Μετάβαση σε περιεχόμενο

σπορακια αυγουστου-σεπτεμβριου-οκτωμβριου!!!!2012


Recommended Posts

καλημερααααααααααααααααααααααααααααααααααα μπηκα και ειπα να σας πω ενα γειαααααααααααα

τι κανετε??????πως ειστε?

εχει κρυακι αρκετο και μεχρι πριν λιγο εβρεχε αμαν πια αυτος ο καιρουλης και τα πληντυριακια δεν στεγνωνουν χι χι χι χι χι χι

σημερα ειμαι σπιτακι δεν ημουν και στα καλυτερα μου λιγο ζαλαδα και μερικες εξαγωγουλες παραπανω και ετσι ειπα να μεινω σπιτακι να χουχουλιασω και να αραξω λιγο παραπανω μια που τα παιδακια μου ο ενας ειναι στον παιδικο και ο αλλος στην γιαγιαααααααααα :D

πω πω λιγο εχω ανοιξει την τηελορασηηηηηηηηηηηηηηη και ολο για μειωσεις λενεεεεεεεεε ελεος δηλαδη ολα ανεβαινουν και οι μοισθοι κατεβαινουν τι θα γινει επιτελους ??????????????????????

σας ζαλισα πρωι πρωι παω ναφτιαξω κατι να πιω και να φαω και θα τα πουμε σε λιγακι φιλακιαααααααααααααααααααααααααα :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 194
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ευακι μου εμείς μένουμε Χαλκίδα και τελικά τα κατέθεσα όλα τα χαρτιά μόνη μου στον δήμο απλά η αίτηση κ η υπεύθυνη δήλωση τα συμπλήρωσε ο Παναής μου και τα πήγα σφραγισμένα με το γνήσιο της υπογραφής!! Ευτυχώς ο κύριος που είναι υπευθυνος γι'αυτό ήταν πολύ συζητήσιμος κ κατάλαβε το οτι να πάρει άδεια κάποιος σε ιδιωτική επιχείρηση γι'αυτό τον λόγο είναι πολύ δύσκολο αυτή την εποχή κ μας εξυπηρέτησε.... Οπότε και τις άδειες θα τις πάρω μόνη μου πάλι....

Και στο δημαρχείο που θα τελέσουμε κ τον γάμο( εγώ ο αντρούλης και 2 μάρτυρες :lol::lol: ω ναι τόοοσοι πολλοί) ειναι ακόμα πιο χαλαρά τα πράγματα και χαίρομαι!!!!!

Έχω να δηλώσω ένα: εάν θέλει πάλι αυτή την διαδικασία για θρησκευτικό του είπα δεν τον ξανάπαντρευομαι!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Εγώ είμαι 1.70 κ ξεκίνησα με λιγότερο από 75 κιλά την εγκυμοσύνη και στις 14/2 που πήγα στον γιατρό ήμουν ήδη 79 :shock::shock::shock: και έχει μια ζυγαριά που τα φωνάζει τα κιλά για να μην τα κρύβουμε!!! :lol::lol::lol::lol:

Όσο για το φυλλικό οξύ κι εμένα μου τα έδωσε χωρίς εξέταση αίματος και παρόλο που ποτέ δεν είχα ανάγκη από σίδηρο με την εγκυμοσύνη ένιωθα πτώμα κ η μούρη μου πρεζάκι :lol::lol::lol: από την μέρα που το παίρνω αισθάνομαι πολύ καλά και έστρωσε κ η μούρη μου!!!!! :lol::lol::lol:

Κι εδώ ο καιρός χάλια μουντος και ψιλοβρέχει :x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γκριτς!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Μα τι αναταρράξεις ήταν οι σημερινές! Στο El Benizelos με έχουν καταταλαιπωρήσει! :lol::lol::lol:

Ελενάκιοοο η ώρα η καλή!!!!!! Ευτυχως ο Δήμος χαλκίδας μας έβγαλε ασπροπρόσωπους! Είμαι στην καταγωγή από Β. Ευβοια. Οι Γούβες στο Δήμο Αρτεμησίου είναι το χωριό μου. Αλλά μένω στην Αθήνα!

Θα σε στεναχωρήσω, αλλά και ο θρησκευτικός, την ίδια ανόητη διαδικασία έχει για τις άδειες! Μόνον που εκεί χρειάζονται 2 ενορίες, 1 αρχιεπισκοπή, και 4 μάρτυρες!!! 2 μάρτυρες για τον κάθε σύζυγο για να βεβαιώσουν ότι είναι ανύπαντρος και μπορεί να παντρευτεί! (Εννοείται ότι αυτοί δεν είναι οι κουμπάροι.... και δεν είναι συγγενείς μέχρι 3ου βαθμού, δηλαδή 2α ξαδέρφια...)

Εγώ τελικά έχω ουρολοίμωξη από σταφυλόκοκκο! Αν βρω ποιος μου την κόλλησε θα φαει μια στη μουρη! :evil: Θα την κόλλησα στο νοσοκομείο που νοσηλεύτηκα... δεν εξηγείται διαφορετικά :roll:

Μου έδωσε ο γυναικολόγος μου Ceclor 750mg για 7ημέρες! :(

Φοβάμαι μην πάθει τίποτα το μωρό μου από την αντιβίωση! :cry: Δεν κινδυνεύει από την ουρολοίμωξη... ;)

Δεν έχω πάθει ποτέ ουρολοίμωξη στη ζωή μου! Είναι πρώτη φορά. Ευτυχώς δεν έχω πονο ή τσούξιμο... μόνο πάω γύρω στις 7 φορές τη μέρα τουαλέττα :lol::lol::lol::lol:

Με το Βασιλάκη μου που είμαι 4 χρόνια δεν έχω πάθει ούτε κολπίτιδα ! είμαστε πεντακάθαροι στα πάντα και εγω είμαι σχολαστική στην καθαριότητα του σπιτιού και του εαυτού μου... Για αυτό λέω αμα βρω ποιος μου κόλλησε το σταφυλόκοκκο, κουνια που τον κούναγεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :evil:

Anyway! Την Τετάρτη, θα πάω στο γυναικολόγο,... εκτός του ότι παντρευομαιιιιιιιιιιι :D

ΑΥτααααααααααααααααααααααα!!!!!

ΙΟυοουοουουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυννννννννννννννννννννννννν! :geek:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπεραααααααααααααααααααααα ζουζουνιτσες τι κανετε?εγω μπηκα για λιγο

θα παω σημερα στον γιατρουλη να δω το μωρακι μας και να μου πει τα αποτελεσματα για την εξεταση απο την κυστικη οινωσηηηηηηηη θα σας τα πω οταν γυρισωωωωωωωωωωω

ελανακι μου καλα ετσι ειπες στον ανθρωπο οτι αν θελει θρησκευτικο γαμο δεν τον ξαναπαντρευεσαι ??????χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα και απο ζυγαρια μια χαρα σε βλεπω ακου να φωναζει τα κιλαααα ελεος

βρε υακινθακι μου τι επαθες και συ?????????????στανταρακι οταν το βρεις ποιος σου το κολλησε μαυρισε τον στο ξυλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο χα χα χα χα χα χα χα χα χα αχ χα χα χαχ α

την τεταρτη ειναι πολυ μεγαλη μερα για σενααααααααααααααααααα και γαμος και θα δειτε και το σπορακι σας με το καλοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

οι υπολοιπες που ειστεεεεε?κοιμαστε οι κανετε δουλιτσες

φιλακια σας θα τα πουμε σε λιγοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aγγελική περιμένουμε νέα σου από το μωρακι σου!!!!

Ευάκι το ξέρω το χωριό σου!!! Λατρεύω την Β.Εύβοια και την κυριακή είχαμε πάει στο Προκόπι στον Αη Γιάννη το Ρώσσο (θα το ξέρεις δεν μπορεί :D ).... Σου εύχομαι περαστικά με την ουρολοίμοξη είναι ύπουλο πράγμα....

Εγώ ενώ από υγεία πάω καλά προς το παρόν από διάθεση και ψυχολογία... χάλια... δεν ξέρω αν φταίνε οι ορμόνες αλλά δεν έχω διάθεση για τπτ και είμαι να εκραγώ... δεν ξέρω τι μου φταίει... Άντε να έρθει η Τρίτη να πάμε στον γιατρό να το ξανά δούμε μήπως και ανέβω λίγο δεν το αντέχω να είμαι χάλια...

Δήμητρα τώρα είδα που γράφεις για τα τζιν... εγώ πλέον δεν μπορώ να τα βάλω γιατί έβαλα κιλά... και τα καλσόν ακομα με σφίγγουν κι έτσι πήγα στο Μαδερκεαρ και πήρα ένα καλσόν εγκυμοσύνης πάαααρα πολύ άνετο για τα φορεματάκια μου! Πάντως αν δεν νιώθεις άνετα καλύτερα να τα αποφύγεις.... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aγγελική περιμένουμε νέα σου από το μωρακι σου!!!!

Ευάκι το ξέρω το χωριό σου!!! Λατρεύω την Β.Εύβοια και την κυριακή είχαμε πάει στο Προκόπι στον Αη Γιάννη το Ρώσσο (θα το ξέρεις δεν μπορεί :D ).... Σου εύχομαι περαστικά με την ουρολοίμοξη είναι ύπουλο πράγμα....

Εγώ ενώ από υγεία πάω καλά προς το παρόν από διάθεση και ψυχολογία... χάλια... δεν ξέρω αν φταίνε οι ορμόνες αλλά δεν έχω διάθεση για τπτ και είμαι να εκραγώ... δεν ξέρω τι μου φταίει... Άντε να έρθει η Τρίτη να πάμε στον γιατρό να το ξανά δούμε μήπως και ανέβω λίγο δεν το αντέχω να είμαι χάλια...

Δήμητρα τώρα είδα που γράφεις για τα τζιν... εγώ πλέον δεν μπορώ να τα βάλω γιατί έβαλα κιλά... και τα καλσόν ακομα με σφίγγουν κι έτσι πήγα στο Μαδερκεαρ και πήρα ένα καλσόν εγκυμοσύνης πάαααρα πολύ άνετο για τα φορεματάκια μου! Πάντως αν δεν νιώθεις άνετα καλύτερα να τα αποφύγεις.... ;)

Πως δεν ξέρω τον Αη Γιάννη! Οποτε πάω στο χωριό πάντα σταματώ για κεράκι. Εχω και λαδάκι από το καντήλι του... και βάζω στην κοιλιά μου. Ελενάκιοοο για τη διάθεση σου φταινε οι ορμόνες σου...! Γινεται τρελός χορός μέσα σου... κάνε λιγάκι υπομονή. Ξέρω ότι είναι ενοχλητικό, αλλά στον 3ο μήνα θα είσαι καλύτερα...! Τα πέρασα! Μια έκλαιγα μια γέλαγα μέχρι δακρύων, μετά στο καπάκι τσαντιζόμουν και τούμπαλιν!

Βρε σεις!!!!! Προσέχτε τα κιλάκια σας!!!! Προσέχτε λιχούδες μου! Μην παίρνετε κιλάκια! Δεν είναι ώρα ακόμα! Μου φαίνεται θα σας πάρω για αεροσυνοδούς στις πτήσεις μου, ώστε να σας προσέχω! :P

Καλσόν εγκυμοσύνης και εγω θα χρειαστώ πλέον...! Ποσο κάνει ??? Είναι ακριβο??? :roll:

Φιλούρεςςςςςςςς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ έχω λαδάκι και το κάνω το ίδιο!!! :D:D:D

Θα κάνω υπομονή μέχρι να τρελάνω τον καημένο τον Παναή μου!!!! :lol::lol::lol:

Το καλσόν που πήρα είναι χοντρούλι 60 ντεν και το πήρα 12,50 ευρώ ακριβούλι για καλσόν αλλά είναι ανθεκτικό, ζεστο και ανετο σίγουρα θα το χρησιμοποιησω και μετά(έχει και πιο χοντρα..)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα καοριτσακια μου τι κανετε?

αργησα να μπω αλλα με τα παιδια δεν προλαβαινω καθολου και τωρα που κοιμηθηκαν ειπα να μπω να διαβασω τι γινεταιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι.

λοιπον τα νεα τα δικα μου ........................πηαγα στον γιατρουλη μου ολα καλα ευτυχως οι εξετασεις ολες καλες και αυτη για την κιστικη ινωση αρνητικη-τον ρωτησα γιατι την εκανα και γιατι δεν την ειχα κανει στις προηγουμενες εγκυμοσυνες και μου ειπε οτι καθε χρονο τους δινουν και καποιες εξετασεις παραπανω να κανουν οι εγκυουλες χι χι χι χι χι χι -το μωρο μεγαλωσε πολυ και η μυτρα εχει αναιβει για τα καλαααααααααααααααααααααααααααααειχαμε παει με τον γιο μας τον γιαννη γιατι ηθελε να δει το μωρο

δεν μπορουσε να καταλαβει και πολλα ειδε ενα κεφαλακι ενα χερι και μου λεει που ειναι τα αλλα??????πολυ γελιοοοοοοοοοοοοοοοοοολκαι στο τελος εκανε και συμφωνια με τον γιατρο -μαστορα βγαλε κοριτσακι αλλα αγορακια δεν θελουμε εμεις οι αντρες ειμαστε αρκετοι αλιως αν βγει αγορακι να το ξαναβαλεις στον φουρνο της μαμας να το ψησεις και να περιμενεις μεχρι να βγει κοριτσακιιιιιιιιιιιιιιιιιι-ε ρε γλεντια αν ειναι αγορακι χα χα χα χα χα χα χα χα εχει να φαει ..............................................................

ευχομαι να περαστε καλα οτι και να κανετε..................................................και να ξεκουραστειτε......................................................φιλακια πολλα πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μου ειμαι χαλια εχθες το βραδυ μου ηρθαν αρκετα καφε κ ροζ πηρα τον γιατρο κ ειπε να μεινω ξαπλα μεχρι την τριτη που θα με δει και να βάζω την αλοιφη της προγεστερωνης... τα εχω πεξει ακομα εχω σταγόνες καφεροζ τον ρώτησα αν υπαρχει περιπτωση να το χασαμε και μου ειπε οχι απλά αλλαζα μηνα αυτες τις μερες 2ο προς 3ο μαλλον κουραστηκα κ μετατοπιστηκε η μητρα... διαβασα στο ιντερνρτ οτι εχει συμβει σε πολλες κοπελες την ιδια περιοδο αλλα δεν εχω ηρεμησει ακομα... μεχρι την τριτη που θα παω να το ακουσουμε θα ειμαι στην πριζα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιουυυυυυυυυυν!!!!! :shock::ymparty:

Επείγουσα προσγειωσισισισισςςςςςςςςςςςςςςς :roll:

Ελενάκιοοο, ΜΗΝ ΠΑΝΙΚΟΒΑΛΛΕΣΑΙ pleaseeee :YMHUG:

Κοιταξε, ο πανικός σε τέτοιες περιπτώσεις, είναι πολύ κακός γιατί από μονος του μπορεί να εντείνει το πρόβλημα. Προσπάθησε να είσαι όσο το δυνατόν πιο ήρεμη. Πέρασα και εγώ από αυτή τη φάση, τα χριστούγεννα, αλλά η κατάληξη δεν ήταν αίσια. Τώρα αυτό το μήνα που είχα λιγάκι αιμα, πιτσιλιτσες, και μενα ο γιατρός μου το απέδωσε σε αλλαγή μήνα και κούραση!

Δεν σου έδωσε utrogestan??? Για να μην σε πανικοβάλλω, θα σου πω ότι εγω ανέβασα σάκχαρο και η κατάληξη για το ένα δίδυμο δεν ήταν αίσια. Εσύ που δεν έχεις αυτό το πρόβλημα, θεωρώ ότι αν μείνεις ξάπλα, ούτε για WC να μην σηκωθείς, (παπια... ;) ), και μείνεις όσο μπορείς πιο ήρεμη κάνοντας κάτι χαλαρωτικό, θα πάνε όλα καλά. Μην μου αγχωνεσαι και μην φοβάσαι. Συμβαίνει καμιά φορά. Η ξεκουραση θα σε βοηθήσει πολύ... Πιστεψε με! :)

Εχε εμπιστοσύνη στο γιατρό σου και όλα θα πανε καλά! Βαλε και από το λαδάκι, πιστεψε με όλη τη δύναμη της ψυχης σου ότι όλα θα πάνε καλά, και θα δεις την Τρίτη, το μονο που θα θυμάσαι θα είναι ότι πέρασες μια περιπετειούλα! ;):YMHUG:

Ραπανάκι νοστιμο και θρεπτικό πολύ χαίρομαι που όλα πηγαίνουν κατ ευχήν!!!!! Keep laughing :lol::lol::lol:

Καλεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς Αποκριεςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς :ymparty:8-}:-p

Σε απευθείας μετάδοση από το Samboδρόμιοοοοοο:

:ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολυ ευα..... ναι μου ειπε να πάρω και ουτροτζεσταν και την αλοιφη να ειμαι ξαπλα να σηκωνομαι μονο για τουαλετα.... εχω αιμα πλεον αλλα μου ειπε να μην πανικοβαλομαι ισως εγω να το νομιζω πολυ σε ποσοτητα κ οτι δεν πρεπει να μετακινηθω αυτη την στιγμη αλα να ηρεμησω μεχρι την τριτη που θα με δει...

Ηρεμεις ομως εαν πας τουαλετα κ βλεπεις συνεχεια αιμα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι κανετε αγαπουλες???δεν εχω ιντερνετ στο σπιτι ηρθαμε σε μια φιλη τωρα κ σας διαβασα στα γρηγορα...

ελενακι μου στεναχωρεθηκα τωρα...μου εχει συμβει κ μενα παλιοτερα ειχα αιμα ηταν αποκολληση πλακουντα εμεινα 2 εβδομαδες ξαπλα κ επαιρνα πολλα ουτροζεσταν την ημερα δεν θυμαμαι ποσα αλλα ηταν πολλα!!!περασε ευτυχως!!!παρε μια παπια απο μαγαζι με ιατρικα ειδη ωστε να μην σηκωνεσε καθολου!!!επρεπε να πηγαινες αμεσως στον γιατρο μου φαινοντε πολλες οι μερες..

ευχομε να περασει γρηγορα!!!να εισαι ηρεμη ομως κ να μιλας στο νινακι σου!!!

σας φιλω γλυκα ολες ελπιζω να συνδεθω ξανα γρηγορα να ειμαι κ εγω κοντα σας!!!\

καλη σαρακοστη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω πολυ ευα..... ναι μου ειπε να πάρω και ουτροτζεσταν και την αλοιφη να ειμαι ξαπλα να σηκωνομαι μονο για τουαλετα.... εχω αιμα πλεον αλλα μου ειπε να μην πανικοβαλομαι ισως εγω να το νομιζω πολυ σε ποσοτητα κ οτι δεν πρεπει να μετακινηθω αυτη την στιγμη αλα να ηρεμησω μεχρι την τριτη που θα με δει...

Ηρεμεις ομως εαν πας τουαλετα κ βλεπεις συνεχεια αιμα????

Elenakiooo εχεις δίκιο να φοβάσαι. Σε νιώθω. Κάνε λιγάκι υπομονή. Μην σηκώνεσαι ούτε για τουαλέττα. Πάρε πάπια, ξέρω ότι είναι άβολο, αλλά πρέπει νομίζω. Εγώ 3 μήνες στην αρχή έτσι τους πέρασα, μονο για λίγες σταγονες...

Συνήθως τις μικροαποκολλήσεις πλακούντα, με τα ιατρικά σκευάσματα, ο οργανισμός τις εξισσοροπεί από μονος του. Αν πάλι ρε συ Elenakioo νομίζεις ότι είναι τόσο σοβαρά τα πράγματα, και δεν εμπιστεύεσαι το γιατρό σου, ελα στην Αθήνα, και πήγαινε στο Αλεξάνδρα που είναι πολύ καλοί γιατροί να σε δούν, στα επείγοντα. Αν είναι κάτι πολύ σοβαρό, θα σου κάνουν εισαγωγη στην πτέρυγα "κυήσεις υψηλού κινδύνου".

ευχομαι το καλυτερο! :YMHUG:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!! Θα συμφωνήσω και με τη Happy! Εμένα αυτό μου το είπανε και στο Αλεξάνδρα όταν νοσηλευτηκα!

Να χαιδεύεις την κοιλιά σου και να μιλάς στο μωρό σου! Να του βάλεις και λίγο mozart! θα είναι πολύ χαλαρωτικό!

Happy! Exεις χαθεί ολοσκερως :cry: Με αφησες μονη στις πτήσεις και στο free μαγαζί μας!!! :evil:

Δεν προλαβαίνωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω! :lol::lol::lol:

Φιλια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκια μου elenakioo κανε υπομονη.....κ θετικες σκεψεις...!!!

το μωρακι σου θα αισθανθει το αγχος σου, γι'αυτο προσπαθησε να ηρεμησεις...

ευχομαι να πανε ολα καλα σημερα με το γιατρο.

φιλια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου τι κανετε???????καλο μηνα να εχουμε

ελενακι μου ευχομαι ολα να πανε καλα ασε το ξερω αυτο με το αιμα οτι και να σου λενε και να σε καθυσηχαζουν εσυ παιρνας το δικο σου λουκι ...............................αλλα πρεπει να ξεκουραστεις και να προσπαθεις να σκεφτεσαι το μωρακι σου και να κανεις θετικες σκεψεις...........................πολλες φορες με την αλλαγη του μηνα μπορει να συμβει αυτο αν σηκωσες και κατι να προσεχεις

με τα διαφορα που μας δινουν σταματαει το αιματακι αρκει να ακους και τον γιατρο σου και να ξεκουραζεσαιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι οπως λενε και τα κοριτσια να παρεις αν χρειαστει και μια παπια για να μην πηγαινοερχεσαι συνεχεια

και να ακους το yakinthaki μας εχει εντριβισει σε ολα αυταααααααααααααα ασε που κανει τοσο κοπο να προσγειωθει και να απογειωθει χι χι χι χι χι :D:D:D:D:D

τα νεα τα δικα μας ειμαι σπιτι ειχα πολλες ανακατοσουρες και ετσι ειπα να μεινω σπιτι ο μικρος μου προχτες γεμισε σε ολο του το σωμα σπιρακια κοκκινα και την επομενη που τον πηγαμε στο γιατρο μας ειπε να του κοψουμε την αντιβιωση γιατι μαλλον ειναι αγγεργικος σε αυτην και μας εδωσε κορτιζονη για 3 μερες και μετα και στους 2 για 10 μερουλες μασκουλα αερολιν και φλιξοταϊλ για να βρουμε την ιγια μας

αυτα τα νεα μας για την ωρα αχ περιμενω να περασει ο καιρος να παω στο τελος του μηνα περιπου μηπως και δουμε επιτελους το μωρο εκπληξη χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα αλλιως πια θα κανω υπομονη να το δουμε στο β επιπεδου τι να πω.............

για την ωρα σας χαιρετω παω να κανω καμια δουλιτσα και τα λεμε παλι μετα φιλακια στις κοιλιτσες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα σαςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!

Να ζήσω, να με χαίρεστε, να είμαι ευτυχισμένη, και εναν καλό απόγονο να γεννήσω το καλοκαίρι!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Ευχομαι και σε σας καθε ευτυχία, επιτυχία και υγεία!!!!!!!!!!! Με το καλό να έρθουν τα μωράκια μας!

Αχ είμαι πολύ συγκινημένη που σας γραφω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ηταν πολύ ωραίος ο γάμος αν και πολιτικόςςςς! Είχε και πολύ γέλιο, με τις ατάκες που πέταγα!

Ευτυχως προλάβαμε και το ληξιαρχείο, και δεν πέσαμε στην απεργίαααααααααα!!!!!!

Το Σαββατο... τραπέζι στο σπιτι μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!!! Αν κάποια φίλη είναι Αθήνα, να της στείλω τη διεύθυνση μου, να έρθει...! :D

Και ένα τραγουδάκιιιιιι, και απογειώνομαι παραυτα!!!!!

"Να ζήσει η νύφη και ο γαμπρός".... @};-:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να ζήσετε κοριτσι μου!!!!!!!!!!

:ymparty::ymparty::ymapplause::YMHUG:

ευχομαι πολυ πολυ ευτυχια, χαρα, αγαπη......κ οτι αλλο εσεις ποθειτε!

με το καλο να γεννηθει κ το νινακι σας, που θα επισφραγισει τον ερωτα σας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας ζουζουνιτσες μου yakinthaki μου να ζησετε να σας χαιρομαστε καθε ευτυχια και με το καλο ο διαδοχος να στε παντα καλα και αγαπημενοι

ελπιζω ολες να ειστε καλα σημερα ειχε καλο καιρουλη για να δουμε και αυριο

σας φιλω γλυκα και θα μπω να τα πουμε και αυριο γιατι ειμαι πτωματακι και παω να την πεσωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωφιλακιααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας μπουμπουδες ακομη δεν εχω ιντερνετ μπηκα παλι στα κλεφτα απο αλλου ηρθα να δω τι κανει το ελενακι μας...

που εισαι κοριτσαρα μου???πως εισαι????

ωωω ειχαμε κ γαμο!!!να ζησετε!!!!!!!!!κ πολλους απογονους!!!!!!

ελπιζω να ερθει γρηγορα το ιντερνετ να διαβασω ολα τα νεα σας!!!

μου λειψατε καλε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

~o):ymapplause:B-)

ευχαριστω πολυ happy!!!! Που ειναι το ελενακιοο οεο??? ανησυχωωωωωωωωωωωω!!!! κατι θα συμβαινει. ας ελπισουμε ότι θα εχει αισιο τέλοςςςςςςς.... :roll:

:YMHUG:@};-:-ss*-:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα πανεμορφες μανουλες τι κανετε?που ειστε ολες??????

ελπιζω να στε καλα

γιατι δεν βλεπω μεγαλη κινητηκοτηταααααααααααααααααααααααααααα

θα μπω ξανα το μεσημερακι ελπιζω να μαθω νεα σας φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλές μου φίλες βρήκα την δύναμη να μπώ και να σας γράψω.. Μπορείτε να δείτε εδώ τι μου συνέβη...

http://www.mammyland.com/forum/26/19726

Εύχομαι να είστε όλες γερές δυνατές και να πάρετε τα μωράκια σας όλες στην αγκαλιά σας υγιή και τυχερά..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...