Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φθινοπωρινές & Χειμωνιάτικες μανούλες 2011!!!!Νο2!Ελάτε!


Recommended Posts

Ηλιαννακι μου..πολυ λυπαμαι..ειναι κριμα..γιατι ομως να το κανει αυτο?τι καταλαβαινει με αυτο?

Δεν φανταζομαι να επαθε τιποτα εφοσον ακανε εμετο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Νασιουκο ξερω οτι στην αρχη ειναι λιγο δυσκολο το ξεσκονισμα και ψιλοποναει αλλα βρε φιλεναδα δεν ξερω να σου πω για το αιματακι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοπελες!

Σημερα γεμισετε αρκετες σελιδες,μπραβοοοο!

Νασιουλα καλεεεε πολυ μικρη φαινεσαι,αντε το πολυ 25!περισσοτερο δεν σε βαζω παντως!

Αγγελικουλα ο μικρος χαρουλης δεν σε αποχωριζεται ε?

Μαρια 12 σε εχει τρελανει με τα ναζια του ο μικρος σας!δωσε του ενα φιλακι!

Η μικρη τη δευτερα που τη ζυγισε η παιδιατρος εφτασε τα 4250!μια χαρα τα παει!

ΔΟΞΑ ΤΟΝ ΘΕΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικούλα μου ναι ντροπήηηηηηηη!!!!!!! :whistle::whistle:

Εγώ έκανα κείκ σοκολάτα, μοσχαράκι με καρότα και πατατούλες.

Δεν μου έχει έρθει ακόμα περίοδος.

Όντως Ηλιάννα πολύ γέλιο σήμερα σε καλό μας!!!!!!!!! [smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing6.gif]

Δε μίλησες με την κολλητή σου από χτες;;;;

Νάσια μου γλυκιάαααααα δε πιστεύω βρε θηρίο τα ροζ υγρά να είναι ... [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] εγώ μόνο τότε είδα ροζ υγρά!!!!αλλα αφού έκανες τεστ παπ....

Βασούλα μια χαρά η μικρή σου !!!!!!!! φιλάκιααααααααα :kiss::kiss::kiss:

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ίσα ίσα που δεν πονάω καθόλου.......αλλά το αιματάκι κι εγώ δεν ξέρω τί μπορεί να είναι :( Κι όχι τίποτα άλλο αλλά με αυτό τον φόβο προτιμώ να μην ξεσκονίζω καθόλου κουραμπιέδες........

Βασάκι μου μια χαρούλα μεγάλωσε η μπεμπούλα!!!!!!!!! Μπράβο στο κοριτσάκι μας!!!!!

Γιωτάκι μου σίγουρα ΔΕΝ είναι [smilie=binkybaby.gif] γιατί από τότε που γέννησα δεν είχα κάνει τίποτα μέχρι προχθές......εκτός αν είναι καμιά ωορρηξία γιατί ο γιατρός μου είπε ότι κάνω πολλές ωορρηξίες μέσα στον μήνα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μακαρι , κοριτσια κ εγω αυτο ελπιζω!!!!! λοιπον σας αφηνω τωρα , παω να προλαβω να βγαλω κανα φρυδι , να βαψω κ κανα νυχι, αφου πρωτα βαλω πληντυριο!!!!

τα λεμε φιλεναδες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

φιλια πολλαααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

ματςςςςςςς μουτςςςςςςςςςςςςςςςςς :lol::lol:

αγγελικουλα αντε σημερα εχουμε καλοπισμο!!!!!ιχιχχιχιχι

νασιουλααααααααααα δε νομιζω να ειναι τιποτα αυτο το ροζ βρε!!!! φιλακια πολλα φιλεναδααααααααααααααααα!!!!!!

αααα εγω ειχα αδιαθετησει οταν ημουν στο νοσοκομειο :(:twisted::twisted: ειχα ολα τα αλλα ειχα κ αυτο... ειχα κανει τα σεντονια στην αρχη..... ευτυχως με βοηθησε μια νοσοκομα , με σενιαρε κ μετα ημουν κομπλε!!! χεχεχε

γιωτακι μου λεα εδω βρε να σου φτιαξω εγω τα μαλλια σπεσιαλ!!!!!!! χιιχχι :lol::lol:

οχι δεν μιλησαμε στο τηλ με την μαιρη (φιλη μου) αλλα μου εστειλε μνμ κ μου ειπε πως την ποναει λεει ο θωρακας της στην κατω μερια :roll::roll:

τι να πω..... αυριο θα την δω αποκοντα!!!!!!

φιλιαααααααααααααα φιλεναδεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεςςςςςςςςςςςςςςςςςς

βυεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ μακαρι , κοριτσια κ εγω αυτο ελπιζω!!!!! λοιπον σας αφηνω τωρα , παω να προλαβω να βγαλω κανα φρυδι , να βαψω κ κανα νυχι, αφου πρωτα βαλω πληντυριο!!!!
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Κι εγώ θέλω μπωτέεεεεεεεεεεεεε........πρέπει επειγόντως να βγάλω φρύδιααααααααααα...........γιατί αλλιώς δεν θα είμαι σαν τον ΚαραϊΣΚΑΚΗ (ΣΚΑΚΙ) αλλά σαν τον ΚαραϊΤΑΒΛΙ!!!!!!!!!!!!!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ πρέπει να βγάλω φρύδιααααααααα!!!!!

Νάσια καλόοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!

ΡΕΕΕΕΕΕ ΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΘΕΙ ΣΗΜΕΡΑ;;;;;;;;

Βλέπω να ερχονται κάποιες ψυχές κ να μας χαλάνε την διάθεση!!!!!!!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτάκι μου έτσι πάει...τα πολλά γέλια συνήθως ξινά μας βγαίνουν....εεεεε περάσαμε τόσο ωραίο μεσημέρι, να μην έρθουν να μας το χαλάσουν??????

Να ρωτήσω και κάτι άλλο????? Η μπουμπού έχει 37.6 από τον πωπό....να υποθέσω ότι έχει δέκατα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααα Γιωτάκι, θυμήθηκα κι άλλη ατάκα από Κων/νου & Ελένης που ταιριάζει εδώ........συνήθως μετά τον ύπατο έρχεται ο απόπατος :)):)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ ξέρω ότι πρέπει να έχει 38....για να πεις ότι έχει...εμένα μου είπε να δίνω από 38.2 και πάνω!

Καλά ζωγράφισες πάλιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με ρωτάει ο άντρας μου τί στο καλό γράφουμε όλο το μεσημέρι....με βλέπει που γελάω μόνη μου.....του λέω άσε έχουμε δώσει ρεσιτάλ σήμερα!!!!!!! Το γέλιο της αρκούδας!!!!!!!!!!

Πάω να ταϊσω την μεγάλη ταλιμπάνα κι επιστρέφωωωωωωωωω.......τί να κάνω η μάνα......πρέπει να κυλιστούμε στα πατώματα (στην κυριολεξία όμως) για να φάει το ζιζάνιο!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικάκι μου τώρα είδα την δημοσίευσή σου που μου εξηγούσες για το ζώδιό μου.......στις 22 Μαϊου αλλάζει το ζώδιο (κάποιες φορές γράφει και στις 21) οπότε δεν πιστεύω ότι τίθεται θέμα! Αν και ορισμένες φορές κι εγώ νιώθω σαν ταύρος σε υαλοπωλείο.....συγκεκριμένα προχθές με το σύσκατο που έγινε εδώ (αυτά που σας έγραψα και στην ομάδα δηλαδή)!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα με κοιτούσε ο γιόκας μου και του έλεγα και εκεινού τι γράφουμε και γελούσαμε παρεούλα!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Η ΠΙΟ ΓΛΥΚΙΑ ΠΑΡΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια φορα ελειψα και τοτε βρηκατε να μαζευτειτε ολες!!! :evil::evil::evil::evil::evil:

με ξεκανε κοριτσια!!!!ειμαι μονη απο τις 2 που εφυγε η μαμα μου και δεν εχει ερθει ακομη ο αντρας μου!!!ολες αυτες τις ωρες εκλαιγε γοερα και δε σταματουσε με τιποτα!!!μονο οταν εφαγε για λιγο...τωρα την κοιμισα αλλα οχι καλα καλα.μουγκριζει και χαζοκλαιει μεσα στον υπνο της!!!!!

πολυ γελασα με ολα αυτα που γραφατε!!!να 'στε καλα βρε κοριτσια!!!παω να δω και τι μαγειρεψατε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια μου!!!!!!

άργησα να μπω σήμερα γαιτί είχε έρθει η κουνιάδα μου σήμερα!!!

θα πάω να μαγειρέψω....έχω υλικό φρέσκο και δεν θέλω να μου χαλάσει....

η ομάδα βλέπω είναι ανεβασμένη και πολύ χαίρομαι!!

Αγγελικούλα συμπεθέρα μου του χρόνου θα γιορτάζει και το καμάρι μας!!!

φιλια στον γλυκό μας Χαρούλη!!!

Βανεσσάκι να χαίρεσαι τον αδερφούλη σου!!

Αννα Μαρία μου περαστικούλια, μια μεγάλη αγκαλιά στον Αντρεάκο!!

Νασιούλα φιλενάδα είσαι τέλεια με τα κοτσιδάκια, φτου φτου!!!πόσο είπαμε

είσαι 23;

σας φιλώ γιατί σηκώθηκε ο ταρζάν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εδω ειναι κι εγω..ξανα ηρθα!πηγαμε μια μικρη βολτα με το τουτου..παλι νανι ο χαρης..μολις φτασαμε σπιτι, ξυπνησε!

Νασιουκο, δεν ειναι πυρετος αυτο..χαλαρωσε φιλεναδα..μια χαρα ςιναι η μικρη..

Βασουλα, πολυ καλο το βαρος της ιωαννας!

Γιωτακι, λες να μας χαλασει κανεις την διαθεση?αποψε θα δωσω ρεσιταλ μουτρων..εχω επισκεψη..

Συμπεθερα..ειμαι σιγουρη το καψες παλι..περιμενω..

Τι κανει η νυφη μου?βαλε καλε καμια φωτο μεσα να δω ...τον αλλο μηνα ερχομαι αθηνα( αν ολα πανε καλα) ..θαλω πολυ να βρεθουμε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσια, εχω κατεβασει μια εφαρμογη στο αι παντ, ενα παιδικο παιχνιδι τυπου πιανο κι ο μικρος εχει ξετρελαθει..θα προσπαθησω να βαλω φωτο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!!

αχ εχω να μπω λιγες μερες κ εχετε γραψει παρα πολλα!!!

η αννα μαρια ακομα στο νοσοκομειο ειναι?? το διαβασα στις ζουμερουλες :(

αχ το παλικαρακι... δεν εχει καμια το τηλ της να μαθουμε πως παει?

ελπιζω να εισαστε ολες καλα κ τα παιδακια σας ακομα καλυτερα!

καλα σημερα πηγαμε να παρουμε μπουφαν για τον ανασταση για του χρονου

ψαχναμε σε ποσα μαγαζια για να του βρουμε πορτοκαλι μπουφαν αλλα πουθενα

πηγαμε στα πρεναταλ που εχουν εκπτωσεις και 80%

του πηραμε βρακακια με 4.5 ευρω κ φανελακια με 4! πηραμε κ ενα μπουρνουζι με 12 ευρω

επισης κ στα μαδερκεαρ εχουν εκπτωσεις

του πήραμε ενα γαματο μπουφαν με 20 ευρω!! κ 2 μπλουζακια για τον μικρο με 2.5 ευρω!

αγορασαμε ροιυχα για τον μικρο για του χρονου κ δωσαμε 50 ευρω! επαθα σοκ!

ψωνιζει καμια απο πρεναταλ? μας εδωσαν 3 δωροεπιταγες απο 10 ευρω για την καινουρια κολεξιον

αλλα για να εξαργυρωσεις τα καθε 10 ευρω πρεπει να αγορασεις 50 ευρω

αν τα θελει καμια να της τα δωσω, εμεις δε θα τα χρησιμοποιησουμε

εχουμε θεμα με τον ανασταση κ την πιπιλα... αχ.... τι θα τον κανω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πφφ προσπαθησα να τα διαβασω ολα αλλα τελικα μου εμειναν 5 σελιδες και δεν μπορω να τις διαβασωω με τη μικρη εχω θεμα δεν κοιμαται νωρις και θελει αγκαλια..ελεος για μπομπο κοιτατεε εε..Βανεσακι νομιζω ελεγε για πρ.ρια για δες αν θες τα μιοκαντο τα οποιοα ειναι απο 70 λεπτα /τμχ συν εκτυπωση εγω αυτα εχω στο μαγαζι αρκετα οικονομικα για κατι που δεν κρατανε...φιλια σας αφηνω μπας και καταφερω τιποτααα Νασιαα κουκλα στη φωτο εμεις τριτη παμε για εμβολιο και για να δουμε ποσο εφτασε επιτελους φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα, κοριτσάκια. Θυμηθήκατε τις παλιές καλές μέρες έτσι; Εμείς με την μπεμπούλα μου όλα καλά. Τη Δευτέρα πάμε παιδίατρο για το δεύτερο εμβόλιο.

Τώρα κάνει πολλές χαρούλες, και ειδικά στον άντρα μου ξεκαρδίζεται. Αχ, βρε κορίτσια δεν μπορώ να το πιστέψω ότι αυτό το πλασματάκι ήταν στην κοιλιά μου και με κλωτσούσε!!! Πολύ συγκινούμαι μερικές φορές.

Πολλά φιλιά. Καληνύχτα και μην χάνετε το κέφι σας. Το λέω να το ακούσω κι εγώ μ'αυτά που γίνονται!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενακι, με γεια τα πραγματακια σας!πηγα μι εγω στα πρεναταλ και πηρα αρκετα πραγματακια..80% εχει κι εδω..τι επαθε ο αναστασης?τι θεμα προεκυψε με την πιπιλα?ειχες πει οτι εκανε σταφυλοκοκο και την πεταξε μονος του θυμαμαι..

Ευη μηπως περναει αλμα η μιλα?ξεκινησατε στερεες εσεις?

Κοριτσια, μου ηρθε η περιοδος στις 14/1 , εχουν περασει 28 μερες απο τοτε..εγω παντα ειχα κυκλο 26-28 μερες αλλα ακομα δεν ειδα τιποτα..και ποναω αρκετα (συνηθως δεν ποναω)..εχει πρηστει και η κοιλια μου..αν δεν ερθει η περιοδος λεω να παω για κανα τεστ παπ απο βδομαδα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα εφη..πραγματι ειναι δυσκολο να πιστεψεις οτι τοσους μηνες κουβαλας αυτο το μωρο στην κοιλια σου..αυτο ειναι το θαυμα!μαγεια η μητροτητα..ποσο ειναι η μικρη σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γεια σας κορίτσια μου, τι κάνετε;; Χάθηκα αλλά σας διαβάζω κλεφτά!!! Όλα καλά θα είναι @Naty_ξεκουρασου κ άκου το γιατρο σου!!! @Θέτις Κ.τι ωραία νέα κορίτσι μου!!! Συγχαρητήρια!!!!!    κοριτσια περιμένουμε τα νέα σας!!  εγώ έχω γιατρο την Πέμπτη κ τη Παρασκευή θα κάνει ένα χειρουργείο ο μικρος μου κ αρρώστησε χθες κ τώρα τον ενίσχυσα με μασκουλες μπα κ περάσει κ το κάνει τελικά!    @Elkμου θα χρειάζεται να το ρυθμίσεις 
    • Α τίποτα το ιδιαίτερο δηλαδή! Εγώ νομίζω είναι στο πρωτόκολλο! Θα δούμε...
    • Κορίτσια εγω την προηγούμενη Δευτέρα ήρθα σε επαφή με κρούσμα παρβοιου ο οποίος είναι πολύ επικίνδυνος για τις εγκύους. Από την Πέμπτη έχω πονόλαιμο,  μπούκωμα και τώρα άρχισε  και βήχας. Ελπίζω  να είναι ένα απλο κρυολόγημα και να μην κόλλησα.  Η γιατρός ειπε θα δούμε πως θα πάω κ στις επόμενες εξετάσεις θα μου γράψει ν δούμε αν τ πέρασα.
    • Στο Doppler χοντρικά κοιτάνε όπως είπε την αρτηριακή πίεση την ωρίμανση που πλακούντα αν τρέφεται σωστά το μωρο τέτοια  υπάρχουν γιατροί που δεν την ζητάνε και άλλοι την ζητάνε  εμένα πχ επειδή του έβγαινε μικρό το μωρο με έστειλε για Doppler μια γνωστή μου που είχαμε τον ίδιο γιατρό επειδή εκείνη είχε πιο μεγάλο παιδάκι δεν το ζήτησε 🤷‍♀️ μου είχε πει μπορεί να κάνω και δεύτερη αλλά τελικά δεν χρειάστηκε  κρατάει κανένα 20 λεπτό και αυτήν η εξέταση   
    • Κορίτσια μου υπέροχα!!! Τι ωραία νέα διαβάζω και χαίρομαι!!  @Elli13 αγαπημένη μου Έλλη πόσο χάρηκα που διάβασα τα νέα σου! Δεν θέλω όμως ηττοπάθεια ή οποιαδήποτε μη θετική σκέψη! Όλα θα γίνουν όλα θα βρουν λύση πίστεψε με με ένα μαγικό τρόπο όπως πάντα γίνεται σε αυτήν την υπέροχη ζωή! Μόνο θετική ματιά θέλει η υπόθεση και τα υπόλοιπα γίνονται από μόνα τους!  @Naty_ κορίτσι μου όπως πολύ σωστά είπες τώρα ταιριάζει να είσαι απέραντα ευτυχισμένη που άκουσες αυτόν τον υπέροχο ηχο και είδες πως όλα είναι εντάξει! Ένα αιμάτωμα δεν σημαίνει τίποτα απολύτως. Και όπως είπε και η Έλλη καμία ιστορία δεν θα επαναληφθεί γιατί κάθε εγκυμοσύνη είναι εντελώς διαφορετική. Όλα πάνε ήδη τέλεια! Εσύ έχε πίστη στο μικρακι σου! Αυτό σε εμπιστεύθηκε για μαμά του, εμπιστευσου το και εσύ και ολα θα συνεχίσουν να πηγαίνουν υπέροχα! @Θέτις Κ. Υπέροχη εμπειρία έτσι???? Και τα καλύτερα είναι μπροστά μας!! Κάθε υπέρηχος θα είναι ακόμη πιο απολαυστικός!!! Εμείς κορίτσια μου σήμερα έχουμε γιορτή σπίτι μας. Γιορτάζει ο γιος μου. Χρόνια πολλά σε όλους όσοι γιορτάζουν σήμερα ! Υγεία τύχη και ευτυχία για όλους. Κατά τ αλλά μια μέρα είμαι φουλ πρησμένη μια μέρα λίγο καλύτερα. Έχουν σπάσει τα νεύρα μου και το αύριο το απόγευμα μου φαίνεται 1000 χρόνια μετά! Θέλω και εγώ να δω το μικρακι μου που εύχομαι με όλη μου την δύναμη να είναι εκεί και να φτιάχνει το όμορφο ζεστό σπιτάκι του!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...