Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΩΡΑΚΙΑ ΜΑΙΟΥ 2012 Νο2!!!


Recommended Posts

ΕΠΕΣΤΡΕΨΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ....ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ ΚΟΥΚΛΕΣ ΜΟΥ??? ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ.. ΑΛΛΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΑΝΙΚΟΣ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ, ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΒΡΩ ΤΟΥΣ ΡΥΘΜΟΥΣ ΜΟΥ ΞΑΝΑ.

ΛΟΙΠΟΝ ΓΕΝΝΗΣΑ ΜΕ ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΤΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27/4 ΣΤΙΣ 12.05 ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ 3.060. ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΤΕ ΕΤΣΙ ΕΥΚΟΛΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΑ ΕΓΩ.ΑΥΤΗ Η ΦΟΡΑ ΗΤΑΝ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ ΑΠΟ ΤΗ ΠΡΩΤΗ.ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ.. :D:D

Χ+Μ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ..

ΔΕ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΝΕΑ ΣΑΣ, ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ. ;););)

ΑΝ ΔΕ ΜΠΑΙΝΩ ΘΑ ΞΕΡΕΤΕ..ΦΙΛΙΑ

post-12053-13873939258225_thumb.jpg

post-12053-13873939258382_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kat6 να σου ζήσει κοπέλα μου!!! Σαν να λιγοστεύουμε σιγά σιγά οι εγκυούλες :shock:

χ+μ με το καλό, όλα να πάνε καλά, samantha σου έστειλα pm

τόμα μάλλον τα ψώνια δεν τελειώνουν ποτέ τελικά, αύριο έχουμε γιατρό, ίσως να μπω πιο μετά, φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhspera koritsia mou :) diavasa ta nea sas! ola kala 8a pane ante erxetai o kairos gia oles siga siga!

shmera den koimh8hka sxedon ka8olou! me phre o upnos stis 8 to prwi olo to vradi ponaga ,eskaga kai apo th zesth ! molis me psilophre o upnos xtupaei to thlefwno kai htan h aderfh mou mou leei pame laiki?lew ante pame ,xtypaei to koudouni kai htan h kopela pou mou ka8arizei den mporouse na er8ei aurio kai h8ele na er8ei shmera... lew meta tis 11 pou 8a epistrepsw .paw laiki ,trapeza ennoeite expecting oti de mou edwse kanenas th 8esh tou !gurizw sto spiti k erxetai h kopela mexri tis 2 k 30 teleiwnei kouzina dwmatio hallaki mikro...alla den prolabaine na kanei trapezi kouzinas,karekles,psugeio skoupisma kouzinas kai sfougkarisma lew de g...e 8a to kanw egw pianw ta kanw (mou vghke h psuxh omologw) ekana to mpanio xalia ksanakanw ena retousarisma sto mpanio me xlwrinh...kai feygw stis 4 na paw gia ma8hma sernontas...gt o pateras mou den mporese na anaplhrwsei thn wra mou kai etsi eprepe na paw...eilikrina de shkw8hka apo thn KAREKLA mou! gurizw pisw ftiaxnw araka pinw mia visinada kai anoiksa na mas diavasw.

avrio euelpistw na pswfisw ston upno!!!!! eixa parei na ftiaksw kai koloku8okeftedes alla den thn palevw me tpt! kat kalws orises pisw sthn parea mas !!!!!!!! x+m euxomai ta kalutera!

samantha naiiiiii paxuname! nai kai egw paw san pigkouinos !!!!! se ligo 8a er8ei h aderfh mou na ftiaksoume tiramisu! alla 8a fagw8ei aurio... miam miam! filakia koritsakia mou se oles

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΚΑΤΙ ΣΕ ΕΜΑΣ.

ΔΙΑΣΤΟΛΗ 3cm ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ. Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΔΕ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΡΟΚΑΛΕΣΕΙ ΤΟ ΤΟΚΕΤΟ. ΘΑ ΠΑΩ ΣΑΒΒΑΤΟ ΠΡΩΙ ΠΑΛΙ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ.

ΣΥΓΝΩΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΣΧΟΛΙΑΖΩ ΕΣΑΣ ΑΛΛΑ Η ΨΥΧΟΛΟΓΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΧΑΛΙΑ ΛΟΓΩ ΟΤΙ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΕΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΔΕΥΤΕΡΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

x+m σε καταλαβαίνω απόλυτα. Κι εμένα ο δικός μου φεύγει αύριο και θα γυρίσει δευτέρα βράδυ. Κι ελπίζω να μη γίνει τίποτα αυτές τις μέρες γιατί ούτε η μαμά μου μπορεί να έρθει αυτόν τον καιρό, ούτε ο πατέρας μου. Έχω βέβαια τις φίλες μου εδώ αλλά δεν είναι το ίδιο... Αύριο ελπίζω να μας πει ο γιατρός οτι θ'αργήσουμε ακόμα. Αλλιώς την έβαψα... Ο άντρας μου αντίθετα Βούδας, δεν αγχώνεται. Έχει αποφασίσει οτι θα γεννήσω στις 21 στη γιορτή μου και είναι άνετος. Τι να πω????

sotkou και μόνο που διάβασα το πρόγραμμά σου το σημερινό κουράστηκα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

X+M μου αφου εχεις τοση διαστολη γιατι δεν σου κανει προκληση να τελειωνετε???σου εδωσε καποια απαντηση?εισαι ετοιμη βρε κοριτσακι μου!!!κριμα για τον αντρουλη σου,σου ευχομαι να γεννησει πριν φυγει και να το χαρειτε μαζι!!!

Σαμανθα μου,δεν ξερω γιατι δεν θελει τοσο πολυ να φτασω μεχρι την Πητ.Μου εδωσε καποιες απαντησεις θα σας τα γραψω παρακατω τα δικα μου.

ΚΑΤ6 κοριτσακι μουυυυυυυ,να σου ζησει ο παλικαρος!!!πες μας λεπτομερειες!!!χαρηκα πολυυυ που ηταν ευκολοτερη η γεννα σου!!!μακαρι ναναι ετσι και η δικη μου κοπελα μου.

Λοιπον,να σας πω τα νεα μου!!!θα μπω με προκληση τελικα!!!5 Μαιου Σαββατο!ο ιατρος μου τελικα με αφησε να αποφασισω μονη ......φυσικα μου ειπε οτι καλυτερα να γεννησουμε αυτο το Σαββατο αλλα η αποφαση ειναι δικη μου......με ενημερωσε οτι δεν υπαρχει φοβος να καλνω τοσες ωρες παλι οπως στην πρωτη γεννα (19 ωρες)......επισης μου ειπε πως δεν υπαρχει προβλημα να παμε μεχρι την πητ που επεφτε Παρασκευη απλα αν δεν γεννησω μεχρι και τοτε ..επειδη το μωρο θαναι πιο παχουλο θα γεννησω ισως πιο δυσκολα....τωρα κοριτσια τα σκεφτηκα τα ανεβασα τα κατεβασα και τελικα θα παω και ο Θεος βοηθος....σσυζητησαμε με τον ανδρα μου και τελικα αποφασισαμε να παμε ...λιγο ο φοβος μην παθει τιποτα το νινι και μετανιωσουμε την ωρα και την στιγμη που δεν πηγαμε πιο νωρις ,λιγο ο φοβος του οτι θα περασει αλλη μια βδομαδα και μπορει παλι να φαω προκληση και λιγο το αγνωστο του δεν ξερω τι με περιμενει αν σπασουν πχ τα νερα και δεν προλαβω ουτε επισκληρηδιο να κανω....ολα αυτα μας εκαναν να αποφασισουμε να παμε αυτο το Σαββατο!ελπιζω ναναι σωστη αποφαση ρε κοριτσια......τι να πω?

Δεν σας κρυβω οτι ειμαι πολυ αγχωμενη ....φοβαμαι μην κανω πολλες ωρες,φοβαμαι την επισκληρηδιο διοτι την 1η φορα με τσιμπησε 4 φορες μεχρι να πετυχει ο παπαρας ο αναισθησιολογος τον στοχο ,φοβαμαι μην παει κατι στραβα....και αγχωνομαι αν θαναι καλα το μπεμπουλινι μου! ουφ καλα που εχω κι εσας να τα μοιραστω ολα αυτα!

Ο αντρας μου ειναι μεσα στην χαρα.σκουπισε, εκανε δουλειες ,καναμε μπανακι την Ελενα,εκλεισε ραντεβου με τον κομμωτη μας και αυριο ψωνια ,λογαριασμοι για ναναι ολα τακτοποιημενα!εκανα κι εγω ενα μπανακι τωρα και προσπαθω να χαλαρωσω αλλα παλι αγχωμενη ειμαι.

Θα μπω το Σαββατο το πρωι στις 8 στην κλινικη....αν γεννησω οπως την 1η φορα ..τοτε θα γεννησω τη νυχτα στις 3 τα ξημερωματα :shock::shock::shock::shock: αν ομως γεννησω νωριτερα που ετσι λεει ο ιατρος μου.. :?:?:? τοτε ας ελπισουμε πως δεν θα ξεπερασω τα μεσανυχτα........Ο ιατρος μου θαναι εκει ολη μερα μαζι μου ευτυχως !!!οποτε θα εχω λιγοτερο αγχος απο την 1η γεννα που ηρθε ο αλλος ιατρος που ειχα τοτε μονο για 10 λεπτα σε ολες αυτες τις 19 ωρες που εγω πασχιζα εκει....

Αυτα βρε κοριτσακια μου τα νεα μου!!!ελπιζω να πανε ολα καλα και Δευτερα να βγω και να σας πω τα νεα μου!!!!!ελπιζω εστω για 10 λεπτακια να καταφερω να μπω στο μαμμυ να τα πουμε!!!θα βγω σε 2 μερες απο την γεννα!!!φιλακια κοριτσακια μουυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!αυριο δεν ξερω αν θα μπω!!!γιαυτο σας χαιρετω απο τωρα ,σας ευχομαι ευκολες γεννες γεματες χαμογελα ευτυχιας!!!με το καλο τα μωρακια μας να ερθουν και οσες τα εχετε ηδη αγκαλιτσα σας να σας ζησουν και παλι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!!!!

Kat6 μου να σου ζήσειιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!! Αχ έτσι να ακούμε για εύκολες γέννες να παίρνουμε τα πάνω μας!!!!!

sotkou κι εγώ κουράστηκα με το πρόγραμμά σου....χθες βγήκα λίγο για κάτι ψιλοδουλίτσες και έλιωσα στην ζέστη, αν δεν γένναγα την άλλη βδομάδα θα αγόραζα κοντομάνικα!Τώρα λέω να κάνω υπομονή απλά!! :) Χαρά στο κουράγιο σου βρε κορίτσι μου!!!

Αργυρώ μου εύχομαι ό,τι μα ό,τι καλύτερο, να έχεις μια εύκολη γέννα, ένα υγιές μπεμπέ και να μην ταλαιπωρηθείς καθόλου!!Σκέψου ότι ησυχάζεις από την ταλαιπωρία των τελευταίων ημερών!!!

Χ+Μ μου σε καταλαβαίνω απολύτως....ελπίζω να μην συμβεί τίποτε μέχρι να γυρίσει πάλι!!!

Elenac μην το σκέφτεσαι και κυρίως μην κουράζεσαι ΚΑΘΟΛΟΥ τώρα που θα είσαι μόνη σου κι εσύ!!!Εγώ έχω τρομοκρατηθεί με την ιδέα να γεννήσω χωρίς τον άντρα μου-κι ας είμαι στους γονείς μου, κι έχω στρογγυλοκάτσει στ αυγουλάκια μου!!!

Τόμα μου τι να σου πω...θα χα πάρει μια ωραιότατη άδεια αν υπήρχε η δυνατότητα και θα ήμουν σπίτι μου, αυτό το 38η εβδομάδα είναι απάνθρωπο, ούτε αεροπορική εταιρεία δεν σε δέχεται τόσο προχωρημένη πια!!!

Νέα δεν έχω ιδιαίτερα-εκτός του ότι πονάω κι υποφέρω πια στον ύπνο αλλά αυτό δεν είναι νέο!!!Ανυπομονώ να έρθει ο άντρας μου-μου λειψε το τέρας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλήμέρα κοριτσάκια μου ,

κατ6 να σας ζήσει ο μπέμπης,να τον δείτε όπως επιθυμείτε.

Αργυρώ με το καλό αύριο να δεχτείτε την μπουμπού σας.με έναν πόνο κοριτσάκι μου,να μην ταλαιπωρηθείς καθόλου.

sotkou μου πως αντέχεις τέτοιο πρόγραμμα;Θες να φτιάξεις και γλυκό ,χαράς το κουράγιο σου.Εγώ δεν άντεχα τις τελευταίες μέρες να κάνω τίποτα και δεν είχα μπει ακόμα στον μήνα μου.

Πάντως με το που γέννησα,έγινα πάλι άλλος άνθρωπος.Περπατάω και δεν κουράζομαι ,κάνω τα πάντα χωρίς να αγκομαχάω βρήκα τον παλιό μου εαυτό. α και τα κιλά από εκεί που είχα φτάσει γύρω στα 74 τώρα είμαι 65,5 χωρίς διαιτα. Εβελπιστώ γρήγορα να φτάσω πάλι στα 60.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατ6 Να σας ζήσει το μωράκι σας!!

Να είναι γερό και δυνατό!!! Μπράβο! όλα πήγαν τέλεια!!!!!

Μαριάννα σούπερ με τα κιλά! Ούτε 10 μέρες δεν έχεις που γέννησες και έχασες τόσα πολλά? Μπράβο!

Εγώ ετοίμασα επιτέλους βαλίτσα μωρού-μαμάς και αγόρασα καινούρια μπιμπερό...

σήμερα έχουμε γιατρό...μακάρι να έχει πάει 2500 χλγ :?:?:?:?:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόμα και εσύ δουλεύεις ακόμα??? αχχχχχχχ και εγώ....με τι ασχολείσαι αν επιτρέπεται? Τον γιο σου ποιος τον κρατάει? τώρα θα πάρεις άδεια? Πόσες μέρες?

φιλιά!!!!!!!!!!

Δυστυχως Σαμανθα μου ναι δουλευω ακομα. Ευτυχως ειμαι σε γραφειο και η δουλεια μου δεν ειναι κουραστικη. Βαση νομου η αδεια μητροτητας (στη Κυπρο) ξεκινα την 38η εβδομαδα. Η 38η εβδομαδα για μενα θα ειναι στις 13/5 μερα Κυριακη αρα τελευταια μερα στη δουλεια θα ειναι 11/5 Παρασκευη. Η αδεια μητροτητας ειναι για 18 εβδομαδες. Κανονικα επιστρεφω 15/9 αλλα θα προσθεσω και την αδεια του καλοκαιριου ετσι θα ειμαι οριστικα πισω 2/10. Τον γιο μου τον κραταει η γιαγια μου. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας.

Καλε ποσα γραψατε?? Ελεος :lol::lol:

X+M ελπιζω να εισαι καλυτερα.. θα το ξαναπω υπομονη!!

Kat6!!!!!!!! ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟΣ!!!! :):):):) Χαιρομαι που γεννησες ευκολα ετσι να μας δινεις κουραγιο!

sotkou αμα αντεχεις και κανεις ολα αυτα εισαι σε πολυ καλο δρομο εγω ουτε 5 λεπτα δε μπορω να σταθω..

Ελενα μαζι θα παμε στο γιατρο! Αυτο με την ημερομηνια μου εχει καλλησει και εμενα το 17/5 δεν ξερω γιατι. 8-)

Αργυρω 27 ενα θα σου πω ΚΑΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ και ολα θα πανε τελεια θα δεις ριλαξ :)

Συνεχιζεται.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γυρίσαμε από το γιατρό και ενώ την προηγούμενη βδομάδα είχα ενθουσιαστεί γιατί μας είχε πει οτι ήταν 2800, τελικά είχαν βγει λάθος κάποιες μετρήσεις και τελικά αυτή τη φορά είναι 2700. Ξενέρωσα........

Κάτα τ'άλλα μιας και όλες γεννάτε, να δω ποια θα μου μείνει να μου κάνει παρέα :lol::lol::lol::lol:

ο γιατρός είπε οτι μιας και απο την αρχή ήταν μια βδομάδα μικρότερο από το κανονικό οτι παίζει και να περιμένουμε μέχρι 23/5. Αλλά στεναχωρέθηκα, περίμενα να είναι στα 3 κιλά περίπου, ο γιατρός δε φάνηκε βέβαια προβληματισμένος για το βάρος του... τι να πω? μακάρι να πάνε όλα καλά. Προς το παρόν πάντως ο μπέμπης μάλλον έχει βολευτεί και ούτε του έχει περάσει από το μυαλό να βγει :lol::lol:

Ο άντρας μου φεύγει σήμερα, το σ/κ θα το περάσουμε γυναικοπαρέα, βιτρίνες και καφές το σάββατο, θα έρθει και η γυναίκα την κυριακή οπότε νομίζω οτι θα κουραστώ να κάθομαι :lol::lol::lol::lol: ευκαιρία για ξεκούραση γιατί μετά θα έρθουν τα ξενύχτια. Από δευτέρα θα κάνω και τις τελευταίες γενικές εξετάσεις.

Δε θα σχολιασω τίποτα γιατί ξενέρωσα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ela vre elenac edw 8a eimaste kai na genname 8a sou kratame parea :) oso gia ta kilakia exoun apokleisei 400gr panw-katw opote mhn agxwnesai!

aaaa wraia 8a perasete eseis!

vre koritsia aporia pou thn exw shmera(na htan mono mia) paw gia pipi mou kai ta oura mou fainontai pio kitrina skouro...lete na exei kamia sxesh me to mwro? pfffff

Toma me phran apo to frontisthrio na paw gia ma8hma(o pateras mou) gt h8ele na paei gia sunanthsh me kati allous frontisthriouxous...twra to meshmeri! ennoeite oti arnh8hka kai den phga den antexw allo!kai meta me pernei h mama mou na mou pei oti enas pou opote to 8umh8ei fernei ton gio tou gia ma8hma h8ele na er8ei spiti mou to meshmeri stis 4k 30 na parei ta ma8hmata! eutuxws pou panta merimnw kai afhnw to vivlio ulhs sto frontisthrio! eleos dhladh! pfff egw dhladh den prepei na xalarwsw? phra thn aderfh mou thlefwno kai mou eipe mhn paw pou8ena.

oute na me afhsoun na gennhsw de ginete! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νόμιζα ότι θα με έπιαναν οι πόνοι σήμερα αλλά ευτυχώς όχι!!!Με διέλυσε όμως η μέση μου το μεσημέρι και είχα και συσπασούλες μετά...λέτε να άρχισαν τα προεόρτια;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΡΑΨΑ ΕΝΑ ΚΑΤΕΒΑΤΟ Κ ΜΕ ΠΕΤΑΞΕ ΓΑΜΩΤΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΛΟΙΠΟΝ ΕΧΩ ΜΙΑ ΚΟΡΑΚΛΑ ΑΠΟ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΑ ΣΤΙΣ 30/04/12 ΚΑΙ ΩΡΑ 3.30 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ 3685 Η

ΚΥΡΙΑ ΜΑΣ!!!!

ΤΡΕΧΩ Κ ΔΕΝ ΦΤΑΝΩ ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΒΡΑΔΥ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΜΑΣ!!

ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ...

ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ!!ΚΑΛΗ ΛΕΦΤΕΡΙΑ ΣΕ ΟΣΕΣ ΑΠΕΜΕΙΝΑΝ ΚΑΙ...

ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΤΕ ΚΑΘΟΛΟΥ!!Η ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΕΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΟ ΠΡΑΓΜΑΑΑΑΑΑ

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xouanitaki να σου ζήσει :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

expecting λες να είσαι η επόμενη???? sotkou δεν πειράζει να είμαι η τελευταία, αρκεί να μπαίνετε να λέτε τα νεα σας ;) Πάτα πόδι και ξεκουράσου κι ας τους να λένε samantha περιμένουμε νεα. Νομίζω και η μωρουδένια είχε γιατρό σήμερα. Είχε καμια άλλη???

Home alone από σήμερα, ευκαιρία για ξεκούραση και χαζολόγημα. Περιτό να σας πω οτι σήμερα συνειδητοποίησα οτι δεν έχουμε πάρει κουνουπιέρα για το κρεββατάκι του μωρού. Θα πάω να ρίξω μια ματιά αύριο, κάθε μέρα θυμάμαι από κάτι :? άτιμα γηρατιά :lol:

Καλό βράδυ κορίτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsakia mou . vrika ligo xrono simera K mpika na diavaso ta nea sas . ligo emine akomi gia oles sas . ta mikroulia sas ine kathodon .

emis imaste kala , megalonoume k latrevoume to ''mam,kaka k nani'' . xtes pirame k tin efxi gia tin ogdoi imera. thilazoume apoklistika alla exo thema me to gala mou mias k ine poli perisotero apo afto pou xriazete to moro k den xero ti na kano . ego prospatho akomi na anaroso apo tin kesariki mias k akoma diskolevome me tis kinisis mou . Apo deftera tha arxiso na forao k korse mpas k epaneltho .

kat 6 k xouanitaki NA SAS ZISOUN .NA TA DITE OPOS EPITHIMITE !!!!

Argiro mou me enan pono koritsaki mou . tora tha ise stin kliniki logika . ola kala tha pane

marriana mou arxisate tis voltes??orea:) , gennises fisiologika i me kesariki?

toma mou nai , o mpampakas ine pediatros k ton ixa/exo dipla mou sinexos .

x+m afta xeroun pote tha vgoun kalitera apo ton kathena . na ise aisiodoxi k ola kala tha pane .

elenac pou xeris??mpori na prolavis kapies k na gennisis noritera ;)

sotkou pos antexis fortomeno programma tora?? katse ston kanape k min to kounisis roupi :)

expectinmymmy pote mpenis gia kesariki?? ante tha erthi k o antroulis sou k ola kala tha pane

samantha k mwroudenia pigate giatro?? ti sas ipe??

filiaa

aaa k... ena sas leo KIMITHITE TORA POY MPORITE GIATI META XEXASTE TO :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera se oles!!!!! ti kanete?

Veloudenia me to kalo na epanel8eis plhrws !

Argyrw kouragio!!!!

oi upoloipes pou eisaste shmera????

na sas pw na gelasete...to vradi peftw na koimh8w kata tis 1 o skoulikis me ton antra ths aderfhs mou epaizan playstation kai eixan kai th lisa mazi tous (to yorkie ths aderfhs mou) . opws koimamai ais8anomai kati na me gratzounaei sta xeria kai na me eglyfe sto proswpo petaxthka arxisa kai ourliaza hr8an trexontas mesa kai telika eixe anevei h liza epanw mou ... gelagan ta xaza phra omws tetoia tromara!!!!!!!!

shmera stis 1 8a paei o skoulikis na parei thn kounia me kai meta 8a paei megara na mazepsei to mpostani kai argotera 8a er8ei na thn sthsei. mou eipe oti to spiti 8eleis skoupisma sfougkarisma alla na mhn to kanw gt 8a er8ei ekeinos na ta kanei meta.

ti allo h8ela na sas pw ...shmera me ponaei to entero mou kai exw ponakia xamhla san mikres souvlitses...hr8e twra h mama mou kai mou leei se vlepw mexri th deutera na gennas. egw pistevw pws 8a thn parw olh thn evdomada omws 8a doume :D filakia polla oti ki an kanete shmera!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...