Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρές του βυζονυχτίου νο.57-ΉΡΘΕ ΤΟ ΜΑΪΜΟΥΔΑΚΙ!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 942
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

τονια τι γαματη φωτοοοοοοοοοοοοοοοοοο

μα ειναι τοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοσο πανεμορφα κ ιδια..σε ειπα ποοοοσο τα αγαπω ε? :mrgreen:

καλε τι τζουνιορ κοιλια ειχες?

αφρο εγω δε θα του το δινα σημερα..αυριο κ ανννν :roll::roll:

βικυ σα να εεις τωρα μεγαλυτερη κοιλια ε?πω πωω

εγω ντρεπομαι να βαλω δικη μου..γτ τα μουτρα μου ειναι,μπλιαχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προσπαθω αφροδιτη μου

εγιναν τοσα πολλα τον τελευταιο καιρο..

εχω επικεντρωθει στον σπυρο..

ευτυχως εχει ηρεμισει τωρα και στον παιδικο ειναι πολυ καλο παιδακι

συνεργασιμο και υπακουο

βεβαια τρεχω γιατι ειναι μονιμως κρυωμενος

μεχρι και στο παιδων νοσηλευτικαμε πριν 3 βδομαδες με λοιμωξη του αναπνευστικου και 41 πυρετο ακατεβατο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!

ΒΕΝΕΤΙΑ ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΔΕΙΣ ΠΑΡΕ ΜΕ ΤΗΛ , ΣΕ ΕΚΑΝΑ ΑΝΑΠΑΝΤΗΤΗ ΣΤΟ ΣΤΑΘΕΡΟ! ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟ ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΣΑΝ ΓΙΑ ΧΙΟ!!!!! :shock::shock::shock::?:?:? ΠΟΤΕΠΡΟΛΑΒΕΣ ΚΑΙ ΚΑΤΕΘΕΣΕΣ ΤΑ ΧΡΗΜΑΤΑ, ΝΟΜΙΖΩ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΤΑ ΕΒΑΛΑ ΣΩΣΤΑ ,ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΔΑΝ ΟΤΙ Η ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΕΓΙΝΕ ΑΠΟ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΑΝ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΛΑΘΟΣ . ΤΟΥΣ ΕΣΤΕΙΛΑ ΜΑΙΛ ,ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΗΛ ΣΤΗΝ ΚΟΥΡΙΕΡ ΤΟ ΠΡΩΙ ΓΤ ΠΗΡΑ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΙΠΑΝ ΔΝ ΕΧΟΥΝ ΣΥΣΤΗΜΑ ΤΕΤΟΙΑ ΩΡΑ. ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΟ ΠΡΟΛΑΒΩ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ ΜΕΣΩ ΧΙΟΥ... ΕΠΕΙΣΟΔΙΑΚΗ Η ΓΑΤΑ!!! :?:?:? και έχω και το Γ να με λεει αστα αυτά πες οτι το ήθελες εσύ!! :?:?:?:?:lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλακια Τόνια!!

Δασκάλα η Ιώ ε Γωγώ? :D

Αναστασία γεια σου!!πολλά φιλιά στον Σπύρο!!

Βίκυ πραγματικα μεγάλη κοιλιά αμα σκεφτεις οτι εχεις αλλες 11 εβδομαδες!! Τόνια η κοιλιά σου πριν γεννήσεις ήταν σαν τη δικιά μου 21 εβδομαδων!! αλλα Βίκυ νομίζω ότι εσύ θα ξεπεράσεις τη δική μου που ήταν πραγματικά τεράστια!!!! :shock: ο γιατρός τι λέει?παντως περνάς άνετα για 9 μηνών έγγυος!!

Άφρο ,φρίκη ε?μονο μια παρατήρηση ,του είπες ψέμματα οτι δεν το πήρες και μετά το έδωσες...τι μυνημ δινεις έτσι?τα λέω σε εσένα να τα ακούσω και εγώ ,γτ και εγώ το κάνω πολλές φορές..εμείς μαλώσαμε για να φάει φασόλια το απόγευμα ,τις έδωσα σμαρτις για να τη δελεάσω και τελικα εφαγε μόνο τα σμαρτις :evil: μετά βγήκα γι καφέ και τελικά τώρα έχω αϋπνίες!! :evil::evil:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας από το βόρειο στρουμφοχωριό :x

τι να πω, δεν ξέρω, τέλος πάντων :?

Ιουλία μόνο εσείς ξέρετε τι να κάνετε για τον παιδικό ζυγήστε τα θετικά και τα αρνητικά και πράξτε αναλόγως.....μπορείτε να κάνετε και μια δοκιμή: ν ατον κρατήσετε για μία εβδ. να δείτε πως θα είναι, γιατί μπορεί να του λήψουν τα παιδάκια, η δασκάλα, οι δραστηριότητες.....αν όλα αυτά του λήψουν και τα ζητάει.......καλύτερα βέβαια θα ήταν από τα 3 και έπειτα να πάει παιδικό, αλλά αφού άρχισε τώρα..... :!:

Αφρο και εγώ συμφωνώ με την Θούλη, θα του έλεγα "αν καθήσεις καλά και δεν γκρινιάζεις θα πάμε να σου το πάρουμε", δεν θα το έδινα αμέσως το δωράκι, έτσι κάνω εγώ τουλάχιστον..... :!:

στον Λ. είχα τέτοια μικρή κοιλιά σαν της Τόνιας, στην Ρ. όμως....δλδ στην 1η εγκυμ. είχα 100εκ περίμετρο και στην 2η 112 :o:o:o

Γωγώ ;) για την Ιω και το δασκαλίκι :lol::lol:

εμένα μου είπε η δασκάλα της Ρ. χθες ότι έβαζε τα χέρια μέσα το παντελόνι όλη την ώρα και όλη την ώρα την έστελνε να πλένει τα χέρια της!!! :? με ρώτησε αν το κάνει και στο ΄σπίτι....ε κάποιες φορές το κάνει :?

Αναστ. - μπεμπούλης καλημέρα, φιλάκια πολλά στον Σπυράκο :x:x

πάω να ξυπνήσω τα παιδιά, αύριο τελευταία μέρα στο σχολείο και έχουν μπουφέ με δικά μας πράγματα βεβαίως βεβαίως.... μετά θα πάω να πάρω το χριστ. δώρο του άντρα μου, ένα μπρελόκ από τα Fossil, που του άρεσε ;) και ελπίζω να περάσουμε καλά χριστ. αν και το αμφιβάλω ........

Τόνια κουκλάκια τα παιδάκια σου :x:x:x:x νομίζω ότι στο πρόσωπο του Άλεξ μπορείς να δεις "τι να κάνω τώρα, ποιά σκανταλιά?" :-?:-?:-?:-?:lol::lol::lol:

Φρανίτα το είδες το δώρο σου? τι είναι? :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Τι κανετε;;;

Πωπω..τι κοιλιες είναι αυτές!!!!!

Τονια πουλιμ στιλακι ησουν!!

Κουμπαρα μια χαρα κοιλιες εχεις..φτου φτου!!

Ετσι μπραβο Τονια..τα credits στον διμηουργο…εγω απλα διαλεξα ένα από τα 3 που ηταν εξισου τελεια.

Τα παιδια σου είναι κουκλια..

Παντως εμενα η μπουμπου μου φαινετε θα γινει πιο Ντενις από τον Αλεξ!!!!

Κοιτα, καποια στιγμη ειχα κατσει να σκεφτω αυτό το θεμα..περα από το να εισαι μια εντελως μα εντελως αναισθητη με την κυριολεκτικη εννοια του ορου, μια γυναικα μπορει να αφισει το παιδι της ΜΟΝΟ εάν είναι σε κατασταση ανεχιας..διλαδη πχ εγω σαν Χρυσα που λατρευω και τα δυο μου παιδια και τρεμω στην ιδεα να παθουν το παραμικρο, μονο εάν κατεληγα στο δρομο χωρις στενους συγγενεις να μπορουν να προσφερουνς τα παιδια μου στεγη και τροφη, δηλαδη εάν κατεληγα σε κατασταση να ζω στους δρομους και να μην εχω να ταισω τα παιδια μου ουτε από σισυτιο ισως να σκεφτομουν σοβαρα να απευθυνθω σε καποιο ιδρυμα εχοντα όμως πληρη γνωση του τι συμβαινει εκει . Κοινως πρεπει να τιθετε θεμα η μαζι μου και δεν επιβιωνουν η σε ιδρυμα με φαγητο και τροφη…

Για μενα μονο όταν τιθετε σοβαρο θεμα επιβιωσης μπορει μια μανα να δωσει το παιδι της

Ιουλια εγω θα συμφωνουσα με την Τονια σε μεγαλο βαθμο

Αφρο μεγεια τα ψωνια!!!!! Πωπω..φανταζομαι πολύ δυσκολη η φαση με τον Μ στο μαγαζι…

Νατασα μπεμπου!!! Που εισαι καλε..χαθηκες!!! Να μας γραφεις!!!!..οχι στα παλαιοτερα των υποδηματων σου…εδώ στο μαμι…

Θα σου στειλω πμ, εχω κατι για σε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φραν το διάβασα το άρθρο σου για τις γυναίκες, τραγικό.....αλλά πώς να βελτιωθεί η κατάσταση αφού σταματούν το σχολείο πολύ μικρές, δλδ νομίζω ότι δεν εξαρτάται από τις ίδιες αν θα πουν "όχι".....είδες η - δεν θυμάμαι το όνομά της τώρα - είπε όχι και ζει με έναν φόβο.....εγώ νομίζω ότι αν υπάρξει ένας οργανισμός που να τις υποστηρίζει αφιλοκερδώς και να μπορούν να πηγαίνουν εκεί οι γυναίκες που κακοποιούνται, αλλά και να τιμωρούνται οι άντρες....ίσως να αλλάξει κάτι και κυρίως η νοοτροπία των ανδρών!!!......και η μόρφωση των ανδρών από μικρή ηλικία, θα τους βοηθήσει να αλλάξουν την νοοτροπία τους :?

γενικά παντού οι γυναίκες πρέπει να προσπαθούν διπλά για να πετύχουν κάτι, πόσες γυναίκες υπάρχουν σε διευθυντικές θέσεις? συγκριτικά με τους άντρες.......φυσικά δεν συγκρίνεται με την κατάσταση εκεί, αλλά.....κακοποίηση υπάρχει και στις αναπτυγμένες χώρες, π.χ. την φίλη μου την χτυπούσε ο άντρας της για αυτό και τον άφησε!! :!:

φεύγω.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η Ρ. έκανε λίγο εμετό το πρωί, αλλά πιστεύω ότι είναι επειδή την πίεσα να πιεί το γάλα της, έκανε εμετό και έκλαιγε, κατεβαίνω κάτω και την βλέπω τρομοκρατημένη :lol::lol::lol::lol: ....χθες το κοριτσάκι μου δεν είχε καλή μέρα στο σπίτι :( όλοι της επιτέθηκαν, μια για την πόρτα, μια για κάτι άλλο......θα επανορθώσω σήμερα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααα!!!!

Τι κάνετε πανέμορφες μαμάδες??? :D:D:D Εμείς καλά!!!!

Χθες είχαμε μια σούπερ γεμάτη μέρα!Ψοφήσαμε κ οι 2 αλλά άξιζε νομίζω!Να σας πω τι κάναμε ή θα κόψετε τις φλεβες απο βαρεμάρα? :lol::lol::lol:

Πήγαμε που λέτε στο κόσμος κατα τις 12+!Ψωνίσαμε,κάναμε καρουσέλ κ τρενάκι,ξαναψωνίσαμε(δεν πήρα όμως ολα τα δώρα που ήθελα γτ την είχα ΧΩΡΙΣ καρότσι),φάγαμε τα 2 μας(το φαγητό παλι κόλλησε στο λαιμό :lol: ),θήλασε λιγάκι στο αυτοκίνητο(είχε κουραστεί πολυ κ είπα να της κάνω το χατήρι!),ειδε για λίγο τον μπαμπα της που μας έτρεχε να τσιμπήσει κ εκεινος κάτι κ τελος πήγαμε σινεμά!!!!!! :D:D:D Ήταν η πρώτη της φορα κ τα πήγαμε σχετικα καλά!Είδαμε το "Ο γιός του Αι βασίλη"!Μου άρεσε πολύ!Το ίδιο κ στην Αννυ απ'οτι κατάλαβα!

ϋστερα πήγαμε στο κοπερτί κ επιστρέψαμε κατα τις 9.30! :o:o:o Κομμάτια!!!Η Α ξεραθηκε άμεσα στον ύπνο!Το βραδινό της ήταν 2 μελομακάρονα στο αυτοκίνητο :oops::lol: 1η φορά-έπίσης- που τρώει!Ξετρελάθηκε!!!!

Το βράδυ(άφου την πήρα κοντά μου στο 1ο ξύπνημα" έφαγε κ μια τούμπα απο το κρεβάτι :( Κ η ηλίθια μάνα την μάλωσα κ μέσα στον ύπνο μου γτ "θα'πρεπε να ήταν πιο προσεκτική" :lol::lol::lol:L-) 1 εκ σχίσιματάκι!μεγειά! :P

Εσείς?Σας ψιλοδιάβασα πριν κοιμηθώ αλλα μάλλον ήδη κοιμόμουν όρθια!

Θυμάμαι ομως να νευριάζω με την Παναγιώτα :P !!

1ον Δλδ ρε κοπελιά τι είδους γυναίκα είναι η κουμπάρα που σας ανάγκασε να φωνάζετε το παιδι πχ ΑΝΝΥ αντι για αννα :lol: για να είναι διαφορετικό απο της πεθεράς???? :-w:-w:-w:-w:-w:evil::evil::evil::evil::)):)):))

Και 2ον Γτ δλδ μια νονά θα "έπρεπε" να παίρνει στο βαφτ. ότι κ στο παιδι της??? :o:o:o:o ΓΙΑΤΙ?>???Είπαμε τα αγαπάμε τα βαφτ. αλλα καμία σχέση με τα παιδιά!Εγώ δεν παίρνω φιρμες συνήθως κ λατρεύω ζαρα,h&m,σισλευ,μπενετον,ντι παμ!Αλλα αν πάρω ενα ριπλευ παπουτσάκι για την κόρη δε θα σκεφτω πως πρεπει να παρω και για τη βαφτ ριπλευ!... :roll::roll::roll:

Αναστασια τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς!!!! ;) Τα φιλια μου στο αγοράκι σου!

Αργυρώ τι εννοείς "τι να πω, δεν ξέρω, τέλος πάντων "???Κάνε μια αγκαλίτσα στη Ρεα κ απο μένα που την παραμαλώσατε την μικρή σκανταλιάρα! :D

Βενετία πως περάσατε στο πάρτυ σας???

Φραγκίσκα πότε λες θα έρεθςι Σαλόνικα?Θα βγουμε βράδυ? :lol::lol:8-}8-}8-} (το μυαλό μου στα γούστα!)

Κορίτσια η πεθερά μου άλλος άνθρωπος! :shock::shock::shock: Με την Άννυ τέλεια!Το μόνο "σφάλμα" είναι πως μπεμπεκίζει δλδ της μιλάει σαν μωρό.Κατα τ'αλλα μεχρι που τη ρώτησα ποια νύχτα προτιμάει να κατσει στο σπίτι(το εχει κανει μια φορά για μισάωρο νύχτα) την πρωτοχρ. ή τα χριστ.(για να βγω) και την άλλη να μεινει η μαμα μου κ εκείνη απάντησε "και τις 2 μέρες!Μην ζορίζεις τη μαμά σου"! :shock::D:D:D

Αφρο μεγειά τα ρούχα!!!! :D:D:D

Τελικά κάτι θυμάμαι!!!!

Θούλη με αγνοείς? [-([-([-(:-p:-p:-p

Νατασάκι μου ξενέρωτο! :-*:-*:-*:-*

Ιουλία κ εγώ συμφωνώ με Τόνια!!!Εκτός κ αν το θέμα είναι οικονομικό!Που δε νομίζω! :roll:

Επισης 1 μετρο! :o:o:ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Χρυσούλα γτ σου δίνως άδεια κάποιες μέρες?

Τονια τι τοσοδούλα κοιλίτσα!!!Βικυ τι τεραστιούλα!!!! :lol::lol::lol::lol:

Ελενα τα φιλια μου στο μηχανόβιο!!!Η Ε?Τα ίδια?

Σας χαιρετω προς το παρόν! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα .

και εγω ηθελα να την παω μεχρι τελους την τιμωρια αλλα ....

δεν του ειπαμε οτι δεν το πηραμε αρα δεν ειπα και ψεματα ,ο Μ πιστευε οτι το εχουμε στην σακουλα ,εμεις του λεγαμε οτι τα παιδακια που τσιριζουν δεν περνουν παιχνιδακια (οχι αν το αγορασαμε η το εχουμε και δεν του το δεινουμε) επεξε ρολο στην αποφαση μας οτι ηταν κουρασμενος πολυ ,νηστικος ,οτι πριν ενα μηνα δεν εκανε τιποτα στα τζαμπο και ηταν πολυ καλος ,το ποσο απελπισμενα και αληθηνα εκλαιγε και οτι εξω απο το μαγαζι οταν τον εβγαλα μου ζητησε μονος του συγνωμη αλλα εγω το τραβηξα γιατι δεν μου ηταν αρκετο αφου ακομα τσιριζε και εκλαιγε ....

οσο για το αν θα αφηνα τα παιδια μου καπου ....τι να πω ....ας μας βοηθησει ο Θεος να μην το σκευτουμε ποτε .....αλλα αυτην την στιγμη τον Μ θα τον αφηνα στην ποπη διπλα :twisted::twisted::twisted::twisted: για καμια μερα :twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol::lol:

χθες λεγαμε με τον Κ να αφησουμεκαπου τον Μ να παμε για ψωνια μονοι μας ...αλλα που ?η ποπη η καιμενη εχει και το μωρο της και αν αρχισει να θελει ο Μ να ερθει σπιτι τι να τον κανει ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααα :D:D:D

Αναστασια μου γιατι η νονα ειναι μονο μια, υποτιθεται εχεις μια πολυ καλη σχεση με ολη την οικογενεια και για αυτο το λογο το βαπτιζεις το παιδακι...

δεν ειπα να σκας τα 100ευρα αλλα μια φορα το χρονο μπορεις να παρεις κατι καλο στο πνευματικο σου παιδι. οταν οι νονοι εχουν λεφτα εγω το θεωρω ξεφτιλα να παιρνουν στο παιδι τους μονο μαρκες και στο βαπτηστηρι οτι να ναι...Αυτα...το κουρασα το θεμα..σορρυ..... :oops::oops:

Αν δεν εχουν δεν με πειραζει να μη φερουν και τιποτα....εννοειται αυτο!!!!

Παω να σας διαβασω. :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!

αχ γιωτα γολγοθας το γατι!!!! ευτυχως ολα καλα! :)

εγω τι να πω που η κουμπαρα μου παιρνει συνεχεια το δικο μου απο το λαπιν και θεωρει εφτελη τα ζαρα και τα hm τα οποια εγω αγοραζω για την βαφτισιμια μου..δεν το εχει πει βνεβαι ποτε μπροστα μου..φετος βεβαια που μπορω να διαθεσω μονο 50ε στο συνολο για χρισουγεννα και γιορτη(αγ. στεφανου) θα τα παρω και οτι θελει ας πει..αφου δεν εχω λεμε :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:( και εχει και το δευτερο που ολο και κατι πρεπει να του παω μερες που ειναι.. :?:?

παντως ααναστασια συμφωνω..αλλο το παιδι αλλο το βαφτιστηρι..και στο φιναλε οτι εχουμε παιρνουμε...αι στο καλο.. :?

θα ερθες παιδοτοπο παρασκευη καλε????

και οι υπολοιπες????????? εμεις θα παμε εινα ιδωρεαν!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

το παρτυ τελειο ητανε χασατε! :-p:-p:-p:-p

παναγιωτα τωρα βλεπω για την νονα...ετσι που το λες καλα το λες..αλλο να εχεις και αλλο να μην εχεις..γενιακ πιστευω οταν ψωνιζεις γενικα ζαρα π.χ. καλ οειναι να παιρνεις και δωρα απο εκει ή αμα ψωνιζεις λαπιν λαπιν και για δωρα..ετσι το σκεφτομαι.. :? ή αμα ψωνιζεις ζαρα γενικαι αλλα σου περισευουνε 10ε παραπανω να τα δωσεις για καλυτερο πραμα για το παιδι σου και οχι για το βαφτιστηρι.

νατασσουλα υπομονηηηηηηηηη :)

ιουλια αμα σταματησετε τωα του χρονου θα εχετε τα ιδια..παλι απο την αρχη θα γινεται με τις αρρωστις..ενω τωρα φαγατε τον γαιδαρο ρε κριμα ειναι... :?

αααα ΧΘΕΣ Ο ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΕΦΑΓΕ ΚΟΤΟΣΟΥΠΑ ΜΙΑ ΠΙΑΤΑΡΑ ΝΑΑΑΑΑΑΑ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΑΛΕΣΩ ΤΙΠΟΤΑ!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:

ΚΑΙ ΚΟΤΑ ΚΙΑ ΠΛΙΓΟΥΡΙ ΚΑΙ ΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!! ΕΙΜΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ!! :D

ΑΑΑΑ εχεθς ειχε γενεθλια ο αντρας μου και εγω κοιμηθηκα απο τις 11 :?:?:?:?

δε ντου εκανα τουρτα..του ειπα χρονια πολλα απογευμα..ποσο γαιδουρα ειμαι ρε γμτ???? :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγραφα Εγραφα..και με παταξε εξω :evil::evil::evil::evil::evil::evil:

Σε γγενικες γραμμες προσπαθουσ ανα πω αυτο που λεει η Παναγιωτα και η Βενετια..

μωρε Βενη το ξερω οτι χασαμε..αλλα τι να κανω η Ερμη μανα που με φαγαν οι γιατροι και τα νοσοκομεια!!

[smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif] για τον Φιλιππακο...

Αντε ρε συ..με το καλο απο δω και περα να το καθιερωσει

καλοε μη μασας..και εγω ξεχασα να πω χρονια πολλα του αντρα μου..και δεν του πηρα ουτε δωρο ουτε τουρτα..

Εμεις ειμαστε οπως το Λινκ που εβαλε η ΣΩΣΩ αλλα χωρις το θρησκευτηκο υποβαθρο..

λες ενσυνειδτητα τελικα να ειμαι σωστη Χριστιανη και να μη γιρταζω τα γεννεθλεια..μπουχαχαχα..εγω καλη Χριστιναη...εχω να πατισω σε εκκλησια απο τη βαφτιση της Θου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασιααααααααα :lol::lol: μαρη μου χεις νευρα εεεεεεεε;;;; :-?:-?:-w:-w

Αχ ..και δε μπορω να γραφω εδω μεσα για αλλους..το χειροτερο μου...

Ρε συ ..κοντεψαν να χωρισουν για το ονομα του παιδιου...και στη βαπτιση δεν μας μιλαγε γιατι ο ντρας μου και ο αντρας της ειναι κολλητοι.Ουτε στο παιδι δε μιλησε... :twisted::twisted:

δε θελω τωρα να γραψω αλλα...

οπως εχεις "πει" και εσυ καποτε οτν γραφεις κατι μονο εσυ ξερεις σε τι ψυχολογικη κατασταση εισαι και τι σκεφτεσαι εκεινη την ωρα.

Δεν εχω την απαιτηση να συμφωνειτε μαζι μου...οκ μαναρι;;;Φιλακιαααααααααα

Τωρα σου φυγανε τα νευραααααααα;;; :P:P:lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαλλον και εγω ειμαι καλη Χριστιανη γιατι σιχαινομαι οτι εχει να κανει με στολισμο Χριστουγεννιατικο..Χειροτερη απο Τη Χρυσα ειμαι... :lol::lol::lol:

Καλε ..Τονια..πω πω τι στυλακι εισαι ρεεεεεεεε;;Εγω ετσι ημουν 4 μηνων!!!!!

Και τα μωρα σου τι τελειαααααααααα!!! :x:x:x

Κοριτσια εσεις σε σινεμα ή θεατρο τα εχετε παει τα παιδακια σας;;Δηλαδη η Αννυ εκατσε "κυρια";;;

Εχω την εντυπωση οτι ο Νικολας απο το 1ο λεπτο θα βαρεθει.Ασε που συνεχεια θα ρωταει δυνατα "ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΕΙΠΕ ΑΥΤΟ;;;ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕΙ";;; :lol::lol:

Βύκι τι εγινε τελικα με την καμπυλη ζαχαρου;;πηρες αποτελεσματα;;;;

Βενη και εισ ανωτερα ρε κοριτσαρα.Παντα ετσι χαρουμενη να σε διαβαζω. :mrgreen:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα μου δεν ειπα να φερνει στο παιδι δωρο λαικης ενω μπορει να φερει κατι καλυτερο...Ομως διαφωνω πως πρεπει να φερνει δωρα ισης αξιας με αυτο που παιρνει στο παιδι επειδη "εχει λεφτα"...Εχω ακουσει παμπολλες φορες το "εσεις ειστε πλουσιοι" κ " Τι αναγκη εχετε εσεις" με εναν τροπο λες κ απο καπου κλεψαμε τα λεφτα(οχι εγω αλλα ο αντρας μου.) ή πως επειδη εχει καποια οικον. ανεση θα επρεπε να μοιραστει τα λεφτα του μετον κοσμο ολο(πχ να κερναει συνεχεια κ τετοια).Εγω δε βρισκω καμια διαφορα σε ανθρωπους που "εχουν' κ σε αλλους που "ειναι στεναχωρα".Εχω ιδιαιτερη σχεση με το χρημα,ελαφρως τσιγγουνα :P ή καλυτερα οχι σπαταλη, (δεν ενιωσα ποτε λεφτα αλλου ως δικα μου) κ φυσικα δεν θα παρω δωρο(ουτε στην Α ουτε στην βαφτ,αλλα η Α εχει περισσοτερες πιθανοτητες) 200ε ας πουμε ενα φορεμα μπεμπερι ή κατι τετοιο.Δεν παει να χτυπιεται η κουμπαρα μου κ να με λεει φτωχομπινου!!! :lol::P Η μια απο τις 2 ειναι τετοια...δλδ μπορει να μην εχει σπιτι δικο της,αυτοκινητο κλπ αλλα η φιρμα παει συννεφο.Αν ηθελα να της κανω τα χατηρια θα ΕΠΡΕΠΕ(μου το εχει πει εμμεσα επειδη το κανει η αλλη κουμπαρα της :o ) να παιρνω τουλ 1 φορα το χρονο 1 φιρματο φορεμα κ 1 ζευγ φιρματα παπουτσακια για το παιδι.Σορρυ...δεν ειναι αυτος ο ρολος της νονας!Η αγαπη δε μετριεται στα χρηματα ακομα κ αν τα εχεις να ρεουν.

Εγω σα νονα νιωθω πως(ΘΕΛΩ ΝΑ)ειμαι ενα ΔΙΚΟ τους ατομο(των βαφτιστ).Ολοδικο τους.Που θα τους αγαπαω με παρομοιο τροπο οπως οι γονεις.Χωρις να περιμενω ή να περιμενουν ανταλλαγματα!Και που θα μπορω πχ να πω μια σωστη κουβεντα στο παιδι,ισως να τους εξηγησω πραγματα που οι γονεις δεν μπορουν(πχ γτ της φωναξε ο μπαμπας της ενω δεν εκανε κατι κακο)...

Το παρακανα κ εγω!Αλλα ειναι βλακεια να σε βλεπουν σαν πορτοφολι γενικως...Δεν ξερω τι ακριβως εχεια στο μυαλο σου παναγιωτα μου...

γραψατε αλλα δε διαβασα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε λεγε τωρα που θα πας αυριο στη γιορτη σου και αστα αυτα... :D:D:D

Αλλωστε ο καθενας ξερει τι ανθρωπο εχει απεναντι του και τι να περιμενει.. ;)

Μαγδα μιας και σε βλεπω μεσα...το σιντι "ΜΕ τη Μαριζα τραγουδω Ελληνικα μαθαινω" ειναι καλο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βενη δεν διαβασες το λινκ [smilie=love5.gif]

Σε γεννικες γραμμες λεει πως οι πρωτοι Χριστιανοι δεν γιορταζαν τα Χριστουγεννα και οτι δεν γιορταζαν κανενος γεννεθλεια ουτως η αλλως ποσο μαλλων τα γεννεθλεια του Χριστου , και οτι τα Χριστουγεννα οπως τα γιορταζουμε σημερα ειναι παγανηστηκο εθημο..

η Αθηλει αειναι πως οπως γιορταζουμε τα Χριστουγεννα..καμια σχεση δενε χει με την ενσαρκωση του θεαΝΘΡΩΠΟΥ .

Αλα επειδη βαριεμαι και δενε χω χρονο να το αναλυσω περισσοτεροπ..βγαινει πως ναι ειμαι καλη χριστιανι..χιχιχι..εγω και η Παναγιωτα!!!

Τασια dear αυτο που εγραφα και σβηστηκε γκρρρ..ειναι αυτο ακριβως που ηθελε να πει η παναγιωτα..

διλαδη οτι ειναι κατα καποιον τροπο ακομψο να εμφανιζεις το παιδι σου ντιμενο φιρματα ακομα και στο κοκκαλακι των μαλιων αλλα να φερνεις στο βαφτιστιρι ενα δωρο λαικης..

οχι οτι την πειραζει..αλαλ οτι ειναι ακομψο..

και εγω θα το θεορουσα ακομψο..

αλαλ επειδη ειμαι ανθρωπος που ποτε δεν περιμενει απο αλλους κατι κυριως στο θεμα υλικο δεν δινω σημασια σε αυτα που μου φερνει η νονα..

ΟΚ δενε χει φορεσει το 90%..ΟΚ καποια ισως να τα αγοραζει οντως απο τη λαικη και η πεθερα μου τα εχει αποκαλεσει ουκ ολιγες φορες φτινιαρικα σκουπιδια..εγω την ευχαριστω ΠΑΝΤΑ για οτι και να μας φερνει και χαιρομαι γι'αυτα..γιατι αν μη τη αλλο θα τα χαρουν καποια λιγοτερο προνομοιουχα παιδια απο τα δικα μου- τα δινω συνηθως σε μαι οικογενενια που εχει αναγκη-.

Την ευχαριστω ειλικρινα για ΟΤΙ και να φερει ακομα και εαν φερει ενα απλο γλυφειντζουρι και φυσικα οτι και να φερει δεν αλλαζει σε τιποτα την αξια αυτου που θα της δοσω εγω..

απλα ειδικα φετος ερχετε και κουβαλαει δωρα για ολους..και εκει που νομιζα οτι θα τη γλυτοσω με ενα σετακι κολιες σκουλαρικια των 25 ευρω και ενα τσουρεκι Τερκενλης..θα παρω και αλλο ενα δωρακι γιατι δεν νιοθω ΕΓΩ καλα οχι γιατι ΠΡΕΠΕΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα μου εγραψες ακριβως οτι ειχα στο μυαλο μου αλλα αδυνατουσα να γραψω...Ακομψο..οπως το λες... ;)

Ειδα και την Αναστασια Μπεμπουλης που εγραψε χθες.Λεει οτι ο Σπυρακος παει καλυτερα στον παιδικο.Μακαρι!!!!

Ιουλια μοτ ο μονος και σοβαροτερος λογος για να τον σταματησεις ειναι οι ιωσεις που κολλαει εκει.

Δεν βρισκω καποιον αλλο λογο ..αλλα και αυτος ειναι πολυ σοβαρος.

Μητσακι ειδα που αρχισατε τις στερεες..Μπραβο σας.Καλη αρχη και καλα γευματα.Μην αγχωνεσαι τωρα στην αρχη.Σιγα σιγα και με υπομονη.Υπολογισε μισαωρο για το καθε γευματακι σας.

Εσυ πως εισαι γενικοτερα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...