Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 11! ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ!!


Recommended Posts

Δαναη εχουν βγει και τα δυο!!! Αυτο ειναι το παραξενο που ακομη κλαιει και μονο την νυχτα πολυ.

Μια χαρα η Μυρτω!! τι κιλα ειναι αυτα;;;;;; Αχ ο δικος μου ηταν τοσα 3μηνων!!!!!

Αφροδιτη μολις τελειωσεις ελα και απο δω που τα βαριεμαι ειδικα τις κουρτινες!!!

Σουλα θυριο η Ελενα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 966
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑ ΜΟΥ ΤΙ ΠΑΘΑΤΕ??ΔΕ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΑΚΟΥΩ ΕΤΣΙ...ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΓΙΑ ΟΛΟ ΤΟ ΚΟΣΜΟ...ΠΕΡΝΑΜΕ ΟΛΟΙ ΜΑΣ ΜΙΑ ΔΥΣΚΟΛΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ,Η ΟΠΟΙΑ ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΘΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΚΑΛΟ,ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΙΣ ΣΥΝΗΘΕΙΕΣ ΜΑΣ...ΕΓΩ ΣΚΕΦΤΕΙΤΑΙ ΤΟΥΣ ΓΑΜΟΥΣ ΠΗΓΑΙΝΩ ΑΚΟΜΗ ΔΩΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΓΑΜΟ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ Μ ΑΡΕΣΑΝ Κ ΤΑ ΕΒΓΑΛΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ...ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΚΑΘΙΣΩ ΝΑ ΣΚΑΣΩ.....ΣΤΑ@@@@@@ ΜΟΥ.....ΜΕΤΑ ΟΠΩΣ ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΣΤΗ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΟΛΑ ΤΑ ΑΞΕΣΟΥΑΡ ΠΟΥ ΧΡΕΙΑΖΟΤΑΝ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΑ ΒΡΗΚΑ ΑΠΟ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΡΙΛΑΞ ΤΗΣ FISHER PRICE,ΚΑΘΙΣΜΑΤΑΚΙ ΤΗΣ ΚΙΚΟ ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ...ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΕΙΝΑΙ ΕΡΓΑΛΕΙΟ ΚΑΙ ΕΧΩ ΕΞΟΙΚΟΝΟΜΗΣΕΙ ΠΟΛΛΑ ΧΡΗΜΜΑΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ..ΚΟΥΠΟΝΙΑ ΓΙΑ ΜΠΕΜΠΙΛΙΝΟ,ΚΡΕΜΕΣ,Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ ΓΑΛΑ Κ ΚΡΕΜΕΣ,ΠΑΙΡΝΩ ΜΕΡΟΣ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΥΣ ΤΩΝ ΣΙΤΕ ΓΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΕΧΩ ΚΕΡΔΙΣΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ....ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΚΕΡΔΙΣΑ ΕΝΑ ΣΕΤ ΤΗΣ WELEDA(ΣΑΜΠΟΥΑΝ-ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ-ΚΡΕΜΑ ΣΩΜΑΤΟΣ ΚΑΙ ΚΡΕΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΓΚΑΜΑ)ΚΑΙ ΠΟΛΛΑ ΑΛΛΑ...ΕΠΙΣΗΣ ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΑΡΧΙΣΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ ΜΙΑ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΠΡΟΙΟΝΤΩΝ ΥΓΕΙΑΣ-ΕΥΕΞΙΑΣ-ΟΜΟΡΦΙΑΣ ΠΟΥ ΕΔΡΕΥΕΙ ΣΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ ΚΑΙ ΛΕΓΕΤΑΙ LADY RACINE....ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΣΤΟΧΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΗΡΑ ΑΠΟΦΑΣΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΘΟΜΑΙ ΜΕ ΣΤΑΥΡΩΜΕΝΑ ΤΑ ΧΕΡΙΑ...ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ....ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΤΙ...ΔΕΝ ΘΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΤΙΠΟΤΑ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΒΡΩ ΚΑΙ ΤΗ ΛΥΣΗ....ΕΥΧΗΘΗΤΑΙ ΜΟΥ ΚΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια μου, ευχαριστουμε πολυ!!!γεωργιαννα, δεν εχω προβλημα, οποτε θες σου'ρχομαι!! :lol:

δαναη, μια χαρα η μυρτουλα!!!και πρεπει να σου πω οτι απο τα λεγομενα σου βρισκω πολυ καλη την παιδιατρο σου και καθολου αγχωτικη!!!μπραβο, κι εγω εναν τετοιο ανθρωπο θελω....γιουλη μου, καλα κανεις και κινητοποιεισαι, και ευχομαι ολοψυχα, καλη επιτυχια!!!!!!!

αποψε, λιγο πριν την κανουμε μπανιο, την ειχαμε στην αλλαξιερα μπρουμυτα και αρχισε να τεντωνει και να μαζευει τα ποδαρακια και με την κινηση αυτη σχεδον μπουσουλησε!!!!! :o:o:o καλα, εντυπωσιαστηκαμε τοσο οι χαζογονεις που ειμαστε σχεδον σιγουροι οτι θα περπατησει πολυ νωρις!! κι ακομα απο ανασκελα δεν εχει γυρισει μπρουμυτα, αλλα λεμε τωρα....χαχαχαχαχα!!!

αυτα, τελειωσαμε το επεισοδιο grey's και παμε τωρα για house.....

καληνυχτα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Η νύχτα μας δεν ήταν και πολύ καλή :(

Από τις 21:30 που ξεκίνησε να νυστάζει, μέχρι τις 02 προσπαθούσα να την κοιμήσω... Στις 5 ξαναξυπνάει και αφού θήλασε και τα έκανε κιόλας, καθώς την άλλαζα μου φάνηκε ζεστή.. Έχουμε 38,7 στον ποπό και 37,3 στη μασχάλη.. Της έδωσα ντεπόν.

Τι να σκεφτώ? Ίωση ή τα δόντια?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δηλαδη εχετε γυρω στο 38,1 ! η μασχαλη δεν παινεται απο τον ποπο αφαιρουμε μισο και επειδη το εκανε αφαιρεσα 0,6 ... Ο,τιδηποτε μπορει να ειναι ακομα και αμυνα του οργανισμου να αντιμετωπισει μικροβιο ντεπονακι και υπομονη αφου δεν εχει αλλο συμπτωμα το παιδι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!

Γιουλη καλη επιτυχια!! Ποτε γυρνας στην δουλεια; θα τα προλαβαινεις ολα μετα;

Αναστασια ο πυρετος μπορει να οφειλετε στα δοντια, ειδικα δεκατα. Μην ξεχνας οτι πρπει να βγει και το 2ο σας.

Δαναη το δικο 2ο βγηκε;

Αφροδιτη αντε να ξεκινησετε να την κυνηγατε μες στο σπιτι!!! Ο δικος μου δεν εχει πιασει ακομη τα ποδαρακια του. Αρα το καθε παιδι οπως θελει ξεκιναει!!!

Δεν ξερω τι να μαγειρεψω!!!!! Λεμονατο μοσχαρακι εφτιαξα εχθες το βραδυ. Ιδεες παρακαλω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω χθες εφτιαξα σουτζουκακια διαιτητικα στο φουρνο κι εγω δεν ξερω τι να φτιαξω... θα θελα κατι με κρεας να φαει και η φατσα...

κι εγω ιδεες θελω

το γλυκο μου το παιδακι φτυνει φτυνει την κρεμα και τρωει το πολυ 4-5 κουταλακια λιγο δεν ειναι; αυτο το παιχνιδι με το φτυσιμο της κρεμας παντου την πρωτη φορα ηταν χαριτωμενο τωρα :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα :D:D:D

Αναστασία δεν είναι πυρετός πάντως, μόνο οταν ειναι ανω των 37,5 .

Να μην ανυσηχείς,άντε μην πιάσω εσενα σημερα,εχτές είχα την Αντρια :lol:

Όσο για το ξενύχτι,είναι πρόβλημα,θελει προγραμμα....δεν ξέρω τι φταίει.

Γιουλη χαρούμενα μηνογενέθλεια :D

Αφροδίτη κ εις ανώτερα!!!

Θέλετε να σας πώ τι κάνει η δικιά μου για να ξέρετε τι σας περιμένει???

Παει το μωρό που ξέρατε,έχει γινει ένα ανθρωπάκι ζιζάνιο...πιάνει τα πάντα,τα αρπάζει με δύναμη κ δεν τα αφήνει....μπουσουλάει κανονικα κ σκαρφαλώνει στα κάγκελα της κουνιας,προσπαθεί δλδ μην το παρακάνουμε....θέλει να είναι όρθια συνεχεια.

Εχτές είχα πάει ΙΚΕΑ το απογευμα,όσο κ να την ειχα δεμένη μου γυρναγε μέσα στο καρότσι,δεν καθόταν,εκτός κ αν της έδινα ότι ηθελε αλλα κ παλι αυτο κρατάει λιγο :shock:

Φωνάζει,πεισμώνει αλλά ρίχνω κ πολύ γέλιο!

Βρε κοριτσια-ασχετο-μου είπαν οτι η κανέλα περιεχει χρώμιο κ είναι καρκινογόνο,σταμάτησα να της δίνω κ ευτυχως σημερα εφαγε την φρουτοκρεμα με ένα μπισκότο,κουτσα κούτσα.

Τωρα κοιμηθηκε,την εκανα μπάνιο γτ πάλι της φυγαν τα κακά απο την πάνα....εχω θεμα,εσας σας συμβαίνει???Παιρνω της babyllino αλλα σκεφτομαι να τις αλλάξω,αν κ μου αρεσουν που είναι μαλακες....θέλω την γνώμη σας :)

Εγώ θα φτιάξω φασολάκια με μοσχαράκι.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑ!!!!ΣΗΜΕΡΑ ΚΛΕΙΝΟΥΜΕ ΤΟΥΣ 7 ΜΗΝΕΣ ΟΠΩΣ ΚΑΛΑ ΘΥΜΑΣΤΕ....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ...ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΟΣΟ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ,ΟΛΟ ΚΑΙ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ....ΕΧΕΙ ΠΟΛΥ ΦΑΣΗ..ΣΕ 2 ΜΗΝΕΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΠΙΣΤΡΕΦΩ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ....ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΖΟΡΙ ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ ΜΟΥ ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΩ ΝΑ ΤΑ ΣΥΝΔΥΑΩ ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ...ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ...ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΞΥΠΝΗΣΑ ΣΤΙΣ 0930 ΤΟΝ ΤΑΙΣΑ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΑΜΕ ΕΩΣ ΤΩΡΑ(1200)....ΝΙΩΘΩ ΤΟΟΟΣΟ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΤΟΟΟΣΟ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΗ....ΕΧΩ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΝΙΩΣΩ ΕΤΣΙ....ΓΙΑ ΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΤΟΝ ΑΛΕΞΗ ΠΟΥ ΜΕ ΑΦΗΣΕ ΝΑ ΚΟΙΜΗΘΩ ΘΑ ΤΟΝ ΠΑΩ ΜΙΑ ΜΕΓΑΛΗ ΒΟΛΤΑ....ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 20 ΝΑ ΣΤΟΛΙΣΩ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΔΕΝΤΡΟ....ΛΑΤΡΕΥΩ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ...ΕΠΙΣΗΣ ΣΤΙΣ 20 ΤΟΥ ΜΗΝΟΣ ΕΧΩ ΕΝΑ ΤΡΑΠΕΖΙ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ ΜΕ ΞΑΔΕΡΦΙΑ,ΚΟΥΜΠΑΡΟΥΣ,ΦΙΛΟΥΣ ΓΥΡΩ ΣΤΑ 12 ΑΤΟΜΑ...ΡΙΞΤΕ ΜΟΥΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ ΤΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ....ΓΕΩΡΓΙΑΝΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΙΔΕΕΣ ΣΟΥ....

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΟΤΙ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΑΣ...ΥΠΟΜΟΝΗ ΤΙ ΝΑ ΠΩ!!!

ΓΩΓΩ ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ ΝΑ ΜΠΟΥΣΟΥΛΗΣΟΥΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ...ΦΙΛΑΚΙΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα.

ευχομαι ολες να ειστε καλα και τα μπεμπινια καλυτερα.εμεις ακομα ψαχνουμε τι μπορει να εχει ο παππους μας,μεχρι τωρα δεν βρηκαμε τιποτα ,αυριο μαλλον θα φυγουν με τον Γιαννη μου για Αθηνα,προσευχομαι...

Εγω κουραση,στα ορια,η μαριεττα μου διαβασμα πολυ,ο μπεμπης τα δικα του...φρουτακια να ηταν κι αλλα,αλλα κακακια καθε δευτερη μερα....τη Πεμπτη χορτοσουπα για να δουμε!

παω για μπιφτεκακια και τα λεμε αργοτερα.....να ζησουν τα μπεμπακια που εχουν μηνογεννεθλεια,jule να σου ζησει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!!!

Gwgw =))..K egw exw provlima me ta panakia tis epeidi ta kakakia tis einai xalara mou vgenoune k mena e3w ok den trexoune alla vrexei ligo ta rouxalakia tis emeis vazoume libero..Tis teleutaies meres exoume auto to provlima mallon 8elei allagi sto size..

Emeis simera fagame krema 7 koutalies koftes rizalevro vanillias me 200 ml nero enw tis proigoumenes meres 6 koutalies k 150 ml k simera eipa na tis kanw perissotero k to efage olo xwrs kamia diksolia :o

Dontaki emeis den vgalame oute miso, oute gia deigma pou lene :(

Milisa k me tin paidiatro molis twra mou eipe na tin afisw na ka8arisei teleiws to proswpaki tis k meta na 3ana prospa8isoume gia axladi i allo frouto..Vre koritsia eseis mas perasate poli sto fagito :D, emeis mono rizalevro vanillias k liges meres axladi dwsame k twra logw tou proswpou tis ko4ame k to frouto..

Alles trwte k soupitsa k froutokrema k kanete k sindiasmous me ta frouta..I paidiatros mas einai poli austiri se auti tin fasi den viazete ka8olou..Tin rwtisa gia allo frouto i soupitsa k mou eipe telos tis evdomada na 3ana milisoume k an einai na dwsoume milo k gia soupitsa vlepoume..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχω μια κανελα βιολογικη δε νομιζω γενικα οτι ειναι καρκινογονα...

παιδια τα φτυνει ολα κ γελαει κ στο στηθος μου το κανει... επισης βουταει πιατα κ τα πετα κατω αμα τη βαλες κοντα τα παντα βουταει κ φαι... στο τσακ δεν το βαζει στο στομα αλλα την κρεμα για να φαει 4 κουταλακια τραγουδαμε κανουμε τα παντα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξανά καλημέρα!

Κοιμηθήκαμε λιγάκι μετά το ντεπόν. Έχουν περάσει 7 ώρες και την πιάνω δροσερή. Δεν τις έχω βάλει θερμόμετρο. Το αφήνω για αργότερα.. Ελπίζω να μην ξανανεβάσει!

Γιούλη, χρόνια πολλά στον μπέμπη!

Άντρια, μια χαρά ποσότητα τρώτε στην κρέμα. Εμένα τρώει 120ml νερό + τη σκόνη. Χορτόσουπα ούτε εμείς ξεκινήσαμε. Σε μια βδομάδα θα δοκιμάσουμε.

Κι εγώ libero βάζω στη μπέμπα και είμαι ευχαριστημένη. Καμιά φορα μας βγαίνουν απ'εξω αλλά όταν η ποσότητα είναι μεγαααααααλη!

Άφρο, κι εμένα βουτάει τα πάντα και τα ρίχνει κάτω. Και άμα δει φαί χώνει τα χέρια μέσα. Δεν τη προλαβαίνεις :lol:

Στην κρέμα της όμως δεν ανοίγει το στόμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε δινω ετοιμη ο τι ειναι στερεο κ φτιαχνω εχει τετοια αντιδραση θα δουμε....

αντρια τι εβαλες στο φατσοβιβλιο για μαιμι κ παρισια;

πανες παιδια εμεις με τις παμπερς active fit ειμαστε σουπερ κ τις βγαζει ο βασιλοπουλος σε 20 τοις εκατο κατω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια χαρααααααααα απιστευτες Μανουλλες! :):):) το ξερω χαθηκα αλλα να ξερετε οτι σας διαβαζω απλα δεν εχω χρονο να γραψω κατι . εμεια βολευτηκαμε μια χαρα με τα toujour τα παννακια απο το Lidl βγηκαν πολυ καλα ειναι και οικονομικα 9,99 τα 56 . ;);) , ευτυχως δοκιμασαμε 4 διαφορετικες μαρκες τελικα του αρεσουν της peech nut κοτοπουλο με ρυζι και σε φρουτα μηλο, αχλαδι, ροδακινο με μπανανα και τα φρουτα της hips παλι καλα γιατι παιδια δοκιμασαμε ολα τα φρεσκα φρουτα και κοτοπουλο αλλα τιποτα δεν του αρεσαν προς το παρων . :geek:

ασ εμε αυτην την γριπη λιγο πριν την βαφτιση του εγινε καλα και παλι τωρα τρεχει η μυτουλλα του και εχουμε παλι βηχα δεν του δωσαμε κατι απλα θαλασσινο νερο στην μυτη και και κατι αλλες σταγονες και τουρουφαμε την μυξουλα εξω για να καθαρισει και να μην τα καταπινει . πολυ καλο παδια δεν ξερω αν το εχετε υποψιν παντως εγινε αναρπαστο στα φαρμακεια πηγα σε 3 για να το βρω . κανει δουλεια , εχει 3 μερες που το χρησιμ. και ειδαμε διαφορα νιωθει καλυτερα και σταματησε να βηχει. δοκιμαστε το ονομαζεται physiomer baby .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Einai gia to karkino tou mastou einai ena "paixnidaki"

January Chile

February London

March Miami

April Dominican Republic

May France

June St. Petersburg

July Austria

August Germany

September Holland

October Amsterdam

November Las Vegas

December Colombi

p.x an ta gene8lia sou einai 20 Martiou (opws emena) grafeis "I am going to live in Miami for 20 months!"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

George egw agorasa apo to jumbo gnwstis markas apo auto pou vgazeis tin mi3oula alla twra mou diafeugei i marka gia na sou tin pw, eutixws den xreiastike akomi na to dokimasw gia na sou pw tin gnwmi mou..Otan me pires til taiza tin mikri k den mporousa na sto apantisw sorry :oops: twra einai mesimeri gia na se parw..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ?ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ ΣΤΟ ΠΟΠΟ ΠΩΣ ΤΟ ΒΑΖΕΤΕ?ΤΟ ΒΑΖΕΤΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΟΠΟ Η ΕΚΕΙ ΑΠΕΞΩ?ΕΙΝΑΙ ΓΕΛΟΙΑ Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ....

ΒΡΕ ΠΕΙΤΕ ΚΑΜΙΑ ΣΥΝΤΑΓΗ...ΤΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΤΙΣ 20?ΠΕΣΤΕ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ?ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ ΣΤΟ ΠΟΠΟ ΠΩΣ ΤΟ ΒΑΖΕΤΕ?ΤΟ ΒΑΖΕΤΕ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΟΠΟ Η ΕΚΕΙ ΑΠΕΞΩ?ΕΙΝΑΙ ΓΕΛΟΙΑ Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΑΛΛΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΩ....

ΒΡΕ ΠΕΙΤΕ ΚΑΜΙΑ ΣΥΝΤΑΓΗ...ΤΙ ΝΑ ΦΤΙΑΞΩ ΓΙΑ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΠΟΥ ΕΧΩ ΣΤΙΣ 20?ΠΕΣΤΕ ΚΑΜΙΑ ΙΔΕΑ....

Κοτοπουλο ρολό με πατατούλες,ένα ριζότο,γεμιστές πιπεριές,σαλάτα με ρόκα μαρούλι βαλσάμικο παρμεζανα κτλ......κρισπιες με τυροσαλατα κ σολομο ...μμμμ αν σκεφτω κατι αλλο θα σου πω...το ρολο ειναι κ ευκολο,εγω έκανα κ μια σπανακοπιτα κ αν εχεις κεφια κανε κ muffins....ΥΑΜΜΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...