Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γέννησε η Mammycool Έλενα!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 112
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΕΛΕΝΑ!:) :) :) :) :) ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ ...ΑΓΓΕΛΑΚΙ ΣΚΕΤΟ Ο ΑΝΤΡΑΚΛΑΣ ΣΟΥ!!!!!!!!!!ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ????ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΚΕΤΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΕΛΕΝΑ!:) :) :) :) :) ΔΕΝ ΕΧΩ ΛΟΓΙΑ ...ΑΓΓΕΛΑΚΙ ΣΚΕΤΟ Ο ΑΝΤΡΑΚΛΑΣ ΣΟΥ!!!!!!!!!!ΠΩΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ????ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΚΕΤΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπημένες μου φίλες, σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!!!

Αν κι εσείς λέτε ότι είναι ομορφούλης, τότε δεν είμαι η μόνη που το πιστεύει! Αν και νομίζω ότι για κάθε μάνα, το δικό της το μωρό είναι το ομορφότερο του κόσμου ;-)

Συγγνώμη που δεν προλαβαίνω να απαντήσω σε καθεμιά σας χωριστά, θα το ήθελα πολύ γιατί με συγκινείτε με τα γλυκά σας λόγια! Να είστε καλά και με το καλό εύχομαι στις εγκυούλες και σε όσες περιμένουν το τεστ να βγει θετικό! Στις ήδη μανούλες, υγεία και προκοπή στα παιδιά τους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αγαπημένες μου φίλες, σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας!!!

Αν κι εσείς λέτε ότι είναι ομορφούλης, τότε δεν είμαι η μόνη που το πιστεύει! Αν και νομίζω ότι για κάθε μάνα, το δικό της το μωρό είναι το ομορφότερο του κόσμου ;-)

Συγγνώμη που δεν προλαβαίνω να απαντήσω σε καθεμιά σας χωριστά, θα το ήθελα πολύ γιατί με συγκινείτε με τα γλυκά σας λόγια! Να είστε καλά και με το καλό εύχομαι στις εγκυούλες και σε όσες περιμένουν το τεστ να βγει θετικό! Στις ήδη μανούλες, υγεία και προκοπή στα παιδιά τους!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας ζησει ειναι σκετη γλυκα

πολυ ομορφος μπεμπης ειναι λογικο να σου εχει κλεψει την καρδια και το μυαλο ειναι απλα υπεροχος και οι φωτογραφιες ειναι χιλιες λεξεις

οταν με το καλο επιστρεψεις εστω και λιγο στην κοινη πραγματικοτητα θα θελαμε να μαθουμε λεπτομερειες για τον τροπο της γεννας σου

και παλι να σας ζησει:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να σας ζησει ειναι σκετη γλυκα

πολυ ομορφος μπεμπης ειναι λογικο να σου εχει κλεψει την καρδια και το μυαλο ειναι απλα υπεροχος και οι φωτογραφιες ειναι χιλιες λεξεις

οταν με το καλο επιστρεψεις εστω και λιγο στην κοινη πραγματικοτητα θα θελαμε να μαθουμε λεπτομερειες για τον τροπο της γεννας σου

και παλι να σας ζησει:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα, κοριτσάκι μου, να σας ζήσει.

Τώρα το είδα, αν και αναρωτιώμουνα μέρες τώρα για σένα.

Είναι όντως κουκλί το μωράκι σας. Να είναι γερός και δυνατός και να σας ξεμυαλίζει πάντα. Απόλαυσε το θαυματάκι σου και κάντου πολλές πολλές αγκαλίτσες.

Φιλάκια.

909008zjlg6nboev.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα, κοριτσάκι μου, να σας ζήσει.

Τώρα το είδα, αν και αναρωτιώμουνα μέρες τώρα για σένα.

Είναι όντως κουκλί το μωράκι σας. Να είναι γερός και δυνατός και να σας ξεμυαλίζει πάντα. Απόλαυσε το θαυματάκι σου και κάντου πολλές πολλές αγκαλίτσες.

Φιλάκια.

909008zjlg6nboev.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...