Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο7


Recommended Posts

Κορίτσια μουυυυυυυ!!!!!!

Εχω να μπω παρά πολυ καιρο...σας σκέφτομαι ομως!!!

Αναστασία,κουαντο,μερεντα,ζουμπι,ροουζ και ολα τα καινουρια μέλη της παρέας σας στέλνω τα φιλια μου!!

Αναστασία μου εσυ γιατι είσαι χάλια;;;

Κορίτσια αυτος ο χρόνος που πέρασε έγιναν πολλα!!μωρο φυσικά δεν ήρθε ακομα αλλα ετοιμαζομαι να κάνω τη τεταρτη εξως.τον Ιανουάριο στην Ελλάδα!!

Λοιπόν....οι εγκυμωσυνες και γεννες ήταν απλα αμέτρητες το διάστημα αυτο που εγω είχα αρχίσει να μπαίνω κανονικα στο πετσί της κατάθλιψης!!εφτασα στα όρια τα δικά μου,ξεπερασα τα όρια του αντρουλης μου κ φτάσαμε 2 φορές κοντά στο χωρισμό!!τα επαγγελματικά κ οικονομικά αγγίζουν ακόμη το πάτο αλλα μεσα στο καλοκαίρι ευτυχως κατάφερα να ξεχρεωσω λιγο!!!

Πουλάω το μαγαζάκι μου ευχοντας να βρεθεί κάποιος γρήγορα!!!

Διάβασα ενα πόστ εδω σχετικά με τη αγια Ειρηνη χρυσοβαλαντω και αισθάνομαι πραγματικά ήρεμη και αισιόδοξη!!!!

Θα μπαίνω πιο συχνά για να τα λέμε!!!

Ευχομαι σε όλες μας να ζήσουμε αυτο το θαύμα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...
  • Απαντήσεις 472
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Τί κάνετε κορτσούδια μου????? Πόσο καιρό έχω να μπω εδώ καλέ??????

Μου είσαστε όλες καλά????? Μανούλες και μη (ακόμη)????????

Κοριτσάρες μου ψηλά το κεφάλι αισιοδοξία θετικές σκέψεις (μόνο!!!!!) κι όλα θα πάνε κατευχήν!!!!!!

Θα 'ρθει το πολυπόθητο νινάκι στην κάθε μανούλα χωριστά κι είμαι σίγουρη γι' αυτό!!!!!!!

Υπομονή θέλει άπλετηηηηηηηηηηηηη κι άπειρα χαμόγελα επίσης!!!!!!!

Φιλιά σε όλες!!!!!!

Περιμένω νέα σας!!!!!!!

Εμείς είμαστε καλά Δόξα Τω Θεώ ζουζουνεύουμε (16 μηνών αύριο) κί ευελπιστούμε σε 2ο νινί κάποια στιγμή..... αν περιμένω να ξεπεταχτεί εντελώς ο μικρός "την κάτσαμε"!!!!!! Πιο ζόρι θα 'ναι μετά!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια μου ετσι ειναι.. εγω ημουν πολυ χαλια για πολυ καιρο.. ολα αλλαξαν ξαφνικα και οι ισορροπιες με τον αντρα μου , μετακομισαμε κιολας, η μικρη ηταν πολυ ζορικη τους πρωτους μηνες.. αλλα ειμαι πολυ καλυτερα! σκεφτομαι ποσο αγωνα εχουμε κανει για αυτο το μωρο και καθε πρωι που την κοιταζω λεω θεε μου δικο μου ειναι αυτο το πλασμα??? και δεν με νοιαζει τιποτα!!!!!!!!!!!!οκ απλα νυσταζω!!!! χαχαχαχαχα

φιλια σε ολες και καλη δυναμη!! τα σπορακια ερχονταιιιιιιιιιιι

Καταρχην καλησπερα σε ολες σας,δεν σας ξεχνω να ξερετε.....

twiggy μου ειχα επιλοχειο σε δυσκολο βαθμο και το ξεπερασα τελειως μονη μου,εγιναν και πολλα παρατραγουδα απο τον οικογενειακο κυκλο(μηδεν σεβασμος στην λεχωνα)και ηρθε κι εδεσε το γλυκο...δοξα το Θεο με πολυ προσπαθεια δικη μου γιατι καταλαβα οτι κανεις δεν μπορει ν με βοηθησει παρα μονο εγω τον εαυτο μου,εχω συνελθει και πλεον παιρνω κεφαλια!!!!

Η αληθει ειναι κοριτσια πως με ενα μωρο δεν υπαρχει χρονος για πολλα...ενα φαγητο και με το ζορι κανω....αλλα δοξα το Θεο να λεμε!

Ευχομαι ενα μωρακι σε ολες γρηγορα,που θα ερθει απλα θελει υπομονη ειπαμε και επιμονη!!

Σας φιλω γλυκα και ευχομαι μονο ευχαριστα ν ξαναδιαβασω εδω μεσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σαν να ξαναμαζευομαστε η μου φαινεται;;;;καλα ειμαι κι εγω ζορικα εδω στην ξενιτια χωρις παπουδες ..αλλα τα βγαζουμε περα..ειναι δυσκολο με παιδι να τα προλαβεις ολα αλλα ειναι η χαρα μου!!ευχομαι σε ολες να μεινουν συντομα εγγυουλες..σε μας που μειναμε και εχουμε τα αγγελουδια μας με το καλο και στο δευτερο..μπουαχαχαχαχα :D:D:D:D ...υπομονη και πιστη..δεν σας ξεχνω καμια....ολα οσα περασαμε μεχρι να δουμε το πολυποθητο θετικο...!!!τζανολινο χαρηκα τοσο που εισαι καλυτερα!!και να εισαι θετικη η αγια ειρηνη βοηθαει πολυ πολυ!!ζουπι σε αλλο ποστ ξαναπανυγιρισα που εισαι εγκυος!!χαχαχα...το μυαλο μου ειναι λιγο χαμενο..ποσο χαρηκα που ολες ειπατε ενα γεια..μη χανομαστε κοριτσακια!!!ναι με ενα παιδι δεν υπαρχει πολυς χρονος και σιγουρα χανονται ισορροπιες και θελει πολλη δουλεια και υπομονη αλλα αξιζει τοσο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΓΛΥΚΑ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ; ΣΑΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΙ ΑΝ ΕΣΕΙΣ ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΑΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΔΙΝΑΤΕ ΘΑΡΡΟΣ ΕΓΩ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΘΑ ΗΜΟΥΝ Η ΠΙΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΟ ΓΙΟ ΜΟΥ.

ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΣΑΣ ΞΕΧΝΩ.

ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΝΕΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΜΕ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΜΟΥ ΝΑ ΕΥΧΗΘΩ ΣΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΤΟ ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΒΑΛΟΥΝ ΚΑΤΩ ΠΟΤΕ! ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΑΣ ΕΡΧΟΝΤΕ!

ΣΑΣ ΤΟ ΛΕΩ ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΧΩ ΠΕΡΑΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ ΠΑΝΤΑ ΕΛΕΓΑ ΘΑ ΚΑΝΩ ΜΩΡΑΚΙ ΚΑΙ ΕΓΙΝΕ.

ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΟΝΑΧΟΥΛΑ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΓΙΟΚΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙΝΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΠΟ ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΟΣΗ ΔΥΝΑΜΗ ΠΟΥ ΟΛΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΩ.

ΣΑΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΠΑΝΤΑ!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΚΑΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ ΜΟΥ!!!!!!!

ΜΟΥ ΛΕΙΨΑΤΕ ΠΟΛΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακι μου με θυμασαι?μπηκα να δω αν καποια απο τα κοριτσακια που μιλουσα το 2010 ειναι ακομη εδω ..ειδα πως εισαι στο θεματακι αυτο και μπηκα να σου ευχηθω μεσα απο την καρδια μου,μεσα απο την ψυχη μου ο επομενος κυκλος σου ναναι και ο τελευταιος....να ριζωσει μεσα στην κοιλιτσα σου ενα μικρο σπορακι,να γινει μεγαλο δυνατο και να βγει γερο απο μεσα σου!Καθε ευτυχια καρδια μου!εγω γεννησα και 2ο μωρακι και δοξα τω Θεω πανε ολα καλα...εκτος απο την κουραση...οτι χρειαστεις στειλε πμ!!!

ΕΠΙΣΗΣ σε ολα τα κοριτσια που προσπαθειτε!!!θα μπαινω να τα λεμε!ευχομαι πολλες φουσκωκοιλιτσες αυτο το μηνα!!!!!με το καλο κοριτσια!!!αιντε να ακουσουμε για νινακια!!!φιλακια σε ολες!!!!

Αργυρω μου πως να μην σε θυμαμαι...αχ ναι ακομα εδω ειμαι δυστηχως :( πραγματικα με συγκινησες με οσα μου γραφεις!νιωθω οτι ολες οι ευχες που μου δινεις ειναι μεσα απο την καρδια σου και ειλικρινα σε ευχαριστω παααααρα πολυ...να εισαι καλα να χαιρεσαι τα αγγελουδια σου να εχετε υγεια και καλες γιορτες!!!Να ξερεις κατι μπορει να ειμαι ακομα σε αυτο το ποστ,μπορει να εχω περασει αρκετα και ακομα να περναω αλλα δεν το βαζω ποτε κατω..Θα γινω μαννουλα το πιστευω και ανυπομονω να ερθει!!Πως?Δεν ξερω αλλα σημασια εχει οτι θα ερθει ;) Σε ευχαριστω πολυ που με θυμασαι ακομα και ευχαριστω ολες σας που ειστε ακομα εδω και μας συμπαραστεκεστε!

μερεντουλα χαθηκες!!!!ολα καλα?

τι καλα παλι ολες οι παλιες φιλεναδες να μπαινουν μετα απο καιρο αλλα πλεον διπλες και τριπλες :)

αχ και εγω αναπολω αυτες τις παλιες καλες μερες μας!!!!

το ξερω οτι ειμαι η πιο παλια που ακομα δεν εχω μεινει εγκυος αλλα καλιο αργα παρα ποτε δεν λενε ;)

φιλακια σε ολες σας,Καλες Γιορτες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας αγαπημενες μου παλιες φιλεναδιτσες!

Και εγω αναπολω το γλυκο παρεακι μου!!Μακαρι να μπαινετε πιο συχνα να τα λεμε....Εχουμε μπει και σε αλλα ποστακια τωρα λογω των μπεμπε μας, το καταλαβαινω....

Εμεις ημαστε καλα ,λιγο γκρινιαρουλης εχει γινει μονο,...εχω ξεκινησει και τη δουλεια καταλαβαινετε , και με το μωρο και ολα τα υπολοιπα δεν εχω και πολυ χρονο.Μην σας πελαγωνω , αξιζει και με το παραπανω!!!Ααααα δεν σας ειπα ειμαι και ερωτευμενη με το γιο μου :lol::x:x:x

rose μου και του χρονου στις γιορτες να εισαι με το μωρακι σου αγκαλιτσα!!!Δεν ειναι μακρινο ονειρο, να ξερεις...Αρκει να μπειτε σε σειρα.

jannolino και εσει χαθηκες, περασατε πολλα κοριτσακι,ε?Διαβασα και για τη νεα σας προσπαθεια τον Γεναρη και χαρηκα πολυ πολυ!Ευχομαι να ειναι επιτυχης και να το γιορτασουμε!!!Αληθεια σε πιο κεντρο?

Αναστασια χαιρομαι που επανηλθες!Ετσι πρεπει να ημαστε περισσοτερο δυνατες τωρα γιατι εχουμε και τα μωρακια μας..

Χ+μ μεγαλωσατε και εσεις, αντρακι θα εχει γινει τωρα! :D

Cuandaki η κουκλιτσα μας?

To χουανιτακι μας τι να κανει αραγε...

Η Σια???εχετε κανενα νεο??

Σας στελνουμε τα φιλια μαςxxxxxxx

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Κοριτσάκια μου είμαστε και μεις στην παρέα σας .Λαχταράμε πολύ να αποκτήσουμε ένα υγιές αδερφάκι για την υπέροχη τρίχρονη νεράιδα μας .Ελπίζω οι προσευχές μας να εισακουστούν και γρήγορα να έρθει το γλυκό μας μωράκι !!!Εύχομαι το 2013 να είναι η χρονιά μας!!!! :ymparty:%%-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΔΩ ΕΙΜΑΙ LIL ΜΟΥ!!! ;) ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ!!

ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ,ΕΙΜΑΣΤΕ 9 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΡΙΤΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΠΟΣΟ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑΞΕΙ ΖΩΗ ΜΟΥ...

ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΕ ΟΣΕΣ ΛΑΧΤΑΡΟΥΝ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΟΥΝ ΤΟ ΠΟΛΥΠΟΘΗΤΟ ΟΝΕΙΡΟ....

ΣΤΙΣ 9 ΜΑΡΤΙΟΥ ΒΑΠΤΙΖΟΜΑΣΤΕ...ΚΑΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΑΥΤΗΣ ΕΣΤΕΛΛΑ!!ΝΑΙ ΝΑΙ...ΤΟ ΑΣΤΕΡΙ ΜΟΥ...ΕΞΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΕΣΤΕΛΛΑ

ΝΕΑ??ΕΧΩ ΕΠΙΣΡΤΕΨΕΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΠΟ 1/12/12 ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΑΩ 8 ΜΕ 2 ΚΑΙ ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΡΚΕΤΑ ΓΡΗΓΟΡΑ Η ΩΡΑ.

Ο ΧΟΥΑΝΙΤΟΣ ΕΧΕΙ ΞΕΤΡΕΛΑΘΕΙ ΜΕ ΤΟ ΝΟΥΜΕΡΟ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΣΑΝ 2 ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ

ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΗΜΕΡΑ...ΔΕΝ ΘΗΛΑΣΑ ΔΥΣΤΗΧΩΣ :(:(:(

ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ???

ΑΥΤΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΠΑΛΙΟ ΜΟΥ ΠΑΡΕΑΚΙ

ΠΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΞΑΝΑΣΥΝΑΝΤΗΘΟΥΜΕ ΠΑΛΙ!!

ΜΕΡΕΝΤΑΚΙ ΜΟΥ??

ΦΙΛΙΑΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου εδω κι εγω!!! δεν μπαινω σχεδον καθολου.. ζω στον μαμαδοκοσμο μου.. πολυ ευτυχια αλλα και μηδεν προσωπικος χρονος!! η ζωη αλλαζει και προσαρμοζομαστε αλλα τιποτα πραγματικα δεν ειναι ιδιο.. τωρα πια δεν μπορω να φανταστω τη ζωη μου χωρις τη μικρη μας!!! Εμεις βαφτιζομαστε τον Μαιο.. θηλαζουμε ακομα και με μανια (χχεχε να δουμε πως θα το κοψουμε!!) ειμαστε υπερκινητικες, χαρουμενες, πεισματαρες , ζωηρες και πονηρουλες!!!Φιλια σε ολες τις μανουλες, στις εγκυουλες και σε ολα τα κοριτσια που προσπαθουν κ δεν χανουν την πιστη τους!!! σας σκεφτομαι συνεχεια.. να ειστε ολες καλα!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου φιλια σε ολες στα μωρακια σας και φυσικα φετος να ειναι η χρονια για οσες δεν μεινατε εγκυουλες...φετος θα μεινετε,εχω διαισθηση.....η αληθεια ειναι οτι δεν υπαρχει χρονος για μας μονο για τα μωρακια μας,προσπαθω να κραταω την ψυχολογια μου πανω μονο γι αυτην να ειναι καλα.

Φιλια σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εδω κι εγω λαχανιασμενη τρεχω να τα προλαβω ολα!!!χαιρομαι που ειστε καλα..κι εγω χωρις βοηθεια αλλα πολυ χαρουμενη με τη μικρη μου που ειναι μια χαρουλα ζωηρουλα και πανγλυκια..μακαρι να χαμε καμια γιαγια κοντα να εχουμε λιγες στιγμες για μας ποτε ποτε..εχω χαρει με τις νεες προσπαθειες ροουζ και τζανολινο και οσες προσπαθουν..ψυχολογια ψηλα για μανουλες και μη!ευχομαι τα καλυτερα για τη νεα χρονια..εμεις δεν ξερω ποτε βαφτιζουμε! :lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παλιο μου παρεακι ποοοοσο μου εχεις λειψει!!!Χαιρομαι ομως που ημαστε καλα πανω απο ολα :D:D:D:D

Χουανιτακι μου επεστρεψες στη δουλεια θα ειναι λιγο δυσκολο φανταζομαι γιατι και εγω δουλευω αν και λιγοτερο και ξερω πως ειναι.Πως μεγαλωσε ετσι η Στελιτσα? Και εμεις 7 μιση μηνων φτασαμε ποπο πως παιρναει ο καιρος , σαν ψεμα μου φαινεται που εχω μωρο....

Αναστασια ετσι ανεβασμενη σε θελω :D

Twiggy μπραβο σου βρε θηριο που θηλαζεις ακομα .Εγω μεχρι 3μιση μηνων αντεξα με το θηλαστρο.Το εκοψα μονη μου τελικα χωρις χαπι μου πηρε 1μιση μηνα περιπου.

Cuandaki τι κανει η γλυκουλα μας?Θα σου στειλω να δεις και εμεις ποσο μεγαλωσαμε :D

Εμεις βαπτιζουμε 23 Ιουνιου,ο Διονυσακης μας!!!

Με το καλο οι νεες προσπαθειες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια τι κανετε??? Χαθηκαμε βρε φιλεναδες!!! Λιγα ξερουμε πια η μια για την αλλη!!! Τι γελια εχουμε κανει σε αυτο εδω το θεμα....αν δεν εμπαινα μια μερα μετα δε προλαβαινα να τα διαβασω ολα!!!! Ευχομαι να εχετε χαθει ολες λογω των μωρων κ ετσι χαλαλι!!!! Θα επανελθω κάποια στιγμή να σας πω τα νέα μου!!!! Φιλακι πολλα σε ολες τις μαμαδες κ ΜΗ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Jannolino μου ποσες φορες εχω γραψει και εγω οτι χαθηκαμε...Η αληθεια ειναι οτι τωρα με τα μπεμπε μας δεν μας μενει και πολυ χρονος.Πολλες εχουμε μπει σε ποστακια με μανουλες που εχουν την ιδια ηλικια με τα μωρα μας για να ανταλασουμε αποψεις.Εστω και αυτο το λιγο ομως που μπαινουμε τωρα και βλεπω οτι ημαστε καλα μου φτανει.Οσο εχω χρονο και εγω, δεν ξεχναω το παρεκι μου και θα μπαινω να σας διαβαζω.Μου εχουν λειψει πραγματι οι πλακιτσες που καναμε!

Θα περιμενουμε να μας πεις και τα δικα σου νεα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...

Θεεε μου τζανολινο εισαι εγκυος;;;;;;;;; Δεν εχω λογια τρελαθηκα!!!! Με το καλο!! Εσυ θυμασαι τα γελια μας αλλα θυμαμαι και τα κλαματα απογνωσης... Να που ηρθε και η σειρα σου!! Ανταμοιφθηκες!! Λιλ τι κανεις;; Χουανιτακι αναστασια; Εγω μπαινω που και που να δω αν εμειναν εγκυουλες ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλε τι γινεται εδω..jannolino εισαι εγκυουλαααα???αχ ποσο χαρηκαααααααααα με το καλοοοοοοοο!!!αληθεια πως εγινε?με εξωσωματικη?εχω χασει επεισοδια μου φαινεται @-)

cuando μου τι κανεις?το μπεμπεδακι σου καλα?

οι υπολοιπες που ειστε βρε κοριτσιαααααα [smilie=director.gif] [smilie=director.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα ειμαστε ροουζ ετοιμαζομαστε για τα πρωτα μα γενεθλια!! Να ξερεις οτι μπαινω περιμενοντας να δω οτι αλλαξες τικερ και εχεις ενα σαν της τζανολινο!! Καλη επιτυχια σου ευχομαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου να'μαι κι εγώ!!!

Τζανολίνο συγχαρητήρια!!!!!!! Με το καλό το μωράκι σας!!! Εύχομαι μια υπέροχη και τελειόμηνη εγκυμοσύνη!!! Να μπεις να μας γράψεις τα νέα σου σύντομα!!!

Κουντάκι χρονίζετε;;;;;;;; Τί υπέροχα! Πώς πέρασε ο καιρός!!! Η Λιλ βαφτίζονται, εσείς χρονίζετε, η Τουίγκι χρόνισαν!!! Μπράβο βρε κοριτσάκια!!!!!!!!

Η αλήθεια είναι ότι ερήμωσε το ποστάκι μας αυτό... Δεν μπαίνει καμία πια... Κρίμα...

Εμείς εδώ, είμαστε αισίως στον 7ο μήνα κι ο μπέμπης μας είναι ενεργητικότατος και τον περιμένουμε πώς και πώς!!! Η εγκυμοσύνη μια μου φαίνεται ότι έχει περάσει πολύ γρήγορα και μια πολύ αργά... Λες και είμαι 100 χρόνια έγκυος αλλά ταυτόχρονα λες και το έμαθα μόλις χθες! Είμαι τρισευτυχισμένη και εύχομαι σύντομα όλες να έιστε εδώ που είμαι τώρα κι εγώ!!!

Ένα μεγάλο φφφφφφφφφφφφουουουουουοουουουουουου μέσα από την καρδιά μου!!!

Φιλάκια κοριτσάκια μου όμορφα!!!

Να φιλήσετε τα μωράκια σας οι μανούλες, τις κοιλίτσες σας οι εγκυούλες και οι μέλλουσες εγκυούλες να κάνετε θετικές σκέψεις και σύντομα θα έρθουν τα μωράκια σας!!!

Καλό τριήμερο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando μου χρονιζετε κιολας?πως περναει ετσι ο καιρος..να σας ζησει το κοριτσακι σας να ειναι γερο και ευτυχισμενο!

ελπιζω και εγω συντομα να αλλαξει αυτο το τικερακι,αμα το θελει ο Θεος θα γινει ;) ευχαριστω πολυ :-*:-*:-*

melipikto αχ ωραιο φυσηματακι που μου εδωσες νιωθω οτι θα γκαστρωθω :lol::lol::lol::lol:

Καλο τριημερο κοριτσια καλα να περασετε,φιλια πολλαααααα @};-@};-

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριτσιααααα τι χαζη που ειμαιιι???? Ηθελα να σας το πω αφου περασει το τριμηνο (κ κρατιομουν με νυχια κ με δοντια :roll::roll: ) αλλα ξεχασα πως το τικερ φαίνεται κ στις παλιες δημοσιευσεις :oops::shock: !! Το τικερ με μαρανε τρομαρα μου :lol::lol: ειμαι μεσα στο αγχος κ προσπαθώ να το ευχαριστηθώ! ! Ρε κοριτσια εχω θεμα με το μέτρημα! ! Οι γιατροι με βγαζουν 10+ εβδομάδων κ το τικερ με παει μια βδομαδα πισω :roll: βοηθεια λιγοοο!!!!

Σας φιλω ολες κοριτσια μου κ ευψομαι σε ολες τα καλύτερα! !μολις κλεισω το 3ο θα μπω να φυσηξω κ εγω λιγακι 8-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τζανολινο ο γιατρος τι λεει αστο το τικερ :-p κοιτα να το απολαυσεις και ασε το αγχος!ευχομαι ολα καλα να σου πανε και περιμενω φυσημα ;)

αληθεια πεσμου εμεινες φυσιολογικα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rose μου κανω οτι μπορω για να ηρεμησω αλλα απ'οτι φαίνεται....ματαια!!!

Πιο φυσιολογικα καλε?? Εγω αν δεν περασει εμβρυο απο σωληνα στη μητρα δεν αφηνω τίποτα :lol::lol::lol::lol:

Με εξωσωματική τα καταφερα κ εγω επιτελους κ ευχομαι να φτασω ως το τελος ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...