Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΦΑΤΣΟΥΛΕΣ ΑΠΡΙΛΙΟΥ-ΜΑΪΟΥ 11! ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΔΟΝΤΑΚΙΑ!!


Recommended Posts

καλημερα!!!!δαναη,χτες εριξε πολυ υπνο!!!κοιμηθηκε 2-5 το μεσημερι ,μετα 7-9.30 και μετα 11-8 ( με σταση για μαμ στις 2)!!! γιατι δεν σε βολευει να ξυπναει στις 7.30;; θα τη θηλαζεις και θα φευγεις!!

εχω ενα πλυντηριο να βαλω και επανερχομαι!!

ααα!!

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!!!με υγεια για ολους, για να περασουμε ομορφα χριστουγεννα με τους αγαπημενους μας!!! (*)(*) [smilie=icon_rendeer.gif] [smilie=angel9.gif][smilie=angel7.gif][smilie=angel5.gif]

Καλέ,ypnostedon της βάζεις στο γάλα?!?!?!δεν με βολεύει πολύ γιατι πρέπει εγώ 7.40 να φευγω από το σπιτι για δουλειά ώστε να γυρνάει 2 κ κάτι.αλλιώς ή θα πρέπει να την ξυπνάω στις 7 ή θα πρέπει να πηγαίνω στη δουλειά 9-3,προτιμώ το 1ο για να την βλέπω περισσότερο το απογευμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 966
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

χαχαχα!!δαναη,δε λεω στο παιδι μου αρεσει ο υπνος, αλλα με το χτεσινο κι εγω απορησα!!!!τωρα εχει βγει βολτα με το μπαμπα, δηλ.θα κοιμηθει στο καροτσι ;)

γεωργιαννα, 12 δεκεμβριου δεν εχει γενεθλια ο αλεξανδρος;;;εγω εχω μπριαμ σημερα!!!και πολυ σιδερο γμτ :evil::evil: ολη την εβδομαδα το αποφευγα... :(

χαρουμενα μηνογενεθλια χριστινιω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω εχω μπριαμ σημερα!!!και πολυ σιδερο γμτ :evil::evil: ολη την εβδομαδα το αποφευγα... :(

το μπριάμ είναι το αγαπημένο μου φαγητό!!!στείλε κανένα ταπεράκι κ εδώ κάτω σε παρακαλώ!!!!!

κ εγώ θα βάλω πρέσα μετά κ θελω να συμμαζέψω κ τις ντουλάπες!!κ βαριέμαι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτη μου ναι καλα θυμασαι, στις 12 ο Αλεξανδρος, στις 17 ο Διονυσης!

Τυχερη που κοιματε η Αθηνουλα τοσο και δεν γρινιαζει!!!

Εγω δεν ξερω τι να μαγειρεψω, με βλεπω με πιτσα για τους ανδρες και για μενα μια απλη σουπιτσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααα!! Καλό μήνα!!! Χαρούμενα μηνογενέθλια της Χριστινούλας!!

Ωραία νέα διάβασα και χαίρομαι γιατί κι εγώ είμαι καλά, πέρασα ένα πολύ πολύ όμορφο βράδυ με τον άντρα μου ;) αφού ο Αρούλης μια χαρά κοιμήθηκε στις 10. Και το πρωινό ξύπνημα στο οικογενειακό κρεβάτι οι τρεις μας, είναι υπέροχο και πολύ τρυφερό!

Ο Άρης έφαγε κι αχλαδάκι σήμερα και μάλλον του άρεσε πιο πολύ.

Θα τα ξαναπούμε αργότερα, έχω δουλίτσες...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου!! Τι κάνετε?

Σας ευχαριστώ πάρα πάρα πολύ για τις ωραίες ιδέες! 'Ηξερα ότι μπορώ να βασιστώ πάνω σας :lol::lol::lol::lol:

Δανάη μου και εγώ φτιάχνω συνήθως τάρτα κοτόπουλο και μου αρέσει πάρα πάρα πολυ, αλλά σκεφτόμουν αυτή τη φορά να βάλω σε μερικά από τα ταρτάκια κοτόπουλο! Επίσης, η λεμονόπιτα θα είναι τέλεια γιατί μετά το φαγητό θα δίνει και λίγο ξυνή γεύση! Θυμάσαι σε ποια σελίδα είχες ανεβάσει την συνταγή? Α και για τις μελιτζάνες, αδειάζεις το εσωτερικό τους πρώτα (πριν τις μαγειρέψεις) και τις γεμίζεις & μετά τις ψήνεις? Με κουτάλι το αδειάζεις?

Γεωργιάννα και το προφιτερόλ είναι τέλεια ιδέα!!!!!!!! Έχω χρόνια να φτιάξω! θύμισε μου, τα σου τα ψήνουμε στον φούρνο και μετά τα αδειάζουμε έτσι δεν είναι? Και το ρολό είναι μέσα στα σχέδιά μου αλλά να πω την αλήθεια δεν το έχω ξαναφτιάξει και δεν ξέρω αν θα μου πετύχει. Έχεις καμιά καλή συνταγή να δοκιμάσω? Να το δώσω στον κρεοπώλη να μου το 'τυλίξει'???? Με τι να το γεμίσω? Λέω να το συνοδέψω με ριζάκι καστανό...Θα ταιριάζει? ααα και τα πολλά κεκάκια/μπισκοτάκια είναι γιατί θέλω να φτιάξω κάτι και να μας μείνει (όσο μείνει) για πρωινό για τις υπόλοιπες μέρες!!!! :lol::lol::lol::lol: Αν και τα κεκάκια θα έχουν και μους σοκολάτας & άλλες γεύσεις από πάνω οπότε θα είναι πιο πολύ σαν γλυκάκια

Δάφνη τέλεια συνταγή με τον σολομό!!!!! Λατρεύω τον σολομό και όλους τους συνδυασμούς του!! Να σου πάρω τα υλικά να μου το φτιάξεις γιατί μου ακούγεται δύσκολο? Να περάσω να το πάρω :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: Επίσης, τα σπαράγγια που λες, είναι αυτά τα λευκά που αγοράζουμε στο σούπερ μάρκετ ή μπορώ να βρω και άγρια από κάπου, τα πράσινα δηλαδή (πχ από λαική? είναι η εποχή τους?) Μου αρέσουν πάρα πολύ τα σπαράγγια.!! Η σαλάτα με την ρόκα που προτείνεις είναι μέσα στα σχέδιά μου! Την σος πώς την φτιάχνεις? Την γαλοπούλα που προτείνεις την φτιάχνει έτσι η μαμά μου!!!!!!!!!!!!!! Και είναι τέλεια! Απλώς εκεί (στα Ιωάννινα) παίρνουν συκωτάκια κλπ από γνωστούς ενώ εδώ δεν ξέρω γιατί δεν έχω κάποιον που να εμπιστεύομαι....Την συνταγή την έχεις ανεβάσει κάπου? Και ο κορμός μου αρέσει! είναι με τυλιχτό παντεσπάνι ή με μπισκότο μέσα?

αααα και Αφροδίτη τα μανιτάρια που λες πώς τα φτιάχνεις? Τι μανιτάρια παίρνεις? Έχεις την συνταγή?

κορίτσια όλα θέλω να τα φτιάξω!!!!!!!!!!! :lol::lol::lol::lol: Χωρίς πλάκα!!! ΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :D:D:D

με κάνατε και πεινασα!!!!!!!!!!!!! το καλό είναι ότι ακόμα δεν έχω πάρει κανένα κιλό γιατί δεν τρώω το βράδυ (τρώω φρούτα, γιαούρτι, δημητριακά κλπ)...Έχει περάσει και το 1ο τρίμηνο και εγώ είμαι σταθερή (είχα χάσει και 1). Οπότε νοιώθω καλά! Δεν θα άντεχα να φουσκώσω πάλι ξαφνικά εκεί που είχα ξεφουσκώσει. Στην μπέμπα μου την αντίστοιχη εβδομάδα ήμουν +3 (από πριν) παραπάνω +2 που είχα πάρει....Πάλι καλά!!!!!!!!!!!!

Χθες είχα μια δύσκολη μέρα στην δουλειά και καθώς γυρνούσα είχα ψιλοφρικάρει (και από την κούραση) και σκεφτόμουν: δεν το πιστεύω ότι είμαι πάλι έγκυος :?:?:?:? Τώρα όμως που είμαι πιο ξεκούραστη νοιώθω καλά :D:D:D Αλήθεια, οι γυναίκες που δουλεύουν 9ωρο και έχουν και παιδιά στο σπίτι και αποστάσεις να διανύσουν, ΠΩΣ ΤΑ ΒΓΑΖΟΥΝ ΠΕΡΑ?????????????????

εγώ χθες έκλεισα αρκετές ώρες (10) και ΤΑ ΕΠΑΙΞΑ!!!!!!! μόνο κατάθλιψη δεν με έπιασε...

εσείς πώς είστε σήμερα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το μπριάμ είναι το αγαπημένο μου φαγητό!!!στείλε κανένα ταπεράκι κ εδώ κάτω σε παρακαλώ!!!!!

κ εγώ θα βάλω πρέσα μετά κ θελω να συμμαζέψω κ τις ντουλάπες!!κ βαριέμαι!!!

πω πω δαναη, και το πετυχα σημερα, λουκουμακι εγινε!!! ο γοωργος δεν εχει γυρισει ακομα απο το παρκο και κοντευω να το φαω ολο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτη μου ναι καλα θυμασαι, στις 12 ο Αλεξανδρος, στις 17 ο Διονυσης!

Τυχερη που κοιματε η Αθηνουλα τοσο και δεν γρινιαζει!!!

Εγω δεν ξερω τι να μαγειρεψω, με βλεπω με πιτσα για τους ανδρες και για μενα μια απλη σουπιτσα!

αααα 17 ο διονυσακος!!!19 νομιζα....ποιος εχει 19 απριλιου γενεθλια και με μπερδευει;;; μια χαρα η σουπα, εμενα η ψαροσουπα ειναι απο τα αγαπημενα μου φαγητα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέραααα!! Καλό μήνα!!! Χαρούμενα μηνογενέθλια της Χριστινούλας!!

Ωραία νέα διάβασα και χαίρομαι γιατί κι εγώ είμαι καλά, πέρασα ένα πολύ πολύ όμορφο βράδυ με τον άντρα μου ;) αφού ο Αρούλης μια χαρά κοιμήθηκε στις 10. Και το πρωινό ξύπνημα στο οικογενειακό κρεβάτι οι τρεις μας, είναι υπέροχο και πολύ τρυφερό!

Ο Άρης έφαγε κι αχλαδάκι σήμερα και μάλλον του άρεσε πιο πολύ.

Θα τα ξαναπούμε αργότερα, έχω δουλίτσες...

μπραβο δαφνη, χαιρομαι που στρωνει το θεμα του υπνου σας!!!αντε να τακτοποιησουμε και τη γιωργια της αναστασιας, κι ειμαστε οκ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ελενα, ειδες τι χρυσοχερες εχουμε!!!!! :lol: να ξεκουραζεσαι οσο μπορεις!!!!θυμαμοαι περυσι τετοια εποχη που ημουν εγκυος 3 μηνων, κοιμομουν απο τις 10 για να τα βγαζω περα σρο σχολειο!! :o

παιρνω τα μεγαλα πορτομπελο , αλλα μπορεις να παρεις και τα μικρα, σαν ορεκτικο νομιζω βολευουν τα μικρα, ΔΕΝ ΤΑ ΠΛΕΝΩ, απλα τα ξεφλουδιζω γυρω γυρω ,κοβω το κοτσανι και τα γεμιζω με τυρι φιλαδελφεια(συνηθως αυτο με τα βοτανα) ,απο πανω παρμεζανα και τελος λιγο μπεικον ψιλοκομμενο (προαιρετικα) .βαζω λαδοκολλα σε ενα πυρεξ και τα αφηνω να ψηθουν μεχρι τα μανιταρια να μαζεψουν.τη λαδοκολλα τη βαζουμε γιατι οσο ψηνονται τα μανιταρια βγαζουν μαυρα ζουμια και μας λερωνουν το πυρεξ ;) πανευκολα, χρονος προετοιμασιας οσο χρειαζεται να ξεφλουδισεις τα μανιταρια (δεν τα πλενουμε γιατι τα μανιταρια ειναι σφουγγαρια) και νοστιμα, χωρις να σε λιγωνουν!!!!

καλη επιτυχια!!!! τελικα καταληξατε στο ονομα της μικρης;;;; για βαφτιση ποτε λετε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kalimera!!

Emena tin nixta pros prwi min me rwtate wra 4eutoeklaige, gkriniaze, milouse, tsririze, klwtsouse k wres wres eklaige poli ola auta gia paaaaara poli wra k egw na 8elw na koimi8w na agxwnome gia ton george an tin akouei k den mporei na koimi8ei.. Skeftomouna twra na sikwstw na tis dwsw tin pipila tis k na tis skepasw i kalitera na min me dei den i3era ti einai to swsto telika to ekana k koimi8ike :o

Koristakia kati mou simvainei apo tin mera pou gennisa merikes fores nomizw pws petaw (san iliggos) niw8w apisteuti kourasi, adinamia k sinexeia 8elw na koimame..Skefteite to prwi 3ipnaei o george, etoimazete me filaei k den pernw xampari :? ..Exw k to stigma anaimias k fovame..Prepei na paw gia analiseis sintoma giati mallon sidiro den exw oute gia deigma...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δανάη μου και εγώ φτιάχνω συνήθως τάρτα κοτόπουλο και μου αρέσει πάρα πάρα πολυ, αλλά σκεφτόμουν αυτή τη φορά να βάλω σε μερικά από τα ταρτάκια κοτόπουλο! Επίσης, η λεμονόπιτα θα είναι τέλεια γιατί μετά το φαγητό θα δίνει και λίγο ξυνή γεύση! Θυμάσαι σε ποια σελίδα είχες ανεβάσει την συνταγή? Α και για τις μελιτζάνες, αδειάζεις το εσωτερικό τους πρώτα (πριν τις μαγειρέψεις) και τις γεμίζεις & μετά τις ψήνεις? Με κουτάλι το αδειάζεις?

πωπω πεινάω κ το φαγητό δεν είναι ετοιμο!!η Μυρτώ καταβρόχθισε στην κυριολεξία το μεσημεριανό της!

Ελενα,στειλε μου το mail σου στο FB να σκανναρω τη συνταγή της λεμονόπιτας.

Τις μελιτζάνες τις ξεκουφίζω με ενα κουτάλι αφου χαράξω τη σάρκα πρωτα περιμετρικά για να ειναι πιο εύκολο.τις ψήνω πρωτα σκέτες ξεκουφισμένες για 20' περίπου κ μετά τις γεμίζω με μείγμα τυριών (εγώ βάζω φέτα και edam ή gouda τριμμένο),λιαστή ντομάτα ψιλοκομμένη,φρέσκο βασιλικό,ψιλοκομμένο σκόρδο,λίγο λάδι,πιπέρι κ αλάτι έχω ρίξει πάνω στις σκέτες μελιτζάνες πριν τις ψήσω.Ψηνω άλλα 25' περίπου (τσεκάρεις να δεις αν εχει μαλακώσει η φλούδα της μελιτζάνας) και σερβίρεις ζεστές!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ekana 1-2 doulitses sto 1o orofo k ka8isa, extes ekana to isogeio logw twn ligwn siggenwn pou eixa logw tis giortis mou k etsi den exw paaaara polles douleies simera, mono ena freskarisma 8elei to isogeio..Prepei ka koimisw tin mikri giati klaiei, twra tin exw agkalia sas grafw vlepei tin o8oni k iremise :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω αντρια!!!το ξεχασα τελειως!!!ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗ ΓΙΟΡΤΗ ΣΟΥ!!! να χαιρεσαι την κορουλα σου και τον αντρουλη σου!!!και παντα με υγεια!!! [smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion1.gif] [smilie=occasion16.gif]

αν δεν αισθανεσαι καλα, δεν ειναι κακο να κανεις καμια εξεταση αιματος, αν κι εγω πιστευω οτι ειναι συσσωρευμενη κουραση ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Se euxaristw paaaaaara poli..Avrio 8a paw na ananewsw tin karta nosileias mou (eli3e simera, ta xartia pou xreiazontai ta pira edw k meres) pou dikaioume e3etaseis dwrean sto kratiko nosokomeio k entos twn imerwn 8a paw gia genikes analiseis..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαμανθα τα σου τα ψηνεις και μετα τα αδειαζεις, εαν χρειαζετε. Ειναι ωραιο αντι μους σοκολατα με σου μπορεις να βαλεις απλα σως σοκολατας απο πανω. Και μεσα κρεμα ζαχαροπλαστικης.

Οσο για το ρολο μπορεις να το δωσεις στον κρεοπωλη να σου το γεμισει. Δαμασκηνο- βερικοκο, τυρι- μπεικον- πιπερια- ντοματα, Καστανο- βερικοκο, μελι- καρυδια( το κανει ο κρεοπωλης μου). Θα ηταν ωραιο να εφτιαχνες 2 ρολα ενα χοιρινο και ενα κοτοπουλο. Συνοδευτικο εκτος απο ρυζι, μπορεις να κανεις και πατατες με δεντολιβανο στην κατσαρολα αντι στο φουρνο, συνταγη του Μαμαλακη!!

Την συνταγη με τα ταρτακια θελω και εγω!! Δαναη εσυ εχεις; ταρτακια με κοτοπουλο;

Εφτιαξα τσουρεκι και περιμενω να φουσκωσει!! Θα σας πω μετα πως βγηκε.

Ανδρια ΧΡΟΝΙΑ σου Πολλα!! Θα σε μαλωσω δεν μας ειπες τπτ!! νομιζεις οτι θα γλιτωσεις το κερασμα; Σε γελασανε!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

8 μήνες γεμάτοι.....μεγαλώνει η αγαπούλα μου κ εγώ απολαμβάνω κάθε της στιγμή,

στιγμές που περνούν κ χάνονται κ δεν ξαναγυρίζουν,στιγμές καινούργιες έρχονται κ με απόλαυση γεμίζουν....ουαο....χιχι.

Σας ευχαριστώ για τις ευχές σας,να ναι καλά τα μωράκια μας :D

Ελειπα απο το πρωί στα μαγαζιά να ψωνίσω καμιά μπλουζα για μενα επιτέλους κ λιγο hondos για καλλυντικά.

Η Χριστίνα γιορτάζει,αλλά κ η μαμά έχει ανάγκες...

Μπανιο κ μαλλί ισιωμα ουφφφ

Ετοιμάζομαι να πάω σε γενέθλεια....8α τα πούμε πάλι.

Φιλιά πολλά!!!

Αχχ τι υπέροχες συνταγές κορίτσια!!!!!!!!

Το κολπάκι της Δαφνης το είχα δει κάποτε στα ΛΗΤΩ μου το έλεγε η πωλητρια κ έιχα μείνει άφωνη,μα όλα τα έχουν σκεφτει???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Danai oxi ka8olou den pairnw alla eipa na kanw e3etaseis na doume pws 8a vgoun k pou exw ellei4i..

Gewrgianna mou se euxaristw den to glitwnw ee xexe ai sto kal0 :))

Perimenw ton george na kanei mpanio na er8ei katw na prosexei tin mikri giati einai 3ipnia k 8elei parea k na paw egw k 8a pame episke4i ligo sta pe8erika mou giati x8es giortaze o pe8eros mou!!! Paw na tis etoimasw to frouto tis gia na to paroume mazi mas..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εβαλα τη μπουμπου για απογευματινο υπνακο..ελπιζω να μην ξυπνησει στις 9.30 οπως χτες!!!

τελειωσα με το σιδερο, και τωρα πονανε τα ποδια μου..ερειπιο ειμαι!!! :lol:

αντρια να χαιρεσαι τον πεθερο σου!!

γωγω, πρωτα πρεπει να ειναι καλα η μανουλα για να ειναι χαρουμενο το παιδακι της!!!με γεια τα ψωνια!!!

αεικινητη εισαι γεωργιαννα!!και κουραμπιεδες και τσουρεκι!!!πω πω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Οπότε @Ersi85 αν κατάλαβα καλά δεν έχεις γυρίσει στη δουλειά που έλεγες; Είχα μείνει στο ότι θα γυρνουσες στους 3 μήνες περίπου.
    • Καλώς σε βρήκαμε πάλι @Ersi85! Α έχετε πολλά δοντακια εσείς! Κανένα ψωμί του δίνεις; Ξεκίνησε τον έστω πατημένα γιατί συνηθίζουν λένε τα αλεσμένα και μετά δυσκολεύονται πολύ να περάσουν σε κομμάτια. Εγώ της έκανα μικτή διατροφή. Της έδινα και κομμάτια να εξερευνά και αλεσμένα για να τρώει 😅 8 μηνών την ξεκίνησα πατημένα και επειδή τα πήγαινε πολύ καλά μετά από μια εβδομάδα την ξεκίνησα κανονικά κομματάκια. Γενικά με τα φρούτα με έχει "βασανίσει" που δεν τα τρώει αλλά τώρα που μπήκε στον 10ο μήνα σαν να ξεκίνησε να της αρέσουν. Αφού πλέον της δίνω την μπανάνα και τρώει σχεδόν μισή μόνη της, ενώ πριν έκανε γκριμάτσα αηδιας και την πετούσε κάτω 🤣🤣 🤣 Αλλά τα πάει εξαιρετικά με τα κομμάτια από την αρχή, ούτε gagging ούτε τίποτα. Αχ κορίτσια εγώ το σκέφτομαι για 2ο αλλά λέω να περάσει λίγο ο καιρός γιατί 1) θέλω vback 2) ε να γυρίσω λίγο δουλειά να βρω τα πατήματα μου πριν έρθει η καταιγίδα του 2ου 😅 Να έχει μεγαλώσει λίγο και η μικρή να καταλαβαίνει περισσότερα. Κι εμείς μόνοι μας την μεγαλώνουμε, αλλά ευτυχώς έχω πολύ βοήθεια από το σύζυγό ❤️ Αφού καμία φορά που δεν την παλεύω του την δίνω 7 το πρωί που ξυπνάει η κυρία να μου την κρατήσει μέχρι τις 8 που φεύγει για δουλειά για να κοιμηθώ 😅 Τώρα ο ύπνος... Μία έτσι μία αλλιώς. Νομίζω έχω συνηθίσει πια και δεν με ενοχλεί 😅 Κάνει και ψιλοστανταρ αφυπνίσεις (12-4-6-7)  οπότε ίσως έμαθε ο οργασμός μου 🤣  Από κατορθώματα μπέμπας , έτοιμη είναι να περπατήσει 😅 Έχει ξεκινήσει να πατάει όλο το πέλμα (τόσο καιρό κινείται μόνο με τις μύτες) και κάνει πρόβες να σταθεί χωρίς να ακουμπάει κάπου! Έχω τρελαθεί! Δεν το περίμενα τόσο νωρίς. Καλά εννοείται θέλει καιρό ακόμα, αλλά μου κάνει εντύπωση πως προπονεί τον εαυτό της! Όταν ξεκινάει κάτι καινούργιο το κάνει συνέχεια μέχρι να το τελειοποιήσει και μου φαίνεται τόσο υπέροχο όλο αυτό!(Φαντάζομαι όλα τα μωρά το ίδιο κάνουν 😅)
    • Η αλήθεια είναι ότι πας με άλλο αέρα...και μπορώ να καταλάβω πόσο κουραστική είναι αυτή η διαδικασία...φτάνεις πολλές φορές σε σημείο να το κάνεις με το ζόρι, χωρίς να το απολαμβάνεις.. Και να ξέρεις ότι θα έρθει την πιο κατάλληλη στιγμή!!! Να ξεκουράζεσαι και να κάνεις πράγματα που απολαμβάνεις!!! Και μόλις έρθει θα τα ξεχάσεις όλα 🥰🥰
    • Καλά θα κάνεις κορίτσι μου!! Εύχομαι όλα καλά να πάνε! Είναι από μόνη της όλη αυτή η διαδικασία και η αναμονή στρεσογόνα οπότε τουλάχιστον να ξέρεις ότι είσαι σε καλά χέρια και πως έχεις έναν γιατρό που θα σε βοηθήσει να τα καταφέρεις! Θα δεις ότι θα κάνεις τα επόμενα βήματα και θα έρθει το μωράκι σου!! 
    • Ναι εγω τόσο έδωσα την τελευταία φορά αφού παίρνει 50 ευρώ επίσκεψη + 50 για το παπ 🤷‍♀️  Εσυ 40 ευρω πληρώνεις σε ιδιώτη γιατρό Αθήνα ; 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...