Μετάβαση σε περιεχόμενο

αρνητικο τεστ..υπαρχει ελπιδα?


chot

Recommended Posts

Καλημερα σε ολους!Προσπαθουμε περιπου ενα χρονο για παιδι ,εγω με πολυκυστικες.Με πιθανη ωορρηξια στις 18\1 αναμενα περιοδο στις 2\2 οπου και εκανα τεστ και βγηκε αρνητικο.Απογοητευτηκα πολυ το θεμα ειναι οτι ακομα να ερθει και δεν θελω αλλα μου μπαινουν ιδεες....Την εχω ομως ξαναπατησει μια φορα και μετα αδιαθετησα αλλα δεν ξερω γιατι θελω να πιστευω οτι το τεστ εκανε λαθος..Υπαρχουν τεστ που να βγηκαν λανθασμενα αρνητικα??

Εκανα σαλπιγγογραφια επισης αυτο το μηνα υπαρχει περιπτωση να εχω καθυστερηση λογο της εξετασης??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 84
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

chot καλημέρα κ καλώς ήρθες! Η περίοδος σου είναι σταθερη?? Ποιό τεστ έκανες?? Εχουν βγει τεστ αρνητικα από όσο έχω διαβασει κι ακούσει εμένα δεν μου έχει τύχει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenakioo Σταθερο κυκλο γενικα δεν εχω τους 2 τελευταιους μηνες μου ηρθαν σε 28 μερες,αλλες φορες κανω και 40 μερες..Απλα ο γιατρος μου ειπε με υπερηχο πιθανη ωορρηξια 18\1 σε αυτο βασιζομαι εγω και με επιασε πανικος με το αρνητικο τεστ!Αν ο γιατρος εχει δικιο επρεπε στις 2 του μηνα να αδιαθετησω,να επεσε εξω στην ωορρηξια?Εκανα απο την Hometest test εγκυμοσυνης.Δεν λεω και τιποτα στον αντρα μου να μη χαρει αδικα με ελπιδες και ειμαι να σκασω ρε κοριτσια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sou chot! egw pisteuw oti prepei na kaneis mia xoriaki gia na eisai sigouri..i perimene 2 meres k epanelave to test! ena arnhtiko test mporei na einai lathos,to thetiko spania!sou euxomaipantws na einai lathos k na eisai eguoula!! eimai k egw stis prospatheies ktha ithela na rwtisw kati.. teleutaia epafh 29/01 pou eixa k ooriksia epivaiveomenh me test! ekana ena self clear shmera pou leei oti deixnei apo tin pempth mera ths sullhpshs k vghke arnhtiko! lete na to ekana polu nwris? aaaa...k exthes to vrady eixa kati tsimpimatakia polu xamhla sthn koilia pros to "....." shmera tpt.. kai thn epomenh mera apo thn epafh eixa mia enoxlisi sthn koilia deksia,alla oxi xamhla mexri k exthes-proxthes pou iremise...an kserei kapoia kopela namou pei an exw k elpides...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω για τις απαντησεις και θα σας πω μαλλον αυριο που θα ξανακανω τεστ...ή χοριακη αν δεν αδιαθετησω!

Maria εσυ το εκανες σιγουρα νωρις το τεστ αρα μην το λαβεις καθολου υποψιν....και η γονιμοποιηση να εγινε δεν θα εχει προλαβει να εμφυτευτει για να ανεβει η ορμονη..Εχε λιγακι υπομονη τουλαχιστον μια βδομαδα συμφωνα με την ωορρηξια σου!Ευχομαι να εισαι παντως εγκυουλα!!

Elenakioo να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη και με το καλο να υποδεχτεις το μωρακι σου!

Ελπιζω να μου φερετε γουρι και να ειμαι γιατι το θελω τοσο πολυ ενα παιδακι!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου έυχομαι ότι καλύτερο γλυκιά μου !!!! Συνήθως μετά από σαλπιγγογραφία πολλές κοπέλες μένουν έγκυες γιατί ''ξεμπουκώνουν'' τα πάντα :D:D:D Μακάρι να μάθουμε τα ευχάριστα σύντομα !!!! Αλλά μην απελπίζεσαι και να μην έχει γίνει τώρα, που θα πάει; θα γίνει ..... Προσπαθούσαμε 3 χρόνια με τον άντρα μου και τζίφος :roll::roll::roll: Μόλις ηρεμήσαμε και οι δυό μας .... τσούπ ..... ήρθε το νινάκι μας !!!!!

Να σκέφτεσαι ΘΕΤΙΚΑ :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

chot μου να σου πω και τη δικη μου εμπειρια....

πριν αδιαθετησω το σεπτεμβρη(εχω σταθερο κυκλο 1μερα πριν αδιαθετησω) ειπα να κανω ενα τεστακι επειδη εκανα εμετους.. σε πληροφορω βγηκε αρνητικο και επειδη ειχα και δευτερο στικακι ειπα να μη δωσω 20ευρω για χοριακη και μετα απο τρεις μερες ξανακανα τεστακι και βγηκε θετικοτατο και μετα πηγα και το επιβεβαιωσα με χοριακη(δηλαδη ειχα 2μερες καθυστερηση)...

τα συμπερασματα δικα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ευχαριστώ πολύ chot!!!! Σου εύχομαι όντως να είναι μωράκι!!!!

Εγώ έκανα το Self Clear από το φαρμακείο (παρόλο που είχα κι εγώ hometest) γιατί είναι πιο ευαίσθητο δλδ ανιχνεύει από 10mlU ενώ τα άλλα από 25mlU. Την άλλη μέρα το επιβεβαίωσα με χοριακή :D:D:D

Περιμένουμε τα καλά σου νέα!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω μεσα απο την καρδια μου για τις απαντησεις σας κοριτσια...Μακαρι να μην απογοητευτω!!Οσο δεν αδιαθετω τοσο μεγαλωνουν οι ελπιδες μου και με οσα μου ειπατε το πιστευω περισσοτερο!!Μακαρι Θεε μου! Θα σας πω αυριο!Να χαιρεστε τα παιδακια σας και οσες προσπαθητε να αποκτησετε ολες συντομα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenakioo Σταθερο κυκλο γενικα δεν εχω τους 2 τελευταιους μηνες μου ηρθαν σε 28 μερες,αλλες φορες κανω και 40 μερες..Απλα ο γιατρος μου ειπε με υπερηχο πιθανη ωορρηξια 18\1 σε αυτο βασιζομαι εγω και με επιασε πανικος με το αρνητικο τεστ!Αν ο γιατρος εχει δικιο επρεπε στις 2 του μηνα να αδιαθετησω,να επεσε εξω στην ωορρηξια?Εκανα απο την Hometest test εγκυμοσυνης.Δεν λεω και τιποτα στον αντρα μου να μη χαρει αδικα με ελπιδες και ειμαι να σκασω ρε κοριτσια!!

Κοιτα, από καιρό, έχω σταματήσει να ρίχνω την τράπουλα του μέλλοντος :roll: , οπότε καλή μου δεν μπορώ να σου πω για ελπίδα. Αυτό όμως που θα σου πω με βεβαιότητα, ότι μπορεί να σου λύσει όλες τις απορίες είναι, να περιμένεις μέχρι αύριο, να πας σε ένα αιματολογικό, να κάνεις μια Β χοριακή, και σε 3 ώρες θα σου λυθούν οι απορίες και οι φόβοι και οι ανησυχίες.

Επίσης, δεν είναι και τόσο τρομερό, που έπρεπε να αδιαθετήσεις στις 2 του μήνα και έχει φτάσει 5.

Δεν έχεις τόσο μεγάλη καθυστερηση πια. Αλλωστε εσύ, δηλώνεις ότι ο μεγαλύτερος κύκλος σου είναι 40 ημερών. Αρα λοιπον, υπάρχει ένα θεματάκι ορμονικό.

Κοντός ψαλμός αλληλούηα.... Κάνε μια Β χοριακή και ενημερωσε μας αύριο το απόγευμα.

Αν είναι θετική, σε 48 ώρες κάνε 2η για να δεις την αύξησή της.

Αν είναι αρνητική, μίλησε με το γυναικολόγο σου, να σου δώσει χαπια να σου έρθει η περίοδος,....

Και μόλις τελειώσειιιιιι ;) Βουρρρρ...! :lol::lol::lol:

Μην στεναχωρεθείς για τίποτα. Ολα αυτά είναι στο παιχνίδι. Θελει υπομονή και όχι άγχος. Ολες μας τα έχουμε περάσει.

Αναμένω αύριο στις 5 να μου πεις τα αποτελεσματα της Βχοριακής!!! Μην σε δω να ρωτας,,,,,, και αγχώνεσαι ασκοπα!!! Γιατί δεν θέλω και πολύ, καθότι ντοπαρισμένη με utrogestan, να τα πάρω :evil:

Αστειεύομαι! :D

Αντε, καλή επιτυχία ευχομαι, και αναμένουμε μήνυμα σου...

Σου στέλνω την διαδικτυακή μου αγάπη ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα συμφωνήσω κι εγώ ότι η καλύτερη απάντηση είναι η χοριακή αλλά για να απαντήσω και στο ερώτημά σου, εγώ έκανα 3 τεστ μέχρι να βγει θετικό!!Τα δυο πρώτα αρνητικότατα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καθε μηνα εχουμε 25% πιθανοτητες να μεινουμε γκατστρουλες!!!

τιποτα δεν ειναι απιθανο για αυτο κ εγω σου ευχομε να εισαι εγκυουλα να ερθεις κ εσυ στο γκρουπακι μας!!!!!!

κ αν δεν εισαι τωρα μην χαλιεσε!!!!!!!τον επομενο μηνα ξανα δυναμικα με τσαμπουκα!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα...Σηκωθηκα πρωι πρωι και εφαγα την απογοητευση!Κανω 2ο τεστ αρνητικοτατο.... :evil::evil::evil::evil: Τεσπαν θα παω να κανω μετα και χοριακη ετσι για την τελευταια ιδεα και μετα θα παω να πω στο γιατρο μου να αλλαξει τον υπερηχο γιατι δεν την βρηκε σωστα την ωορρηξια μου και μαλλον εγινε πιο μετα απο οτι μου ειπε :cry::cry::cry: !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χοριακη αρνητικη...Τελικα για μενα δεν υπηρχε ελπιδα καθολου μαλλον!Απλα θα θυμαμε την αλλη φορα να μην κανω τιποτα μεχρι να σιγουρευτω εχω καθυστερηση κανα τριμηνο και το μωρο να νιωθω οτι κλωτσαει..........!

Σας ευχαριστω κοριτσια ολες και σας ευχομαι οτι καλυτερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι τον επόμενο μήνα να έρθει το μπεμπέ... αφού παίρνεις από την hometest γιατί δεν παίρνεις τα τεστ ωορρηξίας να δεις αν συμβαδίζεις με τις προβλέψεις του γιατρού σου??? Δεν θα πας στα τυφλα έτσι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ Κ ΕΓΩ ΜΕ ΠΟΛΥΚΙΣΤΙΚΕΣ ΟΩΘΗΚΕΣ Κ ΠΟΛΥ ΑΚΑΝΑΝΟΝΙΣΤΟΠ ΚΥΚΛΟ ΗΤΑΝ ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕ 3 ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΕΡΘΕΙ Η ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΠΟΛΥ ΣΠΑΣΤΙΚΟ.....ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ Κ ΕΜΕΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΜΕ Κ ΤΙΠΟΤΑ ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΝΕΙ Κ Η 2 ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΟΛΑ ΟΚ Κ ΤΟΝ ΜΗΝΑ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΤΙΣ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΛΕΝΕ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΟΙΟ ΓΟΝΙΜΗ ΓΜΕΤΑ ΤΙΝ ΣΑΛΠΙΓΓΟΓΡΑΦΙΑ ΟΠΟΤΕ ΚΑΝΕ ΣΕΞ Κ ΑΠΟΛΑΥΣΕΤΟ Κ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!!!!!!!ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ ΤΕΣΤ ΔΕΝ ΤΑ ΕΜΠΙΣΤΕΥΟΜΑΙ ΗΜΟΥΝ ΕΓΚΥΟΣ Κ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΑ Κ ΤΑ 2 ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΕΣ ΜΑΡΚΕΣ ΤΟ ΚΑΘΕΝΑ Κ ΜΟΛΙΣ ΕΚΑΝΑ ΧΩΡΙΑΚΗ ΕΔΕΙΞΕ ΑΜΕΣΩΣ .ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Κορίτσια καλημέρα..

είναι η πρώτη μέρα εγγραφής μου...ήθελα να σας ρωτήσω γιατί θα μου σαλέψει σε λίγο...

υπάρχει περίπτωση λάθους στα τεστ predictor?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλημέρα..

είναι η πρώτη μέρα εγγραφής μου...ήθελα να σας ρωτήσω γιατί θα μου σαλέψει σε λίγο...

υπάρχει περίπτωση λάθους στα τεστ predictor?

Καλησπέρα! Πότε περιμένεις να αδιαθετήσεις;

Έχει σημασία.

Εγώ πάντος το predictor δεν το πολυεμπιστεύομαι.

Αν έχεις κάνει το τεστ πριν την μέρα που περιμένεις περίοδο τότε υπάρχει περίπτωση να μην έχει ανιχνεύσει την χοριακή και να δείξει ψευδώς αρνητικό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα! Πότε περιμένεις να αδιαθετήσεις;

Έχει σημασία.

Εγώ πάντος το predictor δεν το πολυεμπιστεύομαι.

Αν έχεις κάνει το τεστ πριν την μέρα που περιμένεις περίοδο τότε υπάρχει περίπτωση να μην έχει ανιχνεύσει την χοριακή και να δείξει ψευδώς αρνητικό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια , τι κάνετε? είμαι καινούργια στο forum και είπα να σας ΄γράψω το άγχος μου.

Τελευταία περίοδο είχα 30/1 . ο κύκλος μου είναι 27-29 μέρες, απο προχτέσ έχω έντονα και συνεχόμενα τσιμπήματα στην αριστερή μου ωοθήκη, και σήμερα έκανα ένα home test και ήταν αρνητικό, μεγάλη απογοήτευση πρωί πρωί....25η μέρα δε θα έδειχνε?

είχα κάνει τέστ ωορρηξίας και ήταν στις 13/2.... ουφ....τι να κάνω πάω να σκάσω........ :(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alekaki81 καλώς ήρθες!!!!!!

Έχω την εντύπωση πως βιάστηκες λίγο.......

Γνωρίζω ότι κάποια τεστ εγκυμοσύνης πιθανόν να δείξουν αποτέλεσμα μία με δύο μέρες νωρίτερα από την πιθανή ημερομηνία περιόδου, αλλά σήμερα είναι πολύ νωρίς......

Καταλαβαίνω ότι αγωνιάς και σου εύχομαι να είσαι πραγματικά εγκυούλα, αλλά κάνε υπομονή και περίμενε λίγες μέρες ακόμη..... :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια! ολες εχουμε την ιδια απορια βλεπω.. να ρωτησω κ γω με τη σειρα μου μηπως κ ξερετε να μου απαντησετε.. 24/1 τελευταια περιοδος. κυκλος 28-29 ημερων.σημερα 1 μερα καθυστερησης.το τεστ αρνητικο. εχω τσιμπηματα χαμηλα αρκετο καιρο.. τι λετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alekaki81 καλώς ήρθες!!!!!!

Έχω την εντύπωση πως βιάστηκες λίγο.......

Γνωρίζω ότι κάποια τεστ εγκυμοσύνης πιθανόν να δείξουν αποτέλεσμα μία με δύο μέρες νωρίτερα από την πιθανή ημερομηνία περιόδου, αλλά σήμερα είναι πολύ νωρίς......

Καταλαβαίνω ότι αγωνιάς και σου εύχομαι να είσαι πραγματικά εγκυούλα, αλλά κάνε υπομονή και περίμενε λίγες μέρες ακόμη..... :):)

Λες να είναι νωρίς?αχ μακάρι....γενικά δεν έχω πόνους τπτ πολύ σπάνια πονοκέφαλο πριν την αναμενόμενη περίοδο, και αυτά τα τσιμπηματάκια με έκαναν να ελπίζω αλλα λενε οτι αυτα τα τεστ δείχνουν νωρις...τι να πω μακάρι παναγίτσα μου να είμαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα...

χτες περίμενα αλλά με έχει προβληματίσει ότι από την Παρασκεύη έχω θερμοκρασία 37-37.2 χωρίς να πέφτει...

έκανα το τεστ και δείχνει αρνητικό...υπάρχει πιθανότητα λάθους?

Καλησπέρα! :)

Είχες τίποτα νεότερα;;;

Μην πολυ-στηρίζεσαι στην θερμοκρασία. Συνήθως πέφτει λίγο πριν σου έρθει η περίοδος ή αφού σου έρθει.

Φυσικά και υπάρχει περίπτωση λάθους.. Δοκίμασε κάποια άλλη μάρκα ή ακόμα καλύτερα κάνε χοριακη! Θα σου δείξει 1000% αν είσαι ή δεν είσαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • @marinamanoulitsaκοριτσακι μου λυπαμαι πολύ και για εσενα😢 πάλι βιοχημικη βρε κορίτσι μου πφφφφ! Δεν ξερω τι να πω πραγματικά! Μη το βάζεις κατω κορίτσι μου γτ είναι πολύ σημαντικό που κανεις συλληψη φυσιολογικά και δεν χρειάζεσαι άλλες μεθόδους! Θα έρθει το μπεμπακι σου είμαι σιγουρη🙏
    • Κορίτσι μου λυπαμαι πολύ😢 ήταν βιοχημικη κορίτσι μου ότι και να έπαιρνες δεν θα βοηθούσε! Πέρασα και εγώ μια βιοχημικη τον Δεκέμβρη που μας πέρασε ακριβώς όπως εσυ η πρώτη χοριακη νου ήταν 9,9 και η δεύτερη αρνητικη  και έπειτα πολύ αίμα και πόνοι δυνατοί ! Ξεκινά καινούργιος κύκλος όποτε σφίξει δοντια σήκωσε ανάστημα και ξεκινά τις προσπάθειες και το μωρακι είναι στο δρομοοοοο❤️🙏
    • Με τίποτα κορίτσι μου δεν θα ήθελα να παρω την απόφαση ! Ούτε να το σκέφτομαι άλλωστε παρακάλεσα τον άγιο Εφραίμ που πήγα και του είπα πως αν είναι άρρωστο το μωρακι μου να το πάρει κοντα του🙏 ο γιατρός μου είπε πως θα είχε πολλα προβλήματα μιας και η αυχενική του ήταν πολύ αυξημένη  αλλά είχε υγρό και στην κοιλιτσα του και αν δεν παλινδρομουσε και ερχόταν στη ζωή θα είχε σοβαρά θέματα! Ευχαριστώ κοριτσάκι μου μακάρι η Τρίτη να είναι και η τυχερη🙏🤞🌈 Μακάρι κορίτσι μου μακαριιιιιιιιιιιι🙏❤️🌈 Ναι είναι σπάνιο σύνδρομο και έχει διάφορες μορφές ! Μπορεί πχ να είναι μόνο στείρο , να έχει αναπτυξιακά , νοητικά (σπάνιο), αλλά και παθολογικά όπως διαβήτη, αυτοάνοσα, αντίσταση στην ινσουλίνη , πρόβληματα στα αυτιά όπως ακοή ωτίτιδες κτλ αλλά και  ψυχοκοινωνικά θέματα. Τυχαίο γεγονός μας είπε και εμας μιας και οι καρυοτυποι μας βγήκαν φφσηολογικοι! Όπως τα λες κορίτσι μου συν αυτά που ανέφερα πιο πάνω! Τα πήρε ψηλά μαζί του για να μην ταλαιπωρηθούν το πιστεύω πολύ αυτό🙏 Σε ευχαριστώ πολύ για τα ομορφα λογια σου κορίτσι μου❤️ θα ανταμειφτούμε όλες μας και θα κρατήσουμε ένα γερό μωρακι στην αγκαλια μας❤️🌈 μπάντα αξία να είσαι είσαι κορίτσι μου🙏 με το καλό η βαφτηση και με το καλό το μπεμπακι σου το γλυκο ουράνιο τόξο σου🙏❤️🌈 Καλύτερα που σταμάτησε η καρδουλα από το κοριτσάκι μου δεν θα άντεχα να έρθει στη ζωή και να ταλαιπωριόνταν με τίποτα🙏 με το καλοοοοστη φίλη σου κοριτσάκι μου🌈 όλα να πανε υπεροχα❤️ Αχ κορίτσακι μου θα έρθει το ουράνιο τόξο μας θα το δεις🌈🌈 εδώ θα είμαστε και θα τα λέμε☺️❤️
    • Ααα εντάξει τότε καλύτερα να έχεις κάποιον κοντά σου εκείνο το διάστημα είναι η αλήθεια  Ναι να πάρεις τηλ μακάρι να βρεις ραντεβού άμεσα.. εγω Τετάρτη θα πάω να με δει και πρέπει να παρω τον άλλο τηλ (τον ιδιώτη ) να του πω ότι λογικά θα σταματήσω να πηγαίνω σε αυτόν 
    • @Ioann89 μην το σκεφτεσαι. Ειναι πολυ αρχικο σταδιο. Κατι ηταν λάθος και δεν προχώρησε. Οση προγεστερονη και να επαιρνες δε θα αλλαζε κατι πιστευω. Μην κανεις τέτοιες σκεψεις. Θα μπορούσες καν να μην καταλαβεις οτι εχεις καθυστέρηση. Λογικα απο αυτο τον κυκλο κιολας θα μπορεις να ξανα προσπαθησεις. Κριμα ρε κοριτσι μου. Δεν εχω κατι αλλο να σου πω.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...