Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜ Ν12


Recommended Posts

kΑλημερα!!!!!τι κανετε κοριτσακια μου???εγω ξυπνησα και μαγιρευω κοκκινιστο και μηλοπιτα!!ηρθε ο αντρας μου και το μεσημερι θα ερθει και το αδερφακι μου με ενα φιλο του!!!

αναστασια μου, κι εγω ποναω κατω ειδικα οταν σηκωνομαι αποτομα!!!αρα αφου το εχουμε ολες μαλλον δεν ειναι ανησυχητικο!!!!!αντε ξυπνηστε!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα μανουλιτσες!!! Τι κανετε? Πως κοιμηθηκατε?

Νια και Βανεσσακι αφου το εχετε κι εσεις δεν ανυσηχω, τοτε ειναι φυσιολογικο,εκτος κι αν ειμαστε και οι 3 προβληματικες :lol::lol:

Τι να μαγειρεψω σημερα....χθες φαγαμε κρεας.....αρακα χμμμμ,φασολακι....βαριεμαι κι ολας να πω την αληθεια...μηπως να παμε κι εμεις εξω με φιλους? Βανεσσακι ποια μηλοπιτα κανεις,με ολοκληρα μηλα ή τριμμενη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με ολοκληρα αναστασια μου!!!ειναι πανευκολη, απο τις συνταγες της παρεας και πολυ γευστικη!!!!δεν εχω κανει ποτε την αλλη.εσυ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα ομορφεσ!!!

τι κανουν τα μωρακια εντοσ κι εκτοσ κοιλιασ?

εγω προσπαθω να κοιμησω τον μικρο αλλα ολο μου ξυπναει , τον θηλαζω για κανα δεκαλεπτο και ξανακοιμαται..

νια μου, κακωσ στεναχωριεσαι για ατομα που δεν αξιζουν..εσυ εχεισ τα μωρακια σου κι ααυτο εχει σημασια..ο καθενασ λεει οτι μαλακια του κατεβει..δεν θα τα λαμβανουμε ολα σοβαρα...αυτη αγαπη μου σε ζηλευει για να το πει αυτο..

αναστασακι και βανεσσακι, καλημερα..κανω κι εγω συνταγεσ απο τισ συνταγεσ τησ παρεασ..ειδικα για μηλοπιτεσ τρελαινομαι..κριμα που τωρα δεν εχω χρονο να δημιουργησω στην κουζινα..σπεσιαλιτε εγω εχω τα γλυκα..εχω και πολλα βιβλια με συνταγεσ..κανω και μια καρυδοπιτα ονειρο.πολυ ευκολη..ο αντρασ μου τρωει ενα ταψι μονοσ του..προχθεσ που τον εστειλα για ψωνια αγορασε και καρυδια για να την κανω το σκ..και το στρουντελ μ αρεσει πολυ..με σταφιδα μηλα και καρυδια..

για φαγακι σημερα δεν εχω καμια εμπνευση..αμα δεν εχεισ χρονο σου κοβεται και η ορεξη για να μαγειρεψεισ(οχι για να φασ)..

θα θελα κι εγω να πηγαιναμε εξω αλλα κανει κρυο σημερα εδω κι ειπα να περιμενω καμια βδομαδα να σαραντησει και το μωρο..

μικακι, εχει δικιο η γιωτα για τα θηλαστρα..περιμενετε να γεννησετε πρωτα και μετα..

οι υπολοιπεσ που ειστε καλε???βολτιτσα στην παρελαση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως την Αγγελικουλα μας, καλα ειμαστε εσεις....ο μπομπιρας μηπως ηθελε βολτα σημερα γι αυτο δεν κοιμαται?Εμενα η φραουλιτσα ριχνει κατι κλωτσουλες και καταλαβαινω την πατουσιτσα της νομιζω....

Παντως μεγαλη ευκολια να τρως εξω αν μπορεις, βγαινεις απο το ζορι του μαγειρεματος και ακομα καλυτερα αν σου στελνουν και φαγητο.Απο επισκεψεις ηρθε κανενας Αγγελικουλα,τι κινηση εχεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera kopelitses!

diavasa ola auta p grapsate@

eimai arrwstoula omws exei ap tin tetarti to apogeuma, o laimos m, ponokefalo trelo, i muti m exei mpoukwsei!xthes piga sto giatro kai se sunomilia me ton gunaikologo m dwsan ena siropaki na pinw gia to laimo!kata ta alla ti vgazw me ta tsagakia!

gennise k to muriamaki e?na s zisei kopelitsa m o paidaros sas!na ton xaireste kai na ste oloi mazi eutixismenoi1

pernoume seira mia mia!

koritsia den exw dinameis na sxoliasw kati allo, zalizomai kiolas!

kali sinexeia se oles!

O THEOS KAI H PANAGIA MAZI MAS!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια μου, ειχαμε το προηγουμενο σκ κατι θειαδεσ του αντρα μου, πηραν τηλ και ρωτουσαν αν θα ειμαι σπιτι(λεσ και εχω πολλεσ επιλογεσ με το λεχουδι), ηρθαν αφου συννενοηθηκαν με την πεθερα μου και με πηρε και η πεθερα μου να μου πει οτι θα ερθουν..τεσπα..ηρθαν κι εκεινη την ωρα θηλαζα, τισ υποδεχτηκε ο αντρασ μου κι επειδη εγω δεν μπορουσα να κατεβω να κανω καφεδεσ , πεταχτηκε η ΄'καλη΄μου κουνιαδα να τουσ κανει και να πιασει την παρλα μαζι τουσ..κανα σαρανταλεπτο εμειναν, εγω βεβαια κατεβηκα μονο αφου ειχα τελειωσει ..δεν ειχαν την απαιτηση να δουν το μωρο αλλα ο πανεξυπνοσ ο αντρασ μου τουσ λεει ελατε να δειτε ποσο μου μοιαζει ο γιοσ μου(εκει εγινα τουρκοσ και του τα ειπα ενα χερακι μετα)..ααα, η μια απο αυτεσ ηταν μαυροντυμενη γιατι ειχε ψοφησει η πεθερα τησ πριν κανα μηνα, δεν ηθελα να ερθει ρε γμτ αλλα τι να τουσ πεισ?με εχουν που με εχου για στριμενη και ιδιοτροπη και σνομπ..αμα ο αλλοσ δεν καταλαβαινει τι να πεισ???

α, και το κορυφαιο, αυριο ειμαστε καλεσμενοι σε παρτυ γενεθλιων , σαν μεγαλο οικογενειακο τραπεζι, και ο αντρασ μου θελει να παμε..εχει γενεθλια ο πρωτοσ του ξαδερφοσ..σιγα μην παω

και το ακομα πιο κορυφαιο...το προηγουμενο σαββατο ειχε γενεθλια ο κουνιαδοσ και θα τουσ πηγαινε στα μπουζουκια και μου λεει ο αντρασ μου να παμε..του λεω κι εγω ..να παρουμε και το μωρο να μασ πεταει λουλουδια στην πιστα??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γκιρλ μου, περαστικουλια..προσεχε γιατι εχει αλλαξει ο καιροσ και οι λοιμωξεισ πανε κι ερχονται..σπτακι με τσαγακι και χαλαρα..

βανεσσακι, να σου στειλω κανα κομματι παστιστσιο τησ κουνιαδασ μου να ταισεισ την μανταμ?εγγυημενα αποτελεσματα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κουκλίτσες!!!!!!

Γειά σου λενάκι μου τι κάνεις;;;

Πώς τα πάει ο μικρός σου με το άσθμα;;

Εμένα ο μικρός μου μέχρι στιγμής καλά τα πάει με τον ύπνο!

Άννα Μαρία μου πιστεύω ότι θα σε βοηθά ο άντρας σου όταν με το καλό έρθει το μωράκι σας! Θα το δεις…

Καλύτερα πιστεύω να είναι μόνο του το ζευγάρι και να μην ανακατεύονται μανούλες και πεθερούλες.

Συμπεθερούλα μου να μην κουράζεσαι και πολύ!!

Να δίνεις χώρο και στη φραουλίτσα να κάνει τα δικά της!!! Χα χα χα

Αγγελική έχεις δίκιο σε αυτό που λες….έτσι μου είπε να κάνω η παιδίατρος και εμένα αργότερα όμως εναλλάξ το στήθος γιατί προλαβαίνει να πάρει τα συστατικά και το λίπος του γάλακτος προς το τέλος…αλλά στην αρχή για να μάθει μου είπε να εφαρμόσω εκείνο το σύστημα που σου είπα το οποίο σε εμένα πέτυχε…

Ο δικος σου τώρα είναι πιο μεγάλος και πρέπει να τρώει εναλλάξ στα γεύματά του όπως το κάνεις.

Αγγελικούλα μου ο κόσμος δε καταλαβαίνει!!!!!!

Πάντως γέλασα με την φράση ¨να σας πετάει το μωρό λουλούδια στην πίστα!!!!!¨

Νία μου μην ακούς καμία!!!!!!

Υπάρχει τόση κακία και ζήλια δυστυχώς!!!!!

Μόνο να είσαι καλά εσύ και τα μωράκια σου και ότι και να λένε χ@στους!!!!!

Λυδία μου τι κάνεις κοριτσάκι μου;;;

Πώς τα πάς;; έχεις πονάκια;;;

Εγώ μέχρι στιγμής δεν έχω χρειαστεί θήλαστρο.

Ωραίο αυτό που διάλεξες πάντως! Αν χρειαστώ το ίδιο θα πάρω…να ήταν η ζήλια ψώρα θα γέμιζε όλη η χώρα!!!!!!!

Μπράβο Βανεσάκι πολύ χαίρομαι για την μικρούλα σου!!!

Όλα πάνε καλά!!! Με το καλό!!!!

Γιωτούλα ευχαριστώ για τις ευχές!

Girl περαστικούλια σου κοριτσάκι μου, ελπίζω να είσαι καλύτερα!

Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Λίγα γράψατε, τι έγινε, οι υπόλοιπες πήγαν στην παρέλαση; Εμάς εδώ αρχίζει στις δέκα και μισή, τέτοια ώρα εγώ ξύπνησα! Γενικά δε συμφωνώ με τις μαθητικές παρελάσεις, αλλά απ' ό,τι βλέπω, και στην Ελλάδα έγιναν παρατράγουδα και ματαιώθηκε και η στρατιωτική παρέλαση στη Θεσσαλονίκη.

Αναστασία, εγώ πονάκια δεν έχω. Ελάχιστα πράγματα. Έχω συσπάσεις, αλλά πάλι όχι πολλά πράγματα. Δεν είναι και συνέχεια πέτρα η κοιλιά μου!

Βανεσσάκι, κι εγώ για μηλόπιτα το πήγαινα χτες, αλλά ο άντρας μου πήγε για ψώνια και πήρε ένα σωρό πράγματα και βαριόταν να πάρει και μήλα. Έτσι έφτιαξα ένα τέλειο κέικ, με μέλι, ξύσμα λεμονιού και μοσχοκάρυδο! Γιάμ!!!

Σήμερα γίγαντεεεεεεεες!!!!!

Αγγελική, γιατί δεν ήθελες να έρθει αυτή η θεία που έχει πένθος; Εντάξει, δε νομίζω ότι είναι κακό να δουν κάποιοι το μωρό για ένα-δύο λεπτά, φτάνει να μην το πιάνουν και να το φιλάνε. Απλά να το κοιτάξουν δε νομίζω ότι θα πάθει και τίποτα! Εννοείται να μην είναι άρρωστοι!

Καλά, εννοείται σε πάρτι δεν υπήρχε περίπτωση να πάω, ούτε με το μωρό ούτε χωρίς! Τα πάρτι γενεθλίων τα βαριέμαι, οπότε το μωρό θα ήταν μια πολύ καλή δικαιολογία. Όσο για τα μπουζούκια, μάλλον ο άντρας σου ήθελε να πει να αφήσετε το μωρό στη μάνα του!!! Απαπαπαπαπαπαπα!!!!! Εγώ στη μάνα του ούτε για πέντε λεπτά δε θα το άφηνα!

Γκερλ, ωχ, αρρώστησες ε; Περαστικά, μακάρι να σου περάσει γρήγορα.

Σας κλείνω γιατί πάμε να φτιάξουμε τους γίγαντες!!!! Γιάμ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα κι εγω κοριτσια!!

Φασολακι με πατατουλα και καροτακι εκανα και ζουμακι ομως και βούτηξα λιγο παραπανω ψωμακι :oops:

Βανεσσακι τι θελει μωρε η ανακατωστρα τωρα καλα ειχαμε την ησυχια μας, τι σας εκανε παλι?

Αγγελικουλα αυτες τις θειες οταν σκεφτομαι μου ανεβαινει η πιεση 28..... :evil: Εγω το ειπα τις βλακειες κι εμενα ο αντρας μου θα τις κανει ειμαι σιγουρη, αλλα τι να πεις!!

Συμπεθερα δεν τρωω πολυ για να εχει χωρο να κανει τουμπιτσες, αλλα μην μας γυρισει και χασουμε την θεση!!!

Δηλαδη Αννα Μαρια οταν νιωθω την κοιλια να τσιτωνει δεν ειναι γιατι σπρωχνει η μικρη?πετρωμα ειναι?Κι εγω δεν εχω πονο τοτε!

Girl μου τι επαθες βρε κοριτσι μου, αμαν.Κατσε μεσα πιες τσαγακια και τυλιξου καλα να συνελθεις γρηγορα και πολλες σουπιτσες και ζεστα...ξερεις...περαστικα σου σε φιλω!!

Οι αλλες καλε που ειναι σημερα, ολες την σημαια στη παρελαση κρατανε? :lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχουυυυυ, σκοπροχωρι γιναμε σημερα...

αννα μαρια, ειμαι λιγο προληπτικη γενικα, οχι πολυ, λιγο..δεν θελω τωρα ο αλλοσ να εχει πενθοσ και να ερθει να δει ασαραντιστο μωρο, δεν θα την παρεξηγουσα κιολασ αν ερχοταν λιγο αργοτερα..και η πλακα ειναι οτι η πεθερα τησ την εκανε την ημερα που γεννησα εγω..

αα, δεν σασ ειπα, την ημερα που γεννησα ημουν καλεσμενη σε τρεισ γαμουσ!!!

αναστασια, οταν η κοιλια τσιτωνει ειναι πετρωμα, δεν χρειαζεται να πονασ κιολασ αλλα ειναι φυσιολογικο στην βδομαδδα που εισαι..

εγω μολισ εκανα ενα περιποιημενο μπωτε..κοιμαται ο μικροσ κι ειπα κι εγω να νιωσω λιγο ανθρωποσ, κρεμεσ, μασκεσ, μαλλια νυχια..μεγειρεμα δεν εχει σημερα..ασ παραγγειλει σουβλακια η καμια πιτσα..αρκετα κουρασστικα..

καλε που ειστε???μονη μου μιλαωωω????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία, την ώρα που τσιτώνει η κοιλιά, ζούλα τη λίγο. Αν είναι πετρωμένη και δεν υποχωρήσει (πράγμα που σημαίνει ότι θα είναι το μωρό), τότε είναι σύσπαση.

Αγγελική, άντε βρε, χαζομάρες είναι αυτά! Εγώ από τότε που έμεινα έγκυος πήγα σε δύο κηδείες. Όλα μες στη ζωή είναι.

Καλά, για τους γάμους στην Κύπρο δεν το συζητώ! Οι γονείς μου, επειδή έχουν και μαγαζί, έχει τύχει να είναι καλεσμένοι σε εφτά-οκτώ γάμους σε ένα σαββατοκύριακο! Εμάς ευτυχώς δε μας έχουν ανακαλύψει ακόμα. Πάρα πολύ σπάνια μας καλούν, και τώρα έχουμε βρει την εγκυμοσύνη δικαιολογία και δεν πηγαίνουμε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άσε, άσε... Αλλά πρέπει να τους βρεις κιόλας... Π.χ. μια κοπέλα που ξέρω είχε παντρευτεί τον Απρίλιο μέσα στη Διακαινίσιμο εβδομάδα, και ο γάμος έγινε σε ένα χωριό και το γλέντι σε ένα άλλο χωριό στην αντίθετη κατεύθυνση. Εννοείται ότι εγώ τότε ήμουν πολύ χάλια και δεν πήγαμε. Μετά αυτοί μετακόμισαν σε ένα άλλο χωριό, άσχετο τελείως. Την πήρα μια φορά να κανονίσουμε να πάμε στο σπίτι τους να τους χαιρετήσουμε, δεν μπορούσαν, μετά τους ξαναπήρα, πάλι δεν μπορούσαν, ε το άφησα. Η κάρτα τους είναι ακόμα στο συρτάρι και τους περιμένει...

Πάντως, θεωρώ αισχρή την κατάσταση με τους γάμους στην Κύπρο. Σα λαϊκά πανηγύρια είναι, και όλα γίνονται για τα φακελλάκια με τα πενηντάευρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εχεισ δικιο..εμεισ παλια πηγαιναμε σε ολουσ..αλλα καποια στιγμη ειδαμε οτι φευγουν πολλα λευτα ετσι και κυριωσ σε ατομα που αντε να εχουμε δει μια φορα η ακομη και καμια και τελικα το κοψαμε..οταν θα παντρευτουμε με θρησκευτικο δεν προκειτε να καλεσω κανεναν απο αυτουσ αρα δεν παω..το 50ευρο παει αλλου..αλλωστε αυτοι δεν σε καλουν για σενα και την προσωπικοτητα σου αλλα για το φακελακι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εννοείται ότι γι' αυτό το λόγο σε καλούν! Αφού στο δικό μου γάμο πάρα πολλοί δεν ήρθαν, ενώ οι γονείς μου πήγαν στους δικούς τους γάμους ή στους γάμους των παιδιών τους, επειδή πλέον δε μας είχαν ανάγκη! Ό,τι φακελάκι είχαν να πάρουν από εμάς το πήραν, οπότε, τι να έρθουν να κάνουν στο γάμο μου;

Τότε ήμουν κι εγώ μικρή και εκτός Κύπρου, για όλα πλήρωσαν οι γονείς μου, και έκανα το τεράστιο λάθος να δεχτώ να κάνω ανοιχτό γάμο. Το πόσο το μετάνιωσα δε λέγεται... Και όχι μόνο αυτό, αλλά ούτε καν οι "φίλες" που κάλεσα δεν ήρθαν...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο αννα μαρια ειναι πολυ γυφτια, πηραν καλα καλα τα φακελακια τοσα χρονια και μετα ...

εμεισ ειπαμε αντρα μου , οτι θα πηγαινουμε μονο σε κοντινουσ συγγενεισ και σε ατομα που εχουμε σχεσεισ..για οτι προσκλητηριο ασχετο μασ ερχεται, θα αποτεμιευουμε το πενηνταευρο για να δουμε ποσα θα μαζευτουν σε λιγα χρονια..κακωσ που δεν το καναμε νωριτερα..

οσο για τισ φιλεσ που λεσ..να υποθεσω οτι ηταν παλιεσ συμμαθητριεσ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α οκ τώρα μου τα έβγαλε ...καλα δεν παει καλα το Μαμμυ χαχαχαχα....εμείς πήγαμε παρέλαση μετα για καφεδάκι και μετα για φαγητο ....και γυρνοντας πήγαμε στην Μαμα πήραμε την σκύλιτσα μας και τώρα αναψαμε το τζακακι και καθοοοοοοομαστε. Θα έρθει και το αδελφακι μου με την γυναίκα του να δούμε καμία ταινία η να παίξουμε κανένα επιτραπεζιο......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ, έσκασα!!! Πήγαμε για καφέ με τον άντρα μου και την κουμπάρα μας, κι έφαγα μια αλμυρή κρέπα με κοτόπουλο. Νιώθω την κοιλιά μου να επεκτείνεται. Είναι μεγαλύτερη από ποτέεεεεεεε!!!!!!!!!!! Είναι τεράστιααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αγγελική, κι εμείς έτσι, πλέον μόνο σε στενούς φίλους και συγγενείς πηγαίνουμε. Αλλά, ούτως ή άλλως, οι άγνωστοι και άσχετοι δεν καλούν εμάς, καλούν τους γονείς μας, οπότε το γλιτώνουμε!!!

Νία, πίστεψες ότι ακόμη και σήμερα δε θα γράφαμε τίποτα;;; Χαχα!!! Είναι δυνατόν;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα κι εγω η αμαρτωλη σημερα, το εβγαλα τα ματια.Πηγαμε στο βαφτιστήρι μου μια βολτα και εφαγα.....σοκολατακι,τσαι με μιση κουταλια ζαχαρη,γυρο :oops: και 2 κερασακια γλυκο του κουταλιου....τι να εκανα η βαφτιστήρα μου με ταιζε με το ζορι :lol::lol: Ευτυχως για καλη μου τυχη μετα απο μιοα ωρα μετρηθηκα και ειχα 150 ενω επρεπε να ειναι 140,δεν ξεφυγα πολυ.Η φραουλιτσα κανει τουμπες απο τοτε,καλε χαρηκε εφαγε γλυκακι!!! :D ελπιζω να μην της κανω κακο με μια φορα!! :?

Αννα Μαρια κι εγω τρελαινομαι για κρεπα αλλα μια φορα εβαλα κοτοπουλο και με μπουκωσε απιστευτα. Νομιζω ειναι και βαρια η ζυμη, βαζουν και ψαχνο κοτοπουλο και αυτο ερχεται και σε φραζει!!!Οταν ετρωγα στις παλιες δοξες ανεφ ζαχαρου εβαζα ζαμπονοκασερο,τυροκροκετα,ντοματα και καμια αλοιφη!!ωρε τα σαλια μου!!Αλλα προτιμώ να τις κανω εγω σπιτι,εχω μια ελαφριά συνταγη,εξω τις κανουν και χοντρες και βαριες!!

Νια ωραια βραδυα για οικογενειακες συγκεντρωσεις και ταινιουλα...καιρο εχω να το κανω!

Σημερα η ημερα το εχει να ειμαστε σκορποχώρι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...