Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Ιανουαρίου-Φεβρουαρίου 2012!Νο3!γεννάμε!!!


Recommended Posts

Εγκυούλες και μανούλες πέρασα να πω απλά μια καληνύχτα σε όλες!

Τώρα ξεμπέρδεψα με τις τελευταίες δουλειές, έκανα το μπάνιο μου, το ξύρισμα κτλ και είμαι πλέον έτοιμη να υποδεχτώ την μπεμπούλα μου!!! Σας ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια! Με συγκινείται όλες! Σήμερα είμαστε αρκετά συγκινημένοι και εγώ και ο άντρας μου και λίγο ανχωμένοι σαν πρωτάρηδες! Αλλά οκ το ελένχουμε μέχρι στιγμής. :)

Σας αφήνω να πάω να προσπαθήσω να κοιμηθώ γιατί αύριο μας περιμένει δύσκολη μέρα! Λογικά το απογευματάκι προς βραδάκι θα έχετε νέα μου!

Καληνύχτα κορίτσια και φιλιά πολλά σε όλες σας! :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 979
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα........

μαντι μου γλυκια εφτασε η ωρα.........σε λιγο θα εχεις την μπεμπουλα σου αγκαλιτσα.....με το καλο κουκλα μου.....

nan τι επαθες;;;;

φλωριανα ειναι απιστευτο το συναισθημα να ερχονται στην αγκαλια σου 2 αντρακια και να σε γεμιζουν φιλια............

τζενουλα φιλια στη μικρη σου......

κικη αντε καλες αγορες....και εμεις σημερα θα φτιαξουμε μελομακαρονα και αυριο κουραμπιεδες......

χθες ηρθε η παιδιατρος.....η μικρη πηρε 300γρ εναμιση ποντο στο υψος και ειναι μια χαρα.....εχει βεβαια μια μικρη ομφαλοκηλη αλλα δεν ειναι τιποτα θα φυγει απο μονη της......επισης μου ειπε οτι αφου η μικρη δεν εχει κανει μεχρι στιγμης κολικους μαλλον θα την γλιτωσουμε........γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!

αυτα τα νεα μας.......

σας γλυκοφιλω γλυκιες μου κοιλουμπιτσες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κουκλες!!!

Μπουρικ μπρραβο, μια χαρα η μπυμπα.. μακαρι να γλιτωσατε και τους κολικους να μην εχετε γκρινιες!!

Κικη μου βαλε το βρακι αναποδα γιατι σιγουρα σε ματιαζουν τετοια κουκλαρα!! :) Καλα αυτη πια η αντιληψη οτι επειδη εχεις διδυμα θα γινεις τεραστια ποτε θα ξεπεραστει? :? Εγω σιδερωνω καθιστη παντως δεν το ρισκαρω, ειπαμε εχω και εμπειρια στις λιποθυμιες!! :P Ευχαριστουμε για τις πληροφοριες για τα εμβολια...

Φλωριανα τι καλος ο μικρος σου, θα πρεπει να καμαρωσες πολυ με τον που τον ειδες!!

Ελινουλινι με γεια τα πραγματακια..

Ναν μου τι εγινε? Εισαι πεσμενη ή κουρασμενη? Ελπιζω να περασει γρηγορα...

Σημερα η μεγαλη μερα της Μαντι μας και της μπεμπουλας της!!! Το απογευματακι με το καλο θα εχουμε νεα.. :):)

πολλα φιλια σε ολες, εχω λιγη δουλιτσα για το γραφειο σημερα.. θα σας βρω αργοτερα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσαρες,

Ολο το σκ δεν μπηκα δεν ειχα ιντερνετ και τωρα που ηρθα δουλεια ειπα να το εκμεταλευτω...

μαντι μου πανετοιμη με το καλο σημερα να πανε ολα καλα και να εχεις την μπεμπουλα σου υγιεστατη στην αγγαλιτσα σου , περιμενουμε νεα σου φιλια πολλα !!

Ναν μου τι εχεις?ελπιζω τιποτα οτι και να ναι οπως ηρθε να φυγει !! κι εγω αυτες τις μερες δεν ειμαι και πολυ καλα τοσο σωματικα οσο και ψυχολογικα μακαρι να μου περασει γρηγορα...

Κωνσταντινα μου υπομονη με την ινσουλινι λιγο πολυ λιγο εμεινε λιγο υπομονη :)

twiggy μου ναι πολυ μελαγχολικη η κυριακη και παρολο που ηραν αρκετοι φιλοι σπιτι εγω δεν το απολαυσα και ιδιαιτερα α και ολο το σκ ειχα αυτο το αισθημα που περιεγραφες σαν να ειχα φαει μπουνια κατω απο το στηθος :shock::shock:

Κικι μου χαχαχχααχαχ την θαβεις κανονικοτατα την πεθερουλα σου χαχαχααχ.....αγγελαδιτσα ε ? θα χουν σκασει που σε βλεπουν κορμαρα και διδυμομανουλα, εγω θα σου λεγα να τα φορεσεις ολα αναποδα σημερα οχι μονο το βρακακι :lol::lol:

Ανθρωπακι πολυ συγκινητικο η μαιμουδιτσα σου ειναι πολυ γλυκια και τρυφερη !! να σου ζησει να τη χαιρεσε και με το καλο το δευτερο μωρακι να σας γεμισει ακομα περισσοτερη αγαπη !!!

Μπουρικ μακαρι να τη γλιτωσετε με τους κολικους γιατι ειναι μεγαλο βασανο μου χουν πει!!

Φλωριανα τι καλα που ο γιοκας σου λει ποιματακια φανταζομαι την περιφανεια σου !!αυτες οι στιγμες ειναι απιστευτες :):)

Ελινουλινι ολο βολτουλες και φαγακι μπραβο μπραβο, μεγεια τα πραγματακια....

Φιλακια σε ολες τις κοιλουρες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalnmeroudia k apo mena ti m kanete????

maDi me t kaloooooooooooooooooooo!!!!!!!!!!!!!!anupomonoume!!!!

nan m ti exeis????elpizw na einai apla akefies!!!

kiki m ftuse t korfo s xaxaxaxaxaxaxa

elinoulini megeia!!!ax emeis apo rouxalakia akoma tpt d exoume parei :-s

twiggy thx gia tis plnrofories 8nlasmou...ara emeis kiki d xreiazetai n'allazoume stn8os gia na energopoin8ei t ena sto ena t allo sto allo kai mia xara 8a energopoin8oun kai ta2 etsi d einai :roll:

kon/na m upomovn gia kalo einai 8a perasei k auto!!

filakia se oles tnv kalnmera m kai milameeeeeee

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera kouklitses mou!!!ti kanete??

madi mou me to kalo na pareis agkalitsa to mwraki sou!!!na einai gemato ugeia kai na to xareis!!!!

ax vre anthropaki polu mas sugkinhse h mikrh sou..den 8eloume kai polu na mas piasoun ta klamata..pantws einai polu glukia!!!

kiki mou kai esu me thn pe8era sou ta exeis e???ti exoume pa8ei me autes tis pe8eres...emena otan ths eipa oti 8a kanw insoulinh to mono pou mou eipe htan "o xristos kai h panagia den pisteuw na pa8ei tipota to mwro" xestike gia mena kai ksafnika edeikse endoiaferon gia to mwro pou toso kairo den exei xaidepsei mia fora thn koilia mou..ti kruos an8rwpos!!giauto vale vrakia anapoda.. :lol::lol::lol:

bourique makari na glutwsete tous kolikous!!!

twiggy ontws htan melagxwlika ex8es alla egw vghka gia pswnia me ton antroulh mou kai to apogeuma gia kafe kai den katalava pws perase h mera :P:P:P vevaia pristikan ta podia mou toso pou nomiza oti exoun ginei ena me to papoutsi..

nan ti epa8es???elpizw na mhn einai tipota kai prospa8hse na ta kaneis ola pera..

koritsia euxaristw gia thn sumparastash gia thn insoulinh..einai ligo duskolo alla eipame ola gia ta mwrakia mas na einai kala kai 8a mas antamoipsoun me to parapanw :P:P

auta pros to paron..elpizw na ma8oume grhgora nea apo thn madi..

fila se oles!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ......MADI ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ.....ΣΗΜΕΡΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΡΑ ΣΟΥ.........ΡΕ ΚΟΤΙΤΣΙΑ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΑΥΤΟ Η ΜΟΝΟ ΕΓΩ......ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΚΙ ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΗΣΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΩ.......ΠΟΛΥ ΑΝΥΠΟΜΟΝΗ ΕΓΙΝΑ....ΤΕΤΑΡΤΗ ΕΧΩ ΓΙΑΤΡΟ ΛΟΓΙΚΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ ΚΑΙ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΤΟΥ ΡΑΝΤΕΒΟΥ....ΜΗΝ ΜΟΥ ΤΟ ΑΦΗΣΟΥΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ...ΑΝ ΚΑΙ ΜΕ ΕΙΧΑΝ ΠΕΙ 5 -7 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΟΤΙ ΚΑΠΟΥ ΜΠΕΡΔΕΥΤΗΚΑΝ ΓΙΑΤΙ ΤΟΤΕ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗΝ 39 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΕΝΩ ΑΠΟ ΟΤΙ ΞΕΡΩ ΚΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΔΙΑΒΑΣΕΙ Η ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΓΙΝΕΤΑΙ 38 ΕΒΔΟΜΑΔΑ....ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ.......ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΣΥΓΚΙΝΗΣΗ...ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΗΜΟΥΝ ΟΤΑΝ ΕΒΛΕΠΑ ΤΑ ΑΝΙΨΙΑ ΜΟΥ....ΚΛΑΜΑ Η ΚΥΡΙΑ....Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΠΗΓΕ ΠΑΙΔΙΚΟ ΟΠΟΤΕ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΝΟΙΩΣΕΙ ΑΚΟΜΑ ΩΣ ΜΑΝΑ ΑΛΛΑ ΩΣ ΘΕΙΑ..... :lol::lol::lol: ΦΙΛΙΑ ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ.........

uJBhp2.png

Pu1hp2.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοιλουμπίτσες!!!!!

Άντε με το καλό να μας έρθει το 3ο μωράκι μας!!!!!

Σκιουράκι και εγώ καμιά φορά το σκέφτομαι, να ξυπνήσω να έχει έρθει η ώρα που γεννάω!!!!! αχ θα περάσει ο καιρός όπως έχει ήδη περάσει.....

Κωνσταντίνα επίθεση κανονική στις πεθερές :lol::lol: δεν ήμουν έτσι, είμαι καλή καλή μέχρι αηδίας, αλλά άμα με πειράξεις :twisted: αλίμονό σου..... άσε που την περιμένω την Πέμπτη, έρχεται από το χωριό για τα Χριστούγεννα μαζί με την ανηψιά, και το μόνο θέμα καθημερινά θα είναι το φαγητό, τι θα φάμε, θα σας έχω πολλά νέα έκείνες τις μέρες θα σας ζαλήσω, σε σας κορίτσια θα ξεσπάω :lol::lol:;)

Μεγειά και τα ρουχαλάκια Κωνσταντίνα μου!!!!!

Εβάκι ξεκίνα αγορές γιατί σε λίγο δεν θα αντέχεις πολύ να τρέχεις και να ψάχνεις..... Θα σου στείλω πμ για κάποια πράγματα που μου είπε για το θηλασμό στα δίδυμα........

twiggy έχουν μεγάλο κόμπλεξ και τους αρέσει να ανακατεύονται στα πάντα...έχεις ιδέα από Αρβανίτες? απαπαααααα :lol::lol: επειδή είχε και η αδερφή της πεθεράς μου και η ξαδέρφη δίδυμα και ήταν μπάζα νομίζουν ότι όλες θα γίνουν, αλλά αυτές το έχουν κληρονομικό, γιαγιά, θείες, ξαδέρφες όλες έτσι είναι :lol::lol:=)) Καθιστή σιδέρωνα ευτυχώς και πίεση μέτρησα μια χαρά ήταν. Από και πέρα θα προσέχω πολύ, μετά από αυτά που μας έχεις πει και εσύ με τις λυποθιμίες.......

Σοφάκι για ανέβα λίγο, δεν σε θέλω πεσμένη τώρα...πως πάνε οι ετοιμασίες με το δωμάτιο?

Μπουρεκάκι μια χαρά η μπουμπού μας!!!! μπράβο, άντε γλυτώσατε και τους κολικούς!!!! έχω ακούσει ότι στα αγόρια εμφανίζονται πιο συχνά οι κολικοί......

ΝΑΝ μου εύχομαι όλα καλά να είναι και μόνο να στραβοξύπνησες..... ;)

Αααα ανθρωπάκι πως πάει η διδυμομανούλα κολλητούλα σου? συνέχεια το σκέφτομαι να σε ρωτήσω και όλο το ξεχνάω, θα σου πω σήμερα και για το στρωματάκι από το ΙΚΕΑ, εσύ δεν με είχες ρτωτήσει?

Άντε σας αφήνω τώρα, να κάνω καμιά δουλίτσα και θα τα πούμε αργότερα.....

ΦΙΛΟΥΡΕΣ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε Κωνσταντινα μου, τι κακια ηταν αυτη που πεταξε η πεθερα σου γκρρρρρρ ημαρτον......εσενα απο το ενα αυτι να μπαινει απο το αλλο να βγαίνει ποπο δεν το πιστευω οτι υπαρχουν και τετοιες !! Η ασχετη αφου δεν ξερει τι το ανοιγει το ριμαδι της και σε νευριαζει ουφφφφ

Κι εγω σκιουρακι δεν μπορω ειμαι τοσο ανυπομονη που δεν παιρνανε οι μερες με τιποτααααα......

Κικι μου τελειωσε η ντουλαπιτσα και το βαψιμο (γυρισα σπιτι επιτελους και προσπαθω να προσαρμοστο παλι) παρειγγειλα και το καροτσι και περιμενω αυριο μεθαυριο να μας το φερουν , μετα θελω να ξεκινησω τα ψωνια απο Ιανουαριο(γιατι τωρα γινεται χαμος στα μαγαζια) δεν εχω παρει ακομα τιποτα απολυτος (μονο κατι πραγματακια που μου τα εδωσαν απο προηγουμενα μπεμπακια ρελαξ, καθισματακια και τετοια)....

Ν ανεβω ναι πρεπει :cry: δεν ξερω τι επαθα παλι ουφ αυτο το αγχος μου !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μόλις μου έστειλαν το πακέτο από τα babylino........ έχει ένα πακέτο με μπεμπιλίνα 28τεμ. , 1 πακέτο σερβιέτες, ένα πακέτο μωρομάντηλα, και ένα πακέτο βαμβάκι, όλα κανονικό μέγεθος.... μπράβο δεν το περίμενα νόμιζα ότι θα ήταν απλά διαφημηστικά, έχει και εκπτωτικά κουπόνια.... όσες δεν έχετε πάρει ακόμα πάρτε τηλ. να σας τα φέρουν!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφάκι μου θα ανέβεις τώρα με τα ψώνια!!!!!!

Κωνσταντίνα καλά σου λέει το Σοφάκι από την μια να σου μπαίνει και από την άλλη να σου βγαίνει....και 'μενα με έχουν ζαλήσει αν πίνω γάλα (γιατί δεν πίνω με φέρνει φούσκωμα με πειράζει , για να βγουν γερά τα παιδιά και να τρώω, λες και είμαι χαζή εγώ και δεν θέλω το καλό τους, μόνο αυτοί νοιάζονται.......... άντε μην πω τίποτα..... :twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια. Βροχερη μέρα σήμερα, χριστουγεννιάτικη!!! Ναν μου ελπίζω αυτός να είναι κι ο λογος που έχεις ακεφιες.

Σας ευχαριστώ ολες για τα καλα σας λόγια. Πραγματικά ένοιωσα καταπληκτικά, δάκρυσα λιγάκι να σας πω την αλήθεια την ώρα που το έλεγε, αλλα δεν το άφησα να φανεί.... Είναι και οι ορμονες....

Σήμερα έκανα γενική αίματος να δούμε αν αναιβηκε ο αιματοκριτης μου και καλλιέργεια κολπικου υγρού (αυτο δεν ξέρω γιατι μου είπε ο γιατρός να το κανω αλλα γενικά έχω διαβάσει ότι καλο είναι να εξετάσουμε πριν την γέννα για να μην έχουμε μικρόβια και περάσουν στο παιδι απο τον κόλπο, δεν γνωρίζω βέβαια κατα πόσο ισχύει αυτο και στον γιο μου δεν μου είχε δώσει να κανω τέτοια εξέταση). Την Πέμπτη θα βγουν τα αποτελέσματα, άντε να δούμε.

Madi μου ελπίζω να έχεις γεννήσει ήδη και να μην ταλαιπωριθηκες, αν και είπαμε όταν δούμε το Μωρούλι όλα ξεχνιούνται. Περιμένουμε νεα..

Φιλακια σε ολες κοριτσάκια, πάω να τσακισω τους λαχανοντολμαδες μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φλωριάννα πολύ φυσιολογικά δάκρυα, εγώ έβλεπα τα ανηψάκια μου και μικρή της κολλητής μου που της έχω πολύ αδυναμία με έπιαναν τα ζουμιά...... άσε που όταν κλαίει ο ανηψιός μου ο μεγάλος :cry::cry: (του 'χω μεγάλη αδυναμία) με έπιανα και μενα τα κλάμματα :lol::lol::lol:

Αυτό ισχύει με τα μικρόβια, άμα έχουμε κάποια κολπίτιδα ή μύκητες, όταν γεννάμε φυσιολογικά περνάει και στο παιδί... καλά έκανε και σου είπε να κάνεις καλλιέργεια.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sofia ase den mporeis na fantasteis xalia h pe8era..osa mporw ta paravlepw alla den ginetai ola..

kiki mou auto h8ela na pw kai egw les kai emas den mas endoiaferei h ygeia tou mwrou autes perimenoume ksafnika..

flwriana kala apotelesmata kopela mou!!!emena o aimatokriths einai 33.5 alla eksetash kolpikou ygrou den mou exei kanei.

kiki poso kairo prin phres thl na sou steiloun ta deigmata babylino??giati emena den mou hr8e tipota akomh..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα μελλουσες μανουλες,τι κανετε??Ποσα γραψατε παλι βρε θηρια????Καταρχας,Μαντι με το καλο,τωρα λογικα θα την εχει αγκαλιτσα τη μικρη εεε????????Κατερινα καλα εκανες και πηγες σε αιματολογο!!Κικη,τι γλυκια κοιλιτσα ειναι αυτη,σου σχολιασα και στο φ/β,φτου φτου!!Να βαλεις και ματακι και το βρακακι αναποδα και ολα,χαχα!Αυτο που κανουν ποτε δεν το καταλαβα,δεν ειναι καλοπροαιρετα σχολια αλλα κακοβουλα,δλδ γιατι να γινεις αγελαδα δεν καταλαβα???Το ιδιο μου λεγαν και μενα και οταν ακουσαν οτι εχω παρει 6 κιλα εμειναν ετσι :shock: ,στην αρχη λεγανε θα παρεις πολλα κιλα,μετα που βλεπαν οτι δεν επαιρνα λεγαν ελα απο τον 7ο και μετα θα παρεις 20 κιλα και τωρα που μπαινω στον 9ο δεν εχουν τι να πουν,χαχα!!!Κι εμεις κοντευουμε κοριτσια,πηγαμε χθες για καρδιοτοκογραφο μια που η μικρη εχει κατεβει λιιιιγο και ολα καλα,συσπασεις δεν εχω ακομα αλλα ειπε ο γιατρος απο τις 10 Γεναρη περιμενουμε(μεχρι τις 19)και να φτιαξω βαλιτσα καλου κακου :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και παλι!!

ροζε μου κοντευεις κι εσυ πωπω!! μετα τη μπεμπα της Μαντι ερχεται η δικια σου!!! ετοιμασου σιγα σιγα να μην αγχωνεσαι! μια χαρα εισαι με τα κιλα,μπραβο, ολες μια χαρα τα παμε! ;)

Κι εμενα μου ηρθαν σημερα τα δειγματα babylino και χαρηκα πολυ!! Ειχα γινει μελος αλλα τους εστειλα και μαιλ, οχι πολυ καιρο πριν. Εχω παρει και στη λιμπερο αλλα ειπαν θα τα στειλουν στο μαιευτηριο..

Φλωριανα κι εμενα μου εχει καλλιεργεια κολπικου μεσα στον 9ο.. νομιζω καλο ειναι να τα βλεπουν αυτα γιατι αν υπαρχει κανενα μικροβιο εκει δημιουργει θεμα.

Ελπιζω να εχετε ανεβει λιγακι παρα τον καιρο! Κουραγιο με τις πεθερες,εγω ευτυχως ειμαι πολυ τυχερη σε αυτο το θεμα! Κι οπως ειπαμε απο το ενα να μπαινει , απο το αλλο να βγαινει!! :lol:

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose d κοντευεις και εσυ.......αχ!!!!!!περναει ο καιρος.......ποτε ειδαμε το θετικο τεστ ποτε εχουμε αγκαλιτσα τα μωρακια μας........αχ!!!!!!!!!!!!ωραιες στιγμες....

αντε με το καλο......

εμενα κοριτσια αυτος ο καιρος πολυ μου αρεσει.....ειδικα τωρα που θελοντας και μη ειμαι κλεισμενη στο σπιτι μια χαρα μου καθεται..........αλλα τα μικρα εχουν ψιλομουρλαθει απο την κλεισουρα.......

εγινα και εγω μελος στο babylino και αναμενουμε............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εχω γινει κι εγω μέλος στο babylino αλλά δεν έχουν στήλει κάτι ακόμα και κοντευουν 3 εβδομάδες. Μήπως πρέπει να τους παρω τηλ;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλήθεια Γιωτούλα, με τον θηλασμό πως τα πας;; το πιανει το στήθος η μικρή;; Τλαιπωρήθηκες πολύ;; Την είχες δίπλα σου στο μαιετυηριο συνέχεια ή στη φέρνανε;; Δωσε οδηγείες προς ναυτηλομένους, μπας και τα καταφέρω αυτη τη φορά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια εγώ είχα γίνει μέλος, τους έστειλα mail, αλλά πήρα και τήλ. Στα libero και εμένα μου είπαν ότι θα μου τα δώσουν στο νοσοκομείο twiggy....

Μπουρίκ και εμένα μου αρέσει αυτός ο καιρός!!!!!!

Κορίτσια μόλις γύρισα από τα ΙΚΕΑ!!!! Πήραμε την κούνια !!!!! ΄πήρα την άσπρη που γίνεται μετά και κρεβατάκι και θα την παώ στο χωριό στην μαμά να την έχω εκεί όταν πηγαίνω!!!! Από στρώματα δεν ενθουσιάστηκα, αλλά πήραμε ένα με 39 ευρώ, άλλωστε η γνωστή μου παιδίατρος μου είπε ότι στην αρχή ένα απλό στρωματάκι είναι μια χαρά..... πήρα και 2 πολύφωτα μπλε αστεράκια, έχουν πολύ απαλό φως και σκέφτομαι να τα έχω το βράδυ αναμένα γιατί διάβασα το βράδυ που θέλουν άλλαγμα καλό είναι να υπάρχει απαλός φωτισμός για να μην ξυπνάνε, αυτά είναι ότι πρέπει!!!!!!

Κουράστηκα όμως ρε κορίτσια πολύ εύκολα, και στους δρόμους γινόταν ένας χαμός..... οπότε τα μελομακάρονα τα ξεχνάμε για σήμερα, δεν έχω αντοχές......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια η ΜΑΝΤΙ μας ΓΕΝΝΗΣΕ!!!Οπως μου εγραψε εκανε μια κουκλιτσα που ειναι ιδια ο μπαμπας της! Ειναι 3290 και θηλασε μια χαρα!!!! εχετε χαιρετισμους και θα μας γραψει οταν μπορεσει!!

Να μας ζησει το τριτο μωρακι του ποστ :):)

Κικη μου με γεια η κουνια και το στρωματακι.. καλη ξεκουραση τωρα!

καλο βραδυ σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Twiggy ευχαριστούμε για τα υπέροχα νέα!!!!

Γιούπιιιιιιιιιιι ήρθε το τρίτο μας μωράκι!!!! Να σου ζήσει MADI μου, να 'ναι γερή και καλότυχη!!!!!!!

Περιμένουμε νέα!!!!!

Καληνύχτα κορίτσια θα τα πούμε αύριο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...