Μετάβαση σε περιεχόμενο

χρειαζομαι innohep 0.45


mariaXara

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΛΕΣ ΜΑΣ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ;)

ΕΠΙΣΗΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΤΗΝ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΤΡΑ Η ΟΠΟΙΑ ΜΟΥ ΧΑΡΙΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΜΟΝΑΔΕΣ G____L ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΟΜΟΥΝ... ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΕΥΧΗΘΩ ΚΑΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ!

ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ INNOHEP 0.45 AN EXOYN ΠΕΡΙΣΣΕΨΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ, ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟΔΕΧΟΥΜΕΝΕΣ.

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ. :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα.Κι εγω εχω προβλημα χρειαζομαι INOHEP 0,45 και δεν υπαρχουν πουθενα.Απο οτι μας ενημερωσε η φαρμακοποιος υπαρχει προβλημα στην παραγωγη και δεν ξερουν ποτε θα παραλαβουν.Εχω μονο 4 ακομα!!!Δε διαβαζει κανενας φαρμακοποιος μηπως μας σωσει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μου στείλατε μηνύματα και οι 2 αλλά μόλις σήμερα τα είδα. Οι ενέσεις υπάρχουν ακόμα. Αν κάποια τις χρειάζεται ακόμα ας μου στείλει μήνυμα με τα στοιχεία της. Θα χαρώ πολύ να βοηθήσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

Κορίτσια τι ακριβώς σας είπαν οι γιατροί να προσέχετε στη διατροφή;;;; . Εγώ ξεκίνησα σήμερα αυτές τις ενέσεις και πήγα σε φαρμακείο γιατί τρέμω να την κάνω μόνη μου. Πειράζει αν αργότερα αλλάξω την ώρα που τις κάνω;;; Να στε καλά και καλές γιορτές! Ευχαριστώ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια τι ακριβώς σας είπαν οι γιατροί να προσέχετε στη διατροφή;;;; . Εγώ ξεκίνησα σήμερα αυτές τις ενέσεις και πήγα σε φαρμακείο γιατί τρέμω να την κάνω μόνη μου. Πειράζει αν αργότερα αλλάξω την ώρα που τις κάνω;;; Να στε καλά και καλές γιορτές! Ευχαριστώ

Χρόνια πολλά marlon και καλή αρχή...

Εμένα προσωπικά δεν μου είπαν να προσέξω κάτι στη διατροφή μου,εσένα σου είπαν?

Οσο αφορά την ώρα, καλύτερα να ρωτήσεις το γιατρό σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...