Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες 2008 - Νο 17 - Και ξανά προς την δόξα τραβά!


Recommended Posts

Άμα την κόψει την σύμβαση άστα βράστα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Εγώ αν θυμάμαι καλά 15-20 Μαρτίου έχω ΠΗΤ.

Λες να συναντηθούμε δύσκολο το βλέπω :roll::roll: δεν το βλέπω να πηγαίνω μέχρι το τέλος την Ανδριάνα στην 38 την είχα γεννήσει.

Εμείς πήγαμε για μπάνιο το πρωί και τώρα το μεσημέρι ξάπλωσα αλλά δεν μπορούσα να κοιμηθώ σε λίγο θα αρχίσω και εγώ τις δουλειές :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 778
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Γεια σας κοριτσάκια μου!Είστε όλες καλά;

Τόνια μου δεν μπορώ να πω ότι ξενυχτάω αλλά όσο η μπέμπα είναι ξύπνια τη θηλάζω ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!! Αποκλειστικό θηλασμό κάνουμε. Δύσκολη κατάσταση αλλά αξίζει τον κόπο. Ο Πάνος δυστυχώς έχει φάει φρίκη το παιδάκι μου. Όποτε βγαίνει βόλτες εγώ λείπω και αυτό του στοιχίζει. Επίσης στο σπίτι με βλέπει συνέχεια να θηλάζω και του την έχει δώσει. Οι δικές μου τύψεις έχουν φτάσει στο αποκορύφωμα.

Όσο για τα δωμάτια είχα επιλέξει να μείνω σε τρίκλινο superior αλλά όταν ήρθαν τα πεθερικά μου και οι γονείς μου και ενώ ήμουν στην αίθουσα ωδινων μου έκλεισαν μονόκλινο για να τους έχω κοντά μου και για να έρχεται και ο Πάνος να με βλέπει. Ο Πάνος ήρθε όλες τις μέρες αλλά την τελευταία μου είπαν ότι τα παιδιά απαγορεύονται. Όταν όμως ρώτησαν οι δικοί μου αν στο μονόκλινο μπορεί να έρχεται το παιδί είπαν ναι :?::?::?: Πάλι καλά που μόνο την τελευταία μέρα δημιουργήθηκε θέμα γιατί θα τους έχεζα :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Ρία το τρίκλινο superior είναι όπως ακριβώς το περιέγραψε η Τόνια. Πολύ μεγαλύτερο και τα κρεβάτια δεν είναι το ένα δίπλα στο άλλο. Τα δωμάτια είναι γωνιακά και βρίσκεται ένα κρεβάτι σε κάθε γωνία. Η τουαλέτα είναι μία όμως απ' όσο θυμάμαι.

Όσο για το σεξ...πικρή ιστορία..Εγώ δεν έκανα καθόλου στην εγκυμοσύνη γιατί φοβόμουν :?:?:?:? Λίγο σε Τζούλια κι εγώ :lol::lol::lol::lol::lol:

Φιλάκια πολλάααααααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια έγραψα και αλλού και τα μάτια μου κλείνουν θα σας πω το πιο σημαντικό:

ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΠΩΣ Κ ΤΟ ΕΙΔΑΤΕ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ?ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΚΡΥΒΕΤΑΙ ΤΟ ΤΣΟΥΤΣΟΥΝΙ??

ΑΧ ΤΙ ΚΑΛΑ ΕΓΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΕΧΩ......ΛΕΣ ΝΑ ΕΧΩ Κ ΤΡΙΤΟ ΑΓΟΡΙ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια ελπίζω να το πετύχεις αυτή την φορά το κορίτσι και θα δεις ότι θα τρελαθείς στο εύχομαι μέσα από την καρδιά μου.

Καλέ αυτό το μωρό μου φαίνεται ότι θα είναι ήσυχο θυμάμαι την Ανδριάνα ότι κουνιόταν συνέχεια.

Θα τους κάνω το δωμάτιο ζούγκλα γιατί τώρα είναι όλο ρόζ αχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα

Λέω στο Σωτήρη ε ρε ροζ που έχει να βάλει ο Μανωλάκης λόγω κρίσης :lol::lol::lol::lol::lol:

Μάλλον το σκεφτότανε συνέχεια και μετά από ώρα μου λέει βρήκα την λύση ΧΛΩΡΙΝΗ και θα γίνουν όλα άσπρα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Εσύ αν έχεις κορίτσι και ένα μπλε να βάλει δεν χάλασε ο κόσμος ;)

Αλλά τώρα που το σκέφτομαι μπορείς να βάλεις όλα τα άσπρα με ένα κόκκινο μπλουζάκι και θα γίνουν όλα ροζ :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ανθή υπάρχεις ή σε ρούφηξε η φραουλίτσα σου??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΡΙΑ ΜΟΥ ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ!!!

ΕΜΕΙΣ ΕΤΟΙΜΑΣΑΜΕ ΤΟ ΑΓΟΡΙΣΤΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΤΟ ΒΑΨΑΜΕ ΒΑΛΑΜΕ ΝΕΑ ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ Κ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟΝ ΑΛΛΟ ΜΗΝΑ Η ΚΟΥΚΕΤΑ!!!

ΤΟ ΜΠΕΜΠΕ ΔΩΜΑΤΙΟ ΘΑ ΤΟ ΒΑΨΩ ΜΟΛΙΣ ΜΑΘΟΥΜΕ ΤΟ ΦΥΛΟ!!!ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΗΝ ΑΥΧΕΝΙΚΗ??

ΠΩΠΩ ΠΛΑΚΑ ΘΑ ΕΙΧΕ ΝΑ ΗΜΑΣΤΑΝ ΜΑΖΙ ΣΤΟ ΙΑΣΩ!!!ΤΥΧΕΡΗ ΕΙΣΑΙ ΠΟΤ ΤΟ ΕΙΔΕΣ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ ΤΟ ΦΥΛΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου έχει πει να κάνω αυχενική και παπ α μαζί με μια καινούρια εξέταση που λέγεται κιστική ίνωση 5 με 7 Σεπτεμβρίου εσένα σου έχει πει??????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΠΑΙΔΙ...ΕΙΧΑ ΒΓΕΙ ΘΕΤΙΚΗ ΣΕ ΜΙΑ ΜΕΤΑΛΛΑΞΗ Κ ΕΚΑΝΕ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΥΤΥΧΩΣ ΒΓΗΚΕ ΑΡΝΗΤΙΚΟΣ!!!

ΚΟΣΤΙΖΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΑΥΤΗ Η ΕΞΤΑΣΗ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ!!!

ΕΓΩ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 24 Κ ΜΕΤΑ ΘΑΚΑΝΩ ΑΥΧΕΝΙΚΗ..ΠΩΠΩ ΕΧΩ Κ ΜΙΑ ΑΓΩΝΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΝΑ ΚΑΝΩ Κ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΑΙΜΑΤΟΣ ΟΥΡΩΝ Κ ΓΙΑ ΜΥΚΟΠΛΑΣΜΑ...

ΔΥΣΤΥΣΧΩΣ ΠΑΙΡΝΟΥΝ ΚΟΛΠΙΚΟ ΔΕΙΓΜΑ Κ ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΕΙ ΑΥΤΗ Η ΔΙΑΔΙΑΚΑΣΙΑ ΚΑΘΟΛΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια παλιά στο Τέξας είχε ακριβά τώρα ξέρεις πόσο έχει στο Ιασώ???

50 ευρώ ο κάθε ένας

και ρώτησα και σε 2 άλλα διαγνωστικά στο πρώτο 185 και στο δευτερο 220 τρελλό δεν είναι αλλά κάπου διάβασα ότι στο λαίκό γίνεται δωρεάν.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΒΑΡΑ?ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΔΩΣΕΙ ΤΟ 2008 150ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΝΙΚΟ Κ 300 ΕΥΡΩ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ!!!

ΑΧ ΜΑΚΡΑΙ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΤΕΙ Ο ΕΟΠΥΥ ΝΑ ΜΗΝ ΠΉΡΩΣΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ...ΣΕ ΤΙ ΔΩΜΑΤΙΟ ΛΕΣ ΝΑ ΠΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα πάω να τα δω και θα αποφασίσω μετά, αν και έχω ξενερώσει με τα δωμάτια τώρα που είδα το τρίκλινο μου φάνηκε σαν κλουβί θέλω το παλιό τετράκλινο :lol::lol::lol::lol:

εσύ?????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδίτσες μου καλησπέρα και καλό φθινόπωρο να ευχηθώ.

Καλή προσαρμογή στις εργαζόμενες μανούλες, καλή ώρα σαν κι εμένα, που επιστρέφουμε στην εργασία…

Πρώτα απ’ όλα να ευχηθώ στην Ανθή μας καλή λοχεία και να σου ζήσει η μικρή σου. Να την καμαρώσεις όπως ποθείς. Όσο για τον Πανούλη, υπομονή, άλλωστε ήταν αναμενόμενη η ζήλια.

Στις εγκυούλες του ποστ μας, εύχομαι να έχετε καλή εγκυμοσύνη!!! Με το καλό κορίτσια!!!

Γύρισα κι εγώ από τις διακοπές. Βέβαια τα Σαβ/κα θα συνεχίσουμε να πηγαίνουμε στο εξοχικό, όσο τουλάχιστον μας το επιτρέπει ο καιρός.

Στο γραφείο τα πράγματα τα βγήκα αρκετά αλλαγμένα. Φανταστείτε δυο ακόμα εβδομάδες έλειψα και ήρθαν τα πάνω, κάτω με την παραίτηση ενός συναδέλφου, όπου ήταν το στήριγμα για την εταιρία. Να φανταστείτε και κοντινός συγγενής τους είναι και παρόλα αυτά αναγκάστηκε ο άνθρωπος να παραιτηθεί. Με στεναχωρεί γιατί ήμασταν αρκετά χρόνια μαζί και είχαμε πολύ καλή συνεργασία και φιλία.

Τι να πω….η αντίστροφη μέτρηση για όλους μας άρχισε.

Και τώρα στα δικά μας. Έχουμε εξελίξεις και στον εργασιακό χώρο του άντρα μου. Ελπίζω και σε αυτή την περίπτωση να πάνε όλα κατ’ ευχήν. Θα σας πω στην πορεία….

Δεν είμαι και στα καλύτερα μου ψυχολογικά, γι αυτό και δεν θα γράψω άλλα. Να μην σας ρίξω κι εσάς, πρώτη μέρα που γράφω.

Φιλιά σε όλες σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΙΑ ΜΟΥ ΕΓΩ ΣΕ ΤΡΙΚΛΙΝΟ ΔΕΝ ΤΟ ΠΟΛΥΚΟΒΩ ΕΙΝΑΙ ΚΛΟΥΒΙΑ..ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΛΕΟΝ ΤΑ ΤΕΤΡΑΚΛΙΝΑ!!!

ΘΑ ΠΑΩ ΟΜΩΣ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΤΡΙΚΛΙΝΟ ΣΟΥΠΕΡΙΟΡ!!!ΑΠΟ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑΠΟΣΟ ΚΟΣΤΙΖΕΙ Η ΑΥΧΕΝΙΚΗ ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασπάσια μας καλώς ήρθες!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλέ πες μας τι έχεις και μην στεναχωριέσαι δεν πέφτουμε ψυχολογικά το πολύ πολύ να ανεβάσουμε εσένα.

Τόνια 150 ευρώ έχει σήμερα ρώτησα μαζί με παπ α.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ?ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΓΙΑ ΜΥΚΟΠΛΑΣΜΑ ΠΩΣ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΞΕΡΕΙΣ?

ΕΓΩ ΛΕΩ ΝΑ ΜΑΖΕΨΩ ΛΕΦΤΑ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΔΙΚΛΙΝΟ ΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΑ ΤΡΙΚΛΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΙΣΧΟΣ ΜΙΚΡΑ ΚΛΟΥΒΙΑ ΜΕ ΜΙΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ!!!ΠΩΠΩ!!!ΜΠΛΙΑΞ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια μην νομίζεις παλιά που είχα δει ένα μονόκλινο εκεί να δεις τι κλουβί που ήταν.

Στις 6 του μηνός που θα πάω για αυχενική θα τα δώ και θα σου πω αναλυτικά ;)

Για μυκόπλασμα που λες δεν την ξέρω δεν την έχω κάνει :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κορίτσια;;;

Ρία μου αγοράκι;;;Άντε με το καλο και ο γιος!!!Και σε μένα τόσο νωρίς είπε για το φύλο.Αστέρι ο ντόκτορ μας!!!

Περιμένεις από τώρα να κουνηθεί το νινί;;;; Είναι πολύυυυ νωρίς..Από 17η εβδομάδα το νωρίτερο.Όσο για την κυστική ίνωση είναι μια σοβαρή ασθένεια και πρέπει οπωσδήποτε τα ζευγάρια να κάνουν την εξέταση όπως κάνουν και για το στίγμα. Στο Ιασώ κοστίζει τόσο λιγο γιατί εξετάζουν μόνο μια μετάλλαξη του ιού(την πιο συνηθισμένη). Υπάρχουν όμως πολλές. Μόνο το παίδων καλύπτει το 90-95% των μεταλλάξεων. Εγώ εκεί έκανα την εξέταση και πλήρωσα 300 ευρώ.Στο Λαϊκό είναι δωρεάν, καλύπτουν το 75% και έχει μεγάλη αναμονή. Στο Ιασώ μπορούν να κοιτάξουν για το 75% αλλά η τιμή ανεβαίνει πολύ. Ψαγμένη ε;;; :lol::lol::lol::lol:

Τα τρίκλινα superior είναι μεγάλα. Απλώς έχουν 1 τουαλέτα. Επίσης τα μονόκλινα του 8ου είναι πολύ μεγάλα. Υπάρχουν και κλουβιά που λες στον 5ο και 6ο και τα δίνουν λίιγο φθηνότερα..

Εμένα πράγματι με εχει ρουφήξει η φραουλίτσα. Συνέχεια θηλάζουμε :?:?:?:?:?

Τόνια μου μακάρι να έχεις κοριτσάκι!!!Είναι όλα τα λεφτά τα κοριτσάκια. Να πας μια επίσκεψη στο γιατρό της Ρίας και δικό μου να σου πει από τώρα:lol::lol::lol: Σημασία έχει βέβαια να είναι υγιές το μωράκι σου!!!!

Άσπα καλώς ήρθες!!!! Πέρασες όμορφα;; Ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σου!!!Πήζω αλλά το απολαμβάνω!!! Νιώθω ολοκληρωμένη!!!Τι γίνεται με τη δουλειά σου;;;Απολύουν κόσμο;;;

Αυτά για σήμερα.Πολλά φιλάκια κοριτσάκια μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια καλημέρα!!!!!!!!!!!!!!

Πρώτη μέρα επιστροφή στην δουλειά............ no coment please

Η Ανδριανούλα θα είναι όλη μέρα στην πεθερά μου :|

Ανθή μου είναι τέλεια ε??? Το φαντάζομαι και τρελένομαι.......

Ο γιατρός όντως είναι super!!!!!!!!!!!

Καλά μηλάμε έχω κάνει ένα στήθος θα ξεπεράσω την Πάμελα το βλέπω :lol::lol::lol:

Τόνια εσύ ποιον γιατρό έχεις??????????

Φιλάκια και αγκαλίτσες που λέει και η Ανδριανούλα μου........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ!!!

ΑΝΘΗ ΜΟΤ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΟΥ..ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟ 2008 ΚΥΣΤΙΚΗ ΙΝΩΣΗ ΣΤΟ ΙΑΣΩ Κ ΕΙΧΑΜΕ ΠΛΗΡΩΣΕΙ ΠΟΛΛΑ!!!ΒΓΗΚΑ ΕΓΩ ΘΕΤΙΚΗ ΣΤΗΝ ΜΕΤΑΛΛΑΞΗ Κ ΜΕΤΑ ΕΚΑΝΕ Κ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΟΣ!!!

ΕΚΛΕΙΣΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΑΥΧΕΝΙΚΗ ΣΤΙΣ 28-9!!!ΤΙ ΚΑΛΑ!!!Κ ΕΜΕΝΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΓΡΗΓΟΡΑ ΒΛΕΠΕΙ ΤΟ ΦΥΛΟ ΑΛΛΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΑΘΕΤΑΙ ΣΕ ΚΑΛΗ ΘΕΣΗ...

ΡΙΑ ΜΟΥ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΛΕΓΕΤΑΙ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΑΛΟΔΗΜΑΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τόνια :YMHUG:

Με ποιον έκλεισες εμένα μου είπε και έκλεισα με τον Τάσση άντε καλά αποτελέσματα να έχουμε!!!!!!!!!!!!

Ε σε 2 εβδομάδες θα σου πει και εσένα τώρα είναι πολύ νωρίς :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ..ΜΟΥ ΕΚΛΕΙΣΕ Η ΜΑΙΑ ΤΟΥ ΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ!!!ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΗΝ ΑΥΕΧΝΙΚΗ ΘΑ ΜΕ ΔΕΙ...ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΝΕΒΟΚΑΤΕΒΑΙΝΩ ΑΘΗΝΑ ΕΦΟΣΟΝ ΘΑ ΜΕ ΔΕΙ ΑΜΕΣΩΣ ΕΚΕΙ..ΕΥΤΥΧΩΣ ΓΙΑΤΙ ΒΑΡΙΕΜΑΙ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΧΙΧΙ!!!

ΠΩΠΩ ΣΗΜΕΡΑ ΝΙΩΘΩ ΖΟΜΠΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!!!

Ρία μου διαβάζω τα νέα σου και είναι λες και ξαναζώ την εγκυμοσύνη μου :lol::lol::lol: Εξετάσεις για κυστική ίνωση, υπέρηχοι με τον Τάσση κλπ κλπ κλπ :lol::lol::lol::lol: Εγώ έχω ξανά ραντεβού τέλη Σεπτέμβρη που θα έχω σαραντίσει. Καλή επιστροφή στη δουλειά :?:?:? Το ξέρουν ότι είσαι έγκυος;;

Τόνια μου στην αυχενική λογικά θα σου πουν και φύλο έστω και με κάποια επιφύλαξη. Εμένα μου είχε πει ο γιατρός πριν την αυχενική ότι μάλλον είναι κορίτσι και ακριβώς το ίδιο μου είπε και αυτός που μου έκανε την αυχενική. Στο επόμενο ραντεβού με το γιατρό μου το φύλο επιβεβαιώθηκε! Εγώ ήμουν σίγουρη πως είχα πάλι αγόρι :lol::lol::lol::lol: Μπράβο σου πάντως που πήρες την απόφαση για τρίτο παιδάκι!!! Εγώ με 2 παιδάκια εδώ και 2 εβδομάδες και νιώθω πως θα καταρρεύσω (που λέει και η Μανωλίδου :lol::lol::lol::lol::lol: ).

Η φραουλίτσα μου από χθες είναι πολύ ανήσυχη, θηλάζει συνέχεια και κοιμάται ελάχιστα. Έχει κολικούς σίγουρα γιατί σκληραίνει η κοιλίτσα της και τεντώνει τα ποδαράκια της και μέχρι να κάνει κακά ή αέρια κλαίει το μικράκι μου :(:(:(:(:( Εγώ είμαι κομμάτια :?:?:?:?

Φιλάκια πολλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...