Μετάβαση σε περιεχόμενο

Φθινοπωρινές & Χειμωνιάτικες μανούλες 2011!!!!Νο2!Ελάτε!


Recommended Posts

Και πάλι καλά είναι και τα μυαλά σου...........αφού δε στα έχουν πάρει ακόμα!!!!!!!!!!!!!!

Άσχετο αλλά τρελαίνομαι για ελληνικές ταινίες!!!!!!! :lol::lol::lol:

Σε λίγο θα σας αφήσω να πάω να ταίσω το μικρό μου βατραχάκι!!!!!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 997
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τα μυαλά μου μου τα έχουν πάρει μόνο οι κόρες μου.....για τους υπόλοιπους, μάλλον εγώ θα τους πάρω ΚΑΙ τα σώβρακα!!!!!!

Τάισε το ζουζούνι και τα ξαναλέμε......να του φιλήσεις και τα πατουσίνια από μένα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μωρη νασια, μας κοροιδευεις???Εισαι εσυ 37?το αλλο με τον τοτο το ξερεις?παω πισω να διαβασω τι γραψατε..

Κραταω τον μικρο πανω μου και ποαστικα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας φιλεναδερςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!! πως ειστε???

εμεις καλα , τωρα ταιζω τον μπεμπη κ βρηκα ευκαιρια να μπω στα γρηγορα. αντενα φαει κ να τα βαλω για νανι.χιχιχιχιχι

αγγελικουλα μου ευχαριστω για την ενημερωση!!!! αχ κ εμενα μου λειψατε πολυ πολυ!!!!!!!!!!! αλλα δεν ειχα το λαπτοπ μου για κανα μηνα περιπου κ βαριομουν να μπω απο τον μεγαλο.

θα προσπαθησω να μπαινω πιο συχνα!!!!!!!!!!!! φιλακι φιλεναδα!!!!!!!

γιωτακι μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ φιλακια πολλαααααααααααααα σε σενα κ στον θανουληηηηηηηηηηηηη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

ρε συ νασιααααααααα μας δουλευεις που εισαι37???????????????????? χαχαχαχα σημασια εχειποσο φαινεσαι κ αισθανεσαι!!!!χαχαχααχ

σε ευχαριστουμε που μας ειπες για τον αντρεακη!!!!

αννα μαρια μου περαστικα σας κοπελαμου!!!!!! ευχομαι να πατε συντομα σπιτακι σας!!!!! ταφιλια μου!!!!!!!!

σαςαφηνω τωρα κοριτσακια,

τα ξαναλεμε....

φιλακιαααααααααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιαννακι μου, εσυ με τρια παιδια πως τα βγαζεις περα?ειναι και μικρα κι ακομα εξαρτωνται απο σενα..πως τα προλαβαινεις?εγω με ενα μωρο και το σπιτι αυτη τη στιγμη ειναι αχουρι, προσπαθω να μαγειρεψω με το στηθος σε ετοιμοτητα..να κοιμησω μετα γιατι γκρινιαζει..και να μαζεψω την μπουγαδα..να καθαρισω κουζινα και φυσικα σημερα πρεπει να σιδερωσω..δεν σηκωνει αλλη αναβολη..

Επιπλεον,θελω να ξεβαψω νυχι γιατι αρχισε να ξεφτιζει και να ξαναβαψω (βαρεθηκα το φουξια, θα κανω κοκκινο) ..να κανω μπανιο και να ισιωσω μαλλι κτλ κτλ κτλ..

Ειλικρινα δεν ξερω πως θα ειναι με ενα και δυο παιδια παραπανω..για πες μας..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπηκα λιγο μεσα να σωταρω κατι κρεμμυδακια..

Να το ξερετε ομως οτι νευριασα παλι..

Ποιός σε νευρίασε πάλι κοριτσάρα μου να κάνουμε ντου όλες μαζί??????????? [smilie=naka.gif][smilie=naka.gif][smilie=naka.gif] Ή μήπως να στείλω εγώ το πεθερικό για ποδαρικό να τους γκαντεμιάσουμε όλους μιά και καλή??????????

Ηλιαννάκι μου άστα να πάνε.......προσεχώς 37 (στις 23 Μαϊου) αλλά μέχρι τις 22 Μαϊου θα λέω 36!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D

Πωπωωωωω είμαι για τα πετροκάραβα......πάει η δίαιτα, μόλις έκανα επίθεση στα μπισκότα ΜΙΡΑΝΤΑ της κόρης μου :((:((:((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγγελικούλα πάω να δω τι μαγείρεψες....

Ηλιαννάκι μουυυυυυυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Καλά Νασια δε παίζεσαι!!!!Έριξα πολύ γέλιοοοοοοοο [smilie=naka.gif][smilie=naka.gif][smilie=naka.gif][smilie=naka.gif]

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ αγγελικουλα μου ,πλεον εχουμε μπει σε ενα προγραμμα!! χωρις προγραμμμα δεν γινεται τιποτα, για τα παιδια κυριως εννοω.

μη νομιζεις κ εγω ειναι μερες που δεν τα προλαβαινω ολα , αλλα τι νακανουμε, τα κανω την επομενη.

βασικα δεν με ενοχλουνε τα πουλακια μου , (αννα μαρια κ αγγελος κυριως) ,ειναι καλα παιδακια.

καλα σιγοηυρα υπαρχουν κ στιγμες που γινεται πανικος εδω μεσα απο φωνες κλπ , αλλα ενταξει , δοξα το θεο σε γενικες γραμμες ειμαστε καλα!!!!!! φτου φτου μας!!! ιχχιχιχι :lol::lol::lol::lol:

αχ κ εγω το πρωι απολαυσα το μπανακι μου , ξυριστικα , τωρα το απογευματακι θελω να φτιαξω μαλλακι κ νυχακια γιατι εχω καιρο να τα βαψω...

εχω να βαλω κ πληντυριο να τους φτιαξω τωρα λιγο τραχανα που θελανε τα μεγαλα μου , να συμμαζεψω λιγο εδω....

αυτα τα ολιγα!!! :lol::lol::lol::lol: αχ αχ αχ...

πολλα φιλακιαααααααααααααα!!!!!!!!!!!

νασιαααααααααααααααααααααα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

γιωτακι μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ φιλιααααααααααααααααααααααααααααα

αχαχαχαχα πολυ γελασα νασιουλα μου πετροκαραβααααααααααααααα!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε νασιουκο, ξερεις οτι εχω μια ευασθησια...με καποια θεματα φορτωνω ευκολα!ταυρος σε υαλοπωλειο!!

Νασιουκο εισαι σιγουρη οτι εισαι διδυμος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηλιαννακι μου,φανταζομαι στο σπιτι σου μονο τα βραδυ εχει ησυχια!τι να κενεις βρε φιλεναδα!?απο την μια ειναι δυσκολα αλλα απο την αλλη ειναι τελεια να εχεις τρεις χαρες στο σπιτι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ που τον βρηκατε αυτον τον τυπο??χαχαχαχαχ =))=))=))=))=))=))=))
Αγγελικάκι μου στα εικονίδια δεξιά, πήγαινε εκεί που λέει περισσότερα εικονίδια......Ναι, Δίδυμος με ωροσκόπο Παρθένο και Σελήνη Σκορπιό!!!!!!!!! Why???????????????

Γιωτάκι μου το τάισες το μπουμπούκι?????? Η δικιά μου κοιμάαααααταιιιιιι.......ευτυχώς δηλαδή γιατί εχθές είχε ολονυχτία......

Ηλιαννάκι μου πολύ μου άρεσε που έκανες όλες αυτές τις ετοιμασίες.....μαλλιά, νύχια κτλ.....και μετά έβαλες πλυντήριο κι έφτιαξες τραχανά για τα ζουζούνια :lol: Αθάνατη ελληνίδα μάνα!!!!!!!!!!!!! Η καλή νοικοκυρά είναι δούλα και κυρά.....αλλά.........ΠΑΝΤΑ ΚΟΚΕΤΑ!!!!!!!!!!!!!!

Καλά έχει πολύ πλάκα το ποστάκι μας...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχχαχαχχαχαχαχαχαχαχα τι να κανουμε φιλεναδεεεεεεεεεεεεςςςςςςςςςςςςςς.......

τουλαχιστον νασιουλα μου αυτο που ειπες , ειμαστε κοκετες!!!! χοχοχοχοχο :mrgreen::D:lol::lol::lol:

πωπωπω ειλικρινα κοριτισα κ μεσα στο σπιτι οταν ειμαι δεν μπορω να κυκλοφορω απεριποιητη νομιζω πως ειμαι σαν κατι αστεγους , ζητιανους ... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αγγελικουλα ναι κυριως το βραδυ εχω απολυτη ησυχια , αλλα κ την μερα ταστελνωστα δωματιακιατους να παιξουν... :mrgreen::mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νασιουκο καποιες χρονιες δεν μπαινει ο ηλιος στους διδυμους στις 23 ..γι αυτο το λεω..

Εννοειται οτι το ποστακι μας ειναι το πιο τρελο..

Εχετε φανταστει πως θα ηταν αν ζουσαμε στην ιδια πολη?η αν βρεθουμε ποτε?

Γιωτακι που εισαι?στην κουζινα???πηγες να μαγειρεψεις?

Λετε να φτασουμε δεκα σελ σημερα?

Οπως παλιαααααα ....οπα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νασιούλα το τάισα και τώρα ψιλονανουρίζεται μόνος του στο παρκοκρέβατο!!!!!!

Μου έρχεται να το φάω το άτιμο!!!!!!το αστεράκι μου!! (*)(*)(*)

Λέω να κάνω και ένα καφεδάκι τώρα ~o) παράλληλα κάνω και τις δουλίτσες μου....

Αγγελικούλα είσαι και η πρώτη στο σωτάρισμα.... [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif] [smilie=angryfire.gif]

Ηλιάννα μου πόσο θα ήθελα να επιαναν και εμενα τα χεράκια μου και να έφτιαχνα το μαλλί!!!!!!! [smilie=icon_rr.gif][smilie=icon_rr.gif][smilie=icon_rr.gif] Αλλάζει εντελώς την εικόνα.....χαχαχα

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ μέσα στο σπίτι είμαι συνήθως σαν την φωτο που σας έβαλα αλλά με μία κοτσίδα .......όχι κοτσιδάκια (η φράντζα όμως σταθερή αξία εδώ και δεκαετίες χαχαχα)........βέβαια άμα μου την βαρέσει πολύ κάνω διάφορα στα μαλλιά μου ειδικά τώρα που μάκρυναν πολύ και είμαι σαν Γενοβέφα!!!!!!!!

Ηλιάννα μου πόσο θα ήθελα να επιαναν και εμενα τα χεράκια μου και να έφτιαχνα το μαλλί!!!!!!! Αλλάζει εντελώς την εικόνα.....χαχαχα
=))=))=))=))=))=))
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ δεν το έβγαλε το εικονίδιο [smilie=icon_rr.gif][smilie=icon_rr.gif] Πολύ γέλιο!!!!!!!!!! Απίστευτη κούφα!!!!!!!!!!

Αγγελικάκι μου πάω να δώ τί μαγείρεψες......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτα το ποστακι σου ειναι μια ζωγραφια!

Εγω μεσα στο σπιτι συνηθως φοραω φορμα (αλλα καλη φορμα,μαυρη βελουτε) κι απο παμω τιραντε μπλουζακι με ζακετουλα (αυτες τις κλασικες του ζαρα,τις πηρα σε διαφορα χρωματα) γιατι ειναι το μονο που με βολευει με τον θηλασμο..μαλλι πιασμενο παντα αλλα μου το τραβαει ο μικρος..

Οταν ομως βγαινω εστω και για σουπερμαρκετ,θα κανω ενα μακιγιαζ στα γρηγορα ,φορεματακι και μποτα η γοβα..αναλογα με τα κεφια..παλια βεβαια που μπορουσα να μπω στα τζινακια μου, εβαζα πολυ τσιν και all star γιατι στην δουλεια ημουν συνεχεια γοβα χαρτοφυλακα και μαυρο φορεματακι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχχχχχχ εγώ με τον μπεμπη νομίζω ότι έχω ξεχάσει ότι είμαι γυναίκααααααα :ymhiro::ymhiro:

Δεν αισθάνομαι άνετα να ντύνομαι γιατί δυσκολεύομαι να γδύνομαι :lol::lol::lol::lol::lol::lol: [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif] [smilie=pottytrain2.gif]

Πρέπει να επανέλθωωωω όμως!!

Να μπω και στα ρούχα μου , 3 έμειναν!!!!!!!!!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σημερα ξεκινησα να κανω σπανακοπιτα και κοτοπουλο στο φουρνο αλλα εδω και δυο ωρες εχω τον μικρο πανω μου και κοιμαται και τα αφησα ολα στη μεση..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χχαχαχαχααχαχχααχαχχαχχχαχαα αχ τι γελιο αυτο κ σημερα!!!!!σε καλο μας κοριτσια!!!

αχ πραγματικα μου ειχατε λειψει παρα πολυ!!!αχ το ομορφο παρεακι μααααααααααααααααςςςςςςςςςςςςς!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

αγγελικουλα κ εγω μεσα στο σπιτι με φορμουλες ειμαι συνεχεια , μη φανταστεις....

απλα αυτο που δεν αποχω ριζομαι ποτε μα ποτε ομως ειναι η μασκαρα μου!!!!!χεχεχεχς

αχ κοριτσια αφηστε ειμαι λιγο στεναχωρημενη , χθες το απογευμα με πηρε τηλ η κολλητη μου κ μου ειπε (δεν τα παει καλα με τους γονεις της , δεν εχει οικογενεια παιδια αυτη )πως πηρε 20 παναντολ η χαζη!!! :(:(:(:(

της ειπα να παμε στο νοσοκομειο εστω μαζι κ δεν ηθελε με τιποτα.

στεναχωριεμαι ρε γαμωτο μηπως παθει τιποτα... μου ειπε πως μονο εμμετο εκανε μια φορα κ τιποτ'αλλο.

αχ μακαρι να μην παθει τιποτα γιατι ειναι πολυ καλο παιδι απλα οι γονεις της ειναι λιγο (εως πολυ) παλαιων αρχων οι τυποι....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια να ρωτήσω κάτι?????? Καναδυό φορές που δοκίμασα να......ξεσκονίσω τον κουραμπιέ :mrgreen: μετά μου ήρθε λίγο ροζ αίμα! Πήγα στον γυναικολόγο δύο φορές κι έκανα και τεστ παπ και ήταν όλα ΟΚ......και δεν κάνω και τίποτα περίεργα αεροπλανικά γμτ......τί σκατά?????????????

Γιωτάκι είσαι μεγάλο μουρλοκομείο :lol::lol::lol:

Ηλιαννάκι ελπίζω να μην πάθει κάτι η φίλη σου.......ίσως το ότι έκανε εμετό να είναι για καλό, αν έβγαλε όλα τα χάπια......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...