Μετάβαση σε περιεχόμενο

αρνητικο τεστ..υπαρχει ελπιδα?


chot

Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ,,ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΠΟ ΤΙΣ 08/02 ΔΕΚΑΤΑ,,ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η 20Η ΜΕΡΑ ΜΕ ΔΕΚΑΤΑ,,,ΠΟΝΟΥΣ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΑ,,,ΕΧΩ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ 4,5 ΜΕΡΕΣ(ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΣΤΑΘΕΡΟΣ Ο ΚΥΚΛΟΣ ΜΟΥ 30-35ΗΜ)ΟΠΩΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΜΗΝΥΜΑ ΣΤΙΣ 18 ΕΙΧΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΚΗΛΙΔΕΣ ΚΑΦΕ,,,ΣΤΙΣ 20 ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ,ΒΓΗΚΕ 1,0,,,ΚΑΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΤΟ clearblue digital(ΟΧΙ ΕΓΚΥΟΣ),,,ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ,,,ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΗΠΩΣ ΗΤΑΝ ΝΩΡΙΣ ΚΑΙ ΛΕΩ ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΑΚΟΜΑ ΧΟΡΙΑΚΗ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ,,,ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΓΝΩΜΗ ΕΧΕΤΕ?ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 84
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημέρα κορίτσια και καλή Σαρακοστή!!!!!!!!!

Εγκυμονούσες μου μυρίζει η κουβέντα....... ;);););) .....άντε να φουσκώνουμε όλες μαζί!!!!!!!

Σπυράκια, καφετιά, καθυστερήσεις.........κουράγιο....θα τα νικήσουμε!!!! :P:P:P

Εμένα κορίτσια έχει πρηστεί πολύ το στήθος μου και νομίζω πως θα πέσουν από το βάρος.....χι!χι!......τα αισθάνομαι σαν ώριμα καρπούζια........πρέπει οπωσδήποτε να πάρω σουτιέν εγκυμοσύνης....

Κατά τα άλλα φοβάμαι λίγο να κυκλοφορήσω, γιατί κυκλοφορούν απίστευτα πολλές ιώσεις και ο γιατρός μου είπε να προσέχω πολύ να μην ανεβάσω πυρετό σε αυτή τη φάση.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου, τι κάνετε?

ακόμα άφαντη....αλλά αν κ με 3 μέρες καθυστέρηση χθεσ αρνητικό πάλι το hometest...

τώρα απλά περιμένω...

εσείς τι νέα???

:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσοπουλινακια!πως ειστε?εμενα τελικα εσκασε μουρη σημερα τα ξημερωματα.. δεν τη γλιτωσα τελικα.τουλαχιστον ηρθε κ ηρεμησα ... ελπιζω οι υπολοιπες να εχετε το αποτελεσμα που επιθυμειτε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ann-n οκ, τουλάχιστον όπως λες, ηρέμησες.. το έχετε πάρει απόφαση για 2ο νινάκι? ελπίζω να σας έρθει πολύ σύντομα!! εμείς θα το θέλαμε, ωστόσο εγώ έχω κάποιους ενδοιασμούς για τη δουλειά μου, δλδ μην τυχόν κ το πάρουν λίγο στραβά... ίδωμεν!

Alekaki κράτα γερά! μακάρι να μην έρθει η παλιοπερίοδος κ να είναι μωράκι!!!

βρε κορίτσια, πώς να ονομάσουμε το θέμα μας κ να τα λέμε απο εκεί? πχ "σκέψεις για μωράκι? " πείτε ιδέες! κι ας μην αφορά μόνο 2ο μωράκι για να μπορούν να συμμετέχουν πιο πολλά κορίτσια :)

φιλάκια, καλό βράδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρίχνω ιδέα κορίτσια : "θέλω θετικό τεστ!!Πότε επιτέλους;;"

An-n ήρθε η ακατονόμαστη, ε;;; Με το καλό να φύγει και να μην ξανάρθει για μεγάλο διάστημα........ Κανόνισε..έχεις πολύ δουλειά τον Μάρτιο...χι!χι!χι! :P:P:P

Οι υπόλοιπες καλά;;;;;;;;alekaki, maraki τα ίδια;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΛΙΣ ΓΥΡΙΣΑ ΑΠΟ ΤΗ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΑΡΝΗΤΙΚΗ ΧΟΡΙΑΚΗ,,,,ΕΝΑ ΕΧΩ ΝΑ ΠΩ!ΔΕΝ ΘΑ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΗΘΩ ΠΟΤΕ ΞΑΝΑ,,,ΔΕΝ ΙΣΧΥΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΕΡΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΑΝ ΕΧΕΙΣ ΔΕΚΑΤΑ ΚΤΛ ΚΤΛ,,,ΤΕΛΙΚΑ ΕΧΩ ΜΙΑ ΤΡΑΧΗΛΙΤΙΔΑ,,ΕΧΩ ΚΑΠΟΙΑ ΟΡΜΟΝΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ,,,ΑΥΡΙΟ ΠΕΡΝΩ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ,,,ΕΙΜΑΙ ΟΜΩΣ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ,,,ΤΟ ΠΙΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΜΕΙΣ ΥΓΙΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΦΕΡΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΥΓΙΗ ΜΩΡΑΚΙΑ,,,ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΘΑ ΠΑΡΩ ΦΑΡΜΑΚΑ ΓΙΑ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΩ ΤΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΛΙ ΕΝΤΑΤΙΚΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ,,,ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΕΙΔΑΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΩΑΡΙΟ ΜΟΥ,,ΒΕΒΑΙΑ ΠΛΕΟΝ ΕΙΝΑΙ ΩΧΡΟ ΣΩΜΑΤΙΟ,,,ΚΑΙ ΛΟΓΙΚΑ Η ΣΥΛΛΗΨΗ ΔΕΝ ΕΓΙΝΕ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΤΡΑΧΗΛΙΤΙΔΑΣ,,ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΟ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ,,,ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια καλημέρα!!!

Maraki θα συμφωνήσω απόλυτα μαζί σου πως το σημαντικότερο είναι να είμαστε εμείς υγιείς!!!!! Σου εύχομαι να περάσει γρήγορα η περιπέτειά σου αυτή και να προκύψει η πολυπόθητη εγκυμοσύνη!

Alekaki ...ποιο εντατικές προσπάθειες τον Μάρτιο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 5 weeks later...

κοριτσια γεια σας!ειμαι καινουργια στο forum και θα ηθελα επειγοντως την γνωμη σας...εχω πολυ σταθερο κυκλο καθε 30 ημερες περιμενα περιοδο 24 φεβρουαριου δηλαδη εχω καθυστερηση 1 εβδομαδα εκανα 1 τεστ και μου βγηκε θετικο κανω μετα απο 2 μερες χοριακη και βγηκε αρνητικη :(:(:( να σας πω οτι νιωθω κατι μικρα πονακια στην κοιλια και πολυ κοπωση αλλα ππεριοδος τιποτα.υπαρχει το ενδεχομενο να ειναι λιγων ημερων η εγκυμοσυνη και να μην την εδειξε η χοριακη?????περιμενω τις απαντησεις σας :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...