Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες 2008 - Νο 17 - Και ξανά προς την δόξα τραβά!


Recommended Posts

Ειναι καμια εδωωωωωωωωωωωωωωω [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif] [smilie=director.gif]

Δεν την παλευω με τιποτα με παιρνει ο υπνος συνεχεια (-|(-|(-|(-|(-|(-|i-)i-)i-)i-)i-)i-)i-)i-)i-)i-)i-)i-)

Αλλες 2 ωριτσες και μετα στο σπιτακι μου για υπνο.....

Αχ σκεφτομαι πως καποτε αντεχα να χορευω μεχρι το πρωι στα μπαρακια και μετα σερι να

ερχομαι στην δουλεια και τωραααααααααααα ειμαι σαν μπιππππππππππππππππππ......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 778
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μπράβο Βάσω…καλά έκανες. Αυτή είναι η μαγκιά να μπορείς να την κάνεις όταν κερδίζεις, και να μην νοιώθεις άπληστος και θέλεις κι άλλο!!!

Πάντως την έκανες για τα καλά εεε, 250 €!!!! Ποιος στην χάρη σου!!!

Τι κάνεις κατά τα άλλα, σε έχω χάσει τόσο καιρό. Είστε όλοι καλά? Αλήθεια ο άντρας σου πως πάει με το μαγαζί?

Εγώ για την ώρα είμαι αραχτή. Έβαλα τα μικρά για ύπνο, ο σύζυγος βλέπει τηλεόραση (και με έχει τρελάνει στο ζάπινγκ) οπότε και εγώ άνοιξα το laptop.

Eίχα ρε γμτ για σήμερα προσκλήσεις για θέατρο, αλλά τελικά δεν βρήκα παρέα και δεν πήγα. Βλέπεται ο σύζυγος δεν τρελαίνεται και γι αυτό πάντα πάμε μόνο σε παιδικά μαζί με την κόρη μου. Ευτυχώς εκείνη γουστάρει και τριγυρνάμε μαζί. Μου αρέσουν πολύ και τα παιδικά, υπάρχουν πολύ ωραίες παραστάσεις!!!

Στο γραφείο έχω πάρα πολύ δουλειά, δεν προλαβαίνω να χαλαρώσω και πολύ. Και το χειρότερο είναι ότι έχω και την άλλη εκεί….πολλές ώρες. Βρήκα τον μπελά μου….ουφφφφ.

Αχ Ανθή και εγώ χαίρομαι ιδιαίτερα που είναι τριήμερο!!!! Τι καλά, και πόσο μάλλον που η αργία είναι Δευτέρα , γιατί ως γνωστών όσο λατρεύω την Παρασκευούλα, τόσο μισώ την Τσαγκαροδευτέρα.

Ελπίζω να φανεί κάποια, θα μείνω για λίγο online……

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο Βασούλα!!! Τους ξετίναξες!!!!! Η τύχη του πρωτάρη!Σε καλή μεριά τα 250!!!! Πήγες σερί στη δουλειά;; Χαρά στο κουράγιο σου! Καλή αρχή με τα τεστάκια! Είπαμε ε;; Απογευματάκι να τα κάνεις!

Άσπα κι εγώ λατρεύω Παρασκευή και σιχαίνομαι Δευτέρα...Γι' αυτό λατρεύω τις αργίες που πέφτουν Δευτέρα!!!!! Ειδικά η καθαροδευτέρα μου αρέσει πολύ γιατί λατρεύω και τα φαγητάκια τα σχετικά (ταραμοσαλάτα, χταποδάκι, σουπιές, γαριδούλες..ΜΙΑΜΜΜΜΜ)....

Δεν είχαμε κίνηση σήμερα γι' αυτό και τα σχόλιά μου ήταν λίγα....

Φιλάκια πολλά σε όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες :!::!::!:

Κοιμηθα ωρες ατελειωτες και σημερα ειμαι στα φορτε μου......το χρειαζομουν

πανε οι εποχες που ξενυχτουσα και δεν καταλαβαινα τιποτα.....

Ασπακι οντως χαθηκαμε σε εφαγε η δουλεια εσενα εγω παντως ειμαι η μονη που

ερχομαι στην δουλεια και καθομαι σαν το χαζο.....

Το μαγαζι που ρωτησες παει απο το κακο στο χειροτερο πλεον βγαζει πολυ λιγοτερα

απο οτι παιρνω εγω που θα παει αυτη η κατασταση δεν ξερω ασε που οι περισσοτεροι

στο χωριο μας και ειδικα η νεολαια ειναι ανεργοι οποτε που να βρουν και το χρημα για να

βγουν.........

Θεατρο δεν εχω παει ποτε μου θα το ηθελα πολυ ομως αυτα ειναι τα κακα του να μενεις

σε χωριο ειναι ολα μακρια σου.....αλλα θα μου πεις αν θελεις το κανονιζεις και πας ;)

Ανθη μου σε ευχαριστω για τον γιο μου αλλα οπως και ξαναειπα με τετοια μανα τι γιο

θα βγαλω :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: (ψωνιοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο) :lol::lol::lol:

Τα τεστακια τα κανω καθε απογευμα στις 6 καλα δεν ειναι :?:

Ακομη ομως τζιφος ελπιζω να τα κανω σωστα και να μου δειξουν ποτε εχω ωορεξεια....

Εσυ πως εισαι :?:

Αχ οσο για το 3μερο που λετε εγω δυστυχως δουλευω το Σαββατο ξενερωμα τρελο

πιο πολυ νευριαζω γιατι ερχομαι και δεν εχει τιποτα απολυτως............

Θα πατε πουθενα τσουπρες :?:

Εγω κλασικα εδω στο χωριο....

Οι υπολοιπες που ειστεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :?::?::?::?::?::?:

Τα φιλια μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ...ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΜΕΙΣ ΑΝΑΡΡΩΝΟΥΜΕ..Ο ΑΠΟΛΛΩΝΑΣ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΛΑΡΥΓΓΙΤΙΔΑ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΩΤΙΤΙΔΑ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΓΚΡΙΝΙΑ ΓΙΑ 3 24ΩΡΑ....ΤΩΡΑ ΕΥΤΥΧΩς ΚΟΙΜΑΤΑΙ ΚΑΙ ΧΑΛΑΡΩΝΩ ΛΙΓΑΚΙ!!!Ο ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΧΟΥΜΕ ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΑΠΟΚΡΙΑΤΙΚΟ ΠΑΡΤΥ ΤΟΥ ΠΑΙΔΚΟΥ....ΕΓΩ ΔΕΝ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟ 3ΗΜΕΡΟ ΜΙΑΣ ΚΑΙ Ο ΝΙΚΟΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ ΚΑΘΑΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ..ΑΥΤΑ ΕΧΕΙ Η ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΔΥΣΤΥΧΩς!!!

ΣΑΣ ΦΙΛΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια τι κανετε?εμεις ενα θα σας πω και θα καταλαβετε....βροχιτιδα πιο ηπια ο μικρος και λιγο περισσοτερο η μικρη οποτε καταλαβενετε μασκες εισπνεομενα και αντιβιωση .αχ!αυτος ο παιδικος τι μας κανει!!!!!!!θα ξαναμπω σε κανα δυο μερες μεχρι να στρωσουμε λιγο.φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βάσω ξέχασα να σχολιάσω ότι ο γιος σου στη φωτογραφία είναι ΚΟΥΚΛΟΣ! Τέλειος!

Ναι όντως, ήθελα να το σχολιάσω κι εγώ εχθές αλλά ξέχασα!!!

Και πολύ κουκλί, το μανάρι σου!!! Αντράκι σωστό!!!!

Που λες Βάσω, αυτά είναι τα άσχημα. Κάπως έτσι είμαστε κι εμείς με την δουλειά του άντρα μου. Δεν βγάζει τίποτα, αντιθέτως ζητάει όπως σου έχω ξαναπεί. Τέλος πάντων, σκέφτομαι θετικά και έχει ο θεός. Έχω άλλα κι άλλα να σκάω, δεν μπορώ και γι αυτό.

Που λέτε βρε κορίτσι, υπάρχουν μέρες στην δουλειά που κυριολεκτικά πήζω, όπως τις παλιές καλές εποχές. Ούτε τουαλέτα δεν προλαβαίνω να πάω, ούτε τον καφέ μου να πιώ σαν άνθρωπος. Τουλάχιστον περνάει η ώρα, με βλέπει και η άλλη και χαίρεται….ε ρε που φτάσαμε.

Περαστικά στα αρρωστούλικα, εμείς πάλι ύστερα από μια εβδομάδα που ήμασταν καλά (10 μέρες ήμασταν με αντιβίωση και τα δυο) ξαφνικά τώρα το απόγευμα ο μικρός ανέβασε 39,1πυρετό…..τι είναι πάλι αυτό???, να δω πως θα ξημερωθούμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες :!::!:

Πινω το ζεστο καφεδακι μου και πρωι πρωι τρωω κεικ που εκανα εχθες

οσο σκεφτομαι πως πρεπει να χασω κιλα τοσο πιο πολυ τρωω :lol::lol:

Μα τι υπνο καναμε με τον μικρο το μεσημερι σηκωθηκαμε στις 7 και ξανα παλι

την πεσαμε στις 9 σηκωθηκα και τα ματια μου ηταν πρησμενα......

Τονια & Φανη περαστικα στα μικρα σας.........

Ασπακι αστα να πανε ειναι με τις δουλειες αλλα τι να κανουμε υπομονη και οτι βρεξει ας

κατεβασει δεν θελει αγχος παντως καθολου..............υγεια να εχουμε και ολα τα αλλα

που θα παει καποια στιγμη θα φτιαξουν ;)

Περαστικα στον μικρο σου....τι επαθε ετσι στα ξαφνικα

:?:

Ευχομαι να μην ειναι τιποτα και να ειναι της μιας μερας ;)

Ανθη που εισαι εγκυουλα :?::?::?::?:

Εχθες εκανα και παλι τεστακι και βγηκε θετικο............οποτε εχουμε πολυ δουλεια

αυτες τις μερες με τον συζηγο :lol::lol::lol::lol::lol::oops::oops::oops::oops:

Εχει να πεσει ξενυχτηηηηηηηηηηηηηη :lol::lol:;)

Σας φιλω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας δεν μπορουσα να μην γραψω σημερα,γιατι σαν σημερα τετοια ωρα περιπου εφερα στον κοσμο το κοριτσακι μου!!!!!!!!!!το ποσο αναπολω εκεινες της μερες, το τι συναισθηματα με κατακλυζουν,δεν περιγραφεται!!!!!!!!!!!!!!ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ.ΧΡΟΝΙΑ ΣΟΥ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!!!!ΑΥΤΟ ΜΟΝΟ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΤΑ ΖΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΝΙΩΘΟΥΜΕ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ!!!!!!!!!!!ΚΑΙ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΜΕ ΛΟΓΙΑ.....ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΤΟΣΟ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΗ ΠΙΑ ΜΕ ΤΑ 2 ΜΟΥ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΚΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ,ΠΟΥ ΔΕΝ ΖΗΤΑΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΥΓΕΙΑ,ευτηχως ειμαστε καλητερα σημερα........φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΑΝΗ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ..Τ

ΕΜΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!ΑΜΗΝ!!!Ο ΑΛΕΞ ΕΡΧΕΤΑΙ ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΩΡΙΤΣΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΑΙ Ο ΝΙΚΟΣ ΘΑ ΠΑΕΙ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ...ΕΔΩ ΔΕΝ ΛΕΕΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΝΑ ΒΡΕΧΕΙ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ ΣΤΑ ΝΕΥΡΑ...ΕΧΩ ΑΡΧΙΣΕΙ ΠΑΛΙ ΔΙΑΒΑΣΜΑ ΜΕΤΑ ΕΧΩ ΙΔΙΑΙΤΕΡΟ ΚΑΙ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΤΕΣΠΑ!!!

ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΤΟ Σ/Κ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανούλα να χαίρεσαι την κορούλα σου :ymparty: [smilie=occasion15.gif] , σαν την δική μου είναι, ίδιο μήνα!!! Αχ τα κοριτσάκια μας, να ζήσουν να τα χαιρόμαστε.

Τι να πω….σήμερα είμαι τόσο κουρασμένη, που δεν μπορώ να σχολιάσω τίποτα. Στην δουλειά γινόταν της τρελής λόγω κλεισίματος του έτους 2011, και φυσικά το μπαλάκι έπεσε πάλι σε μένα να κάνω τις απαραίτητες λογιστικές κινήσεις. Βλέπετε η συνάδελφος λείπει με αναρρωτική και συν τοις άλλοις τα έχει κάνει όλα λάθος.

Γυρνάω εν τω μεταξύ από την δουλειά και καπάκι πήγα και γυμναστήριο. Θα μου πείτε τώρα, όλα τα έχω το γυμναστήριο μου έλειπε (?)….αλλά θέλω να πηγαίνω, μου δίνει ζωντάνια και ευεξία, και συνήθως πάω καπάκι μετά την δουλειά, γιατί αν δεν το κάνω έτσι και μείνω παραπάνω στο σπίτι μετά θα χαλαρώσω και σίγουρα θα βαρεθώ και στο τέλος δεν θα πάω. Τέλος πάντων….

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κοριτσάκια μου;;;;;; Καλά είστε;;; Έρχεται το τριημεράκι!! Τι καλά!!!! Θα κάνει η μανούλα μου τραπέζει και έτσι θα χλαπακιάσουμε χταποδάκι, γαριδούλες, σουπιές με κοφτό μακαρονάκι, ταραμοσαλάτα και άλλα πολλά πεντανόστιμα φαγητάκια..Αχ και πεινάω...ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΕΙΝΑΩ..Τα νεύρα μου!

Βασούλα βγήκε θετικό;;;;; ΤΕΛΕΙΑ!!!! Βάλτε μπροστά!!!!!!!! Να δεις που θα έρθει το σποράκι! Είναι τυχερά τεστάκια!!!!!Σε ζηλεύω πολύ με τον ύπνο που ρίξατε!! Αν ο Πάνος κοιμόταν ως τις 7 το απόγευμα, το βράδυ θα κοιμόταν τουλάχιστον στις 2 τα ξημερώματα..Στάνταρ!

Φανούλα ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στην κοράκλα σου!!! Να ζήσει το κοριτσάκι σου!!!Είναι όντως ολοκλήρωση τα παιδάκια και μεγάλη ευτυχία! Η ζωή αποκτά νόημα με αυτά!!!Περαστικα εύχομαι και στα 2 τα παιδάκια σου!

Άσπα χαρά στο κουράγιο σου που μετά τη δουλειά τρέχεις και στο γυμναστήριο...Δεν θα το έκανα ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ...Περαστικά στο αγοράκι σου!

Τόνια μου και ωτίτιδα ο Απόλλωνας :shock::shock: ;;;;;;Ταλαιπωρηθήκατε πολύ με αυτή την ίωση....Άντε να γίνει τελείως καλά να ηρεμήσεις και εσύ λίγο..Κρίμα που ο αντρούλης σου δουλεύει Καθαροδευτέρα...Ατυχία..Έχει όμως τη δουλίτσα του! Εγώ να σου πω την αλήθεια ακόμα και να δούλευε ο άντρας μου την Καθαροδευτέρα πάλι θα χαιρόμουν με την αργία πολύ! Είναι πόλύ βαρύ το πρόγραμμά μου τη Δευτέρα :?:?:? Φρίκη..Δέκα και μισή γυρίζω στο σπίτι από τη δουλειά...

Αυτάαααααααααααααααα!!!!! Πολλά φιλάκια σε όλες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες :!::!::!::!::!:

Απολαμβανω καφεδακι και αντι να χαιρομαι που ειναι Παρασκευη μου την σπαει

γιατι αυριο δουλευω...........δεν θελω αλλο δουλεια..........

Φανουλα να χαιρεσαι το κοριτσακι σου χρονια της πολλα και ευτυχισμενα :)

Τονια κουραγιο με το διαβασμα ;)

Ασπακι μπραβο σου για το γυμναστηριο εγω το μονο που σκεφτομαι οταν σχολαω ειναι

το πως θα παω στο σπιτακι μου να κοιμηθω...................

Υπομονη με την δουλεια ;)

Εγω παρακαλαω να εχουμε δουλεια για να περναει η ωρα μου αλλα τζιφος :!::!:

Ανθη θα καλοπερασεις την Δευτερα :!::!::!:

Το τεστ εδειξε και εχθες θετικο αλλα δεν καναμε τιποτα γιατι ο μικρος ειχε εναν υπνο

χαλια και καθε τρεις και λιγο με φωναζε....μπορει να βρηκα τις γονιμες μερες αλλα βλεπω

να μην πιανω με τιποτα παιδι.........

Επαφη ειχαμε προχθες το μεσημερι και το απογευμα που εκανα το τεστ βγηκε θετικο αν κανω κατι

σημερα και αυριο λες να εχω πιθανοτητες :?::?::?::?::?:

Αχ δεν ξερω πιεζομαι με το τεστ και φοβαμαι μην πιεσω και αντρα μου ετσι......

Με τον που τον βλεπω του λεω ετοιμασουυυυυυυυυυυ................ :lol::lol::lol::lol: θα αρχισει

να με φοβαται στο τελος :lol::lol::lol::lol::lol:

Οτι και να κανετε καλα να περασετε..........

Εγω εδω θα ειμαι και αυριο.....φιλουρες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσάκια μου! :x:x

Φανούλα να χαιρεσαι την μικρή σου! Πολύχρονη και ευτυχισμένη να είναι στην ζωή της [smilie=occasion13.gif] [smilie=occasion13.gif]

Βασούλα τι ωραία φωτο ο μικρός!

Ασπάκι καλά κάνεις και πάς γυμναστήριο, το καταλαβαίνω αυτο που λες για την ευεξία και την δύναμη γενικά που σου δίνει. Εγώ δεν εχω συγχωρήσει ακομη τον εαυτό μου που παράτησα όλα αυτ απουθ έκανα παλιά και ημουν και κορμάρα.. Τωρα μπουχέσα και μέσα στο σπίτι όοολη μέρα... Σκέφτομαι τώρα να αρχίσω να τρέχω, να βγαίνω για λίγο τα βραδάκια..

Ανθη μου τι κάνεις, είσαι καλα? Πως πας με την εγκυμοσύνη?

Τονάκι ακό,η ταλαιπωρείστε βρε πουλάκι μου, περαστικά!

Εγώ θυμάστε την προηγούμενη εβδομάδα που σας είπα ότι έτρεχε η μυτη του μικρού, ε αρώστησε τελικά και μας πήγε αυτη τη βδομάδα άσχημα με τα ξενύχτια.. τωρα όμως είναι καλά.. Αντε να έρθει η Ανοιξη και το καλοκαιράκι να γλιτώσουμε απο τις ιώσεις..

Καλά να περάσετε κορίτσια, καλό τριήμερο!!! :x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Βασούλα μου αν είναι τα τεστάκια να σε αγχώνουν περισσότερο βράστα...Σε εμένα λειτούργησαν διαφορετικά γιατί μου έδιωχναν το άγχος..Σκεφτόμουν ότι δεν προσπαθώ στα τυφλά και αυτό μου έδινε αυτοπεποίθηση...Αφού κάνατε αγκαλίτσες τη μέρα που το τεστ βγήκε θετικό έχεις πολλές πιθανότητες. Εντάξει χάσατε μια μέρα δεν πειράζει. Σήμερα και αύριο να επιδοθείς πάλι στο άθλημα! Κοίτα μην αγχώνεις τον άντρα σου...Να τον κάνεις να νιώθει ότι σου ήρθε όρεξη και όχι ότι πρέπει να γίνει γιατί το τεστ βγήκε θετικό......Όντως σπαστικό που δουλεύεις το Σάββατο...Πολύ σπαστικό...Αυτή την εβδομάδα όμως θα έχεις και τη Δευτέρα!

Ερη μου καλά τα πηγαίνω προς το παρόν! Ευτυχώς έχω πολλή βοήθεια κυρίως από τη μαμά μου και έτσι προσπαθώ να εξισορροπήσω την κούραση της δουλειάς με λίγη ξεκούραση από όλα τα υπόλοιπα.Σήμερα για παράδειγμα η μαμά μου μου μαγείρεψε, μου έπλυνε όλα τα πιάτα, μου ψώνισε από το σούπερ μάρκετ, τακτοποίησε τα ψώνια και συγύρισε όλο το σπίτι. Και όλα αυτά με τον Πάνο μαζί. Έχει καρεκλάκι στο αυτοκίνητό της και γυρνάνε συνέχεια! Πάλι καλά που την έχω γιατί δε θα την έβγαζα καθαρή.Σίγουρα.

Να ξαναβρείς τους ρυθμούς σου Έρη μου. Να κάνεις πράγματα για τον εαυτό σου. Πράγματα που σε ευχαριστούν και σου έχουν λείψει..Όσο για το κορμάρα που λες μια χαρά σε βλέπω εγώ στις φωτογραφίες σου πάντως...

Αυτά κοριτσάκια μου! Σας φιλώ όλες! Να περνάτε όμορφα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες :!::!::!:

Εγω εδω στην δουλεια ξενερωμα τρελο αλλα τι να κανουμε...................

Ανθη μου πραγματικα εχω τρελαθει με τα τεστ,εχθες αφησα τον μικρο στην μαμα μου

και βγηκα στο μαγαζι ηπια το κρασακι μου και πηγα σπιτι με τον αντρα μου οποτε

καταλαβαινεις του δωσαμε και καταλαβε :lol::lol::lol::lol:

Μακαρι να μεινω εγκυος πραγματικα το θελω τοσο πολυ οσο τιποτα αλλο δεν ξερω τι

με επιασε ολη μερα αυτα σκεφτομαι θα ξενερωσω πολυ αν δεν γινει τιποτα..........

Τι καλα που εχεις την μανουλα σου οτι καλυτερο ειναι που μπορει και σε βοηθαει :)

Το μπεμπε στην κοιλιτσα τι κανει :?:

Φουσκωσες καθολου :?: Λενε οτι στην δευτερη εγκυμοσυνη ειναι πολυ πιο μεγαλη η

κοιλιτσα..................

Ερη μου τι κανεις :?:

Σε ευχαριστω για τα καλα λογια για τον γιο μου...............

Αχ και εγω πως και πως περιμενω την ανοιξη να φτιαξει ο καιρος και να σταματησουν

οι ιωσεις ο μικρος μου ειναι εδω και 3μερες με μυξουλες και αρχισε και ο βηχας του......... :(

Γυμναστηριο δεν εχει εκει κοντα σας να πας να γραφτεις :?:

Πραγματικα και εγω θα ηθελα πολυ να παω αλλα εδω στο χωριο δεν εχει τιποτα και για να

πηγαινω στην πολη με τιποτα,δεν λεει να αφηνω τον μικρο την μια για να παω στην δουλεια

και την αλλη για να τρεχω στα γυμναστηρια...................

Οι υπολοιπες τσουπρες πο γυρνατε :?:

Τα φιλια μου

Καλα να περασετε ολες οτι και αν κανετε...............τα λεμε και παλι απο την Τριτη......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα στις όμορφες!!!!

Καλέ πείτε μου δεν είναι η σημερινή μέρα χαρά θεού????? Αν και δεν βγήκα από το σπίτι, γιατί είχα ένα σωρό δουλειές να κάνω, την απόλαυσα. Σήκωσα πάνω την τέντα και όλος ο ήλιος μπήκε στα δωμάτια!!! Μέσα έξω στο σπίτι με τα πλυντήρια και τα αερίσματα, χόρτασα ήλιο.

Ετοίμασα τα μικρά και τα έστειλα στο πάρκο με τον μπαμπά και τα ποδήλατά τους, έτσι είχα την ησυχία μου να καθαρίσω το σπίτι και να τους φτιάξω παστίτσιο.

Το απόγευμα είμαστε καλεσμένοι σε μασκέ πάρτυ, για μικρούς και μεγάλους!!! Τι καλά, πως και πως το περιμένω!!!! Αύριο το πρόγραμμα λέει θέατρο με την μικρή το πρωί και μετά στα πεθερικά για φαγητό!!!

Έρη μου κάνε λίγο υπομονή να ξεκινήσει ο μικρός σχολείο, και μετά θα έχεις όσο χρόνο θέλεις για σένα. Και γυμναστήριο μπορείς να πας, και γενικότερα βόλτες στα μαγαζιά και ότι άλλο θες. Μην νομίζεις ότι και εγώ έχω χρόνο, αλλά τον τελευταίο καιρό μου την έχει βιδώσει τόσο πολύ, έχω πιεστεί τόσο πολύ , που αν δεν έκανα κάτι για μένα (πχ γυμναστήριο, θέατρο) πραγματικά θα είχα σαλτάρει.

Βασούλα ασυγκράτητο κορίτσι, τι κάνεις???? Ξενέρωμα Σαββατιάτικα εεε, την Τσαγκαροδευτέρα όμως θα καθόμαστε!!! Τέλειααααααααααα…

Ανθή είσαι κι εσύ μια τυχερή κόρη, όπως κι εγώ. Έχω ακόμα βοήθεια αρκετή, σε ότι θέλω. Αλλά δεν θέλω να το παρακάνω. Βέβαια τώρα που μεγαλώσανε τα παιδιά τα θέλουν και για παρέα οι δικοί μου.

Μάλλον πρέπει να σηκωθώ να ετοιμαστούμε για το πάρτυ!!! Καλό Σαββατόβραδο να έχετε….φιλάκια σε όλες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βασούλα για τρελά γλέντια ακούω :D:D:D:lol::lol::lol::lol::lol::lol: Εύχομαι να πάνε ΟΛΑ ΤΕΛΕΙΑ και ήδη ένα σπαρματοζωαριάκι να έχει εισβάλει στο ωαριάκι σου!!!!! :lol::lol::lol: Πάντως μην αγχώνεσαι και ΑΝ λέω ΑΝ (που το απεύχομαι φυσικά) δε γίνει αυτό το μήνα, προτείνω να μην ξαναπάρεις τεστάκια γιατί αγχώνεσαι ακόμα περισσότερο..Κάτι μου λέει ότι σε καμιά εικοσαριά μέρες θα έχουμε ευχάριστα!!!

Η κοιλίτσα φάνηκε πολύ νωρίς σε αυτή την εγκυμοσύνη. Έχω την κοιλιά που είχα στον Πάνο 5 μηνών :shock::shock::shock: Το καλό είναι ότι πλέον δε μεγαλώνει με τέτοια ταχύτητα γιατί αν συνέχιζα έτσι, κατά τον 6ο μήνα θα ήθελα φορτηγό να με μεταφέρει :lol::lol::lol:

Άσπα τέλειος αυτός ο καιρός!!! Και να θέλει κανείς να έχει άσχημη διάθεση δε μπορεί με τίποτα! Κι εσύ όμως βρε παιδί μου είσαι συνέχεια μέσα στη βόλτα και σήμερα που είχε τέτοια μέρα έκανες δουλειές;;; :lol::lol::lol:

Αυτάαααααααααααααααααα!!!!!! Τελικά αυτό το θεματάκι εκεί που πάει να πάρει τα πάνω του...τσουπ,πέφτει :(:(:(:(

Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπήκα να πω την καλημέρα μου και να ετοιμαστούμε για το θέατρο!!!

Εχθές στο μασκέ πάρτυ περάσαμε πάρα πολύ καλά, ντύθηκα μαγείρισσα και κράταγα και μια ξύλινη κουτάλα και πείραζα τα μικρά μ΄αυτή, πλάκα είχε!!!! Χαχαχαχα….

Θα μπω το βραδάκι για περισσότερα…………….σας φιλώωωωωωωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ...ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΗΡΕΜΗ ΜΕΡΑ..ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΡΧΙΖΟΥΜΕ ΝΑ ΑΝΑΡΡΩΝΟΥΜΕ!!!ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΟΥ ΜΙΑΣ Κ Ο ΝΙΚΟΣ ΔΟΥΛΕΥΕΙ...ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΔΟΥΛΕΥΕ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ ΤΟ ΑΜΑΞΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΣΤΗΝ ΘΑΛΑΣΣΑ!!!!ΕΧΘΕΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΗ ΜΕΡΑ..ΒΟΛΤΑ ΜΕ ΤΑ ΜΙΚΡΑ, ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΤΑ ΕΠΑΙΞΑ!!!!

ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΟΜΟΡΦΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΑΡΑΚΟΣΤΗ

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

καλε τι κανετε;;;;;;;;

ειδα και εγω το ξανα προς τη δοξα τραβα και ειπα να μπω να γραψω να επιστρεφουμε μια μια να γινουμε το παλιο καλο παρεακι!!!!!!!!!!δεν σας διαβασα βεβαια που χρονος :shock: !!!!!!!!!αντε λοιπον καλοριζικο αν και αργα μετα απο 23 σελιδες!!!!!!!!!!!!!

ελπιζω να ειστε ολες καλα και εσεις και τα παιδακια σας!!!!!!

εγω πηζω!!!!!!! :lol::lol::lol::lol: τι πρωτοτυπο!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

ελπιζω να καταφερνω να μπαινω συχνοτερα!!!μου λειψε ο παλιος καλος καιρος που ριχναμε το γελιο με τα αστεια μας!!! ;)

σας φιλωωωω!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες και καλη σαρακοστη :!::!::!:

Περασα ενα σ/κ/δ χαλια ο μικρος αρρωστος και μεσα στην γκρινια αστα να πανε

σημερα δεν τον πηγα στον παιδικο γιατι συνεχιζει να ειναι ετσι αντε να δουμε...........

Τι ωραια μερα το Σαββατο που ειχε αλλα απο την Κυριακη μας τα χαλασε τι βροχη και αερας

αλλα καλυτερα για μενα γιατι ουτως η αλλως δεν μπορουσα να βγω ;)

Ανθη μου αν λεω αν δεν γινει τιποτα αυτο το μηνα θα το παρατησω να ηρεμησω και ξανα

θα ξεκινησω απο το καλοκαιρακι που θα ειμαι και πιο χαλαρη.....αν και με περισσεψαν

αρκετα τεστακια γιατι μολις τα ξεκινησα μετα απο 2μερες βγηκε θετικο............

Μεχρι ποτε λες να περιμενω για να κανω τεστ εγκυμοσυνης και για να δειξει σιγουρα :?:

Ασπακι μαγειρισσα το επαιζες η βρικες ευκαιρια να κυνηγας τα παιδια με την κουταλα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Πως περασες στο θεατρο :?:

Τονια φιλια πολλα...........

Βρε βρε το Βικουλινι τι εκπληξη

:!::!::!::!: Χαιρομαι πολυ που μπηκες.............τι κανεις?

Σημερα και παλι εδω ηρθαν για ελεγχο για να δουν το πως δουλευουμε..................χαζομαρες

αλλη δουλεια δεν εχουν και αυτοι και μας τα πρηξουν............

Φιλουρες..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...