Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤ ΝΤ ΛΕΜ Ν13


Recommended Posts

καλημερα κοριτσακια μουυ!!!!!

αννα μαρια μου ,να σας ζησει ο αντρικος!!!!!να ειναι παντα γερος και δυνατος και καλη λοχεια σε σενα!!!!υπομονη με την τομη!!σε καταλαβαινω αν και εγω γεννησα φυσιολογικα, αλλατα ραμματα με πονουσαν πολυ!!!

τα νεα μου τωρα!!!λοιπον ,με πιασαν οι πονοι ξημερωματα δευτερας 14/11.μεχρι να καταλαβω οτι ηταν πονοι γεννας περασε καμια ωρα!! :lol::lol::lol: νομιζα οτι πονουσα επειδη ειχα μια δυσκοιλιοτητα!!!!τοσο χαζη!!!!

τελος παντων φτασαμε στο μαιευτηριο κατα τις 3 με ετοιμασαν κι ειχα διαστολη 4.μεχρι να ερθει ο γιατρος ειχα φτασει στο 8!!!!και ετσι αργησα να κανω και την επισκληρηδιο και τους πιοπολλους πονους τους ενιωσα!!!!παρολο που γεννησα γρηγορα, μεσα σε ωρες, δηλσδη 06.10, ειχα ενα θεματακι!!!δε μπορουσα να σπρωξω σωστα και σφιγγομουν μονο στο κεφαλι σε σημειο που γινομουν κατακοκκινη και δε μπορουσα να παρω ανασα!!!ο γιατρος μου ελεγε, δε σπρωχνεις, δεν κανουμε δουλεια ετσι και οσο τα ακουγα αυτα τοσο απογοητευομουν, μεχρι που πιστεψα οι θα μου το παρουν με καισαρικη!!!!!μπροστα λοιπον σ αυτο το φοβο, δινω ενα τελευταιο σπρωξιμο και βγηκε ολο το μωρο με τη μια!!!να φανταστειτε δεν το καταλαβα!!!ακουσατο γιατρο να μου λεει, να σου ζησει και λεω, τι???βγηκε????

αχοριτσια μου, δεν το περιμενατι θα ηταν τοσο συγκλονιστικη εμπειρια!!!!!αμεσως μετα με επιασαν τα κλαματα.μετα πηγα στο δωματιο, ηρθαν ολοι οι αγαπημενοι μου,(εκτος φυσικα απο τους ακατανομαστους)που βπηγα να ξερασω οταν τους ειδα, και ημουν πολυ ευτυχισμενη!!!!

βεβαια 2 μερες μετα, η μικρουλα μας εκανε ικτερο που ανεβοκατεβαινε, του στυλ πρωι 17,8, μεσημερι 7, βραδυ 15, κτλ!!!!τρελλαθηκα!!!πλανταξα στο κλαμα!!!!οι γιατροι ελεγαν οτι ειναι ασυνηθιστα τετοια σκαμπανεβασματα, να κανουμε κ αλλες εξετασεις κτλ.καταλαβαινετε πως ημουν.τη βαλαμε 3 μερες φωτοθεραπεια και βγηκαμε κυριακη!!!!1 εβδομαδα μεσα!!!!σημερα θα παμε να την ξαναμετρησουμε!!ελπιζω να ειναι οκ το μωρακι μας!!!

γεννηθηκε 3.350 και αντι να χασει,πηρε βαρος επειδι μας ειπαν να τη ταιζουμε καθε 1 μιση ωρα για να πεσει ο ικτερος!!

το αποκορυφωμα ηταν με τη μεγαιρα που ηρθε στο μαιευτηριο και στην κατασταση που ημουν, να δημιουργησει φασαριες οτι εγω κ η μανα μου δεν θελαμ να κανουμε θρησκευτικο γαμο ενω το παιδι της ηθελε!!!!εβγαλε μια γλωσσα και το μονο που της ειπα ειναι οτι λυπαμαι πολυ!!!τουλαχιστον μετα απ ολο αυτο εχω τελεια δικαιολογια να μην την ξαναδω μπροστα μου.βεβαια το μονο που με νοιαζει πλεον ειναι να ειναι κακλα το μωρακι μας!!!!

συγνωμη αν σας κουρασα.

α και κατι ακομα.η μικρηγεννηθηκε 14/11 του αγ.φιλιππου και πεταξε ο αντρας μου την ιδεα να την πουμε φιλλίπα!!!τι σας λεει μεταξυ τω 2 αλλων επιλογων μας νεφελη και δαναη???

φιλακια σε ολες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 909
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημερα κουκλες!!!!!!!

αννα μαρια να σου ζησει ο αντρικος σας......μια χαρα βγηκε το μαναρακι μου.....καλη λοχεια να εχεις και καλους θηλασμους.....

βανεσσακι μου γλυκο καλως μας ηρθες και παλι...να την χαιρεσαι την μικρη σου.....καλα δεν σχολιαζω για την πεθερα.....απιθανη.....οσο για το ονομα ειναι πολυ ωραιο το φιλιππα...το νεφελη εγω δεν θα το εβαζα γιατι πλεον ειναι πολυ συνηθισμενο......ενω το φιλιππα ειναι πολυ ιδιαιτερο......τεσπα.το βλεπεις και τι της ταιριαζει.....φιλια κουκλα μου....

λυδιακι εισαι η επομενη....δεν γενναω αν δε δω την κιντερ εκπληξη :lol::lol::lol:.....πο πο κοριτσια απο δω και μπρος δεν θα προλαβαινουμε...χαμος θα γινεται απο γεννες......αντε με το καλο να ειναι ολες....

νιακι μου πως πανε τα θαυματακια σου;;;;ολα καλα;;;

νασιουλα εισαι καλυτερα;;;;

εμεις καλα......χθες αργησαμε να κοιμηθουμε ειχαν ερθει κατι ξαδελφια μου απο το χωριο...και μας πηρε η ωρα.....

σημερα το μενου παστιτσιο.....μιαμ...μιαμμ..

ηλιαννα τι τελεια που σαραντησατε.......παντα ευτυχισμενοι να ειστε οικογενειακως.....

φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημεραααααααααααααα

Αννα Μαρια επιτελουςςςςςςςςςςςς να σας ζησει ο Αντρικος,γερος,καλοτυχος κι εσυ καλη λοχεια!!!!

Βανεσσακι ασε κι εμεις το περασαμε με τον ικτερο,ολα καλα ομως μην στεναχωριεσαι.Κι εμας πρεπει να πηρε κιλακια αλλα θα το μαθουμε στον παιδιατρο οταν παμε!

Ηλιανακι μπραβο που σαραντισατε !!!Να ειστε ολοι καλα!!!

Νια μου καλο κουραγιο με τα μικρα σου,γεμησε ευτυχια το σπιτι σας και παντα ετσι να ειναι!!!

Βασουλα πλησιαζεις κι εσυ κοριτσι μου, ολα καλα θα πανε και θα ειστε μεσα στην ευτυχια!

Ευη αν βοηθαει το γιογκα πες μας να ξεκινησουμε γιατι ψαχνω τροπο να ειμαι ηρεμη!!

Samantha τελειος ανταποκριτης εισαι!!!Εσυ πως πας?

Φιλια σε ολεςςςςςςςςςςς

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHMERAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ANNA MARIA MOU OLOKLHRIS ANTRAS O ANTRIKOS!!!!!!XAIROMAI POU PHGAN OLA KALA!!!!FANTAZOMAI POSO EYTIXISMENH THA EISAI TWRA.....SE KATALAVAINW GIA TOUS PONOUS TIS KAISARIKHS ALLA FEVGOUN GRHGORA KAI OUTE POU THA TOUS THYMASAI SE LIGES MERES!!!!!!!!!KALH LOXEIA KAI ME TO KALO NA GYRISETE SPITAKI SAS!!!!!!NA MOU FILISEIS TA PATOUSAKIA TOU ANTRIKOU!!!!!!!!!!

VANESSAKI MOU KALWS MAS HRTHES...........!!!!!!!!!!!NA XAIRESE THN MIKROULA SOU....PWS EINAI TWRA SPITI??EINAI HSYXH??????KALA DEN NTREPONTE NA SOU XALASOUN MIA TOSO OMORFH STIGMH ME FASARIES?????????ELEOS.....KANE DELETE OSOUS SE STANAXWROUN TWRA MONO TO MWRAKI SOU EXEI SHMASIA!!!!!!!WRAIO TO FILIPA ALLA SKEPSOU THA EXEI IDIA MERA GENETHLEIA KAI GIORTH.....DEN XERW EMENA DEN THA MOU ARESE..GNWMH MOY PANTA....!!!!!!!!TO NEFELH EMENA MOY ARESEI PARA POLY KAI TO DANAH!!!!!!!!THA DEIS KAI POIO THS TAIRIAZEI KALYTERA KAI THA APOFASISETE TO KALYTERO GIA EKEINH!!!!!!!!!!!NA MOU THN FILISEIS!!!!!!!!!!

ANTE SIGA SIGA FTANEI STO TELOS TOU TO POSTAKI MAS!!!!!!!!!!!LIGES MEINATE!!!!!!ME TO KALO KAI STIS YPOLOIPES!!!!!!!

EGW EIMAI KALAAAAAAAA KAI O MPEMPOULIS MES STA KEFIA KSENKINHSA KAI TON VAZW STO GYMNASTIRIO KAI TOU ARESEI PARA POLY....KOPANIETE MILAEI GELAEI FWNAZEI....XAXAXAXA!!!!!!!!!!!!

STIS 5 EXW RANTEVOU GIA TO TATTOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βανεσσακι μου τη μερα που γεννησες, γεννηθηκε και η μανουλα μου!βεβαια δεν την λενε φιλιππα αλλα της αρεσει πολυ το δαναη που ανεφερες!τι συμπτωση ε?

αναστασουλα μου τι κανει η φραουλιτσα?καλα ειναι?ηρεμησες απ τις πρωτες μερες αγχους?

χριστινακι αντε με το καλο το tattoo!τελεια!ο μπεμπης κανει τα κολπακια του και σας τρελαινει ε?

γιωτακι ποτε σε εχει βαλει ο γιατρος για καισαρικη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ase mas exei trellanei o mikros mou girl mou!!!!!!!!!!!!dn fantazese ti kanei!!!!!!!prospathei na mou milisei...axaxxaxaxaxa den xerw ama mporw na valw video na deite ti moy kanei!!!!!!!!exw anevasei sto facebook!!!!!!!!!!!!:)))))))))))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

girl μου, δεν ξερω τι θα επιλεξουμε τελικα!!!μας αρεσουν και τα 3!!!το βλεπω για κληρο!!!καλα να ειναι το μωρακι μας πανω απ'ολα!!!

χριστινακι,λιγο δυσκολα ειναι με τη μικρη μεχρι να μαθα καποια πραγματα!!!λειπει κ ο αντρουλης μου και την εχω ξεπατωσει τη μαμα!!!ολα αυτη τα κανει!!!εσας πιο ευκολα τωρα που μεγαλωνει,ε???παντως κι εγω την εχω ερωτευτει.ειαι κουκλα!!!(η κουκουβαγια μανα) :lol::lol::lol: κριμα που δε μπορω να σας τη βαλω φωτο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!

αναστασακο κοιτα εδω για τις πανες

http://www.familylife.gr/el/mwro-0-2/yg ... -mwrou-sas

αχ αννα μαριαααααααααααααααααααααααα να σας ζησει καλεεεεεεε το μαναρι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

αντε μια χαρα, δε σε ξυπνησε χαραματα :lol::lol::lol:

σαμανθα ευχαριστουμε για την ενημερωση! με το καλο το μπεμπεδακι σου!!

κοριτσια η γιωτα καλα λεει σε μια που εχει ξαναγεννησει δεν εχει σημασια η διαστολη.. κ εγω μπορει να εχω τωρα αλλα αν δε σε πιασουν οι πονοι η αν δε σπασουν τα νερα...

γκερλ πως εισαι κοριτσαρα?

βανεσσακι μπραβο κοριτσαρα!! ολα πηγαν μια χρα αυτο εχει σημασια!!

καλα η αλλη λιιιιιιιγο τσιπα δεν ειχε πανω της? ακομα δε γεννησες κ αρχισε να σου λεει τις βλακειες της? ελεος πια με μερικες!

το φιλιππα παντως ειναι πολυ ιδιαιτερο, οντως

τιτινακι ρε ο μικρος ειναιτελειος!!!!! εβλεπα το βιντεο στο φεις κ τρελαθηκα!!! φτου στον κουκλο σας!!

με το καλο το τατου! να μας πεις αν πονεσες!

γιωτα πως ειναι ο μικρος?

ε τωρα λογικα θα ειναι επομενη η λυδια, μετα η γιωτα, μετα εγω κ μετα το συμπεθερονι μου!!!!

δε νομιζω να ξεχναω καμια ε???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

OXI PEITE MOY FTAIW EGW POU EIMAI XAZOMAMA??????????????????????

TO EFTIAXA TO VIDEAKI NA TO DEITE KAI ESEIS :D:D:D:D

ASTERIIIIIIIIIIII MOUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!

VANESSAKI SE KATALAVAINW YPOMONH EINAI OI PRWTES MERES POU EINAI DYSKOLES THA DEIS OTI SIGA SIGA KATHE MERA THA EISASTE KAI KALYTERA!!!!!!!

KAI EMENA O ANTRAS MOU STHN ARXH ELEIPE OLH MERA LOGO DOULEIAS!!!EYTYXWS EIXA THN MAMA MOU KAI TON MPAMPA MOU KAI THN ADERFH MOU GIA VOITHEIA ALLIWS THA EIXA SALTAREI!!!!

YPOMONH KAI THA DEIS PWS THA STRWSOUN TA PRAGMATA!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μια χαρα γιωτακι μου!ειχα την εντυπωση οτι καισαρικη θα κανες!

αντε εισαι η επομενη ή η λυδια!για να δουμε!

χριστινακι μου φανταζομαι το μπομπιρα!αχ καλε δωσετε του φιλακια στα τελεια μαγουλακια του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βανεσσακι καθε αρχη και δυσκολη λενε.....σιγα σιγα θα βρειτε τη σειρα σας.....

λενακι βγηκαν οι εξετασεις χθες και ειναι ολες αρνητικες....απο τι μια στεναχωρηθηκα να πω την αληθεια....τουλαχιστον αν ειχε καποιο μικροβιο θα επαιρνε μια αντιβιωση και τερμα τωρα παλι απο την αρχη ειμαστε...τεσπα.....μου ειπε ο παιδογαστρεντερολογος να τον παρω σημερα το βραδυ τηλ για να μου πει τι ωρα να παμε αυριο το πρωι να τον δει.....ειδες αν εχεις γνωστο;;;ολα γινονται μπαμ μπαμ...ελπιζω να βγαλουμε μια ακρη....γιατι εχω απογοητευτει εντελως......ασε και οσο σκεφτομαι οτι θα παμε στο αγια σοφια που ειναι στο κεντρο και δεν εχει παρκιν φρικαρω....δεν εχει και μετρο ρε γαμωτο εκει κοντα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι βασουλα φυσιολογικα παμε.....εχει καλη θεση και τα αλλα 2 φυσιολογικα τα γεννησα...οποτε παμε ετσι και βλεπουμε.....

εσυ ποτε πας γιατρο;;;

λενακι και εσυ ποτε εχεις γιατρο;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχου καλε βασω εσενα καλε ξεχασα πριν!! μα ελεος!! μαρεσει που σε διαβαζα κιολας! :lol::lol::lol:

γιωτα εγω εκλεισα ραντεβου αρχες δεκεμβρη... που μαλλον θα εχω γεννησει μεχρι τοτε :roll:

ετσι ειναι στο ελλαδισταν..αν δεν εχεις γνωστο εισαι καταδικασμενος, απο ολες τις αποψεις κ για ολα :roll: ελπιζω να βγαλετε ακρη με τον παιδογαστρεντερολογο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα ομορφιές μουυυυυυυυυυυυυυυυ....;)

Άννα Μαρία μου να σας ζήσει ο Αντρίκος σας.......πάντα ευτυχισμένος και γερός καλή μου.....!!!...ότι πιο όμορφο και για τους τρεις σας...καλή λοχεία και σε σενα..;)

Βανεσσακι μου μια χαρά γέννησες καλή μου....τσακκκ...τσακκκ...μπράβο...:).....

Γιωτακι μου....λες να σε προλάβουμε με την εκπληξούλα μας?...χιχι...μακάρι.....γιατί πλέον έχω γίνει ανυπόμονη.....χιχιχιχι....την Παρασκευή έχουμε γιατρό....για να δούμε τί θα μας πει...θα εξετάσει και τράχηλο από ότι μου είπε....;)......εσύ στις 2 Δεκεμβρίου γεννάς εε?.....:)

μακάρι να πάνε όλα καλά και για μας τις υπόλοιπες που μείναμε...;).....Λενάκι μετά την Γιωτούλα ακολουθείς εσύ....μετά η Βάσω και μετά η Μάντι αν δεν κάνω λάθος...;)

πολλά φιλάκια σε όλες.....;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λυδια το ξερω ο τελευταιος μηνας ειναι εν μερει ο χειροτερος γιατι οι πιο πολλες ανυπομονουμε να γεννησουμε....λες σημερα γενναω..αυριο γενναω....εχει πλακα απο τι μια.....

να σας πω την αληθεια δεν θελω να γεννησω με προκληση...ελπιζω η μπουμπα μου να κανει πιο νωρις την εμφανιση της......αν και αυτη η μερα μας βολευει ολους......το καλυτερο θα ηταν να με πιανανε οι πονοι λιγο πριν παω στο μαιευτηριο...χαχαχα......μια χαρα τα κανονισα..... :D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια αλλο θεμα εχουμε.....σημερα το γαλα που τρωει το ξενο το βγαζει σαν κομμενο...μηπως επειδη δεν τρωει ολο με τη μια και μετα απο μιση ωριτσα επειδη το ζεσταινω παλι να χαλαει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια μου δεν το ξαναζεσταινουμε το ξενο γαλα..το πεταμε...με τιποτα ομως δεν κανει να το ξαναπιει..οσο πιει οταν το φτιαξεις και μετα τελος...

ΑΧΧΧ Βρε Αννα Μαριααα αντε τελειωσες και εσυ..με το καλο να γυρισεις να μας πεις λεπτομερειςς

Γεια σου Βανεσακιιι να σου ζησειιι..και εγω στο πρωτο δεν ηξερα πως να σπρωξω και εσπρωχνα με το κεφαλιι τελικα μου λεει καλεεε σαν να κανεις κακα..και τοτε καταλαβα χιχιχ..

κοριτσια λιγες μεινατεε αντε αντεεε περιμενουμε με αγωνιααα..

Χριστινιωωω αντε να δουμε φωτο το τατοο

Εμεις σημερα πηγαμε γιατρο για το πρωτο εμβολιο..ειμαστε 4.500 κιλα(2 κιλα σε 2 μηνες...και μονο με θηλασμοο ειμαι τοσο περηφανη) 56 εκ υψος..εκανε 2 εμβολια το μικρουλι(ετσι κανουν οι πιο πολυ τωρα)ενα στο καθε μπουτακι μωρε το μικρουλι...πονεσεε ...εκλαιγεε..τωρα περιμενω να δω αν το βραδυ θα κανει πυρετουλι..ελπιζω οχι γιατι δεν θελω να ταλαιπωριθει αλλο...

αυτααα..φιλακια πολλααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φίλες μου αγαπημένες!!!

Άννα Μαρία να σου ζήσει ο Αντρίκος, γερός και τυχερός!!καλή λοχεία φιλενάδα!!

Άντε τώρα περιμένουμε και τις υπόλοιπες εγκυούλες, κορίτσια και στα δικά σας!!

Ευάκι τέλεια η μικρούλα σου, ελπίζω να μην ανεβάσει πυρετούλη το γλυκούλι!!

Γιωτούλα να δεις που η μικρή λουλού θα κάνει εμφάνιση από μόνη της και δεν θα

χρειαστεί πρόκληση!!

Χριστινάκι άλλο πράγμα ο μικρούλης!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανεσσάκι,

να σου ζήσει το μικρό κουκλάκι σου!!!

καλή λοχεία φιλενάδα!!!!!!!!

όσο για την πεθερά ουδέν σχόλιον, πα πα πα αηδία σκέτη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα βρε Ευη μου τοτε τον θερμαντηρα για πιο λογο τον εβγαλαν?Επειδη εμενα δεν το τρωει με τη μια...γι αυτο το εκανα ετσι!!!Πω πω δεν το ξανα βαζω τοτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το θερμαντηρα κανεις το εξης...ζεσταινεις το γαλα το δικο σου που εχεις στο ψυγειο ηη κατι που εκανα εγω στο χριστοφορο..εβραζα το νερο γεμιζα τα μπουκαλια και τα εβαζα ψυγειο οταν ηταν να φαει..εβγαζα το μπουκαλι το ζασταινα και εβαζα μετα τη σκονη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου κι εγώ ξένο δίνω πλέον...ούτε και η δικιά μου το πίνει με την μία ( με δόσεις ο Θεοδόσης το πίνει :lol: ) αλλά δεν το ξαναζεσταίνω.....συνήθως μετά το μισάωρο με τρία τέταρτα το πετάω γιατί χαλάει!!!!!!! Νομίζω ότι ο θερμαντήρας είναι για το μητρικό γάλα που αποθηκεύεται στο ψυγείο...ας με διορθώσουν οι θηλάζουσες μανουλίτσες αν κάνω λάθος!!!!

Βανεσσάκι τί να πώ για την πεθερά σου......πωπω δηλητήριο!!!!!!!! Για πολλές μπάτσες είναι το τσόκαρο!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νασια μου εγω εγραψα τι εκανα με το Χριστοφορο γιατι δεν μπορουσα να φτιαχνω το γαλα εκεινη τη στιγμη..ειχα ετοιμα νερα...τωρα εχω κανει το ιδιο με χαμομηλι και καθε μερα φτιαχνω αλλο γιατι δεν πινει κιολας οποτε τι να το κανω..το αλλαζω αλλα το εχω ψυγειο και μολις χρειαστω το βαζω στο θερμαντηρα...ομως Αναστασια μου με τιποτα το ξενο γαλα ξανα ζεσταμα πρεπει να το γραφει και το κουτι επανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...