Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το εξπρές του Βυζονυκτίου Νο 60 -ελπίζω...


Recommended Posts

Ερηηηη καλα μιλαμε μου τρεχουνε τα σαλια απο πριν που τα ειδα στο φεις και δεν ειμαι και

του λουκανικου! Αυριο θα βαλεις την συνταγη? Χιονισε εκει η τιποτα ακομα?

Βεννη καλοριζικο το σπιτακι σας!!! ξεχαστηκα και εγω :oops: Να ερθω για καφε? :P

Ιουλια δεν γινεται να παρεις τηλ. πριν να δεις αν θα πας η οχι? Πολλα τα χιλιομετρα γμτ... Ωραια φαινεται η μηλοπιτα. Μεσα δεν γινεται νερουλο απο τα ζουμια που βγαουνε τα μηλα?

Σισσιω δεν πειραζει για το μαθημα! Το επομενο θα το περασεις!

Νατασα ποσταρα και σε ειδα..το μαθημα σημερα χμ χμ..μου λεει οτι αντιδραω αργα σε αυτα που μου λεει αλλα ρε γμτ δεν μπορω να συγκεντρωθω, τα λεει και ολα μαζι και στα Γερμανικα ε δεν θελει και πολυ να τα μπερδεψω :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 994
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Έλενα δεν το χ@ζεις το μ@λ@κ@!!! :lol::lol::lol:

Γερμανός δεν είναι;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol:

Χαλάρωσε και συ και κάνε ο,τι μπορείς. Δε θα σκάσουμε κιόλας!!

Ιουλία την έχεις κάνει ποτέ με βούτυρο;;; Λίγα υλικά έχει πάντως! Εγώ δε δοκίμασα αλλά μόνο την είδα!!!

Γιώτα πάρε και κατεψυγμένα λαχανικά κλπ!

Ρε παιδιά είμαι πολύ φρικιό;;;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Θα με διαβάζουν οι επισκέπτες μας και θα γελάνε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου δεν το πέρασα, αλλά σας ευχαριστω για την ψήφο εμπιστοσύνης! :x:D

Βένη μετακόμισες;;; Πού;; Περσινα ξινα σταφύλια και αυτό το νέο;; :oops: Καλορίζικο πάντως το καινουργιο σας σπίτι έστω και καθυστερημένα! :mrgreen:

Ελενα(κι) μην το παίρνει τοσο κατακαρδα με την οδήγηση ρε συ... θα το δείς όταν τελειώσουν όλα και θα γελάς που τώρα σε ρίχνει τόσο... ;)

Και κατι τελευταίο:

ΑΘΗΝΑΙΕΣ!!!!! Απο που προμηθεύεστε ρουχαλάκια ΜΑΓΙΟΡΑΛ;;; Εδω στη γειτονια μου δεν έχει μείνει τπτ και δεν ξέρω που αλλού να κοιτάξω..

Καλο βραδυ μωρά μου!!! :x:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασακι μου αυτο θα κανω :D

Σισσακι ξερω οτι μια μερα θα γελαω με αυτα αλλα εχω πεισμωσει τοσο να το παρω και δεν θελω να αποτυχω γμτ.

Παω να την πεσω και εγω σιγα σιγα. Καληνυχτα τσουπρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενάκι μου υπομονή σε καταλαβαίνω, εγώ μεγάλη το πήρα το δίπλωμα και είχε ζόρι. Σε λίγο καιρό θα το απολαμβάνεις, θα ξεαγχωθείς! Τωρα για το κιτ πρώτων βοηθειών του άντρα σου, και φαντάζεσαι να γίνει κάτι? Μωρε φύλαγε τα ρούχα σου που λένε!! :lol::lol:

Ιουλία μου επιτρέπεις να κάνω την μηλόπιτα και να την ανεβάσω στο blog την Παρασκευή??? :?::?::ympray::ympray::ympray: επίσης δεν σας ειδοποιεί κανείς αν είναι κλειστά τα σχολεία? Αν πάρεις κανα τηλ? :?: Δεν ειναι κανείς θα μου πεις εκείνη την ώρα εκεί αφου εσυ πρέπει να ξεκινήσεις πολύ πρωί ε? Μαλακία πάντως, εξπερ θα έχεις γίνει στην οδήγηση! :lol::lol:

Νατάσσα είσαι τρελή? Εγώ δεν είμαι φαν του λουκανικοπιτακίου. Αγαπώ τις τυρόπιτες πιο πολύ.. :@) Αλλά ο μικρός τρελαίνεται για λουκανικάκια και τώρα παίρνω κάτι φρανκφούρτης αλλά βιολογικά απο κοτόπουλο. Τα καταβροχθίζει :@):@):@) Εκτός αυτού ηταν πολύ διασκεδαστικό που τα φτιάξαμε μαζί!

Φρικιο γιατι??? :?::?: Εγώ είμαι με δόξα και τιμή αλλά εσυ?? :?::?:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα .

χθες κοιμηθηκα απο τις 11 και νιωθω καλυτερα ...αν και τα σκασμενα ξυπνουσαν ολο το βραδυ :twisted: και τα δυο :twisted::twisted: μα ποσο μου σπαει τα νευρα ο Μ που ξυπναει και φωναζει "μαμαπου εισια μαμα" και ξυπναει και το μωρο :twisted: και του εχω πει να μην φωναζει να ερχετε διπλα αν με θελει ....του Π του εχουν φουσκωσει ποσα δοντια και τα βραδυα υποφερει ....ξυπναει αρκετες περισσοτερες φορες απο το κανονικο του ...

ο Μ ξυπνησε το πρωι (αφου φωναξε :twisted: ) και αφου πηγε να παιξει με ενα παιχνιδι που του εφερε χθες η φιλη μου απο διπλα ,μετα ανοιξε το φως του μπανιου (εγω ειχα ξανα ξαπλωσει λιγο ) το βλεπω και τον ρωταω και μου λεει "να κανω τσισα...μονος μου "!!!

σε λιγο θα ξανα γραψω ...εχω παρεμβολες τωρα ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

«Γαμώ την πίστη σας και τον Μωχαμέτη σας. Δεν εντρέπεσθε να ζητείτε από ημάς να πωλήσουμε την πατρίδα μας με έναν κοντζια σκατο-Σουλτά Μαχμούτην Παπανδρέου; Να τον χέσω και αυτόν και τον Βεζίρη σας τη Μέρκελ και την Τρόικά σας … την πουτάνα! Άμα ζήσουμε, θα σας γαμήσουμε. Άμα πεθάνουμε θα μας κλάστε τον μπούτσο»

Υπογραφή Στρατηγός Γεώργιος Καραϊσκάκης

(ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΛΑΟΣ)

διάβασα αυτό

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!! βρωμόκαιρος!! βρέχει βρέχει βρέχει....σπίτι είμαι ,κουρασμένη ,έφτιαξα και κάτι με ξυλάκια ,το έχω βάλει στο μπλογκ...θέλω να το στολίσω τώρα και είμαι τοσο κουρασμένη..δν διαβασα τπτ..δν εχω μυαλο ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!

Τι κανετε;;;

Εμεις χαλια..θα σας τα πω μετα.

Γιωτα αμαν πια αυτος ο αντρας σου..πες του πως με την πεινα που θα πεσει..θα αδυνατησει θες δε θες…ε μα πια..ολα με το βαρος του σωματος τα μετραει…

Ερακη μου..ειναι τοοοοσσσοοο υπεροχα..ρε συ βγαζεις τελειες φωτο…

Με τετοια υπογλυκεμια που χω..τσακιζω ουυυυ

Παντος σχετικα με το κειμενο που εβαλες..το εχω πει πολλες φορες..και εχοντα πληρη..το τονιζω πληρη συναισθηση του τι θα γινει και το τι μανικι θα τραβηξουν παρα πολύ συνανθρωποι μας αη σιχτιρ..να χρεοκοπησουμε να τελειωνουμε..ειναι σαν να σου λενε ότι ο ασθενης είναι εγκεφαλικα νεκρος με μιχανικη υποστηρηξη …και εσυ να επιμενεις να τον κρατας

Ρε π[αιδια..το αλευρι εχει μικρη ημερομηνια ληξης..αλλιως παρτε μαζι και ένα κοσκινο..και τσουβαλια…

Επισης τα κατεψηγμενα..αμα δεν θα εχουμε και ρευμα;;;;;…εγω αυτος κεφτομαι και δενε χω ακομα τιγκαρει τον καταψυκτη- της πεθερας…ο δικος μας καηκε προ καιρου αλλα ειπα πριν την ανοιξη να παρω αλλον…

Ρε λενακι..πρωτον πες του δασκαλου ότι εχει πολύ καιρο να…..αηντε

Δευτερον..εξογιηνοι..χαχα..ενα πες του «ΖΟΥΝ ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ»

Ποσταρω και θα σας γραψω τη δικη μας οδυσσεα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα δεν το χ@ζεις το μ@λ@κ@!!! :lol::lol::lol:

Γερμανός δεν είναι;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol: quote]

και αυτό και γελάω μόνη μου!!

Έρη μου όλοι τα ίδια πράγματα σκεφτόμαστε, να τους ξαποστείλουμε :twisted:

Τους είδα χτες πως εισέβαλλαν σε υπηρεσίες και γραφεία, με τέτοιο θράσος και μου ήρθε να σπάσω την τηλεόραση..μετά μου ήρθε να βάλω τα κλάμματα..πως καταντήσαμε ρε γαμωτο???? :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Αλλά θα έρθει και αυτή η ώρα...Ακόμη οι περισσότεροι είμαστε "καλά" σε λίγο που οι περισσότεροι θα είμαστε εξαθλιωμένοι τότε να δούμε :twisted:

Λοιπόν από χτες η Φ και ο Γ έχουν βήχα

Και σήμερα το πρωί ανέβασαν πυρετό 38,4 ο Γ, 38,2 η Φ

Θα πάνε στο νοσοκομείο σε λίγο και νομίζω ότι δεν θα γλιτώσουν την αντιβίωση :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε παιδιά είμαι πολύ φρικιό;;;;;;; :lol::lol::lol::lol:

Θα με διαβάζουν οι επισκέπτες μας και θα γελάνε!!!

Καλημερα σας!!!!Αυτο σκεφτομουν αγαπητη μου φιλη!!!Μεγαλο φρικιο εισια!!!! :lol::lol::lol::lol:

Μα εεεεεεεεεεεεεεεεελεοοοοοοοοοοοοοος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol: Σ'αγαπω παντως πολυ!!!!Αλλα με τρομαζεις με ολα αυτα!!!Καλα εκεινη τη μερα που εγραφες στο φεις για αυτα που κανεις(καθαριστικά,πλυσιμο ρουχων,απουσια γαλακτος κλπ) ηθελα να φωναξω "ΛΟΥΟΥΟΥΖΕΡ-ΛΟΥΖΕΡ-ΔΕΝ ΤΗΝ ΞΕΡΩ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΨΥΧΑΚΙΑ"χαχαχαχχα σ'αγαπω παντως λεμε!!!!!και μ'αρεσουν πολυ τα φαγητα σου!!!και αισθανομαι ασφαλειαα οταν τα τρωω! :P:P:P

Επανερχομαι κουκλαρες!δεν μπορουσα να μην την σχολιασω! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις ειχαμε ένα βραδυ…αστα να πανε..

Καταρχας χτες πηγα τον μικρο νοσοκομειο..πηγαμε στο νοσκομειο για εξετασεις γιατι μετα από ένα 10ημερο αντιβιωσης ηταν ακομα χαλια…Ειχε και πολύ βαρια αναπνοη και φοβομουν για πνευμονια.

Καναμε τα παντα..ακτινογραφιες αναλυσεις αιματος γεννικες και βιοχιμηκες…αλλα μειναμε εκει 7 ωρες…από τις οποιες τις 5 περιμεναμε να κατουρησει για να κανουμε εστω τη γεννικη ουρων ετσι ώστε εάν εδειχνε καποιο μικροβιο να καναμε και καλλιεργια…

Αφιστε τα..ειμασταν με το μωρο τσιτσιδο με το σακουλακι να κρεμετε και την τσουτσου απ’εξω..και τρο σκατιαρικο δεν κατουρουσε..αμ πώς να κατουρησει αμα δεν ετρωγε..ηρθε μια γιατρος, η οποια κατι πιεσε πασπατεψε στην κοιλιτσα…και εδεησε να κατουρησει- που ηταν πριν δεν ξερω-όταν δε το εκανε..χαρα να δειτε..μονο που δεν πανηγηργηζαν οι νοσκομες οι οποιες μας λοιπηθηκαν.

Σκεφτομουν χιλια δυο…όταν οι ακτινες βγηκαν καθαρες..ελεγα δοξα τον θεο δενε χει πνευμονια..οταν μια μια οι εξετασεις αιματος βγαιναν καθαραες..ελεγα παλη δοξα τον Θεο…αλλα οσο δεν κατουρουσε..τοσο εβραζα..ελεγα παει ουρολοιμωξη είναι τελειωσε..αλλα ΕΥΤΥΧΩΣ δεν ηταν ουτε αυτό…

Τελικα είναι από τα αυτια…αυριο μεσιμερι εχω ραντευου στον Μεγα για να δουμε τι θα κανουμε γιατι δεν είναι κατασταση αυτή.

Εντωμεταξη μου τον ματιαξανε ολο χοντρουλι τον αποκαλουν..και «τι Μονο με τον θηλασμο είναι ετσι καλουλης» όχι τους λεω χτες γελοντας..αναμεσα στους θηλασμους του δινω πιτσες και πητογυρους..και αντι για νερακι κοκα κολα..ε μα πια..

Παντως με το θεμα φαη εχω προβλημα τωρα σταματησα να του δινω – που να φαει-και θα ξαναπροσπαθησω …αμα είναι να φαει ας φαει και κρεμες αη στο καλο πια…ειπαμε..ειχα ένα παιδι το οποιο εφαγε πολύ υγειηνα πραγματα ανοιγε το στομα του και χλαπακιαζε..ε μη τα θελω και όλα δικα μου. Μπορει να αργησε και αυτος να αντικαταστησει γευματα- ο βυζακιας- αλλα τουλαχιστων ετρωγε 6-7 κουταλιες…ο μικρος τιποτα, ακιε πειδη με τα τραχαματα και με αυτά και με εκεινα λιγοστευουν τα κατεψηγμενα αποθεματα μου πρεπει να αντικαταστησει εστω ένα γευμα το συντομοτερο δυνατων…

Πηγα και του πηρα μπισκοτοκρεμα..αμα μου τη φτισει ΚΑΙ αυτην στα μουτρα..ε θα πηδηχτω από το παραθυρο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω περιμενα μολβοθηκη :(:lol::lol::lol::lol:

αρε χρυσα τι περασατε και εσεις ....το καιμενουλη του ποναει το αυτακι :( καλε αφου του ποναει το αυτακι μην τον πιεζεις να φαει !! γιατι του πειρες μπισκοτοκρεμα ? η φαριν λακτε ειναι πιο νοστιμη ,ο δικος μου μονο φαρινα τρωει ...ναι ναι του δεινω σκουπιδια :P αλλα με τετεια ορεξη που εχει και μενα θα με φαει στο τελος και δεν προλαβαινω να μαγρευω συνεχεα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα :(:(:( πολύ ταλαιπωρήθηκε ο καημενούλης! :(

τουλάχιστον αποκλείσατε άλλα πράγματα :!:

περαστικά του :x

Η Ρ. χθες έκοψε μια τούφα από τα μαλλιά της :o:o:o:o:evil::evil::evil::evil: , είχε ο Λ. το ψαλίδι του στο γραφείο και πάει και κόβει τα μαλλιά της :evil::evil::evil::evil:

αυτά τα παιδιά μου όλο ζημιές κάνουν!!!! X(X(X(

και σήμερα το πρωί δεν ήθελε να περπατήσει παρά μόνο να την κουβαλάω, απίστευτα νεύρα είχα!!! X(X(X( .....και έχω και τον άντρα μου να μου λέει "σε μένα δεν τα κάνει αυτά", ναι σε σένα δεν τα κάνει γιατί δεν τα έχεις πάει ποτέ στο σχολείο!!!! :evil::evil::evil::evil:

κατά τα άλλα η πλατούλα της σιγά αλλά σταθερά φτιάχνει :D

Λενάκι τι εννοείς αργείς να αντιδράσεις? δλδ σου λέει πάτα φρένο και αργείς να πατήσεις ή σου λέει στρίψε δεξιά και εσύ αργείς και χάνεις την στροφή? :?

εγώ όταν έδινα για δίπλωμα δνε με είχε βγάλει στην εθνική και όταν αγόρασα αυτοκίνητο πήγα σε άλλη σχολή και ζήτησα να πάμε στην εθνική.....εν τω μεταξύ όταν έδωσα εξετάσεις μου είπε ο δάσκαλος "πρέπει να κάνουμε και ένα δώρο στον εξεταστή" :o:o:o:o λέω τι? και μου λέει "ίσως έναν πίνακα ζωγραφικής" :o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

έλεος δλδ, φυσικά και δεν έκανα τίποτα και είχα και ένα άγχος γιατί ο εξεταστής ήταν γυναίκα και ως γνωστόν οι γυναίκες είναι λίγο....... :roll::roll::roll::roll: τελικά το πήρα με την πρώτη και με το σπαθί μου, αν και είχα 39 πυρετό!!! :roll::roll::roll:

Γιώτα όταν έβλεπα το βιντεάκι σκέφτηκα "έφαγε τόσα παγωτά" :lol::lol::lol::lol: μετά διάβασα ότι τα αγόρασες!!! ;)

εμένα ο Καζαντζίδης δεν μου αρέσει, πολύ κλαψιάρης τραγουδιστής και όλα τα τραγούδια του ή για την μάνα του θα είναι ή για ξενιτιά!!! :? ....στην μαμά μου άρεσε!!! :|

Ιουλία την αποθήκευσα την συνταγή σου :D ευχαριστώ, με την πρώτη ευκαιρία θα την κάνω!! :D:D

Συμπεθέρα Καναδήηηηηηη τι ωραία πιτάκια που φαίνονται!!! μμμμ :D

Συμπεθέρα Αθηναία μια που μου το θύμησες να πω το εξής: μου είπε ο άντρας μου ότι του είπε ( :lol::lol: ) ένας συνάδελφός του για την γυναίκα ενός γείτονα ( :lol::lol: ) ότι όταν ήταν έγκυος και 5 μηνών της είπε ο γιατρός, λόγω κάποιων προβλημάτων, ότι θα κάνει καισαρική με το που φτάσει σε ασφαλή εβδομάδα......ε πάει και αυτή, όταν έφτασε ο καιρός, σε αισθητικό για να κάνει αποτρίχωση στην ευαίσθητη περιοχή (γιατί δεν ήθελε από τις νοσοκ.) και αυτό της προκάλεσε πόνους γέννας και αμέσως μεταφέρθηκε στο νοσοκομ. για γέννα..............αφού όλα πήγαν καλά, ο γιατρός έκανε μήνυση στην αισθητικό λέγοντας ότι είναι υπέυθυνη για το γεγονός και ότι υποχρεούται να ξέρει ότι στις έγκυες απαγορεύεται αυτό!!!! :!::!::!::!: .....

οπότε προσοχή, αν δεν θέλεις να γεννήσεις γρήγορα......... :!:

χθες κοιμήθηκα από τις 22.00, πολύ κούραση..... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαλημέρα!

Καλορίζικο και καλοτάξιδο το νέο τρενάκι!

Ελπίζω... ωραίος τίτλος!!

Ελπίζω ότι κανένα απ' τα παιδάκια μας δε θα ξαναβρεθεί σε νοσοκομείο! Κανένα απ' τα παιδάκια όλου του κόσμου...

Ελπίζω ότι η κ@λοκατάσταση στη χώρα μας, μ' έναν θαυματουργικό τρόπο, θα αλλάξει...

Ελπίζω ότι δεν θα μας απαυτώσει άλλη ίωση/μικρόβιο, γιατί φέτος...

Ελπίζω ότι από τούδε και στο εξής, θα διαβάζουμε ΜΟΝΟ ευχάριστα και όχι άλλα δυσάρεστα! :?

Τα νέα μας... :?:?:?:?:?

Η Β έχει πυώδη αμυγδαλίτιδα! :? Ψήθηκε 2 μέρες στον πυρετό με 39,5, μετά πήγαμε στην παιδίατρο, ευτυχώς έγκαιρα, ξεκινήσαμε αντιβίωση... Χθες έφτασε ως το 38,5, σήμερα θα δούμε... :?

Το καλύτερο;;; Από ψες το βράδυ, άρχισε κι η μικρή... :?:?:?:(:(:( Τώρα έχει 38,5!!! :(:(:(

:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((:((

Κόλλησε προφανώς; Είναι το ίδιο; Κάτι άλλο; Θα ξαναπάρω την παιδίατρο, μήπως την πάω κι αυτήν απόψε....

Έλεοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοος!!!!

Αυτάαααα τα ωραία μας!!! Κατά τ' άλλα... χιονίζει!!! :D

Ευτυχώς που δεν ξεκινήσαμε για Σαλόνικα! :roll: Θα μας βγει τελικά το ταξίδι ή όχι;;; :(:(:(

Δεν σας έχω διαβάσει, αν μπορέσω θα επανέλθω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργηρω Γερμανια εδωσες δηπλωμα η Ελλαδα;;;

Αφρο δεν ξερω αλλα φανταστηκα τη μπισκοτοκρεμα πιο "δελεαστηκη"..εννωειτε πως τις υγειηνες επιλογες της Χολε...ουτε να τις φτυσει..μεταξη μας ουτε εγω θα τις στρωγα.

δεν τον πιεζω καλε...αλλα δεν εχω πια την παραγωγη γαλακτος που ειχα

Μιτσακη μου περαστηκα!!!!!

Αμαν ρε παιδ μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

α να σας ρωτησω κοπελιες ...σε λιγους μηνες θα παρω καθσματακι στον Μ ...πιο να παρω ?

φυσικα θα κοιταει μπροστα πια και θα γινετε αργοτερα μπουστερ .

μου αρεσε πολυ ενα απο τα πρεναταλ αλλα δεν ξερω σε τι τιμη ειναι ...δεν βρησκω πουνενα καταλογο με τιμες τις πρεναταλ :twisted:

μπριταξ που εχω δει δεν εχει καλη πλαινη προστασια (ετσι πιστευω δεν ειναι πολυ μπροστα ) ρεκαρο μου πευτει κομματακι πανακριβο γιατι θελω 9-36 κιλα μιας και το 15-36 δεν εχει καθολου ανακλση για υπνο και μας πιανει οριακα στο βαρος ....δεν ξερω δεν τα βλεπω πολυ κοζι ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο το Recaro Young Sport εγω προσωπικα το θεωρησα το καλυτερο τοτε που εψαχνα για τον Χ..τελικα καταληξαμε να παρουμε το Φεραρι...ειναι παριμοια ΟΚ..αλλα ακομα και τωρα πιστευω πως το Recaro ειναι ασφαλεστερο.

Θα πρεπει να κανει ςκαι εσυ τη δικη σου ερευνα αγορας..θα σου πω μονο ενα πραγμα..δες τα απο κοντα οχι απο το νετ..απο το νετ ψαξε για καλυτερη τιμη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα..δε τα διαβασα ολα..

χρυσα α τι ταλαιπωριαααααααααααα :o:o:o:o

περαστικα ρε

καλε γτ του πηρες κρεμαααααααααααααααα :shock::shock::shock: εμενα 14 μηνων ο θοδωρης αρχισε να τρωει κανονικα

ααα νατασα στο παρτυ δε θα ερθει ο θοδωρης.μου το δηλωσε..φοβαται λεει..οποτε βγαλε το θοδωρη..εγω κ ο παντελης θα ερθουμε..ντυμενοι οχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!

ευχαριστω πολυ για τα καλοριζικα!! :x

χρυσακι αμαν το πουλακι μου!! περαστικα!! :(

δημητρουλα πυωδη αμυγδαλυτιδα..πωπω δεν μπορεις να καταπιεις νιωθεις κουρελι..αχ κουραγιο μανα!!! περαστικα σας!!! :(:(

αφρο δεν ξερω για το καθισμα...δεν εχω ψαξει ακομα αλλα τωρα εχω ρεκαρο που ειχα παρει απο την γιωτα και ειναι το 9-36 νομιζω.. :? βολικο ειναι αλλα δεν χωραει καλα αριστερα δεξια..με το μπουφαν καθεται λιγο περιεργα.. :?

νατασσακι μου ευχαριστω που σκεφτηκες τον μικρο ρε! :x

κοιτα εχω χαλαρωσει αρκετα και αυτα που δεν δινω ειναι γαλακτοκομικα και μοσχαρι..αλλα μην σκας εγω οπου παω κουβαλαω μπισκοτα και κεικ που του φτιαχνω και του δινω! ;)

ομως δεν σου υποσχομαι πως θα ερθουμε γιατι ειμαστε λιγακι στο τρεξιμο και το σ/κ ειναι ευκαιρια να κανουμε καποια καοαμ πραγματα(φωτιστικα στηλες μπανιο μπαλκονι..)

εγω δεν σε θεωρω φρικιο ρε!!!!! και εμενα μου αρεσουνε αυτα!!!!

θελω ομως να μου πεις για την κουζινα..την ειχα κανει με σοδα και μετα δεν μπορουσα να τον ξεπλυνω..φρικη!!! εσυ πως το κανεις???? ασπρτο ξυδι το απλο του σουπερ? και τα βαζεις σε μπουκαλι με επλικατερ? φρικαρα εχθες η πεθερα μου αφησε καποια απορυπαντικα και ειχε ενα βιμ που λεει καθαρα..προσοχη..καταστρεφει το υδατινο περιβαλλο... :?:?:?:evil:

ρε συ...κανε ενα μπλογκ με ολα αυτα μαζεμενα και τις περιεργες συνταγες σου!!!!! :)

αργυρω η ρεα δημιουργησε ε?? :?:? φαινεται???

γιωτακι να το βαψεις το κορνιζαΚΙ!!πολυ ομορφο!! :)

αναστασια ακομα χωρις νερο ε?? :?

λοιπον!! μπεμπτη απογευμα ερχεται η μαρθα για καφε!!!!!! οποια αλλη θελει ευπροσδεκτη!! :):)

λενακι μου θες και προσκληση καλε για να ερθεις??? :evil::evil::evil::x:x

η πορτα μου ειναι παντα ανοιχτη και ο φουρνος μου θα φτιαχνει πιτσες για τον ανασταση!! :lol::lol::lol::lol::lol:

δεν το ξερετε αλλα για τον αναστασηγ σπιτι βενης=πιτσα!! :lol::lol::lol::lol::lol:

αχ παω εχω δουλεια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χρυσα ειναι παρα πολυ ακριβο !!! 320 !!! οχι δεν μπορω αν ηταν να μπορω να δωσω τοσα θα επαιρνα τοτε το μπι σεφ και οχι μπριταξ στα καθισματα που βλεπουν αναποδα .

οκ το βρηκα και με χαμιλοτερα τιμη !!!αλλα θα δω .

καλε βαλτων χωρις μπουφαν !!!μονο εγω το κανω και αυτο με το μπουφαν και με τα παπουτσια !!! :o:lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...