Μετάβαση σε περιεχόμενο

Γέννησε η Mammycool Έλενα!!!


Recommended Posts

Κορίτσια δεν ξέρω λεπτομέρειες, αλλά μόλις είδα στο facebook ότι άρχισαν να στέλνουν ευχές στην Mammycool Έλενα για τη γέννηση του γιου της!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 112
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Αχ Έλενα μου να σου ζήσει το καμάρι σου!!!! Εϋχομαι να είχες έναν τέλειο τοκετό! Ανυπομονούμε να μας πεις τα νέα για το καινούργιο μέλος της οικογένειας! Να είστε πάντα καλά και τόσο ευτυχισμένοι όσο τώρα!

Σε φιλώ γλυκά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ Έλενα μου να σου ζήσει το καμάρι σου!!!! Εϋχομαι να είχες έναν τέλειο τοκετό! Ανυπομονούμε να μας πεις τα νέα για το καινούργιο μέλος της οικογένειας! Να είστε πάντα καλά και τόσο ευτυχισμένοι όσο τώρα!

Σε φιλώ γλυκά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NAI ΚΟΡΙΤΣΙΑ, και εγώ που επικοινωνώ μέσω πμ μου είχε γράψει ότι την Δευτέρα θα έκανε εισαγωγή, μάλλον θα γέννησε το αγοράκι της, δεν έχουμε παρά μόνο να περιμένουμε νέα της.

Να της ζήσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NAI ΚΟΡΙΤΣΙΑ, και εγώ που επικοινωνώ μέσω πμ μου είχε γράψει ότι την Δευτέρα θα έκανε εισαγωγή, μάλλον θα γέννησε το αγοράκι της, δεν έχουμε παρά μόνο να περιμένουμε νέα της.

Να της ζήσει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ!ελενα μου και μου το ειπες χθες οτι

ισως θα γιορταζουμε μαζι τα γενεθλια τους!!

17 Νοεμβρη σημαδιακη μερα!

να σας ζησει το αγορακι σας

παντα γερο και καλοτυχο!:kiss:

φιλια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ!ελενα μου και μου το ειπες χθες οτι

ισως θα γιορταζουμε μαζι τα γενεθλια τους!!

17 Νοεμβρη σημαδιακη μερα!

να σας ζησει το αγορακι σας

παντα γερο και καλοτυχο!:kiss:

φιλια:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eλενακι μου επιτελους!!Συγχαρητηρια!!!Να χαιρεσαι το αγορακι σου !!!Να τον καμαρωσετε οπως ονειρευεστε!!Να ειναι παντα χαρουμενος υγειης και καλοτυχος!!!Περιμενουμε φωτο!!Πολλα φιλια!!

glitterfy050405973D33.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eλενακι μου επιτελους!!Συγχαρητηρια!!!Να χαιρεσαι το αγορακι σου !!!Να τον καμαρωσετε οπως ονειρευεστε!!Να ειναι παντα χαρουμενος υγειης και καλοτυχος!!!Περιμενουμε φωτο!!Πολλα φιλια!!

glitterfy050405973D33.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα μου, πολλα πολλα συγχαρητηρια!!!!:woohoo: να σας ζησει ο μικρουλης σας, να τον χαιρεστε!!!! κι εσυ σιδερενια!!! περιμενουμε τα νεα σου οταν με το καλο γυρισετε στο σπιτακι σας!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενα μου, πολλα πολλα συγχαρητηρια!!!!:woohoo: να σας ζησει ο μικρουλης σας, να τον χαιρεστε!!!! κι εσυ σιδερενια!!! περιμενουμε τα νεα σου οταν με το καλο γυρισετε στο σπιτακι σας!!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα να σας ζήσει το αντράκι σας …τις καλύτερες ευχές μου για μια ζωή γεμάτη ωραίες μυρωδιές και όμορφες εικόνες ……..

Πάντα γερό και καλότυχο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλενα να σας ζήσει το αντράκι σας …τις καλύτερες ευχές μου για μια ζωή γεμάτη ωραίες μυρωδιές και όμορφες εικόνες ……..

Πάντα γερό και καλότυχο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κοριτσια κ εχθές ρωτούσα για την Ελενα...Να της ζήσει ο μπέμπης...ελπίζω να μην πονεσε κ να πήγε με ραντεβού....Να εινα παντα καλά και περιμενουμε νέα τους.....ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ....:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κοριτσια κ εχθές ρωτούσα για την Ελενα...Να της ζήσει ο μπέμπης...ελπίζω να μην πονεσε κ να πήγε με ραντεβού....Να εινα παντα καλά και περιμενουμε νέα τους.....ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ....:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...