Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρές του βυζονυχτίου νο.56- Ε ε ε ε έρχεται!!!


Recommended Posts

Μιτσακι μουυυυ!!!

σας λατρευω καλε..δεν μπορω χωρις εσας..

ΟΚ με εκνευρηζετε τα μαλα ωρες ωρες..αλλα κανω εισπνοες γιογκα και συνερχομαι!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τι συμπαθιτικη φατσα ο συμπεθερος καλε...καλα ενταξη καλος ειναι..δενε χω παραπονο...θελω να του πεταξω κανενα βαζο κατακεφαλα αλλα ΟΚ

Περαν της πλακας...

καλε μη ψαρωνεις για την τσιπουρα...δεν ξερω να ξεχωριζω φρεσκα απο μη φρεσκα..αγοραζω συνηθως εποχις...και οσα κολυμπανε στα νερα του ΑΓ.ορους..ψαρευουν κατι γνωστοι των φιλων μας και ειτε αγοραζω απο αυτους, ειτε παιρνω απο τη θεια μου που τα ψαρευει ενας γειτονας της- αυτα μου τα καταψυχει.

Συνηθως δεν ξερω καν τι ψαρι ειναι εκτος απο τα αυτονοητα βεβαια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εγώ τώρα σκέφτηκα το άλλο

κάθε χρόνο πάμε στη δουλειά του Γ και έρχεται ο Αη Βασίλης με το ελικόπτερο και φέρνει δώρα στα παιδάκια και πάμε κάθε χρόνο. Τα παιχνίδια τα αγοράζουν οι γονείς βέβαια. Οπότε το δώρο θα τους το φέρει ο Αη βασίλης εκεί? Και δεν θα έρθει σπίτι? θα ντυθεί ο ξάδερφος από κάτω Αγ. Βασίλης. Αυτός δεν το ξέρει. Θα του το πούμε κάποια στιγμή. Τι να κάνουμε?

Μαρία άλλο εκεί και άλλο στο σπίτι που έρχεται και αφήνει τα δώρα κάτω από το δέντρο ή στο τζάκι και όλη η οικογένεια τα ανοίγει!!! :!::!::!:

στην 1η περίπτωση πάρτε κάτι μικρό, συμβολικό ;)

..\\αργυ με σενα εχει να κανει :lol: :lol: :lol: :lol:

ημουν εγκυος στο θοδωρη..κ ειχε ενα θεμα με θηλασμο..κ γω η ανιδεη απαντησα :lol:

ελεγε μια κοπελα αν θυμαμαι καλα πως να κοψει το θηλασμο..\κ ειπα τη εμπειρια της πεθερας μου..τη πηγε για 3-4 μερες στη γιαγια για να μη τη βλεπει μυριζει κτλ

που καποτε το θεωρουσα σωστο..

κ το ειχα παραθεσει κ λεει η αργυ οτι δε το βρισκει σωστο κτλ κτλ..δε θυαμαι τι ειχε γραψει..αλλα ακυρωσε τη αποψη μου :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

κ μου τη εδωσε τοοοοοσο πολυ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::(:(:(:(:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εγώ από την αρχή δεν είχα αντιπάθειες εδώ, δεν είχα κανένα πρόβλημα με καμμιά εκτός από:

Χρύσα

Αναστ

Παναγιώτ.

Γωγώ

Μαρία

Μιτσάκη

Θούλη

Τόνια

Γιώτα

Νατάσα

Νατασούλα και .... κάθε καινούργια

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

πλάκα κάνω βέβαια και σοβαρά δεν είχα πρόβλημα με καμμιά :x:x

Μιτσάκη και εγώ μέσα με τα ταξίδια :D

και στα δικά μου αρέσουν τα βιβλία :D

Ιφιγένεια γιατί δεν είναι έτοιμος για παραμύθια? από σο βλέπω είναι 2,5 ετών :?

από την στιγμή που ένας άνθρωπος γεννιέται μπορεί να ακούει ένα βιβλίο, τον βοηθά στην ομιλία και στην φαντασία του..... :!:

πάω να κάνω πίτσα :)

μόλις ήρθε η τσάντα της κοπελάρας μου!!! :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τσα και απο το ρυζακιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol: καλημερα κοπελιες!!!!! :D:D:D

μιλαω στο τριτο ενικο για να πειραξω την ψηλη μας ομορφη θεσσαλονικια.. :D:D που εχει ενα ομορφο αχλαδακι για κορουλα....και ειναι πολυ γλυκια και την παω με χιλιαααααααααααα...ποια ειναι ? :roll: μακια αναστασακι μουυυυυυυυυυυυυυυυυ

Τονια μουυυυυ να χαιρεσαι την κοριτσαρα σου αγαπη μου!!!!!!!!!!!! να την καμαρωνεις μια ζωη!!!!! να ναι γερηηηηηηη πανω απολα και ευτυχισμενη στην ζωουλα της.... :ymparty::x:x:x:x ολα τα καλα του κοσμου να χει...

και εγω δεν μπορω να πω ότι παλια... συμπαθουσα ολο το τρενακι αλλα σιγα σιγα σας εμαθα και μπορω να πω ότι πλεον σας παω ολες...ειστε η καθεμια ξεχωριστη!!!!!!!!!!!! πραγματικα τοοοοοοοοοοοσο μα τοοοοοοοοσο διαφορετικη... :lol::lol::lol::lol: αλλα αυτο είναι και το ομορφο στο παρεακι μας εδω !!!!!!!!σωστα??? ;););)

σας παω και δεν μπορω να σας αποχωριστω ευκολα.... :YMHUG::YMHUG::x:x:x:x μου γινατε το ναρκωτικο μου ...που λενε ...μην παρεξηγηθω :lol::lol::lol::lol:

η αρτζι θυμαμαι μου την ειχε πει στεγνα που ειχα τολμησει τοτε να ανοιξω τρενακι και ολο μπιχτες ηταν :cry::cry::evil: και δεν θυμαμαι ποιες αλλες...αλλα εδω και καιρο... καταλαβα οτι δεν ειχε κατι ιδιαιτερο μαζι μου..σωστα κοριτσαρα μου?πολυ γελιο με τον κουροοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol: σε φιλωωωωωωω :-*:-* και φιλησε μου τα ομορφα μπουμπουκια σου...καλοφορετη η τσαντουλα σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τρελο και γλυκο φοιτητονιιιιιιιιιιιιιιιι...οποτε θες παρε με αγαπη μου...λιγο μπορω να μιλησω... :lol::lol::lol: λεμε τωρα λιγο....

συμπεθερουλα μουυυυυυυυ..υποσχομαι απο σημερα ότι θα μαι καλο κοριτσι :lol::lol: κριμα να χαλαω το τοσο ομορφο προσωπο μου ε? :lol::lol::lol: ψωναραααααααααααααα..πλακιτσα ε?

παναγιωτα μου που εισαι κοριτσαρα μου?

θουλαραααααααααααα εχουμε καιρο να τηλεφωνηθουμε βρε!!!!!!!!!μου λειψες...

θελω τοοοοοοοσο πολυ καποια στιγμη να σας γνωρισω θεσσαλονικιες μου!!!!!!!!!!!!!! :x:x:x (νατασουλα..lovie..βενη...μαιμουδακι φουσκωμενο...για λιγακι ακομη :lol::lol: και οποια αλλη ξεχνω...)και φυσικα το λενακι μου το ξενιτεμενο...και την τονια μας...αχ ολες θελωνα σας γνωρισωωωωωωωωωωω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακομα και η αργυρο με ξεχασε :twisted: ...αλλα μηπως ηθελε να πει οτι με σημπαθουσε απο παντα :roll::D:P

καλε καμοια !!!γραφω δεν γραφω στο πιπι σας γαιδαρες :P:P:P:P:P:P:P:P

αλλα θα δειτε τι θα παθετε :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: θα πω στον αι βασιλη να μην σας φερει δωρο :twisted::twisted::twisted::twisted::P:P:P:P:P:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Argi κοιταξε δοκιμασα μερικες φορες απο περιεργεια εκατσε την πρωτη τις επομενες δενηθελε η επαινρε το παραμυθι και το πετουσε ηθελε να το σκισει και παει λεγοντας και ειπα λιγο πιο μετα να ξαναδοκιμασω...

τωρα που λετε για τον αι βασιλη καλα βλεπω τις ηλικες και παθαινω πλακα εμενα δεν ξερει καν τι ειναι πσοσ μαλλον τι νατον ρωτησω..2,5 και 3χρ.δεν ξερουν σχεδον τιποτα εκτος αν αυτα ειναι τζινιους και ξερουν τοσα πολλα(εννεοω για την εννοια του αι βασιλη)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝ δεν του πεις εσυ τι ειναι πως θα τον ξερει ?

εμενα χθες τον εμαθε ,του πηρα ενα παραμυθι με τον αι βασιλη και του ειπα τι κανει και ποιος ειναι .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καρόλ εγώ δεν είχα πει τίποτα για το πρώτο σου τρενάκι :roll::roll::roll: η Σισσιώ είχε το θέμα, σιγά μην με ένοιαζε!!! :?

Αφρο :lol::lol::lol::lol::lol: κάτσε να σε προσθέσω στην λίστα :-p

θα περιμένω τον άντρα μου για να ανοίξουμε το πακέτο....έχουμε κάτι κολλήματα και εμείς σαν οικογένεια!! :?

Ιφιγ. να του εξηγήσεις ότι τα βιβλία δνε τα σκίζουμε κ.λπ, μην νομίζεις και η Ρ. ήθελε να τα σκίζει, γενικώς θέλει όλα να τα καταστρέφει, αλλά εγώ κρατάω το βιβλίο, της διαβάζω και αν κάνει ότι αδιαφορεί ή θέλει να το "πειράξει" της λέω "εντάξει, αφού δεν θέλεις σταματώ" και μετά εκείνη θέλει και κάθεται καλά!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω δεν συμπαθώ την Αναστασία! Ειδικά απο το πρωί που μου ευχήθηκε να με κουτσουλήσει πουλί!! :-p:-p Βέβαια της τα έχω και απο χθες μαζεμένα που την πήρα τηλέφωνο και δε απαντούσε!! Με πήρε αργα το βράδυ και έκανε δήθεν πως δεν είχε σήμα για να με αποφύγει! :-w:-B

Και αφού βγάζουμε τα σωψυχα μας θα πω οτι δεν είχα αντιπάθειες, υπήρχαν κοπέλες που με αφηναν αδιάφορη, αλλα δεν αντιπαθούσα καμία από εδώ μέσα.

Και τώρα θα σας αποκαλύψω οτι παλιά δεν διάβαζα την Ιουλία (Λουκία) γιατί δεν πατούσε ποτέ έντερ και με κούραζαν τα ποστ της... :oops::oops::oops: Βαπτιστηράκι μου συγγνώμη! :P

Τώρα που πατας και καμια φορά το εντερ σε διαβάζω!! :lol::lol::lol: Μην ξεχνιέσαι όμως!!! :D Το νου σου στο έντερ! :mrgreen:

Επισης δε θυμάμαι ποια έγραφε κάποτε μόνο γκρικλις :-?:-?:-? Ε ούτε αυτή την διάβαζα. :oops:

Είχα όμως τις αδυναμίες μου και αυτές ήταν η Νατάσα, η Ιφιγένεια, η Θου και το Μητσάκι. Αναφέρομαι σε κορίτσια απο το τρενάκι ε; Μου αρέσετε όλες και με τα στραβά σας και με τα κουλά σας και με τα καλά σας!

Δημητρούλα και γω αν είχα χρήματα θα αγοραζα εισιτήρια για θέατρα, μπαλέτα, όπερες, παραστάσεις γενικώς, πρώτο τραπέζι πίστα! :lol::lol::lol: Και θα έκανα ταξίδια! Πολλα ταξίδια!

Έχουμε αρκετά παιχνίδια, αλλά της τα έχουν πάρει οι νονοί της, που ανταγωνίζονται στο ποιος θα της πάρει το καλύτερο δωρο και μου τη δίνουν :twisted: , (τωρα σταματησαν μετα απο κατσάδα μου και της παίρνουν μαζί), η μάνα μου και οι φίλες της μάνας μου και οι φίλοι μας.

Συνήθως δεν της αγοράζω πράγματα, αυτό το κάνει ο μπαμπάς της με αποτέλεσμα κάθε φορά που έρχεται στο σπίτι η μικρή να τον κοιτάει στα χέρια. :roll:

Πάντως εξακολουθώ να πιστεύω οτι τα Χριστούγεννα είναι για να παίρνουν τα παιδιά δώρα και να περναμε καλά με τις οικογένειες μας και τους αγαπημένους μας και λοβ ιζ ιν δι αίαρ! :ymparty::D8-}

Πέραν βέβαια του θρησκευτικού μηνύματος και της πνευματικής βαρύτητας αυτής της γιορτής! :|

Άφρο σταμάτα να παραπονιέσαι μαρή! :twisted: Αφού ούτε και συ γράφεις! :-p:-p=;

Καρολ πως παει το λαιμουδάκι;;; Καλά συγγνώμη ακόμα θα μας την λες για το τρενάκι σου!!!!! ΣΟΥ ΕΚΑΝΑ ΠΛΑΚΑ ΛΕΜΕ!!!!! X(X(X(:-w:-w:-w:-w:-w:-w[-([-([-(

Άργυρούλα με γειά!!!! :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε τι εξομολογησεις ειναι αυτες?? ποτε εγιναν και δεν πηρα χαμπαρι!

Αχ με τα παιχνιδια..εγω ειπα τη γνωμη μου..δεν συμφωνω και ναι Μαρια εγω ΔΕΝ εχω πολλα παιχνιδια στον Σεμπ, το ειπα μετα..ΕΙναι προσωπικη υποθεση στην τελικη και δεν νομιζω πως τα απωθημενα οι γονεις τα βγαζουν μονο στα παιχνιδια..τα βγαζουν και στα ρουχα, στον παιδικο σταθμο, στις δρατσηριοτηετς που επιλεγουν για τα παιδια και η λιστα ειναι μεγαληηηηηηηηη...

Θα σας πω γιατι δεν εχω πολλα παιχνιδια εγω..Πρωτον δεν ζηταει, δευτερον σπανια παω σε παιχνιδαδικα να μπω σε πειρασμο, τριτον εχω αγορασει λεγκο και πολλα ξυλινα παζλ και ο μικρος εχει βρει τη χαρα του..Στο δωματιο του εχει κατω στρωμενα παζλ, δεν εχει κρεββατι παρα βαλαμε ενα διπλο στρωμα που υπηρχε στο σπιτι, εχουμε ενα τραπεζακι και αυτοκολλητα στον τοιχο..και στο πατωμα χυμα τα παζλακια του (τα λατρευει) τα λεγκο του και καποια βιβλια..Εκει παιζουμε παιχνιδια, πχ πηδαμε στο στρωμα οικογενειακως (εγω, Κ, Σεμπ) η κρυβει τον πατερα του στην ντουλαπα (σπηλια υποτιθεται) και μετα και καλα τον ψαχνουμε...τετοια, οποτε δεν ζηταει..Αλλα στην τελικη αν καποια μητερα αγοραζει πολλα παιχνιδια εγω γιατι να το κρινω,ή να ασχοληθω???

Τωρα για να κανω την αυτοκριτικη μου, δεν μπορω να πω πως ασχολουμαι με τις ωρες για το φαγητο του, η με τα ρουχα του, η με το να τον τρεχω σε δραστηριοτητες...Ειδικα εδω που ειμαστε οι δραστηριοτητες μας περιοριζονται στην πισινα και στο σχολειο, που τωρα εκλεισε για διακοπες.Τον παιρνω ομως παντου μαζι, πχ στα χωρια τον πηρα, στους προσφυγικους καταυλισμους τον πηρα παντου...Κοιταει με περιεργεια, ρωταει πολλα, συνεχεια μιλαει για τα παιδια που βλεπει κ πρεπει συνεχως να του εξηγω...

Και στο φαγητο του παλι, δεν μαγειρευω ιδιαιτερα, τρωμε και πολυ εξω...Και ναι εχει πιει και κοκα κολα, και φαντα..Δεν το λεω με περηφανεια η με ντροπη απλως το λεω...

Απο την αλλη επειδη ζουμε σε κοινωνια που δεν μας κρινει, οτι και να φορεσω εγω η το παιδι δεν εχει σημασια..Πχ ενα παπουτσι nike εδω, εστω κ αντιγραφο θεωρειται τοσο πολυτελεια οσο το να φορας Gucci..αν κ nike δεν εχει ο μικρος :D ..Εγω παλι παπουτσια δεν εχω..εχω παρει σανδαλια απο την αγορα και τα εχω λιωσει..Βεβαια τωρα που θα ανεβω ευρωπη πρεπει να ψωνισω κ φορεσω μποτες..

Δεν ξερω ολα αυτα τι χαρακτηρα θα διαμορφωσουν στον Σεμπ...δε σημαινει πως θα γινει καλυτερος η χειροτερος..Διοτι ετσι και αλλιως ειναι αρκετα προνομιουχο παιδι, εφοσον ειμαστε λευκοι και ο μισθος μας δεν συγκρινεται με αυτα που παιρνουν οι ντοπιοι..Οποτε εχει και πολλες πολυτελειες που δεν εχουν πολλα παιδια..

Παντως αυτες τις μερες η κοπελα που εχουμε στο σπιτι εχει φερει την κορη της απο το χωριο και παιζουν σαν τρελλα...ειναι 5 η μικρη αλλα ταιριαξαν..αφου μεχρι κ λεξουλες στα Λουγκαντα εχει μαθει ο Σεμπ!

Πολλα ειπα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ακομα και η αργυρο με ξεχασε :twisted: ...αλλα μηπως ηθελε να πει οτι με σημπαθουσε απο παντα :roll::D:P

καλε καμοια !!!γραφω δεν γραφω στο πιπι σας γαιδαρες :P:P:P:P:P:P:P:P

αλλα θα δειτε τι θα παθετε :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: θα πω στον αι βασιλη να μην σας φερει δωρο :twisted::twisted::twisted::twisted::P:P:P:P:P:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

αγαπη μου και εσυ παραπονιαραααα..εμοιασες απο την συμπεθερα :lol::lol: βρε baby σε ξεχναω εγω ποτεεεεεε?????για δες ακριβως απο κατω...

σου στελνω μια τεραστια αγκαλιααααααααααααααααααα :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::-*:-*:-*:-*:-*

σισσακυ μου καλυτερα ειναι ο λαιμουδακος μου ...οχι τελειως καλα...αλλα δεν βηχω σαν γαιδουρα...σ αγαπω πολυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ και το ξερεις φιλεναδακι μου :x:x:x:x

απλα ειπαμε τα εσωψυχα μας και ηθελα να πω οτι τοοοοοοοτε ειχα στεναχωρηθει πολυ...εσυ τι θες..ε? :lol: αφου ξερεις τι ευαισθητουλι ψυχουλι ειμαι ,.κατα βαθος... :D:D παρε με οποτε θες!!!!!!!!!!!!!!!!!!! αν δεν το ακουσω θα σε παρω εγω ..μηπως κοιμαται το παπι το βαζω στο αθορυβο...

φρανιτακι μου................ :-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρηηηηηηηηηηηηη δεν με διαβαζες :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

θα σε τσουρομαδισω αν σε δω :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

δεν παραπονιεμαι ...η εκδικηση ειναι ενα πιατο που τρωγεται κρυο ....σηγα μην ερθει ο αγιος φετος στα σπιτια σας :ymdevil::ymdevil::ymdevil::ymdevil:

και φυσικα δεν σχολιαζω ...εμενα ομως ΠΡΕΠΕΙ να με σχολιαζετε :lol::lol::lol::lol::lol::lol: δημοκρατικη χουντα εχουμε :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εχω τα κεφια μου :D χθες ζουζουνισα :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αφρο μουυυυυυυυυυυυυυυ :x:x:x:x:x αχ αντε να σε δω απο κοντα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

και ας μην μου φερει δωρα ο αι βασιλης....

χθες ηταν η βραδια της ζουζουνιας ε? :lol::lol::lol::lol: me tooooooo :oops::oops::D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α!!!!

Αφρο;;;;

μπας και ετοιμαζεις κανενα ακομα νινακι;;;;;

μολογα ρεεεεεεεεεεε

πηγες για την κορη αυτη τη φορα;;;;;

Εγω παντως συμπαθουσα καργα την Παναγιωτα...

και τον Σεμπινι..οχι την Φρανητα...τον ΣΕΜΠ...ηταν η αδυναμια μου απο νινακι

Παντως να πω πως οι πραγματηκα στοκοι- που θα τους ελεγε και η Αφρο- ευτυχως πλεων δεν συμμετεχουν

καρολ U2;;;;

Εμενα χεστηκα αμα δεν θα ερθει ο Αη Βασιλης...ως γνωστον ειμαι γκριντσ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ δεν μπορώ να πω ότι αντιπαθώ ή συμπαθώ ιδιαίτερα κάποιον αλλά

με άλλες νιώθω να ταιριάζω περισσότερο και με άλλες λιγότερο.

Σε κάποια θέματα τα βρίσκω και συμφωνώ με κάποιες σε κάποια άλλα όχι.

Αλλά δεν έχω γνωρίσει και καμία για να εκφέρω άποψη πέρα από την Παναγιώτα και τη Νατασούλα ;)

Εμείς από παιχνίδια και ρούχα θεωρώ πως είμαστε φουλ και τα κορίτσια έχουν απ'όλα.

Αν είχα τη δυνατότητα μάλλον θα τους είχα και ακόμη περισσότερα. Βέβαια αν μπορούσα να προσφέρω ταξίδια κλπ σίγουρα θα το έκανα. Πχ και μπάνια περισσότερα θα ήθελα να κάναμε το καλοκαίρι. Αλλά δυστυχώς οι χωρίςmoney δε γιορτάζουνε ποτέ οπότε τη βγάζουμε με κανα παιχνιδάκι παραπάνω. Θα ήθελα φέτος να τις στείλω και εξωσχολική δραστηριότητα αλλά θα δούμε από του χρόνου. Μικρές είναι ακόμη. Τώρα προσπαθούμε να περνάμε όσο πιο πολύ χρόνο μπορούμε μαζί.

και άλλα θέλω να γράψω αλλά είμαι στη δουλειά και ζαλίστηκα τώρα :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ δεν ξέρω τι λέτε για παιχνίδια, ρούχα κ.λπ, ένα ξέρω μόνο: ότι δεν με συμπαθείτε!!!! :evil::evil::evil:[-([-([-([-([-([-([-([-(:-w:-w:-w:-w:-w:-w

διότι δεν είναι τυχαίο που το όνομά μου αναφέρθηκε τόοοοοοοσες φορές :o:o:o:o:?:? στις αντιπαθητικές!!! :?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιουχου σας και παλι! :D:D Μμμμμ 5 σελιδουλες εε???Ατιμουτσκα! :lol:

Εν τω μεταξυ ολο το ξεχναω ανοιχτο το πσ!

Μητσακι νομιζες οτι παραμιλαω οταν ελεγα για τη Νατασα?Ή που εγραφα για το πως περασαμε με την Α στο κοπερτι? :?:roll:

Επισης για να γινω κατανοητη και ΟΧΙ για να αλλαξω τη γνωμη καμιας!(αλλωστε νομιζω πως η αποψη ειναι η ιδια αλλα εχω αλλη γνωμη για καποιες λεπτομερειες! ;) )

Λεω λοιπον πως η ποσοτητα πχ παιχνιδιων,ναι μετραει...Δεν πιστευω πως τους καΝΕΙ καλο 1 τονος (και οχι σολωμος ουτε τσιπουρα :lol: )παιχνιδιων.ΟΜΩΣ τα παιδια μας(2-3) ετων δεν κατανοουν την αξία ενος παιχνιδιου!Ισως εντυπωσιαζονται απο το μεγεθος ,ισως οχι!Αλλα το μεγεθος δεν εχει να κανει με την τιμη! ;) Στην ουσια "διαφωνω"(τα εισαγωγικα ελπιζω να καταλαβαινετε...) με το "να παρουμε ενα φθηνο-μικρο-κοινο θνητο :P παιχνιδι"!Η καθε οικογενεια θα παρει οτι μπορει και τοσο "καλυτερο"(???) οσο σημαντικοτερη θεωρει τη γιορτη που ερχεται.Ειτε για τη θρησκευτικη σημασια,εθιμα,κλιμα,διαθεση...Χριστουγεννα=(μεταξυ αλλων) αγ.βασιλης=δωρα!Εγω ΘΕΛΩ να το βλεπει ΚΑΙ ετσι η Αννυ!Και γι'αυτο την ρωταω "τι δωρο θελεις να σου φερει ο Αη"!Για να γουσταρει με τη λαχταρα ενος χοντρουλη ασρπομαλλη που και καλα θα της φερει δωρο...Ασχετο αν στην πραγματικοτητα ο αγιος ηταν ενας ρακενδυτος,φτωχος με...πρασινα ρουχα! :lol::roll:

Τωρα αν η Α μου ζητησει...Τον ουρανο(χωρις τα αστερια!μου το εχει ζητησει πριν λιγους μηνες να της τον αγορασω :lol: ) θα βρω τροπο να "αλλαξω" την επιθυμια της!Αλλα αν θελει ενα ανουσιο κουκλακι που δεν εχει τιποτα να της διδαξει θα της το παρω!Γτ ΔΕΝ ειναι η στιγμη για να αγορασω "οτι θεωρω εγω σωστο".Ειναι η στιγμη για να γουσταρει το παιδι μου!!!!Με ΟΤΙ θελει(και μπορω οικονομικως! ;) )

Πωπω εγραψα πολλα εε?και ακομα δε διαβασα! :oops: δεν εβαλα και τονους και το ευχαριστηθηκα η γυναικα γμ την εξασκηση μου!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟΝΙΑ!!!! Ftoy moy kale na ntrepomai!!!! Να την χαιρεσαι τη γυναικαρα σου,γυναικαρα μου!!!! :lol:

Δωστης ενα ξεγυρισμενο και ξαναστροφο( :lol::lol::lol::lol: σορρυ αλλα μ@λ@κιζομαι) φιλι στις υπεροχες μαγουλαρες της!!!! :x:x:x:x

Ελενα χατσου μαρη!!!Δε βρισκω κ τη φατσουλα να σε μαστιγωσω πραγματικα! :P:P:P Απο εσενα δεν περιμενα να με αντιπαθεις!Γτ γενικως αυτο ειναι το μονο που περιμενω απο το 95% των συμφορουμιτισων :P !!!

Αλλα εσενα,ενω δεν εγραφες συχνα,οοοοποτε σε πετυχαινα σκεφτομουν "τι καλο κοριτσι!Τι "απαλες" απαντησεις.πρεπει να ταιριαζουμε σαν χαρακτηρες μαμας" :D και καποια στιγμη εγραφες σε ενα θεμα κ σε αγνοουσαν παρα πολυ ολες...οποτε γραφεις κ εσυ κατι του στυλ "οκ,εχω συνηθισει να με αγνοουν" και ειχα στενοχωρεθει παρα πολυ :( Τοτε σου ειχα κανει αιτημα φιλιας στο φεις(ενω σπανιοτατα εως ποτε κανω σε ατομο που δεν ξερω αρκετα καλα) :D;) Αλλα εσυ???Αχαριστη κ αλητισσα!!!! :lol::lol::lol:

Κατι παρομοιο και με την Αθηνα(οχι με το φεις)..Ενα διαστημα εγραφε και ηταν κ χαλαρη και το χιουμορ της ηταν απιστευτο!!!!Και εγω ξεκαρδιζομουν αλλα δεν εβλεπα καμια αλλη να παρατηρει ποσο ωραιο αστειο τροπο γραφης ειχε!Οκ τωρα ξεφυγα...με παρεσυρε Ελενα!

Μητσακι μου μου αρεσε πολυ(θα ελεγα πως κολλησαν οι πατουσες μου απο τα μελια σου! :lol::lol: ) με τις επενδυσεις για το γαμο,σχεση κλπ σου!!!! :lol::D:D

Θουλη αφου ειχες αδικο(στο θεμα με την Αργυ) γτ να το "κρατησεις"! :P:lol: Κατι τετοια μου τη δινουν(κ εγω τα εχω νιωσει ομως!).Οχι απο τη Θου,αλλα γενικως!Εμ δεν ακουνε μια πιο εμπειρη μαμα εμ κρατανε κακιες!

Εγω την Αργυ παλια τη συμπαθουσα πολυ(μετα την αντιπαθησα! :lol::lol::lol::P:P:P ) γτ στην ερωτηση μου αν πρεπει να ανεχομαι επισκεπτες κ αγκαλιες στο νεογεννητο αρχισε σχεδον να...βριζει τον κοσμο ολο που περνανε το μωρο για παιχνιδι!!!! :lol::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:

Πωπω Μαρια η Φ ειναι αστερακι!Μα με 40 κομ!!!?Μπραβο!

Η Βενη τι κανει???Μιλαει καμια?Φανταζομαι ναι!Στειλτε της φιλια!Ετσι μου'ρθε τωρα!

Χρυσουλα μου?Γκιντσ-ακο???Ολα οκ???Αχωνευτες ολες εε???? :lol::lol::lol: Να σε κερασω ενα σολωμο που βρωμαει και ζεχνει(ΓΩΓΩ :lol::lol: θεα!) να με συμπαθησεις?

Ψυχάκι-Καρ(ι)ολακι???? :lol::lol::lol::lol: Η τριχα καγκελο που συνεχιζεις το 3ο ενικο!!Μη σου πω για την περιγραφη με τα σπυρακια το πρωι :lol::lol::lol::lol::lol: Ηθελα να σου πεταξω το μισοφαγωμενο μου κουλουρι στη μουρη!!!! :lol::lol::lol: καλε η Σισσιω η σκατουλα σου την ειχε πει!!!τετοια ειναι!Γι'αυτο θα την κουτσουλησουν 10 πουλακια σημερα να στανιαρει! :P:P:P

Αφρο βασικα...Καλησπερα σας μις χιτλερ!!!! :lol::lol::lol: Σε διαβαζω αλλα αμοιβαιος μη σχολιασμος! ;):D:D

Ουφ κουραστηκα..δεν τελειωσα ακομη...Σας επρηξα??? :oops: Καλα σας εκανα! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ma τι ωραιο πραμα να τα εχεις ολα καθαρα φαι στη ωρα τους κ τα σχετικα 8-)8-)8-)8-)8-)8-)8-)

παεαδεισος..

καλε αργυρω :twisted::twisted::twisted::twisted: φυσικα κ σε συμπαθουμε..τωρα περα απτη πλακα..δε ειπα οτι δε σε χωνευα..γτ αν το πιστευα θα το εγραφα..αλλα μου τη εδωσες τοτε.. :P:P:P

οπως να πω τη ιφιγενεια να παταει εντερ..κουραζομαιιιιιιιιιιιιιιιιιι :oops::oops::oops::D:D:D

οπως τη καρολινα..σταματα να λες ρυζακι μπασματι κ τα συναφη :oops::oops::oops:

ωχ θα με παρει τηλ να με ξεχεσει :lol::lol::lol::lol:

αυτα..τι αλλο?κατι αλλο αλλα ντρεπομαι να το πω :oops::oops::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

σημερα μου τη εδωσε ο μεγαλος..κ ειπα κ μια ατακα :oops::oops: μου γυρισε το μυαλο\\ετρωγε ταχινομελο..κ ουρλιαζε γτ λερωθηκαν τα χερια του κ γτ ηθελε πιο μικρο πιατο κτλ κτλ

κ γενικως εκλαιγε πιο πολυ γτ ειχε λερωμενα χερια κ κολλουσαν..

κ νευριαζω κ λεω αμαν ρε θοδωρη σα αδερφη κανεις :o:o:o:o:o:o:o:o:o:oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

ντροπη μου :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

αχ παναγια μου συγχωραμε :cry::oops::oops::oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σημερα μου τη εδωσε ο μεγαλος..κ ειπα κ μια ατακα :oops::oops: μου γυρισε το μυαλο\\ετρωγε ταχινομελο..κ ουρλιαζε γτ λερωθηκαν τα χερια του κ γτ ηθελε πιο μικρο πιατο κτλ κτλ

κ γενικως εκλαιγε πιο πολυ γτ ειχε λερωμενα χερια κ κολλουσαν..

κ νευριαζω κ λεω αμαν ρε θοδωρη σα αδερφη κανεις :o:o:o:o:o:o:o:o:o:oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

ντροπη μου :oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops::oops:

αχ παναγια μου συγχωραμε :cry::oops::oops::oops:

Xαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχαχαχα

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Γιαυτό σαγαπώ!!!!!!!!!!!!!

Δεν προλαβαίνω να γραψω αυτά που θέλω γιατί έχουμε μπαλέτο. Θα επανέλθω αργοτερα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θουλη =))=))=))=))=))=))=)) για ολα!!!!!!!

Ειδικα για το αδερφη!!!!Ρε εχουμε ξεφυγει λεμε!!!! =))=))=))=))=))

Εγω τουλαχιστον 1 φορα τη μερα φωναζω σαν τρελλη!Γμτ!Σημερα επειδη εριξε(επιτηδες και με απολυτη ευχαριστηση) μισο ποτηρακι νερο μεσα στον αρακα της! :twisted::twisted::twisted: και μετα της τον ταισα ψαρευοντας τα μπιζελια! ;););):lol::lol::lol: (1η φορα εφαγε αρακα :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω τουλαχιστον 1 φορα τη μερα φωναζω σαν τρελλη!Γμτ!Σημερα επειδη εριξε(επιτηδες και με απολυτη ευχαριστηση) μισο ποτηρακι νερο μεσα στον αρακα της! :twisted::twisted::twisted: και μετα της τον ταισα ψαρευοντας τα μπιζελια! ;););):lol::lol::lol: (1η φορα εφαγε αρακα :ymparty::ymparty::ymparty::ymparty: )

θες να σε σχολιασω ? :D

το σαν τι το θες ? :lol::lol::lol::lol::lol:

θου τι να πω :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

εγω του ελεγα μαμουνια και τωρα μου το λεει αυτος :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφρο υποννοεις κατι? :lol::lol::lol::twisted::twisted::twisted: "του γιατρου" που λεει κ η Δ?

Μμμμμμμμμμμμ σκατιαρες!!!!Δεν εχετε χιουμορ γι'αυτο! [-([-([-([-([-([-(

Θου αν αυτο που θελεις να πεις ΔΕΝ εχει σχεση μαζι μου τοτε πες το! :lol::lol::lol:

σας φιλω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...