Μετάβαση σε περιεχόμενο

κορίτσια πώς μπορώ?


Recommended Posts

Να αλλάξω το πρόγραμμα της μικρής μου?είναι 10 μηνών...αν κοιμηθεί κοιμάται για τα καλά..ακομα και 10 ώρες συνεχόμενες...δε ξυπνάει με τίποτα...αλλά κοιμάται χαράματα η ακόμα και 12 το μεσημερι για βράδυ...δε θηλάζω...πώς το αλλάζουμε?

ο παιδίατρος μου έλεγε να μη την ταιζω βράδυ για να μάθει να κοιμάται....πώς να κοιμηθεί ενας ανθρωπος νυστικός?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα κοιμαται και 12 και 13 πολλες φορες θα τον βαλω να κοιμηθει για μεσημερι και θα ξυπνησει την επομενη το πρωι...μολις σαραντησε σταματησε να ξυπναει το βραδυ ...γιατι να της αλλαξεις το προγραμμα???λες αμα πεινουσε να μην ξυπναγε???αυτο που χρειαζεται ειναι υπνος για αυτο και αφιερωνει τοσες ωρες σε αυτον..εμενα ο δικος μου οτι ωρα και να κοιμηθει θα ξυπνησει 6-6,30...ειτε κοιμηθει μεσημερι ειτε αργα το βραδυ την ιδια ωρα θα ξυπνησει το πρωι...

αν την αφηνεις ξυπνια δεν γκρινιαζει οταν νυσταζει???εμενα ξεσηκωνει τον κοσμο και μαλιστα παει και μονος του καμια φορα..ασε που αμα νυσταζει δεν μπορει να σταθει ορθιος και παραπαταει... :lol::lol::lol: ασε την να κοιμηθει γιατι σε λιγο καιρο θα αλλαξει απο μονη της προγραμμα και θα λες που ειναι οι παλιες μερες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαράκι μου ευχαριστώ για την απάντηση....

Δε κοιμάται το βράδυ....κοιμάται πρωί και απογευμα και μετά στο πόδι το βράδυ...δε μπορώ να το αλλάξω αυτό?ξέρεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα και ποτε τρωει τα γευματα της??? Αφου την βλεπεις να κοιμαται πολλες ωρες το μεσημερι γιατι δε την ξυπνας??? Προσπα8ησε με το ζορι να ξυπνησει! Εμενα η δικια μου ειναι κοντα 9,5 μηνων και τον τελευταιο μηνα τα μεσημερια κοιμαται πολλες ωρες (3 - 4) και αναγκαζομαι να την ξυπναω γιατι αργει να φαει το φαγητο της και απο 5 γευματα καμμια φορα της δινω τα 4.

Ο γιατρος βεβαια φωναζει γιατι λεει πρεπει να τρωει 5 φορες και οχι 4.

Την ημερα ποσες ωρες κοιμαται?>?? Εμενα γυρω στις 14 με 15.

Ποσο καιρο το κανει ετσι??? να κοιμαται μεσημερι για βραδυ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...