Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρες του βυζονυχτιου Νο 54-Χτυπα και αλλο θα το αντεξω!


Recommended Posts

τονια βαλε μητρικο γαλατακι πανω στην δερματιτιδα,,,κανει δουλεια!

Καλε που να το βρω;;;;;παει εκλεισε το εργοστασιο!!! :lol::lol::lol: ε κατι θα εχει μεινει γιατι ειναι μολις 15 μερες που το κοψα,αλλα γυρισα και το θηλαστρο πισω οποτε....

Φρανι ναι ρε χαμομιλακι κι ευ που παραγει ακομη το εργοστασιο βαλε γαλα! ;)

Ο ερμος ο Κασπερ τι να πει,κοσμοιστορικο γεγονος εσυ με σφουγγαροπανα στα γονατα!!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Παναγιωτα!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol: σε νιωθω πουλι μου!!!!!!! :lol::lol::lol:

Θουληηηηη να χαιρεσαι την ανιψια σου ρε!!!!!! περασαμε πολυ ωραια στο παρτυ!!! :P μεθαυριο σου ρχονται!!! τι κανω εγω 15 μερες χωρις την αδερφη σου εεεεεεεεεεεε;;;;;;;;; :((:((:((:((:((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 976
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

deν εχεις τραπεζα?

πτωχευσε?

αν δεν ητανδημοσιο φορου θα σας ςλγα τι κανω τωρα να ξεκαρδιστειτε στα γελια ...αλλα δεν μπορω!

η Μ-Ι βλεπει ...σχολειο για πριγκιπισσες...ησυχια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια

βικυ τι εγινε κοριτσακι με τα αποτελεσματα? δεν τα διαασα πουθενα

ιουλιαααα κοριτσακι μουυυυυυυυυυυ ουτε εγω λυπαμαι τον ανασταση οταν προκειται για θεματα υγειας, δεν παει να χτυπιεται..

σισσιω τι κανεις κοριτσακι? παντως εγω μια φορα που μας ζητουσε ο αναστασης κοκα κολα του εδωσα, καηκε, εκλαιγε για ενα τεταρτο :lol: κ τωρα οποτε βλεπει καποιον να πινει παει να το πεταξει :lol::lol:

αναστασι μηπως εχει γινει κατι στο σπιτι κ εχει αναστατωσει το αστερακι σου?

γιατι ετοιμη φαινοταν η κυρια..

για τα ρουχα κοριτσια, ενταξει, τα αγοριστικα τα ρουχα ειναι ολα σκουρα κ μουντα!!

για να βρω ενα πρασινο πχ η πορτοκαλι μπλουζακι της προκοπης πρεπει να ψαξω κ εγω δεν ξερω που! ελεος! γιατι πρεπει να βαλουμε απο 2 χρονων τα αγορακια στο τριπακι οτι πρεπει να φορανε ολο κσουρα ρουχα?? τα κοριτσιστικα εχουν τεραστια ποικιλλια σε σχεδια κ χρωματα

σημερα ο αναστασης το βραδυ επαθ χοντρη κρισαρα!!!!! επειδη ειχαν τελειωσει τα παμπερς που παιρνουμε συνηθως κ ειχε μεινει 1 λιμπερο δεν το ηθελε, κ χτυπιοταν, κοπανουσε το κεφαλι του στο πατωμα, στους τοιχους, αυτοχαστουκιζοταν :shock: :shock: :shock: τρελαθηκα, δεν ηξερα τι να κανω!! μετα αρχισε ο τολης να τον απειλει οτι αν δεν ηρεμησει θα φωναξει τον τροχονομο (ο αναστασης φοβαται μην του κοψει προστιμο :lol: ) κ αρχισε να ουρλιαζει ακομα περισσοτερο γιατι τον τρομοκρατησε ο εξυπνος ο πατερας του.. οοοοοοοοοοοοοοοοοοοταν τελικα ηρεμησε πηγε κ του ζητησε συγνωμη το γλυκο μου.. αλλα πολυ στεναχωρεθηκα :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλες, τι κάνετε?

Δεν σας διάβασα ακόμα, να σας πω πρώτα τα δικά μου και μετά

Περάσαμε πολύ ωραία, ξεκουράστηκα, χαλάρωσα και δεν σκεφτόμουνα τίποτα 3 μέρες

Το ξενοδοχείο αρκετά καλό, το μόνο που δεν ευχαριστήθηκα ήταν η πισίνα που είχε θερμοκρασία 29 βαθμούς και εμένα μου φαινόταν κρύα. Δεν ξέρω γιατί έχουν τόσο χαμηλή θερμοκρασία αλλά και σε άλλα ξενοδοχεία που ρώτησα η θερμοκρασία ήταν 28-29 βαθμούς. Ευχαριστήθηκα όμως το χαμάμ και το τζακούζι, έκανα και ένα ωραίο μασαζάκι και ξανάνιωσα.

Μακάρι να μπορούσαμε να το κάνουμε πιο συχνά……….

Αυτό που μου άρεσε πάρα πολύ ήταν το τελεφερίκ, υπέροχη διαδρομή 9Km αν και δεν είχε καθόλου χιόνι και ήταν κλειστό το χιονοδρομικό ανεβήκαμε για να δούμε την διαδρομή και πραγματικά άξιζε τον κόπο.

Χρύσα πήγαμε και στο δικό σας ξενοδοχείο για καφεδάκι, πραγματικά πολύ ωραίο ξενοδοχείο αν ξαναπάμε σίγουρα θα κλείσω εκεί.

Πάω να σας διαβάσω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βικυ τι κανεις ρε και δε μπορεις να μας το πεις δημοσια;;;;;;; :lol::lol::lol: οχι πες τι να βαλουμε τωρα με το μυαλο μας;;;;;;;;; :-?[smilie=jerk.gif]:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Τραπεζα οχι....επτωχευσαμεν!!!!! :lol::lol:

Νατασουλα μπραβο βρε κοριτσακι!!! να το ξανακανετε συντομα,χρειαζεται!!!! ;)

Λενακι κρισαρα ο Αναστασης;;;;;; την αλλη φορα να φευγεις απο το δωματιο και να τον αφηνεις να χτυπιεται μονος του..θα σταματησει πολυ πιο συντομα εφοσον δε θα υπαρχουν θεατες! ;) αχ αχ αχ αρχισαν τα οργανα...προετοιμασου και για αλλες τετοιες κρισεις τωρα με το μπεμπε... :?:?

Σημερα θα κλεισω ραντεβου με ομοιοπαθητικο για τον Αλεξ...εχουν δει λεει φοβερα αποτελεσματα σε τετοιες δερματοπαθειες..δε ξερω αν το πολυπιστευω,αλλα θα δοκιμασω πριν καταφυγω σε κορτιζονουχες κρεμες και φαρμακα...

Επισης να πω οτι ειμαι κομματια γιατι παλι δε με αφησε να κοιμηθω ο Μακης με το ροχαλητο του...ααααχχχχχ κατι ξερει η αδερφη της Θουλης που της αρεσουν οι αραχνες...ειδικα οι μαυρες χηρες σοφα ζωηφια...μετα το σεξ σκοτωνουν το αρσενικο!!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Αυριο ομως που θα κερδισω το λαχειο ολα θ'αλλαξουν!!!!!! :ymdaydream::ymdaydream::ymdaydream:8-}8-}8-}

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα!!

νατασουλα καλως ηρθατε παλι πισω!!!!

μαρακι καλημερα

τονια αυτο κανω παντα :? αλλα αυτος σερνεται κ ερχεται στο δωματιο που ειμαι κ συνεχιζει να χτυπιεται

:lol::lol::ymparty:

μπα τι μας λες? ο πρωτος λαχνος δικος μου ειναι!

παω για απονευρωση :((:((:((:((:((:((:((:((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπονζουρ!!!!

Τι κανετε;;;;

εγω γραφειο

πηζωωωωωωωωωωωωωωω

Περιμενω να ερθει η προισταμενη μας να συζητισω τις νεες μου αρμοδιοτητες!!!!

Θα επανελθω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μα το σκατο μου μεσα!!!!!! εχει χεστει 3 φορες μεσα σε μιαμιση ωρα!!!!!!!! ~x(~x(~x(

Λενακι να ξαναφευγεις κι απο το αλλο δωματιο και να πηγαινεις σε αλλο χωρις καν να τον κοιτας και να το κανεις μεχρι να σταματησει..τα μαιμουνια ξερουν τι κανουν,εχουν μαστερ στο σπασιμο νευρων!!! :lol::lol:

Απονευρωση;;;;;;;;;;μπρρρρρρρρρ!!!!!!!!!!!! :-ss:-ss:-ss

Χρυσακι πηγες δουλεια;;;;; αντε να δεις πως θα ξελαμπικαρεις λιγο! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα!!!!!!!

Σημερα ξυπνησε μονο 3 φορες και νιωθω αλλος ανθρωπος. Τελικα η αυπνια συνηθηζεται..δεν νιωθω τοσο κουρασμενη πια. Χθες πηγαμε στις γιορτες της πολης και ηταν πολυ ωραια. Ειχε κουκλοθεατρο, ζωντανη μπαντα που επαιζε ομορφα τραγουδακια, πυροτεχνιματα, δωρακια για τα παιδια( ενα κιτρινο μεγαλο παπακι και ενα γλυφιτζουρι) τους γυφτους, και περιμεναμε και μια ωρα στην σειρα να τα παρουμε αλλα γενικα ηταν ομορφα. Θα σας βαλω φωτο μετα την Ε.

Χρυσα καλη αρχη με την δουλεια!!!

Νατασουλα καλως ηρθες πισω! Τι ωραα που περασατε!!

Λενα τετοια κριση για ενα παμπερς :shock::o Θελει και θεατες ο Α. ε? Να ξαναφευγεις απο εκει που πας..Απονευρωση ε? Αουτς!

Συμπεθερα και εγω θελω να δοκιμασω ομοιοπαθητικα στα παιδια. Ο γιατρος μας δινει και τετοια φαρμακα, την αλλη φορα θα το συζητησω μαζι του. Δοκιμασε το δεν εχεις να χασεις τιποτα. Ροχαληζει ο Μακης? Ωχ πακετο...δεν εχει τιποτα να του βαλεις στην μυτη εκτος απο κανενα μανταλακι? :lol::lol: Κατι διαφημιζουν για πανε ρωτα σε κανενα φαρμακειο μπας και σωθεις. Ο Π. ευτυχως ουτε κιχ δεν κανει το βραδυ το μαναρι μου. Μονο οταν ειναι πολυυυυ κουρασμενος θα σκουξει λιγο αλλα τον συνεφερω με δημοκρατικες διαδικασιες παντα :lol:

Βικυ ελα ρε πες τι εκανες χθες να γελασουμε και εμεις!! :D

Αυριο η Ε. ξεκιναει κανονικα παιδικο! Πειτε τι αλλο μπορω να της δινω μαζι της για πρωινο εκτος απο τοστ και ελιτσες που θελει? Επισης πρεπει να της βαζω και κατι να τρωει για της 12 η ωρα που τρωνε τα αλλα μεσημεριανο. Οχι φαγητο ομως, κατι να τσιμπαει και δεν βρησκω τιποτα εκτος απο φρουτα και λαχανικα...Πειτε καμια ιδεα ρε κοριτσια. Ειναι και δυσκολη γμτ και δεν τρωει πολλα πραγματα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kορίτσια καλημέρα...συγνώμη για την σφήνα!

Η μαρία απο τις Οκτωβριανές είμαι!

Να πω στην Βένη οτι θα στείλω το δωράκι της μέχρι τέλος εβδομάδας και να σας δείξω την σελίδα μας στο φβ!

Θα ήταν μεγάλη μου χαρά να ρίχνατε μια ματιά!

http://www.facebook.com/pages/%CE%A7%CE ... 5804888252

Σας ευχαριστώ πολύ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια καλημερα!

Νατασουλα καλως ηρθες!!

Ρε κοριτσια πηγα τον Σεμπ στο γιατρο..ΣΗΜΕΙΩΣΗ: εδω δεν υπαρχει παιδιατρος, οποτε τον ειδε γενικη γιατρος απο την Ιταλια που δουλευει εδω..

Το μικρο βηχει και το πρωι εκανε εμετο κ εβγαλε τα φλεμματα αλλα μετα μειωθηκε πολυ ο βηχας..Το ματακι σημερα ειχε πολυ λιγη τσιμπλα

Τεσπα τον ειδε αυτη, ειπε δεν εχει ακροαστικα, δεν ειδε λαιμο γιατι ο Σεμπ δεν καθοταν κ δεν κοιταξε ουτε αφτια...ειδε τα ματια..Μας ειπε ιωση κ μας εδωσε ενα κολλυριο και ενα σιροπι για να ρευστοποιει τς βλεννες και να φευγουν με το βηχα...

Πηρα τη γιατρο στην Ελλαδα κ μου ειπε πως το κολλυριο ειναι κορτιζονη και αντιβιωση...Καλυτερα να του καθαριζω το ματακι με γαζα κ αποστειρωμενο νερο κ να το αφησω..Να δωσω κολλυριο μονο αν πια δω πως ειναι μεσα στην τσιμπλα κ πρησμενο κλπ (δεν ειναι ετσι)

Μου ειπε επισης να μην του δωσω σιροπι..Δεν υπαρχει λογος λεει, να του δινω υγρα πολλα κ να περιμενω...θα περασει...

Τι λετε να κανω?? Δεν του εδωσα τιποτα, την ημερα δεν βηχει πολυ, μονο την νυχτα..

Για πειτε γιατι αγχωθηκα τωρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω κοριτσια!!!!

Φρανι tobrex του εδωσε;;;

εχει δικιο αν ειναι ιωση...εχει και ο μικρος....

μονο αμα το ματι ειν αι κοκκινο και πρισμενο απο κατω να δωσεις

Αλλιως κανε και κομπρεσες με χλιαρο χαμομηλονερο=αποστειρωμενη γαζα βουτηγμενη σε βρασμενο νερο με χαμομιλι σε θερμοκρασια περιβαλλοντος

Θα περασει

Οσο για τον βηχα, αν εχει μονο βραδυ η νωρις που ξυπναει ειναι απο μηξα που μενει στον λαιμο, κανωνηκα σε μικρα παιδια δεν κανει να δινουν αποχρεμπικα συροπια

πολυ καλο καθαρησμα μυτης με ορο και πολλα πολλα νερα και γεννικα υγρα...θα πΕΡΑΣΕΙ

ΝΑΤΑΣΟΥΛΑ ΤΙ ΤΕΛΕΙΑ ΠΟΥ ΠΕΡΑΣΑΤΕ...ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΤΕ ΣΥΧΝΟΤΕΡΑ!!!!

Κουμπαρα ηθελα να σου πω να τρως πολυ γιαουρτι και εαν βρεις χυμο η καρπους απο κρανα...βοηθαει πολυ!!!

Παναγιωτα ηθελα τοσες μερες να σου...ωτιτιδα γεννικα δεν κολλας. Ειδικα απο μωρο.

Εκτος και εαν ειναι αποτελεσμα ιωσης η λοιμωξης οποτε μπορεις να κολλησεις τη λοιμωξη, αλλα ενηληκιες ωτιτιδα δεν κανουν ευκολα

Αυτα

θα επανελθω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φρανιτακι εγω δεν θα του εβαζα κολλυριο εφοσον δεν εχει πολλες τσιμπλες και ουτε

το σιροπι θα του εδινα αφου δεν βηχει πολυ. Θα περιμενα να δω πως παει και αναλογως θα επρατα. Περαστικα του!

Μαρια ωραια η σελιδα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα πανέμορφες! :D

Τόνια είμαι και γω άυπνη για τον ίδιο ακριβώς λόγο! :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted: Κάποια μέρα, μάλλον ν'υχτα θα τον πνίξω με το μαξιλάρι του! :twisted: Μέχρι τότε, θα τρώγομαι με τα ρούχα μου και θα σέρνομαι από την αϋπνία!

Αυτό που λέτε για τις μπότες και τις κοντές, όντως έίναι κάπως ρε παιδί μου. Δε λέει να είσαι μισή μερίσα και να φοράς και αμποβ νι. :?

Η Τόνια με έπιασε. Εννοούσα πώς σας φαίνεται σαν στυλάκι.

Νατασσούλα καλωσήλθες! Πέρασες τέλεια!!! :D Σε μισώ! :evil::lol::lol::lol::lol: Πλάκιτσα! Να στε καλά να ξαναπάτε! Παντα τέλεια να περνάτε κοριτσάρα! :x

Χρυσάκι μου καλή αρχή στη δουλίτσα σου μωρό μου! :x

Φραν καθόλου δεν ξέρω να σου απαντήσω... αλλά μάλλον κορτιζόνη δε θα έβαζα... Μάλλον θα έκανα αυτό που θα μου έλεγε ο παιδίατρος που παρακολουθεί το παιδί.

Ετοιμάζομαι να διαβάσω το άρθρο σου! ;) Αφού πρώτα τελείωσω τη δουλειά μου! :|

Μου λείπει το παιδάκι μου... :cry::cry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερααααααααα :D:D:D

Επιτελους ΔΕΥΤΕΡααααααααα :lol::lol::lol::lol:

Καλη αρχη στις κοριτσαρες μας που επεστρεψαν στα ποστα τους!!!

Παω να σας διαβασω.

Σισσακι ακομη γελαω μαρη τρελη... :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νατασούλα χαίρομαι που περάσατε όμορφα και ξεκούραστα :D ....εγώ δεν θα ανέβαινα στο τελεφερίκ :lol::lol::lol::lol: ένα φόβο με το ύψος το έχω :roll::roll::roll::roll:

Φρανίτα χαμομήλι στο ματάκι ;)

εγώ πρωί πρωί ασπιρίνη :? πονοκέφαλος και να έχω να ετοιμάσω και το πρωινό, να φωνάζουν και τα παιδιά.....

Λενάκι άλλη είναι αυτή η λατέρνα-φαναράκι?

σκέφτομαι να αγοράσω και εγώ για την Ρ. γιατί θα ζηλεύει 3 ευρώ κάνει μόνο!!! :?

καλά ρε τι δώρα περίμενες να έχουν για τα παιδιά? μόνο κάτι συμβολικά δίνουν γαι να χαρούν!!!! :)

σας αγήνω πάμε μια βολτίτσα έξω, περιμένωψ να ξυριστεί ο άντρας μου και φεύγουμε, οι υπόλοιποι είμαστε έτοιμοι!!!! ;) .....α θέλω να βάλω και κραγιόν και ρουζ!!!! :lol::lol::lol::lol:

Παναγιώτα και εγώ το λέω καμμιά φορά...επιτέλους Δευ :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Λενάκι τι γλυκειά η Ειρηνούλα :x:x κι εσύ βέβαια :x

Ο μπεμπάκος σας κοιμάται δίπλα στο καρότσι?

Όλο ήθελα να σου πω πόσο σε καταλαβαίνω που παραπονιέσαι με το βυζοπιπίλισμα... Νομίζω τελικά πως είναι στο παιδί. Κάποια μωρά το έχουν περισσότερο ανάγκη από άλλα και δεν είναι εύκολο να τους το κόψεις. Δεν είναι τόσο απλό όσο λένε, γιατί απλά δε μπορείς να τα ξαγελάσεις και να το αντικαταστήσεις με τίποτα! ΕΓώ έχω προσπαθήσει πάααααρα πολύ. Αλλά δεν έχω καταφέρει τίποτα. Εκεί που νομίζω ότι αρχίζει να το ξεχνάει όλο κάτι γίνεται - σταθμός, αρρώστια κτλ... - και επιστρέφουμε στα ίδια :?

Οπότε υπομονή...το μόνο που μπορώ να σε διαβεβαιώσω είναι ότι ...δε θα τελειώσει ποτέ :P:lol:

Ιουλία σοβαρά ο Γιώργος ζητάει να πιπιλίσει παρόλο που έχει αποθηλάσει? :shock: Πραγματικά δε θα τελειώσει ποτέ αυτό το μαρτύριο? :-ss

Τόνια με το σταθμό μια χαρά τα πάμε τώρα. Η Μαρκέλλα έχει προσαρμοστεί πλήρως, παίζει, τρώει, κοιμάται, συμμετέχει στις (ελάχιστες :twisted: ) δραστηριότητες που κανουν. Δεν κλαίει όταν την πηγαίνει ο μπαμπάς της αλλά δυο φορές που την πήγα εγώ έκλαψε πολύ και δεν την ξαναπάω... Επίσης πολλές φορές όταν πάω να την πάρω δε θέλει να φύγει -αν είναι έξω και παίζει- οπότε φαντάζομαι ότι δε θα περνάει και τόσο χάλια...

ΕΜένα όμως συνεχίζει να μη μου αρέσει ο συγκεκριμένος σταθμός αλλά προς το παρόν δε μπορώ να κάνω και τίποτα. Από Γενάρη θα ξανακάνουμε αιτήσεις για αλλού.

Φραν εγώ δε θα έδινα τίποτα... Αν είναι ίωση θα περάσει από μόνη της... Καθάριζέ του μόνο το ματάκι να μην τον ενοχλεί.

Δε θυμάμαι και πολλά από αυτά που λέγατε... Κάτι για παιδικά λουστρινάκια, που γενικώς μου αρέσουν - εξαρτάρται κι απ' το σχέδιο βέβαια - και μπότες πάνω απ' το γόνατο, που δε μου αρέσουν καθόλου ακόμα κι αν είναι και 2 μέτρα αυτή που τις φοράει. Μου κάνουν λίγο πουτ@.... Έχει να κάνει και με το υπόλοιπο ντύσιμο βέβαια αλλά αν δε μου κάνουν πουτ@... μου κάνουν ντ\ Αρτανιάν :lol: Φοράει καμιά σας? Όχι ε? :oops::oops::lol:

Χρύσα καλή αρχή στη δουλειά!

Ερώτηση διατροφικής φύσεως:

Η Μαρκέλλα τσακίζει τελευταία μεγάλες ποσότητες παρμεζάνας. Μήπως είναι πολύ αλμυρό τυρί και δεν κάνει? Είναι θρεπτικό?

Επίσης έχει φάει τρελό κόλλημα με τις σταφίδες. Το Σάββατο έφαγε τόσες πολλές που έκανε δυο φορές διάροια :? Βασικά την άφημνε ο μπαμπάς της να τρώει το πρωί :twisted: για να μην τσιρίζει και με ξυπνήσει - μ'εχει φοβηθεί το μάτι του τελευταία :lol:

Να τις δίνω? Ή να τις κρύψω τελείως? Έχουν τίποτα θρεπτικό?

Καλημέρα Παναγιώτα και Σίσσυ! Εγώ δεν ξέρω αν ροχαλίζει ο δικός μου... δεν κοιμάμαι πια μαζί του :| Έχω μετακομίσει στο παιδικό μόνιμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαγδαααααααα που εισαι ρε ψυχη;;;

Λοιπον η παρμεζανα απο οτι θυμαμαι εχει πολυ ασβεστιο και γενικα θεωρειται "καλο" τυρι.Ποσο τρωει ρε συ;;;; αν τρωει ενα κομματακι(50 γρ) δεν πειραζει.

Οι σταφιδες ειναι ανα φυσικο σνακ που προσφερουν στο παιδι ενεργεια χωρις να το βομβαρδιζουν με λιπαρα και συντηριτικα. Μια μικρη χουφτα ομως αρκει.

Καλα ρε τι του κανεις του δολιου του Νορβηγου και εχει φοβηθει ο ανθρωπος;;;

Κοριτσια εμενα στο ντυσιμο των αλλων δεν με χαλαει τπτ..Αρκει

1) να ειναι καθαρος

2) να το υποστηριζει αυτο που φοραει...και ας ειναι και μποτες πανω απο το γονατο.

Εγω πια ντυνομαι απαραδεκτα...δε δινω καμια σημασια..δεν ψωνιζω καν... :?:?

τα παιδια τα ντυνω με τα γνωστα ρουχα.. mothercare,mayoral,dpam,zara,hnm,sprinder,SARABANDA,dkn,alouette,dmn,benetton και για πιο "καλα" εχω κατι marasil,lapin,timberland kai burbery βεβαιως βεβαιως... :P:P:lol::lol::lol:

Εννοειται οτι εχω και καποια ρουχαλακια μη επωνυμα για μεσα στο σπιτι.

Αργυρω εμενα μου αρεσουν πολυ τα παπουτσακια!!! :x:x

Νατασουλα μου μαπραβο κοριτσαρα μου για την ανανεωση!!!!Αντε και στα δικα μας!!!!

Βικυ ..ναι ρε..θα ερωτευτω τον Παπανδρεου να με κανει υπουργο... :lol::lol::lol:

Λενακι τελειες οι φωτο!!!!!

Λενα..για την πανα καλε επαθε την κριση;;; :o:o:o Καλε που το καταλαβε οτι ειναι λιμπερο;;; :roll::roll:

Τονια και Αναστασια αυτο με την βρωμη την ωρα που κανει μπανιο το δοκιμασατε;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Είναι ακριβώς αυτό όμως, όπως το περιγράφεις.. μακάρι να μπορούσα να κάνω κάτι, να ήταν δηλαδή στο χέρι μου το όποιο στάδιο της εγκυμοσύνης.. δυστυχώς όμως δεν είναι και το μόνο που μπορώ να κάνω είναι να προσεύχομαι και να πιστεύω στο σπορακι και πως "κάποιος" θα φροντίσει και για εμάς να καταφέρουμε να το πάρουμε στην αγκαλιά μας τελειόμηνο και υγιές.. Άσε κοριτσάκι μου!!! Γίνομαι έξαλλη, πιάνω από 0-100 σε 1"..!!! Ή συγκινούμαι και πάνε να με πιάσουν τα κλάματα επίσης σε δευτερόλεπτα με το πιο άσχετο.. πχ χθες είδα μια ταινία οικογενειακή ιστορική για την ανθρωπιά και τη καλοσύνη και βουρκωνα/δακρυζα κάθε τρεις και λίγο.. που είμαι άνθρωπος σκληρός και δεν συγκινούμαι καθόλου εύκολα.. by the way η ταινία λέγεται white bird.. αξίζει να τη δείτε αν σας ενδιαφέρει.. Ήθελα να σε ρωτήσω εντωμεταξυ.. και όποια άλλη κοπέλα δηλαδή που μπορεί να απαντήσει, αλλά επειδή θυμάμαι διάβασα δικό σου σχόλιο για το συμπλήρωμα σιδήρου ρωτάω εσένα.. τι ακριβώς σου είπαν οι γιατροί σου σχετικά; Σε ρωτάω γιατί ο δικός μου το απογοήτευσε στο πρώτο τρίμηνο γιατί υπάρχουν έρευνες λέει που δείχνουν ότι ο σίδηρος συνδέεται με υψηλές πιθανότητες τερατογενεσεων στο έμβρυο και υπάρχει γενική οδηγία η λήψη του να γίνεται μετά το πρώτο τρίμηνο, το έψαξα και όντως το απαγορεύουν γενικά.. τώρα διάβαζα ξεκίνησαν (το 2013) στην Δανία να δίνουν ως γενική οδηγία την έναρξη του σιδήρου στην 10η εβδομάδα αλλά ακόμα δεν έχουν καταλήξει αν είναι ασφαλές και συστήνεται να αποφεύγεται.. το ίδιο μου είπε και η αιματολογος προχθές που ρώτησα για διασταύρωση.. σκέψου ότι έχω και στίγμα μεσογειακής αναιμίας με αιματοκρίτη πάντα χαμηλό και στην εγκυμοσύνη πέρσι είχε φτάσει 32 πριν χάσω το μωράκι.. και πάλι ο γιατρός λέει όχι.. είδα εσένα στο ξεκίνησαν πολύ νωρίς.. σου το αιτιολογησαν; Ήθελα να στο πω όταν σε διάβασα αλλά δεν ήμουν έτοιμη ακόμα να γράψω..
    • Και να την καμαρώνεις για μια ολόκληρη ζωή υγιή και ευτυχισμένη πάντα!!! Για την απόφαση του δεύτερου παιδιού είναι καθαρά δική σας επιλογή και απόφαση! Δεν χρειάζεται να δικαιολογήσεις τίποτα και δη σε εμάς!! Δεν το είπα για αυτό δηλαδή.. Παρόλα αυτά, με τις συνθήκες που περιγράφεις το καταλαβαίνω, θα ήταν δύσκολα τώρα στο νησί με ότι συνεπάγεται αυτό.. αν και δεν έχω ακόμα παιδάκι για να ξέρω από πρώτο χέρι τη γλυκιά κούραση που περιγράφεις γλαφυρά (🤣) αλλά έτσι όπως το έχω στο μυαλό μου τουλάχιστον, δεν ξέρω αν θα είχα την ενέργεια να τα ξαναπεράσω όλα τόσο σύντομα.. θα ήθελα να "ευχαριστηθω" λίγο το παιδί, να "απορροφησω" δηλαδή τη κάθε μαγική στιγμή του... τουλάχιστον μέχρι να ξεκινήσει δημοτικό.. μη σου πω να το τελειώσει κιόλας!! 🤣🤣🤣 Βλέπεις κουραστηκαμε τόσο πολύ για να έρθει η εγκυμοσύνη (κλεισμένα 6 κοντά σχεδόν 7 χρόνια προσπαθειών με εξωσωματική και ακόμα χωρίς να είμαστε σίγουροι ότι θα γεννηθεί υγιέστατο μωράκι στο τέλος αυτής) οπότε δεν βιάζομαι να το ξαναπεράσω όλο αυτό.. δεν σου κρύβω ότι πάντα ήθελα μεγάλη οικογένεια αλλά έτσι όπως ήρθαν τα πράγματα στη ζωή, θα είμαι ειλικρινά τρισευτυχισμένη και με ένα υγιές παιδάκι στην αγκαλιά μου...!
    • Νομίζω υπάρχει πάντα κάποιος εφημερεύον γιατρός! Εγώ είχα πάει σε αργία σκέψου…πάρε ένα τηλέφωνο κορίτσι μου κ δες αν συνεχίσεις να αγχώνεσαι, να πας για να σου φύγει!! 
    • Σ'ευχαριστώ! Εχω αλλα 3 παιδια και στα 3 ειχα τρελαθεί στις αναγουλες στους εμετούς κτλ. Απλα σε καποιες ξεκινησαν τα συμπτώματα απο τις 5+4 περιπου ενω σε αλλες μετα την 6+. Σημερα ειμαι 5+2. Ειναι καπως το στομάχι μου ειναι η αλήθεια αλλα οχι κάτι τρομερό. Πρέπει να σκέφτομαι θετικά. Το ξερω. Αργεί πολυ ο γιατρός ισως αυτο με εχει επηρεασει. 10/6 εχω το 1ο ραντεβού. Αλλα σίγουρα μια πιο ηρεμεί εγκυμοσύνη με 3 μικρα παιδια , θα ήταν προτιμότερο...
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...