Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΥΡΙΣΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ ΑΓΓΕΛΟ !


MAGDA25

Recommended Posts

Μπράβο κοπέλα μου!!!

Να σου ζήσει το κοριτσάκι σου!

Καλή και γρήγορη ανάρρωση σε σένα!

Όταν βρεις χρόνο γράψε μας την εμπειρία σου !!!

Φιλιά πολλά στην μπεμπούλα σου (καμιά φωτογραφία θα μας βάλεις;;;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 139
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ax Μάγδα μου...συγκινήθηκα τόσο πολύ..μου θύμισες λίγο τη δική μου εμπειρία..

Να σας έχει η Παναγίτσα καλά για μια ολόκληρη ζωή κ το αγγελάκι σας να ζει μόνο χαρές!χχχχχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax Μάγδα μου...συγκινήθηκα τόσο πολύ..μου θύμισες λίγο τη δική μου εμπειρία..

Να σας έχει η Παναγίτσα καλά για μια ολόκληρη ζωή κ το αγγελάκι σας να ζει μόνο χαρές!χχχχχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΜΑΓΔΟΥΛΑ ΜΕ ΚΑΤΑΣΥΓΚΙΝΗΣΕΣ ΚΑΙ ΣΥΝΑΜΑ ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ ΝΑ ΓΕΛΑΩ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΥΜΕΝΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ,ΤΕΛΙΚΑ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΕΙΧΕ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΚΛΗΣΗ,ΘΥΜΑΣΑΙ ΠΟΥ ΜΙΛΟΥΣΑΜΕ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΒΡΑΔΥ?ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΒΑΛΕΙΣ ΦΩΤΟ ΝΑ ΤΗ ΔΟΥΜΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΜΑΓΔΟΥΛΑ ΜΕ ΚΑΤΑΣΥΓΚΙΝΗΣΕΣ ΚΑΙ ΣΥΝΑΜΑ ΜΕ ΕΚΑΝΕΣ ΝΑ ΓΕΛΑΩ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΥΜΕΝΟ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ,ΤΕΛΙΚΑ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΕΙΧΕ ΑΠΟΦΑΣΙΣΕΙ ΝΑ ΒΓΕΙ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΚΛΗΣΗ,ΘΥΜΑΣΑΙ ΠΟΥ ΜΙΛΟΥΣΑΜΕ ΤΟ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΟ ΒΡΑΔΥ?ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΜΠΟΥΜΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΒΑΛΕΙΣ ΦΩΤΟ ΝΑ ΤΗ ΔΟΥΜΕ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bravo magdoula mas sigginises twra !!!! poli dynath syxaritiria..

NA SOU ZHSEI H OMORFH PSIXOULA SOU, ygeia na einai syderenio eyxomai ta kalytera.. xarhkame idiaitera.. pali kala pou grafete tis empeiries sas kai kseanxomaste kai emeis ligo..to xreiazomaste!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bravo magdoula mas sigginises twra !!!! poli dynath syxaritiria..

NA SOU ZHSEI H OMORFH PSIXOULA SOU, ygeia na einai syderenio eyxomai ta kalytera.. xarhkame idiaitera.. pali kala pou grafete tis empeiries sas kai kseanxomaste kai emeis ligo..to xreiazomaste!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΕΙΞΩ ΤΗΝ ΚΟΡΑΚΛΑ ΜΟΥ ΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΑΝΑΡΤΗΣΩ....... ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΜΙΑ ΠΡΟΣ ΜΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΕΙΞΩ ΤΗΝ ΚΟΡΑΚΛΑ ΜΟΥ ΜΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΗΝ ΑΝΑΡΤΗΣΩ....... ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΜΙΑ ΠΡΟΣ ΜΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ !ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙΣ ΝΑ

ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ!!!

ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ,ΣΤΙΣ 12 ΔΗΛΑΔΗ,ΕΓΙΝΕ 1 ΕΤΟΥΣ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΓΙΟΣ!!

ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ !ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΕ ΤΗΝ ΚΟΡΟΥΛΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΔΕΙΣ ΝΑ

ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΜΕ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΑ!!!

ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΠΡΙΝ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ,ΣΤΙΣ 12 ΔΗΛΑΔΗ,ΕΓΙΝΕ 1 ΕΤΟΥΣ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΓΙΟΣ!!

ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΡΑ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Μαγδα καλημερα και απο μενα

να σου ζησει η μπεμπουλα σου

πω πω θαυμαζω την ψυχραιμια σου διαβασα την ιστορια σου και εβαλα τα κλαμματα υπεροχη συγκινητικη και χαρουμενη αφου ολα πηγαν καλα και ακουσες και την μικρουλιτσα σου να κλαιει

ακου να περπατας στο παρκο 3 το πρωι?

χα χα χα τραβαμε και μεις αλλα και οι αντρες μας θελουν ενα μεγαλο ευχαριστω τους αξιζει πιστευω για ολη την συμπαρασταση που δειχνου η τουλαχιστον για την προσπαθεια τους

κυριως ομως για την αγαπη τους.

να στε καλα και κυριως να σαι καλα που μυραστικες αυτην την φοβερη εμπειρια σου μαζι με ολες μας

γενναω σε λιγες μερες και ετσι διαβαζοντας τη ιστορια σου μαθαινω προσπαθω να σκεφτομαι μονο θετικα βλεπεις ειμαι λιγο παραπανω απο το κανονικο φοβιτσιαραααααααααααα

να σου ζησει και περιμενουμε φωτο :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδα καλημερα και απο μενα

να σου ζησει η μπεμπουλα σου

πω πω θαυμαζω την ψυχραιμια σου διαβασα την ιστορια σου και εβαλα τα κλαμματα υπεροχη συγκινητικη και χαρουμενη αφου ολα πηγαν καλα και ακουσες και την μικρουλιτσα σου να κλαιει

ακου να περπατας στο παρκο 3 το πρωι?

χα χα χα τραβαμε και μεις αλλα και οι αντρες μας θελουν ενα μεγαλο ευχαριστω τους αξιζει πιστευω για ολη την συμπαρασταση που δειχνου η τουλαχιστον για την προσπαθεια τους

κυριως ομως για την αγαπη τους.

να στε καλα και κυριως να σαι καλα που μυραστικες αυτην την φοβερη εμπειρια σου μαζι με ολες μας

γενναω σε λιγες μερες και ετσι διαβαζοντας τη ιστορια σου μαθαινω προσπαθω να σκεφτομαι μονο θετικα βλεπεις ειμαι λιγο παραπανω απο το κανονικο φοβιτσιαραααααααααααα

να σου ζησει και περιμενουμε φωτο :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΓΔΑ, ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΑΠΟ ΜΕΝΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΗ. ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕ Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΤΟΣΟ ΖΩΝΤΑΝΗ...

ΕΝΟΙΩΘΑ ΣΑΝ ΝΑ ΤΗ ΖΟΥΣΑ...

ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΤΗ ΜΙΚΡΟΥΛΑ ΣΑΣ, ΤΗ ΖΟΥΖΟΥΝΟΥΛΑ ΣΑΣ, ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΑΤΕ ΜΕ ΟΛΗ ΤΗ ΔΥΝΑΜΗ ΤΗΣ ΨΥΧΗΣ ΣΑΣ.

ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΓΛΥΚΑ ΝΙΑΟΥΡΙΣΜΑΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΖΗΣΕ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΤΗΣ ΜΕΡΑ, ΤΟ ΚΑΘΕ ΤΗΣ ΛΕΠΤΟ ΟΣΟ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΑ ΜΠΟΡΕΙΣ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΜΟΥ ,SO SAD,ΣΤΕΛΛΙΤΣΑ ΣΑς ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΑΣ.........ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ!

ΡΑΠΑΝΑΚΙ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΓΧΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΤΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ !!!! ΟΛΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΑΠΟ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΕΣΥ ΤΟΝ ΕΛΕΓΧΟ ,ΜΑ ΚΑΠΟΙΟΣ ΑΛΛΟΣ ,ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΟΥ ΤΟ ΛΕΓΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΑ ΠΩΣ ΟΛΑ ΞΕΧΝΙΟΥΝΤΑΙ ΜΟΛΙΣΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ,ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΟΜΩΣ ΜΕΓΑΛΗ ΑΛΗΘΕΙΑ ......ΞΕΧΝΑΣ ΤΑ ΠΑΝΤΑ....ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΕΝΑΝ ΚΑΛΟ ΤΟΚΕΤΟ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΑΛΟΤΥΧΟ ΚΑΙ ΓΕΡΟ ΜΩΡΟ!

ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΟΥ ΝΑ ΧΕΡΕΣΑΙ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑΚΛΑ ΣΟΥ ΓΕΡΟΣ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟΣ !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάγδα να σας ζήσει!!! Η περιγραφή σου και μόνο τα λέει όλα. Σ' ευχαριστούμε που την μοιράστηκες μαζί μας.

Τελικά θα δούμε καμιά φώτο της μικρής;:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχουτηηηηηη!!!!!!!!!!:laugh::woohoo:

ειναι υπεροχη φτου φτου..

κουκλιτσα!:cheer:

ειδες βρε γι'αυτο δε κοιμοταν το παιδι...περιμενε

να ανεβασεις τη φωτο της να την καμαρωσοθμε;):P

γερη κ ευτυχισμενη να ειναι η μπεμπουλιτσα!!

φιλακια μαγδουλα μου:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...