Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο7


Recommended Posts

ποιος σε συγχυζει να ερθω να τον δειρω :lol::lol:

πιστεψε το και θα μεινει.Ο θεος μαζι σου καλη τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχεις και οταν νιωσεις ετοιμη ξερεις περιμενω φυσημα να ερθω και εγω στην θεση σου συντομα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 472
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλε εχει να πεσει φυσημααα θσ σε προετοιμασω πρωτα να βαλεις βαρακια για να μη σε σηκωσει :D:D

Εγω σε περιμενω κ εσενα!! Κανονησε μη με στήσεις ;) η θεση διπλα μου εινσι άδεια κ γραφει κ το ονομα σου!!! Παντως μετα από τοσες προσπάθειες κοριτσια...δυσκολα να μπει στον εγκέφαλο η πραγματικοτητα!! Πιστευω μετα τον 3ο να ηρεμησω γιατι ειναι πολυ κουραστικό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ ωραιααα θα βαλω και βαριδια να μεινω στο εδαφος :lol::lol::lol:

εγω την προσπαθεια μου θα την κανω τωρα ο Θεος ξερει αν θα ερθω διπλα σου και εγω ;;) ευχομαι να γινει γιατι ανυπομονω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο θελω να γινει χαμοοοοοοοοςςςςς!!!!!

ναι εξωσωματικη τι αλλο? @-) μακαρι να πετυχει προσευχησου τζανολινο μου και εσυ!ακομα βεβαια δεν εχω ξεκινησει μαλλον τον Απριλιο αν ολα πανε καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τον αλλον μηνα δηλαδη???? [smilie=blob3.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]

Ολα καλα θα πανε κουκλιτσα μου!!! Μην αγχωνεσαι για τιποτα!!! Ο θεουλης θα σου δωσει αυτο που τοσο θες κ ειμαι σιγουρη πως αξιζεις!!Θα κανουμε ολες τη προσευχουλα μας να σου πανε ολα ετσι οπως τα ποθεις :ympray::ympray: ποτε ακριβως ξεκιναμε?? :-bd:-bd

Καλεεεε ιδιωτικη εγινε η ομαδα??? Που ειστε ολες?? :shock::shock: ροζακι οτι πουμε θα μεινει μεταξυ μας :lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζανολινο μην αγχωνεσαι παλι πρεπει να πιστευεις οτι ολα θα πανε καλα.. Μη σκεφτεσαι το παρελθον να σκεφτεσαι το μωρακι που ερχεται.. Και ροουζ καλα θα κανεις να ακολουθησεις.. Τζανολινο θετικη ενεργεια στο μωρακι σου.. Μονο!! Πιστεψε καπου σε καποιον σε κατι αν δεν πιστευεις σε σενα οτι ειναι κοντα σου και ολα θα πανε καλα.. Ηρθε η ωρα να γινεις μανουλα.. Πολυ γελιο που ηθελες να το κρατησεις κρυφο με το τικερακι σου!! Χαχχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι τζανολινο μου τον αλλο μηνα λεω πρωτα ο Θεος.μην το πεις σε κανεναν ομως ε?μεταξυ μας :lol::lol::lol:

μακαρι να πανε ολα καλα οπως τα λες και ευχομαι να σε ακουσει ο Θεουλης και να μου στειλει το θαυμα του!!!

cuando μου εγω προσπαθω να ακολουθησω θα κανω οτι περναει απο το χερι μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κουαντο αν λεω εγω οτι ειμαι χαζηηη :D που παω μωρε η τρελη με τικερ φατσα φορα?? :lol: δεν είμαι αισιοδοξη αλλά θα γινω!! Γιατι είναι πολύ ψυχοφθορο το αντιθετο!!!

Ροζακι θα ερθεις κ θα πεις κ ενα τραγουδι :ymapplause:[smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif][smilie=blob5.gif] κε δεν σκουω κουβεντα εε :mrgreen: θα συνομοτησουμε οοοολοι για να γαντζωθουν σπορακια στη κοιλιτσα σου :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι τζανολινο μου να γινουν ετσι τα πραγματα!αντε να δουμε να μπω και εγω σιγα σιγα στην διαδικασια...

οι υπολοιπες που ειστε βρε κοριτσια χαθηκατε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΞΕΧΝΩ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΟΥ ΛΕΙΠΟΥΝ!!!

ΤΖΑΝΟΛΙΝΟ ΜΟΥ??? :ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause::ymapplause:[smilie=blob3.gif][smilie=blob9.gif]:-bd[smilie=love4.gif] [smilie=laughing6.gif] [smilie=laughing9.gif] [smilie=toothy10.gif] [smilie=wav.gif][smilie=blob7.gif]

TO ΠΑΡΤΥ ΕΙΝΑΙ ΕΔΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ...ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ!!!ΜΠΡΑΒΟ!

ΑΝΤΕ ΡΟΖΑΚΙ ΜΟΥ ΜΟΥ ΦΤΑΝΕΙ Κ Η ΣΕΙΡΑ ΣΟΥ!!!

ΟΣΟ ΓΙΑ ΜΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ,Η ΕΣΤΕΛΛΑ ΜΟΥ ΜΕ ΕΧΕΙ ΤΡΕΛΑΝΕΙ!!!ΣΤΙΣ 30/04 ΚΛΕΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΤΟΝ ΠΡΩΤΟ ΜΑΣ ΧΡΟΝΟ!!ΗΔΗ ΕΤΟΙΜΑΖΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΡΤΥ ΜΑΣ ΜΕ ΘΕΜΑ ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑ!!

κοριτσια μου ολες σας ευχαριστω για τις ωρες αγωνιας και χαρας που εχουμε περασει εδω μεσα!!ολες!!!μακαρι να τα ξαναλεμε!!!φιλια σε ολες!!

αααα και θα ηθελα πολυ να με ξαναφυσηξετε και εμενα οι γκαστρουλες!!!

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ σε ευχαριστω πολυ χουανιτακι μου! ! :D:D:D:D τωρα αρχίζω λιγο να το συνηδητοποιω που φευγουμε κ απο το κρίσιμο σημείο της εγκυμοσύνης! ! Φοβαμαι πολυ δε το κρυβω!! Αλλα αφου πηγα εχθες στο γιατρο και ειναι ακομα καλα το σπορακι μου ειπα στον εαυτό μου πως πρεπει πια να το χαρω κ να σταματησω να σκέφτομαι συνέχεια το "κακο"!!! Αφου να φανταστεις με απασχολησε τοσο πολυ η σταση μου σε ολο αυτο το διαστημα και αρχισα να σκεφτομαι μηπως πραγματικα δεν το ηθρλα τοσο πολυ :oops::oops::oops:

Ειμαι τοοοοσο χαρουμενη που αυτο ανηκει πλεον στο παρελθόν και μπορω να απολαυσω τη κοιλια μου που ηδη φουσκωνει 8-)8-) μοσχαρω θα γινω κοριτσια μου :lol::lol::lol:

Ευχομαι σε ολες τα καλυτερα κ πολλα σπορακια....πολλα σπορακια [smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif][smilie=blob1.gif]:ympray::ympray::ympray::-bd:-bd [smilie=glasses9.gif] [smilie=glasses9.gif] [smilie=icon_bounce.gif] [smilie=icon_bounce.gif] [smilie=icon_joker.gif] [smilie=occasion16.gif] ετοιμαστειτε κοριτσια:::::::φυσαωωωωωωωωω

Φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ (ανασα) φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ (αλλη μια) φουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ :)):))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jannolino συγχαρητηρια!!!!!!!! [smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=wav.gif][smilie=angel13.gif]

Τι τελεια τα νεα σου!!!!Ποσο χαρηκα δεν λεγετε :D:D:D:D:D:D Απορω πως κρατιωσουν και δεν μας το ελεγες....

Πολλες ευχες απο εμας για μια τελειομηνη εγκυμοσυνη με ενα υγειη μωρακι και κατι ακομα....απολαυσε το !!!!!!!

Ειδατε και φυλο?Που να δεις και σε λιγο που θα το νιωθεις να σε κλωτσαει :D:D:D:D Θα ξετρελαθειτε!!!

Χουανιτακι για ποτε περασε ενας χρονος ,πολυχρονη να τα εκατοστησει!!!!! Σαν ψεμα μου φαινεται ολο αυτο κοριτσια ακομα δεν το πιστευω παρ ολο που τον βλεπω!Εμεις ειχαμε προχτες μηνογενεθλια γιναμε 9μηνων :D:D

post-16176-13873940234692_thumb.jpg

post-16176-13873940234838_thumb.jpg

post-16176-13873940234966_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Xouanitaki μου απορω και εγώ πως κρατηθηκα...εμπαινα καθε μερα εδω κ ελεγα αααα θα το πω δεν αντεχω!! Στο τελος εβαλα τικερακι απο το πολυ κρυφτο :lol::lol::lol::lol::lol::lol: πολυ γελασα οταν καταλαβα τι εκανα!!!! Να σας ζησουν βρε κοριτσια τα μωρακια σας!!! ! πραγματικα πολύ γρήγορα πέρασε ο καιρός! ! Σαν εχθες ειναι που το θεματακι μας δε το προλαβαιναμε!!!! Γελια, ανησυχιες, , κατάθλιψη, ΧΑΡΕΣ!!!! τα ζησαμε ολα αυτα μαζι!!!

Περιμενω τωρα την rose...να δεις που συντομα θα μπει κ αυτη στο κλαμπ με τις μέλλουσες μανούλες :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSIA KALISPERA...ME THYMASTE KATHOLOU, MPHKA NA PW ENA GEIA, XATHIKA TO KSERW ALLA ME TO MWRO KAI THN DOULEIA DEN PROLAVAINW, EXW KAI EGW ENAN MPOUMPOUKO 11 MHNWN META APO 5 APOTYXHMENES EKSWSWMATIKES KAI 1 SPERMATENXYSH EMEINA FYSIOLOGIKA EGKYOS KAI TWRA EXW ENA ZOUZOUNAKI GIAYTO MHN APELPIZESTE THA ERTHEI GIA OLLES H WRA POU THA GINOUN MANOULES, SAS FILW KAI THA PROSPATHW NA MPAINW NA TA LEME, EXEI KAMIA FACEBOOK NA TA LEME APO EKEI?

JANOLLINO MOU XARHKA POLY PERIMENA TA NEA SOU SYGXARHTHRIA, NA KANEIS THN PROSEYXH SOU KAI OLLA THA PANE KALA KAI SE LIGOUS MHNES THA EXEIS AGKALIA TO AGGELOUDAKI SOU

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

skorpina poli omorfa ta nea sou!!!!tzanolino eides pou pane ola kala???na min agxonesai..einai logiko na fovasai alla paei tora irthe gia na meinei !!!apolause to me oli sou tin psixi!!emeis giortasame ton ena mas xrono kai perasame poli poli omorfa..poli siginoumai pou giname enos!!!den to pisteuo ..san xtes mou fainetai pou legame gia to test to thetiko klp!!!aaaaax!!!kala prota genthlia xouanitaki!!!xiotissa mou !!! :D polla filia lil!kontozigonoun ki esas ta dika sas!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ βρε κοριτσια μου σας διαβασα ολες και συγκινηθηκα...συγκινηθηκα γιατι μου θυμησατε τις παλιες μας συζητησεις και αγωνιες και να τωρα βρισκεστε εδω και ειστε ηδη μαννουλες οι περισσοτερες και οι αλλες εγκυουλες..βεβαια εγω ακομα στα ιδια ειμαι αλλα δεν εχει καμια σημασια αυτο γιατι συντομα θα σας ακολουθησω και εγω ;) ετσι δεν ειναι?φυσατεεεεε λεμεεεεεεεεε ολες μαζι για να ερθει και σε μενα αυτη η μερα :D

skorpina82 μπραβο να σου ζησει το παιδακι σου!

jannolino ναιιιιι εισαι εγκυοοοοοοος πιστεψε τοοοοοοοοο!!!!αρε φυσημααααααααααααααααα ωραιοοοοοοοοο ετσι λεμεεεεε να με παρει και να με σηκωσει :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

xouanitaki μου να σου ζησει η κορουλα σου ποτε κιολας χρονιζει,πω πω πως περναει ο καιρος!!!Εστελλα πολυ ομορφο και ιδιαιτερο ονομα,να μου την φιλησεις!

LIL μου να σας ζησει μεγαλωσατε και εσεις..φιλακια πολλα :-*:-*:-*:-*:-*

cuando μου πολλα φιλια και σε εσας :-*:-*:-*:-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια κι από μένα...κάτι σε reunion μου θυμίζει το ποστάκι...πάει τόσος καιρός...

εύχομαι να περνάτε όμορφες-ανεπανάληπτες στιγμές

-με τα μωράκια σας (γι αυτές που έγιναν μανούλες)

-με τις κοιλίτσες σας (γι αυτές που θα γίνουν το επόμενο εννιάμηνο)

-με τους συντρόφους σας (γι αυτές που είναι ακόμα στην προσπάθεια)

περνάει ο καιρός τόσο γρήγορα και δεν το καταλαβαίνεις...ώρες ώρες κάθομαι και σκέφτομαι οτι τελικά έπρεπε να κάνω πιο πολλά πράγματα όταν ακόμα δεν είχαμε τα μωρά...πιο πολλά ταξίδια-πιο πολλές τρέλες-απ όλα πιο πολύ! Τώρα δεν προλαβαίνουμε να ξυθούμε!

Τέλος πάντων αυτό που ήθελα να πω είναι να απολαμβάνουμε την κάθε στιγμή χωρίς μιζέρια- όπως έρθουν τα πράγματα ...κι αν δεν έρθουν όπως τα έχουμε στο μυαλό μας...πάντα να προσαρμοζόμαστε στα νέα δεδομένα...νομίζω οτι για όλους και για όλα υπάρχει ένα back up plan.

Ελπίζω να έγινα κατανοητή...αν όχι ...δεν πειράζει...είναι και η ώρα δύσκολη!

Άντε καληνύχτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΕΛΙΝΑ ΜΕ ΤΑ ΩΡΑΙΑ ΣΟΥ!!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.............. :P:P:P

ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ Μ'ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΞΑΝΑΖΩΝΤΑΝΕΨΕ ΤΟ ΠΟΣΤΑΚΙ ΜΑΣ!!!!

ROSE ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΚΑΤΙ ΜΑΓΟΥΛΑ ΓΙΑ ΤΣΙΜΠΗΜΑ!!!ΘΑ ΤΗΝ ΦΙΛΗΣΩ ΛΟΙΠΟΝ ΑΠΟ ΤΗ ΘΕΙΑ ROSE :x

ME TO KAΛΟ,ΘΑΝ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΥΠΕΡΟΧΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΕΙΣ ΚΑΙ ΕΔΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ!

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελινα πολυ καλα τα λες συμφωνω απολυτα!φιλια πολλα :-*:-*:-*

xouanitaki τι παιδι ειναι αυτοοοο..τι ομορφα ματακια,μαλακια υπεροχα,μυτουλα τελεια,κουκλιιιιιιιιι λεμεεε φτου φτου!!!!βλεπω ομως και κατι υπεροχα μαγουλαα για τρελο φιλημα :-p να μου την ζουμπηξεις οχι απλα να την φιλησεις :lol::lol::lol:

ευχαριστω πολυ φυσικα θα ενημερωνω,φιλια πολλα σε ολες :-*:-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάρες μου!!!! Τι κάνετε ρε θηρία!!!!!

Είχε μέρες τώρα που έλεγα να μπω να δω μήπως και μάθω νέα σας και μπήκα σήμερα και βλέπω reunion!!! Τι ευχάριστα νέα διαβάζω! jannolino μου είσαι εγυούλααααααα;;;;;; [smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif][smilie=blob7.gif] Είδες ρε κορίτσι που γύρισε ο τροχός! Άσε το άνχος στην άκρη και απόλαυσε αυτή την περίοδο της ζωής σου!

Rose φιλενάδα πολύ χαίρομαι που σε ακούω ανανεωμένη και αισιόδοξη και χαίρομαι ακόμη περισσότερο που το αποφασίσατε για την εξωσωματική!!! Όλα θα πάνε καλά είμαι σίγουρη και σε λίγες μέρες θα πανηγηρίζουμε για το δικό σου το σποράκι!

Όσο για τις υπόλοιπες χαζομανούλες δώστε φιλιά πολλά στα ζουζουνάκια σας από την θεία Μadi!

Τα νέα τα δικά μας είναι ότι η Χρύσα είναι σχεδόν 16 μηνών, μέσα στην τρέλα της και την τσαχπινιά της και άρχισε να λέει και τα πρώτα της λογάκια και μας έχει πάρει τα μυαλά!

Το καλύτερο όμως σας το αφήνω για το τέλος ... λοιπόν μαντέψτε τι δώρο θα φέρει ο Άγιος Βασίλης στην Χρύσα τα χριστούγεννα;;;;; Ναι ναι ναι καλά το φανταστήκατε .... αν όλα πάνε καλά ... ένα αδερφάκι! :o:o:o:o:D:D Αν και είναι νωρίς πολύ και δεν το λέμε ακόμη, δεν μου πάει η καρδιά να μην το μοιραστώ μαζί σας! Αυτό το σπόρι μας ήρθε τόσο ξαφνικα που ακόμη δεν το πιστεύουμε. Για την 1η εγκυμοσύνη μας πήρε 2 ολόκληρα χρόνια να την πιάσουμε, ενώ σε αυτό με μια και μοναδική προσπάθεια το τσακώσαμε!!! Απίστευτο;;;

Νομίζω λοιπόν ότι δειλά δειλά μπορώ να φυσήξω και εγώ όσες θέλουν είτε 1ο είτε 2ο σποράκι!

ΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΚΑΛΑ ΒΡΕ MADI MOY!!!!!ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ!!!!ΠΟΣΟ ΣΕ ΝΙΩΘΟΥΜΕ ΟΛΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ!!!!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!

ΕΥΧΗΣΟΥ ΜΟΥ ΝΑ ΑΚΟΛΟΥΘΗΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΜΙΑ ΒΔΟΜΑΔΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΜΟΙΩΣ ΧΙΩΤΙΣΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ....

ΔΥΣΚΟΛΟ ΒΕΒΑΙΑ ΑΛΛΑ ΓΙΑΤΙ ΟΧΙ?????

ROSE ΜΟΥ ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!!ΚΑΛΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ Η ΕΣΤΕΛΛΑ ΜΟΥ??ΑΣΕ ΜΑΣ ΕΧΕΙ ΠΑΡΕΙ ΤΑ ΜΥΑΛΑ!!

ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΣ ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ ΚΑΙ ΤΙ ΚΑΝΕΙΣ!

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θα τρελαθωωωωωω!!!!! κι εσυ χουανιτακι θα πας για δευτερο σιγα σιγα;ωωωωω!!!!εγω ακομα δεν εχω ουτε περιοδο!! θηλαζω!αντε βρε κοριτσια θα μας ανοιξετε την ορεξη για δευτερο!!!φιλια στην εστελλα σου!!και μακαρι να μεινεις με την πρωτη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσια τι ευχαριστα νεα ειναι αυτα???? Μπραβοοοοοοοοο!!!! Κουαντακι η σειρα σου!!!

Ρε κοριτσια εχω χασει λιγο τη μπαλα με τις αλλαγες εδω κ δε βγαζω ακρη!!! Τα μαιμουνια που πηδανε κ ολα τα υπολοιπα που θα τα βρω τωρα??

Αααα κ να ρωτησω....η Μερέντα τι κανει?? Χαθηκε βρε παιδια!! Πανω απο χρονο εχω να μαθω νεα της!! Ξερει καμιά? ??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...