Μετάβαση σε περιεχόμενο

το εξπρές του βυζονυχτίου νο.56- Ε ε ε ε έρχεται!!!


Recommended Posts

το ωραίο είναι πώς όλες λέμε δεν αγοράζουμε παιχνίδια, δεν κάνουμε υπερβολές με τα παιδιά μας αλλά όλες έχουμε τα άπειρα παιχνίδια στο δωμάτιο και παιδικά ρούχα και παππούτσια ακριβά :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kaλημερα τι μου κανετε?μιλατε για παιχνιδια κ εμεις παιρνουμε χριστουγεννα γιορτη κ γενεθλεια κ καμια φορα στο ασχετο κανα μικρο αυτοκινητακι που κανουν 1 με 1,50 ευρω..

χθες του πηραμε παιχνιδι το ενα που ειπε ο αντρας μου ητν με τα χοτ γοιλς που εγω πιστευα οτι δεν ειναι ακομα για πιστες ειναι μικρος με 20ευρω και ενα παρομοιο ποιο γεροδεμενο ειναι σαν παρκινγκ και βαζεις αυτοκινητα μεσα σιγουρα για την ηλικια του σαν εναλλακτικη..και φυσικα εμφανισαμε το πρωτο και σε μια ωρα το εμασα γιατι πηγε να το πατησει με το ποδηλατο και του βγαλαμε το 2 που το παιζειτελεια.το πρωτο στα γενεθλεια του θα του το ξαναεμανισω για δωρακι ετσι ειχαμε πει ενα για γενεθλεια και ενα τωρα..αλλα του πηρα μπλοκ και μπογιες για να ζωγραφιζει πλεον τα παιχνιδια που εχω στο μεγαλο ειναι αυτοκινητα παζλ ξυλινα μπλοκ ζωγραφικης τουβλακια και κρατησα εξω παθιχνιδια της φισερ που λενε αριθμους χρωματα και την αλφα βητα...για παραμυθια δεν ειναι ετοιμος...εμενα μου αρεσουν πολυ τα επιτραπεζια να παιζουμε ολοι μαζι αλλα θελει πολλα χρονια ακομα εχω 2 κουτια με επιτραπεζια που τα αγορασα οταν δεν ειχα παιδια και παιζαμε παρεα τακτικα σκραμπλ τζενγκα μαντεψε μονοπολυ και αλλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αργυρούλα, μη ξανακούσω βλακείες, φυσικά και να σχολιάζεις ό,τι θες!

Αν δεν σε "δω" μια μέρα και θα ανησυχήσω και θα πάθω στέρηση! :D;)

Γωγούλα, σε πάω με χίλια, στο 'χω ξαναπεί, ε; :D Είσαι και γ@μω τα ατομάκια!!! :YMHUG:

Αναστασί (καλά, εσύ, του γιατρού, τα έχουμε πει!) :P Στις πρώτες σειρές, νόμιζα ότι παραμιλάς ή ότι εγώ κρυφακούω και δεν καταλαβαίνω τι μου γίνεται!!! :lol::P

Εγώ το κατάλαβα το σκεπτικό σου και δεν διαφωνώ στο ότι σε ένα μέτρο είναι θεμιτό! Φυσικά και δεν χρειάζεται να αυτομαστιγωνόμαστε (ΙΟΥΛΙΑ!!!) :P απλά πιστεύω ότι δεν συγκρίνεται το "αγοράζω κάτι ωραίο στο παιδί μου, για να νιώσω καλά σήμερα που είμαι στεναχωρημένος" και το "αγοράζω συνέχεια στο παιδί μου και εκείνο έχει να επιλέξει μεταξύ 15 ζευγαριών παπουτσιών, μιας ντουλάπας φίσκα στα ρούχα και ενός δωματίου φίσκα στα παιχνίδια". Το 2ο σχολιάζουμε, όχι το 1ο. Κι αυτό, γιατί κατά τη γνώμη μου, αυτό είναι που περνάει στο χαρακτήρα του παιδιού.... Του κάνουμε ενέσεις καταναλωτισμού κι όταν στα 3 του έχει ΤΟΣΑ πράγματα, στα 13 θα ζητάει άλλα τόσα και στα 23 δεν θα είναι ικανοποιημένο με τίποτα.

Κι εγώ μπερδεμένα τα έγραψα και δεν ξέρω αν "φαίνεται" αυτό που πραγματικά θέλω να πω.

Μαράκι, συγγνώμη, αλλά εγώ δεν έχω ΚΑΝΕΝΑ ρούχο ή παπούτσι ακριβό για τα παιδιά.

Η Β έχει 3 ζευγάρια παπούτσια (μία μπαλαρίνα, ένα αθλητικό, μία μπότα) Ζαρα και Geoχ, και τα ρούχα της είναι τα μισά από τα ξαδερφάκια και τα υπόλοιπα από Ζαρα και H&M.

ΕΝΑ φουστάνι burberry έχει, κι αυτό μου το έδωσε η αδερφή μου, απ' την κόρη της που της το είχαν κάνει κι αυτής δώρο. ;)

Όσο για τα παιχνίδια, της έχω αγοράσει κυριολεκτικά, ΜΟΝΟ 2. Μία κιθάρα πέρισυ απ' τον Αγ.Βασίλη (για να του δώσουμε την πιπίλα, άλλο που δεν πέτυχε το κόλπο) :P κι ένα πιανάκι που της έφερε η αδερφούλα της, απ' το μαιευτήριο! ;)

Δεν απολογούμαι, ούτε κατακρίνω και την αντίθετη άποψη, αλλά αυτό που υποστηρίζω, το υποστηρίζω και εμπράκτως.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αρτζιιιι δεν ήρθε ακόμα ο Γιώργος....Τη νύχτα προσγειώνεται στο Ελ.Βενιζέλος....Δεν ξέρω αν μου πήρε κατι και πραγματικά δε θέλω να μου πάρει κιόλας..Είμαστε στριμωγμένοι αυτή την περίοδο...Κι έχουμε μπορστά μας βάφτιση... :?:?:?:? Αλλά στην Ιω πήρε ενα ζευγάρι απίθανες μπότες-γαλότσες Crocs Hello Kitty.... :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Ρε συνέχεια με ρωτάς και ξεχνάω να σου απαντήσω...Την μπέμπα τη θήλασα κανονικά το βράδυ μετά την πανοραμική...Διάβασα στο μητρικός θηλασμός απάντηση του Παπαβεντση που έλεγε ότι δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα και το ίδιο μου είπε και μια άλλη συμβουλος θηλασμού που ρώτησα στο fb.. ;););););););)

Και Μαρίαααααα μωρή θυμάμαι που μου έλεγες να μη φτιάξω τα δόντια αν δεν είναι επείγον......Μωρή τρελήηηηη ΜΙΑ φορά έκανα πανοραμική....Δε θα κάνω κάθε φορά.... :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Επίσης, έχω ένα σπασμένο δόντι.... :oops::oops::oops::oops: Μόνο η ρίζα έχει μείνει..... :?:?:?:? Θέλω να το φτιάξω...Να είμαι από τα 27 μου χωρίς δόντι;;;;;; :o:o:o:o:o Τελικά δεν φτιάχνεται μόνο με εμφύτευμα.... ;););););) Αφού έχω τη ρίζα και είναι απονευρωμένο, θα μου βάλει βίδες, θα μου το σφραγίσει και θα βάλω θήκη... :D:D:D Εχω κλείσει 3 ραντεβού στη σειρα... ;);)

Αναστασία όπως τα λες κι εσύ για τα παιχνίδια έχεις κι εσύ δίκιο.... :?:?:?:? Η Ιω στα αλήθεια έχει πάαααααααααραααα πολλά παιχίδια.... :roll::roll::roll: Και όντως παίζει με λίγα από αυτά...Κάθε καινούριο που παίρνει το βαριέται.... :?:?:?:? Τώρα ζητάει συνεχώς το σπιτάκι της Μίννυ και τον Μάικ το Φασολάκη.... :roll::roll::roll::roll: Α!!!Και το σπιτι το πλαστικό... :?:?:?

Μαρία φτιάχνει παζλ με 50 κομμάτια η μικρή;;;;;;;;; :o:o:o:o:o:o:o:o Η Ιω ούτε με 10 δεν ξέρει να φτιάχνει.... :?:?:?:?

Τόνια χρόνια πολλά στο κοριτσάκι σου!!!!!1Γερή και τυχερή να είναι η κοριτσάρα μας.... :D:D:D:x:x:x:x

Στασα και Χρύσα σιχαίνομαι τον Σολωμό...Βρωμάει...Και ποτίζει και το δέρμα μας.... :twisted::twisted::twisted: Εμείς τρώμε τσιπούρες οπωσδήποτε...Και πιο αραιά γάβρο, γαρίδες...Αυτα!!!1

Χρύσα εσύ δε χωνεύεις τα 'ντερα σου μωρή...Θα χωνέψεις εμένα;;;;;; =))=))=))=))=)):-p:-p:-p:-p:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μητσάκι είπα "όλες μας" αλλά οκ εννοώ οι περισσότερες μαμάδες.

Όχι μόνο από εδώ μέσα αλλά και άλλες φίλες μου. Πάντα λέμε να μην κάνουμε υπερβολές με τα παιδιά

αλλά συχνά πυκνά πέφτουμε στη λούμπα. Εγώ φοβάμαι πως αν τα είχα τα φράγκα θα αγόραζα ότι βλακεία έβλεπα για εμένα και για τους ανθρώπους που αγαπώ. Θα πηγαίναμε στη Eurodisney, θα αγοράζαμε παιχνίδια και ρούχα από Lapin 8-)

Οπότε καλύτερα που δεν τα έχουμε :roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

A μαρακι και εγω το ιδιο σκορουτζ που ειμαι θα ημουν...με τη διαφορα πως εαν εβλεπα κατι ομορφο και φιρματο..ε θα το επαιρνα πως να το κανουμε!!!!!

αν ειχα πολλα λεφτα..θα πηγαινα ταξιδι στην Ινδια και στο περου...α

αλλα αυτο εκτος απο λευτα προυποθετει και να μη χεζομαι πανω μου

Εγω παντως σηγα μη ροταω τον Χριστοφορος τη ρουχα θα βαλει..θα βαλει αυτα που θα αποφασισω εγω...που δεν εποφασιζω και πολυ..σηδερονω καθε Κυριακη και τα στοιβαζω με τη σειρα στη ντουλαπα..παιρνουμε ενα σετακι την ημερα για το σχολειο..οποιοδηποτε

επισης εχουμε 2 ζευγαρια παπουτσια που φοραμε..

ενα αθηλητικα και ενα μποτακια..

αλλα μ'αρεσουν πολυυυ τα παιδια..και οι μερακλουδες μαμαδες που εχουν ασορτι πραγματα για τα παιδια τους..

εγω δεν το χω...ειμαι του λητου και ολιγος συντηριτικου στιιλ

Γωγω η τσιπουρα ειναι απο τα πιο βρομικα ψαρια..να ξες..

ΟΚ και εγω τη λατρευω αλλα τροω οτι βρω φρεσκο συνηθως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα για τα παιχνιδια ναι εχουμε ρκετα αλλα πηρα αλλα δωρα και αλλα μου εδωσαν...αλλα τα εχω εξαφανισει τα πιο πολλα λογο οτι δεν ειναι της ηλικιας του ειναι για πιο μικρα και δοξα το θεο ο γιος μου τα εχει παιξει ολα μα ολα με το παραπανω γενικα ειναι παιδι που παιζει...

το πιο ακριβο παιχνιδι που το αγορασα να ηταν 35 ευρω το πολυ δεν δινω πολλα χρηματα και τα λυπαμαι και δεν περισσευουν εξαλλου.

τωρα απο ρουχα εχω στα ντουλαπια απο χιλιες δυο μαρκες εως και απο παζαρι....αλλα πηρα αλλα παλι μου εφεραν αν κ στη βαφτιση κ των 2 τα αλλαξα σχεδον ολα κ τα εκανα ανολογικα για να εχω μεχρι 3-4χρ.ρουχα...ακριβα δεν παιρνω παλι τα θεωρω πεταμενα λεφτα σε αυτην την ηλικια τα φορανε πολυ λιγο(μονο τα βαφτιστικα μας ειναι ακριβα)απλα κοιταζω να ψωνιζω επωνυμα στις εκπτωσεις κ αντι να δωσω ας πουμε 60-70 για ενα μπουφαν το παιρνω με 15 ευρω σχεδον σε ολα που αγορασα αυτο εκανα...απο παποτσια τα επωνυμα που εχω ειναι ενα πουμα που μας το εκανα δωρο(ηταν20νουμ)και κανει γυρω στα 60 ευρω και το καλοκαιρι του πηραμε αντντας που τα φοραει τωρα μιση τιμη 28 ευρω αφου τα φοραει βαρια 3 μηνες....γενικα μεγαλωσα να εχω τα παντα σε παιχνιδια κια ρουχισμο αλλα πιο οικονομικα αν και δεν μας ενοιαζαν τοτε οι μαρκες και μιλαμε και για 18-20χρ.ηταν στη μοδα τα ξεβαμενα τζι ηθελα ενα τετοιο δεν με ενοιαζε ομως αν θα ειναι λιβαις ας πουμς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σας...εδω μουντιλα...

φιλεναδιτσα μου φουσκωτη συντομα να ξεφουσκωσεις..με ενα πονοοοο..να το φτυσεις σα κουκουτσι που λεει κ το σισσακι... :mrgreen:

θα σε τηλ σημερα....μαλλον :lol::lol::lol::lol:

αντωνια να χαιρεσαι τη αντριαννα σου...να ειναι γερη κ χαμογελαστη..να χαιρεσαι κ το μπαμπακα σου...

ευχομαι οτι καλυτερο :x:x:x:x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααααααααα!!!!!

Χρονια Πολλααααααααααααααα στην Αντριαννα μας!!!! Τόνια να την χαιρεσαι αγαπη μου!!!Πολλα πολλα φιλακια!!!! :x:x:x:x:x

Διαβασα το προηγουμενο τρενο.Δε θα πρωτοτυπησω .Θα πω οτι συμφωνω 100% με την Νατασα .

Εμεις για τον Νικολα δωσαμε 13 ευρω και του πηραμε ενα σετ πλαστελινες, ενα κοκκινο αυτοκινητακι που και καλα ειναι ο Μακουιν και ενα Τομας τρενακι.Μιλαμε τα λατρεψε και παιζει συνεχεια με αυτα.

Αν του επαιρνα καστρο των 100 ευρω ουτε που θα το εφτυνε, δε θα ειχα που να το βαλω, θα κινδυνευε το μωρο να φαει τα μικρα τσιπραγκαλακια.....Στον Φωτη δεν πηρα παιχνιδι.Θα του παρω βιβλιαρακια.

Αυταααααααααααα.............

Για τον εθελοντισμο τωραααααα...Λοιπον δεν χρειαζεται να παμε στην Αφρικη αρκει να βοηθαμε ο καθενας στον τομεα του.Ας πουμε εγω και ο αντρας μου πολλες φορες παμε στο σχολειο νωριτερα και κανουμε με τα παιδια ασκησεις...εεε αυτο δεν ειναι βοηθεια;;;;Αν το κανανε και αλλοι συναδελφοι θα βοηθιοντουσαν πολλα παιδια που δεν μπορουν να πανε φροντηστηριο. :!::!::!::!:

Παω να σας διαβασωωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αντωνια να τους χαιρεσαι!!!!!

πολυχρονη και κυριως...με υγεια!!!!

Θουληηηηη :x

Α!!!!

Λοιπον..ξερετε καμια που να δινει νουλακ στα παιδια της;;;;

εχω ενα μπλοκακι με 6 κουπονια του 1 ευρω για αγωρα πολυσυσκευασιας που ληγουν 31/12/12

Επισης εχω κουπονια για λιμπερο Up & Go απο Μασουτη μονο ληξη 31/12/11

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα τσιπούρες δεν αγοράζω..Μου της στέλνει ο πεθερός ολόφρεσκες από εναν ξάδερφο ψαρα..Οπότε είναι σίγουρα καλές.... ;);););) Πεθαίνω για ψητή τσιπούρα...

Μίλησα με Θου..Πόσο την αγαπώ.... :x:x:x:x:x:x:x:x:x

Παναγιώτα μπράβο ρε που βοηθάτε τα παιδιά.... :D:D:D:D:D:D:D

Μιτσάκι κι εγώ σε πάω με 100000000....Είσαι γαμώ τα άτομα...Κι εγώ όσα καλά είχα της Ιως δώρα είναι από νονά κλπ..Ελάχιστα της έχουμε πάρει εμείς.... :roll::roll::roll: Η&Μ της ψωνίζω και Ζ :roll: Ζαρα.. ;););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

του ξανα εκανα την ερωτηση τι θελει να εχουν μεσα το δωρο του αγιου και μου ειπαι σοκολατα :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: εντομεταξυ βλεπει στο βιβλιο του αγιου βασιλη να αφηνει 4 δωρα κατω απο το δεντρο και λεει "ατο για μαμα (ενα ροζ) ατο για νινι(ενα μικρο κιτρινο) ατο για μανωη (ενα μπλε) και ατο για μπαμπα (ενα μεγαλο κιτρινο) " το μεγεθος παει μετο μποι το μεγαλο στον μπαμπα το αμεσως επομενο σε μενα μετα του μανωλη και τελος το μικρουλικο στο μωρο :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

σκευτομαι πολυ αυτα που λεμε ....σκευτομαι οτι για να μην λεει παιχνιδι μπορει να παει να πει οτι ειναι χορτατος και οκ εχει παιχνιδια ,μπορει οχι ακριβα αλλα τις πλακας που χαλανε αλλα εχει και παιζει .

του εχω παρει χρωματα αλλα δεν του τα εχω δωσει ακομα θα του τα δωσω οταν αρχισω εγω να κανω δουλεια με αυτα για να ειναι διπλα μου και να ζωγραφιζουμε .οκ δεν θα πει οχι αν παμε στα ζαμπο μεσα στα παιχνιδια αλλα γιατι να του παρουμε παλυ παιχνιδι ? ενα βιβλιο (αντε δυο :P ) και μια σακουλιτσα γλυκακια ...μια χαρα θα ειναι χαρουμενος !!

τονια χρονια πολλα στο πουλακι σου το ΟΜΟΡΦΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι, το ότι ίσως είναι καλύτερα που δεν τα έχουμε, είναι μεγάλη αλήθεια, με πολλές παραμέτρους βέβαια... ;)

Προσωπικά, έχω συμπεράνει ότι ο καθένας δίνει τα χρήματά του εκεί που γουστάρει (και δικαίωμά του βεβαίως βεβαίως!) ;)

Εγώ και να είχα πολλά χρήματα, δεν υπήρχε περίπτωση να ψώνιζα στο lapin, ούτε να γέμιζα το τόπο παιχνίδια, γιατί απλά θεωρώ ότι είναι λεφτά πεταμένα.

Θα ψώνιζα και πάλι από Ζara, H&M, άντε και Βenetton-Sisley, όπως και τώρα, και για μένα και για τα παιδιά. Γενικώς, όπως έχω ξαναπεί, βαριέμαι αφόρητα τα ψώνια (για μένα, όχι για τα παιδιά, τα παιδικά ψώνια είναι τέλεια!) οπότε δεν "κινδυνεύω" κιόλας.

Θα προτιμούσα να επενδύσω σε σπίτι, αυτοκίνητο και θα έκανα πολλές εκδρομές... :D

Για μένα, και τα ταξίδια είναι επένδυση. Επένδυση σε αναμνήσεις, σωματική και ψυχική ξεκούραση! ;) Και προτιμώ να μην ψωνίσω τίποτα, να κάνω οικονομία όλο το χρόνο, για να πάω μια εκδρομούλα σε ένα ωραίο (όχι πανάκριβο) ξενοδοχείο. Αυτό κάνω κιόλας δηλαδή.

Για κάποιον άλλο, αυτό ίσως είναι υπερβολή, για τη Νατάσα ας πούμε, που είναι του camping! :P

Επίσης, θα καθιέρωνα εβδομαδιαία έξοδο με τον αντρούλη μου, σε σινεμαδάκια-θεατράκια, που τα λατρεύω. Αλλά αυτό προϋποθέτει εκτός των υπολοίπων, γυναίκα να μου κρατήσει τα παιδιά, και δεν το εφαρμόζω, για οικονομία. :( Κι αυτό, επένδυση το θεωρώ όμως, επένδυση σε λίγες προσωπικές στιγμές με το στεφάνι μου, που τόσο μας έχουν λείψει... :( Επένδυση στη σχέση μας και στο γάμο μας! ;)

Γι' αυτό και λέω ότι ο καθένας διαθέτει τα χρήματά του, όπου γουστάρει. Περί ορέξεως... ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροοοοοοοο κακουργα με εχεις πορωσει με τα βιβλιαααααααααα... :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Μιλαμε εχω τρελο παθος..τα θελω ΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ....

Μαρακι μα μηχανη για μαλλι της γριας ρεεεεεεεεεε;;; :lol::lol::lol:

Παιδια μιλαμε το σιχαινομαι..Μπλιαχχχχχχ...Σαν ιστος απο αραχνη ειναι.... :lol::lol::lol::lol:

Γωγω εγω παντα σε συμπαθουσα και ηθελα πολυ να σε γνωρισω!!!

Με αυτη που ειχα θεμα ηταν η Γιωτα η Μπουρικ...Ασχετο το ξερω...Απλα μου εδινε κατι ορθες κοφτες απαντησεις και εμενα καγκελο...αλλα την γνωρισα απο κοντα και ηταν μια απιστευτη γλυκια κοπελα..καμια σχεση με τον τροπο που γραφει....

Αααα και μη ξεχασω....επειδη με ρωτατε συνεχειαααααααα..ΝΑΙ ΡΕ ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΦΟΡΑ παω τουαλετα...το πρωι κατα τις 7....οκ;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα προτιμούσα να επενδύσω σε σπίτι, αυτοκίνητο και θα έκανα πολλές εκδρομές... :D

Για μένα, και τα ταξίδια είναι επένδυση. Επένδυση σε αναμνήσεις, σωματική και ψυχική ξεκούραση! ;) Και προτιμώ να μην ψωνίσω τίποτα, να κάνω οικονομία όλο το χρόνο, για να πάω μια εκδρομούλα σε ένα ωραίο (όχι πανάκριβο) ξενοδοχείο. Αυτό κάνω κιόλας δηλαδή.

Α γεια σου ρε Μητσακι!!!Ποσο συμφωνουμε...

Εγω το βλεπω απο τον νικολα...ακομη με ρωταει ποτε θα ξαναπαμε στα Καλα Νερα για μπανιο...

Δεν μετανοιωσαμε καθολου για τα λεφτα που χαλασαμε και ηταν και πολλα.Αξιζε ομως τον κοπο.

Ακομη μας περιγραφει το Πηλιο,τη θαλασσα και τους φιλους που γνωρισε εκει.

Για παιχνιδια και ρουχα δεν το χει κανει ποτε αυτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παναγιωτα πως μετα μαρι να μη γινεις δυσκοιλια;;;;;;;;; :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Γωγω μονο αμα ειναι με την ουρα ορθια ειναι φρεσκιες..η αν σπαρταρανε...χαχαχαχ

πλακα κανω ΟΚ...

Σαυρογιωτινη μουυυυυ

που εισαι καλεεεεεε ;;;;

και εσυ να μου γραψεις το προγραμμα σου για να σε παρω τηλ...

τωρα..γιατια απο βδομαδα η λουφα τελος!!!!

Συμπεθερα ειπαμε..αποταμιευουμε για να κανουμε τις εκδρομες με τα ΚΑΠΗ στα λασπολουτρα!!!!

αχ!!!!

παω να βαλω φρεσκο μυρωδατο γαλλικο που εφτιαξα..

αχ θα παχυνω εδω περα,...εχουν κρουασανακια οι λαιμαργες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθέρα!!! :YMHUG:

:)):)):)):)):)) Ξεράθηκα στο γέλιο με το πρόγραμμα χεσ@ματος!!! :P

Μόνο σ' αυτό δεν ταιριάζουμε... Εγώ είμαι ό,τι να 'ναι!!! 8-}

Τώρα να μου πεις έλα για καφέ, σηκώθηκα κι ήρθα.

Θα βαριόμουν αφόρητα να επαναλαμβάνω το ίδιο πρόγραμμα κάθε μέρα και θα με καταπίεζε άλλο τόσο, το να μη μπορώ να λειτουργήσω αυθόρμητα! ;)

Κουμπαροσυμπεθέρα, άσχετο! :!: Σοβαρά ρε δε γούσταρες καμιά μας; :shock::evil:

Και δε σου φαίνεται ότι είσαι στριμαδάκι!!! :lol::P

Δε πειράζει, εγώ ακόμα σ' αγαπάω!! :YMHUG::))

Και θέλω μέρες να στο πω κι όλο το ξεχνάω... Ο άντρας σου έχει συμπαθέστατη φάτσα ρε!!!! :D

ΤΟΝΙΑ!!!!!!!!!!!! :oops::oops::oops:

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ στο ομορφούλικο Αυλωνιτάκι!!!! :x:x:x

Να ζήσει το κοριτσάκι σου, να 'ναι γερό κι ευτυχισμένο!!!!!! :D:D:D

Χρύσα, αλήθεια για την τσιπούρα; :o:(

Γιατί;

Κι εμένα μ' αρέσει πολύ! =p~

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αντε να πω κ γω...

πραγματικα ολο λεω να το πω αλλα βαριομουν..\\αργυ με σενα εχει να κανει :lol::lol::lol::lol:

ημουν εγκυος στο θοδωρη..κ ειχε ενα θεμα με θηλασμο..κ γω η ανιδεη απαντησα :lol:

ελεγε μια κοπελα αν θυμαμαι καλα πως να κοψει το θηλασμο..\κ ειπα τη εμπειρια της πεθερας μου..τη πηγε για 3-4 μερες στη γιαγια για να μη τη βλεπει μυριζει κτλ

που καποτε το θεωρουσα σωστο..

κ το ειχα παραθεσει κ λεει η αργυ οτι δε το βρισκει σωστο κτλ κτλ..δε θυαμαι τι ειχε γραψει..αλλα ακυρωσε τη αποψη μου :twisted::twisted::twisted::twisted:

κ μου τη εδωσε τοοοοοσο πολυ :lol::lol::lol::lol::lol:

αλλα στιγμιαια..δηλ δε ειπα δε σε γουσταρω..αληθεια.. :D:D:D

κ μετα που γεννησα σκεφτηκα..τι μαλακιες ελεγα..γιαυτο δε με ενοχλησε το γεγονος με μαθητες της ιουλιας..εδω εγω ημουν εγκυος κ σκεφτομουν ετσι..που τα 17 χρονα..

επισης ακουγα για θηλασμο 1 χρονων κ ελεγα ΕΛΕΟΣ :o:o:o

για τα παιχνιδια κ γω αγοραζω :oops::oops: κ πιο πολυ τΑ αγοραζω γτ ξερω οτι χαιρεται κ τα παιζει..νομιζα οτι αν δε επαιζε δε θα σπαταλουσα λεφτα ..τουλαχιστον τοσα..μα με ολα παιζει..κ χαιρομαι

εχει δκαιο η νατασα αλλα :roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μητσάκι και αυτά που λες θα έκανα :ymdaydream:

εγώ τώρα σκέφτηκα το άλλο

κάθε χρόνο πάμε στη δουλειά του Γ και έρχεται ο Αη Βασίλης με το ελικόπτερο και φέρνει δώρα στα παιδάκια και πάμε κάθε χρόνο. Τα παιχνίδια τα αγοράζουν οι γονείς βέβαια. Οπότε το δώρο θα τους το φέρει ο Αη βασίλης εκεί? Και δεν θα έρθει σπίτι? θα ντυθεί ο ξάδερφος από κάτω Αγ. Βασίλης. Αυτός δεν το ξέρει. Θα του το πούμε κάποια στιγμή. Τι να κάνουμε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α γεια σου ρε Μητσακι!!!Ποσο συμφωνουμε...

Εγω το βλεπω απο τον νικολα...ακομη με ρωταει ποτε θα ξαναπαμε στα Καλα Νερα για μπανιο...

Δεν μετανοιωσαμε καθολου για τα λεφτα που χαλασαμε και ηταν και πολλα.Αξιζε ομως τον κοπο.

Ακομη μας περιγραφει το Πηλιο,τη θαλασσα και τους φιλους που γνωρισε εκει.

Για παιχνιδια και ρουχα δεν το χει κανει ποτε αυτο.

η Ι λέει συνέχεια για το Μαλάκι :D

Για όσα μέρη και να λέμε της έμεινε το Μαλάκι.

Και όταν τη ρωτάμε που σου άρεσε πιο πολύ στο Μαλάκι ή στη Σκιάθο λέει Μαλάκι φυσικά. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...