Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΟΚΤΩΒΡΙΑΝΑ ΜΑΣΚΑΡΑΚΙΑ 2009 νο31 !


Recommended Posts

αφού πρόλαβα και δεν αλλάξατε σε Νο 32......πάλι καλα!!!

ελπίζω να είστε όλες καλα..

κάτι για αρρώστιες διάβασα..περαστικά σας..

εμείς καλά είμαστε-κατά τα άλλα!

η μικρή έχει γίνει πολύ ζωηρή και δεν ακούει τπτ.

η πεθερά μου την έχει κάνει σαν τα μούτρα της/

αφού μου έλεγε ότ η μικρή την χτυπάει κ γέλαγε σαν ζώον..

τι να της πεις τώρα...

παναγία μου να έρθει ο σεπτέμβρης να πάει σταθμό να μάθει λίγο

να λειτουργεί με άλλα παιδάκια!!!!!!!

μεγαλώνει με αγάπη αλλά με λάθος διαπαιδαγώγηση....

κ εγώ όλο λείπω!!!! :cry:

δεν ξέρω αν σας είπε η σωσώ ότι πριν 2 βδομάδες

η μικρή έκανε τον superman κ έπεσε από το πάσο

και νοσηλευτήκαμε μια νύχτα στο ιατρικό κέντρο

για αξονική κλπ..ευτυχώς δεν επαθε ζημι'α....

τέσπα ανακαλύψαμε από τις εξετάσεις ότι μάλλον έχει αναιμία

κ πέμπτη πηρα άδεια να την πάω για συμπληρωματικές εξετάσεις με το ικα...

χεστα κ άστα δηλαδή....

τέλος εμένα με έχουν σκίσει στο γραφείο

αλλά δεν μιλάω κ απλά δεν έχω ποτέ σταθερό ωράριο....

το μόνο καλό είναι ότι η κοπέλα που αντικαθιστώ θα πάρει το 6μηνο

κ τελικά θα έχω ένα εισόδημα για λίγο καιρό ακόμα....

αυτά τα νέα μας κοριτσάρες μου..

μακάρι να μπορέσω να ξαναμπω για να μάθω νέα σας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 942
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλησπερα σας διαβασα

αληθεια δεν εχετε ξανακουσει για την μεταλλαξη;

ειναι της ιδιας ομοταξιας ο ιος - της ιδια κατηγοριας δλδ αλλα με καποιες απο τις πρωτεινουλες του διαφορετικες - το κανουν πολλοι μικροοργανισμοι να αλλαζουν μορφη αναλογως το περιβαλλον που βρισκονται

μπακαλιστηκα το εμβολιο για τον η1ν1 δεν σας καλυπτει για τον ιο γιατι ναι μεν ειναι ο η1ν1 απλα λιγο διαφορετικος σε καποια σημεια του

λογικα ολοι τον ιδιο περναμε με τα 40αρια 3-4 μερες και μετα υφεση με αναπνευστηκα βηχα κλπ

τι λες; ωωωω ρε τι λες Ελενιτσα μου - ΠΟΛΛΑ ΛΕΦΤΑ !!!! κωλοκρατος μου μεσα ουτε παιδι δεν μπορεις να κανεις

οπως και να χει με το καλο - ολα καλα να παμε

καλα Χρυσουλα μην φανταστεις τους βαζω 800φορες για κατουρημα και σημερα μου ειπε ο Κωστας οτι ο Στελιος κατουρηθηκε 1 φορα στη πεθερα μου και ο Νικος με το μπηκε σπιτι χεστηκε πανω του

παντως ειμαι πολυ θετικη - δεν ξαναβαζω πανα το πρωι και ας κατουρηθουν - θα παιρνω πολλες αλλαξιες

πολλες ωρες η δουλεια Χρυσουλα μου παντως - απλα δε βολευει με το παιδι τωρα που παει και παιδικο το πρωι - εσυ το απογευμα δουλεια; λογικο.

Χρυσοχερα βαγκ - μπραβο κοριτσια μπραβο - εγω πραγματικα βαριεμαι να μαγειρευω ολη μερα

Σωσω η κουνιαδα η 40αρα; ελα ρε συ - με το καλο η κοπελα.

ερχετε ο μονολογος σε λιγο!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

που χαθηκες βρε Καλυψω;

ναι μας ειχε πει για την μικρη - ευτυχως ολα καλα τρομαρα που θα πηρατε!

οσο για την δουλεια ευτυχως σιγουρα που θα την εχεις - αλλα και το ωραριο ειναι σημαντικο

εχω να σας πωωω για την Κυριακη

μου σπασανε τα νευρα

ολα στραβα αναδρομος δεν υπαρχει αλλη εξηγηση

εκτος του αμετρητου κατουρλιου του στελιου

Παμε θα ειμασταν με τα κουνιαδια - νονοι του Στελιου

ειδατε ζεστη που ειχε εσκαγε ο τζιτζικας

παμε και δεν προλαβαινουν τα μικρα να πατησουν το ποδι στο γκαζον - αρχισει η αλλη (κουνιαδα νονα)

Νικ...Στε: βαλτε καπελο - αντε τωρα!!

Γ(ανηψια): Γ βαλε τους καπελο , μην πατε στον ηλιο - ελατε απο δω

Σ(ανηψια): βγηκε το καπελο τους βαλε το καπελο τους

Νικ..Στελ: μην πατε στη τσουληθρα εαν δεν την απολυμανουμε (μεσα στη φυση - στο γκαζον παρεπιπτοντως)

Ν..Σ: βαλτε καπελο - μην τρεχετε και ιδρωσετε θα κρυωσετε

μην βγαζετε το καπελο θα σας ποναει το κεφαλι σας

μην πιανετε το χωμα θα παθετε αλλεγια εχει μαμουνια - μην κοβετε τα φυλλα εχοιυν αραχνες και θα σας τσιμπισει καμια - μια μελλισα περναει διπλα σας Γφυγεται αμεσως απο κει

ΕΝΑ θα σας επι 2 ωρες δεν τα αφησε σε υσηχια και εγω δεν ειχα πει κουβεντα ετσι;

ολη την ωρα διαιταζε τα δικα μου και εγω δεν ειχα πει κουβεντα

Αστα της λεω σε καποια φαση -οσο και να το βαζεις το ρημαδι το καπελο δεν θα το αφησουν στο κεφαλι - στη σκια ειναι "δεν εχουμε και 40 βαθμους να παθουν ηλιαση μου ηρθε να της πω"

Τις δικες της τις ειχε ντυμενες σαν αστακους με μαλλινη μπλουζα και ζακετα και φορμα βελουτε και τους φοραγε καπελο του μελλισοκομου - ειπα τιποτα; δεν ειπα

τι θες ασχολησει με τα δικα μου κυρα μου - το ειπες μια - 2 σου ειπα αστο

και το συνεχιζει

μου ηρθε να της χωσω μια μπατσα να της σπασω τα δοντια μπας και το βουλωσει

εκανα τουμπεκι και το προσπερασα

ολη την ωρα ηταν - μη το ενα θα παθεις κακο - μη το αλλο να παθεις το αλλο

μην φας με πιρουνι τη σαλατα - τα παιδακια δεν παιρνουν πιρουνι :shock:

μην πεινεις απο το γυαλινο ποτηρι - μην πεινεις απο το πλασικο ποτηρι χωρις καπακι και καλαμακι

Μια χαρα πεινουν απο ολα της λεω -ουτε λερωνονται ουτε τα χυνουν -ουτε το γυαλνο ποτηρι τους εχει πεσει ποτε - παντα προσεχουν

Αφου κατουρηθηκε 300 φορες ο Στε

την ρωταω εαν εχει φερει καμια αλλαξια μαζι της για τα κοριτσια μηπως και ξανακατουρηθει γιατι δεν ειχα αλλη και μου εκανε την δυσκολη

ε δεν ξερω

και εχω μονο μια για καθε κοριτσια μηπως και λερωθουν και

δεν ξερω εαν τους κανουν

και οντως ξανακατουρηθηκε

δεν μου εδωσε - πλυναμε τα ρουχα - τα στεγνωναμε με μπιστολακι για τα μαλλια

και στο τελος τα πηρα κρανιο

και του λεω του Κωστα να φυγουμε - παιρνω το Στελιο και του λεω παμε στελιο και θα σου βαλω μια ζακετα στα ποδια

10 μετρα ειναι το αμαξι απο το σπιτι

κκαι μου λεει

ε οχι που θα το βγαλεις ετσι το παιδι

καιτ ι να κανω της λεω να μεινουμε κλεισμενοι μεσα μεχρι να στεγνωσουν τα ρουχα

φευγουμε στο σπτι να τελειωνουμε

ε να σου δωδω τ φορμιτσα μου λεει

μολις το ακουω - ενω παιδευομαι 1 ωρα - μου ηρθε εγκεφαλικο

οχι φευγουμε λεω

μα καλα δε το λυπασαι που θα κρυωσει;

οχι της λεω

παμε να φυγουμε στον Κωστα

ελα εδω Στελιο του λεει να σου βαλω τη φορμα

ε τοτε ειδε το δολοφονικο βλεμα :twisted:

το βλεμα θα σου βγλαω τα ματια εαν τον ακουμπησεις

παμε να φυγουμε λεω γιατι δεν θα εχουμε καλη εξεληξη

μα θα κρυωσει συνεχιζε αυτη

καλα θα κανει της απανταω-απο τα νευρα μου

και τον περνω και βγαινω αρον αρον εξω

τα οριτσια ειναι 6 ετων η μια και 4 η αλλη

και μην πω για το θεμα τουαλετα

που οποτε τους βαζα εγω να κατουρησουν τοτε ηθελε την ιδια ωρα να βαλει καιτ ι δικες της και φωναζε εξω απο την τουαλετα

""κατουριεσαι χρυσο μου και δεν μπορεις να κρατηθεις;" τουλαχιστον 3 φορες το εκανε

το οτι εχουν αγορασει τα πεθερικα μου ενα στεφανακι κοριτσιστικο βεβαια για την λεκανη και οταν πηφα να βαλω το Στελιο να κατουρησει ηρθε και ενω τον αβαζα να κατορησει του ειχε κατεβασει βρακια πηγαινα να τον βαλω

ανοιγει την πορτα και το βγαζει απο τη λεκανη και λεει έ μην κατουρησεις στον κοριτσιων

ε δε το ηξερα να φερνω το δικο μας απο το σπιτι καθε φορα :evil:

μα το θεο - εχε χαρη λεω - εχε χαρη

παει και ο μονολογος

εαν βαριεσται μην το διαβασετε ειναι πολυ :lol:

εγω τα ειπα παντως :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol:

ΘΕΑ ΜΑΡΚΕΡ!!!!!

σα να μου θυμιζει λιιιιγο τη δικη μου κουνιαδα!!!!! :lol:

οχι σε αυτο το σημειο φυσικα...

αλλα με τον ηλιο, με τα πολυ ζεστα ρουχα και με τη μικροβιοφοβια και την παστρικοτητα!!!!

και οσες ειδατε τον αντρα μου και τον ειπατε μικροβιοφοβικο, που οντως ειναι, που να δειτε τη μανα και την αδερφη του!!!! ολη μερα με το βιτεξ (το οποιο συχαινομαι)στο χερι ειναι!

Σωσω με το καλο η δικια σου κουνιαδα!

ρε συ Ελενη, πολυ ακριβα ολα! καλα ο προεμφυτευτικος ελεγχος, αλλα εμεις το 2009 δωσαμε 3000 σε κεντρο και γιατρο και τα φαρμακα οοολα, ορμονες κλπ δεν πρεπει να εκαναν πανω απο 1000 γιατι εγω συμμετοχη στο στρατιωτικο φαρμακειο εδωσα 90Ε.

παντως σου ευχομαι απο την καρδια μου να πανε ολα κατ'ευχην και να ειναι χαλάλι τοσα λεφτα!

τη ΔΕυτερα εκλεισα ΠΑΠ τεστ. θα παω μονη ομως αυτη τη φορα γιατι αν και θελει ο αντρας να δει το γιατρο μας παλι δε ρισκαρω τη ΜΑριαννα κυριως να θελει να ειναι μαζι μου στην εξεταση!!! :lol:

θα παω πρωι να πετυχω και την εμβρυολογο. μου λειψανε ρε γμτ. ειναι και γμ τα ατομα! μακαρι να ηταν καλυτερα τα οικονομικα να καναμε αλλη μια προσπαθεια....

σας ειπα οτι θελω να γυρισω στη δουλεια;;;;;; πολυ κουραση η αδεια!!!!!!! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα!

βαγκ, δε μου σχολίασες τον αποέλ...

μάρκερ, όταν λες "καπέλο μελισσοκόμου" κυριολεκτείς;

αυτό μου έμεινε εμένα... χαχαχα!!!

χθες το απόγευμα ήρθε η κουμπάρα με τα παιδιά και η φίλη μας, που είχε χάσει τον άνδρα της, με το παιδί της.

το είχα άγχος γιατί όταν το είπα στον δικό μου, δεν του άρεσε και άρχισε να μαζεύει τα παιχνίδια του έλεγε ότι όλα είναι δικά του...

ωχ Παναγιά μου, σκέφτηκα, δεν έχει καλές προθέσεις αυτός...

τελικά ήταν πολύ καλός και παίξανε πολύ όμορφα μεταξύ τους.

μέχρι και στο μηχανάκι του άφησε να ανέβουν

:shock:

περάσαμε πολύ ωραία!

σήμερα, στο διάλλειμα της δουλειάς, θα έρθει ο σύζηξ να πάμε μαζί για φαγητό.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κορες!!!!!

αυριο που θα παω αθηνα και θα παρω και το κοστολογιο θα σας πω με σιγουρια.. οντως ειναι πολλα τα λεφτα αλλα κατα την γνωμη μου δεν εχω επιλογη.

επειδη το ξερω οτι εχω μεταθεση ειναι οτι καλυτερο θα μπορουσα να κανω για να μην προχωραω μετα και εκτρωσεις και τετοια...

οσο για την δικη μου κουνιαδα....μπροστα της οι δικες σας ειναι μια χαρα... εκτος του οτι μου δημιουργει προβληματα στην δουλεια γιατι ζηλευει, εχει συνδρομο κατωτεροτητας, ειναι γυφτισσα, ειναι κυκλοθυμικη(θα αλλαξει ο τροπος που σου μιλαει 150 φρες το λεπτο) δεν μπορεις να της πεις τιποτα γιατι βαζει τα κλαματα μεχρι λυγμων και ωρες-ωρες νιωθω οτι εκανε παιδι για να λεει οτι εκανε και αυτη...αν το δειτε το καημενο θα το λυπειθητε... χεζεται το μωρο δεν το αλλαζει γιατι το αλλαξε πριν μια ωρα και περιμενει να μαζεψει λεει ποσοτητα...το μωρο να κλαιει γιατι ειναι σιγκαμενο... περιττο να σας πω οτι μιλαει ασχημα στην κορη μου...αφηστε δεν θελω να πω αλλα γιατι θα συγχυστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hellooooo

Τι κανετε;;;

Σας διάβαζα εγραψα μαλιστα χθες αλλα παλι δε το πηρε και ξενερωσα μετα!!!

Χαρα το ζουζουνι πως τα παει;;;;

Ελπιζω να είστε καλύτερα και με το πουλάκι αλλα και με το Κρυωμα.

Μαρ Καλα διάβαζα το στορυ με τη. Κουνιαδα. Καλα τι να πω;;;;; Οτι να ναι. Γιατι ρε γμτ ειναι τοσο σκυλες μερικές;;;;;; Συμπεριφέρονται χειρότερα και απο πεθερες. Πάντως θυμάμαι απο το σχολείο που είχα πολλές φίλες που ηταν κτητικες με τον αδελφό τους και δε γουσταραν κανενα κορίτσι τους. Υπήρχαν και αυτες που ηταν κωλος και βρακι με τη νύφη και Καλα. Οπότε αν μια αδελφη ειναι ετσι και ειναι και υστερω γμτ τα!!!!

Λοιπον εγω εκανα ενα λάθος.

Δεν εχουμε τον Η1Ν1 αλλα τον Η3Ν2.

Ο πρώτος εχει σχεδόν εξαφανιστεί. Θα εμφανιστεί μετα απο 80 χρονια ίσως ανανεωμένος μεταλλαγμενος κλπ αλλα τώρα έφυγε.

Αυτος που κανει θραύση και κανει επιπλοκες τωρα και ειναι τυπου Α οπως ο χοιρων ειναι αυτος που εχουμε. Επικίνδυνος και αυτος γιατι φέτος άλλαξε. Δεν μεταλλαχθηκε έγινε ομως μια μετατροπή. Η οποια τον κανει σοβαρό.

Καθε χρονο γίνονται μετατροπές μπορει και μεταλλάξεις οπότε αν κολλησει κανεις ή εμβολιαστει ειναι για μονο έναν χρονο. Τα αντισώματα του δηλαδη δεν ισχύουν.

Οπότε. Οι ευπαθείς ομάδες κάνουν και το εποχικό αλλα και αυτο που ειναι για την γρίπη τυπου Α που περιλαμβάνει Η1Ν1 Η1Ν2 και Η3Ν2.

Τωρα αν ηθελε ο γιατρος να το ψειρισει θα έστελνε το δείγμα που πηρε απο τον Διονύση και εδειξε θετικό στην γρίπη Α στο παστερ. Κατι το οποίο δε χρειάζεται και κοστίζει και 250€

Το ξεκαθάρισα γιατι εγραψα μλκ. Νόμιζα οτι η Α ειναι μονο των χοιρων. Είχα χάσει τα νεα επεισόδια.

Και επισης ειδα οτι είχατε απορίες και ειπα να σας τα πω.

Τωρα τα νεα μας.

Το φρούριο Μαμα Μαρία έπεσε και αυτο. Είχα ρίγη χθες ανέβασα 39. Την ωρα που ανέβασα λεω παει σβήνω. Πολυ χαλια συναίσθημα. Μολις ανέβηκε και πηρα αντιπυρετικο πηρα τον γιατρο. Μολις άκουσε για τον Διονύση αλλα και τα δικα μου αμεσως μου ειπε να παρω ταμιφλου.

Ετσι λοιπον παίρνω ταμιφλου απο χθες το βραδυ.

Με είδε Καλα ειμαι αλλα υπομονή. Που να τη βρω με τον μικρο να με ποδοπατάει ολη την ωρα και να ειναι κρεμασμένος πανω μου;;;; Ο δε Διονύσης Καλα παει μονο που υποτροπιασε με το γαστρεντερικο του. Αναμενόμενο.

Βασικά ειμαι κομμάτια.

Ο δε αντρας μου οταν με βλεπει να αρρωσταινω πέφτει ψυχολογικά. Οχι γιατι ανυσηχει αλλα γιατι πέφτουν διάφορα πανω του. ΑΝΤΡΕΣ!!!!!!!! Γκρρρρρρρρρρρρρ!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κατι μούτρα..... Κανει αυτα που ειναι να κανει αλλα με μούτρα. Και μη φανταστείτε. Ποτε δουλειές.

ΠΟΥΤΕ!!!!!! Που λεει και η τασουλα του κιτσου απο τη διαφήμιση!

ΤΡΑΤΖΙΚ!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μιας και αναφέραμε τη γρίπη και τα εμβόλια.

του χρόνου θα στείλω τον μικρό παιδικό.

νομίζεται πως πρέπει να του κάνω εμβόλιο;

μαράκι μου, αυτά τα ρήγη είναι πολύ τραγικά.

δεν μπορείς να κάνεις τίποτα για τον εαυτό σου, πόσο μάλλον αν έχεις κι ένα μωρό να φροντίσεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια και απο μας..ας ανοιξνει καποια το αλλο!!φτανειο!!εμεις καλα..μαλωσα τη μαρθα σημερακ αι το μετανιωσα..την ειπα οτι δεν την αγαπω..τραγικο..πολλα νευρα τελευταια!!τι να πω!!

μαλακια

ρεπο σημερα..

πηγα για καφε με συνεδερφισσες..το πρωι ωρλ..

τα αυτια φουλ υγρο παλι..

δε ξερω να γλιτωσουμε την επεμβαση με τα σωληνακια..δε ξερω..θα το προσπαθησουμε συντηρητικα!ανοιγει ο καιρος και λιγοκα θα κοπουν οι μυξες!

500 η ερπρμβαση παρακαλω!!

ελενη περιεμνω νεα σας!

μαρκερ..και γαμω τισ περιγραφες..

καλε αληθεια εχετε τετοιες κουνιαδες;;η δικια μου ξανα λεω..και γαμω τα ατομα!!

αυριο ξανα δουλεια!

ετοιμαζω σδυνταγη γισ κριτσινια..αρκετα καλα βγηκανε!

εκανε κανεις το χαλβα;;παιδια εγγυηση!

βαγκ μεχρι ποτε εχεις αδεια;;

καλυψω μακαρι να σε κρατησουν γενικα στη δουλεια γιατι το αξιζεις ..με τοσο κοπο που εχεις ριξει..και μεις θα παμε παιδικο του χρονου..οπωσδηποτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω θα το ξαναπώ!!!! Πριν κανεις οτιδηποτε πήγαινε σε αλλεργίολογο και κόψτε τα γαλακτοκομικα!!!!!!!!!!!

Πρεπει να αποκλσιεσετε την αλλεργία στα γαλακτοκομικα. Με τέτοιο ιστορικό..... Δεν εξαφανίζονται ετσι οι αλλεργίες.

Πολλα νεύρα ειναι λογικό. Δουλεύεις και συ παιδι Σπιτι τι να προλαβεις.

Νανα αστα. Χαλια αισθηση. Και τωρα ετσι ειμαι. Εχω ανοίξει καλοριφέρ και έξω ειναι θεού Χαρα.

Καλα αν σας πω.

Θυμοσαστε που είχα ενοχλήσεις κατι σα πέτρα;;; Πριν λίγες μέρες; Τωρα μαλλον εχω ουρολοιμωξη. Ξαφνικά κατουραω και ειναι λες και εχω μαχαίρια κατω!!!!!!!! Οχι ρε γμτ!!!! Και παίρνω ταμιφλου!!!! Τι σκατα θα παρω και αντιβίωση;;; Δε ξερω κανει;;;;; Μαλλον έπεσε το ανοσοποιητικό μου και εκανα ουρολοιμωξη. Θα ήμουν στα πρόθυρα και τωρα με τη πρώτη ευκαιρία τηνεπαθα.

Ε τωρα Σορυ αλλα δεν εχω άλλη θετική σκέψη. Αμάν ξενερωσα λεμε.

Ξαναερχομαι σε σένα Σωσω.το θέμα ειναι γιατι κανει υγρο. Οχι να το βγάλετε απλα. Τι φταιει. Οκ;;;;

Μπορει κόβοντας γαλακτοκομικα σε2 εβδομάδες να ειναι περδικι.

Αν θες τα λεμε τηλεφωνικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω θα το ξαναπώ!!!! Πριν κανεις οτιδηποτε πήγαινε σε αλλεργίολογο και κόψτε τα γαλακτοκομικα!!!!!!!!!!!

Πρεπει να αποκλσιεσετε την αλλεργία στα γαλακτοκομικα. Με τέτοιο ιστορικό..... Δεν εξαφανίζονται ετσι οι αλλεργίες.

Πολλα νεύρα ειναι λογικό. Δουλεύεις και συ παιδι Σπιτι τι να προλαβεις.

Νανα αστα. Χαλια αισθηση. Και τωρα ετσι ειμαι. Εχω ανοίξει καλοριφέρ και έξω ειναι θεού Χαρα.

Καλα αν σας πω.

Θυμοσαστε που είχα ενοχλήσεις κατι σα πέτρα;;; Πριν λίγες μέρες; Τωρα μαλλον εχω ουρολοιμωξη. Ξαφνικά κατουραω και ειναι λες και εχω μαχαίρια κατω!!!!!!!! Οχι ρε γμτ!!!! Και παίρνω ταμιφλου!!!! Τι σκατα θα παρω και αντιβίωση;;; Δε ξερω κανει;;;;; Μαλλον έπεσε το ανοσοποιητικό μου και εκανα ουρολοιμωξη. Θα ήμουν στα πρόθυρα και τωρα με τη πρώτη ευκαιρία τηνεπαθα.

Ε τωρα Σορυ αλλα δεν εχω άλλη θετική σκέψη. Αμάν ξενερωσα λεμε.

Ξαναερχομαι σε σένα Σωσω.το θέμα ειναι γιατι κανει υγρο. Οχι να το βγάλετε απλα. Τι φταιει. Οκ;;;;

Μπορει κόβοντας γαλακτοκομικα σε2 εβδομάδες να ειναι περδικι.

Αν θες τα λεμε τηλεφωνικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε 2 φορές το πηρε;;;;;

Ποια θα ανοίξει το επόμενο;;;;;;;;;;;

Συμπεθερα ξέχασα να σε σχολιάσω.

Καλο περνάς πουλι μου.

Αχ βρε Καλυψω ..... Τι να σουπω βρε παιδι μου. Αφου δε γίνεται αλλιώς. Μακαρι οι ανθρωποι να ηταν πιο συνεργασιμοι. Ειναι θέμα συνεργασίας κουλτούρας παιδείας ...............

Δεν καταλαβαίνουν. Νομίζουν οτι το εγγόνι ειναι κτήμα τους. Σου λεει 2 φορές παιδι μου ειναι (αυτη την μλκ ποτε δε τη καταλαβα) ε 2 φορές θα κανω και γω του κεφαλιού μου για να το εμπεδώσει η μανα του ποιος κανει κουμαντο εδω.

Η ελληνίδα μανα και τα συμπλέγματα της.

Η δικιά μου προχθες... Πεθερα. Τι ειπε;;; Οταν γυρίσαμε απο το ταξίδι. Τι σου πηρε η μανα σου του λεει;;; Του ψωνίσει;;;;; Και Καλα ξοδεψατε ηταν η ερώτηση... Χαχαχα και του λεει μετα. Σου πηρε καλοκαιρινές πουτανιες;;;; Τι πουτανιες χριστιανή μου!!!!!! Που μιλάς ετσι;;; Στο αγόρι;;;;;; :shock: εμεινα λεμε.

Αφου είδαμε και απο είδαμε να σταματήσει να τον λεει μπαλαρινα και ζουζουνιτσα τωρα αρχίσαμε τις πουτανιες.

Αλλες λένε τσολια μου αυτη μπαλαρινα. Αλλες λένε πουτσαρα μου αυτη τον λεει ζουζουνα.

Εχει μεγαλώσει 2 αγόρια και μονο αυτο δε περίμενα. Εχω κουφαθει.

Αφου λοιπον της τα χωνα ευθέως και παιδια δε κατάλαβαινε χριστο τις αποκριες που τον ξανά ειπε γίναμε μπιλιες.

Της λεω Καλα πας Καλα. Μου λεει ε νόμιζα οτι δε καταλαβαίνει..... Υποτιμά και τη νοημοσύνη του παιδιού μου και όλων μας. σταμάτησε αλλα πως να την εμπιστευτω,;;;;;;;;;;;;;;

Γί αυτο και δε δέχομαι βοήθεια πια. Μιλαμε τραβαω ζόρια αλλα δεν την αντέχω.

Που ειναι το εικονίδιο που βαρας το κεφάλι σου στον τοίχο τη τρέλα μου μεσα;;;;;;

Καλα τωρα που ειμαι και χαλια;;;;;;;ολα μου φαινονται καπως!!!!!

Πως έλεγε στη ταινια ο ριζος για τη πεθερα;;;; Θα τη σκισω!!!!!!! Χχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχχαχχαχαα

Αχ και βαχ!!!!!!

Είχαμε παει στους κουμπάρους μας στην αθηνα πολυ Καλα παιδια. Οταν είμασταν στο νοσοκομείο λοιπον και ήρθαν για τον μικρο ειχε έρθει και η πεθερα εκεινο το διήμερο. Έλεγε βλακειες. Εμένα τα δικα μου δεν αρρώσταιναν ποτε στον Α εδινα φασουλοζωμο απο 40 ημερών κλπ κλπ κλπ εγω φυσικα την αντεκρουα. Δε μου έφτανε το χαλι μου. Τωρα λοιπον που συναντηθήκαμε με τα παιδια λεει η κουμπαρα η οποια να σημειωθεί ειναι γλυκύτατη και διακριτικοτατη. Πω πω ρε Μαρία ειχες το σθένος να της απαντας!!!! Και να την βάζεις στη θέση της, και λεει ο Α τι σθένος.... Ξεσθενος!!! Δε παλευεται... Χαχαχαχα χαχαχαχα

Τουλάχιστον στο θέμα υπάρχει κατανόηση απο τον Α.

Ε με αφορμή την Καλυψω ειπα και γω τα δικα μου!!!!!! Χαχχαχαχαχα

Αλλα απο την άλλη ρε γμτ καταλαβαίνω. Μανα ειναι. Θελει να βλεπει τον γιο της τα παιδια της. Ρε παιδι μου της χωνω γκαζια και δε θυμώνει. Και Καλα δώσε εγω ειμαι το θύμα η μανα και σε κατανοώ.

Ειναι πονηρό κορίτσι. Ετσι παραδόξως εχουμε άριστες σχέσεις.

Δηλαδη αρρώστια!!!!!!!!!

Να τρελενεσαι!!!! Που ειναι αυτο το εικονίδιο;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; Δε λεει να χάλασω τον σοβα,... Θα το κανω βιρτουαλ.... Χαχαχχαχχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera

ειμαι χαλια σημερα

ποναει ολο μου το κορμι μιλαμε και με επιασε και ημικρανια τωρα - θελω να τα βγαλω κυριολεκτικα

ευτυχως ειναι καλα τα μικρα -βλεπουν παιδικο ηρεμα και εγω φτιαχνω φαγια

νανα μου εγω ειμαι της αποψης οτι πρεπει να γινει - ειτε πας παιδικο ειτε οχι

οσο για τη συνηφαδα - με το καπελο του μελισσοκομου κυριολεκτω - βεβαια χωρις το τουλι

εαν εγραψα κουνιαδα εκανα λαθος το συγγενολοι :lol::lol:

συνηφαδα -γυναικα του αδερφου του Κ.

Η γυναικα μια χαρα ειναι και συζητησιμη και μια χαρα παρεα κανεις μαζι της - πολυ καλος ανθρωπος - αλλα αυτη η μανια της με της αρρωστιες και την καθαριοτητα - οταν σου μιλαει ειναι σαν να σου λεει καταμουτρα μ" τι μλκ κανεις εγω ξερω καλυτερα απο ολους τι ειναι το σωστο και αυτο θα κανεις τελειωσε - αυτο που ειπα" που οταν το κανει με ασχετα πραματα δε με απασχολη - την ξερω

οταν το κανει με τα παιδια με εκνευριζει ταμαλα θα ελεγα

Οποτε θα ανεβεις Αθηνα Ελενη;

Ελα ρε Σωσωκα μακαρι να μην χρειαστει ρε συ εγχειρηση

αφου εχετε εξαντλησει ολα τα αλλα - οκ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το συζήτησα και γω με το παιδιατρο και ειπε μονο ευπαθείς ομάδες. Αλλα και τα μωρα που πανε παιδικο. Εγω θα του το κανω του χρόνου. Μπορει να μη παει παιδικο αλλα κανει μαθήματα και ειναι σα να παει. Μιλαμε εχουμε μαζέψει τα άπειρα και απο κει.

Αλλα αν δεν πάνε παιδικο τοτε μονο παιδακια με σακχάρο άσθμα κλπ κάνουν.

Τουλάχιστον αυτο λεει ο δικος μας αλλα και αυτο ακούω γενικως.

Ετσι κι αλλιώς τα παιδια κατω των 2 ειναι πιο ευαίσθητα ας πουμε.

Πάντως ο δικος μας μια Χαρα. Ζοριστηκε πολυ αλλα εντάξει. Τωρα αλλα 2 24 ωρα και αν δεν ξανακανει κατι παει πέρασε.

Το θέμα ειναι το έντεκα κι του γμτ.

Δηλαδη κανει διαρροιες τα κακα του. Οχι Συχνότητα. Αυτες τις 2 φορές ειναι νερό. Εχει αέρια και βγαινει νερο ξέρετε.... Εχει βλεννες. Και δε πολυ τρώει. Τρώει αλλα οχι όσο οταν ειναι Καλα. Ας προσπερασω το φαι βεβαια γιατι εγω ας πουμε σημερα ειμαι με 2 φρυγανιες.

Το παιδι τις προηγούμενες ηθελε μονο φρούτο χυμούς και νερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρια παναγια μου μια λογοδιαροια που σε επιασε!!!!!!!!!!χα χα χα!!!!!!!

κραταω το οτι ο διονυσακης παει καλα...χαιρομαι...

οσο για την πεθερα ουδεν σχολιο...

εγω ειμαι πολυ ευχαριστημενη με την δικια μου...μου εχει σταθει παρα πολυ...και οπεθερος καλος ειναι, μονο η κουνιαδα μας τα χαλαει...ωρες-ωρες σκεφτομαι οτι μπορει να την υιοθετησαν.. =))=))=))=))=))

καμοια σχεση με τον ανδρα μου που τους μεγαλωσαν οι ιδιοι γονεις...να φανταστειτε απο τοτε που εκανα τις αποβολες με παιρνει τηλεφωνο και μου λεει οτι εμειναν εγκυος ολες οι γνωστες της: μου λεει:

ξερεις πια εμεινε εγκυος????της λεω ποια; η αδερφη του κουμπαρου της κουνιαδας μου.. ναι της λεω και;;;;; και μου λεει ηθελα απλα να σε ενημερωσω θα κανεις και συ μην στεναχωριεσαι... :twisted::twisted: ..

. δεν εχω προβλημα που μενουν εγκυες οι κοπελες προς θεου... μου την δινει που το λεει για να με κανει και καλα να νιωσω ασχημα....

οσο για το εμβολιο...εγω της το εκανα και δεν ειδα καμοια διαφορα με περισυ που δεν το ειχε κανει.. αποψη μου ειναι οχι εμβολιο.. επιβαρυνεις χωρις να λειτουργει...

ναι μαρκερ ανεβενουμε 7:30 με φευγουμε 8 το βραδυ..

θα αω και σε μια αιματολογο να με δει για την θρομβοφιλια και τα αντιπυρινικα κυτταρα..

παω να φτιαξω μαλλι και να την πεσω γιατι αυριο φευγουμε χαραματα... φιλια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...