Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φθινοπωρινές & Χειμωνιάτικες μανούλες 2011!!!!Νο2!Ελάτε!


Recommended Posts

Καλημερα κοριτσακια,τι κανετε?

Η φραουλιτσα πολυ υπνιλια χθες,απο το εμβολιο φανταζομαι.....αφου την ξυπνησα το βραδυ να της δωσω να φαει....τωρα παλι κοιμαται.....για να δουμε τι μερα θα εχουμε σημερα....

πολυ χιονι εδω......Αγγελικουλα μακαρι να ειχαμε κι εμεις βροχη,βγαινεις πιο ευκολα εξω...εδω με μειον που να πας και δεν μπορεις να περπατησεις κι ολας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέραααααααααααααααα!!!!!!!!!!!

Ο μικρούλης μου κοιμάται, κοιμήθηκε πάλι χτες στις 1 γιατί ήθελε να κάνει κακάκια του.....αλλά σηκώθηκε στις 7.30!

Συμπεθέρα μου ήρθα να σου κάνω παρέα! Κοιμάται η φραουλίτσα από το εμβόλιο, καλύτερα από το να κλαίει...αλλά φαντάζομαι την κοιτάς που κοιμάται και αγχώνεσαι που δεν σε έχει συνηθίσει έτσι ε;;;;;;

φιλάκιαααα πολλάαααααααα

Αγγελικούλα μου άντε του χρόνου τέτοια μέρα θα γιορτάζει ο γιόκας σου!!!!!!!!!!! ;)

Και εσένα αργά κοιμήθηκε το βράδυ ο μπεμπούκος σου! φιλάκιαααααααααα

Ηλιαννάκι μου σου στέλνω τα φιλιάαααααααααααααααααααα μου!!!!!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερα δεν κρατησε πολυ :lol: παλι γκρινια εχουμε.....και κολικους.....ξανα στο προγραμμα :lol: εμενα κανει προυτς και κλαιει.....γιατι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερουδια!

Τι μου κανετε?

Ειχαμε κανενα νεο απο την Αννα Μαρια?την εχω στο μυαλο μου συνεχως!

Αχ ρε αγγελικουλα οντως καταντησαμε λονδινο!χαλια ο καιρος κι αρχισε να μου τη σπαει!

Αχ αναστασουλα μου η φραουλιτσα απ το εμβολιο της εφερε υπνηλια!

Ρε κοριτσια εμας εψες δεν κοιμοταν με τιποτα με αποτελεσμα να νομιζουμε οτι πειναγε και της διναμε συνεχεια γαλα μπας και κοιμηθει και στο τελος εκανε εμετο!τρομαξα αλλα ηξερα οτι ηταν επειδη την υπερταισαμε!

Πηρα τη γιατρο και μου ειπε να την απασχολουμε και να δωσουμε και πιπιλα για να μην πεινα υοσο συχνα,γιατι στην ουσια δεν ειναι πεινα που νιωθει!

Αν και ως σημερα δεν της δωσαμε πιπιλα,σημερα της την εδωσα και την ταισα ηωρα 4μιση το πρωι,μετα η ωρα 7 και μετα της εδωσα πιπιλα γιατι παλι γκρινιαζε και οντως τα πραγματα ειναι καλυτερα!δεν γινεται καθε μια ωρα ναθελει 120μλ γαλα 2 μηνων μωρακι!αχχ!οκ μου πε η παιδιατρος καθε 2 ωρες η 2μιση ναι αλλα καθε μιση ωρα που την ταιζαμε χθες ητσν φυσιολογικο να βγαλει το περισσευμα!ουφ ειχα αγχωθει παρα πολυ!

Φιλακια κοριτσακια μου!

Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου πονάει για αυτό κλαίει, ο δικός μου χτες έκλαιγε από τις 11 και τελικά έκανε κακάκια του μετά από μισή ώρα και πάλι κλάμα, τελικά είχε αέριαααααααα :oops::oops::oops::oops: και μετά κοιμήθηκε.

Βασούλα έφαγε πολύ κάθε μισή ώρα;; Για αυτό έκανε εμετούλι.

Καμιά φορά και εμένα που τρώει λαίμαργα στο στήθος και το καταλαβαίνω ότι τρώει με το ζόρι...δε θέλει άλλο αλλά συνεχίζει.... :lol::lol::lol: μετά βγάζει λίγο!

Φιλάκια στα μωράκια σας!!!!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια μου..

Τι κανετε?

Εγω πριν λιγο ξυπνησα..αχ..ωραια ειναι να κοιμασαι..ο μικρος κοιμαται ακομα αλλα σε λιγο θα καταλαβει οτι εφυγα απο διπλα του και θα ξυπνησει..

Αναστασακι κι εμενα οταν εκανε τα πρωτα εμβολια το ριχνε στον υπνο για κανα δυο μερες..κι εγω ανησυχουσα γιατι νομιζα οτι κατι επαθε..

Γιωτακι , ναι του χρονου θα γιορταζουμε κι εμεις..αργησε να κοιμηθει κι ο θανουλης,ε?καλε αυτο το μωρο ολο κακα κανει!!φτου φτου..

Βασουλα, καλε πολυ λαιμαργη βγηκε η ιωαννα!απο βαρος πως τα πατε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτακι βλεπω ο θανουλης κλεινει τους τεσσερεις μηνες σε δυο μερες..μεγαλωσε το πουλακι σου!πραγματικα σαν να μην περασε μια μερα απο τοτε που σε κοροιδευαμε που δεν ελεγες να γεννησεις..ποτε σου ειπε εσενα ο παιδιατρος για στερεα?

Με τι ξεκιναμε πρωτα βρε κοριτσια?

Εμενα μου ειπε για ριζαλευρο και θαξεκινησουμε οταν μπουμε στον εκτο, δλδ μετα τισ 25/2,για φρουτα δεν θυμαμαι ποτε μου ειπε αλλα θυμαμαι οτι καθε 15 μερες θα προσθετουμε κι αλλο φρουτο στην διατροφη..

Απλα εχω την εντυπωση οτι αλλα παιδακι ξεκινουν πιο νωρις κι εμενα δεν μου τα εβαλε ακομα..

Βανεσσακι ....που εισαι????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kaλημερα κοριτσακια μου!!!!σημερα γιορταζει ο αδερφουλης μου!!!αγγελικουλα του χρονου θα γιορταζετε κι εσεις!!!

αφηστε ειμαι μεσα στα νευρα!!!προσπαθω απο το πρωι να συνενοηθω με τη δευτεροβαθμια για το που θα πρεπει να παω σχολειο την τριτη και ο ενας με στελνει στον αλλο!!!σοβαρο κρατος!!!παω να παρω παλι και επιστρεφωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικούλα μου δεν έχουμε συζητήσει τίποτα ακόμα για την διατροφή..στις 17 πάμε για εμβόλια και θα τα πούμε τότε.

Είδες πώς μεγάλωσαν τα μαναρακια μας;; ξεπετάχτηκαν!! ;)

Είναι ότι καλύτερο μας συνέβη!!!!!!!!

Τον κοιτάω και λιώωωωνωωωωωω!!!!!!

Αχ ρε φιλενάδα τι μου θυμίζεις!!!!!! Εσύ που εξαφανίστηκες ξαφνικά γιατί έσπασαν τα νερά;; :lol::lol::lol:

Θέλω να ξαναζήσω αυτό το μαγικό ταξίδι της εγκυμοσύνης!!!!!!!

Όσο για τα κακάκια μας...φτουυυυυυυυυυυ μας 5-6 φορές την ημέρα για την ώρα τα κάνουμε!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Τώρα κοιμάται στο παρκοκρέβατο από τις 9 κατά τις 11.30 θα φάει οπότε σε λίγο θα ξυπνήσει το γλυκό μου!

ΦΙλάκια στον Χαρούλη σου!!!!!!!!

Βανεσάκι χρόνια πολλά για τον αδερφό σου! Πολύχρονος, να τον χαίρεσαι!!!!!!

Αν βγάλεις άκρη ...............ειδοποίησέ μας!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μολις τους ξαναπηρα και φυσικα ο υπευθυνος απουσιαζε σε δουλεια!!!και καλα!!!θα επινε τιποτα τσιπουρα σε κανενα καφενειο, !!!ΕΛΕΟΣΣΣΣ!!!γι αυτο παμε οπως παμε...

γιωτακι μου, ευχαριστω πολυ για τις ευχες!!!να χαιρεσαι το παιδακι σου!!!κι εμενα μου ελειψε η εγκυμοσυνη βρε κοριτσια , οι συζητησεις που καναμε, οι χαρες, οι αγωνιες μας,ολα!!!ημασταν πολυ ωραιο παρεακι!!!θα ηθελα να το ξαναζησω αλλα η αληθεια ειναι οτι με ανησυχει πολυ το μελλον!!!το θεμα ειναι να ζησουν και καλα τα παιδακια μας, οχι να δουλευουν για ενα κομματι ψωμι!!!δεν ξερω αν ακουγομαι απαισιοδοξη, αλλα δε βλεπετε τι γινεται καθε μερα σε αυτη την κ@λοχωρα???

ευτυχως η δαναη ειναι ησυχη μεχρι στιγμης και χαζευει το περιστρεφομενο στην κουνια της...ας ελπισουμε οτι θα μεινει εκει για λιγο ακομη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανεσάκι μου με αυτό το σκεπτικό .....για το που πάει η χώρα.... δε πρέπει να κάνουμε τίποτα!

Ούτε παιδιά, ούτε να διασκεδάζουμε, ουτε καν να τρώμε!!!!!!

Αυτό θέλουν να μας κάνουν δυστυχισμένους, απογοητευμένους για να μας χειρίζονται καλύτερα! :twisted::twisted:

Την υγειά μας να έχουμε και να τους γράφουμε ....εκεί που δε πιάνει μελάνι!!!!!!

Και όχι βέβαια να σκύβουμε το κεφάλι.........να αντιδράμε επιτέλους!!!!!!!

Ξύπνησε το μαναράκι μου, πάω να το ταίσω και έρχομαι στη παρεούλα μας!!!!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα βανεσσακι..χρονια πολλα στον αδερφο σου ..να τον χαιρεσαι!

Δεν σου ειπαν ακομα που θα πας??ποτε θα σου πουν?την τριτη το πρωι?ελπιζω να μην σε στειλουν μακρια..παιζει να πας και σε αλλη πολη?

Γιωτακι,εχεις δικιο..ξεπεταχτηκαν..εγω τον βλεπω να αλλαζει μερα με την μερα..χθες πχ προσεξα οτι μακρυνε λιγο ο λαιμος του..

καλα , θυμαμαι την ημερα που εσπασαν τα νερα..θυμαστε εδω ημασταν..παλι η ιδια παρεα και σας ειχα παει οτι μολις ειχα τελειωσει τις δουλειες και θα πηγαινα να βγαλω φωτο την καλαθουνα να σας την δειξω..εκεινη την ημερα ανεβαζαμε φωτο απο τα κρεβατακια και τις καλαθουνες νομιζω..και παω να παρακαλεσω τον αντρα μου να μου πει πως περναω φωτο στο αι παντ κι εκει εξω στην αυλη εσπασαν τα νερα..19 μερες πριν απο την πητ..

Και η πλακα ειναι οτι πεινουσα σαν λυκος και οταν πηγαμε στην κλινικη ο γιατρος δεν με αφησε να φαω τιποτα..γιατι αν δεν κατεβει ο μικροσ παμε για καισαρικη ..περιμεναμε 7 ωρες ,οι πονοι δεν ερχονταν ουτε ο μικρος κατεβαινε..κι επειδη επρεπε να μου βαλουν ορους δεν μπορουσα να φαω τιποτα..και μετα την γεννα ημουν παλι με ορους..θυμαμαι απο σαββατο βραδυ,ξαναεφαγα τριτη μεσιμερι..επεσε πολυ πεινα..κι η βλακεια ειναι οτι οταν εχεις ορους ουτε νερο δεν αφηνουν να πιεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε βανεσσακι μου απο την μια εχεις δικιο..ο κοσμος που φεραμε τα παιδια μας ειναι αθλιος!!το συζητουσαμε κι εχθες με τον αντρα μου την ωρα που παιζαμε με τον μικρο κι ηταν ολο γελια και χαρες..τωρα ειναι τα καλυτερα χρονια της ζωης του..δεν εχει προβληματα..δεν εχει εγνοιες..τωρα ειναι χαρουμενος!μετα?

Αλλα απο την αλλη δεν γινεται να δρουμε με το σκεπτικο αυτο,δλδ ο κοσμος μας ειναι χαλια αρα να τα βαψουμε κι εμεις μαυρα και να σταματησουμε να κανουμε παιδια..

Ωχ..ξυπνησε..πανω που ειχα υρελη εμπνευση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγγελικουλα μου, εχεις πολυ πλακα :lol::lol::lol: ακου σε αλλη πολη!!!ειμαι διορισμενη σε ενα ορεινο χωριο της ευρυτανιας που ειναι 3 ωρες πηγαινε-ελα απο την πολη μου!!!!με χιονια, παγους και ελεϊνες συνθηκες!!!ευελπιστω λοιπον να ξαναπαω εκει και να μη με στειλουν ακομη πιο πανω!!!!!αν ηταν για μεσα στην πολη μου, δε θα ειχα καμια αγωνια για το που θα παω :lol::lol::lol:

ευχαριστω πολυ για τις ευχες!!!!του χρονου θα σας λεμε κι εσας χρονια πολλα!!!

αχ πολυ πεινα επεσε ε???εσυ πεινασες τοτε, εγω πειναω τωρα :evil::evil::evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωπο βρε φιλεναδα..τρεις ωρες?!καλα, βενζινη σου πληρωνουν?γιατι αν δεν σου πληρωνουν,αξιζει?

Ασε και τωρα πειναω..μην νομιζεις..απλα τρωω κανα φρουτο..αυτες τις μερες κολλησε παλι η ζυγαρια.. :twisted::twisted::twisted::twisted:

Ονειρευομαι ομως ..σοκολατες,μακαροναδες, πιτσες..κρεπες..μιλφειγ..

Αλλα πρεπει να ξαναγινω κορμι μεχρι το πασχα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικούλα το θυμάμαι...εμείς περιμέναμε φωτό ενώ εσύ πήγαινες για γέννα!!

Αχ κορίτσια και εγώ πεινάωωωωωωωωωωωωω

Αλλά 3 έμειναν ακόμα!!!!!!!!! ;) Αν τα χάσω θα προσπαθήσω για τουλάχιστον άλλα 3!!!!!!!!

Εγώ δε μπορώ να κάνω και σωστή διατροφή, αφού πολλά δε μπορώ να τα φάω...αλλά προσπαθώ!!!!!!

Είδωμεν, πάντα είχα κόλλημα με τα κιλάαααααααα.......ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΚΟΛΛΗΜΑ!!!!!!! :cry::cry::cry:

Βανεσάκι 3 ώρες πήγαινε έλα....άστα να πάνε!!!!!!! Ταλαιπωρία και αυτή που τραβάς!!!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κουρτσούδια!!!!!!

Δεν ξέρω αν το είδατε...στην ομάδα στον τοίχο μας έγραψε μήνυμα ο άντρας της Άννας Μαρίας.......ο Αντρεάκης είναι ακόμα στο νοσοκομείο, δεν έχει σταθεροποιηθεί η κατάστασή του αλλά τρώει και είναι ευδιάθετο το πουλάκι μου!!!!! Όταν βγούν θα μας τα πεί η Άννα Μαρία.......Τους έστειλα φιλιά και περαστικά από όλες μας!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

.....και συνεχίζω....

Βανεσσάκι μου άμα μπλέξεις με ΑΥΤΟ το κράτος....κλάφτα Χαράλαμπε (που γιορτάζει κιόλας σήμερα :lol: ) Χρόνια πολλά για το καρντάσι σου!!!!! Πολύχρονος και να τον χαίρεστε!!!!

Γιωτάκι το '79 ε?????? Είχα την εντύπωση ότι ήσουν πιο μικρή.....εγώ το '75 (δηλαδή μόλις ενηλικιώθηκα....ακόμα δόντια βγάζω η μπεμπέκα) :mrgreen:

Ηλιαννάκι μου μας έλειψες, να μπαίνεις πιο συχνά!!! Φιλιά στα όμορφά σου τα παιδάκια!!!!!

Αγγελικάκι από Σάββατο ξαναέφαγες Τρίτη???? :o Μήπως έπρεπε να κάνω κι εγώ καισαρική? :-?

Κορίτσια τώρα που το λέτε...κι εγώ θυμάμαι την καζούρα που κάναμε στο Γιωτάκι που δεν έλεγε ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ να γεννήσει.....θυμάμαι κι εμένα όταν έσπασαν τα νερά μέσα στο γυράδικο (και δεν πρόλαβα να σαβουρώσω και τον γύρο μου) και τρέχαμε Θεσ/νίκη στην κλινική κι εγώ στον δρόμο έπαιρνα τηλέφωνα.....την ξαδέρφη μου για χρόνια πολλά που είχε γενέθλια ο ανιψιός μου, την Μύριαμ να της πώ ότι γεννάω, τον κουνιάδο ( :evil: ) να πάει στο σπίτι να πάρει το χρυσόψαρο μην ψοφήσει.......τέτοια χαλαρουϊτα μιλάμε!!!!!!!!!!!! Και μετά στην κλινική....από κάτω είχε προβάλει το κεφαλάκι της μπέμπας κι εγώ φέεεεεεετααααααα, έβλεπα το τούρκικο στον ΑΝΤ1!!!!!!

Αχχχχ τί μου θυμίσατε τώρα........ωραία πράγματα........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαι και παλι!!ευχαριστω πολυ κοριτσακια μου, ολες σας για τις ευχες!!!να χαιρεστε και σεις τα κουκλακια σας!!!

αγγελικουλα εννοειται πως δε μου πληρωνουν βενζινες!!! :lol::lol: και εννοειται πως δε με συμφερει!!καποτε ηταν ονειρο ζωης το να διοριστεις στο δημοσιο!!!τωρα εχουμε γινει χαλια...

αχ βρε νασιουλα ουτε το πιτογυρο δεν προλαβες να σαβουρωσεις και συ!! :lol::lol::lol::lol: αλλα ας μη μιλαμε για φαγητα γιατι λιμοκτονω!!! :evil::evil::evil:

που λετε πηρα τηλ δευτεροβαθμια και μου ειπαν να παω σχολειο την τριτη(στο χωριο) να κανω αναληψη υπηρεσιας.την τεταρτη να παω καρπενησι να υπογραψω κι εκει και απο πεμπτη θα δουμε που θα παω.παντως ειναι αισιοδοξα τα πραγματα γιατι μιας και δεν υπαρχουν κενα τωρα στα μεσα της χρονιας μπορει να με στειλουν σε γραφειο πιο κοντα!!!θα δουμε!!!

ακομα νοσοκομειο ο αντρεακης???τι εχει το ψυχουλακι????ας ελπισουμε να βγει γρηγορα και να πανε ολα καλα!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάσια να είσαι καλά ρε κοριτσάρα μου με έκανες και γέλασα :lol::lol::lol::lol:

φέεεεεεεεεεεετααααααααααααα!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Καλά και τότε στην περιγραφή σου είχα μείνει άφωνη, με το κεφαλάκι να βγαίνει και εσύ να βλέπεις τούρκικο :lol::lol::lol::lol:

Ωραίεςςςςςςς στιγμέςςςςςςςςςς!!!!!!!

Είμαι το '79 και τρώω ρυζάλευρο!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Ήταν πολύ ευγενικό εκ μέρους σου που έγραψες στην Άννα Μαρία εκ μέρους όλων μας! Εγώ τώρα που το είπες το είδα και έγραψα και εγώ!

Εύχομαι να γυρίσουν γρήγορα στο σπίτι και να επιστρέψουν στο παρεάκι μας!!!!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι το '79 και τρώω ρυζάλευρο!!!!!!!!!!!
Αααααααααα κι εσύ ακόμα στα αλεσμένα είσαι ε?????????? :lol: Κ εγώ.....κι εγώ.....μαζί με την μπέμπα θα σταματήσω την αποστείρωση =))=)) Λοιπόν θα σας βάλω μια φωτογραφία μου με κοτσιδάκια να μου πείτε πόσο φαίνομαι......
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νάσιααααααααααααααα ανήλικη είσαι;;; :lol::lol::lol::lol:

Να προσέχουμε πώς γράφουμε, και ποιες λέξεις χρησιμοποιούμε όταν είσαι και εσύ μέσα!!!!!! :lol::lol::lol:

Θα πω ότι είσαι 20αρα!!!!!!!!!!και κούκλαααααααααα!!!!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι βρε Γιωτάκι μου.......δεν κάνει να μαθαίνουμε "κακές" λέξεις....τα ανήλικα :lol: Λοιπόν, αυτή η φωτο είναι πριν 4 χρόνια, δηλαδή είμαι 32....Πωπωωωω μακάρι να ήμουν ακόμα 32 ;) Τον Μαϊο θα γίνω 37 :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νασιούλα 37 στα χαρτιάααααααα είσαι μόνο!!!!!!! :D:D:D

Δε σου φαίνεται καθόλου!!

Είσαι μια κούκλα και οι κορούλες σου επίσης, κατά μάνα......

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να είσαι καλά Γιωτάκι μου για τα καλά σου λόγια!!!!! Κι ο άντρας μου αυτό λέει....37 μόνο στα χαρτιά, γιατί από μυαλά....(δεν μου βρήκανε...όπως έλεγε η Μάρθα Καραγιάννη σε μία ταινία με τον Χρόνη Εξαρχάκο) :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γλυκούλα μου!! 🥹🥹🥹   Καλό μήνα κορίτσια!!! Καλό καλοκαίρι!! Σήμερα πήγαμε σε ένα παραλιακό μαγαζί με τον άντρα μου και τους κουμπάρους μας και τα παιδιά μας και ήταν μαγικά!! Μου ρθε επιθυμία για μπύρα βαρελίσια, πήρα μια μεγάλη το ευχαριστήθηκε η ψυχή μου!! Και μετά σκεφτόμουν λες αυτή να ήταν η τελευταία μπύρα του καλοκαιριού;; Να μην μπορέσω να πιω άλλη;; Χάχαχα του τρελού!! 
    • Ρένα μου κ η μεγάλη μου η κόρη από τη μια στιγμή στην άλλη άλλαξε από αλεσμένα σε κομμάτια! Οπότε μην ανησυχείς! Λίγο προσοχή μόνο, μην την αφήνεις μόνη της να τρώει! Κάποιος να είναι συνέχεια μαζί της!    Εμείς τρώμε και φρούτα κ μεσημεριανό σαν μεγαλύτερες 😂😂😂😂😂  Τώρα που πάμε κούνιες η δικιά μου είναι από τις μεγαλύτερες! Ενώ πριν 1 χρόνο ήταν από τα μικρότερα κ φοβόμουν μην την πάρει κανένας αμπαριζα καθώς έτρεχε 😂😂 πως αλλάζουν οι καιροί 😂😂
    • Πόσο γλυκιά κίνηση αυτή που έκανες κορίτσι μου..... Δεν θα ξεχάσω όσο ακόμα πενθουσα το μωρό μου και ανάρρωνα από την αποξεση, σε μια βόλτα με τον καλό μου είδα ένα μικρό κοριτσάκι με την μαμά του. Το κοίταξα στιγμιαία, γιατί με πονούσε πολύ η εικόνα, ήταν σαν να μου έστριβαν το μαχαίρι στην πληγή, αλλά ο άντρας μου το κατάλαβε. Μην στεναχωριέσαι μου είπε, σύντομα θα έχεις και εσύ το παιδάκι μας. Μου φάνηκαν τόσο κενά λόγια, λόγια παρηγοριάς, αλλά είχε δίκιο. Η υπέροχη κορούλα μου ήταν πολύ κοντά, το μόνο που χρειάστηκε ήταν να μην το βάλω κάτω 🫶🌈🌈
    • Μόλις γύρισα από ένα γάμο εγώ που πήγα για να ξεχαστώ περισσότερο. Ήταν μία κοπέλα έγκυος με την κοιλίτσα αρκετά φουσκωμένη και ήταν ένα γλυκόπικρο συναίσθημα που ένιωσα. Το πρωί πήγαμε μια βόλτα στη φύση με τον σύντροφο και έβαλα λίγα λουλούδια σε ένα σημείο στο έδαφος και ευχαρίστησα το μωρό μου για όσο ήταν μαζί μου ώστε να κλείσω κάπως τον κύκλο αυτό.. το σώμα μου είναι ακόμα στην προηγούμενη κατάσταση, το στήθος πρησμένο, το στομάχι περίεργα κι ύστερα θυμάμαι πως δεν είμαι πια έγκυος. Αχ.. πόση δύναμη να βρούμε πια μέσα μας. Κι όμως τη βρίσκουμε..  
    • Rena μου, εμένα η μικρή δεν έφαγε ουτε μια μέρα αλεσμένα. Τα απεχθανόταν.  Μου πήρε 3-4 μέρες να καταλάβω τι ακριβώς ηθελε.. Φοβόμουν και εγώ πολύ οπότε στην αρχή της τα έδινα πατημένα με το πιρούνι, και πλέον τρελενεται να δαγκώνει μόνη της από κομμάτια ολόκληρα. Είναι απίστευτο το πόσο καλα διαχειρίζεται τις μπουκιες της και πόσο καλά μασάει με τα ούλα!! Να πω την αλήθεια, δεν της τα δίνω στο χεράκι της γιατί δεν έχω την πολυτέλεια του χρόνου, συν του ότι όσες φορές το έχουμε επιχειρήσει καταλήγει να τα ζουλαει και να τα πετάει κάτω. Οπότε έχουμε συμβιβαστεί προς ώρας να της τα προσφέρω εγώ με το δικό μου χέρι και εκείνη τα πιάνει μαζί μου.  Εμένα η παιδίατρος ήταν πολύ θετική στο να δίνω κομμάτια πάντως (εντάξει όχι μήλο ας πούμε που είναι σκληρό), και μου είπε ακόμα καλύτερα που δεν τα θέλει αλεσμένα, δεν θα έχουμε θέμα με την μετάβαση στα κομμάτια μελλοντικά που έχουν πολλά μωράκια. 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...