Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ'11:ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΜΑΣ ΤΟΥΜΠΕΣ


Recommended Posts

Ελενα,μπράβο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [smilie=blob1.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob9.gif] συγχαρητήρια!!χαίρομαι που πηγαν όλα καλά!!!δηλ οι διδυμούλες μας θα γίνουν τριδυμούλες?!!?!?!?!να σου πω,πρέπει να τις γνωρίσουμε οπωσδηποτε!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 989
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

απο κρυο πως πατε κοριτσια????εδω εχουμε χιονακι απο το πρωι αντε να φτιαξουμε χιονανθρωπο :lol::lol:

γιουλι μακαρι να σε πανε εκει που θελεις τελικα....

κοριτσια για βαφτιστικα ψαξτε κ στο ιντερνετ...η δικη μου μπομπο ειχε βγει 60 λεπτα ενω σε μαγαζι την ιδια την εβρισκα 1.70 αν παραγγελνα κ τα προσκλητηρια απο εκει...

με το καλο οι βαφτισεις σας!!!!!!!

μπραβο σαμανθα μου!!!!χαρηκα πολυ που ηταν τελεια η β επιπεδου αντε κ στα δικα μας :lol::lol::lol: κ εγω πιστευω οτι θα κανεις κοριτσακι ξανα!!!!!καλα πως αντεχεις δεν σκας????απορω!!!κ εμεις λεγαμε να το αφησουμε να μην μαθουμε αλλα δεν γινετε θα σκασω... :lol:πως τα καταφερνεις κ δεν βαζεις κιλα????

γωγω πολυ ταρζανακι η μικρη σου :lol::lol::lol: ενα ακομη ωραιο παρατσουκλι που θα της ταιριαζε ειναι ο εξολοθρευτης :lol::lol::lol:

αντρια πως παει η εγκυμοσυνη της νυφης σου???ολα καλα???πως νοιωθεις που θα γινεις θεια???

ασε με την περπατουρα κ μενα με παταει κ με νευριαζει εχω κ προβλημα μπαινει το νυχι μου μες το κρεας κ με τρελενει!!!!

αχ βρε δαναη εγω δεν μπορω να καταλαβω πως να το κανω αυτο με τα ποσοστα στις καμπυλες... :cry: στοκος βλεπεις :lol: !!!!!τους σεισμους κ εγω τους φοβαμαι παρα πολυ...σκεφτομουν οτι αν γινει σεισμος κ τρεξω εξω που στο καλο να κρυφτω που γυρω γυρω ειναι οικοδομες???

στεισυ σας χωριζει χασμα γενεων με την αφρο :lol::lol::lol: καλα με εμενα δε ασε!!!!!

ειρηνη τρελαθηκες καλε???ασε καλα ειναι ησυχο το μπουμπουκακι σου!!!μετα οχι πλεξιμο ουτε τουαλετα δεν θα μπορεις να πας [smilie=pottytrain4.gif] [smilie=pottytrain5.gif] ξεχνα το :lol::lol::lol:

αφρο μου περαστικουλια κανενα παυσιπονο δεν μπορεις να παρεις???

γεωργιαννα μου πως παει με την συνηφαδα σου???ο αντρας σου τι λεει???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειρηνη καλά σου λέει η happy,βολέψου κ κανε την δουλειά σου κ να ευχεσαι να κρατήσει γτ μετά ούτε για [smilie=pottytrain5.gif]

Σαμάνθα συγχαρητηρια για την β επιπέδου!!!Φοβερα συναισθηματα βιώνεις,πολύ χαίρομαι που μας το περιγράφεις για να εχουμε μια ιδεα κ εμεις όταν κ εφόσον προκύψει το 2ο μωράκι μας!

Πωπω σε 2 μηνες εχουν τα πρωτα μας γενέθλεια,θα τρελαθώ τελειως!

Happy χιονάκια εχετε εκει ?Τι όμορφα που θα ειναι!

Φορα κ καμια παντοφλα να μην σε ξενυχιάσει,η καλυτερα καμια αρβυλα με σιδερο μπροστα :lol:

Αχχ η καθε μανουλα τραβάει τα ζόρια της,με τον τρόπο της....τι να κάνουμε?

Υπομονή μεχρι να τα παντρεψουμε :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μεχρι να τα παντρεψουμε κ μετα θα εχουμε τα εγγονια μας να μεγαλωσουμε δηλαδη ησυχεια θα ξανα βρουμε μονο στον αλλο κοσμο :lol::lol::lol::lol:

ρε κοριτσια ειδα το παμε πακετο την πρωτη ιστορια κ ψοφισα στο κλαμα 10 πακετα χαρτομαντηλα χαλασαμε πω πω πω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια σας ευχαριστώ πολύ πολύ για τις ευχές σας!!!!

Σούλα πόσες ημέρες εμειναν για την επόμενη επίσκεψη σου στον γιατρό? Με το καλό!!!

χαχα και εγώ αυτό σκέφτηκα, ότι μετα θα έχουμε τα εγγόνια (να 'μαστε καλαααααα πρωτα!!)

Γωγώ η δικιά σου είναι λίγο αμαζόνα, δεν βλέπω να συμβιβάζεται με γάμο :lol::lol::lol::lol:

Δανάη σίγουρα θα γνωριστούν οι διδυμούλες :lol::lol::lol::lol: πλάκα έχει που τις λέμε έτσι :D:D:D

αααα Σούλα για τα κιλα, προσέχω αρκετά γιατί δεν νιώθω καλά με παραπανήσια κιλά....πχ αντί για σουβλάκι (αχ τι είπα τώρααααααα) θα φάω μπριζολάκι και έτσι έχω λιγότερα λιπαρά και πιο πολλά θρεπτικά συστατικά. 'Η για παράδειγμα αντί για γλυκό (πχ σοκολατίνα ή παγωτό) θα φάω ένα μπολ με δημητριακά με σοκολάτα και γάλα.

φιλιαααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Molis ka8isa #:-s#:-s

Elenaki mou xairome pou ola einai oxi aplws kala alla TELEIA [smilie=blob3.gif]

Soula mou ola mia xara ekane tin auxeniki k 90% 8a einai agoraki!!!!! Akoma den sineiditopoisame pws einai egkios giati den evale sxedon ka8olou varos k i koilia tis aplws fouskwse amidra, molis dw to mwraki 8a to xwne4w pws egina 8eia :?..Me tin 3aderfi mou pou einai 3 evdomades pio mprosta exoun terastia diafora fouskwse paaaara poli k etsi i nimfi mou niw8ei pws den einai egkios :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μεχρι να τα παντρεψουμε κ μετα θα εχουμε τα εγγονια μας να μεγαλωσουμε δηλαδη ησυχεια θα ξανα βρουμε μονο στον αλλο κοσμο :lol::lol::lol::lol:

ρε κοριτσια ειδα το παμε πακετο την πρωτη ιστορια κ ψοφισα στο κλαμα 10 πακετα χαρτομαντηλα χαλασαμε πω πω πω

Αυτό να μου πείς,θα έχουμε κ τα εγγόνια.....βρε καλά να είμαστε κ να μην μας έχει ξεκάνει η καινούργια γενιά για να αντέχουμε γτ η Εξολοθρευτια Ζήνα φαφούτα,χτυπά 2 φορές :lol:

Σαμάνθα δεν βλεπω να την αντεχει κανένας άντρας,θα τους διαλυσει το σπιτι :lol:

happy

Τι τα βλέπεις κ εσύ,εγω αποφευγω τις συγκινησεις,αρκετα εζησα με τα δικά μου,εχω γίνει κινέζα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μανουλες!!!διαβασα χτες τα νεα σας, αλλα δεν προλαβα να γραψω... :(

δαναη, περαστικα στη μυρτω, ειναι καλα τωρα;;;

ελενα, συγχαρητηρια για τη β'επιπεδου!!ευχομαι να κυλησουν ολα ευκολα μεχρι το τελος!!ωραιες στιγμες εζησα κι εγω στην εγκυμοσυνη μου και μου λειπει, αλλα ακομα θελω να χορτασω οσο γινεται περισσοτερο τη μωρουδιλα της αθηνουλας και μετα να κανω αλλο νινι!!ο αντρας μου, ομως, και αυριο να του πεις ειναι ετοιμος, ηταν να μην παρει φορα!!! :lol::lol: χαιρομαι που ολα πανε καλα και για τις αλλες μας εγκυουλες,τη σουλιτσα και τη νυφη της αντριας, και ευχομαι γρηγορα σπορακια σε οποια το επιθυμει!!!

εμεις πηγαμε παιδιατρο και καναμε εμβολιο, μια χαρα μας βρηκε, 7.300 βαρος και 69 υψος, ειμαστε ψηλολιγνες!!χιχιχιχι!!θα της κανω περισσοτερο φαγακι ομως, γιατι χτες τελειωσε την φρουτοκρεμα και εμεινε με το στομα ανοιχτο το καημενο!!δεν διαμαρτυρηθηκε ομως!! της βαζω μισο πορτοκαλι, μισο μηλο, μιση μπανανα και ενα αχλαδι, και την τρωει ολη, οποτε θα της βαζω ολοκληρα τα φρουτα!!

σημερα εφαγε και κοτοπουλο και πολυ της αρεσε, επιτελους γιατι δεν το συμπαθω αυτο το μοσχαρι!!

απο την αλλη εβδομαδα που κλεινουμε τον 8ο θα αποκτησουμε περισσοτερη ποικιλια!!!

εχω και αλλα νεα!! εκλεισα εκκλησια για τη βαφτιση στις 3/6 , 1.30 το μεσημερι!!δυστυχως, δεν ειχε νωριτερα, αλλα δεν πειραζει!!

επισης, η κουμπαρα μου, που της βαφτισα τη μικρη, ειναι εγκυος!!!! :o:o:o η πλακα ειναι, οτι το πρωτο το πιασανε με μια ελευθερη επαφη, και το ιδιο εγινε και τωρα!!!!δεν υπαρχει, μονο με μια φορα!! αφου ο κουμπαρος μου ειπε, παλι θα κανω 1,5 χρονο να πηδηξω!!! :lol::lol::lol:

αυτα, φιλια στα νινακια μας!!

υ.γ. η μπουμπου μου ειναι για φαγωμα!!!ολο παιχνιδια και χαδια ειναι!!φτου φτου το μωρακι μου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είπα ν'ανοίξω να δω νέα πριν κοιμηθώ κι εσείς έχετε φτάσει στα εγγόνια!

Μα τρελαθήκατε τελείως??? :lol::o:shock::lol:

Μπράβο Έλενα, όλα καλά με το μωρό-έκπληξη!!!

Φιλιά σε όλες τις μούρες, πολλή νύστα για να γράψω περισσότερα... Μουτς!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωραίες οι ασκησούλες Δανάη!

Στον Άρη κάνω πάντα μασάζ μετά το μπάνιο με λάδι λεβάντας, τώρα θα του αρχίσω και πρωινή γυμναστική! :lol::P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερααααααα

ελενακι χαιρομαι που ολα πηγαν καλααααααααα

εχω ενα προβλημα κατι χαλασε στο τουτου και τρεχωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δαφνη χροονια πολλαααααααα

και παρασκευη σημερα οπως γεννησεςςς... κοριτσια να πουμε κ ωροσκοπους των μωρων εμενα καρκινο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Δάφνη, χρόνια πολλά στον Αρούλη! Χτες έγραψες αργά μήνυμα. Τι ώρα κοιμάσαι? Δε σκουντουφλάς το πρωί? Ή ο Άρης σηκώνεται αργά?

Άφρο, από ωροσκόπους έχω μαύρα μεσάνυχτα. Η Γεωργία γεννήθηκε 14:10μμ. Τι είναι?

Σήμερα δεν πάω καλά.. Αδιαθέτησα, πονάω, πήρα mesulid και αντί να ξεκουραστώ, σκούπισα και σφουγγάρισα :shock: Άλλες μέρες που είμαι καλά, κοιτάω τις δουλειές μου και δε λέω να σηκωθώ!

Αυτή και άλλα πολλά νομίζω ότι είναι η τρέλα των Διδύμων. Μαζί με τις συναισθηματικές μεταπτώσεις. Μια έτσι και μια αλλιώς. Άλλος Δίδυμος στην παρέα μας?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαλιστα....ωραια πραγματα.....Σουλακι σε ευχαριστω για την ευχη σου,να σαι καλα κ σου ευχομαι καλη λευτερια με ενα υγιες μωρακι...

Κι εγω αδιαθετησα μετα απο 40 ημερες καθυστερηση λογω του χαπιου και νιωθω αλλος ανθρωπος...

Καλημερα σε ολους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera me tin sinodeia gkrinias!!!!!!

Ok twra tin evala sto parko k san k iremise alla prin eklaige giati den prolavene na me trexei apo pisw me tin strata san ekana hoover, mplekotan me to flexible k den mporouse na kini8ei genika apo tin wra pou tin evala ekane idiotropies..Stin strata eklaige k sto parko stamatise, 8a mas trellanei auto to paidi panta 8elei na vgei apo to parko k na mpei stin strata k twra twra to anti8eto :o..Fisika den einai robots ta mikroulia mas na einai ka8e mera to idio aplws para3eneutika..

Afro emena genni8ike stis 10:55 to prwi ti einai? Par8enos? an einai a3iopisto to site pou vrika..Xexe mou arese pou zitouse k xwra pou genni8ike, den pistevw na iparxei diafora o wroskopos apo xwra se xwra :D

Anastasia mou ka8ise na 3ekourasteis k an sou exei meinei kati to kaneis pio meta, kane ligo k ka8e ligo k egw moirasa tis douleies ekana k e4es..Dokimase auto to link http://www.anew.gr/astrology/ascendant/indexf.php (auto pou ekana k egw)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααα!!

Ευχαριστούμε για τα χρόνια πολλά!

Δίδυμο ψάχνεις Αναστασία μου? Ο Άρης! Από μεταπτώσεις άλλο τίποτα!! :lol::lol::lol:

Άσε που βαριέται εύκολα και πρέπει να του βρίσκω συνεχώς κάτι άλλο να κάνει.

Άφρο είμαστε με ωροσκόπο λιοντάρι παρακαλώ! Ε ρε τι έχω να τραβήξω!! :lol::lol:

Ναι τα ωράριά μου είναι λίγο περίεργα αλλά ο Άρης τελευταία ξυπνάει κατά τις 11 οπότε είμαι καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!! κι εμενα διδυμινα ειναι η αθηνα, με ωροσκοπο λιονταρι!!! δαφνη, μια φιλη που ασχολειται με αστρολογια μου ειπε οτι ειναι πολυ καλος συνδυασμος, και η μικρη θα ειναι αστερι!!! βεβαια, κι εμεις βαριομαστε ευκολα, αλλα εχω συνηθισει γιατι παντρευτηκα διδυμο!!!τι να πω, εγω ειμαι κριαρινα και τρελαινομαι για διδυμους!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαίρεται!!!!Είμαι η Άννα 24 ετών κι έχω έναν γιόκα τον Άκη που χρονίζει 06/02!!Με θέλετε στην παρέα σας????Κάποιες σας ξέρω,τις υπόλοιπες θα τις μάθω αν με δεχτείτε!! :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η δικια μου ειναι κριος με ωροσκοπο παρθενο!!!!

φαγαμε φασολαδα σημερα θα μοσχοβολαει το σπιτι :lol::lol::lol: ο ποπος της δεν σταματα αμα αρχισει :lol::lol::lol:

αννουλα εννοειτε σε θελουμε!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α καλά Αφροδίτη κι εγώ μια ζωή διδυμάκια έχω γύρω μου, μαμά, θεία και 4 πολύ καλές φίλες... Ο γιος μου είναι ο πρώτος αρσενικός δίδυμος!

Να μας φιλήσεις τη διδυμολιονταρίνα Αθηνά!

Χα χα Σούλα, εμείς έχουμε φακές οι μεγάλοι και τραχανά ο μικρός.

Αννούλα γεια σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γεια σας και από εμένα!!

Τι κάνετε??

Καλώς την Αννούλα!! Η Αννούλα κορίτσια, είναι το πιο γλυκό κορίτσι!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Για να σε γνωρίσουμε πρέπει να μας πεις τι ζώδιο είσαι και τι ζώδιο & ωροσκόπο είναι ο μικρός Άκης! :lol::lol::lol::lol::lol:

έβαλα και εγώ τα στοιχεία μου στο λινκ για τα ζώδια και η μικρή μου βγήκε Κριος με ωροσκόπο Λεοντα! Και εγώ είμαι Κριος με ωροσκόπο (νομίζω...) Δίδυμο...και το νέο μωράκι θα είναι Δίδυμος ελπίζω με ωροσκόπο Κριο χαχαχα!!!

δεν ξέρω πολλά από ζώδια, μόνο για 3-4, αυτά που είμαστε εμείς δηλαδή.... :lol::lol::lol::lol:

πάλι κολλάει το pc γκρρρρρρ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άννα, καλώς ήρθες στην παρέα μας! Εννοείται σε θέλουμε!

Δάφνη και Αφροδίτη, είμαστε πολλοί οι δίδυμοι τελικά! Έτσι-έτσι! :lol::lol::lol:

Αρούλης & γιαγιά, Αθηνούλα & ο μπαμπάς της! Τέλεια! Θα σας ξεκάνουμε :twisted:

Αλλά είμαστε δοτικοί και αγαπησιάρηδες οπότε ισορροπούμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα!!! :D Καλώς σας βρήκα λοιπόν!!

Σαμάνθα ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια!!! :oops:

Εγώ είμαι Ζυγός με ωροσκόπο δεν ξέρω γιατί γεννήθηκα εξωτερικό και ο Άκης είναι Υδροχόος με ωροσκόπο Αιγόκερο! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Annoula ame fisika k se 8eloume stin parea mas :D..

Egw eimai 4araki me wroskopo didimo..I mikri tavros me wroskopo par8enos (an vgike swsta) k o andras mou tavros alla den 3erw ti wra pou genni8ike, 8a ma8w apo tin pe8era mou k 8a ma8w k gi'auton..

Anna mou sto link pou dimosieusa mporeis na epile3eis tin xwra pou genni8ikes k sou vgazei..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...