Μετάβαση σε περιεχόμενο

Απο giannagk


Recommended Posts

Κοριτσια καλησπερα σας.Ειμαι και εγω μια νεα μανουλα με το αγχος της και τους προβλιματισμους της.Ο μπεμπης μου ειναι 2 μηνων και 16 ημερων ξεκινησε να τρωει απο 50...60...90...120 μεχρι και 180...πριν 3 βδομαδες ετρωγε 750 με 900 ml στο 24ωρω τωρα εχει 1 βδομαδα και κατι τρωει μονο 600...το γευμα του ειναι 60 ml και ανησυχω!!!!ακουγεται σαν να εχει μιξουλες...αλλα τον βαζω φυσιολογικο ορο,τον τραβαω και με το otrizolin και βγαζει πολυ λιγο,χτεσ που πηγαμε στην παιδιατρο το ειδε μια χαρα,ουτε αρρωστο ουτε τιποτα,το ρουφηξε και αυτην(και βγηκε και αιμα γιατι του το ερεθισε)αλλα δεν ειχε μιξες...εσεις βρε κοριτσια τι λετε.....γιατι ρουθουνιζει..και γιατι τρωει τοσο λιγο...ειναι φυσιολογικο?????βοηθηστε με!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΡΟΥΘΟΥΝΙΖΕΙ ΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ Η ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΞΗΡΗ(ΒΑΛΕ ΥΓΡΑΝΤΗΡΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ)ΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΛΥ ΡΟΥΦΗΓΜΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΕΧΕΙ ΣΤΕΓΝΩΣΕΙ Η ΜΥΤΟΥΛΑ ΤΟΥ(ΒΑΖΕ ΤΟΥ ΟΡΟ ΧΩΡΙΣ ΟΜΩΣ ΝΑ ΤΟΥ ΡΟΥΦΑΣ ΤΗΝ ΜΥΤΟΥΛΑ).ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΠΟΣΟ ΤΡΩΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΔΕΝ ΤΡΩΝΕ ΠΑΝΤΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΠΟΣΟΤΗΤΑ.ΑΦΟΥ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟΝ ΒΡΙΣΚΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΡΟΥΘΟΥΝΙΖΕΙ ΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ Η ΑΤΜΟΣΦΑΙΡΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΞΗΡΗ(ΒΑΛΕ ΥΓΡΑΝΤΗΡΑ ΣΤΟ ΔΩΜΑΤΙΟ)ΕΙΤΕ ΓΙΑΤΙ ΑΠΟ ΤΟ ΠΟΛΥ ΡΟΥΦΗΓΜΑ ΠΟΥ ΤΟΥ ΚΑΝΕΙΣ ΕΧΕΙ ΣΤΕΓΝΩΣΕΙ Η ΜΥΤΟΥΛΑ ΤΟΥ(ΒΑΖΕ ΤΟΥ ΟΡΟ ΧΩΡΙΣ ΟΜΩΣ ΝΑ ΤΟΥ ΡΟΥΦΑΣ ΤΗΝ ΜΥΤΟΥΛΑ).ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟ ΠΟΣΟ ΤΡΩΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΗΛΙΚΙΑ ΔΕΝ ΤΡΩΝΕ ΠΑΝΤΑ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΠΟΣΟΤΗΤΑ.ΑΦΟΥ Η ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΟΝ ΒΡΙΣΚΕΙ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΗΝ ΑΝΥΣΗΧΕΙΣ ΚΑΘΟΛΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...