Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΕΜΑΣ ΠΟΥ ΛΑΧΤΑΡΑΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ Νο7


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 472
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κορίτσια καλησπερα...μολις πηρα στα χερια μου την χοριακη που πηγα κ εκανα το πρωϊ...

ηταν 474 mUI/ml...από την μια ειμαι τοσο χαρουμενη..αλλα απο την άλλη φοβαμαι...αν και θελω να σκεφτομαι θετικα...μακαρι να πανε ολα καλα...σας φιλώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia..iro mou xarika polu gia ta nea sou!!!!! :D:D:D na skeftesai thetika kai ola tha pane kala....euxomai kai egw suntoma na anakoinwsw tetoia euxarista nea.....egw ta pira ta xapia gia deuteri fora kai tin pempti piga gia na mou kanei o giatros mou yperixo,kai exw 3 auga pou megalwsane arketa kai to ena apo ta tria einai tis proigoumenis foras kai mou eipe oti den espase...kai etsi auti ti fora valame duo eneseis....xsekinisame apo xtes tis prospatheies kai mou eipe na xsanapaw tin tetarti gia na doume an spasane...euxomai auti ti fora na exw epitixia.... :):):):):) pantws imoun polu pio iremi auti ti fora apo tin prwti...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ZEXRA_MIHALIS εύχομαι ολόψυχα καλή σας επιτυχία! Μακάρι να το έχετε τσακώσει το σποράκι!!! Μην ξεχάσεις να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!

Ηρώ μου πολύ καλή σου η χοριακή! Θα σε δει κι ο γιατρός σου και θα δεις, όλα θα πάνε καλά! Χαδάκια στην κοιλίτσα να κάνεις για το νινάκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

IRO81 ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ!!!!! ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ ΠΟΡΕΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΥΠΟΔΕΧΘΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΜΑΓΕΥΤΙΚΟΥ ΤΑΞΙΔΙΟΥ!

ZEXRA_MIHALIS ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΜΙΑ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΧΟΡΙΑΚΗ!!!!! ΑΣΕ ΤΟ ΑΓΧΟΣ ΜΑΚΡΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΜΟΝΟ ΘΕΤΙΚΑ.

LIL ΜΕΓΑΛΩΝΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ..... ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΤΟΣΟ ΟΜΟΡΦΟΥΣ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ.

ΕΜΕΙΣ ΝΙΩΘΩ ΟΤΙ ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΤΗ ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ. ΑΠΟ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΒΑΨΟΥΜΕ ΤΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΚΑΙ ΘΑ ΑΡΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΦΤΙΑΧΝΟΥΜΕ. ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΠΙΣΤΕΨΕΙ ΟΤΙ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΖΩ ΕΓΩ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χ+μ σε ευχαριστω γλυκια μου!

Μεγαλωσαμε και εμεις και τωρα που ανοιξε και ο καιρος και βγαινουμε οι φουσκωκοιλιτσες εξω να λιαζομαστε :lol::lol:

Με το καλο τα μαστωρεματα!!

Εμεις περαγγειλαμε το καροτσακι και θα ξεκινησουμε απο την ντουλαπα του παιδικου απο την επομενη εβδομαδα, γιατι θα τη μεγαλωσουμε και μετα τα υπολοιπα...

Ειναι πολυ ομορφες οι ετοιμασιες!!! :D Και εγω δεν πιστευω ακομα οτι το ζω!!!

Φιλακια στο νινακι σου!!!

φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ σε ολες που προσπαθουν!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

περασα να σας πω οτι γεννησα μια πολυ γλυκια μικρουλα,φυσιολογικα ομορφα και ολα ειναι καλα!!!ευχομαι να ερθουν πολλα πολλα μωρακια σε ολες και μολις μπορεσω θα μπω να δω τι μου κανετε!!!σας στελνω ολη τη θετικη ενεργεια που εχω!Σημερα καναμε και τον πρωτο μας περιπατο!... :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cuando μου γλυκιά, καλή μου φιλενάδα :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG: Επιτέλους ήρθε και για σένα η ευλογημένη μέρα της γέννας. Πολύ χαίρομαι που γέννησες με το καλό και που γεύεσαι επιτέλους τον γλυκό καρπό της μητρότητας. Δεν τολμώ να φανταστώ τη χαρά τη δική σας και της οικογένειάς σου. Θα πλέεται όλοι σε πελάγη ευτυχίας!!! Σε φιλώ γλυκά και καλή λοχεία :-*:-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cuando ΜΟΥ ΓΛΥΚΙΑ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΑΣ. ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΙΣΤΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΚΑΛΑ. ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΗΣ ΚΑΛΟΤΥΧΗ ΚΑΙ ΥΓΙΗΣ. ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΗ ΛΑΧΕΙΑ.

ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ ΠΑΡΕΑ, ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΚΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΠΟΛΛΑ ΜΩΡΑΚΙΑ ΣΤΙΣ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΣΑΣ. ΦΦΦΦΦΦΦΦΦΦΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλες ευχες σου εχω στειλει και εγω cuandaki μου!!!!!

Καλες βολτες!!!!

Μαρικακι μου δεν σε ξεχνω, ευχομαι οτι καλυτερο και για σενα!!!!!!

χ+μ νομιζω εισαι η επομενη απο το παρεακι!!!Με το καλο γλυκια μου!!!Καλες ετοιμασιες!!!

Και εμεις μετα το Πασχα θα ετοιμασουμε σιγα σιγα το δωματιο!!!!

Εμεις φευγουμε αυριο θα μεινουμε στην Ακρατα και Πασχα θα κανουμε στο χωριο λιγο εξω απο την Ακρατα ορεινα.Πολλες ευχες σε ολες τις κοιλουμπιτσες μου και τα φιλια μου, να περασετε υπεροχα οπου και να

βρησκεστε!!!!! :-* :-* :-* :-*

easter-464.gifeaster-470.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα σας κοριτσια

Cuando μου να σας ζησει το μωρακι,γερο και καλοτυχο και σε σενα καλη λοχεια.Επιτελους ηρθε ο θυσαυρος που περιμενες!!!

Ευχομαι σε ολες σας,εγκυες με το καλο να γεννησετε,μη εγκυουλες μετα το Πασχα να γινει χαμος απο θετικα τεστακια και οι ηδη μανουλες να χαιρονται τα μωρακια τους!!

Καλη Ανασταση σε ολους!!!!!!

post-12053-1387393916749_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CUANDAKI ΜΟΥΥ???

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!!

ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ ΥΓΙΕΙΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΤΥΧΗ!!!!!!!!!!!!

ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙΣ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΟΚΕΤΟ!!

ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!

ΝΑ ΠΕΡΑΣΕΤΕ ΥΠΕΡΟΧΑ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΕΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΤΟ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ

ΔΩΡΟ ΕΝΟΣ ΘΕΤΙΚΟΥ ΤΕΣΤ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την εγραψα χουανιτακι στις ιστοριες τοκετου!!!πηγαινε εκει! ;) με το καλο κι εσυ...ε ε εεεερχεται!!!!!!!!!!με το καλο!!!καλη ανασταση σε ολες..αναστασια μου χρονια πολλα για τη γιορτη σου!!χ+μ και λιλ μου με το καλο να τα κρατησετε στην αγκαλια σας και Μαρικακι μου περαστικα!!σε ολα τα κοριτσια μας καλη ανασταση και το αγιο φως να φωτισει τις κοιλιτσες και να στειλει πολλα μωρακια στις μανουλες εδω που τοσο πολυ τα περιμενουν και τα αγαπουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου!!!!!!

Χριστός Ανέστη!!!!!!!

Χρόνια Πολλά σε όλες!!!!! Παλιές και νέες!!!!!

Κοριτσάκια μου για όσες δεν με ξέρετε (καλωσορίσατε κιόλας!!!!)

Κάποτε ήμουν κι εγώ στη θέση σας..... 2 χρόνια προσπαθούσα για μωράκι μα δεν ερχότανε.....

Οι εξετασούλες μου όλες μια χαρά..... αλλά νινί πουθενά....

Μόλις το έβγαλα απ' το μυαλό μου (δύσκολο αλλά όχι ακατόρθωτο!!!!) ήρθε.....

Και τώρα.... έχω τον φραντζολάκη μου αγκαλιά!!!!!

Κι ακόμη..... είναι στιγμές που δεν το πιστεύω!!!!! Μεγάλη Ευλογία η Μητρότητα!!!!!

Είναι ο πιο όμορφος αγώνας στη ζωή μας!!!!!!!

Και σίγουρα θα έρθει σε όλες!!!! Ξέρει ο Θεούλης πότε!!!!

Μην το βάζετε κάτω και μην απογοητεύεστε!!!!!

Και κάντε τώρα που προλαβαίνετε ακόμη ότι θέλετε!!!!!!

Μετά..... χρόνος.... ούτε για πιπί!!!!! Ειλικρινά!!!!!

Σας φιλώ!!!!!! Να προσέχετε!!!!!

Και να κάνετε την Προσευχούλα σας!!!!!! Σας ακούει η Παναγίτσα!!!!!

Καλή λευτεριά στις φουσκούλες μας!!!!! Κοντεύετε κοιλουμπίτσες μου!!!!!!

Δεν σας ξεχνάω παλιές μου φιλενάδες..... απλώς δεν προλαβαίνω πια.....

Είναι μέρες που ξεχνάω να φάω..... ήήή..... να αφοσιώσω λίγο χρόνο στην Πιπίτσα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκα μου κοριτσιαααα!!!!!!!! τι μου κανετε???με θυμαστε η οχι .... :| ειμαι η ντεμουλα με την διδυμη κυηση που ειχα περσυ!! απλα ηθελα να σας πω οτι ειχα μια πολυ δυσκολη εγκυμοσυνη ,για αυτο χαθηκα... ημουν 2 μηνες στο νοσοκομειο .... εχασα τον μπαμπακα μου ,τον πεθερουλι μου... και ημουν παρα πολυ χαλιααααα!!!!!!ευτυχως ομως που ολα πηγαν καλα με τα μωρακια μου και γεννησα 2 υγειεστατα κοριτσακια!!!!! Ηθελα να σας πω οτι οποτε μπορουσα εμπενα και σας διαβαζα και χαιρομουν μαζι σας με καθε εγκυμοσυνη σας ,και στεναχωριομουν με καθε ''αποτυχια''

Να ειστε καλα και σας στελνω θετικη ολη μου την θετικη ενεργεια μαζι με τις μπεμπουλες μου για να αποκτησετε ΣΥΝΤΟΜΑΑΑΑΑ ενα μωρακι!!!!!!!!!!! σας φιλω και παντα σας θυμαμαι!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστουμε cuando μου , και να μας φιλισεις την μπεμπουλα!!!!

Ντεμουλα μου περασες δυσκολα κοριτσακι μου....τα συλυπητηρια στον μπαμπακα σου και στον πεθερουλι σου!!

Ευτυχως που ολα πηγαν καλα και μετα απο ολα αυτα τα μωρακια σας εφεραν μεγαλη χαρα!!!!

Να σας ζησουν!!!!!

Φιλια σε ολα τα κοριτσια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια τι κανετε?χαθηκαμε τελειως ε?

ελπιζω να ειστε ολες καλα!

cuando μου γεννησες και εσυ ε?να σου ζησει η μπεμπουλα σου γερη και δυνατη να ειναι!!!

οι υπολοιπες τι κανετε?εγω τα ιδια δεν εχει αλλαξει κατι γιατι δεν εχουμε κανει και κανενα βημα για να αλλαξει...ευχομαι να περνατε καλα μου εχετε λειψει αλλα πλεον στο μαμμυ μπαινω παρα πολυ σπανια!ευελπιστω να μπω καποια μερα και να σας εχω επιτελους ευχαριστα να σας πω..ελπιζω βεβαια να ειστε εδω για να το γιορτασουμε :-p

φιλια πολλα σε ολες και στα μωρουλακια μεσα και εξω απο την κοιλια ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Demoula k cuando na sas zisoun!!!!!

Κορίτσια όντως χαρήκαμε!κ εγω μπαίνω πλέον πολυ σπάνια γιατι η ψυχολογία μου ειναι σε δραματική κατασταση!!

Οι έγκυες πληθυνοντε κατα πολυ κ εγω δεν μπορω πια να το ελεγξω!!!

Περνάει κρίση ο γάμος μου λόγω ψυχολογίας κ αν καταφέρουμε μέχρι τον Ιανουάριο να ειμαστε ακόμα μαζί τότε θα κάνουμε κ τη τελευταία μας προσπάθεια!!!ολοι οι τομείς της ζωής μου κ τα όνειρα μου καταστρέφονται σιγά σιγά το ένα μετα το άλλο!!!ευχομαι σε κάθε κοπέλα ξεχωριστά να εχει μια ονειρεμενη ζωη!

Σας φιλώ όλες.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

jannolino μου πολύ στεναχωρήθηκα με το μηνυματάκι σου. Δεν έτυχε να διαβάσω την ιστορία σου και σίγουρα η προσπαθεία για τεκνοποίηση, όταν αυτό δεν έρχεται εύκολα και φυσιολογικά, επηρρεάζει ψυχολογικά τα ζευγάρια αλλά και τη ζωή μας.

Είναι κρίμα όμως να χάσετε με τον αντρούλη σου τη σχέση που έχετε και να διαλύσετε το γάμο σας. Θυμηθείτε τις ωραίες σας στιγμές, το πόσο ευτυχισμένοι ήσασταν στο γάμο σας και θα δείτε πως δεν αξίζει ο ένας να χάσει τον άλλον. Το καλοκαιράκι έφτασε και είναι μια καλή ευκαιρία να ανανεώσετε τη σχέση σας. Χαλαρώστε, θέστε άλλους στόχους και λειτουργείστε σαν ομάδα με τον αντρούλη σου για να τους πετύχετε και προσπαθείστε να βρείτε τους εαυτούς σας.

Ξέρω ότι στα λόγια όλα είναι εύκολα... στην πράξη όλα αλλάζουν και το μυαλό μας παίζει διάφορα παιχνίδια χωρίς να το ελέγχουμε.

Εύχομαι ολόψυχα να πάνε όλα καλά με το γάμο σου και να ερωτευτείτε πάλι μεταξύ σας! Όλα θα γίνουν. Πίστη κι αισιοδοξία κι ελπίδα να έχετε. Ο Θεός θα δώσει το μωράκι και σε σας.

Μια μεγάλη αγκαλιά από μένα :YMHUG: κι όλα τα άσχημα σύντομα να ανήκουν στο παρελθόν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σε όλες τις φίλες.

Και εμείς προσπαθούμε απο όταν χάσαμε το πρώτο μας μωράκι, στις 11 εβδομάδες. Κλείσαμε 2 χρόνια και πλέον δεν κλαίω στην θύμηση του. Είμαστε στην τρίτη προσπάθεια σπερματέγχυσης. Και ελπίζουμε. η πρώτη αποτυχία πόνεσε πολύ γιατί φοβόμουν και ήμουν 15 μέρες ξάπλα στο κρεββάτι. Η 2η είχε βιοχημική κύηση, η οποία αν και με στεναχώρησε που δεν προχώρησε εντούτοις ήταν κάτι θετικό γιατί αποκλείσαμε, όπως είπε ο γιατρός μου, πολλά ενδεχόμενα προβλήματα. Κάναμε την 3η προσπάθεια πρίν 10 μέρες. Τις 4 πρώτες μέρες με πόναγαν οι θηλές μου και το στήθος μου είχε πρηστεί. Μετά υποχώρησε και έκτοτε, αν και οι θηλές είναι δροσερές, νοιώθω τραβήγματα, όταν το αγγίζω, γύρω-γύρω, πονάει. Όταν ξαπλώνω μπρούμυτα, δεν με ενοχλέί πολύ, αλλά δεν νοιώθω και άνετα. Τι λέτε; Είναι καλό; 8 μέρες περιμένω για να κάνω χοριακή. Τι λέτε, να ελπίζω ή να το αφήσω και να μην το σκέφτομαι;

Σας παρακαλώ, ας μου απαντήσει κάποιος...

:?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mommy 2b φυσικά και να ελπίζεις και το κυριότερο να μην κοιτάς σημάδια και συμπτώματα!! Όλα αυτά απλά το μυαλουδάκι μας μπερδευουν και μας αγχώνουν! Να μην κουράζεσαι, να τρως καλά και το μωράκι θα βρει το δρόμο του και θα μείνει αυτή τη φορά! Θα περιμένουμε τα ευχάριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Diaz :) !

Σ'ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια! Θέλοντας και μη τα συμπτώματα υπάρχουν. Και μόλις είχα ένα καινούριο. Τώρα αυτό δεν ξέρω τι μπορεί να σημαίνει και έτσι θέλω να ρωτήσω: μόλις είδα λίγη καφέ βλέννα. Δεδομένου ότι ο κύκλος μου είναι σταθερός, 29-30 μερες και ότι είμαι στην 12η μέρα απο τη σπερματέγχυση, τι μπορεί να είναι; πόνους περιόδου δεν έχω. Λίγο περίεργο το στήθος μου το νοιώθω, αλλά όχι και τούμπανο! Σκέφτομαι δύο πράγματα: 1: μήπως -τι ωραία σκέψη!!!- έγινε η επικόλληση;;; κάπου διάβασα ότι γίνεται 10η με 14η μέρα απο την σύλληψη. 2: μήπως -άσχημη σκέψη- δεν πήγε πάλι τίποτα καλά και αδιαθετώ; ούτε ο γιατρός μου δεν ξέρει να μου απαντήσει. Την δευτέρα αν δεν αδιαθετήσω -ΑΜΗΝ- έχω χοριακή. Τι λέτε;;;;; :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Diaz :) !

Σ'ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια! Θέλοντας και μη τα συμπτώματα υπάρχουν. Και μόλις είχα ένα καινούριο. Τώρα αυτό δεν ξέρω τι μπορεί να σημαίνει και έτσι θέλω να ρωτήσω: μόλις είδα λίγη καφέ βλέννα. Δεδομένου ότι ο κύκλος μου είναι σταθερός, 29-30 μερες και ότι είμαι στην 12η μέρα απο τη σπερματέγχυση, τι μπορεί να είναι; πόνους περιόδου δεν έχω. Λίγο περίεργο το στήθος μου το νοιώθω, αλλά όχι και τούμπανο! Σκέφτομαι δύο πράγματα: 1: μήπως -τι ωραία σκέψη!!!- έγινε η επικόλληση;;; κάπου διάβασα ότι γίνεται 10η με 14η μέρα απο την σύλληψη. 2: μήπως -άσχημη σκέψη- δεν πήγε πάλι τίποτα καλά και αδιαθετώ; ούτε ο γιατρός μου δεν ξέρει να μου απαντήσει. Την δευτέρα αν δεν αδιαθετήσω -ΑΜΗΝ- έχω χοριακή. Τι λέτε;;;;; :(

Τελικά άνθρακες ο θησαυρός καθώς Παρασκευή μεσημέρι έκαναν θριαμβευτικά την εμφάνιση τους.... τώρα πάμε για εξωσωματική... δεν ξέρω τι να περιμένω. Δεν ξέρω πως νοιώθω. Είμαι ένα τεράστιο ερωτηματικό.... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Ααχ μωρε jannolino στεναχωρηθηκα με τα νεα σου.....

Ευχομαι να ξεπεραστουν ολα συντομα!!!

Ενα μεγαλο φφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφφοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

σε ολα τα κοριτσια που προσπαθουν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...