Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρές του βυζονυχτίου νο.56- Ε ε ε ε έρχεται!!!


Recommended Posts

θουλη και στο σπιτι κανω δουλεια και εχω δυο παιδια ! οπως μπορω να βαλω σκουπα η να πλυνω πιατα ετσι θα μπορω να στειλω φαξ η να παρω τηλεφωνα ....στο μωρο θα κανει ο αδερφος μου ενα μερος για αυτο πχ θα παρω το παρκο και θα εχω και ενα χαλακι για αυτο ,καπου θα το αλλαζω ...μονη θα ειμαι εκει ,πελατες δεν θα ερχοντε απλα δουλεια γραφειου θα κανω .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Θούλη και μένα δεν μου αρέσουν να μου μιλάνε οι κομμωτές, θέλω να απολαμβάνω το μασάζ στο λούσιμο....γενικώς μου αρέσει ν αμου κάνουν τα μαλλιά και για αυτό απαντώ μονολεκτικά μήπως και καταλάβουν :roll::roll::roll::roll:

Λένααααα εγώ σου το είχα πει ότι γεννάς και ότι θα γεννήσεις μέχρι τις 10 Δεκ. και μετά σκέφτηκα (αλλά δεν έγραψα 13) :o:o:o:roll::roll::roll::roll:

Γωγώ εσύ γιατί δεν μπορούσες να μιλήσεις?

εγώ κορίτσια περπάτησα μέχρι το δωμάτιο της ανάνηψης, αφού γέννησα, σηκώθηκα πήρα τα παιδιά αγκαλιά και πήγαμε στο δωμάτιο :roll::roll::roll::roll:

ευχαριστώ για τις ευχές :D:x

τι 3ο ρε τρελή Θούλη? :o:o:o:o πας καλά? :o:o:o:o

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα,χρόνια πολλά στο Φιλιππάκο,να τον χαιρεσαι Βενετία μου !!!

Αργυρώ να χαίρεσαι τον άντρα σου !!!

Σίσσυ χρόνια πολλά κούκλα!!!

να της ζήσει το παλλικάρακι της της Λένας!!!έμαθα γέννησε γρήγορα ε?

Άφρο καλή αρχή !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρολα να τον χαιρεσαι...Βολταρε πηρες;;;; :lol::lol::lol::lol:

Μαρι Θου ποντια..στο ασχετο θαμπωκαι θα ρωτισω;;;;

ντιπ λες να ειμαι;;;

στοβ κομμωτηριοκαι την αισθητηκο που πηγαινα χρονια πηγα για μαλλι και νυχια καιβ ρωτησα αν εχουν καμια πελατησα που στελνει τα παιδιακαι αν ειναιευχαριστημενη αποτις δασκαλες...

Ηπια εναν διπλο Ελληνικο...τσακησα 4 εκλερ που εφερε χτες η ψιλη...και τωρα πινω ενα κραση κολασηηηηηηη...

αχμπεκρου θα γινω...

λειπει οβ Ο...πηγε να δωσει αιμα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενα [smilie=wav.gif] Ποσο χαρηκααααααα!! Να σας ζησει ο μπομπιρακος!!! Γερος να ειναι!!!

Βενετια χρονια πολλα στον Φιλιππακο!!!! Να τον χαιρεστε!

Σισσακι πολυχρονη να εισαι κοριτσαρα καιπαντα γερη!

Αργυ να χαιρεσαι τον αντρουλη σου!! Τι δωρο του πηρες?

Θου η φωτο με τα μικρα και την φατνη τα σπαει!!

Αφρο μακαρι να βρεις ευκολα παιδικο που να σας βολευει. Με την δουλεια μια χαρα θα τα πας με το μωρο εκει αφου δεν θα εχεις να κανεις με πελατες. Ολα γινονται!

Το τρενακι των ευχων ειναι αυτο! Τι ωραια!! :)

Καναμε το ΜΜR σημερα στον μικρο :-ss:-ss Μακρι να το δεχθει καλα.Ευτυχως σταματησαν να το κανουν μαζι με της ανεμοβλογιας. Ειναι 9.600γρ. και 75εκ. Τον βρηκε τελειο σε ολα εκτος την ομιλια. Μο ειπε οτι κανονικαθα επρεπε να ελεγε μαμα,μπαμπα αλλα αυτος δεν λεει. Να του διαβαζω βιβλια ειπε και να του μιλαω πολυ.

Κοριτσια εχω θεμα με την Ε. τον τελευταιο καιρο εχει γινει πολυ επιθετικη και χτυπαει συνεχεια τα παιδια στο σχολειο ακομα και στο ασχετο. Σημερα η δασκαλα της μου ειπε: Αρχισενα γραντζουναει τα παιδακια και γρατζουνισε ενα κοριτσακι απο την μυτη μεχρι το μαγουλο! :shock: την κοιτουσε και δεν ηξερα τι να πω...Στο σπιτι δε...αφηστε..ολο αρνηση και ανυπακοη μεχρι αηδιας. Το βραδυ να κατεβαινει ανα λεπτο απο το κρεβατι της απο της 8:30 μεχρι της 11. Τα νευρα μας τσαταλια, εχουμε σηκωσει τα χερια με τον Π. και δεν ξερουμε τι να κανουμε...Αλλο παιδι. Α! κατουραει και συνεχεια πανω της. Στον παιδικο δεν το εκανε ποτε αλλα τωρα κρατιεται και τα κανει πανω της στο ασχετο. Δεν τους λεει να την βαλουνε για πιπι και ουτε παει μονη της...Θα σκασω μιλαμε..γιατι να τα κανει ολα αυτα? Τοσο βαρια πηρε τον ερχομο του μικρου? Τον εχει μαδησει τον καημενο και αυτον...προχθες μονο που δεν του εβγαλε το ματι με τον στυλο :cry: πφφφ σταματω γιατι σας επρηξα.. :oops::oops: οποια τα διαβασε ας μου απαντησει..

Ξυπνησε ο Γ. παωωωωω φιλακια σε ολες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένααααααααααα!!!!! :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty:@};-@};-:clap::clap: [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=binkybaby.gif] [smilie=angel13.gif][smilie=angel13.gif][smilie=angel13.gif][smilie=angel13.gif]Συγχαρητήρια να τον χαιρεσαι τον δευτερο γιοκα σου! Συγκινήθηκα πάρα πολύ γιατι θυμάμαι πόσο την ήθελες αυτη την εγκυμοσύνη και τώρα κρατάς στα χέρια σου το δευτερο παιδάκι σου!! Γερός, τυχερός και ευτυχισμένος!!!

Σας ευχαριστώ πάρ απολύ όλες για τις ευχές για τα γεννέθλια του Κώστα κορίτσια, με την σειρά μου να πώ και εγώ χρόνια πολλά

[smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion16.gif]

Στην Δανάη της Νατάσας που γιόρταζε

Στην Ιωάννα της Μαρίας που είχε γεννέθλια [smilie=occasion13.gif]

Στον Φιλιππάκο της Βένης που έχει σήμερα γεννέθλια [smilie=occasion13.gif]

Στο Σισσάκι μου που έχει σήμερα γεννέθλια [smilie=occasion13.gif]

Στον άντρα της Αργυρώς που έχει σημερα γεννέθλια! [smilie=occasion13.gif]

Ουφ! Ξέχασα κανέναν?? [smilie=icon_pale.gif]

Καλά περάσαμε χθες παιδιά, βγηκαμε για φαγητό στο Red Lobster και μετά ηρθαμε σπίτι και έσβησε κεράκια το αγοράκι μου... Του χρόνου θα έχουμε και παιδάκια.. :)

Αφρο συγχαρητήρια που το αποφάσισες, ελπίζω να βρεις γρήγορα καλό παιδικό για τον Μ. ολα καλά θα πάνε θα δεις!

Θούλη τώρα εξηγούνται όλα που τρως τον αμπακα και γραμμάριο δε βάζεις... αφου αν έχεις θα έχεις τον υπερ... Ελπίζω πάντως να μην αλλάξουν οι τιμές σου και να μην χρειαστεί να κάνεις αγωγή..

Φιλάκια σε όλες κορίτσια μου! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε ελενα δεν ξερω τι να πω ...τοσο πολυ βρε παιδι μου !!!

ερη ,μακαρι ολα να πανε καλα με την δουλεια του αδερφου μου ,να γινουν αυτα που μαγηρευει τωρα για να εχω και εγω δουλεια ....μακαρι ....το μονο σιγουρο ειναι οτι αν πανε καλα εγω θα αναλαβω εδω ....ολα τα αλλα παιζοντε ακομα .....γα@@@ μη το γρουσουζευω ...δεν ξανα μιλαω για αυτο .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...