Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 11! ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ!!


Recommended Posts

Καλησπέρα.....Ελενάκο μου πολύ στεναχωρήθηκα,ότι κ να πώ είναι περιττό,ξέρω πως το να δένεσαι με ζώα είδικά με σκυλάκια που είναι πιστή συντροφιά, ειναι οδυνηρος ο πόνος κ μεγάλη η απουσία τους...

Λυπάμαι πολύ....εμείς έιχαμε ένα κοκεράκι,την Ηρα,την είχαμε αφήσει στο εξοχικό των πεθερικών μου για να πάμε διακοπές...μια μέρα μας πήραν τηλ...κλαίγοντας επίσης...η Ηρα είδε ένα κοπάδι με προβατα κ έτρεξε,πάνω στην χαρά της έπαθε ανακοπή καρδιάς...εμφραγμα για μας,το τι περάσαμε απο στεναχωρια δεν περιγράφεται....

Δεν είναι ότι οκ θα πάρω άλλο,δένεσαι ξεχωριστά σαν να είναι ο ανθρωπός σου κ είναι δύσκολο. :(

dominique καλως ηρθες στην παρέα μας κ καλά κουράγια κ περαστικά στο μωράκι σου,συμβαίνουν κ αυτά ,τι να κάνουμε,αν η μαμά είναι καλά όλα θα τα θεραπεύσει.

Δανάη εγώ είπα για κανέλα εφόσον ρώτησα κ τον γιατρό...γλυκα η κορούλα σου ,ωραία κ τα Χανιά....αχ η ξαδέρφη γεννάει το αργότερο σε ένα μήνα στα Χανιά κ εμείς δεν θα είμαστε εκεί :(

Γιουλη όλα καλά με τον Αλέξη δλδ,δεν ισχύει η ανεμοβλογιά?Την έχω κ εγώ την αλοιφή με την πρόπολη μελλισων απο την αλοη της forever,την προτείνω κ για τα μωράκια με ευαισθησία στα μαγουλακια όπως της Αντριας κ της Γεωργιάννας,είναι καταπληκτική.

Χοανίτα περαστικα στον αντρούλη σου...οι δουλειες του σπιτιου δεν τελειωνουν βρε παιδί μου,τέλος....

Εμείς πήγαμε για καφέ το μεσημέρι στην κουνιάδα μου,περάσαμε καλά κ μετά γυρίσαμε σπιτι...συνέχισα τις μπομπονιέρες μου ,έπαιξα με την μπέμπα,μπανιο,μαμ κ νάνι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 966
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα!!!!

Ελενα λυπηθηκα παρα πολυ, τα εχω περασει και εγω αυτα πριν απο 7 χρονια τετοιες μερες. Μου αρεσε παρα πολυ η περιγραφη σου, εκλαψα δεν το κρυβω. Ειδικα σημερα που κλεινει 6 χρονια που εφυγε απο την ζωη ο θειος του Αλεξανδρου, πρωιν κουνιαδος. Πονεσα παρα πολυ γτ πηγαιναμε μαζι σχολειο, εφυγε σε ηλικια 24 ετων γτ το διαλεξε εκεινος.

Γωγω μου βγηκε και το 2ο δοντακι αλλα την νυχτα χωρις φαρμακο δεν κοιμομαστε. Εχθες την νυχτα δεν του εδωσα αλλα ξυπνησε 12- 12.30, 1.30 και μετα δεν αντεξα και 2 του εδωσα και κοιμηθηκαμε μεχρι τις 7 παρα. Την ημερα ηταν ηρεμος και πιστευα και την νυχτα αλλα με ξεγελασε ο πονος. Ο κακομοιρης νυσταζε και ποναγε, ουρλιαζε!!!

Γιουλη περαστικα σας!!

Εγω ειμαι εκτος για συναντηση αυτο το καιρο γτ εχω πολλες δουλειες και τρεχω!!!!!!

Κοριτσια μου χανομαι γτ ειναι οι τελευτες μερες που θα ειναι εδω η αδελφη μου και ολο και κατι κανουμε. Ακομη 2 μερες μονο!!!!

Αναστασια εφτιαξα εχθες το βραδυ τα μαφινς με ανθοτυρο. ΤΕΛΛΛΛΛΛΕΙΑΑΑΑ!!!!!!! μου αρεσει παρα πολυ η γευση τους. και ευκολα.Ευχαριστω!!

Φιλακια πολλα σε ολα τα κοριτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ.

ΚΑΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ!

ΕΛΕΝΑ ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ,Η ΑΠΩΛΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΑΠΩΛΕΙΑ,ΚΟΙΤΑ ΤΙς ΜΑΤΑΡΕς ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ ΚΑΙ ΧΑΜΟΓΕΛΑ.....

ΚΙ ΕΜΕΙς ΕΙΧΑΜΕ ΔΥΣΚΟΛΟ FINISH ΣΤΗΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑ,Ο ΠΕΘΕΡΟς ΜΟΥ ΕΙΣΗΧΘΕΙ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΕ 24 ΑΙΜΑΤΟΚΡΙΤΗ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΑ ΖΑΛΑΔΑ ΕΝΩ ΜΑΖΕΥΕ ΕΛΙΕς,ΨΑΧΝΟΥΜΕ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ,Ο ΑΝΤΡΑς ΜΟΥ ΧΑΛΙΑ ΚΙ ΕΓΩ,ΓΙΑΤΙ Η ΣΧΕΣΗ ΜΑς ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΑΤΡΙΚΗ....ΕΙΝΑΙ ΕΝΑς ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟς ΑΝΘΡΩΠΟς ΤΗς ΠΡΟΣΦΟΡΑς ΓΙΑ ΟΛΟΥς ΤΟΥς ΑΝΘΡΩΠΟΥς.....ΕΛΠΙΖΩ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΑΙ ΚΑΛΑ,,,,,ΘΕΛΩ ΟΛΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ!

ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΜΕΡΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο Διονυσακης χεζει ολη την ωρα!!!! Απο την μια ειμαι χαρουμενη που δεν υποφερει απο δυσκοιλιοτητα αλλα απο την αλλη εχω βαρεθει τοοοοοσο σκατο!!!! καμια φορα και 6 φορες.

Γλυκερια περαστικα στο πεθερο σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μανουλες!!!

ελενακι μου στεναχωρεθηκα πολυ με την καταληξη αυτη...να σκεφτεσε οτι πηγε καπου ομορφα κ τωρα πια δεν υποφερει...

γλυκερια μου περαστικα στον πεθερουλη σου...μην στεναχωριεστε ολα αντιμετωπιζοντε πλεον :-* γεωργιαννα μου να την χαρεις οσο μπορεις την αδερφη σου!!!!αντε να βγουν τα δοντακια να σταματησουν να τον ταλαιπωρουν τον διονυσακο,θυμαμαι ποσο πολυ υπεφερα οταν εβγαινε ο φρονιμιτης μου...πως αντεχουν τα μωρουλια τοσο πονο???

γωγω θελουμε φωτο απο τις μπομπο :lol::lol::lol:

αντρια τελικα το αχλαδι εφταιγε ε???λογικα θα σου πει να το δοκιμασεις πολυ αργοτερα ξανα..

Dominique κουραγιο κ περαστικα σας!!!!!

χοανιτακι κανελονια μιαμ μιαμ!!!εχω μια συσκευασια στο ντουλαπι αλλα εχω χρονια να κανω κ το καθυστερο..

δαναη πως τα κανεις με σπανακι????

γιουλακι κ σε εσας περαστικα ευτυχως δεν ηταν ανεμοβλογια

βρε αφρο ηθελα να σε ρωτησω..στα φαρμακεια εχετε οδοντοβουρτσες για πολυ νινακια???

διαβασα προχθες οτι τα δοντακια πρεπει να τα πλενουμε απο την στιγμη που βγαινουν...

αφροδιτακι μου καλημερα!!!!

εμεις εχθες το πρωι πηγαμε στην εκκλησια με την νονα κ μεταλαβε το κοριτσακι μου μετα πηγαμε για ενα καφεδακι με τον αντρα μου...

η μικρη με εχει εντυπωσιαση με τα κατορθωματα της καθε μερα κ κατι καινουριο!!!τωρα απο την σταση μπουσουληματος σηκωνετε κ καθετε στα γονατα κ χαιρετε τοσο πολυ!!!!!κ οταν μπουσουλαει μερικες φορες αντι να στηριζετε στα γονατα στηριζετε στα χερια κ τα δαχτυλα των ποδιων σαν να κανει πους απς!!!!!!!!ποσες χαρες ακομη θα μου δωσει ποσο ευτυχησμενη ακομη θα με κανει...ποσο περηφανη μανουλα νοιωθω!!!!...πανω στην βελανιδια καθεται μια κουκουβαγια εχει ματια γουρλωτα κ φωναζει δυνατα...ΚΟΥΚΟΥΒΑ ΚΟΥΚΟΥΒΑ ΚΟΥΚΟΥΚΟΥΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΑ!!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όλο "ωραία" νέα ακούω... διαβάζω...

Κι εγώ σκατά είμαι...

Έλενα ότι και να πω είναι λίγο, λυπάμαι πάρα πολύ! Το'χω ζήσει, η Φίτζη μου έφυγε στην αγκαλιά μου, μετά από 13 χρόνια συντροφιάς, το Μάρτιο του 2003. Μου λείπει πάντα, θα τη θυμάμαι πάντα, βουρκώνω ακόμα όταν βλέπω φωτογραφίες της. Είχα πει πως τίποτα δε θα γέμιζε αυτό το κενό κι όμως το 2008 ένα μαύρο αλητάκι στη Κολοκοτρώνη, με κοίταξε στα μάτια και μου ζήτησε να το αγαπήσω κι έτσι ήρθε ο Μαμπρούκ στη ζωή μου! Λυπάμαι πολύ για την όμορφη Μάρα σου, θα είναι καλά εκεί που πάει, να θυμάσαι πως έζησε μια καλή ζωή και πήρε πολλή αγάπη.

Περαστικά στα μωράκια που ταλαιπωρούνται. Γλυκερία περαστικά και στον πεθερό σου.

Εύχομαι αυτή η βδομάδα να τελειώσει καλύτερα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τα μαύρα μας βλέπω έχουμε....η Γεωργιάννα δεν μπορεί άλλο σκατό...λογικό,η Αντριά δέχεται σήματα κατάθλιψης...δεν συμφωνώ,εμεις την φτιάχνουμε την ημερα,η sweety ανυσηχεί ,λογικο για τον μπαμπα-πεθερό,ευχομαι ολόψυχα να έχετε καλά νεα κ να είναι περαστικα...

η Happy είναι μια περήφανη κουκουβάγια κ εγώ μαζί σου,συμφωνώωωωω....θα σας βάλω φώτο απο διάφορα δείγματα που έχω κάνει κ θέλω διαφήμιση παρακαλώ :D ....

Η Ελενά μου είναι θλιμμένη...λογικό.

Ευτυχώς έχουμε ωραίες συνταγές να μας φτιάχνουν την ημέρα....

Εμένα προς το παρον καλά παει η ημέρα,να μην την ματιάσω δλδ....χαμογελάμε γτ είναι μεταδοτικό!!!!

Σημερα εχουμε μπιφτεκια με πατατουλες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Soula mou i apo to axladi i apo to krio mperdeftika giati otan tin vgazw e3w tis skepazw to kefalaki k mporei gi'auto na eida auti tin diafora..8a perimenw alles liges meres na ka8arisei teleiws to proswpaki tis na figei k to ligo 3efloudisma k i 3irodermia pou exoume k na 3ana dokimasoume to axladaki fisika meta apo tin egkrisi tis paidiatrou..K etsi 8a vroume ti ftaiei..

Gwgw mou ta xrei mas piezoune, douleia den vriskw POU8ENA, autos o minas einai olo gamous,vaftiseis arravwnes k ta fakelakia pernoun fwtia, 8elw na agorasw tis mikris ka8ismataki fagitou k to tameion einai meion, o aderfos mou k i nimfi mou einai ston 3o sinexomeno mina 8erapeiwn gia na kanoune mwraki k i 4ixologia tous einai sk@t@ k egw pou ta perasa prepei na tous dinw 8arros k alla polla, den 3erw ola ta vlepw mavra..Signwmi gia to 4ixoplakwma!!! :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gwgw mou ta xrei mas piezoune, douleia den vriskw POU8ENA, autos o minas einai olo gamous,vaftiseis arravwnes k ta fakelakia pernoun fwtia, 8elw na agorasw tis mikris ka8ismataki fagitou k to tameion einai meion, o aderfos mou k i nimfi mou einai ston 3o sinexomeno mina 8erapeiwn gia na kanoune mwraki k i 4ixologia tous einai sk@t@ k egw pou ta perasa prepei na tous dinw 8arros k alla polla, den 3erw ola ta vlepw mavra..Signwmi gia to 4ixoplakwma!!! :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Axxx soula mou ti mou ekanes twra..Tattoos ERWTAS 8elw na kanw tattoo to onoma tis Victorias k mallwnw me ton Giwrgo giati den me afinei :shock: ..Mou leei pws exw idi polla 3 exw i kakomoiri k to ena den metraei giati einai ta fridia mou :)..Vasika de tou aresoune i kopeles me polles tripes k tattoos k tou lew k egw tote egw pws k sou aresa? k mou leei allo esi :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Gwgw mou ta xrei mas piezoune, douleia den vriskw POU8ENA, autos o minas einai olo gamous,vaftiseis arravwnes k ta fakelakia pernoun fwtia, 8elw na agorasw tis mikris ka8ismataki fagitou k to tameion einai meion, o aderfos mou k i nimfi mou einai ston 3o sinexomeno mina 8erapeiwn gia na kanoune mwraki k i 4ixologia tous einai sk@t@ k egw pou ta perasa prepei na tous dinw 8arros k alla polla, den 3erw ola ta vlepw mavra..Signwmi gia to 4ixoplakwma!!! :oops:

Αντριά μου,πιστεψέ με,όλοι λίγο πολύ έχουμε τα προβληματά μας....

Εμείς ετσι οπως πανε τα πραγματα ,ούτε βάπτιση δεν θα κάνουμε,δουλεια ψαχνω κ εγώ κ τίποτα,ζούμε με τα βασικά κ τίποτα παρα πέρα.'Οσο για τα δώρα γαμου,χρωστάμε 2,έχουμε κ εναν τον Δεκεμβριο κ βαπτίσια...τι να κάνουμε όμως,θα στερήσω στο παιδί μου τα βασικα για να πάρω δώρα?

Οποτε έχω θα τα δώσω,αν θέλει ο αλλος ας το παρεξηγησει,δεν μπορω να κάνω κάτι ...γτ οπως λες αυτα πάνε φακελακια δεν πεφτουν κάτω απο 100 ευρω...

Η κουμπάρα μου επισης κάνει ενέσεις για μωρό κ συνεχεια ονειρευεται,προσπαθουμε να είμαστε αισιοδοξοι,ετσι εχει πιο πολλες ελπίδες να αποκτήσει παιδάκι....

Δεν σου λέω για το πένθος που εχουμε ,αστο.

Θελω να σου πώ,πως έτσι εχουν τα πράγματα,ας ειμαστε δυνατοί για να μπορέσουμε να ανταπεξέλθουμε,είμαστε τυχερες γτ έχουμε το βασικότερο κίνητρο,το μωράκι μας,την υγεία μας κ μια υγιείς σχέση με τον ανθρωπό μας....μια ζωή χωρίς δυσκολιες,ίσως να ήταν κ βαρετή....

Τα βασικα τα έχουμε,εμείς ειδικά οι γυναίκες είμαστε το Α και το Ω...σε όλα αυτά.....μην πτοείσαι λοιπον.........σε φιλώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

To 3erw signwmi an fanika para3eni i axaristi!!!

Καμία σχέση,δεν στο λέω γτ φάνηκες έτσι,εννοείτε,αλλά επειδή ξέρω πως είσαι πολύ ευαίσθητη κ έχεις ανάγκη απο στήριγμα κ ταρακούνημα όπως λές...

Πρέπει όμως να είσαι δυνατή,επιβάλλεται γτ αυριο θα γινεις το παραδειγμα στο παιδί σου,να της μάθεις πως πολεμάς στην ζωή....πεφτεις αλλά σηκώνεσαι...όπως η Χριστινούλα μου,δεν το βάζεις κάτω κ κλαις...όπως η Χριστινουλαααα :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Hehe na sou pw mporei na ta lew ola auta k na peftw 4ixologika alla auto einai gia ligo exw poli peisma k epimoni otan 8elw na kanw kati 8a to kanw 8a vrw tin lisi opoia 8isia k an prepei na kanw..Ena paradeigma 2 xronia prospa8ousa na kanw tin mikri k oloi mou elegan na to afisw stin tixi k sto 8eo k na stamatisw na trexw tous giatrous k 8a ertei opote 8elei alla egw i 3erokefali ekei, elega o epimenwn nika k NAI nikisa to kalitero dwro pou pira pote, tin kori mou, tin zwi mou oli!!!! 3anagenni8ika k auto xari stin kori mou..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κορίτσια τι έγινε?

Πολύ down σας βρίσκω... Διάβασα τα νέα σας (και τα στενάχωρα) :( Δε θέλω να σχολιάσω γιατί με παίρνει κι εμένα από κάτω... Το μόνο που θέλω να πω είναι: λυπάμαι, περαστικά και κουράγιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πρέπει όμως να είσαι δυνατή,επιβάλλεται γτ αυριο θα γινεις το παραδειγμα στο παιδί σου,να της μάθεις πως πολεμάς στην ζωή....πεφτεις αλλά σηκώνεσαι...όπως η Χριστινούλα μου,δεν το βάζεις κάτω κ κλαις...όπως η Χριστινουλαααα :D:D:D

Αυτό πρέπει να κρατήσουμε στο μυαλό μας!

Καλώς ή κακώς, η γυναίκα "κρατάει" το σπίτι και η μάνα την οικογένεια!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Πρέπει να είμαστε δυνατές! Για τα μωράκια μας!

Σε κάθε δυσκολία, κοιτάξτε τα δυο τους ματάκια που λαμπυρίζουν και πάρτε κουράγιο!

Μην τα κοιτάξετε φευγαλέα...κοιτάξτε τα ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έλα να ανέβουμε!!!!

Γλυκερία μου,περαστικά στον πεθερό σου!ειναι πολύ όμορφο που έχετε τέτοια καλή-πατρική σχέση!

Σούλα, εγώ πήρα στη Μυρτώ μια οδοντόβουρτσα της chicco 6 μηνών + και σήμερα θα της πλύνω πρώτη φορά τα δόντια,με σκέτο νεράκι όπως είπε η παιδίατρος,θα το καθιερωσω την ώρα του μπάνιου κάθε βράδυ, να αποκτήσει καλές συνήθειες από μικρη :lol:

Τα κανελλόνια με σπανάκι είναι πανεύκολα!τσιγαρίζεις το σπανάκι (εγώ έβαλα κατεψυγμένο που το ζεμάτισα και το σούρωσα καλά) με κρεμύδι κ μετά αφού κλείσεις το μάτι προσθέτεις φέτα ή άλλο τυρί κ το αφήνεις να ρουφήξει τα ζουμιά του.ΜΕτά γεμίζεις κανονικά τα κανελλόνια όπως κάνεις κ με τον κιμά.απο πάνω ρίχνεις σάλτσα ντομάτας (εγώ είχα από τις δικές μας τις ντομάτες στην κατάψυξη) κ μια ελαφριά μπεσαμέλ,μικρά κομματάκια βούτυρο κ τυρί τριμμενο!!!καλή όρεξη!!

Εμείς σήμερα πήγαμε στην παιδίατρο για το εμβόλιο κ όλα καλά!πήρε 1,5 πόντο κ έφτασε 66,5 κ 6.730 γρ, μας είπε ότι είναι κανονική!της είπα ότι τα κακάκια της ε'ιναι σφιχτά κ προχθές έκλαιγε την ώρα που σφιγγόταν κ μου είπε να μην της βάλω μπανάνα αλλά ενα δαμάσκηνο αποξηραμένο,το οποίο γλυκαίνει κ την κρέμα.το δοκίμασα σήμερα κ την έφαγε,όχι όλη βέβαια αλλά παραπάνω από χθες.ρώτησα τι κόλπο να κάνω για να την τρωει κ μου είπε ότι θα μπορούσα να βράζω λίγο τα φρούτα,μαλακώνουν γιατί σπάνε οι ίνες,χάνουν λίγες από τις βιταμίνες τους βέβαια,αλλά γλυκαίνουν.από το να μην τρωει καθόλου...ρώτησα κ για την κανέλα κ είπε ότι μπορώ να δοκιμάσω,αλλά δεν αρέσει σε όλα τα μωρά.Αυτά!!τώρα είναι μεσα στο σαλόνι στο ρελαξ κ την ακούω ΝΤΑ ΝΤΑ ΝΤΑ!!!πάω να την φάω!!!φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεωργιάννα, κουράγιο με το Διονύση,μόλις βγει θα ηρεμήσει.εγώ πάλι με τη μυρτώ ούτε πήρα χαμπάρι πότε το έβγαλε,κιχ δεν έβγαλε,μόνο έτρωγε τα χέρια της.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσακια!!!γιατι μου ειστε down;;;; αντε, λιγο σας επιτρεπω, μεχρι να ξυπνησουν τα ζουζουνια σας, και να αρχισετε το παιχνιδι!!!! :lol: περαστικα στον πεθερο σου γλυκερια, και υπομονη με τα δοντακια!!!

εμεις σημερα πλενουμε κουρτινες, και αυριο εχει καθαρισμα και σιδερο για να στρωσουμε τα χαλια και να κρεμασουμε τις κουρτινες!!!!μ'αρεσουν αυτες οι δουλειες γιατι μυριζουν χριστουγεννα... ;);) την αλλη εβδομαδα θα ερθει κι η μαμα μου και χαιρομαι, θελω να περασει λιγο χρονο με την αθηνουλα, γιατι τωρα το μωρο μου ειναι παιχνιδιαρικο και απολαμβανει τη συντροφια και την κουβεντα με τους αλλους!!!μαζευω και τα καλοκαιρινα της αθηνας και πρεπει να ξεκαθαρισω τινος ειναι ( μου εδωσαν 2 ξαδερφες) και να αποθηκευσω τα δικα μου....

αυτα τα νεα, σας φιλω, ματς μουτς!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...