Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

Ατσα και η Ζαχα!!!!

τι εγινε ρε τσουπρες...επιστρεψατε δυναμηκα;;;;..μπραβο..καιρος ηταν!!!

φιλακια!!!!!-

Οσο για την συγχορση..ο Θεος ειανι μεγαλος!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω πιστεύω ότι άμα αγαπάμε πραγματικά τότε πληγωνουμε...δεν χαϊδευουμε στον άλλο το "αυτακι" για να μην πουμε ή κανουμε πραγματα που θα τον\την πληγωσουν εφημερα και παροδικα ισως αλλα θα ειναι για το καλο τους κατα βαθος...δεν αγαπαμε πραγματικα αν συμβιβαζομαστε και λεμε ναι και ναι σε ολα...δεν ειμαστε ο εαυτος μας = δεν αγαπαμε πραγματικα = φοβομαστε...θα πεις ή θα κανεις κατι απο ενδιαφερον επειδη τον/την αγαπας χωρις να μπεις στο τρυπακι αν πληγωθει...και αν πληγωθει σιγουρα θα ειναι για καλο!!!και η γνωμη μου δεν αφορα μονο τις διαπροσωπικες-φιλικες μας σχεσεις...πολλες απο εδω μεσα ειστε μανουλες...τα παιδια σας τα αγαπατε οσο τιποτα στο κοσμο αλλα θα το βαλετε τιμωρια το παιδακι σας και ας πληγωθει για να μαθει για κατι ''κακο'' που εκανε φανταζομαι!!!αυτους που αγαπαμε , συναναστρεφομαστε και εχουμε διπλα μας τους πληγωνουμε επειδη τους αγαπαμε και κατα βαθος πιο πολυ στη τελικη πληγωνομαστε εμεις οι ιδιοι...

φανταζομαι βγαινει νοημα απο τα παραπανω και δεν θα με βριζετε με το παραλήρημα μου...φιλια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

Γεια χαρά σε όλες τις φιλες! Είμαι καινούρια στο φόρουμ αλλά αλήθεια το έχω βρει πολύ ενδιαφέρον. Σχετκά με τη συγχώρεση νομίζω πως είναι κάτι που εξαρτάται από πολλούς παράγοντες κάθε φορά/ όσο για τα παιδάκια μας, ε νομόζω πως είναι τα μόνα πλάσματα που ό,τι και αν κάνουν τα συγχωρείς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν αγαπας πραγματικα καποια στιγμη ισως πληγωσεις...νομιζω το να χαιδευεις τα αυτια του αλλου συνεχεια μονο σε καλο δεν αποσκοπει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...