Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρές του βυζονυχτίου νο.56- Ε ε ε ε έρχεται!!!


Recommended Posts

"Ειναι η στιγμη για να γουσταρει το παιδι μου!!!!Με ΟΤΙ θελει(και μπορω οικονομικως! ;) )"

Για αυτό της αγόρασα τα παιχνίδια της Αναστασία ,γτ μετα απο τόσους μήνες που ακούω γκρινια γ περικοπες ,πραγματικά ανυπομονώ να δώ εκείνη την έκφραση ενθουσιασμού και χαράς στο προσωπάκι της τη μέρα των Χριστουγέννων ,την οποία θα περάσουμε μόνοι μας ...

(Χρύσα είσαι ο πιο υπέροχος γκρίντζ του κόσμου!!κ να φανταστείς οτι δεν σε χώνευα στην αρχή!! :oops: )

συνεχίζω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Φραν το παιδί σου είναι το πιο προνομιούχο και τυχερό του κόσμου ,όχι για το μισθό λόγω χρώματος και αυτα που έγραψες ,αλλά λόγω των παραστάσεων στις οποίες τον εκθέτεις..να το πω πολύ λαϊκα ,νομιζω ότι θα γίνει κ γαμώ τα παιδιά όταν μεγαλώσει!!! σε πιο εκλεπτυσμένο ύφος , θεωρώ οτι θα διαμορφώσει έναν ιδιαίτερο χαρακτήρα ,θα είναι σοβαρός και προσγειωμένος!!

Εν αντιθέσει με το Μητσακι και την Νατασσα ,εγω οταν παω διακοπες γουσταρω να πληρωνω το πανακριβο ξενοδοχειο μου !!!μια ζωή την έχουμε να μην την γλεντήσουμε που λέει και το τραγουδάκι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μαστε και εμεις!

κουμπαρουλα μου ειμαι και αυριο πρωι , αλλα παρε οτι ωρα θες!

τα παιδια ?

καλα?

συμπεθερα μου εγω σε συμπαθουσα και σφου συμπεθερεψαμε ακομα πιο πολυ!

Αναστασια ...δεν εχω λογια ...η αναλυση με το σολωμο με εστειλε!

Θουλη...μα τι λες στο παιδι...!

αππαπαπα!

Τονια να χαιρεσαι την μικρη σου!

ο μικρος πως ειναι?

Αφρο....εμας δωρο?

σημερα ημουν πρωι...

τηλεφωνει μια υπαλληλος...θα ερχοταν σε εμας απο δευτερα...

ηθελε να δουλεψει 1 εβδομαδα..και την επομενη να παρει 15 ημερες κανονικη αδεια και να γυρισει με το νεο ετος...ενοειται οτι δεν θα δουλευε εορτες!

επεμενε...δεν εκανα διαλογο μαζι της...απλα την περεπεμψα στην διευθυνση!

σημ...λειπει 2 χρονια!

και εν μεσω εορτων δεν δινονται κανονικες αδειες!

αγορασα σκουλαρικια ταρανδος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρααααα..Συμπεθερούλα μου γλυκιάάααααα έφτασε η μεγάλη ώρα... :D:D:D Δε θα σου ευχηθώ με έναν πόνο, γιατί όσες έχουν γεννήσε φυσιολογικά ξέρουν ότι αυτή είναι μια τεράστια μαλακία.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Έτσι σου γίνονται τα μάτια από

εισαι Θεά!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::shock::shock::shock::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

10 λεπτα ηρεμις...τι ευτυχια!!!!

αχ ..να παγωσει ο χρονος ΤΩΡΑ!!!!

Κουμπαρατελεια τα σκουλαρικια!!!

θα σεπαρω τηλ αυριο..θα εισαιστη δουλεια..αμα δεν μπορεις να μιλησεις...θα καταλαβω..μετα βεβεια θα αντιπαθισω ΚΑΙ εσενα!!!!

Καλε διαβασατε το ποστ τηςΚιρκης...;;;;..σε μενα το αφιερωνει. χαχαχ..

ειμαι πολυυυ ψωνιο τελικα

Σαυρογιωτινι τα σταρμπακσ βγαλαν ενα νεο γιορτινο καφε..τοφι νατ καραμελ...ψωφαω..ειμαι σηγουρηοτι θα τολατρεβες.

Αναστασι..αμα μου κανεις σολωμο..παιρνω αδεια και ερχομαι!!!!!!!

θα σου φερω ενα βαζακι χαβιαρι για "αντιποινα"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άφρο!! :lol::lol::lol::lol:=))=))=)) εσύ ήσουν μωρή με τα γκρικιλις;;; Ούτε που το θυμόμουν! Εεεεμα τσουρεκια μου ταείχες κάνει!! Εκαναν τα μάτια μου πουλάκια για να σε διαβάσω και μετά σε παρατησα για να μάθεις! [-([-([-(

Χάιλ Άφρο!! :lol::lol::lol:

Τονίνινινινινι Αντωνίνι χρόνια πολλά της μικρής σου ρε θηριάκι. Να μου το φιλήσεις το κουκλάκι το ζωγραφιστό.

Αργυρούλα δεν είσαι αντιπαθητικη ρε! Είσαι όμως δύσκολή στην αρχή να σε καταλάβει κανείς. Εγω πάντως σε συμπαθούσα από την αρχή! :D

Έρη, Παναγιώτα και Μαρία Ιωάννα επίσης ήταν οι αδυναμίες μου ξεχασα να αναφέρω! Αλλά γενικώς όλες σας συμπαθώ, αλήθεια! Είστε τρελοκομεία η καθεμία στον τομέα της!

Μωρή ΒΕΝΗ αν με βλέπεις, την διαβασες την ερωτικη εξομολόγηση που σου είχα κάνει σε προηγούμενο τρενάκι;;; :D:lol:

Και φυσικά πιστεύω οτι δεν με αντιπαθούσε καμία και ήμουν και είμαι η αγαπημένη όλων σας! Ακομα κα της Χρύσας που τα λέει ολα αυτά για ξεκάρφωμα!!! @-)@-):o):ymsmug::ymsmug::ymsmug:/:)

Η μικρή με εβαλε να της τηγανισω πατατες ΔΕΝ τις έφαγε και τωρα τις τρώω μόνη μου για να μην τις πετάξω! :@):-w:-w

Βικυ με γεια είναι πολύ όμορφα!

Σαυρογιωτίνι καλά έκανες, αφού έτσι νιώθεις! ;)

Θουλάρα είσαι παλαβιάρα! Κι αμα σε ρωταγε μαρή τί είναι αδερφη, τί θα του έλεγες;;; :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΥΦ!!!καταφερα κ διαβασα το προηγουμενο,κεβεζούδες!!!περιμένω το αγόρι μου ,λείπει εδώ κ 5 μερες ,ερχεται με το καραβι απο Αθήνα!!! Σίσσυ είπα οτι δεν θα ξαναγκρινιαξω γ τα οικονομικα...οτι μου αρεσει θα το περνω..

Χρύσα θελω θελω θελω!!!!!!!!!Σταρμπακς παρεα με εσενα κ τη Βένι ( οι 3 καφεδοφύλακες ) το καλύτερο μου!!μου λείπετε... παω να κανω καμμια δουλεια γτ το στεφανι μου θα φρίξει..

ένα τελευταιο σχολιο ,θεωρω οτι η κορη μου δεν εχει πολλα παιχνίδια ,καθότι έχω δώσει κατα καιρους τα περισσοτερα ,με οτι δεν παίζει ,με οτι αγνοουσε το χαρισα ,κρατησα τα βασικα που τηςαρεσαν ,έχει ένα παιχνιδόκουτο με παιχνίδια κ πολλές μπογιές (ζωγραφίζουμε κ κανουμε χειροτεχνίες).

αα Σίσσυ και εγώ γκρικλις έγραφα!!! :oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω ψοφήσει στο γέλιο!!!

ΟΛΕΣ του γιατρού είμαστε, γι' αυτό ταιριάξαμε!!! :ymdevil:;)

Σισσάκι... :YMHUG: Εννοείται πως ήσουν (και είσαι!) :x στις αδυναμίες μου, μαζί με το Θουλάκι, τη Νατάσα (τις δύο Σαλονικιοσυμπεθέρες) και την Ιφιγένεια! (αλλά αυτή η άτιμη εξαφανίστηκε!!!)

Ίφι, αν με διαβάζεις... :evil::P

Αντιπαθούσα κάμποσες απ' το μάμμυ, αλλά όπως λέει κι η Χρύσα, ευτυχώς έχουν σταματήσει να γράφουν!! :ymdevil: Τουλάχιστον σ' αυτά που παίρνει το δικό μου το μάτι. ;)

ΓερμανοΛενάκι, Αργυρώ, Σεσίλια... σας συμπαθούσα πολύ, γιατί θεωρούσα ότι είχαμε κοινή λογική... ;)

Κι υπήρχαν κι άλλες τόσες, που μου ήταν αδιάφορες, αλλά μέσα απ' το τρενάκι κατασυμπάθησα!!!

Όπως η Παναγιωτοσυμπεθερούλα μου, ας πούμε!!! :x

Ή η Ιουλία... Τρελό νούμερο τελικά!!! ;)

Καλά, για την Αναστασία (αυτή, του γιατρού, ντε!) δεν έχω λόγια... Μ' αυτήν έπαθα το ανάποδο!!! :P Συγκαταλεγόταν στις αγαπημένες μου :YMHUG: ώσπου τη "γνώρισα" καλύτερα, κι αυτήν και τη διαταραχή της... =))=))=)) Πλακίτσα!!! :P

Σταματάω εδώ, γιατί θα αδικήσω τις υπόλοιπες, σοβαρά ρε, σας γουστάρω όλες, γι' αυτό και άρχισα να συμμετέχω πολύ πιο ενεργά στο μάμμυ, με το τρενάκι! :D

ΣαυροΓιώτα, το ίδιο λέμε ρε, δε με διάβασες καλά!

Δεν είμαι τόσο παιδί της φύσης εγώ, το θέλω το ωραίο το ξενοδοχείο μου!! :oops::D Απλώς είπα, ΟΧΙ πανάκριβο! ;)

Το καλοκαίρι έκλεισα στη Λευκάδα, σ' ένα 4στερο, μέσω γραφείου, σε πολύ καλή τιμή. Το ευχαριστηθήκαμε οικογενειακώς.

Τώρα, ανεβαίνω Σαλόνικα, στο 5στερο :D αλλά μέσω groupon, στη μισή τιμή! :D Δεν θα έδινα μια περιουσία, αλλά κάποια χρήματα για ένα ξενοδοχείο που να εξυπηρετεί τις οικογενειακές μας ανάγκες, τα διαθέτω και γι' αυτό τα αποταμιεύω, κάνοντας οικονομία από αλλού! ;)

Για τα ατελείωτα παιχνίδια που λες Γιωτίνι, και το "ό,τι γουστάρει" της Αναστασίας, δεν πολυσυμφωνώ, αλλά νομίζω ότι την είπα την άποψή μου, μη γίνομαι κουραστική! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

..αλλα μου τη εδωσες τοτε.. :P:P:P

εγώ σου την έδωσα εσύ γιατί την πήρες? :lol::lol::lol::lol::lol:

Νατασούλα διάβασε το παρακάτω, αφορά τα κατσαρά μαλλάκια και το εύκολο χτένισμα,. για την Έλενα και για την Ρ. βέβαια....είναι διαφημιστικό και δεν ξέρω και για παραμπέν, αλλά....

http://www.myworld.gr/site/jj/nomoretangles/

δώσαμε στην Ρ. την τσάντα της :D ουυυυυυυ χαρά να δείτε και δοκίμασε και το αδιάβροχο παντελόνι και ο Λ. πιο πέρα μέσα στην ζήλια :(:(

και ο άντρας μου, όταν είδε τον Λ. είπε "ο Λ. έχει μεγάλη τσάντα με πειρατές και εσύ μικρή με την hello kitty"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα για αυτο ειμαστε εδώ ,να μοιραζομαστε αποψεις ,αυτο ειναι το αλατοπιπερο της ζωής ,ειδάλλως θα ήταν τοσο μονοτονη!!! α του ξενοδοχείου κ εσύ!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

βρε Αργυρω τώρα για καλό το είπε ?τη Ρ που μπορεί να στεναχωρηθεί δεν την σκέφτηκε?κ γτ να ζηλέψει ο Λ. ,πριν απο ενα μηνα δεν αγορασε τσαντα γ το δημοτικό?αααα δευτερο παιδί κ εγώ κ φουντώνω με κατι τέτοια!!δευτερα παιδια του κόσμου ενωθείτε!!!

ΝΑΤΑΣΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΒΡΗΚΑ ΕΙΣΙΤΗΡΙΑ !!!! :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

η μαμα μου εκανε χειρουργειο σήμερα ,όλα καλά ευτυχως ,δεν της μίλησα ακόμη ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμένα μου αρέσουν και το κάμπινγκ αλλά και το 5στερο :D:D

Χρύσα τι καφές είναι αυτός? τι περιέχει? και μένα μου αρέσουν οι καφέδες, αλλά δεν μου αρέσουν τα σταρμπακς γιατί είναι αμερ. και ό,τι αμερικάνικο μου την δίνει :evil::evil:

Η Ρ. φοράει την τσάντα της και πάει στον καθρέφτη και κοιτάζεται!!! :lol::lol::lol:

είμαι περίεργη να δω η Τόνια ποια συμπαθούσε και ποιά όχι!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

συμπεθέρα δεν βλέπω πουθενά τον Τάρανδο :? ....ωραία είναι, μεγειά....εγώ δεν είμαι των σκουλαρικιών :roll::roll:

Θούλη :lol::lol::lol::lol: τι λες στο παιδί ρε? :shock::shock:

εδώ έχει μια ηλίθια εκπομπή, σόου (δεν ξέρω πώς να το πω) που λέγεται αγρότης ψάχνει αγρότη και έχει ομοφυλόφιλους αγρότες που ψάχνουν ταίρι :o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock: πιστεύω ότι είναι φτιαχτό, αλλά μου την δίνει γιατί προβάλουν το μη φυσιολογικό ως φυσιολογικό....οκ δεκτές οι επιθυμίες κάποιου αλλά όχι να λέμε ότι είναι και φυσιολογικές!!!! :!::!:

Γιώτα την Ρ. δεν την νοιάζει, δεν ζηλεύει με κάτι τέτοια....ο Λ. ζηλεύει πολύ, αφού όταν της αγοράσαμε μπότες της είπε ότι δεν είναι ωραίες :o:o:o:o

η Ρ. είναι υπεράνω, μου μοιάζει :D;)

από τότε του εξήγησα μερικά πράγματα και σαν να "έφτιαξε" :lol::lol::lol:

Αφρο και Γιώτα ναι εσείς είσασταν με τα γκρικλις!!! το θυμάμαι :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα! Σας διαβασα! Καλα εμενα ουτε με αντιπαθει ουτε με συμπαθει κανεις..κοινως με εχετε γραμμενη :mrgreen::mrgreen::mrgreen::evil::evil:

Πλακα ηταν ετσι??? οποτε Αφρο μη στεναχωριεσαι, ουτε εμενα με ανεφερε καμια!!

Γιωτα μου δεν ξερω αν θα γινει γαμω τα παιδια ή να θα γινει γαμω τα κωλοπαιδα...Δεν ειμαι σιγουρη για τιποτα!! Προετοιμαζομαι για ολα τα ενδεχομενα!!

Για διακοπες που λετε εγω παω παντου..απο χυμα μεχρι 5στερα..Τελευταια λογω Σεμπ, ομολογω πηγαιναμε σε πανακριβα ξενοδοχεια..Απλα οταν το κανουμε αυτο προσπαθουμε να μην αφηνουμε τα χρηματα μας στο ξενοδοχειο..Πχ χρησιμοποιουμε ντοπια ταξι, παμε σε ντοπια μαγαζια κλπ κλπ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουτε εμενα με συμπαθεΙ μαλλον καμια!

αλλα δεν πειραζει...σας συμπαθω εγω!

ΜΑ ΑΓΡΟΤΗς ΜΕ ΑΓΡΟΤΗ?

αληθεια εχετε κα αγροτες εκει? :lol::lol::lol::lol:

θελω καφε....

απο εκει που πηρα τα σκουλαρικια ...πηρα και κοκκαλακια με αγιοβασιλακια στη Μ-Ι

τη τρελα μου κανω απο οτι καταλαβατε!

αυριο θα παω να παρω κι αλλα!

σημερα δεν ειχα πολλα λεφτα μαζι μου και δεν ειχα κουραγιο να ξαναγυρισω!

εχει πολυ ωραια για δωρακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο οτι βλεπεις εχει αγροτες ....και μαλιστα και γκει :lol::lol::lol::lol::lol:

κατι σαν το εργο με τους γκει καουμποιδες :lol::lol::lol::lol::lol:

βικακι σχοραμε αλλα νομιζα οτι ηταν παιδικα σκουλαρικια :oops: χαριτωμενα ,με γεια σου :| εχω να βαλω κατι τετοιο απο το λυκειο :oops::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...