Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2012 Νο2!!!


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσάκια μου , να σας πω ζηλεύω αυτήν την αναμονή που έχετε,μπορεί για εσάς να είναι σπαστική αλλά διαβάζοντας τις ανησυχίες σας , την αγωνία σας ,στεναχωριέμαι που δεν το έχασα και για σεύτερη φορά.όσο πιο πολύ μείνουν τα μωράκια σας μέσα τόσο καλύτερο είναι γι αυτά.Εγώ πήγα για μια απλή εξέταση και βρέθηκα με μωράκι.....

Χουανιτακι να σας ζήσει η μπέμπα. 3685 μια χαρούλα μωράκι βγήκε.

Veloudenia με καισαρική γέννησα αλλά από την 5 μέρα είμαι τέλεια λες και δεν γέννησα ποτέ.

sotkou γεννάς κοριτσάκι μου ε...πλησιάζει η ώρα....με το καλό να κρατήσεις αγκαλιά το κοριτσάκι σας.

skorpina82 πολλές ευχές για να υποδεχτείτε τον μπέμπη σας αύριο.Περιμένουμε τα ευχάριστα νέα σας.

Τόμα όντως μεγάλο μωράκι φαίνεται πως είναι αλλά όπως είπαν και τα κορίτσια υπάρχει πάντα ένα + - .Πάντως στην αδελφή μου που της λέγανε πως το μωρό ήταν μεγαλο 3900 όταν τελικά γέννησε ήταν ένα κιλό κάτω 2820 αλλά ήταν ψηλό 52 πόντους και είχε πολύ μεγάλο κεφάλι(όπως και ο μπαμπάς του).

Εμείς πλέον μετράμε 10 μέρες πια στο σπίτι,έχουμε βρει τους ρυθμούς μας και για πρώτη φορά το ΠΣΚ έμεινα μόνη μου με τα δυο παιδιά γιατί ο άνδρας μου δούλευε non stop και ευτυχώς τα πήγαμε πάρα πολύ καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σκορπινα με το καλο αυριο να κρατας στην αγκαλιτσα σου το μωρακι σου!!! :D

Χ+μ μαλλον ο μπεμπης θα περιμενει και τον μπαμπακα του για να γεννηθει :D

Διαβαζω τα νεα σας...Ειδες πως περασε ο καιρος και εγω κοντευω σιγα σιγα!

Πολλα γεννητουρια διαβαζω αυτη την εβδομαδα , καλη λευτερια να εχετε φουσκωκοιλιτσες μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια με το καλό τα μωράκια σας!!!! skorpina έφτασε η ώρα ε???? sotkou από μέρα σε μέρα θα έρθει η μπουμπού, κάτσε κι απόλαυσέ το. μωρουδένια κι εσύ αυτή τη βδομάδα γεννας απ'οτι θυμάμαι ε? μια χαρά. Κορίτσια όλα καλα να πάνε. Τόμα τι να σχολιάσω? εμάς ο μπέμπης είναι ένα κιλό λιγότερο από το δικό σου. Δώσε μας μερικά γραμμάρια, οτι περισεύει σ'εμενα και τη samantha :lol::lol::lol::lol::lol: Όσο για το νερό σήμερα πήγα κέντρο για καφέ και εκτος από ενα μικρο μπουκαλάκι που είχα για το δρόμο, στην καφετέρια ήπια άλλα 6 ποτήρια!!!! Απελπιστικές καταστάσεις, όλη μέρα νερό και τουαλέτα, δεν παλεύεται

Εμάς ο μπαμπάς μας επιστρέφει σήμερα, πέρασε το τριήμερο. Ελπίζω και τα δικά σας μπεμπάκια να περιμένουν τους μπαμπάδες

samantha βλέπω να μένουμε οι δυο μας να κάνουμε παρεάκι, είπαμε εμείς θα γεννήσουμε στη γιορτή μας. Σήμερα πήγα και για τις εξετάσεις αίματος, ούρων και κολπικού υγρού, πέμπτη τα αποτελέσματα, παρασκευή γιατρός. Όσο περνάει ο καιρός, εγώ δυσκολεύομαι να βολευτώ σε καρέκλες. Πονάει η πλάτη μου από το βαρός, εδώ έχει και απίστευτη ζέστη, δεν παλεύεται. Αυτά από μένα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα νεύρα μου...έγραφα μια ώρα και με πέταξε!!! Δεν ξανασχολιάζω όμως γιατί εκνευρίστηκα....

Την Τετάρτη θα μπω για την καισαρική, στις 8 το πρωί οπότε μέχρι το μεσημέρι ελπίζω να έχω ξεμπερδέψει και να έχω αγκαλιά το μωρό μου :) Το άλλο μου μωρό-το μεγάλο-έρχεται επιτέλους αύριο!! :) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsakia mou . sas diabazo k nomizo pos ime akoma egkios :) afti i anamoni ine poli orea . sigoura anipomonite gia tin megali stigmi alla k afto pou zite tora ine monadiko ( argotera tha to katalabete ) . apo oti ida exoume polla gennitouria mesa se afti tin ebdomada . kali lefteria efxome kai me KANENA pono :) .

emas pou imaste moufa morakia maiou tha mas kanete parea i epidi genithikame teli apriliou tha mas peta3ete e3o apo to post?? :oops:

marriana mou xerome pou anaroses apo tin kesariki . ego stin prospathia ime . elpizo na nioso sintoma kalitera . k to proto sou alithia me kesariki to gennises ?? gia pes mou ti prepi na 3ero apo edo k pera tora pou ekana kesariki . pote tha nioso ENTELOS kala ?? k pote epitelous tha efxaristitho sex :) ?

filiaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααα κοριτσια!!τι κανετε??? :D:D

εχω παθει κοριτσια κατι...χθες μολις ετρωγα κατι λες και το εβγαζα κατευθειαν!πηγα 8 φορες τουαλετα :o ξερετε γιατι...χαχαχχα ε και στο τελος συγκαηκα!!!δεν μου φταναν ολα τα αλλα τωρα εχω και αυτο :x τωρα βαζω συνεχεια κρεμα..ελπιζω να μου περασει γρηγορα... :?:?

samantha ,elena euxaristw gia tis euxoules sas!nai elena kai egw mpainw kliniki :D

expectingummy me to kalooo aurio :D:D:D

X+M ante kai esy me to kalo koritsi mouu :D

sotkou ante na mas peis kai esy ta nea sou simera...ti tha se pei o giatros :D

skorpina kai esy simera gennas e???me to kalooooooooo :D:D

auta pros to parwn ...

filia pollaaaaaaa :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera ti kanete????? Veloudenia ennoeite oti 8a sas kanoume parea!

mwroudenia ti sou emele na pa8eis koritsi mou???

expecting me to kalo na dexteis ton antrouli sou kai me to kalo aurio!!!!!!! <3

scorpinaki sou euxomai me ena pono!!!!

shmera vre koritsakia exw giatro , shkw8hka les kai den hmoun kan egkuos...oute enoxlhseis oute tpt ...meta vevaia apo kamia wra arxisame suxnoouries ponakia suspasoules ola ta kala. exw ligo agxos ti 8a mou pei o giatros gia na doume! kata tis 1 kai mish 8a fugw 8a me paei telika o kurios skoulikis o opoios me pernei thlefwno ana 20 lepta na dei pws eimai...mou exei spasei ta neura de me afhnei na ksexastw ligo. alla na mhn eimai axaristh kiolas , maresei :P polla filakia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημεραααααα κοριτσια!!τι κανετε??? :D:D

εχω παθει κοριτσια κατι...χθες μολις ετρωγα κατι λες και το εβγαζα κατευθειαν!πηγα 8 φορες τουαλετα :o ξερετε γιατι...χαχαχχα ε και στο τελος συγκαηκα!!!δεν μου φταναν ολα τα αλλα τωρα εχω και αυτο :x τωρα βαζω συνεχεια κρεμα..ελπιζω να μου περασει γρηγορα... :?:?

Τα ιδια εχω παθει και εγω.. τετοιο χ3σιδη πρωτη φορα στη ζωη μου. :lol: Βαζω sudocream!!

Καλημερα ειπα??

σκορπινα μου μεχρι τωρα θα εχεις αγκαλια τον μπεμπη σου!! Να σου ζησει ΥΓΕΙΑ πανω απ ολα!!!

X+M μου καλα απο αποτελεσματα στο γιατρο!! Μου δινεις κουραγιο λεγοντας μου για τη γνωστη σου!!

samantha μου ευχομαι να πανε ολα καλα στο καρδιοτοκογραφο!! Κιλα να σου δωσω για το μπεμπε αλλα αν θελεις σου δινω και απο τα δικα μου.. :lol::lol::lol: ποσα θες καμοια 10ρια!! :lol: :lol mariannap μου χαιρομαι που τα πας καλα με δυο μωρα.. εγω να δω πως θα τα βγαλω περα... ζηλεψε ο μικρος??

LIL σε ευχαριστουμε για τις ευχες!!

elenac και εσυ αφηδατωμενη βλεπω.. το μαρτηριο ειναι το βραδυ.. βαζω ενα 2λιτρο διπλα μου και το πρωι δεν εχει μεσα και σηκωνομαι και 1025572478996354 για τουαλετα.. Εσυ ποσα γραμ. θελεις θα αρχισω να τα πουλαω.. :lol::lol:

expectingmummy με το καλοοοοοοοοοοοοο αυριο.!!!!!!!!! :)

Veloudenia μου υπομονη μεχρι τις 40 και θα νοιωσεις καλυτερα.. οσο για το σεχ και στο ΦΤ και στη ΚΤ νομιζω μετα τις 40 μερες μπορεις να κανεις !! :)

sotkou περιμενουμε νεα απο το γιατρο! :)

Φιλουρες!! :)

post-16748-13873939276735_thumb.jpg

post-16748-13873939277803_thumb.jpg

post-16748-13873939278746_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και από μένα,

sotkou περιμένουμε νέα σου...λες να γεννήσεις και σήμερα το σκουλικάκι σας;Είδες ο κύριος σκουλίκης πως άλλαξε.... :lol:

expectingmummy με ένα πόνο ,με το καλό να κρατήσεις το μπουμπουκάκι σου.

σκορπινακι λογικά τώρα πρέπει να κρατάς αγκαλίτσα το μωράκι σας,να σας ζήσει.

Τόμα μου θα τα καταφέρουμε....να σου πω την αλήθεια τώρα έχει αρχίσει και δείχνει κάποια δειγματατάκια ζήλειας (κάνοντας σκανταλιές ενώ είχε ηρεμήσει πάρα πολύ τον τελευταίο καιρό) αλλά προσπαθώ να τον φέρνω συνέχεια κοντά στον μικρό,να με βοηθάει να τον αλλάζω,τον αφήνω να τον σκεπάζει...Ο χρόνος θα δείξει.

Veloudenia όπως σου λέει και η Τόμα πρέπει να κάνεις υπομονή ,είναι θέμα οργανισμού.Εγώ και την προηγούμενη φορά καισαρική είχα κάνει και συνήλθα πολύ γρήγορα πάλι.Σεχ βέβαια επιτρέπεται μετά τις 40 μέρες.Να προσέχεις να μην συκώνεις πολλά βάρη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ κοριτσάκια μου και εύχομαι και στις εναπομείνουσες εγκυούλες καλή λευτεριά και γρήγορη ανάρρωση!!! Θα ενημερώσω με την πρώτη ευκαιρία :) :) :)

Επίσης, μην γκρινιάζετε για το χέσ..μο!!!Έχω να ευχαριστηθώ τουαλέτα από την αρχή της εγκυμοσύνης, υποφέρω, πονάω,ζω ένα δράμα...να γεννήσω να επανέλθω στα νορμάλ μου πια!!! :oops::oops::oops:

post-14116-13873939279865_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα ιδια εχω παθει και εγω.. τετοιο χ3σιδη πρωτη φορα στη ζωη μου. :lol: Βαζω sudocream!!

Καλημερα ειπα??

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: poly gelio eriksa!!!egw simera molis paw toualeta kateutheian gia plysimo...kai mou leei o antras mou pali x@@sthkes??? tha mas erthei h ΔΕη sta ypsi :lol::lol::lol:

egw vazw thn penate etsi legetai ths johnsons.thn vazoun kai mwra me eipe h mama,,,

alla toulaxiston mexri na mpw kliniki na perasei,,giati den tha antexw diplo pono :o

aaa episis kala kaneis kai ton pas kolimvitirio ton mikro...einai poly wraiooo!!! :D:D

mariannap mou logiko na zileuei..exase thn apokleistikotita ;);) prospathise omws na tou deixneis pws ton agapas to idio...mhn nomizei alla..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia gurisa , xeri akoma de mou evale. exw polla petrwmata mou eipe an me piasoun oi ponoi na ton parw thl kateu8ian,alliws pempth prwi paw nosokomeio na mou doun diastolh k apo ekei vlepoume.

marianna mou logiko na deiksei kai ligo zhlia...me to malako siga siga 8a sunh8isei.

Toma mou me to kalo na ksekinhsei ta ma8hmata! na kapoios pou 8a drosizete toulaxiston!

mwroudenia an perimename apo auto na anevei h deh ...xaxaxaxa as to euxaristh8oume toulaxiston!

marianna mou o skoulikis nai deixnei veltiwsh omws shmera pou ton perimena na fugoume miamish enw me eixe parei thl poses fores den hr8e pote... phra taxi k phga monh afou ton phra thl k mou eipe oti egw ftaiw pou den tou to upen8umisa. ennoeite oti tou ta eipa ena xeraki. phgame sto giatro meta to nst kai ka8otan sthn allh meria tou diadromou kamia sxesh me emena. opote kapoia stigmh tou lew de se 8elw gia agkouri se 8elw na mou sumparastekesai...kai apo ekei kai pera htan dipla mou. de vazei mualo me tpt. aaaaaaaa kai ennoeite oti me afhse posh wra gia na milisei sth filh tou pou h8ele na ma8ei plhrofories...

olo vlakeies! sta papa..ria mou ta grafw h mpempa mou kai egw na eimaste kala. autos mualo de vazei telika! auta !pantws to diko mou to mwro mas exei psixovgalei exei parei 8esh pleon alla de leei na vgei! ths aresei mou fainete! ;)

expecting mou me to kalo!!!!!!!!!!!! polla filia! emena pantws to elena exei wi-fi kai to dokimasa !!!! xaxaxa!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααααα!!!

σημερα καταφερα και κοιμηθηκα περισσοτερο ...προσπαθησα γιατι χθες ημουν σαν ζομπι...παλι χθες πηγα για περπατημα το βραδυ..

sotkou ακομα δεν σου βαλε χερι???κολοφαρδηηη :lol::lol: αλλα δεν το γλυτωνεις ... :lol: αντε να δουμε ποτε θα γεννησεις και συ... :D

πλησιαζει η μερουλα και εμας :D:D σημερα ειναι και του Αγιου Χριστοφορου,μεγαλη η χαρη του.θα παω να αναψω κερακι!!

expectingummy twra logika tha exeis dei to antraki sou...!!!!ola teleia na pane :D:D

auta pros to parwn....filakia polla :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia saw koritsia!!

pw pw liges meiname!

egw perusi sthn korh mou anupomonousa na gennhsw lai den antexa oute mia wra parapanw kai fetos thelw na parw olo to diasthma gia na parei varos to mwro kai ....mh gelasete na teleiwsw kati meletoules pou kanw.....

koritsia apo psuxologia pws pate?

egw xthes to vradu pou hmoun kourasmenh eniwtha xalia...san na me epiase katathlhpsh kai fovomoun ta panta...apo to xeiroyrgio ths kaisarikhs, tous ponous meta, to pws tha ta vgaloume pera me 2 mwra... pw pw sas lew xalia!

shmera pantws niwthw mia xaroula kai kanw olo doulitses sto grafeio mou kai kleinw ekremothtes....axxx auth h kourash!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια, σχολίαζα εδώ και μισή ώρα και με πέταξε έξω. Δεν ξανασχολιάζω τώρα, βαριέμαι. Εγώ πάλι, τη μια λεω οτι θέλω να γεννλησω να ξεμπερδεύω, από την άλλη με φοβίζει η ιδέα και λέω ας πάρει όλο τον καιρό. Με πιάνουν και τα νεύρα μου γιατί πονάει η πλάτη μου και η μέση μου, εχω βαρύνει, νιώθω κούραση και νεύρα, πολλά νεύρα. Λίγες μείναμε νομίζω ε??? με το καλό κορίτσια τα μπεμπάκια που θέλουν να βγουν :D . Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας.. ειμαι δουλεια και εχω νευραα :evil::evil: βαρεθηκα αφανταστα!!

Εχω πονακια σαν περιοδου σημερα δεν ξερω γιατι πονανε τα ισχια και ο λαιμος μου! γρρρρρρρρρρρρ

Τρις μερες μεινανε... την Παρασκευη εχουμε γιατρο θα φαω χερι :o:o:o:shock::shock::shock:

θελει να δει διαστολη και ποσο μαλακωσε ο τραχηλας για να μου πει αν θα μπω με προκληση απο Δευτερας!

mariannap απο ζηλια αλλο τιποτα ο δικος μου απο τωρα ζηλευει και μουρμουριζει.. δεν ξερω πως θα του ερθει...

expectingmummy πρεπει να εχεις γεννησει!!! Ευχομαι να ειναι ολα ΤΕΛΕΙΑ!! ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ!!! Περιμενουμε νεα σου!! :)

mwroudenia2 δεν ξερω πως τα πας με το σκ@τ@ αλλα εγω βρηκα την λυση.. πηρα απο το φαρμακειο μια σκονη για το εντερο και βρηκα την ησυχια μου. Ενα κουταλακι την ημερα το σκ@τ@ το κανει περα :lol::lol::lol::lol::lol: Πλεον πηγαινω 1-2 φορες και το πιο σημντικο δεν σηκωνομαι το βραδυ εκτος απο πιπι!!! :D

sotkou που εισαι εσυ σημερα?? Γεννας?? Γεννησες?? 8-)

samantha απο ψυχολογια ειμαι μια ετσι μια γουβετσι... απο τη μια χαιρομαι που σε λιγο θα γεννησω απο τηη αλλη νοιωθω ακριβως οπως και εσυ. Στο πρωτο ηθελα πολυ να γεννησω τωρα οσο κατσει μεσα!!

elenac λιγο εμεινε υπομονη!!

Φιλουρες!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΟΜΟΡΦΕΣ ΖΟΥΖΟΥΝΕΣ!

ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΜΕ ΤΙΣ ΛΙΓΕΣ ΠΟΥ ΜΕΙΝΑΜΕ. ΠΗΓΑ ΕΧΤΕΣ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΙΠΟΤΑ. ΔΙΑΣΤΟΛΗ 3cm, ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΤΟ ΠΙΑΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ....

ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΜΕΙΝΕΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ, ΑΡΑ ΟΠΟΥ ΝΑ'ΝΑΙ ΘΑ ΣΠΑΣΟΥΝ ΤΑ ΝΕΡΑ ΕΚΤΟΣ ΑΝ ΤΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΕΧΕΙ ΠΕΡΑΣΕΙ ΓΙΑ ΕΛΕΦΑΝΤΑ ΚΑΙ ΑΡΓΗΣΕΙ ΚΑΙ ΑΛΛΟ. Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΡΙΟ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΤΟ ΕΧΩ ΡΙΞΕΙ ΣΤΗ ΤΡΕΛΗ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΑΛΛΟ ΝΑ ΑΝΥΣΗΧΩ ΑΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ Η΄ ΟΧΙ ΑΝ ΚΑΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ, ΟΤΑΝ ΣΠΑΣΟΥΝ ΤΑ ΝΕΡΑ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΑΖΙ ΣΑΣ. ΜΑΖΙ ΘΑ ΥΠΟΔΕΧΤΟΥΜΕ ΤΟ ΓΙΟ ΜΑΣ.

sotkou ΤΕΛΕΙΑ Η ΚΟΥΝΙΑ ΣΑΣ! ΑΝ ΚΑΝΩ ΔΕΥΤΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ ΤΟ ΘΕΛΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΝΑ ΤΟ ΓΕΜΙΣΩ ΡΟΖ.

expectingmummy ΠΡΕΠΕΙ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ. ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ.

Τόμα ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΜΕ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΘΑΥΜΑΖΩ ΠΟΥ ΑΚΟΜΑ ΑΝΤΕΧΕΙΣ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera ! wwwwww nai eimai kwlofardh alla aurio den to glutwnw mwroudenia!

samantha h psuxologia h dikh mou einai varemaras...8elw na to dw live to mwro!

toma logiko na kourastikes eisai twra se proxwrhmenh egkumosunh kai douleveis! se katalavainw apoluta pistepse me!

expecting twra 8a ton exeis agkalitsa to bebh sou!

x+m euxaristw gia thn kounia polu rozzzzzz eeee?

elenac spastiko otan se petaei egw panta kanw mia antigrafh otan grafw polla :P

koritsia shmera xa8hka gt to eixa anagkh phra thn aderfh mou phga pswnisa sandalia kai pantoflakia hpiame kai kafedaki genika xalarwsame ! ti wraia peep toe uparxoun meta tis 40 meres exw na pswnisw kati takounia gt twra einai san fratzolaki ta podia mou.

aurio 8a paw touristria sto nosokomeio me salvari kalokairino kai sandali gt den th palevw me tis formes kai ta tzins. gia forema den to suzhtaw akoma afou xasw ta 15 kila pou exw parei...ta phra telika an kai olh lene pws de fainontai egw ta vlepw mazemena se proswpo kai koilia. h mama mou leei oti 8a me krathsoun mesa aurio egw arnoumai na meinw mesa an den exoun spasei ta nera mou. auta ! filakiaaaa se oles!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmeraaaaaaaaaa koritsiaaaaaaaaa!!!ti kanete???

xthes me epiasan ponakia to vrady ana 5lepto alla mono gia misi wra...meta perasan!!!ola auta meta thn volta!tha paw kai simera... :D aurio h megalh meraaa :D:D:D tha paw giatro,nst kai meta dromologoumaste gia kliniki :D:D:D

eseis ti nea???

sotkou ante na mas peis kai esy ta nea simera apo ton giatro :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα.. βρεχει σημερα :x Εγω τα κλασσικα ειμαι δουλεια... μια μερα εμεινε ομως χαχα :D:D

Σημερα θα κανω μια βολτα τζαμπο και μετα θα μας τραπεζωσει η πεθερα. Ευτυχως διοτι δεν ηξερα τι να μαγειρεψω για σημερα... :)

X+M εγω ειχα 3cm διαστολη οταν σπασαν τα νερα στη πρωτη μου γεννα!! Πως και δεν εχεις γεννησει ακομα??? Εισαι πολυυυ κοντα!! Εχει φτασει ο μπαμπας? Ειδες και ησουν μες το αγχος!! ;)

sotkou περιμενουμε νεα απο το γιατρο. Φραντζολακια και εσενα τα ποδια χαχαχα νομιζω ολες ετσι ειμαστε. :lol::lol: αλλα ασε εχω βαλει στο ματι κατι πλατφορμες... :lol:

mwroudenia2 πονακια μετα απο βολτα ειναι φυσιολογικα.. κοντευεις και εσυ.. :)

Αντε να ξεφουσκωνουμε σιγα σιγα... :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera.....tzifos pali shmera!

phga gia nst ola kala kai ponakia kai suspaseis me petrwmata kai to mwro na klwtsaei.

paw gia diastolh, o nai ponesa alla hmoun kai sfhgmenh arketa, polu mikrh diastolh kai o traxhlos sklhros!

mou eixe pei oti 8a gennhsw mexri tis 11 twra mou leei 8a me afhsei mexri tis 13 maiou kai an de gennhsw 8a paw th deutera gia na milhsoume an 8a kanw kaisarikh h' ponous...

kai eixa kai ton skouliki na paraponiete kai na gkriniazei olh thn wra kai ante de mporw kai vare8hka kai otan phgame sto autokinhto eixe parei klhsh gt den afhse pente metra apo th gwnia ... kala na pa8ei gt olo gkriniaze! pffff apogohteutika apo th mia apo thn allh lew an den einai etoimo akoma den 8elw na to piesw...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera.....tzifos pali shmera!

phga gia nst ola kala kai ponakia kai suspaseis me petrwmata kai to mwro na klwtsaei.

paw gia diastolh, o nai ponesa alla hmoun kai sfhgmenh arketa, polu mikrh diastolh kai o traxhlos sklhros!

Ωχ και εγω αυτο φοβαμαι την τιποτα διαστολη και το σκληρο τραχηλο αυριο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw toma mou fovamai th deutera...den 8elw na mou to paroun re gamwto me kaisarikh makari na mou kanoun ponous...

χα ακριβως το ιδιο... επειδη ειναι και μεγαλο το μωρο πρεπει να ειμαι ετοιμη Δευτερα να μπω με ορρους αλλιως πρεπει να περιμενω ακομα λιγο που 1ον ή θα με ξεγεννησει αλλος γιατρος διοτι η δικια μου θα ειναι εκτος ή 2ον που θα με γεννησουν με καισαρικη διοτι δε θα βγαινει απο κατω επειδη ειναι μεγαλος..! Θα διξει αυριο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...