Μετάβαση σε περιεχόμενο

1α ΓΕΝΕΘΛΙΑ,ΠΡΩΤΑ ΒΗΜΑΤΑ Κ ΝΟΣΤΙΜΕΣ ΤΟΥΡΤΕΣ!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 855
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερουδια κοπελουδες!!!! κρυο εεε???

εμεις μετα απο 3 βραδια που ειχαμε φυγει απο το σπιτι και εγκατασταθει στη μαμα μου(λογω σεισμου) επιστρεψαμε ξανα στο σπιτακι μας!!!!!

και εμενα βρε κοριτσια πολυ γκρινια ο μικρος και αρχισε τωρα και 3 μερες να μην τρωει και απο γαλα πινει μονο 40 μλ.....

Μαλλον αυτα τα παλιοδοντια θα σκασουν μαζεμενα.....

να εχετε μια ομορφη μερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεία σας κορίτσια!!ΑΑΑΑΑΑ τα νεύρα μου αντιό Θεσ/νικη.Ήταν να φύγουμε το Σάββατο πρώί κ ενώ είχα ετοιμάσει βαλιτσούλες άρχισα να έχω αναγούλες..για να μην πολυλογω..γαστρεντερίτιδα!!Ξέρω ποιος με γκαντέμιασε αλλά ρόδα είναι κ γυρίζει γκρρ :twisted: .Όχι τπτ άλλο αλλά θα έβλεπα κ το κολλητάρι μου που ανέβηκε από Αθήνα!Σήμερα είμαι καλά ,ελπίζω μόνο να μη κόλλησε ο μικρός αν κ ήμουν πολύ προσεκτικη, με μάσκα κ τον είχε αναλάβει ο άντρας μου για να μην τον πιάνω καν.. :cry:

demie μη σκας για τα δόντια,άσε που όσο πιο αργά τόσο πιο γερά..χιχι

mammy με το καλό το δίπλωμα,μεγάλη ευκολία το αμάξι όταν έχεις παιδιά..

Σήμερα θα του δώσω πρώτη φορά ψάρι,αν κ η γιατρός είπε στο χρόνο,αλλά ειναι φρέσκο ρε γαμώτο κ μετά δε θα έχει τέτοια ψάρια.Θα κάνουμε τη δοκιμή κ ότι γίνει,αφού απότι βλέπω άλλοι γιατροί δίνουν πιο νωρίς..Φιλάκια κορίτσια μου και φυλαχτείτε γιατί γίνεται χαμός απο την παλιογαστρεντερίτιδα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κ χαρα σας!τι κανετε?εμεις τρελα,πολυ φωνη..γκαριζει ολη την ωρα.απτη χαρα του βεβαια.γελαει κ φωναζει,παιζει κ φωναζει.κ εχει μια βραχνη φωνη,σαν να καπνιζει καρελια κασετινα :lol::lol: !

χτες κ σημερα εκανε μεχρι 7 βηματακια!αντε να περπατησει..χτες πηγαμε στα χιονια,αλλα δεν γυρισαμε καθολου εξω.εκανε τοσο πολυ κρυο!

εφαγε κ μια τουμπα χτες ολα τα λεφτα.ερθε κ πρηστηκε το πανω χειλος του το μισο!κ ηταν σαν να ειχε κανει αποτυχημενη πλαστικη :lol:

σημερα εφαγα κ αυτο το μολτο κρουασαν,το ευχαριστηθηκα!αυριο θα παω στη διαιτολογο μου,να δω τι πουλακια πιασαμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!! εχω νεεαααα!!!!!!!!!!!!!!

ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:shock::D:shock::D:shock: το σαββατο καναμε τεστ μετα απο 17 μερες καθυστερηση και βγηκε θετικο. περιμεναμε τοσες μερες γιατι το τελευταιο διμηνο ο κυκλος μου ηταν αστα να πανε... ομως καποια στιγμη που ταιζα το μικρο, ειχα εντονη ανακατωσουρα και αναγουλες και θορυβηθηκα λιγο παραπανω. σαββατο λοιπον καναμε τεστακι, μιλησα`με το γιατρο και μας εστειλε για υπερηχο. μολις γυρισαμε απο εκει. το εμβρυακι μας ειναι 1 εκατοστο και διανυουμε την 8η εβδομαδα εγκυμοσυνης... ακουσαμε αυτο τον φανταστικο ηχο της καρδουλας που χτυπαει και ηρθαμε σπιτι μας. η αληθεια ειναι οτι δεν το εχουμε ακομα συνειδητοποιεισει, και με εχει πιασει μεγαλο αγχος αλλα ας πανε ολα καλα και βλεπουμε... :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφούκι,ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!! :D:D:D Τι καλά!!!Με το καλό το μωράκι σας!!! :D:D:D

Ράνια,μπράβο σας!!Άντε σε λίγο θα πάρει τον αέρα και θα σου φύγει!!!!Περαστικά και για το χτυπηματάκι!! Παρεμπιπτόντως,να πάτε στο φαρμακείο να πάρετε μια κρέμα που λέγεται choc apaisyl!Είναι 100% φυτική και χρησιμοποιείται για χτυπήματα,κακώσεις,μελανιές,γκρατζουνιές και είναι φοβερή!Ανακουφίζει από τον πόνο και βοηθάει στην επούλωση!

Lollipop,γεια σου διδυμομανούλα!!! :D

froggy,περαστικούλια.... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελα ρε Σοφουκι ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ !!! αμα σου πω οτι σε υποψιαζομουν για εγκυμοσυνη τον τελευταιο καιρο που ψιλοχαθηκες απο το ποστ ... χιχι... μπραβο μπραβο ! να εχεις μια ησυχη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη!

αντε κ στα υπολοιπα κοριτσια ;););););)

τι γελιο ρανια με το "σα να καπνίζει καρελια κασετίνα" :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Lolli > Γεια :P

εμεις τιποτα συγκλονιστικό, πολύ γκρινια τωρα το απογευμα, μαλλον σκαει δοντι σημερα/αυριο...

κατα τα αλλα περιμενουμε κ μεις να ριξει χιονακι εδω στο κεντρο ...εστω κ 2 νιφαδες βρε αδελφέ!

***marker ευχαριστουμε ΠΟΛΥ για τις πληροφοριες !!

demie hiiiiiiiiiii :x:x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sofouki συγχαρητήριααααααααα!!!!!! Με το καλό να έρθει και το νέο μέλος στην οικογένειά σας!!! κ στα δικά μας οι υπόλοιπες!!!

ευχαριστώ για τις "παρηγοριές" για τα δόντια... ελπίζω ότι θα σκάσουν, πού θα πάει πια!!!

Γεια σου Μαράκι! Να σου πω, παρεμπιπτόντως, τα τεστάκια ωορρηξίας τα αγόρασες διαδικτυακά? είναι εύκολο να μου πεις ποια είναι? λέω να παραγγείλω να τσεκάρω πια πότε γίνεται η ωορρηξία μου (κάλλιο αργά παρά ποτέ που λένε)...

φιλουράκια κ καληνυχτες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι καλέ !! αν κ εγω δεν ξετρελαθηκα ενα μηνακι τωρα που τεσταρομαι καθημερινά :shock:

δεν ειδα εντονη ροζ γραμμή ΚΑΜΙΑ μερα αλλα σιγουρα παιζει μεγαλο ρολο κ ο θηλασμος που συνεχιζουμε εστω κ μειωμενα... σιγουρα ομως ειναι ΠΟΛΥ πιο φθηνα απο του φαρμακειου ! ειναι της hometest.gr τεστ ωορρηξιας σε ταινιες ;)

η αδελφη μου με αυτα εντοπισε την ωορρηξια της κ τσουυυπ! να τη η ανηψουλα :mrgreen: και τεστ εγκυμοσυνης αξιζουν απο αυτο το site :geek: στα προτεινω ανεπιφυλακτα απλα δεν δειχνουν πχ πριν την καθυστερηση...

εμενα τα πονακια στο ηβικό οστό συνεχιζονται πιο αραια βεβαια, κ τα περιεργα υγρα αλλα ουτε περιοδος ουτε θετικο τεστ εγκυμοσυνης :roll:τι να ναι βρε κοριτσια αυτα τα πονακια;;;

τον προηγουμενο μηνα που ειχα κατι παρομοια (οχι ιδια) πονακια, ημουν σιγουροτατη οτι ηταν απο την μεση μου που ποναγε επισης, γιατι σηκωνα πολυ συχνα το μικρό περα δωθε στο Αγρινιο...μολις επιστρεψαμε στην καθημερινοτητα μας ημουν ok... τουλαχιστον ας σκασει μυτη η περιοδος γιατι εχω τσακισει κ τις σοκολατες... :evil:

******** παρεπιπτόντως μηπως εχουμε εδω καμια "χακερινα" ;;; ψαχνω να βρω το βιβλιο του Παολο Κοέλο "Αλεφ" (κατα προτιμηση στα Ισπανικά, να κανω κ φρεσκαρισμα) αλλα δεν το κατεχω το ψαξιμο για downloads :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

good morning... σοφουκι συγχαρητηρια, αντε και στα δικα σας οι υπολοιπες... (εμεις φτου - φτου δεν θελουμε)

μαρακι αν δεν κοψεις τον θηλασμο δεν το κοβω να δεις περιοδο...

λολλακι τι λεει ρε παιδι, τοσο συγκλονιστικα νεα που μας ειπες... :lol:

ρανια αν εκανε 7 βηματακια σημαινει οτι περπαταει το παιδι...

ο δικος μου 2 βηματα με το ζορι κανει! ευτυχως ο βηχας αρχισε να υποχωρει ... τον επομενο μηνα μας κοβω μια απο τα ιδια :cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και πολλα συγχαρητηρια στη sofouki μας που ανοιξε το χορο με τις γκαστρουλες του ποστ!!!!!

τι κανετε σημερα?? βρε κοριτσια να σας ρωτησω κατι?? εσας που εχουν πολυ γκρινια τα μωρα με τα δοντακια, τους δινετε depon??και αν ναι καθε ποτε??? εγω τωρα και 3 βραδια του δινω γιατι εχει παρα πολυ γκρινια και χθες που του εβαλα λιγο mundisal μου φανηκε πως επιανα τους τραπεζιτες... δεν με αφηνει βεβαια να δω...

σημερα μιλησα με την παιδιατρο και μου ειπε οτι τις μερες που τον βλεπω πολυ ανησυχω μπορω να δινω μια φορα τη μερα depon αλλα οχι πανω απο βδομαδα το ιδιο βιολι... εσεις το εχετε ρωτησει???

και κατι ακομα, στο σπιτι τους φορατε παπουτσακια οταν περπατουν?? εγω νομιζω πως δυσκολευεται με τα παπουτσια και στο σπιτι δεν του φοραω αλλα τι ειναι σωστο να κανω :roll::roll:

αυτα....καλη σας μερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφουυυυυυυυυυυυυυυυκι!!!!!!!!!!!

Ολα καλα να πανε να μη κουραζεσαι πολυ κ προσεχεις τη κοιλιτσα σου!Με το καλο να ερθει κ το αδερφακι σας!Φανταστικα νεα, πολυ χαρηκα!!!

Αντε να ξεκιναμε να παιρνουμε σειρα.

Εμεις τη Δευτερα θα παμε να δουμε αν θα αποψυχθουν καλα κ βλεποντας κ κανοντας!

Αλλιως θα συνεχισουμε το καλοκαιρι.Να ξεκουραστω λιγο κ εγω κ τα νευρα μου! :lol::lol:

Εμενα ρε κοριτσια μπουσουλαει σφαιρα πιανεται κ περπαταει αλλα μονη της ειναι τοσο φοβιτσιαρα που μολις σκαταλαβει οτι δεν την κρατας καθεται στο κωλος της εντρομη :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολλές πολλές καλημέρες!!!

ευχαριστώ Μαράκι! θα δω μήπως τα παραγγείλω, γιατί σκέφτομαι να τσεκάρω πότε επιτέλους γίνεται η ωορρηξία μου. πριν τον Γιώργο 1-2 μήνες, πήρα ένα πανάκριβο της clear blue ή κατι τέτοιο, γύρω στα 60€, αλλά ποτέ δεν κατάφερα να δω το πολυπόθητο χαμόγελο :lol:

είδα κατευθείαν το θετικό τεστ του Γιώργου!!! αλλά έτσι από περιέργεια, λέω να τα πάρω, μαζί με εγκυμοσύνης που δίνουν gratis. Μήπως αν googlαρες τον τίτλο του βιβλίου, λέω εγώ τώρα? ? :roll: κ έτσι το βρεις σε pdf και το κατεβάσεις?

gioulaki με το καλό τα κατεψυγμένα! να είναι μια χαρά όπως πρέπει, κ να προχωρήσετε!

όποτε έχεις χρόνο πάσαρε κ εκείνη τη σοκολατόπιτα να πάρω κανά κιλό που το έχω τόσο ανάγκη! ΑΣΤΕΙΕΥΟΜΑΙ :mrgreen:

φιλάαααακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερουδια !

σπιρτουλι αστα βραστα... κ μεις μαλλον καποιο τραπεζίτη βγαζουμε κατω αριστερα...κ απο ψες εχει ξελυσαξει ! το βραδυ περιεργως κοιμηθηκαμε κανονικοτατα :shock::x

αλλα ριξαμε μια κουτουλια σε ενα πομολο συρταριου...ολοστρογγυλο λες κ ειναι φτιαγμενο να σου βγαλει το ματι !!!;;!!! βαλαμε βιταμ κ τον αφησε... τωρα για σημαδι δεν ξερω... θα δουμε μολις ξυπνησει γιατι πηραμε ντεπονακι κ μεις να ηρεμησουμε λιγο απο το δοντι κ ετσι αποκοιμηθηκε...

τωρα γι αυτό το θεμα (ντεπον - συχνοτητα) εγω ΔΕΝ εχει τυχει να του δωσω πανω απο 3 -4 μερες συνεχομενα (βραδια) αλλα εχει τυχει να του δινω εκεινες τις μερες ΔΥΟ φορες στο 24ωρο... αλλα σιγουρα οχι πανω απο 3-4 μερες σερι... κ αυτο οχι γιατι μου το ειπε γιατρος (δεν ετυχε) απλα του περναγε ο πονος ο εντονος μεσα σε αυτες τις μερες... :)

σου ευχομαι περαστικουλια κ ολα να πανε καλά :x:x:x:x:x:x:x:x:x

ΓΙΟΥΛΑΚΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ :x:x:x:x:x:x:x:x:x:x:x

και στις υπολοιπες βεβαιως βεβαιως ;););););):x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

demie 60 € ? :?: μην πετας τζαμπα τα λεφτα σου... κ γω οπως ξανα εγραψα παραπανω της hometest πηρα αλλα δεν πολυ εβγαλα ακρη κ τελικα 3 μηνες που τα χρησιμοποιουσα δεν εμεινα κ τον επομενα που δεν τα χρησιμοποιησα εμεινα :roll: αλλα το τεστ εγκυμοσυνη ηταν οκ και ανεξοδο (τζαμπα πραγμα) ;)

γιουλακι σορυ κιολας για την ερωτηση (αλλα ειμαι τελειως ασχετη) εαν δεν ξεπαγωσουν σωστα δεν γινετε να χρησιμοποιεισεις καινουρια ωαρια? ή ειναι μεγαλη η διαδικασια να ξανακανεις ληψη κτλ

κ μενα σφαιρα μπουσουλαει αλλα εχει κανα δυο μερες κανει 2 βηματακια... αλλα κατευθειαν μετα καθεται!

μαρακι μην δινεις πολλες ευχες κ πιασουν τοπο κ σ αυτες που δεν θελουν :lol::lol:

καλα μην αγχωνεσαι με τα χτυπηματα γτ κ ο δικος μου απο πεσιματα αλλο τπτ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κωνσταντινος η διαδικασια ειναι η εξης (κανονικα): Παιρνεις φαρμακα κανεις ωαρια στα παιρνουν την ημερα την ωορρηξιας και δινει ο αντρας σπερμα.Τα γονιμοποιουν και μετα απο 2-3 μερες πηγαινεις κ στα εμφυτευουν ετοιμα εμβρυα. Αυτη ηταν η προηγουμενη διαδικασια απο την οποια μας "περισσεψαν" εμβρυα κ τα καταψυξαμε. οποτε τωρα παμε κατευθειαν στο σταδιο2-3ων ημερων μετα.Το φρεσκο ωαριο μου δεν θα το πειραξουν θα πεσει, οποτε οταν θ απαμε θα ειναι "αργα" να το παρουν.

Αν αυτη η αποψυξη και η επομενη (εχουμε και αλλη δοση για αλλη φορα) δεν πανε καλα, τοτε αν θελησουμε 2ο παιδι θα ξαναρχισουμε απο την αρχη ολη τη διαδικασια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΩΧ Κωνσταντίνος μπαρντον ! ευχομαι λοιπον ΜΟΝΟ ΣΕ ΟΣΕΣ ΤΟ ΕΠΙΘΥΜΟΥΝ χιχιχι...

κοιτα τωρα να δεις τι παιζει : εγω με το clear blue digital τεστ ωορρηξιας εμεινα με την πρωτη φορα που το δοκιμασα ! η αδελφη μου παρ ολο που το ειχε δοκιμασει καποτε και της εβγαλε την χαμογελαστή φατσουλα, εκεινο το μηνα ΟΥΤΕ ΕΜΕΙΝΕ ΕΓΚΥΟΣ ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ Κ ΠΕΡΙΟΔΟΣ ΤΗΣ ΗΡΘΕ!

περιεργο ε;! και εμεινε με τα hometest !!!!

παντως αν εχεις σταθερη περιοδο, με οποιο τεστ κ αν παρεις εγω πιστευω οτι αν ακολουθησεις πιστα τις οδηγιες χρησεως (οχι πολλα υγρα πριν το τεστ κ τουλαχιστον 2 -3 ωρες να εχεις να κατουρησεις) νομιζω οτι θα πετυχεις τη μερα ωορρηξιας στο πιτς φυτίλι ! και στο ευχομαι ;) κιολα :x

για τα παπουτσια των μικρων... εγω του πηρα απο τα jumbo ενα ζευγαρι "παντοφλακια" με κανονική σολα κ ενω τα παταει οκ, μετα κωλοκαθεται κ τα βαζει στο στομα του... οποτε ;;; τι να κανω ; του τα βγαζω κ τον αφηνω με τα καλτσακια που δεν ασχολειται μαζι τους (γλυψιμο/φαγωμα κλπ) :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας!την κοπανησα νωριτερα απτη δουλεια σημερα..το απογευμα εχει διαιτολογο κ μια νυφη,θα κανουμε δοκιμαστικο κ θα φαμε κανα διωρο στο νερο..πως βαριεμαι με τετοιο κρυο δεν λεγεται!

εγω ντεπον προσπαθω να το αποφευγω να σας πω την αληθεια.εχει τυχει μονο μεχρι 3 βραδια συνεχομενα.μονο βραδυ ομως..αληθεια,ειχα αυτη την απορια προχτες,βγαζουν κ τραπεζιτες απο τωρα?δεν θυμαμαι κ τη φωτο που μας ειχε δωσει το μαρακι με τη σειρα των δοντιων.μεχρι ποια ηλικια δηλ βγαινουν ολα τα δοντια?κ μετα βγαινουν τα καινουρια σε ποια δοντια?μονο τα μπροστινα?

οσο για παπουτσια,εδω και κανα 2 μηνες προσπαθω να του βαζω καποιες ωρες στο σπιτι να συνηθιζει.αφηστε που ειναι κ μονιμα σχεδον ορθιος οποτε πιστευω πως θα "απλωσει" κ το ποδι του χωρις παπυτσια.του φοραω τα βαφτιστικα του που ειναι κανονικο για περπατημα κ του πηρα χτες κ ενα παντοφλακι αλλα εχει κανονικο πατο,σκληρο.στην αρχη τα μπερδευε τα ποδια του,αλλα τωρα εχει συνηθισει κ περπαταει κανονικα κ με τα παπουτσια.ααα,χτες βραδυ εκανε καμια 15αρια βηματα!!αυτο σημαινει οτι περπαταει?η οταν κανει βηματα αρκετα χωρις να πεφτει?

για τη σοκολατοπιτα να μη σχολιασω καλυτερα... :twisted::twisted:

γιουλακι,αντε να εισαι η επομενη μετα το σοφουκι!!

θα παρω κ εγω αυτα τα hometests.αλλα πιστευω πως θα θελω παλι τη "χειρα βοηθειας" του ντοκτορ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα σε ολες! πωπω εχω χασει πολλα επεισοδια!

Σοφουκι ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ! Με το καλο ενα γερο μωρο!

Γιουλακι, αντε καλη επιτυχια!

Σπιρτουλι, εμενα μου εχει πει οτι μπορω καθε 6 ωρες, αλλα δεν μου εχει πει για ποσες μερες. Παντως ως τωρα πανω απο 2 φορες τη μερα δεν εχει τυχει να του δωσω και οχι καθε μερα. Ποναει ομως και δεν λενε να βγουν τα πανω 2 μηνες παιδευεται!

Για παπουτσακια ουτε λογος, αμεσως τα βγαζει, ουτε καλτσες δεν θελει, ετσι περπαταει!

Φιλια σε ολες τις υπολοιπες μανουλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κοριτσάκια!!

Μαράκι,εγώ είχα πονάκια πριν μου έρθει για πρώτη φορά η περίοδος...επίσης έχω πονάκια στην ωορρηξία αλλά είχα και στην εγκυμοσύνη...Τρέχα γύρευε δηλαδή....Αν πας στον γιατρό σου και σου κάνει έναν υπέρηχο,νομίζω μπορεί να σου πει αν ετοιμάζεσαι για περίοδο ή αν έχεις ωορρηξία! ;) Εμένα η περίοδος μου ήρθε πρώτη φορά στους 7 μήνες θηλασμού αλλά ακόμα δεν έχει σταθεροποιηθεί,όπως να'ναι μου έρχεται!

spirtouli,σε πολύύύύ γκρίνια δίνω ντεπόν,αλλιώς τον βγάζω έξω και ξεχνιέται ή με κάποιο παιχνίδι,μασητικά και τελευταία ανακάλυψα το καρότο!!!Το έχω στο ψυγείο,το ξεφλουδίζω και του το δίνω και τον ανακουφίζει πολύ!! ;) Για παπούτσια ξέρω ότι δεν πρέπει να τους φοράμε στο σπίτι,δεν παίζει να απλώσει το ποδαράκι,μη φοβάστε!!!Εγώ τον έχω με καλτσάκια τα οποία βγάζει συχνά και έτσι βολεύομαι με καλτσόν!

gioulaki,καλή επιτυχία με τα σποράκια!

Ράνια,τα δόντια δεν έχουν σειρά!!!Συνήθως μέχρι τα 2-2,5 τα βγάζουν όλα,20 στο σύνολο και στα 5-6 αρχίζουν να τα αλλάζουν..

Αυτά τα νεάκια!Καληνύχτα κοριτσάκια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...