Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2012 Νο2!!!


Recommended Posts

xouanitaki mouu na sou zisei kai sena h koroula sou!!! :D:D:D

Argyrw me to kalooooooooo!!!logika tha eisai kliniki ...mporei kai na exeis gennisei :D:D:D

loipon...ta dika mou nea...apo to kardiotokografo den fenetai na exw syspaseis...kai o giatros leei den vlepw drastiriotita mitras :lol::lol: opote mou leei thn allh Paraskeuh xaramata mpaineis kliniki..kai arxizoume proklisi...alla mou eipe tha kaneis sigoura 10-12 wres gia na genniseis...opote me to kalo Savvato prwi tha mpoume se teliki eutheia...Alla mou leei na perpatas gia na katebei ki allo...tha ertheis na se dw kai prin se valw mesa paraskeuh apogeyuma!gia na dw pws pame...tha pas kai gia kardiotokografo leei pali na doume mipws exeis syspaseis...

opote mpainoume teliki eutheia...!!!! :D:D:D

eimai ligo agxwmeni...alla ton empisteuomai ton giatro mou!me peripoieitai afantasta!!Doksa To Theo.!

aaa o mpemphs pige 3.300 :D:D:D

elenac exei akoma meres na parei varos polles...mhn anhsyxeis! :D:D:D

auta ta nea mou koritsia!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Xouanitaki να σας ζησει η κορουλα σας! Γερη δυνατη και όμορφη!!!!!!!! Να χαίρεται το υπέροχο δωματιάκι της !!!!!!!!!!! :D:D:D:D

εμείς πήγαμε χθες στον γιατρό, ευτυχως πήρε βάρος το μωρό 2500 περίπου βέβαια μπορεί να έχει μεγάλη απόκλιση...γύρω στις 21 Μαιου θα γεννήσω ελπίζω ακριβώς 21 που είναι η γιορτή μου!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

ειμαι κατάκοπη, τακτοποιησα μερικα καλοκαρινα.....ενώ έχω πάρει μονο 5 κιλά κανένα δεν φοριέται με την κοιλιά...................ουφφφφφφφφφ ανυπομονώ να γεννήσω να αγκαλιάσω το μωράκι μου, να μεγαλώσει λιγάκι και να πάρουμε και τα 2 ζουζουνακια σε καμια παραλια..............

εσεις το σκεφτεστε καθόλου? αν και απο οτι θυμαμαι τα βρεφάκια μετά τους 4 μηνες μπορουν να πανε παραλια....

εχει απιστευτη ζεστη και δεν αντεχω..........ονειρευομαι διακοπες και δεν βλέπω να γινεται............ουφφφφφφφφφφφ

εσεις τι φορατε? καλοκαιρινα? δεν αξίζει να αγορασουμε κατι για 2-3 εβδομαδες (και αν!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

samantha me to kalo! ase egw skeftomai thn paralia apo twra... emeis katevasame kalokairina apo thn perasmenh evdomada. den pernw kainourgia egkumosunhs thn vgazw me topakia fanelakia kai formoules alla mesa sto spiti kukloforw me tis vrakes mou eutuxws perisi eixa paragkeilei apo taulandh kai foriountai kai san oloswmes formes opote me voleuoun... alh8eia apo 4 mhnwn epitrepetai to mpanio sth 8alassa??????? dhladh 8a piksoume to kalokairi e????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χουανιτακι να σας ζησει!!!!!!!!!

Παντα με υγεια να ειναι καλοτυχη και να σας κανει υπερηφανους!!!!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*:-*:-*

Χ+ μ καλη λευτερια γλυκια μου, θα περιμενω νεα σου και σε ολα τα κοριτσια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χτες ειχαμε γιατρο και αγχωθηκα... 36 εβδομαδων και 5 ημερων ο μπεμπης-μικρος βουδας ζυγιζει ηδη 3772 :shock::shock::shock: δυστηχος το μωρο ειναι πολυ ψηλα και δεν γενναω συντομα... την Παρασκευη εχουμε ξανα γιατρο θα με εξεταση για διαστολη και αν εχει μαλακωσει ο τραχηλος... αν ναι μπαινω τη Δευτερα 14/5 με προκληση μπας και γλιτωσουμε το 4κιλο... αν δεν εχω διαστολη και αν δεν εχει μαλακωσει ο τραχηλος δεν μου ειπε τι θα γινει... :?:?:?:roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χουανιτάκι μου να σας ζήσειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!

Ή Έλενα θα έχει γεννήσει πια ή θα είναι κοντά κι αυτή :) Λιγοστεύουμε οι εγκυούλες!!!!

Εγώ σήμερα είμαι μια χαρούλα, πήγα και με τον μπαμπά μου να πάρουμε γλυκά και δώρο στη μαμά μου για την γιορτή της κι αύριο θέλω να πάω και για καφέ τρομάρα μου....θα δείξει βέβαια!!!! Την Τρίτη έρχεται ο άντρας μου και Τετάρτη πρωί καταφτάνει κι ο μπέμπης μας!!!

Έλενα ωραία και η κοριτσοπαρέα και η χαλάρωση, που και που χρειάζεται!!!!Άσε που έχω παρατηρήσει ότι οι μικρές διακοπές που έχω κι εγώ με τον άντρα μου μόνο καλό μας κάνουν ;) ;) ;) Αρκεί να μην βιαστεί το μπεμπέ να ξεμυτίσει!! :)

Veloudenia μου πολύ όμορφα τα νέα σας!!!!Τι υπέροχη αίσθηση να χεις το μωράκι σου στο σπίτι!Να με διαφωτήσεις σχετικά με την ευχή-πώς γίνεται στην Κύπρο γιατί μέχρι να σαραντίσω θα έχω επιστρέψει!!

sotkou δεν σε σχολιάζω :P

Φιλάκια πολλά σε όλεεεεεεεεεεες!!!! Και μια κλωτσιά από τον μπεμπάκο μου!

Samantha μου κι εγώ αυτό λέω να γεννήσω να ξαναμπώ σε κανένα ρούχο γιατί σε καλοκαιρινά εννοείται ότι δεν χωράω λόγω κοιλιάς!!!! Παραλία φέτος πολύ δύσκολο το βλέπω εγώ :( δυστυχώς...!!!

Μωρουδένια ρίχτο στο περπάτημα μήπως κατέβει αλλά αφού έχεις εμπιστοσύνη στον γιατρό σου μην ανησυχείς για τίποτε ;) όλα καλά θα πάνε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χουανιτακι να σας ζησει η ζουμερουλα!!!!ΝΑ ΤΗ ΔΕΙΣ ΟΠΩς ΕΣΥ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΠΑΝΩ ΑΠ ΟΛΑ ΥΓΕΙΑ.

Αργυρω ελπιζω να εχεις γεννησει μεχρι τωρα!

Πολυ ζεστη εχει σημερα πηγα και εκοψα το μαλλι!!

Ελλη να μας ζησουν πο μαμαδες!! :):)

Σαμανθα εγω φοραω καλοκαιρινα και δεν εχω αγορασει κατι καινουργιο απο τα περσινα μου ρουχα αφου εχω μια μανια με τα ριχτα φορεματα. Παραλια σιγουρα θα παω με στολη δυτη φυσικα :lol::lol::lol:

Μωρουδενια και Ελενα τελεια τα νεα απο το γιατρο.Το σημαντικο ειναι οτι ολα ειναι καλα!!

βελουδενια αυτο με τον υπνο ξαναπεστο!! χαχαχα

σοτκου τελικα σταματησες τη δουλεια? Εγω εχω μεχρι Παρασκευη.

Ααααα σημερα εκοψα μαλλι!! Αυτα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Expecting :P mh sxoliazeis (afou ta eipame mesw fb) :P

Toma mou me geia to malli ! nai eipa oti den 8a ksanapaw pleon oute frontisthrio den antexete! ante me to kalo na stamathseis kai esu! stolh duth???????de ntrepesai ligo na to les kale? egw 8a kanw meta tis mia to vradi mpanio :P pou 8a einai adeia h paralia! :P

xaxaxaxaxa 8a ta xasoume! mhn agxwnesai egw hdh lew pws molis gennhsw exei na pesei diaita trellh! den apogohteuomai exw xasei perissotera kila kai apo polu pio panw ! opote upomonh!

epluna kai ta proikia ths mpoumpous kai h mama mou k h aderfh mou lene polu roz alla de me noiazei! ! ! ka8olou! :P filakiaaaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ.

Kat6 ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ ΜΕ ΤΟ ΤΟΚΕΤΟ ΣΟΥ. ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ. @};-

xouanitaki ΜOY ΓΛΥΚΟ ΠΟΛΛΕΣ-ΠΟΛΛΕΣ ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ. ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΛΟΤΥΧΗ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΣ ΤΗ ΖΩΗ. @};-

Αργυρω27 ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΣΥ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ. ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ.

elenac ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ "ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ, ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΟΤΑΝ ΕΙΜΑΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΟΧΙ ΟΤΑΝ ΛΕΙΠΩ". ΠΟΥ ΤΗΝ ΒΡΙΣΚΟΥΝ ΤΟΣΗ ΣΥΓΟΥΡΙΑ;

ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΠΑΤΩΜΑΤΑ ΣΤΗ ΣΚΕΨΗ ΟΤΙ ΘΑ ΛΕΙΠΕΙ. ΚΑΙ ΛΙΓΟΣΤΕΥΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΩΡΕΣ. ΔΕΥΤΕΡΑ ΠΡΩΙ ΦΕΥΓΕΙ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΕΤΑΡΤΗ, ΠΕΜΠΤΗ, ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ.

Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΤΟΚΕΤΟΥΣ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΔΙΑΣΤΟΛΗ ΔΕΝ ΓΛΥΤΩΝΩ ΤΗ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ. ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΕΙ " ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ, ΤΟ ΕΚΑΝΕ. ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ."

LIL ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΕΣΕΝΑ; ΔΙΑΒΑΖΩ ΝΕΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΟΛΑ ΔΙΑΝΥΟΝΤΑΙ ΟΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ. ΑΝΤΕ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΕΔΩ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ, ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ, ΝΑ ΜΕΤΡΑΣ ΩΡΕΣ.

ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΧΩ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ ΚΑΙ Η ΜΕΣΗ ΜΟΥ ΜΕ ΠΟΝΑΕΙ ΠΟΛΥ. ΠΕΡΠΑΤΑΩ ΑΡΚΕΤΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ SEX ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ Η ΠΕΘΕΡΑ!

ΑΧ! ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΟΥ ΑΣ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΦΑΣΟΛΑΚΙ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΤΟΥ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΣΥΓΝΩΜΗ ΟΠΟΙΑ ΞΕΧΑΣΑ.

ΔΕΥΤΕΡΑ ΞΑΝΑΠΑΜΕ ΓΙΑΤΡΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια και καλη ψηφο να εχουμε!!! :D

Χ+Μ ακομα κοριτσακι μου???αφου εχεις διαστολη εσυ τι εγινε???γιατι αργεις? :?

και εγω χθες εριξα αρκετο περπατημα...πλεον ειναι σε καθημερινο προγραμμα...μπας και γλυτωσω την προκληση ;) χωρια να σας πω πως ανεβηκα 5 οροφους με τα ποδια χθες γιατι ειχε χαλασει το ανσανσερ στη μαμα μου :o και το βραδυ ξαναπηγα για περπατημα..

μετραμε αντιστροφα πλεον :D:D:D:D

sotkou eida thn kounia sas!omorfh kai roze :D me geies!!!ante se ligo tha gemisoun oi kounitses mas me ta ninakia mas! :D me to kalooo se oles!

filia pollaaa :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera k kalh psifo!

euxaristw mwroudenia!

koritsia phga k psifisa prwi prwi me th gunaikoparea tou sogiou mou.eipame na pioume ena kafedaki sth 8eia mou paw ekei toualeta k eixa aimataki.apo x8es ponage to entero mou k to vradi kata tis 3 eixa tash gia emeto anakatosoura k souvlitses xamhla.thlefwnw sto giatro k mou eipe plhrh akinhsia k anapaush mhn spasoun ta nera shmera gt einai ektos a8hnwn k na ton enhmerwnw. opote hr8a spiti k eimai sto krevati,vevaia den eixa allo aimataki alla exei katevei h koilitsa mou ais8hta k exw elafria ponakia k piesh stis wo8hkes mu les k 8a adia8ethsw. eseis kala ola????? polla filakia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!! Τι κανετε?? Ολα καλα??

Εγω ειμαι αρκετα καλα δεν μπορω ομως να κουνηθω απο τη μεγαλη κοιλιουμπα και την κουραση αφου δε πολυκοιμαμαι τα βραδια. Εβαλα ομως πληντυριο και συμαζεψα το σπιτι.

sotkou ΓΕΝΝΑΣ!! Ετσι νομιζω δηλαδη... σημερα, αυριο θα διξει... παντως ευχομαι με ενα πονο :P:P

X+M να ξεκουραζεσαι οσο μπορεις.. να αντεξεις να ερθει ο μπαμπας!! ευχομαι να πανε ολα οπως τα θελεις εσυ!!!! :)

mwroudenia2 5 οροφους με τα ποδια?????? ουαοοοοοο χαρας το κουραγιο σου. Απο το καναπε στη τουαλετα και το σκεφτομαι.. :lol::lol::lol:

Λιγο εμεινε...

φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κι από μένα. Σοτκου είσαι η επόμενη πιστεύω :o , θα περιμένουμε νεα σου!!! Όσο για την κούνια, δεν ξέρω πως πρέπει να πάω για να τη δω :oops: help!!! Μωρουδένια 5 ορόφους?????? πωω και τον ένα που ανβαίνω για το σπίτι δεν αντέχω, χαρά στο κουράγιο σου

Τόμα φαντάζομαι οτι η Αργυρώ θα γέννησε γι'αυτό και έχει χαθεί τελευταία. κι εγώ από χτες πλυντήρια βάζω αλλά επιτέλους τέλειωσα. Έπλυνα τα πάντα τώρα που λείπει ο άντρας μου, από τα ριχτάρια του καναπέ μέχρι κάτι λεπτά μπουφανάκια που φορούσε. Σήμερα σειρά είχε το σίδερο αλλά τέλειωσα!!!Ήρθε και η γυναίκα και έκανε παντζούρια και τέτοια, πάει κι αυτό, ευτυχώς. Νομίζω οτι πια έχω τελειώσει με δουλειές, ε, αν αργήσει αρκετά ο μπέμπης θα τη φέρω πάλι σε καμια 15αριά μέρες να κάνει μια συντήρηση στο σπίτι.

Εγώ κορίτσια δεν πήγα να ψηφίσω γιατί έπρεπε να πάω Αθήνα, πήγε ο άντρας μου να κάνει αίτηση για να ψηφίσουμε σαν ετεροδημότες όταν ανακοινώθηκε οτι θα γίνουν εκλογές αλλά στο δήμο μας είπαν οτι έπρεπε να είχαμε κάνει την αίτηση μέχρι το Φλεβάρη (άσχετα που μέχρι τότε δεν ξέραμε οτι θα γίνουν εκλογές). Έλεος. Έβαλα να φτιάξω κι εναν αρακά για αύριο γιατί έχω να πάω το πρωί για εξετάσεις αίματος κλπ και να κάνω και πληρωμές, να υπάρχει τουλάχιστον φαγητό. Αααααα πείτε μου κι εμένα πως να ανεβάσω φωτο γιατί δεν ξέρω. Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κι από εμένα!!!!

Πήγα και ψήφισα το πρωί, ευτυχώς το τμήμα μου ήταν άδειο εκείνη την ώρα και η δικαστική αντιπρόσωπος παραμέρισε και την μοναδική που υπήρχε μπροστά μου για να περάσω ενώ φεύγοντας μου είπε και καλή λευτεριά!!! Τι καλή γυναίκα που ήταν!!! :) :) :)

Κατά τ' άλλα περιμένουμε τον μπαμπάκα μας εναγωνίως, ο μικρούλης πρέπει να έχει στριμωχτεί απίστευτα μέσα ενώ στο σημείο που είναι το γόνατό του πρέπει να μου χει κάνει εσωτερική μελανιά γιατί πονάω!!!Αλλά 48 ώρες έμειναν περίπου και καταφτάνει....κορίτσια μου φαίνεται απίστευτο, θα έχω ένα μωρό στα χέρια μου σε λίγες μέρες, καλύτερα να πω ώρες.....!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

me to kalo expecting!!! emeis edw eimaste akoma tpt to kainourgio! phra to giatro kai mou eipe 8a perimenoume k shmera kai aurio na paw na me dei kai na me eksetasei.

ti trith ti tetarth ti paraskeuh mesa se auth thn evdomada 8a exei er8ei h mpempa . auto pou einai polu emfanes einai to poso exei katevei h koilia mou ! exw kai ponous sta kokkala ths lekanhs kai trellh suxnoouria.kai nai pali shkw8hka kai to ena mou sth8os htan prismeno... pfffff

eseis ti kanete? pws 8a perasete shmera th mera sas? filia :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανεξαρτήτως καισαρικής κι εμένα η κοιλιά μου έχει κατέβει πολύ!!!Δεν νομίζω να έφτανα στην ΠΗΤ ούτως ή άλλως!!! Απλά έλεγα ότι ο μικρός θα βγει με νέα κυβέρνηση αλλά τελικά θα βγει χωρίς κυβέρνηση :lol::lol::lol: επαναστάτης ο μπέμπης!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia mou, gyrisa kai egw apo giatro, epitelous eftase h mera, avrio prwi prwi mou eipe na paw sthn klinikh, 7 h wra tha paw mou eipe kai 8 h wra tha gennhsw mou eipe, avrio tetoia wra tha exw ton mpempoulh mou agkalia eime poly xaroumenh alla kai ligo agxwmenh, ta ypoloipa tha sas ta pw molis epistrepsw spiti me to kalo, filakia polla kai eyxomai aythn thn evdomada na mhn eimai h monh kai na exoume polla mwrakiaaaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

expecting nai anarxika stoixeia ta mpoumpoukia mas!

skorpina me to kalo!!!!mwroudenia mou nai 8a exoume gennes! alla exoume akoma koritsakia pou perimenoun mhn ta ksexname :)

stis 2 8a parw thlefwno to giatro na dw ti 8a mou pei kai gia ta petrwmata sthn koilia exoun ksekinhsei shmera kai einai spastika! polla filakia se oles!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!! Εδω θα γεννησω στη δουλεια!! Δεν αντεχω αλλο αλλα το τρινινικγ πρεπει να τελειωσει... φανταζομαι μεχρι την Παρασκευη και σιουτττττ απ τη δουλεια βαρεθηκα!

sotkou ακομα εδω εισαι?? Αρχισαν οι συσπασουλες πετρωματα?? Αντε βρε με το καλο!!

elenac φτανει καλε με τις δουλειες. Κατσε και απολαυσε το.

expectingmummy με το καλο να ερθει ο μπαμπας σας! Ποτε ειναι κανονισμενη η καισαρικη??

mwroudenia2 εδω και κανενα 10ημερο κοιμαμαι μονο με ενα αμανικο μπλουζακι και εσωρουχο φυσικα :P:P:lol::lol::lol: και το παραθυρο ανοιχτο δεν αντεχω αλλο τη ζεστη.. απο νερο πως τα πατε?? εννοω πινετε πολυ εγω καταβαζω λιτρα!

skorpina82 με το καλο αυριο να ρθει ο μπεμπης σου ευχομαι τα καλυτερα!! :)

Καλε καμοια δε σχολιασε τα κιλα του μπεμπη μου 36 εβδ και 5 ημερων 3772!!!!! Λιγα σας φανηκαν?? Απο που θα τον βγαλω οεοοοοοοοο??????!!!!!!!!!! :lol::lol::lol:

Αυτα φιλια πολλα!!!!!!!!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΜΕ ΚΑΛΕΣ ΓΕΝΝΕΣ!!!!!! %%-

expectingmummy ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΕΧΤΕΙΤΕ ΤΟ ΜΠΑΜΠΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΠΕΙΤΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ. ΕΜΑΣ Ο ΜΠΑΜΠΑΣ ΜΑΣ ΕΦΥΓΕ ΣΗΜΕΡΑ ΓΙΑ ΚΕΡΚΥΡΑ ΚΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΑΥΡΙΟ, ΟΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑΤΡΟ. ΟΠΟΤΕ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΡΑ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΤΟ ΚΑΝΑΠΕ ΚΑΙ ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΤΙΠΟΤΑΑΑΑΑΑ.

ΠΟΛΥ ΖΕΣΤΗ ΚΟΡΙΤΣΙΑ. ΔΕΝ ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΟΥ, ΜΟΥ ΚΑΝΟΥΝ, ΚΑΠΟΙΑ. ΟΙ ΜΠΛΟΥΖΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΝΤΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΜΑΡΩΝΩ ΠΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΜΟΥ.

sotkou ΗΡΕΜΑ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΕ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ ΑΜΕΣΑ. ΤΗΝ ΚΟΥΝΙΑ ΣΑΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΝΑ ΤΗΝ ΔΩ, Η ΑΣΧΕΤΗ, ΑΛΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ ΟΠΩΣ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΠΑΡΕΙ.

skorpina82 ΕΦΤΑΣΕ Η ΩΡΑ ΣΟΥ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ. ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΑΥΡΙΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ.

Τόμα ΓΕΝΝΗΣΕ ΕΧΤΕΣ ΜΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΜΟΥ ΣΤΙΣ 37 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ + 4 ΜΕΡΕΣ ΜΙΑ ΚΟΡΑΚΛΑ 3980kgr. ΦΥΣΟΛΟΓΙΚΑ ΑΡΑ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΠΕΜΠΗΣ ΣΟΥ!!!!

elenac ΑΣΕ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΠΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΤΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΕΣ ΜΕΡΕΣ.

ΣΤΕΛΝΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ!!!!! :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια και από εμένα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Χρυσανθούλι κοριτσάκι μου τωρα είδα το μήνυμά σου!!!!!!! Χαθήκαμε....Πλησιάζει η ώρα για το 2ο μωράκι μας!!!!!!!!!!!! Μέχρι 22-23 Μαίου θα το έχουμε στην αγκαλίτσα μας!!!!!!!!!!!!!!!!! Να χαίρεσαι τα παιδάκια σου!!!!!! Θα σου γράψω και στο ποστ σου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλή εβδομάδα και με το καλό σε όλα τα κοριτσάκια που αναμένεται να γεννήσουν :D:D:D:D

Τόμα δώσε μας λίγο βάρος και εμάς!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! που το χρειαζόμαστε ! χωρίς πλάκα πάντως να υπολογίζεις/ελπίζεις και σε απόκλιση ... προς τα κάτω εσύ, προς τα πάνω εγώ... :lol::lol::lol:

κορίτσια εμείς αύριο έχουμε καρδιοτοκογράφο στο Ιασώ...το 'πρόβλημα' είναι ότι όταν είμαι εκεί το μωράκι μου φοβάται και μαζεύεται.... :?:?:?:? και όχι μονο συσπάσεις δεν καταγράφονται αλλά ούτε και κινήσεις... :?:?:? και μόλις φεύγουμε αρχίζει να χορεύει!!!!!!!!!!!!

X+M είσαι μοναχούλα ή έχει παρέα? Ο δικός μου έλειπε χθες λόγω του ότι ήταν δικαστικος αντιπρόσωπος και θα λείψει και σε νησί τέλος της εβδομαδας για 2 μέρες και την εβδομαδα που πρόκειται να γεννήσω (αν δεν μας προλάβουν), πάλι εκτός Αθηνων....η χθεσινή μέρα πέρασε αναίμακτα! Για να δούμε και η Πέμπτη και Παρασκευή....τρέμω στην ιδέα να μην είναι εδώ γιατί δεν έχουν κατεβει ακόμα και οι γονείς μου και τα αδέρφια μου δεν λέω θα βοηθήσουν αλλά όσο να ναι αγόρια είναι ... ποοοοοσο να βοηθήσουν........... πω πω πάλι αγχώθηκα τώρα!

sotkou πώς αντιλαμβάνεσαι τα πετρώματα? 18 μήνες σερί (σχεδόν) έγκυος και ακόμα δεν μπορώ να καταλάβω τι εννοούν...Περιμένουμε νέα σου από τον γιατρό όταν μπορέσεις!!! :D:D:D

Σκορπίνα Μωρουδένια, Ελενα, Expectingmummy με το καλό κορίτσια! Με έναν (?) πόνο και κυρίως με γερά - ολόγερα μωράκια στην αγκαλιά μας....θα είναι και ο καιρος με το μέρος μας αυτή τη φορά από άποψη ιώσεων κλπ...γιατι από άποψη θερμοκρασίας....προβλέπω καυτό καλοκαίρι και φουλ το aircondition.

σας φιλώωωωωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Toma mou ante teleiwneis!!!! h mama mou leei oti otan einai megalo to mwro vgainei pio eukola...den kserw omws den th polupistevw...

x+m 8a sou kanw aithma filias edw k 8 mporeis na tis deis.

samantha upomonh me to NST sou ,emena o giatros mou elege se mia kopela na trwei ligo sokolata prin.emena kouniete trella sto nst.

phra thl to giatro mou eipe anapaush pali , an me piasoun ponoi na ton parw thlefwno kateu8ian alla avrio na paw nosokomeio gia nst k na mou dei th diastolh . ta petrwmata samantha mou einai les k h koilia sou(h mhtra dhladh)ginete san petra gia merika deuterolepta (20-30)k meta eisai pali ok.avolh katastash !!! einai ena pragma san tis suspaseis.to epomeno logika einai oi ponoi apo oti katalava.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...