Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρες του βυζονυχτιου Νο 54-Χτυπα και αλλο θα το αντεξω!


Recommended Posts

Το ανοιξα! :D Σε λιγο δεν θα εχω ιντερνετ μεχρι το απογευμα γιαυτο το εκανα απο τωρα!

Τον τιτλο τον εμπνευστηκα απο αυτα που γινονται στην Ελλαδα και σε αυτα που τραβαω με τον Γ.! :D Δεν πτοουμαστε ομως και θα αντεξουμε οτι και να μας κανουν! :D Η ψυχολογια στα υψη κυριες μου!! :x

Ανεβειτε λοιπον! Κερναω μισοχαλασμενο παστιτσιο και λεμοναδα! :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 976
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλοριζικοοοοοοοοοοοοο....

δεν σε προλαβα...

ηθελα να σου προτεινω το "οι παλιες αγαπες πανε στον Παραδεισο".... :roll::roll::roll:

Τες πα...και ο Πετρελης δε με χαλαει ομως... :lol::lol::lol::lol:

Χρονια Πολλα για τη γιορτη της 28ης...(σοβαρα το λεω)!!!

Αναστασια εγω δε θα σου πω λυπαμαι :oops::oops::oops: ...μαλλον χαιρομαι γιατι αισθανομαι σαν να εφυγε απο πανω σου βαρος 1 τονου.

Εμεις εδω σπιτι..Βαρεμαρα και αρρωστια!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νεο τρενακι!

καλημερα!

συμφωνω με Σσσιω κια οποια αλλη συμφωνει μαζι της!

δεν θα κλαψουρησω αλλο....αλλα οταν- αν φτασει με το καλο η ωρα να γεννησω θα ενυσχησετε για τον τοκετο....εεεεε φανταστικες φιλεναδες μου?

γιατι ως τοτε δε βλεπω να περνω μισθο!

Αναστασια ολα πρεπει να περφερονται γυρω απο τον μπαμπα της Α?

ο δικος σου κυκλος?

οσο για τα κοινα που κανουμε ολοι....

χμμμ εμεις ως τωρα δεν εχουμε κανει τιποτα απο ολα αυτα!

και ναι να ντυθεις φτιαχτεις και να υποδεχτεις την κορακλα σου!

ααααα κια γιατι εβαλες πανα στην Α?

ας αφηνες τον κυριο να τα περασει και λιγο αυτος!

συπεθερα 20 ειναι τα δοντια...κατι δεν κανει καλα στο μετρημα!

Αφρο μια απο τα ιδια και το δικο μας βραδυ...

η Μ-Ι καπου πονουσε....δεν ειχε ακριβες σημειο...

κλαψουρηζε ενω κοιμοταν...

τη πηραμε στο κρεβατι μας....(σημ. εδιωξε εμενα)

κατα τις 3 επεσε απο το κρεβατι και χτυπησε...απο την τρομαρα μου χτυπησα το ποδι μου στο καγκελο του μονου κρεβατιου....

μετα ζητησε να κοιμηθω εγω μαζι της....εεεεε με εδιωξε καμια ωρα μετα ,,,,και κοιμηθηκα στον καναπε!

απο το πρωι βλεπω τα των παρελασεων...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!! :D

Χρόνια πολλά η σημερινή! (που λένε στο χωριό μου!) :P:mrgreen:

Η μέρα εδώ είναι υπέροχη! Πηγαμε στη πλατεία του χωριού, παρακολουθήσαμε τους εορτασμούς της 28ης Οκτωβρίου, καταλαβαμε γιατί οι ανθρωποι της επαρχείας ζουν 150 χρόνια παραπάνω και τώρα πήρα τη γνωστή μου θέση δίπλα στο τζάκι. :mrgreen:

Συμπέρασμα;; Ζωαααααάρα! :D:mrgreen:

Πάω να σας διαβασω! :x

Υ.Γ. Λενακι καλορίζικο το τρενακι!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα...

σημερα ειναι γιορτη? :P:P:P τι?? :P:P:P

εγω απο το πρωι εκανα δουλειες..κ ΝΑΙ επιτελους εστρωσα χαλιααααααα :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

αναστα γτ εβαλες [αμπερς?

εγω θα του βαλω το βραδυ :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

δε τηπαλευω..τη μερα οκ δε εχουμε θεμα εδω κ καιρο..αλλα τη νυχτα :twisted::twisted::twisted::twisted::twisted::twisted:

χθες σηκωθηκε 4 τα εκανε πανω του..κ δε ειναι οτι κατουραει..κλαει κ μου σπαει τα νευρα...

κ μετα σηκωθηκε 7,30 κ παλι κατουρημενος ηταν :o:o:o:o:o:evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil::evil:

εκει του ειπα οτι το βραδυ θα του βαλω πανα..κουραστηκα..καθε βραδυ σχεδον ξενυχτια..

σας φιλω ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και τώρα πήρα τη γνωστή μου θέση δίπλα στο τζάκι. :mrgreen:

μόνο αυτή την φορά μην ξεχάσεις να πας τουαλέτα!!!! :lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

και εμείς έχουμε πολύ καλό καιρό, ούτε μπουφάν, :D:D:D:D λιακάδα :D:D:D:D πήγα βόλτα με τα παιδιά, εκτύπωσα κάτι φωτό και της έστειλα στον μπαμπά μου, 108 φωτό :o:o:o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock: του το είπα και έμεινε με το στόμα ανοιχτό!!!! :lol::lol::lol::lol::lol:

Λενάκι επιβιβάζομαι, αν και έφαγα, θα κρατήσω το κομμάτι μου για το βράδυ......την λεμονάδα θα την πάρω, μαζί και ένα παγωτάκι :D:D:D

Σισσιώ μήπως ήρθε η ώρα να μείνεις και εσύ στο χωριό? :mrgreen: για να ζήσεις περισσότερο ;)

ρε Βίκυ είτε δεν μας διαβάζεις, είτε μας αγνοείς: τι έγινε με τις εξετάσεις? τα τελικά αποτελέσματα? :?::?::?::?:

Παναγιώτα πιστεύεις σε τέτοια? δλδ στςι ζώνες? μπορεί να μαζεύει το σώμα, όταν την φοράς, τι γίνεται αν την βγάλεις? :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααααα κια γιατι εβαλες πανα στην Α?

ας αφηνες τον κυριο να τα περασει και λιγο αυτος!...

το θέμα δεν είναι ο κύριος αλλα η Ά που θα είναι μούσκεμα (αν τα κάνει πάνω της) και θα νιώθει άσχημα..... ο κύριος και ο κάθε κύριος σιγά.....

αλλά εγώ νομίζω ότι δεν θα τα κάνει πάνω της 1ον γιατί είναι με τον μπαμπά και 2ον γιατί είναι έξω!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol: Γελάω με φράν που κάτι γράφει στο προηγούμενο τρενάκι για τους ΔΥ και μέτα λέει σε παρένθεση "(Σισσιώ δεν αναφέρομαι σε σένα)"! :lol::lol::lol::lol:

Με φοβήθηκε το μάτι σας;;; :lol::lol::lol: Ρε σεις αλήθεια τίποτα δεν παίρνω προσωπικά. Πιστεύω οτι μόνο όποιος έχει τη μύγα μυγιάζεται!

Λες να μην ξέρω οτι στην πλειοψηφία τους οι συναδελφοί μου είναι κοπρόσκυλα; :roll: Όλα αυτά που έγραψες, όπως ακριβώς τα έγραψες τα συζητούσαμε στο γραφείο τη Δευτέρα με τις προϊσταμένες.

Ξέρεις το μεγαλύτερο μερος του ΠΔΕ το είχε η ΓΓΔΕ, γι' αυτό σου λέω τα ξέρω εκ των έσω... άστα...!

Αναστασί το Παναγιωτίνι μίλησε σωστά! ;):x

Αααααχ...! Τι κάνετε;; Εγώ ακούω επαναστατικά τραγούδια στο γιουτιουμπ, ένεκα της ημέρας! :geek::geek::geek::mrgreen:

Αργυρώ θα ζητήσω να μου φέρουν την πάπια! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανέκδοτο

Οι συνήθειες δεν ξεχνιούνται...

- Τι έκανε ο Καραγκούνης στον γάμο του όταν η γυναίκα του, του πάτησε το πόδι;

- Έπεσε κάτω και ζήτησε πέναλτι!

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η συμπεθερα μου ανοιξε τρενακι;;; α ωραια αλλου ντ'αλλου θα ειναι το ποντιοτρενο!!!! :lol::lol::lol::YMHUG::YMHUG::x:x

Ε το παστιτσιο να το φατε ρε σιγα τιποτα δεν επαθε!!! λιγα βακτηρια παραπανω στη συλλογη σας!!! :lol::lol:

Εγω παλι συμφωνω περισσοτερο με τη Φρανι...

κανενα ιχνος εθνικισμου δεν εχω νομιζω,γιατι δε θεωρω οτι εχει μεινει τιποτα σε μας τους νεοελληνες(και ειδικα στη γενια των γονιων μας) που να θυμιζει το μεγαλειο των προγονων μας!!!

Και δε κατηγορω αυτους που μας αποκαλουν ετσι,γιατι εμεις τους το επιτρεψαμε!!! κι οταν λεω εμεις εννοω οχι μονο τις κυβερνησεις και το συστημα,αλλα κι εμας τους ιδιους!

Γιατι τι αλλο μπορω να αισθανθω οταν ενω μας κραζει ολη η ευρωπη με τις ευλογιες των ηγετων μας,ερχεται μια Σουηδεζα δημοσιογραφος,φοιτητρια νομιζω ακομη, να δει απο μεσα τη κατασταση και να μας υποστηριξει,ερχομενη εναντια στα λεγομενα του πρωθυπουργου της χωρας της, ετσι οπως κανενας μας δεν ειχε τα αρχιδια να κανει!!!Κανενας μας δεν ασχοληθηκε καν,ενω τα ξεραμε!!!

Και ναι ντρεπομαι γιατι κι εγω εχω μεγαλο μεριδιο ευθυνης, γιατι πρωτα απολα ψηφισα αρκετες φορες τα ιδια παλιοσκυλα!!!! :twisted::twisted::twisted:

Και ενα επισης μικρο παραδειγμα της δικης μου ευθυνης ειναι οτι μπορει σαν ανθρωπος να στραβοκοιταζα κι εγω τον πατερα μου αν μου ελεγε "να χωθω",αλλα απο την αλλη θα εδινα στανταρ φακελακι σε γιατρο αν κινδυνευε η ζωη του και τον ειχαν πεταμενο σε ενα ραντζο,διαιωνιζοντας ετσι τη διαφθορα...

Οποτε τωρα το μονο που κοιταζω ειναι,οχι τι ειμασταν και απο που προερχομαστε,αλλα τι μπορω να κανω απο δω και περα, ατομικα και συλλογικα οπως λεει η Φρανη,για να βοηθησω το τοπο μου και την οικογενεια μου και να νιωσω περηφανη οχι σαν Ελληνιδα,αλλα κυριως σαν ανθρωπος!

Μες την απαισιοδοξια ειμαι σημερα και σα την Αναστασι ετσι κι εγω το ιδιο πρασινο τομαρακι ειμαι,μονο που εμενα δεν ηταν κανενας εδω να παρει τα παιδια,να μιζεριασω τουλαχιστον με την ησυχια μου!!!!

Δε κοιμουνται τουλαχιστον λιγο να παρω μια ανασα..η μικρη παλι μιση ωρα και ο Αλεξ ουτε 1...δε μπορω αλλο ειμαι πολυ κουρασμενη ρε πουστη μου!!! :(:(:(

Βικυ δε μας ειπες τα αποτελεσματα της αμνιο..ή τα ειπες και δε τα ειδα;;;; :oops::roll:

Α δε τα ειπες εφοσον βλεπω και την Αργυ να διαμαρτυρεται!!!!! :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α Σισσακι με αυτο που ειπες για το χωριο και τους κατοικους που ζουν 100 χρονια,θυμηθηκα ενα νησακι της Καραιβικης που ειχαμε παει στο γαμηλιο και μας ελεγε ενας ντοπιος οτι εκει το μεσο ορο ζωης ειναι 110 χρονια γιατι λεει τρωνε πολυ ψαρι...βρε πιο ψαρι;;;;; εκει ηταν ολοι αρνταν!!! ολοι με το πασο τους,κανενα αγχος κανενα δεν εβλεπες να ζοριζεται για τιποτα!!! αφου σταματησαμε σε ενα βενζιναδικο και μεχρι να σηκωθει ο βενζινας,να ερθει,να παρει τη κανουλα και να βαλει βενζινη περασε η μιση μερα!!!! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπονζουρ!!!!

Λενιω..ανοιξε νεο τρενακη...

οχι τιποτα αλλο...μειωθηκαν τα δρομολογια του ΟΣΕ και πως θα τσονταρω στη Γεννα του Βαφτησιμιου μου!!!!

Βικακη χαιρομαι πολυυυυ πουανεβηκες!!!

Φιλακιασε σενα..και στο βαφτηστηρι μου!!!!

Αληθεια πως θατον βγαλουμε;;;;;

Αναστασι...ασε τα σαπια ρεεε...καθε Χριστογεννα εγω βαζω τον Γκριντσ αβαταρ...

χαχαχ..ισως ομως φετος και αποκλειστηκα για χαρη του τεκνου μου ισως λεμε..νακανω μια μικρη παρεκτροπη

Αποο καπου ακουω τον Εθνικο υμνο...και απο κατω το δραπανο του Ο

@#$%^&* την ατυχια μου

Καλα ε χαμοςεγινε σημερα στο κεντυρο

μ'αρεσει που λεγαμε...η κατω θα παμε η εδω διπλα

Εγωπαντως αποφασησα...αφου παραδωθηκαμε αμαχητη σαν κρατος στουςΓερμανους...να μαθω τα παιδια να χαιρετους Χαιλ Μερκελ...

Αχ...τρελες...τι να πρωτοσχολιασω

Φραν μαζι σου...με αυτα πουγραφειςστο μπλογκ

παω νασηδεροσω...ευκαιρια βρηκα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθερα με μαλωνεις αδικα!

εχω γραψει....(δεν θυμαμαι σε πια σελιδα του προηγουμενου τρενακιου)

οτι τα πρωτα σχετικα με τα συνδρομα 13, 18, 21, Χ και Υ καθως και για F508del η πιο συχνα εμφανιζομενη μορφη της κυστικης ινωσης ειναι ΑΡΝΗΤΙΚΑ

αναμενουμε καρυοτυπο καθως και για http://intergenetics.eu/uploads/media/e ... panel-.pdf

επησις αν συνεχιζει να παραμενει ως ενδειξη το υπερυχογενες εντερο θα κανουμε και για υπολοιπες πιο σπανιες μορφες κυστικης ινωσης...παλι ομως εως 90%

κουμπαρα....φιλια!

πηγαμε στο περιβαντολογικο παρκο και ταισαμε τις παπιες και τα ψαρια...επαιξαν ποδοσφαιρο!

Σισσιω εγω εχω κουραστει να ακουω για τους δημοσιους υπαλληλους...και ενοειται οτι αρκετοι δεν χρειαζονται και εχουν μπει με μεσον...αλλα δυστηχως την πληρωσαμε ολοι!

σε πιο μερος εισαι?

ο συζηξ πηρε ρεπο σαββατο?

τυχεροι!

απολαυσε το τζακι...

οντως η ζωη στην επαρχια ειναι τελειως διαφορετικη!

υπο ασφαλεις συνθηκες θα ηθελα να μενω σε επαρχια!

παω να βαλω φαγητ και επανερχομαι]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kαληπσερα!Εριξα εεεναν υπνο με την τζουτζουκα... :D:D

Κοριτσια δεν αντεξα αλλο το θεμα τσισα...Η Αννυ αντιδραει πολυ ασχημα καποιες ωρες...Ουτε να την αλλαξω τα κατουρημενα δε μ'αφηνε.Οκ ενανα υπομονη,προσπαθουσα να ειμαι γλυκια κ ηρεμη..Χθες πηγαμε σε παιδοτοπο και μου ηρθε(βασικα την φωναξα για τοστ,αλλιως σιγα μην ερχοταν) με κακα κ τσισα.Την αλλαξα και μετα απο 5 λεπτα παλι κατουρημενη.Αυτο γινεται παρα πολυ συχνα.Δλδ τη μιση μερα ειναι καπως καλα κ μετα ξεσκιζεται.Στανταρ θα τα εκανε πανω της σημερα.και μαλιστα μετα που πηγα στη μανα μου ειχε κανει κακα στο παμπερς.Της το εβγαλα κ την αφησα με το βρακι(αφου κατουρησε στο γιογιο).Ε,μετα απο 5 λεπτα κ ενω παιζαμε κ την ειχα αγκαλια με κατουρησε(πρεπει να κουβαλαω κ για μενα ρουχα? :lol::lol::lol: )...Ε τελος.εκλαιγα κ χτυπιομουν αλλα τελος.

Κατα τ'αλλα...Αργυ μη φανταστεις πως εννοω "καλος για γκομενος" δλδ σεξ κλπ...Εννοω πως αν τον ειχα γκομενο και τα γουστα μου θα εβγαζα κ ταξιδακια κλπ ;):oops::lol:

Βικυ δεν καταλαβα κοπελα μου τι εννοεις με τον δικο μου κυκλο...Σε εχασα!

Εσεις που ξελαφρωσατε καλα κανατε :lol: αλλα τα πραγματα ειναι δυσκολα κ συνθετα...Το καλο ειναι πως μεσα μου ειναι ξεκαθαρα..Οχι πως δεν ποναει αλλα... ;)

Λενακι το εφαγες το παστιτσιο??Εδωσες κ στηνΕ??? :roll::roll: Εγω στην Α δε θα εδινα αλλα στον Α στανταρ!!! :lol::lol::lol::twisted:

Σισσακι γουσταρεις θαλπωρη??Τι ωραια!Σημερα τι σου εφερε η πεθερα να φας?

Τονακι κουραγιο αγαπη μου...Τι να πω?2ο παιδι μου ηθελες! :lol::P Πλακιτσα εεεεε!?

Χρυσουλα εγω φετος λεω να παρω κ δεντρο με στολιδια!!!! :lol::lol::lol: Αφου τη μια ειμαι γκριντς κ την αλλη..χαρα θεου! :P

Θου θου κ εγω θα εβαζα παμπερς....Αι στο καλο πια.,..και ειδικα αυτο το κλαμμα μεσα στη νυχτα,χειροτερα απο νεογεννητο :twisted: Μου τρυπαει τον εγκεφαλο ρε γμτ.

Καλα εε?Το μεσημερι η Α καθισε στο τραπεζι κ φωναζε "εεεεει φσσστ.μπαμπααααα φσσσστ!ελα να φας το φαγητο που εφτιατσε η μανουλα μου!φσσσσστ εεεεεει"!!! :lol::lol::lol::lol:

Κατα τ'αλλα ομως δε μ'αγαπαει...με εχει στη μπουκα... :(:(:(:(:( εκανα παπαρουμπα μαλλον...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χθες το βράδυ μπήκαν κάτι τυποι και λήστεψαν λέει ζευγάρι ηλικιωμένων στο χωριό του μπαμπά μου.. Εγινε και κάτι σαν συμπλοκή και ακπυρσοκρότησε λέει το όπλο και τραυματίστηκε ο άντρας.. Δεν βρίσκω τον μπαμπά μου για να μάθω λεπτομέρειες.. ασε που σκέφτομαι μηπως ήταν ο θείος μου και η θεία μου τα θύματα.. Μιλάμε για εν αχωριό με 20 κατοίκους μαξ, που το μονο που έχουν οι άνθρωποι ειναι κότες και μπαξέδες.. οι περισσότεροι είναι με πενιχρή αγροτική σύνταξη.. πραγματικά δεν καταλαβαίνω...

αναστασία μπορει να μην ειναι ετοιμη η μικρή για να βγάλει την πάνα. το πρωί σου ξυπνάει στεγνή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασι έτσι όπως τα περιγράφεις τα πραγματα με την Α, τοτε κατά την ταπεινή μου γνώμη καλύτερα να της το αφήσεις το παμπερς και ξαναπροσπαθείτε όταν σου δείξει οτι είναι έτοιμη.

Σου το έχω πει ξανα νομίζω οτι με την Χ δεν έκανα καμία προσπάθεια να της βγάλω την πανα και αν δεν ήθελε απο μονη της να τη βγάλει, θα την είχα ακόμη με πάμπερς. :oops::oops:

Ε εντάξει σήμερα σηκώθηκα και πήγα στο τραπεζι να φαω μπριζολίτσα με πατάτες. :oops::mrgreen:

Βικη είμαι στη Δεσφίνα Φωκίδος. Πανω απο την Ιτεα και κατω απο την Αραχωβα.

Ααααα!!! Παναγιωτα δεν παιζει να ανεβω Αράχωβα! Πέραν του οτι ο Π είναι με αμυγδαλίτιδα και πυρετο, βαριέμαι φρικτά!

Τώρα έχουν βγει έξω και φορτώνουν ξύλα για το δικό μας τζάκι. Τους παρακολουθώ απο το παράθυρο. :mrgreen::mrgreen::oops:

Έλα ρε Έρη! Μακάρι να μην έχει συμβεί κατι κακό στους θείους σου. Ξέρω πως είναι αυτά τα χωριά. Έτσι είναι και το δικό μου στα Γιάννενα. Τα πράγματα πάνε απο το κακό στο χειρότερο δυστυχως... :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συμπεθέρααααα μας είχες πει ότι περιμένεις για κυστική ίνωση για αυτό σε μάλωσα!!!! :P:lol::lol::lol:

είδες που αναρρωτήθηκε και η Τόνια!!! ;)

Τόνια σε νιώθω γιατί και εγώ που έχω και ένα σύζυγξ κοντά μου πάλι μόνη με τα παιδιά είμαι, λέει ο Λ. στον μπαμπά του "τι παιχνίδι θα παίξουμε σήμερα?" και εκείνος απαντάει "πώς θα πάμε νωρίς για ύπνο'!!! :o:o:o:o:shock::shock::shock::shock::shock::evil::evil::evil::evil::evil::evil: αν ήταν δυνατόν να βάλει τα παιδιά για ύπνο από τις 5 το απόγευμα!!!! :evil::evil::evil::evil:

τελικά τα πήρα πάνω και παίξαμε κάτι παζλ και επιτραπέζια!!! :!::!::!:

Αναστ. εγώ σου είχα πει ότι θα της έβαζα την πάνα γιατί είναι και μικρούλα ακόμη......αυτό αν επρόκειτο για το 2ο παιδί για το 1ο πρώτο δεν ξέρω.....αλλά και αφού κάνει συνεχώς πάνω της, τι δείχνει?

άλλο να έκανε πού και πού και άλλο κάθε φορά!!!! :!::!::!::!:

όπως επίσης είχα πει και στην Θούλη για την νυχτερινή πάνα και είχα εξηγήσει ότι αν ο οργανισμός δεν παράγει την ορμόνη που ελέγχει τα ούρα το βράδυ, όσες φορές και να ξυπνήσεις το παιδί πάλι το ίδιο είναι ........όλα έρχονται στην ώρα τους ;)

Ελένη? ποιά Ελένη? :?::?::?::?::?::?::lol::lol::lol:

Έρη πες μας τελικά τι έγινες με τους θειόυς? ελπίζω να επρόκειτο για άλλους......ή καλύτερα για κανέναν και να ήταν φήμη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια και εγω θα εβαζα πανα στη μικρη...δεν το κανει που και που αλλα αρκετα συχνα...!

λεγοντας για τον κυκλο σου ενοουσα...φιους δικους σου.

το θεμα μεταξυ σας το εχετε συζητησει?

η ο Α . θεωρει οτι ολα ειναι καλα?

κι αν ναι γιατι το παλευεις ακομα αν δεν υπαρχει βελτιωση?

οσο για το γκομενος.....χμμμμ μηπως να βρεις εναν?

Θυμαστε που σας ειπα οτι παω να βαλω φαγητο?

εεεεε τσακωηαμε οικογενιακω στο τραπεζι....

η Μ-Ι ολη μερα ειχε φαει 1 γαλα, 1 γιαουρτι, 1/2 τοστ και δεν ηθελε να φαει κοτοσουπα...ο Π. ΑΔΙΑΦΟΡΟς...εεεε αν πεινασει θα φαει ελεγε ενω η ωρα ηταν 6 το απογευμα!

τελικα πηγε κλαιγοντας στο δωματιο της...

ενω του ειπα να μην την αφησει να κοιμηθει εκεινος ελεγε ...εε ασε τη βα κοιμηθει λιγο...κοιμηθηκε 1/2 ωρα

ολα αυτα ενω ειχα πει οτι θελω να ξαπλωσω λιγο...τελικα σηκωθηκα και την ταισα...!

τωρα νοιωθω κομματια!

θελω να κοψω τα μλλια μου....βαρεθηκα- κουραστικα

σκεφτομαι να ξαναγινω μελαχροινη....

θουλη βοηθεια!

ΙΔΕΕς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μετα απο αιωνες χωρις νετ και πεσμενη διαθεση, επανηλθα, με νετ αλλα ακομα πεσμενη...Και για να σας προλαβω , δεν συνεβη κατι , μαλλον μου την εχει δωσει η ρουτινα..Μου λειψατε ολες , περιμενω τα νεα σας , ελπιζω να σας βρισκω ολες καλα!!

Εμεις σχολειο, αγγλικα, ρυθμικη, κεραμεικη, κλασικα..αα και το τερατακι τσεπης που εξελισεται σε μεγαλο κ@@@παιδακι :lol::lol: Τελευταιο κατορθωμα, βουτηξε το τυμπανο απο παιδακι του σχολειου της αδερφης του εν ωρα προβας παρελασεως :lol::lol::lol:

Σας φιλω ουλες :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου βρε Ελενάκι καλωσηρθες!

Μιλησα με τον μπαμπά μου ναι, ηταν ενα ηλικιωμένο ζευγάρι και τους την πέσανε 9 η ώρα το βράδυ, τους ζητησαν λεφτά "βρε δεν έχουμε" να λέει ο παπους, οχι έχετε να λέει ο μαλάκας. Τους ειχαν κλεισμένους στο σπίτι ως τις 2 η ώρα το βράδυ και τελικά τους λέει ο παπους, λυστε με να σας τα φέρω τα λεφτά τα εχω εξω και τον έλυσαν βγηκαν μαζι του έξω και πηγαν στον σταβλο ξέρω κάπου έκει έξω και μπηκαν μέσα και ο παπους τους κλείδωσε μέσα :shock:8-) Αλλά ειχαν όπλο και πυροβόλησαν και άνοιξαν την πόρτα και φυγανε..

για την συγκεκριμένη περιοχή ( της Ξάνθης) είναι πρωτοφανές το γεγονός ποτέ μα ποτέ δεν υπήρξε απόπειρα ληστείας στα χωριά της Ξάνθης..

Ευτυχως όλοι ειναι καλά τελικά..

Ο γιος μου θέλει να ντυθεί νυχτερίδα γιατι είδε τον Ντιέγκο σε επεισόδιο ντυμένο έτσι... σημερα θα πάμε να δουμε στολή....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα

Ερηευτυχως ολακαλα...

Τουςκαημενος...κοιτα που καταντησε ο κοσμος

Σημεραειχαφτιαξειτις αυγοφετεςσου..

αυριο θα κανω κολοκυθοσουπα και θα καραμελοσω το τζιντζερ

Επισης...ρε παιδια..κοιταζω βαφτυστηκα..ελεος..θεμα..βατραχος..μικρος πριγκιπας και πειρατες...πειρατες...πειρατες...

ελεος...οτιθες μπορεις ναβρειςσε αυτα τα τρια

δεν θα εχω θεμα βαφτησης...τελος..νευριασα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα , οχι αλλες θεματικες βαφτισεις επιτελους :lol::lol::lol::lol: Κι εγω τα ιδια τραβηξα οταν βαφτιζα το μικρο.. Τελικα το "θεμα" μας ηταν το λευκο- γαλαζιο, κλασικα και λιτα...Κοιτα φωτο στο φεις..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα...και εγώ αύριο ήθελα αλλα δεν ξέρω αν είναι ανοιχτά τα μικροβιολογικά ή εχουν ακόμα απεργία... οπότε θα πάω τρίτη για σίγουρα...θα κάνω και εξετάσεις μαζί... βέβαια ιδανικά θα ηταν αύριο γιατί έχω και ραντεβού στο γιατρό...αλλα δεν πειράζει! @Elk δεν το σκέφτηκα καν για ασφάλεια στη συρταριέρα...μια απλη συρταριέρα έκανα...τωρα για όταν μεγαλώσει πως θα τα καταφέρω δεν ξέρω 😂  
    • Κορίτσια σας ευχαριστώ πάρα πολύ για την υποστήριξη! ❤️ Έχετε όλες τα δίκια σας ✨ ειδικά στέκομαι σ αυτό που είπε η @Katiana1987 δε θέλω να στεναχωρώ το μπιζελακι μου με τις δικές μου ανησυχίες, όπως και να χει και το στρες επηρεάζει κάπως. Απλά το θέλω τόσο πολύ ρε γαμώτο που τώρα που το ζω πάλι κάτι βρίσκω να ανησυχώ 😅 ας απολαύσουμε λοιπόν το ταξίδι 🌈 Επανέλαβε μαζί μου @Naty_: Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Σήμερα είμαι έγκυος και μεγαλώνω το όμορφο και υγιές μπιζελακι μου  Τρελαααααα 🤣🤣🤣🤣 @Diwni έχεις δίκιο, γι'αυτό τον πήρα το γιατρό, ήξερα ότι θα μου την πει, και θα μ έβαζε στη θέση μου 😅 Τι θα χουν ακούσει κι αυτοί οι άνθρωποι! @Naty_ λυπάμαι για τη φίλη που έδωσε βαρύτητα σε άσχετα στοιχεία απ' το να σου σταθεί. Όπως είπαν και τα άλλα κορίτσια, όπου νιώθουμε ασφάλεια και οπότε είμαστε έτοιμες να μιλάμε. Δεν υπάρχει λάθος και σωστό στις ανακοινώσεις, όπως αισθάνεται κανείς, κι ότι έχεις ανάγκη τη δεδομένη στιγμή ❤️  
    • Καλέ γιατί το προδικάζεις;;; Όλα καλά θα είναι. Αφού μετριέσαι και ψιλό προσέχεις! Πόσες μέρες κάνουν να βγουν;;; Άσε!!! Εγώ δεν πολύ ξυπνάω για τουαλέτα. Αν ξυπνήσω, θα είναι μια φορά. Αλλά για την αλλαγή πλευρού... σε νοιώθω! Για τη θάλασσα όπως είπα ίσως είναι λίγο υπερ προστατευτικός!
    • Καλέ τι χαζά είναι αυτά;;; Δηλαδή αν αύριο αισθάνεσαι τελείως "καλά" θα μπεις ξανά στο ίδιο τριπάκι;;; Συμπτώματα είναι! Τη μια μέρα θα έχεις το ένα, την άλλη το άλλο και κάποια άλλη μέρα δε θα έχεις τίποτα!!! Για ηρέμησε σε παρακαλώ πολύ και μη μου αγχώνεις και στεναχωρείς το μπιζελάκι σου!!! Όσο για την ανακοίνωση... όπως, όποτε και σε όποιον θέλεις εσύ και μόνο θα το πεις!!! Σιγά μην καταπιεστούμε και για αυτό!
    • Ναι, κουλό. Κ εγώ δεν το είχα ξανακούσει, μου φαινόταν πολυ αντιφατικο, γι αυτό ρωτούσα την κοπέλα πώς εγινε... Τελικα από τιποτα δεν μπορούμε να είμαστε 100% ήσυχοι.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...