Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο7


Recommended Posts

επιτέλους ξανασυνδέθηκα...αφού έκανα ένα σωρό λάθος προσπάθειες με τα password και τα email!

Αυξανόμαστε και πάμε βλέπω...!

Τι καλά...

Εμείς (εγώ δηλαδή) δεν το κόβω για άλλη εγκυμοσύνη. Ποτέ βέβαια μη λες ποτέ αλλά πραγματικά νιώθω πλήρης... προσπαθούσαμε για το πρώτο...μας ήρθαν τελικά 2 από εκεί που δεν περιμέναμε ούτε το πρώτο...ε ας μην είμαστε και πλεονέκτες... είμαστε τώρα 4 και είμαστε οκ. Υπάρχει μια ισορροπία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 472
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ''3'' ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΣΑΝ ΑΡΙΘΜΟΣ ΑΛΛΑ

ΠΟΙΟΣ ΞΕΡΕΙ ΤΙ ΜΑΣ ΕΠΙΦΥΛΑΣΣΕΙ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ...ΕΙΔΩΜΕΝ...

ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ ΑΔΙΑΘΕΤΗΣΑ ΟΠΟΤΕ ΠΡΟΣ ΤΗ ΔΟΞΑ ΤΡΑΒΑΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΜΗΝΑ:P....

JANOLINO ΜΟΥ ΜΕ ΤΑ ΤΙΚΕΡΑΚΙΑ ΔΕΝ ΤΟ ΕΧΩ ΨΑΞΕΙ Κ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ.ΑΛΛΑ ΑΝ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙΣ ΠΕΣ Κ ΣΕ ΜΕΝΑ!!!;)

ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΡΙΝ ΚΑΝΑ ΕΞΑΜΗΝΟ ΕΙΧΑΜΕ ΜΙΛΗΣΕΙ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΛΛΑ ΠΑΛΙ ΤΗΝ ΕΧΑΣΑ!

ΜΕΡΕΝΤΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ???????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χουανιτακι πηγα στις ρυθμίσεις μου και βρηκα τα της υπογραφής (δε θυμαμαι πως ακριβως το λεει) κ τα βρηκσ εκει!! Πατησα υποβολη και τελικα τιποτα!! Μετα διάβασα πως πρεπει να παε στο παλιο μαμμυ να κανεις αντιγραφη...μπλα μπλα και κατι τετοια ακαταλαβιστικα και τελικα προς το παρόν τα άφησα! ! Οτσν μπω απο το λαπτοπ θα ξαναδοκιμασω!!!

Αν μιλάμε για προσδοκίες. ...παντα ηθελα 4 παιδακια!!! (Προέρχομαι από πολυτεκνη οικ.) Αλλα φυσικα κ δεν προκειτε να γινει γιατι εχω παρει τοσες ορμονες με τις εξωσωματικες που δεν ειμαι διατεθημενη να παρω πολλες ακομα!! Γ αυτο εσεις που μπορειτε καντε μωρα!! Τα παιδια ειναι ευτυχία:):):) (βρηκα κ τα Μαιμουνια)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tzanolino mia xara evales tin ipografi sou!xouanitaki exei odigies me to pos ta ftiaxneis...ama pas stin epexergasia tis ipografis kaneis copy paste tis dieuthinseis kai mpainoun ola..!adiathetises e?ego pote tha adiathetiso oeo?pote sou rthe esena?ego apo ton poli thilasmo den xero..xixi..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας!!

ΕΓΩ ΔΕΝ ΘΗΛΑΣΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑΚΙ ΜΟΥ ΟΠΟΤΕ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΕΧΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΠΕΡΙΟΔΟ!!!!

ΠΙΣΤΗ ΣΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΜΕ ΜΙΚΡΟ ΚΥΚΛΟ ΓΑΜΩΤΟ!

ΑΥΤΑ....ΦΙΛΙΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοτιτσια!! Τι κανετε?? Βλεπω κατι φριχτα ονειρα εγω ακομα και σηκωθηκα πουρνο πουρνο με μια ανασφαλεια οτι κατο δε παει καλα και οτι το μωρο μου θα φυγει ....ουφ!! Και εχω 4 εβδομαδες μπροστα μου για το ραντεβου με τον ντοκ!!!! Δε τη παλετω αλλο!!! Θαλω επιτελους να το χαρωωωω!!!

Χουανιτακι βρηκες ακρη με τα τικερ?? Δε βλέπω να εχεις βαλει αρα μαλλον δε βρηκες:(

Ροζακι εσυ που χαθηκες κοριτσι μου?? Ολα ενταξει??

Κοριτσια ξερετε ποια θυμηθηκα!!! Τη τρελη τη ΣΙΑ!! Τι κανει αυτη η ψυχη?? Εκανε μωρο και εξαφανίστηκε! !! Μαλλον ειναι ζωηρουλικο;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

madi μου τι υπεροχα νεα ειναι αυτααααα!!συγχαρητηρια με το καλο και το δευτερο νινακι..τι καλα πολυ χαιρομαι!αχ εγω οπως βλεπεις εδω στα ιδια ειμαι αλλα θελω να ελπιζω οτι πολυ συντομα θα ερθω στα δικα σου ;) ετσι φυσα και εσυ τι στο καλο με τοσο γκαστροαερακι θα μεινω και εγω ε?:P

χουανιτακι η Εστελλα σας ειναι ενα μπιμπελο!!!!!φτου φτου ειναι πραγματικα μια κουκλιτσα:) αντε και εσυ γρηγορα να ακολουθησεις την madi μας,με το καλο να ερθει η σειρα σου!

οντως ρε παιδια η μερεντα χαθηκε.δεν ξερω σε τι φαση ειναι εχω να της μιλησω καιρο!μερεντουλα μας που εισαι?

η Σια και αυτη χαμενη:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοτιτσια!! Τι κανετε?? Βλεπω κατι φριχτα ονειρα εγω ακομα και σηκωθηκα πουρνο πουρνο με μια ανασφαλεια οτι κατο δε παει καλα και οτι το μωρο μου θα φυγει ....ουφ!! Και εχω 4 εβδομαδες μπροστα μου για το ραντεβου με τον ντοκ!!!! Δε τη παλετω αλλο!!! Θαλω επιτελους να το χαρωωωω!!!

Χουανιτακι βρηκες ακρη με τα τικερ?? Δε βλέπω να εχεις βαλει αρα μαλλον δε βρηκες:(

Ροζακι εσυ που χαθηκες κοριτσι μου?? Ολα ενταξει??

Κοριτσια ξερετε ποια θυμηθηκα!!! Τη τρελη τη ΣΙΑ!! Τι κανει αυτη η ψυχη?? Εκανε μωρο και εξαφανίστηκε! !! Μαλλον ειναι ζωηρουλικο;)

εδω ειμαι και εγω καλα ειμαι!πηρα αποτελεσματα απο το στιγμα που ειχα κανει και ολα αυτα που θελουν πριν ξεκινησω και ηταν πολυ καλες Δοξα το Θεο.τωρα αναμενουμε του αντρα μου θα παμε την αλλη βδομαδα να τις παρουμε!εκανα και για κυστικη ινωση να δω τι εχει γινει και με αυτη!ελπιζω να ειναι και αυτες καλες...

Λογικο ειναι να βλεπεις τετοια ονειρα αλλα μην δινεις σημασια ειναι απο την αγωνια που εχεις για να πανε ολα καλα!εσυ να προσευχεσαι και θα δεις το μωρακι σου θα ειναι υγιη :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ωραια ροζακι μου!!! Αντε ξεκινας πολυ καλα χωρις εμποδια!!! Ο δρομος ειναι ανοιχτος....σπορακια μυριζομαιιιι!!!! Αντε να ξεκινησεις γιατι εχω πολυ αγωνια:rolleyes: με το καλο κουκλα μουυυ!! Θα προσευχομαι για σενα!!!! Εμειναν μονο του αντρουλη σου οι εξετασεις κ ξεκιναμε???

Αντε να εχουμε να λεμε κ αλλα ευχαριστα μπας κ μαθω κ εγω να χαιρομαι!!! Καθε μερα με μαλωνει ο καλος μουγιατι λεει συνεχεια σκεφτομαι αρνητικα κ δεν πρεπει!!! Εχει δικιο μωρε αλλααα....ειναι που εκεινη τη στιγμη δε το καταλαβαινω κ τελικα ειναι πολυ λιγες οι στιγμες που ηρεμω!!! Ατιμες ορμονες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το ωραια ροζακι μου!!! Αντε ξεκινας πολυ καλα χωρις εμποδια!!! Ο δρομος ειναι ανοιχτος....σπορακια μυριζομαιιιι!!!! Αντε να ξεκινησεις γιατι εχω πολυ αγωνια:rolleyes: με το καλο κουκλα μουυυ!! Θα προσευχομαι για σενα!!!! Εμειναν μονο του αντρουλη σου οι εξετασεις κ ξεκιναμε???

Αντε να εχουμε να λεμε κ αλλα ευχαριστα μπας κ μαθω κ εγω να χαιρομαι!!! Καθε μερα με μαλωνει ο καλος μουγιατι λεει συνεχεια σκεφτομαι αρνητικα κ δεν πρεπει!!! Εχει δικιο μωρε αλλααα....ειναι που εκεινη τη στιγμη δε το καταλαβαινω κ τελικα ειναι πολυ λιγες οι στιγμες που ηρεμω!!! Ατιμες ορμονες!!!!

αχ μακαρι να πανε ολα καλα jannolino σε ευχαριστω που θα προσευχεσαι σημαινει πολλα για μενα..τωρα που εισαι μαννουλα ο Θεουλης μπορει να σε ακουσει πιο πολυ και να στειλει και σε μενα το η τα θαυματακια μου:) θα παμε αυτη τη βδομαδα να παρουμε και τις δικες του και την δικα μου για κυστικη ινωση που εκανα και τον αλλο μηνα ξεκιναμε πρωτα ο Θεος παντα.βεβαια ακομα μου λειπουν καποια φαρμακα αλλα θα τα παρω σιγα σιγα και αυτα..απλα ανησυχω για το ενα κουτι γκοναλ ληγει τον Μαιο και ελπιζω να μην εχω προβλημα!αχ ποσο περιμενω να ερθει αυτη η ωρα!!!!!!

εσυ να μην αγχωνεσαι ολα καλα ειναι το μωρακι σου υγιη και δυνατο..οσο αγχωνεσαι το αγχωνεις και αυτο και δεν ειναι καλο!φιλακια πολλα στο σπορακι σου :*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια.τι ωραια μερα και η σημερινη ερχεται το καλοκαιρακι και θελω να ερθουν και μωρακια πολλαααααα[smilie=binkybaby.g:[smilie=binkybaby.g:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Που είσαι βρε χουανιτακι??

ροζακι χαθηκαμεεε!!! Χαχαχαχαχαχαχαχα!!!

Ευτυχως και εδω εχουμε πολυ καλο καιρο επιτελους!! Σαν να μου φανηκε οτι βλεπω πελαργους που ψαχνουν να βρουν τις μελλουσες εγκυουλες!!! Απο τον αλλο μηνα ξεκινανε τις παραδόσεις( ενταξει βαζω μαιμουνια κ αν δε τα σβησω δεν δημοσιεύει το κείμενο. ..γκρρρρρρρ....)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα ερθουν ροουζ και θα κανουμε τρελο παρτυ!!!απο μας εχεις ολη τη θετικη ενεργεια και επιθυμια να μας ανακοινωσεις τα ευχαριστα!!καλη επιτυχια!!!!!θα ερθει επιτελους!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κορίτσια!

Rose μην ανησυχείς...και όλα γίνονται.

Είναι θέμα σωστου timing...τύχης...στατιστικών...Θεού θέλοντος και καιρού επιτρέποντως...και όχι άγχος (το χιλιοειπωμένο και χιλιοακουσμένο αλλά ναι ισχύει...δεν πρέπει να τρελαίνεσαι ...γιατί τότε τρελαίνεται ο οργανισμός ακόμα περισσότερο και γίνεται μπάχαλο με τις ορμόνες.)

Εγώ συγκεκριμένα είχα πάθει το εξής...

Οταν πέρασε ο πρώτος χρόνος προσπαθειών αν και με πολύ άστατο κύκλο είδα ξαφνικά υγρό στο στήθος...έβαλα με το νου μου τα χειρότερα! ..πάω να κάνω τσεκ απ και βρήκαμε υψηλή προλακτίνη + υποθυρεοειδισμό...αν και δεν υπήρχε ιδιαίτερο άχγος τότε για bebe ωστόσο ο οργανισμός μου υποσυννείδητα...ή δεν ξέρω πως να το εξηγήσω μπήκε στην ψυχολογία οτι κάτι κακό συμβαίνει και μπλόκαραν τα πάντα.

Όπως απλοικά μου εξήγησε ένας γιατρός... ο οργανισμός έδινε την εντολή οτι ήμουν ήδη έγκυος (επειδή ανέβαινε η προλακτίνη) οπότε πολύ απλά δεν μπορούσα να μείνω έγκυος γιατί οργανισμός εκλάμβανε το σήμα οτι ήμουν ήδη (αν και δεν ίσχυε κάτι τέτοιο...).

Μέχρι να ρυθμίσουμε θυρεοειδή και προλακτίνη ο κύκλος έγινε τόσο μεγάλος (έως και 3 μήνες) και πολλές φορές χωρίς ωορρηξία οπότε πού να συντονιστούμε και που να υπολογίσουμε γόνιμες.

Κάναμε και κάτι σπερμοδιαγράμματα τα οποία ήταν από το κακό στο χειρότερο έως και 0 κινητικότητα και τελικά όταν πήγαμε σε άλλα 2 εργαστήρια (από μόνοι μας) δεν τα βρήκαν και τόσο άσχημα τα πράγματα.

Σίγουρα βέβαια κάθε περίπτωση είναι διαφορετική αλλά τελικά για όλα υπάρχει λύση και καμιά φορά συμβαίνουν πράγματα τα οποία δεν έχουν λογική αλλά τελικά το αποτέλεσμα μετράει και είμαι σίγουρη οτι το δικό σας θα είναι θετικό.

Επεξεργάστηκε από elina76
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε jannolino πραγματικα χαθηκαμε ελεος και εσυ να μπαινεις να μας λες ενα γεια:y32b4::y32b4:

cuando μου ευχαριστω την χρειαζομαι πολυ την θετικη σας ενεργεια!!!!!!!

Ελινα μου δεν αγχωνομαι για το αν πετυχω η οχι αυτο το εχω 50-50..ειμαι προετοιμασμενη και για τα δυο αλλα πιο πολυ στο να μην πετυχει μονο και μονο για να μην απογοητευτω τρελλα μετα..απλα τωρα εχω ενα μικρο αγχος στο να ξεκινησω την διαδικασια και πως θα γινει με τα φαρμακα.δεν τα εχω παρει ολα ακομα,ποσα θα χρειαστω,αν θα τα βρω μετα ξερεις ολα αυτα.ειναι μεχρι να μπω σε ολο αυτο μετα θα με πιασει αγχος για τα αλλα :P ξερω το αγχος μπλοκαρει τα παντα αλλα τι να κανουμε δεν γινεται να το αποβαλλεις οταν θες κατι τοσο πολυ και ανυπομονεις να ερθει δεν γινεται!!!ειναι δυσκολο ειδικα και οταν μπαινεις σε μια διαδικασια στην οποια δεν ξερεις...μακαρι να την ζησω πρωτη φορα και τελευταια :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ!

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ...ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΑΤΕ?ROSE ΜΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕΣ?

JANOLINO,ΟΛΑ ΚΑΛΑ?

ΕΜΕΙΣ ΧΡΟΝΙΣΑΜΕ ΚΑΝΑΜΕ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΜΑΣ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΑ ΕΙΔΑΜΕ ΜΕ ΤΟΣΟ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΜΟ

ΟΠΩΣ ΘΑ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΟΥΝ!ΛΙΓΟ ΤΟ ΚΡΥΩΜΑ ΠΟΥ ΕΙΧΕ,ΛΙΓΟ Ο ΠΟΛΥΣ Ο ΚΟΣΜΟΣ...ΓΚΡΙΝΙΑΖΑΜΕ Κ ΗΜΑΣΤΑΝ ΜΟΝΟ ΣΤΗΝΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ!ΤΟΣΟ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΓΥΡΩ ΤΗΣ ΑΛΛΑ ΑΥΤΗ...

ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΕΛΠΙΖΩ ΣΤΑ 2 ΜΑΣ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!\\m/

ΟΣΟΣ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΟΥΡΑΣΗ...ΔΕΝ ΤΟ ΣΥΖΗΤΩ!!!!!!ΤΑ ΚΑΝΑΜΕ ΣΤΟΝ ΚΗΠΟ ΜΑΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟ ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΑΠΛΕΤΟ ΧΩΡΟ...ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΘΑ ΤΟ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΩ ΞΑΝΑ!!![smilie=icon_salut.:

ΜΑΛΛΛΟΝ ΓΙΑ ΠΑΙΔΟΤΟΠΟΥΣ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ Ο ΧΩΡΟΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΙΔΑΝΙΚΟΣ.

ΑΥΤΑ ΤΑ ΝΕΑ ΜΟΥ...

ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΔΙΚΑ ΣΑΣ,

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xouanitaki μου χρονια πολλα και καλα επισης...χρονια πολλα μαννουλα να σε χαιρονται!!!Χρονια πολλα και καλα με υγεια στην μικρη σου να την χαιρεστε!ευχομαι του χρονου και με ενα αδερφακι αν το επιθυμειτε..φιλακια να της δωσεις στα ομορφα μαγουλακια της :)

εγω χαθηκα γιατι ειχα καποια απροοπτα και περασα λιγο δυσκολα με πολυ αγχος αλλα τωρα ειμαι καλυτερα και σε λιγες μερες ξεκιναω...ω ναι ναι εφτασε επιτελους η ωρα και μου φαινεται θα αρχισει η αγωνια μου να ανεβαινει κοκκινο χιιχιχι

οι υπολοιπες που ειστε?για να μαζευεστε σιγα σιγα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλες τις κούκλες.... Μπήκα για να σας φυσήξω και ιδιαίτερα το rosaki μας. Με το καλό κοριτσάκι μου, έχε πίστη, θετική ενέργεια, πολύ χιούμορ με τον αντρούλη σου και να δείς που όλα θα πάνε καλά!! Εμάς αυτά μας βοήθησαν και τώρα μπορώ να σας φυσάω, οπότε....

ΦΦΦΦΦΦΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!

και Ξανα ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα και χρόνια πολλά σε όλες τις κούκλες.... Μπήκα για να σας φυσήξω και ιδιαίτερα το rosaki μας. Με το καλό κοριτσάκι μου, έχε πίστη, θετική ενέργεια, πολύ χιούμορ με τον αντρούλη σου και να δείς που όλα θα πάνε καλά!! Εμάς αυτά μας βοήθησαν και τώρα μπορώ να σας φυσάω, οπότε....

ΦΦΦΦΦΦΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!

και Ξανα ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!

αχ βρε levou μου αυτα κανεις και παιρνουν τα μυαλα μου αερα με τοσο φυσημα :)) σε ευχαριστω πααρα πολυ μακαρι να πανε ολα καλα!στην ιδεα και μονο οτι μπορει να πετυχουμε τρελαινομαιι[smilie=blob10.gif][smilie=blob10.gif]:lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia kai apo mena !!!!!ekei pou eisaste hmoun!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!me poly agxos polla parakalia proseuxes !!!!to prwto arghsa panw apo xrono na to piasw to deytero phga gia test pap kai akousa kardia!!!!!!!!!!ena 8a sas pw apo proswpikh empeiria oi giatroiu den einai 8eoi peftoun exw synexeia de ta xeroyn ola oute ta provlepoun!!!!!!eixame paei gia spermodiagramma 100 fores kai mas eixan prixei!!!!kai 8a duskoleyteite!!kai de mporeite .......kai prepei na kanete ayto kai ekeino kai otan mphkame sthn diadikasia na xekinhsoume metous giatrous hmoun hdh egguos!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!mi masate oute esy rose25 oyte esy elina76!!!!!8a symbei na ste sigoures!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mi masate oute esy rose25 oyte esy elina76!!!!!8a symbei na ste sigoures!!!!!!!!!!!!!!

εννοείται οτι δεν μασήσαμε... και μας προέκυψαν δίδυμα χωρίς εξωσωματική ...! δεν θέλουμε να ξανασυμβεί...είμαστε οκ μ αυτά που έχουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

voola25 να χαιρεσαι τα παιδακια σου...μακαρι να γινοταν ετσι και σε μενα αλλα τοσα χρονια τιποτα!οποτε ξεκιναω εξωσωματικη και ελπιζω να ερθει με αυτον τον τροπο!

elina76χωρις εξωσωματικη επιασες τα διδυμα?εγω γιατι νομιζα το αντιθετο?@-)

helga ευχομαι συντομα να εχεις θετικο αποτελεσμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...