Μετάβαση σε περιεχόμενο

πανες chicco


Recommended Posts

Καλησπερα!

Σημερα ειδα οτι εχει και η chicco βρεφικες πανες και τις στελνει δωρεαν στο σπιτι.http://www.paneschicco.gr

Η τιμη τους ειναι λιγο πιο κατω απο τις υπολοιπες πανες.

Θα ηθελα να ρωτησω αν τις εχει δοκιμασει καποια κοπελα στο μωρο της????

θα ειναι οκ????

:(:(:):):):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

efi δεν ηξερα οτι υπαρχουν αυτες οι πανες...μολις τωρα μπηκα στο σαιτ κ παραγγειλα δειγμα δωρεαν...παραγγειλε κ εσυ για να της δεις με τα ματια σου κ να δεις αν σου κανουν...

αν μου αρεσουν θα παρω για το μωρο που ερχετε...

για την κορη μου αγοραζω τις πανες του μασουτη ειναι μια πρασσινη συσκευασια με ενα μωρακι απο εξω αναλογως το νουμερο ξεκιναει με 35 πανες εχουν 5,59 ευρω συμφερουν παρα πολυ κ ειναι πολυ καλες!!!μαλακες λεπτες δεν εχουμε διαρροες ουτε κοκκινιλες για μενα ειναι αψογες κ απο θεμα τιμης κ απο θεμα ποιοτητας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουτε εγω ηξερα οτι υπαρχουν....κ εγω εστειλα για δειγμα :D:D

στην μεγαλη μου επερνα μετα τους 6 μηνες κ απο λιντλ κ απο ντια...δεν ειχαμε κανενα προβλημα κ μας ειχαν βολεψει πολυ οι πανες βρακακι...ευκολες κ γρηγορες....

τωρα στην μπεμπα χρησιμοποιω babylino τα 56τμχ 16 κ κατι ψηλα...πολυ ευχαριστημενη...κ παμπερς οταν εχω κουπονια ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia exw parei ta deigmata ap'tis panes vevaia d exw kanena mwraki akoma gia na tis dokimasw s fernoun2 panes mesa s'ena fakelo einai omws oikonomikes kai ok anwnumes d einai stnv telikn poso xalia na einai?skeftomai na paraggeilw mpeite k babylino kai parte tnl gia deigmata s stelnoun kouti

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KI EΓΩ ΤΙΣ ΔΟΚΙΜΑΣΑ ΚΑΛΕΣ ΕΙΝΑΙ, ΜΟΥ ΦΕΡΝΟΥΝ ΛΙΓΟ ΠΡΟΣ BABYLINO, ΩΣΤΟΣΟ ΑΝ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΟΤΙ Η ΒΑΒΥΛΙΝΟ BAZEI ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΣΤΕΛΝΕΙ ΚΑΙ ΚΟΥΠΟΝΙΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΕΙΣ ΤΙΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΕΣ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΕΣ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΜΕ 7ΕΥΡΩ, Ε ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΑΚΡΙΒΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ CHICCO.ΑΠΟ ΠΟΙΟΤΗΤΑ ΠΑΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΕΣ, ΑΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ, ΜΠΟΡΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΠΡΟΜΟΤΑΡΟΥΝ ΝΑ ΒΓΑΛΟΥΝ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΠΡΟΣΦΟΡΕΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια ερωτηση βρε κοριτσια θελω και εγω δειγμα γιατι επαθα πλακα με τις τιμες τους!!! μπηκα στο σαιτ αλλα δεν μπορω να το βρω πουθενα.... μπορει καποια να με καθοδηγησει???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΗΓΑΙΝΕ ΕΔΩ http://www.paneschicco.gr/maxi

ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΑ ΝΟΥΜΕΡΑ 1 ΕΩΣ 4 (8-18ΚΙΛΑ) ΣΤΕΛΝΟΥΝ ΔΕΙΓΜΑΤΑ, ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΚΙΛΑ ΔΕΝ ΣΤΕΛΝΟΥΝ

ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΠΡΟΣΘΗΚΗ ΣΤΟ ΚΑΛΑΘΙ ΓΡΑΦΕΙ "ΖΗΤΗΣΤΕ ΔΕΙΓΜΑ ΔΩΡΕΑΝ". ΑΝ ΔΕΝ ΣΤΟ ΒΓΑΖΕΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΚΑΝΕ ΠΡΩΤΑ ΕΓΓΡΑΦΗ ΟΚ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω βρε κοριτσια παντως αν αξιζουν θα ειναι οτι πρεπει αφου οι τιμες τους ειναι τρομερες... εδω στο νησι περιμενουμε που θα κανουν καμια γενναια προσφορα τα σουπερμαρκετ για να γεμισουμε τις ντουλαπες με πανες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου συγνωμη αλλα που ειδατε εσεις οτι ειναι οικονομικες; εχουν την ιδια τιμη με τα Libero και τα Παμπερς. 32 λεπτα την πανα το Νο 4. οταν εχουν εκπτωσεις πανε γυρω στα 21 λεπτα την πανα εστω και με 30%.

Εγω ειμαι ευχαριστημενη με τα Λιμπερο και οταν βρισκω καλη προσφορα γεμιζω την ντουλαπα μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

8a simfwnisw me tin Gewrgianna, mou fanikan k emena akrives k emeis vazoume Libero tin siskevasia No.4 (7-14 kg) me 56 panakia stin timi twn 14 evro xwris ekptwtiko kouponi (stin Kipro)..Apo to site tou Libero gia na pareis 168 panakia No.4 8es 56,94 evro (oikonomiki siskevasia elege) k stin kipro tetoia posotita 8es mono 42,00 evro..Etsi akriva einai stin Ellada?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

Εγώ κορίτσια παίρνω pampers απο ΑΜΑΖΟΝ και έχω βρεί τη χαρά μου!! Μου έρχονται μέχρι το σπίτι και είναι πολύ πολύ φθηνές...

http://www.amazon.co.uk/Pampers-Active-Size-Maxi-Nappies/dp/B003P2UTYW/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1327789724&sr=8-2

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατ'αρχάς Efi ευχαριστούμε για την ενημέρωση.

Για την τιμή, θα έλεγα όντως ότι οι chicco δεν είναι και ό,τι οικονομικότερο...

εμείς παίρνουμε τις babylino, για τις οποίες μου στέλνουν ανα τακτά χρονικά διαστήματα κουπονια κ έτσι δεν τις έχω αγοράσει ποτέ με την "κανονική" τιμή. μάλιστα στην παρούσα φάση που κάνει κ η εταιρία 1,5€ στο μικρό και 3,5€ στο μεγάλο πακέτο έκπτωση, χρησιμοποιώντας και τα κουπόνια, το μεγάλο πακέτο με τις 44 πάνες (νο.5), μου βγαίνει στα 9€, αντί για 17€ ;)

να πω την αλήθεια, προσπαθώ φανατικά να προτιμώ το ελληνικό προϊόν! οι babylino και οι nannys είναι οι μονες ελληνικές. οι nannys που δοκίμασα μια φορά δεν με ενθουσίασαν και τόσο, ωστόσο ήταν ανεκτές. έτσι κατέληξα στις babylino. φυσικά, όπως είπα και παραπάνω, προσπαθώ να επιλέγω κατά βάση το ελληνικό προϊόν, παρόλ'αυτά και οι πάνες του lidl είναι πάρα πολύ καλές ομολογουμένως! έχω δοκιμάσει κάποιες φορές, για εξοικονόμηση.

σχετικά κακής ποιότητας μου φάνηκαν οι libero και οι pampers γιατί και με τις 2 είχα διαρροές. τις είχα πάρει σε φάση προσφοράς, ωστόσο δεν έμεινα καθόλου ικανοποιημένη, κ αν είναι να πάρω ξένο προιον, τότε προτιμώ toujours του lidl. εξάλλου και οι pampers διαπίστωσα ότι είναι κ αυτές γερμανικές...

πάνω απ'όλα ό,τι βολεύει κάθε μωράκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!

Εγώ κορίτσια παίρνω pampers απο ΑΜΑΖΟΝ και έχω βρεί τη χαρά μου!! Μου έρχονται μέχρι το σπίτι και είναι πολύ πολύ φθηνές...

http://www.amazon.co.uk/Pampers-Active-Size-Maxi-Nappies/dp/B003P2UTYW/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1327789724&sr=8-2

Μπήκα στο site και τις είδα βγαίνει το διπλό jumbo pack 40€.Και το σουπερ μαρκετ εδω τόσο έχουν.Δε βρίσκω καμιά διαφορά.Κάνω κάποιο λάθος;40€ δεν πληρώνεις το κουτί;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπήκα στο site και τις είδα βγαίνει το διπλό jumbo pack 40€.Και το σουπερ μαρκετ εδω τόσο έχουν.Δε βρίσκω καμιά διαφορά.Κάνω κάποιο λάθος;40€ δεν πληρώνεις το κουτί;

Να σε ρωτήσω γιατί δεν έχω καταλάβει έρχονται 2 κουτια jumbo pack με 38,50€ που λέει τελική τιμή ή ένα;Γιατι αν είναι ένα δε συμφέρει.Στην Ελλάδα έχει 40€ το ένα κουτί,δηλαδή όφελος 1,5€ σιγά το πράγμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

demie εχεις δικιο και εγω αυτο κανω!!!!

Η μικρη μου ειναι 3,5 ετων και ολα αυτα τα χρονια οι πιο πολλες συσκευασιες πανων ηταν babylino

με τα κουπονια παντα!!!!! Με τα pampers δεν τα πηγαμε και πολυ καλα.....απο το lidl ειχα παρει πολλες

φορες αλλα παντα μου φαινοταν χοντρες...τωρα περνω μονο libero γιατι μονο αυτες την κανουν το νουμερο 7 ειναι 22 κιλα η μικρη και πολυ ψηλη.Σημερα ομως πηρα και τις chicco newborn για τη μπεμπα που περιμενω.Oi πανες chicco κατασκευαζονται απο τη ΜΕΓΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΑΤΟΜΙΚΗΣ ΥΓΙΕΙΝΗΣ αρα ειναι babylino απλα εχουν συμβαση απο οτι καταλαβαινω και τωρα που τις βλεπω ειναι ιδιες απλα με αλλα σχεδια και γραφουν chicco. Ελπιζω μονο να βγουν καλες γιατι ειναι και πολλες :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...