουλάκι μου... :|

Ευτυχώς είναι η δεύτερη φορά που αρρωστάνει φέτος. Δεν έχει αρρωστήσει πολύ. :roll:

Έπεσα ψυχολογικά ρε γμτ... Μα καλά πόσο χαζή είμαι;;;; :evil::evil::evil:

Αναστασί να με πάρεις την Κυριακή! ;):lol::P

Και επίσης... Α να χαθείς μωρή!! Κολλημένη θηλάζουσα! Μπρίκια μας τα κανες!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τασια ντιαρ..επειδη εγω βαρεθηκα να ειμαι φωνη βοοντος εν τω ερημο...αποφασησα να το παιξω Τζοκοντα.

βασικα πιστευω πως στη σημερινη εποχη οπου εχεις περισσοτερες πιθανοτητες να εχει υπερπροσφορα πληροφοριων παρα ελλειψη και απο τι στιγμη που μπαινεις στο τριπακι εγκυμοσυνη- γεννα- θηλασμος..ολα ειναι θεμα ενημερωσης..και εν τελη αποφασης.

Εαν οποιαδηποτε γυναικα ακομα και πρωτοτοκη επιλεγει να μην ενημερωθει απλα στην αρχη..και να παλεψει στη συνεχεια..ΟΚ καλα κανει κατ'εμε...αλλα αυτο το ηληθιο υφος ΘΗΛΑΖΕΙΣ;;; ε δεν το μπορω αλλο κουραστηκα..

Χτες στο νοσοκομειο θηλαζα..ε και χεστηκα εαν με εβλεπε κανεις...ΚΑΝΕΝΑΣ ουτε καν με στραβοκυταξε..και αμα με στραβοκυτουσε νομιζω πως το γεμματο αυτοπεποιθηση δικο μου βλεμα θα τν εκανε να το βουλωσει..

Για μετα ο θηλασμος ειναι η φυσικη τροφη..δεν θεορω οτι κανω κατι ιδιετερο...απλα κανω αυτο το οποιο η φυση εχει προγραμματισει για μενα..

Αλλαζω θεμα γιατι δεν εχω ΚΑΜΙΑ διαθεση να πρεπει να ανοιξω τα ματια σε ανθρωπους που φορανε παροπηδες...ειλικρινα...οπως εγω οταν ηρθε η ωρα μου εκατσα και ενημερωθηκα και ΕΠΕΛΕΞΑ να θηλασω τα παιδια μου...

δεν γουσταρω να βρεθω στη φαση να πρεπει να δικαιολογουμε για τα αυτονοητα...και εν τελη το οτι ΕΓΩ θηλαζω..εκτος απο μενα και το μωρο μου..πιστευω πως δεν αφορα κανεναν αλλο...

Ειλικρινα...οποιος με ρωτισω η θα απαντισω με χιουμορ οπως χτες( αχ να ειχα πλακα πλακα εναν πητογυρο τωρα) ειτε αλλαζω θεμα..ειτε χαμογελαω

Επισης...Συσση ποιο μαθημα δεν περασες ρε;;;..σηγα πως κανεις ετσι,...εγω σε θεορω αστερι να ξες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια, τι κάνετε?

εγώ χάλια, πονάει το κεφάλι μου, ο λαιμός μου και έχω απίστευτηη καταρροή :(:(

μέχρι και τα μάτια μου δακρύζουν..............

Περαστικά σε όλους

Λοιπόν με αγχώσατε και λέω να ξεκινήσω κι εγώ να μαζεύω τρόφιμα

Μέχρι τώρα τα μόνο που είχα στοκ ήταν απορρυπαντικά σαμπουάν και τα συναφή, διότι είναι πιο ακριβά σε σχέση με τα τρόφιμα και παίρνω πάντα μεγάλες ποσότητες όταν βγάζουν προσφορές

Κι έχω το Η να με κοροϊδέυει και να μου λέει: μπορεί να μην έχουμε να φάμε αλλά θα είμαστε στη τρίχα και θα μοσχοβολάμε :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασσα ημουν ετοιμη να στο γραψω και ειδα οτι το εγραψες εσυ!!ναι μπορει να πινάμε αλλά θα μοσχοβολάμε!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αναστασία οταν ειμαστε εξω μαζί κολλάει επανω μου...με τις ωρες της είναι νομίζω!!!

Χρύσα /Μονα Λίζα μου !!!! :D θα σε δαγκωσω σοκολατακι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ο επίσης ιδιος ανιψιος φώναξε τη μανα του να του σκουπίσει τον κωλο επίση @@@@@....ΕΛΕΟΣ! τι θυμηθηκα τωρα... :oops::oops::oops::oops::oops:

Λοιπόν μη λέτε μεγάλα λόγια γιατί τα 8 δεν είναι μακριά...........

Όπως καταλάβατε έχω θέμα με τον Μιχάλη

Όχι ότι δεν μπορεί αλλά σιχαίνεται πάρα πολύ, όσες φορές το έχει κάνει μετά κάνει και εμετό :ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick::ymsick:

Άντε ωραία συζήτηση άνοιξα πάλι :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...