Μετάβαση σε περιεχόμενο

Καλοκαιρινά μωράκια 2011 Νο 18!Μαζί τα ΦΑΓΑΜΕ!!!!


Recommended Posts

Καλημέρα φιλενάδεες!!!!! Τι κάνετε???

Περαστικά σε όλα τα αρρωστα μωρακιαα!!!!

Χρυσταλλενη καλορίζικα τα δοντάκια!!

Νικόλ πολύ χαρηκα για την αδερφη σου!!! Ευτυχως δεν θα χρειαστει επέμβαση!!! Ευχομαι όλα να πάνε τελεια απο εδω και πέρα!!

Να σας πώ και τα δικά μας νέα... βγάλαμε 2 δοντάκια κάτω 1 πάνω και το 2ο πάνω εχει σκάσει μυτη!! όλη μέρα ειμαστε πα πα πα πα ντα ντα ντα ντα μπα μπα μπα μπα φφφφφφφ μπβββββ μπρρρρρ, μπουσουλάμε προς τα πίσω, κάνουμε παλαμάκια και προχθές πρωτη φορά κατεβηκαμε μόνοι μας απο τον καναπε και κάναμε 3 βηματα πιασμενοι στον καναπεεε!!!! :D:D:D:D:D στις 9/3 κάναμε το τελευταίο μας εμβόλιο μέχρι τον Σεπτεμβριο, θα περασουμε το καλοκαίρι χωρίς τρυπήματα :D:D:D Ειμαστε 11,5 κιλά και 78 εκ τρωμε μοσχαρακι κοτόπουλο λαχανικά ρυζι φιδέ πλιγούρι κατσικάκι αρνάκι.... εχουμε σταματήσει το άλεσμα (εκτος τα κρεατα και το μήλο) και τα παταμε με το πιρουνάκι μόνο! θηλάζουμε κανονικά τις τελευταίες μέρες απο 5 φορές το κάναμε 7 :lol::lol: εχουμε μέλλον ακόμα....

Αυτάααα!!! Εύχομαι να περνατε όλες τελεια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 600
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ευχαριστω Γιελιζακι μου.......ανυπομονώωωωωωωωωωωω

εχετε γίνει πολύ μεγάλα παιδάκια....τρωει και μόνο του ...περπαταει σιγα σιγα..........δώστου κ μια δαγκωσίτσα απο μένα για να μάθει......να είναι τόσο λαχταριστός...................

εμεις δοντακια 2 κατω ακόμα.............απο πότε σταματησες τη πολτοποίηση?

vanessaκι μου να είσαι καλα κοριτσακι μου........

το περνάμε πολύ ασχημα και μπάινουμε νοσοκομείο με δύσπνοια...........είναι πολύ βαρυ περιστατικό και τον βαζουν αμέσως οξυγόνο ...μου τον τρυπάνε...κ.λ.π...........κλάμα εγω........

2 φορες σε 2 μήνες...ευχομαι να μην γίνουν 3................τωρα είμαστε καλα........Παναγίτσα μου το παιδάκι μου............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ βρε Νικόλ μου ευχομαι να μην χρειαστεί πάλι να τρέχεις και να είστε καλά!!!!!

καλορίζικά τα δοντάκια σας Γιελίζ!!! Εμείς ακόμα φαφούτηδες.

Πω πω μεγαλώσατε ψηλώσατε κατεβαίνετε και από τον καναπέ!!!!! Μπράβο μπράβο!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια!!Τι κάνετε?Κι εμεις φαφουτηδες ειμαστε ακομα!!Σημερα ολο λεει κε κε κε!!!

Νικολ μου χαρηκα πάαααρα πολύ για την αδερφη σου.Υπομονη μονο τωρα!με το καλό η ανηψούλα σου!!

Βανεσσακι μου μια χαρα τρωει το παιδακι σου.Με το καλό οι σουπίτσες!!

Γιελιζ κοψατε το αλεσμα ε?Λεω κι εγω να δοκιμασω ο Σαββατο.Θα του κάνω κοτοπουλο με μακαρονια αστερακι και δεν θα τα αλεσω ολα.Ηδη κανει τις κινησεις οτι μασαει.

Με τις υπολοιπες τα εχουμε ηδη πει!!!! Αντε μην χανεστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τι μας εκανε το φεις εε...ειναι πιο γρηγοροα γαμωτο..συν οτι ειναι μυστικη ομαδα..που να ποσταρω βρακια εδω μερα..χαχα θα τα δει ολη η ελλαδα και μην σου πω και παραπερα..τα δικα μας νεα..εμεις κλεισαμε 6 μηνες..παμε μπρουμιτα και ανασκελα καθομαστε και λιγο μονες μας..τρωει φρουτοκρεμα...μπανανα μηλο ακτινιδιο πορτοκαλι χυμο μανταρινι αχλαδι...τρωμε και σουπιτσα και φαγαμε και φασολακια και τρελαθικαμεε..καλα μιλαμε ξενες γλωσσες..τατα...ντα ντα..πρρδδδδ...Μαρακι ειπαμε εσενα μιλαει και κορακιστικα χαχα Νικολ μου με το καλο η μπεμπουλα...το βραδυ ακομα θηλαζω ξυπναει και τρωει απο λιγο να δω μετα το πασχα που θα την βαλω στο δωματιο της τι θα κανει...οι αλλες φεισμπουκ δεν εχετε να ρθειτε στην ομαδα να τα λεμε και εκει...γιατι οι περισσοτερες μπαινουμε απο κινητο και στο μαμμυ δεν μας αφηνει να ποσταρουμε...φιλια πολλαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας τι μου κανετε?εμεις καλα λιγο συναχωμενα αλλα ευτυχως σε ηπια μορφη παιρνουμε σιραπακια κ ευτυχως αρχισαν να τα πιανουν τα μικρα...ο μεγαλος μου ειχε λιγο βηχα κ δεκατα κ η μικρη σαν μπουκωμα αλλα δεν ειχε μυξες τιποτα οταν κοιμαται μονο ζοριζεται αλλα μετα απο μιοα βδομαδα αρχιζε να ανοιγει η μυτη...

καταλλα τρεχω με δουλειες κ με τα μικρα

ανικολ μου τι τελεια νεα δεν χρειαζεται επεμβαση κ εχετε κ κοριτσακι τελεια....με το καλο

οσο για τα φαγητα που λετε μην βιαζεστε κοριτσια το παιδι θα σας δειξει αν ειναι ετοιμο να φαει φαγητο με το πιρουνακι πατημανο ο μεγαλος μου αρχισε να τρωει γυρω στα 1,5 μη αλεσμενα δεν μπορουσε κ ξαφνικα μια μερα τσουπ το σταματησε η μικρη μου παλι απο πιο μικρη μου εδειχνε οτι ξερει να μασαει μονη της τη δινω καθεμερα κατι απο το φαγητο του μεγαλου η δικο μας κ η κυρια το μουσουλαει κανονικατα κ αμα της δωσω αλλο αν δεν το καταπιει δεν ανοιγει στομα...αλλο καλα ειστε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κοριτσακια...

ελα Ιφιγενειακι θα πιασει καλοκαιρακι κ θα τελειωσουν τα κρυώματα..........τα πολλα τουλάχιστον...

ναι με το φαγητό έτσι είναι το ίδιο το παιδί σου δείχνει........μου καταπιε το μπισκότο ολόκληρο κομματι κ τα έπαιξα αλλα λιώνει αυτο κ δεν είχαμε θέμα τελικά..........του δίνω κ εγω πολυυυυυυυυ μικρες μπουκίτσες...καμια φορά...........

ελπίζω να είναι γερό το κοριτσακι μας κ να είναι τόσο όμορφη όσο και η μπεμπάρα σου.......

κισκακι φιλια στη μπουμπου.........περιμένω πως κ πως να μου επιβεβαιώσει ότι είναι κοριτσακι για να δώσω τα αντρικά ρουχαλάκια μας σε μια φίλη...........να είσαι καλά............μπαίνω κ στο fb...αλλα εχω κόλημα εδω...................και εμεις το βραδυ θηλάζουμε κ αν δεν του δωσω στήθος ξυπνά και κλαίει.....κοντευει κ ο καιρός που θα τον πάω σε άλλο δωμάτιο........ω τι εχω να περάσω..............

Μαρακι μου ευχαριστω πολυυυυυυυυυ.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια..πωπωωωωω ερημιεεεεεες!!!

Τι κανετε??εμεις μια χαρα γιναμε 8 μηνων καναμε εμβολιακι κ ειμαστε 9550κ 71εκ..γενικα εχει ζωηρεψει παρα πολυ αρχισε να προσπαθει να σηκβνεται ηδη δηκωθηκε μεχρι τα γονατα στο παρκο κ προχτες ανακαλυψε κ τα καγκελα της κουνιας...ανακαλυψε κ το πουλι του κ οποτε ειναι γυμνος το τραβαει συνεχεια :D:D:D:D !!!!

Απο φαγητο εχει στρωσει κ τρωει μια χαρα τα παντα..βεβαια την φρουτοκρεμα συνεχιζει να την τρωει με σκονη η μπισκοτα..σκετη οχι..αλλα δεν με πειραζει μου φτανει που τρωει κ φρουτο..

στο λεξιλιγιο προσθεσε κ το γιαγια..το χει πει τρεις τεσσερις φορεςσε σνυποπτο χρονο..ειναι πολυλογας φωνζει κ συνεχεια..

Νικολ μου πολυ χαρηκα με τα νεα της αδερφης σου..αντε η κοπελα να γεννησει ναηρεμησει μωρε..ποσο ειναι τωρα??

Ιφι αυτα τα κρυωματα κ γω τα βαρεθηκα κ εχω εναν ποσο μαλλον εσυ...αντε να καλοκαιριασει..

Ρε κορες ελατε κ στο φεις οσες δεν ειστε..ειναι πιο ευκολο...

Σας φιλω εχω κομμωτηριο σημερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινακι μου γλυκο καλημέρα......

ανακάλυψε το πουλάκι του το πουλάκι μου???????? :lol::lol::lol: αντε κοντευουμε κ εμεις 8...

απο φωνες κ μεις χαμός...........μπα μπα ...ντα ντα ..κ μα μα ...λέμε...προσπαθώ να του μαθω το παππού.............

Η αδελφούλα πάει καλά...πονάει φυσικά ακόμα ......περιμένουνε κ την αμνιοπαρακέντηση να ησυχάσουμε......τωρα είναι 4,5 μηνών......και φουσκώνει τρομάρα μου........

φιλια στο ζουζούνι σου..........

ααα εμενα μου εφυγε απο τον καναπέ χθες...κ τον έπιασα στον αέρα....τρόμαξε κ πηγε να βαλει τα κλάματα..............δεν προλαβαίνω τα καινούρια του κατορθωματα...σπαέι κ τα πιατα όταν τρωμε κ τον εχουμε αγκαλιά................. :D καμαρι εγω...........είδες τι έκανε!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια με το gummy bear γίνεται χαμός...του το βαζω κ τρελενεται.........πω πω κ το σιχαινόμουν ....δεν αντεχα να το ακούω κ τωρα το βαζω συνεχεια!!!!!!!!!!! :lol::lol: χοροπηδαει..........για δοκιμαστε το.........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα τι μου κανετε σας εφαγε το φεις ε?τοσο πολυ τα λετε εκει ε?εχετε κανει σαν στυλ ομαδα η ετσι απλα μιλατε?

νικολ μου την περασα αυτη τη φασημε τον μεγαλο γυρω στους 6 μηνες μεχρι 1,5 κ σιγουρα εχω κ αρκουδακι που τραγουδαει φαντασου..εμεις πλεον ειμαστε στο μικυ ντορα μιστερ μπιν κ αλλα πολλα κινουμενα τα καρς ας πουμε....

αλλο τι μου κανετε?ολες καλα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιλεναδες...ναι μωρε εχουμε κανει ενα γκρουπ και ειναι πιο ευκολο και αμεσο για αυτο εχουμε κολλησει....εχει και τσατ το γκρουπ αλλα πιο πολυ μιλαμε στο γκρουπ το οποιο ειναι κλειστο και μυστικο...δεν βλεπει κανεις καν οτι υπαρχει...οποια θελει ας ερθει ειμαστε μονο μαμμυδοφιλεναδες...δεν μπαινει οποιος και οποιος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου τι κανετε? Εμεις πάλι αρρωστοι. Εχω τον μικρο απο το Σαββατο με βρογχειολιτιδα :evil: κανουμε εισπνεομενα, ευτυχως οι πυρετοι επεσαν αλλά τρωει με το ζορι κ κοιμαται σχεδον νηστικος το βραδυ :(:( Εννοειται πως ειναι μες στην γκρινια κι εχω ριξει τρελλο ξενυχτι αυτες τις μέρες.Εκει που ειναι ηρεμος ή πάει να κοιμηθει τεντωνεται κ κλαιει.Δεν ξερω τι άλλο να κάνω.Αυριο θα μιλησω κ πάλι με τη γιατρο.

Χριστινακι τι κανεις?Πού χαθηκες ρε?Η μικρη σου?

Ιφι περαστικα σας!

Νικολ μου τι κανεις?Ο ομορφος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαι τα ζωακια παιδια μας ειναι

Ο Γκάντι είχε κάποτε πει πως "η ηθική πρόοδος μιας χώρας φαίνεται από την συμπεριφορά των ανθρώπων της προς τα ζώα" .Οταν ζηταει καποιος συμβουλη για το κατοικιδιο του και μαλιστα οσον αφορα επερχόμενη εγκυμοσυνη- πρεπει να τους ενθαρρυνουμε και οχι να τους αποθαρρυνουμε να το κρατησουν. το ζωο δεν το αγαπας για οσο καιρο σε βολευει αλλα για μια ζωη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol: αχ πάει το χασαμε το κορμί πατριώτηηηηηηηηηηηηηηηηη\δεν μπαίνετε συχνα εδω κ είδατε τι γίνεται!!!!!!!!!!!!!! καλα μας τα λέει....συμφωνω .......................με τη διαφήμιση εχω μια υποψία όμως!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΜΑρακι μου κ ο μικρός μου βράζει............εισπνοές κάνω κ εγω............κ συνεχεια γιατρο μη μπούμε ξανα νοσοκομείο.............. περαστικά μας ξαναααααααααααααααααααααα... :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εισπνοές στο παιδί εννοώ ε? :lol::lol::lol:

είναι η 4η φορά που αρρωσταίνουμε....δεν ξερω τι να υποθέσω ...κ που θηλάζω ακόμα...0 ανοσοποιητικό....................αν γλυτώσουμε το νοσοκομείο θα είμαι ευτυχισμένη............δεν αντεχω άλλο αυτη την αγωνία.............

κουραγιο Μαρακι όταν αρρωσταίνουν ε'ιναι μες στην γκρίνια τα καημένα..............

Φιλάκια κ στα υπόλοιπα κοριτσακια ...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νικολ μου κι εσεις τα ιδια πάλι???????Τι γκαντεμια ειναι αυτη? Υπομονη κοριτσι μου.

Ο δικος μου εκανε εμετο σημερα 2 φορες και εβγαλε μπολικα φλεματα και ηρεμησε!!!

Ευχομαι να μην χρειαστει νοσοκομειο Νικολ μου!! Σας φιλω και τους δυο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρακι μου μπράβο ήταν ότι καλύτερο ο εμετός για να απαλαγεί το μωρακι απο τα φλέματα..και η παιδίατρος αυτο μου ειχε πει ............αν εκανε εμετο θα ήταν ότι καλύτερο................

Είμαστε νομίζω καλύτερα...ωστόσο ακόμα βράζουμε..............φιλάκια και απο εμάς............... ;)

Είμαστε ευαισθητοι τελικά πολύυυυυυ..........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια μου τι κάνετε;

Εγώ τρέχω και δεν προλαβαίνω. . Ούτε τα νέα σας δεν έχω διαβάσει απλά κάτι πήρε το μάτι μου ότι αρρωστήσανε μωράκια.Περαστικά σας:-) Μαράκι και Νικόλ πως έιναι τα μωράκια; Χάρηκα πολύ για την αδερφή σου. Ευχομαι η κοπέλα να ηρεμήσει τώρα.

Δουλεύω σε σχολειο σχετικά μακριά και ξυπνάω πολύ νωρίς.Σχολνάω και αμέσω είτε κάνω ιδιαίτερα είτε αναλαμβάνω το μωρό μέχρι το βράδυ γιατί ο σύζυγος είναι στην τελική ευθεία για τη διπλωματική του και άυριο την παρουσιάζει και παίρνει το μεταπτυχιακό. Αληλούια!!!!!! Θα πάω και έγώ για συμπαράσταση. Μετά εχει δύο παρουσιάσεις σε συνέδρια Κύπρο και Σάμο. Εκεί που πάμε να ηρεμήσουμε προκύπτουν άλλα συνέδρια. Μακάρι να ναι καλά.

Το Σάββατο που μας έρχεται φεύγουμε για Μάλτα για 4 μέρες. Το χουμε μεγάλη ανάγκη θα πάμε μ ένα ζευγάρι φίλους μας. Ηδη νιώθω άσχημα που θα αφήσω το μικρό.Μέχρι τώρα μια νύχτα τον έχω αφήσει.

Σας έχω πεί πόσο πολύ μεγαλώσαμε. Είμαστε 10 μηνών. Σαν κάθεται στον καναπέ σηκώνεται μόνος του και στέκει τό ιδιο και στα τραπεζάκια. Αρκουδούμε κιολας 5 -6 βήματα μπροστα και καμιά εικοσαριά πάμε με την όπισθεν. :lol::lol: Λατρεύουμε το ψωμί θα μπορούσε να τρέφεται μόνο με ψωμί ο κύριος. Αν τα καταφέρω θα σας βάλω προσφατη φωτο να μας δείτε.

φιλιά πολλά σ όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσταλλένη μου και σε σκεφτόμουν αυτές τις μέρες.Ο Στεφανάκος ειναι μια χαρα.Κι ο Αντρεας σου από ότι διαβασα μεγάλωσε και θα αρχισεις τα τρεξίματα.Με το καλό να πάρει το μεταπτυχιακο ο αντρας σου. Θα πατε ταξιδακι???ΖΗΛΕΥΩΩΩΩΩ!!!! :D Το εχω μεγάλη αναγκη να ξεφυγω λιγο αλλα δεν το βλέπω να γίνεται προς το παρον τουλάχιστον!!!

Τρωει κανονικα ψωμακι ε?Δοντάκια εβγαλε φανταζομαι!!!

Νικολ μου τι κάνεις εσυ?Ο μικρός ειναι καλύτερα???

Χαθηκαμε απο το ποστ μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια... εγω χθες είχα γιατρό..ολα καλα μου είπε...25+6 χθες ο μπεμπάκος 828 γρ. .. μεγαλώνει! ο τράχηλος εμένα έγραφε νομίζω 40... αλλά εμένα δεν με αγχωνει αυτό καθόλου! αυτο το μήνα δεν πήρα ουτε 2 κιλα...1.900 πήρα για την ακρίβεια! πολύ χαρηκα... όσο για τις εξετάσεις μου ειπε να περιμένω μέχρι την επόμενη εβδομάδα και αν δεν ανοίξουν τα μικροβιολογικά να πάω στο Ιασώ να τις κάνω! τον προηγούμενο μήνα ειχα αιματοκρίτη 29... τώρα έχω πολύ περιέργεια να δω τι έγινε 🤷 επισης εκλεισα για ντοπλερ 19/06..
    • Αχ τι όμορφα νέα... Πόσο χαίρομαι για σας!!! Κι εγώ είχα κλάψει με τον ήχο της καρδούλας της μπουμπούς μου! Αλλά βίντεο δεν είχα προλάβει να βγάλω γιατί μου είπε ότι δεν κάνει να το ακούμε για πολύ ώρα. Πότε ξανά πας τώρα κορίτσι μου; Πότε επιστρέφεις εσύ;
    • Α μωρέ το καρδουλι σου❤️❤️❤️ συγκινήθηκα και γώ μαζί σου κορίτσι μ!!! Είδες που είναι όλα καλά!!! Είδες ποσά σκαμπανεβάσματα έχει η ζωή ;; Τον προηγούμενο μήνα έκλαιγες από στεναχώρια και αυτόν κλαις από χαρά ❤️❤️ έτσι είναι ! Η κάθε μέρα , ώρα , δευτερόλεπτο , κάθε φορα, κάθε εγκυμοσύνη είναι διαφορετικά !!! Τίποτα δεν είναι το ίδιο! Ακούς @Naty??? Ακούω να λες!!! Αυτή σ η εγκυμοσύνη είναι διαφορετική , όλα είναι διαφορετικά όποτε μη σκέφτεσαι το παρελθόν όσο δύσκολο κ ν σ είναι !!!  Αυτά σκέφτομαι κ γώ κορίτσια και προσπαθώ ν παίρνω θάρρος! Ποιος ξέρει; Μπορεί το απόγευμα ν είμαι καλυτερα, μπορεί αύριο ν μην έχω ναυτίες, μπορεί ν είμαι κ χειρότερα, κανείς δν ξέρει! Η ζωή έχει διακυμάνσεις ! Τι φιλοσοφίκη διάθεση με έπιασε τώρα 😱😱😱😱
    • Καμία ιστορία δεν θα επαναληφθεί!! Είναι μια διαφορετική εγκυμοσύνη και ένα διαφορετικό μωράκι αυτό θα επαναλαμβάνεις από μέσα σου! Και εγώ έχω φίλη που είχε τρομερές αιμορραγίες, σε σημείο να μου στέλνει μέσα από το ταξί που πήγαινε στο νοσοκομείο, και να μου λέει το έχασα το μωρό, βγάζω πηγματα και πολύ αίμα .. Ο γιος της έκλεισε 1 πριν λίγες μέρες!! Ξεκουράσου όσο μπορείς για να βοηθήσεις την επούλωση και όσο μπορείς να σκέφτεσαι θετικά σε παρακαλώ. Αλλιώς να μας γράφεις εδώ να σου δίνουμε κουράγιο 💓💓 Περιμενουμε τα νέα σου, που θα είναι σίγουρα πολύ καλά 🤞🤞🤞🙏🙏🙏 Πόσο χαίρομαι κοριτσάκι μου για τα υπέροχα νέα που μας γράφεις 💓💓💓 Έτσι να είσαι πάντα ευτυχισμένη, και σε κάθε υπέρηχο θα είσαι ένα βήμα πιο κοντά στην απόλυτη ευτυχία, που θα κρατήσεις το μωράκι σου αγκαλιά 🌈🌈🙏🙏
    • Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια μου δίνετε ελπίδα! Είναι μάλλον της υπομονής και αυτή η εγκυμοσύνη τι να πω! Θα προσπαθήσω να παραμείνω θετική, και είμαι σίγουρη πως θα γίνει το καλύτερο. Έχω μία αισιοδοξία βαθιά μέσα μου παρά την πρώτη ανησυχία που μου δημιουργήθηκε. Συμβαίνει, δεν είμαι ούτε η πρώτη ούτε η τελευταία, απλά επειδή το έχω ξαναπάθει γι' αυτό και είναι εύκολο να πάει ο νους στο κακό. Άντε να ρθει η επόμενη βδομάδα τώρα!  @Θέτις Κ. χαίρομαι πολύ για σένα κορίτσι μου! Τι καλά, το μπιζελάκι σου δυνατό και μεγαλώνει!! Όλα πάνε υπέροχα ❤️  Εμένα πάλι βγαίνει λίγο μικρότερο, 6+4 αντί για 7+3 σύμφωνα με τελευταία περίοδο. Λογικά έγινε πιο αργά η σύλληψη, αλλά αυτά παίζουν ξέρω γω..!  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...