Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜ Ν12


Recommended Posts

Κοριτσιαααααααααααααααα γυρισαμεεεεεεεεεεεεεεε!!!!!!Δεν εχω χρονο να διαβασω τι γραψατε,ευχαριστω πολυ για τις ευχες σας.....ακομα να το πιστεψω....θα σας πω οτι η εμπειρια ηταν μοναδικηηηηηηηηηη!!!Και ναι εχω την φραουλιτσα αγκαλια!!!Ηδη ξεκινησα και θηλαζω,ποναει αλλα θα τα καταφερω!!!Σπασανε τα νερα μου μεσα στον υπνο μου το πρωι της Τριτης,ειχα ηδη 2 διαστολη και ο γιατρος προτίμησε να παραμεινω Βεροια καλυτερα!Ολα πηγαν καλα, εκανα επισκληριδιο και με 3 ωθησεις την εβγαλα!Ολα καλα με το ζαχαρο της ευτυχως!!!Θα σας γραψω περισσοτερες λεπτομερειες οταν θα εχω χρονο!!!Φιλια σε ολες και τις ευχες μου στο Νιακι μας!!!

Βανεσσακι ,Αννα Μαρια οταν μπω να εχετε γεννησει!!Φιλακιαααααααααααα σε ολεςςςςςςςςς!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 1k
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ANASTASIA MOUUUUUUUUUUUUUUUU KALWS HRTHATE SPITAKI SAS!!!!!!!!!!!!KALH PROSARMOGH NA EXETE!!!!!!!!!!!XARHKA PARA POLY POU OLA EINAI KALA!!!!!!!!!!EPITELOUS THN EXEIS STHN AGGALITSA SOU THN FRAOULITSA SOU!!!!!!!ANTE NA PEIS SE MIA SEIRA KKAI NA ERTHEIS PALI STHN PAREOULA MAS!!!!!!!!!!!!!!!!!PERIMENOUME KAI FWTOGRAFIAA THS MIKRHS!!!!!APO KILA PWS EINAI?????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsia m!

xristinaki m min stenaxwriesai kai tha vrethei mia lisi gia ta mallakia s!allwste to agxos epideinwnei tin katastasi sou koritsaki m!ola kala na pane koritsi m euxomai!

vanessaki den tin kounas apo dw e?xexe

anna maria kai gw nomizw oti den tha xeis ontws xrono na diavazeis twra me to mpempi!

anastasaki m gurisate kopela m?ti eytixia fantazomai koritsaki m!kali loxeia kopela m na xeis!sunexise me to thilasmo koritsi m kai tha vreis ton tropo!eimai sigouri epeidi to thes poli!ki oti theloume to petixainoume!

filia se oles tis upoloipes koritsakia m!

O THEOS KAI H PANAGIA MAZI MAS!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EYXARISTW GIRL MOU!!!!!!!MAKARI NA GINEI KATI.....DEN MPORW ALLO ETSI!!!!!!!!

PAEI ERHMWSE TO POSTAKI MAS POU EISASTE KALE OLLES??????????????VANESSAKI????????MALLON PAS STON GIATRO!!!!!!!ELPIZW NA SE STEILEI NA GENISEIS SHMERA..XAXAXAXAXA PERIMENOUM NA MAS PEIS TI SOU EIPE!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSIA MILISA ME THN NIAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!EINAI POLY KALA EXEI THN MIKROULA PROS TO PARWN STHN AGGALITSA THS TON MIKROULI TON KRATISAN STHN PRAKOLOUTHISH GIATI EINAI 2 KILA ALLA EINAI MIA XAROULA DEN MPHKAN THERMOKITIDA!!!!!!!!TWRA SIGA SIGA THA SHKOTHEI NA PERPATHSEI!!!!!!!!!!!!!!EKANE EPISKLIRIDIO TELIKA OXI OLIKH!!!!!

EXETE TA FILIA THS KAI ISWS MPEI NA GRAPSEI (APO TO I-PAD IXXIXIXIXIXXI) ARGOTERA!!!!!!!!!!

THA VGEI MALLON THN TRITH!!!!!!!!!

NA SOU ZHSOUN KAI PALI SYMPETHERAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!KALOTYXA NA EINAI STHN ZWH TOUS KAI GERA!!!!!!!!SE PERIMENOUME LOIPON!!!!!!!!!!FILAKIA POLLAAAAAAAAAAAAAA STA PATOUSAKIAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα σας.......

νια να σου ζησουν και παλι τα μικρα σου.......φανταζομαι θα ξεχειλιζεις απο ευτυχια........τι ωραια........με το καλο να γυρισετε σπιτακι σας.....

αναστασακι μου καλη λοχεια να εχεις........καλους θηλασμους......και οποτε βρεις χρονο μπες να μας πεις τα νεα σου......

ανναμαρια και μαρακι να χαιρεστε τις μανουλες σας.......

εγω για αλλη μια φορα ποναω παρα πολυ......με εχει πεθανει η μεση μου......δεν ξερω πως να βολευτω......

και το αλλο......εχει κατεβει η κοιλια μου.......μεγαλη διαφορα απο οτι ηταν πριν τρεις μερες......

αυτα.........φιλια.......

υγ.....βανεσσακι αντε βρε που εισαι να μας πεις τα νεα σου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειαααα σας!

σημερα ηταν μια καλυτερη μερα... ο μικρος κοιμηθηκε στη μαμα μου κ παλι αυριο..

αγγελικουλα ξερω τι με πιεζει.. το μπεμπε που ερχεται.. νιωθω απιστευτο αγχος για το τι θα γινει με τον ανασταση οταν γυρισω σπιτι απο την κλινικη..

γκερλ τελος καλο ολα καλα!

νιααααααααααα να σας ζησουν τα μικρακια σααααααααααααας!! καλη λοχεια να εχεις!!

γιωτα μου με τον τολη σχετικα καλυτερα ειμαστε.. αρχισαμε παλι να μιλαμε :lol: τι να κανι κ αυτος, για ολα αυτος την πληρωνει..

περαστικα με τις αιμορροιδες.. εγω ραγαδα εκανα κ τωρα ειμαι μια χαρα!! αλλα φανταζομαι θα ξαναβγαλω μετα τη γεννα..

τιτινα μη συγχιζεσαι πολυ με τους καλεσμενους... οι μισοι θα λενε τα χιλια μυρια οοοοοοοοοοοτι κ να κανεις.. τα σχολια θα δινουν κ θα παιρνουν.. να καλεσετε μονο ατομα που αγαπατε κ θελετε πραγματικα να ειναι διπλα σας αυτη την τοσο σημαντικη στιγμη της ζωης σας!!

το θυμασαι ατιμη οτι μπηκα στο μηνα μου ε??? :lol::lol: ας οψεται η τουρτα!

μη στεναχωριεσαι για τις ενεσεις, καταρχας σταματα να το σκεφτεσαι τοσο πολυ! μην κανεις χειροτερη την κατασταση! ΣΙΓΟΥΡΑ θα βρεθει λυση!

ηλιαννα εγω αν θυμαμαι καλα λοχεια ειχα κανενα 20ημερο σχεδον.

καλε βανεσσακι αντε να γεννησεις λεμε!!! :mrgreen:

μαρακι μην ανησυχεις γιατις γουλιτσες, ειναι απολυτα φυσιολογικο!!

αναστασακοοοοοοοοο να σας ζησει η κουκλαρα!!!!!!!!!!!!!!! καλη λοχεια να εχεις κ ολα να ιεναι τελειααααααααα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα φιλεναδες μου τι κάνετε δεν έχω διαβάσει τίποτα αν μπορέσω θα σας δω μετα τώρα περιμένω την μπουμπουκα μου να θηλασω το παλεύω φυσικά γιατί είναι μικρούλα και δεν μπορει καλα καλα και μετα θα κατέβω να δω και τον μικρουλι μου που είναι στην παρακολούθηση αλλα είναι πολυ καλα και αυτός σας ευχαριστω πολυ για τις ευχές κοριτσακια μου και μόλις μπορέσω θα ξαναμπω ....απο ότι είδα όμως το βανεσακι ακόμα εδω και η αννα Μαρια ...άντε κορίτσια τρεχατε είναι τέλειο το συναίσθημα με το μωρακι αγκαλιτσα ........φιλακιαααααααααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια μου!

νιακι μουυυυ να σου ζησουν τα μωρακια σου κοπελα μου!να τα χαιρεστε και να ναι παντα υγιη και γερα!αχ συγκινηθηκαααα!καλους θηλασμους κοριτσι μου!

γιωτουλα και λενακι μπηκατε στο μηνα σας ε?αντε με το καλο και για σας κοριτσακια μου!

πρωι ειναι ακομα για να βαλουμε απουσιες, αλλα την αννα μαρια και τη βανεσσα δεν βλεπω ακομη!οπου κι αν ειναι καλα να ναι τα κοριτσια μας!

χριστινακι μου πως παει ο μπουμπουκος?βαλε καμια φωτο να τρελαθουμε:)

φιλια σε ολες κοπελες μου!

Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΑΣ ΜΑΣ ΠΡΟΣΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΜΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα..........

βασω το βανεσσακι επρεπε να εχει μπει...αλλα ειναι και ο αντρουλης της μαζι της οποτε ειναι πιο δυσκολο....αντε περιμενουμε νεα σου λεμε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

για την ανναμαρια ειναι πολυ νωρις.............

ηλιαννα εμενα τα λοχεια μου κρατησανε 30μερες........

λενακι χαιρομαι που εισαι καλυτερα........και μην αγχωνεσαι βρε τοσο πολυ για τον ανασταση...χειροτερα τα κανεις ετσι.......συνηθως στην αρχη που ειναι σχετικα ησυχα τα μικρα δεν ενοχλουν τα μεγαλυτερα αδελφια....εγω ξεκινησα να εχω δειγματα ζηλιας οταν ο ιασονας ξεκινησε να μπουσουλαει και να του περνει τα παιχνιδια....εκει γινοταν χαμος...και ηρεμησαν τα πραγματα καπως οταν ξεκινησε να περπαταει που εκει καπως παιζανε μαζι......τωρα ειναι καλυτερα μπορω να πω...δεν εχω ζηλιες αλλα τσακωνονται οπως ολα τα παιδακια φυσικα......

σημερα προς το παρον ειμαι καλυτερα......για να δουμε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΙΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΟΥΝ ΤΑ ΜΙΚΡΟΥΛΙΑ ΣΟΥ,ΓΕΡΑ Κ ΚΑΛΟΤΥΧΑ Κ ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ!!!!!!!!!!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ Η ΦΡΑΟΥΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΓΕΡΗ Κ ΚΑΛΟΤΥΧΗ Κ ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ!!!!!!!

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΜΕ ΤΑ ΓΕΝΝΗΤΟΥΡΙΑ!!!!!!!

ΒΑΝΕΣΑΚΙ ΤΩΡΑ Η ΣΕΙΡΑ ΣΟΥ!!!!!!

ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΕΧΕΙ ΚΟΛΙΚΟΥΣ ΠΟΛΥ ΚΛΑΜΑ ΤΟΝ ΠΙΑΝΕΙ ΟΤΑΝ ΞΕΚΙΝΑΝΕ Η ΚΟΛΙΚΟΙ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΝΕ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μουυυυυ,καλημερα!!!!λοιπον, σας λεω κατευθειαν τα νεα μου!!!πηγαμε χτες στο γιατρο καναμε καρδιοτοκογραφο, ολ καλα και επιτελους με εξετασε και κολπικα!!!!εχω διαστολη 1, μαλακο τραχηλο και εχει εξαλειφθει κατα 80%!!!!η μικρη εχει εμπεδωθει και εχει πολυ καλη θεση.ειναι ετοιμη για την ηρωϊκη εξοδο.μου ειπε να παω τη δευτερα πρωι για γενικη αιματος και ουρων και μετα να ξαναδει τον τραχηλο.αν ως τοτε δεν εχουμε καμια εξελιξη, τριτη πρωι μπαινω με προκληση!!!!!!επιτελους θα ερθει το μωρακι μας!!!!αχ βρε κοριτσακια μου, ειμαι πολυ ενθουσιασμενη,αλλα παραλληλα πολυ φοβισμενη!!!τρεμω για το πως θα εξελιχθουν ολα!!!!ελπιζω να πανε ολα καλα!!!!

νιακι μου, να σου ζησουν τα μωρακια σου, να ειναι ΠΑΝΤΑ υγιη και ευτυχισμενα και εσεις να τα χαιρεστε!!!!φανταζομια τωρα θα βιωνεις την απολυτη ευτυχια!!!!!καλη λοχεια, γλυκεια μου και περιμενουμε λεπτομερειες οταν επιστρεψετε σπιτακι!!!!!

αναστασακι μου, γυρισες!!!!!!! να σας ζησει η φραουλιτσα σας!!!!χαιρομαι που γεννησες κι εσυ τοσο ευκολα!!!!ευχομαι να τα πατε τελεια με το θηλασμο και γραψε λεπτομερειες του τοκετου, οποτε μπορεσεις να παρω κι εγω λιγο θαρρος!!!!!να ρωτησω και κατι αλλο.ΓΛΥΚΟ ΕΦΑΓΕΣ????????????????? :lol::lol:

ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕς.παω βολτα με τον αντρουλη μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βανεσσακι μου πολυ καλα τα νεα σου.......λοιπον βαλε κατω τον αντρα σου να αλευρωσετε κανα κεφτε και μεχρι την δευτερα α σκασει μυτη και η μπουμπου......να μην αγχωνεσαι....ετοιμασουν να ζησεις την πιο ομορφη στιγμη της ζωης σου.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βανεσσακι μου πολυ καλα τα νεα σας!

αντε κοριτσι μου!και συ με το καλο θα αντικρισεις το μωρακι σας!

με το καλο κοπελα μου!

μονες μας μειναμε σημερα γιωτουλα μου!απουσιεεεεςςς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασε βασουλα απουσιες δεν λεει τιποτα....εδω λειπει η παρουσιολογος...χαχαχαχα!!!!!!!!!!!

θα της το παρω το παρουσιολογιο....... :D:D:D:lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια μου!!!

Νια μου να σου ζήσουν τα μωράκια σου!!!!Γερά, τυχερά και πάντα ευτυχισμένα!!!

Καλη λοχεία ευτυχισμένη μανούλα!!!

Βανεσσάκι φθάνει η μεγάλη ώρα!!!!!Μην ανησυχείς καθόλου, όλα θα πάνε τέλεια!!!!!

Αναστασάκο καλή λοχεία φιλενάδα, σε περιμένουμε όταν βρεις χρόνο!!!!

Muriamaki φιλενάδα κολικούς και εσείς, υπομονή κοριτσάκι, υποφέρουμε όλες!!!

Φιλιά στο μπεμπάκο σου!!!

Λενάκι μου χαίρομαι που είσαι καλύτερα.Είμαι σίγουρη ότι θα τα πάτε μια χαρά με τον

Αναστασάκο και το μπεμπάκι.Σου έχω πει, έχεις τρελή εμπειρία φιλενάδα!!!

Αννα Μαρία πως είσαι;Τι κάνει ο Αντρίκος;Ετοιμάζεται σιγά σιγά;

Βάσω μου φιλιά στη μπεμπούλίτσα σου!!

Γιωτούλα καλημέρα,μη μου βάλεις απουσία!!

Μαράκι μου μην στεναχωριέσαι με τις γουλιές, αν παίρνει βέρος ο μικρός δεν

υπάρχει πρόβλημα.Σε καταλαβαίνω και εμένα όταν βγάζει γουλιές την βλέπω

και υποφέρω.Εμετό μου έχει κάνει πολύ λίγες φορές αλλά είναι πολύ

στενάχωρο πράγματι.Φίλησέ μου το ζουζουνάκι σου!!

Σας φιλώ προς το παρόν!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας!

Βλέπω με έχετε μάθει πια και δεν ανησυχείτε!

Νία, να σας ζήσουν και πάλιιιιιιιιιιιι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Λένα, είδες που ηρεμούν τα πράγματα; Μια χαρά θα τα πάτε!

Βανεσσάκι, άντε, ήρθε κι η δική σου ώρα!

Εγώ έχω κάτι πονάκια, κάτι σπρωξιματάκια, λίγα πράγματα... Για να δούμε, θα γεννηθεί σήμερα που έχουμε επέτειο γνωριμίας και κλείνουμε δεκατρία χρονάκια μαζί;

Σας φιλώ όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσιααα, καλο μεσημερακι δηλαδηηη :)

τι κανετε?

αναστασακι γυρισατε σπιτιι?

τι ωραιααααααααααααααα.. ευχομαι οτι καλυτερο για την μπουμπου σου, να περασετε πολλεεεεεεες πολλεεες ωρες αγκαλιιτσας :D , και υπνου δηλαδη :oops::oops:

εχουμε live μεταδωση απο το ιασω ε? τελειαααααααααα! νιακι μου αρχισανε οι θηλασμοι.. τι καλαααα :D με το καλο να βγει και ο μικρουλις απο την παρακολουθησει ποτε γυρνατε σπιτακι? :D:D

αννα μαρια κοντευεις, θα ερθει οπου να ναι ο αντρικοοοος!

βανεσσακι και τα δικα σου νεα ΤΕΛΕΙΑΑΑ.. αντε 2 μερουλες εμειναν, και θα εχεις την μπουμπουκα σου αγκαλιτσα, ολα καλα να πανε αγαπη μου :)

πολλα πολλα φιλακιααααααααα σε οοοολες :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera koritsakia edw eimai kai egw!!!!!!!!!!!!!!!!!

o mpemis kanei nani kai egw pina ena deytero kafedaki!

SYMPETHERAAAAAAA MOU ARESEI POU SE EXOUME LIVE APO TO IASW ME TO IPAD :P:P:P:P

YPOMONH ME TO THILASMO EXW AKOUSEI OTI EINAI DYSKOLO ME DIDIMA ALLA PALEPSE TO!!!!!!!!!

NA MOU FILISEIS TO ZEVGARAKI MAS!!!!

EGW PANTWS VANESSAKI SE VLEPW NA GENNAS AN OXI SHMERA SIGOURA AYRIO...AFOU SOU EKANE KAI KOLPIKH EXETASEI....K EMENA PARASKEYH MOU EIXE KANEI EXETASH KOLPIKH KAI SAVVATO PRWI ESPASAN TA NERA KAI MOU EIXE PEI KAI EMENA NA PAW ME PROKLISH THN TRITH!!!!!!!!!ALLA PROLAVAN TA NERA TELIKA!GIA NA DOUME!!!!!!eyxomai me to kalo kai me enan pono opote kai na apofasisei h mpoumpou!!!!!!!!!!

na sas valw kai liges fwto tou mpempouli na deite oses den exete facebook :D:D:D:D

post-11182-13873938043535_thumb.jpg

post-11182-13873938043635_thumb.jpg

post-11182-13873938043693_thumb.jpg

post-11182-13873938043774_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τιτινακι κουκλος ειναι ο μικρος...φτου φτου....

παντως δεν σημαινει οτι οταν σε κοιταζουν απο κατω οτι θα γεννησεις κιολας...στο δευτερο που εφαγα χερι τρεις φορες δεν γεννησα απο αυτο....παρολο που οταν πηγα στο ραντεβου(προκληση)ειχα 5 εκατοστα διαστολη...απο πονους μηδεν και τα νερα μου τα σπασανε εκει....α!!!!!!και ο τραχηλος ηταν πληρως εξαλλημενος........οποτε ολα σχετικα ειναι.......

ανναμαρια να ζησετε και να ειστε παντα ευτυχισμενοι....αντε και με το καλο αν σκασει μυτη ο αντρικος σας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλό μεσημέρι σε όλα τα κορίτσια!!!!!!!!!!!!

Χριστινάκι μου και μένα η παιδίατρος μου είπε ότι εφόσον παίρνει βάρος ότι είναι απόλυτα φυσιολογικό.

Ναι το βάρος του την προηγούμενη Δευτέρα ήταν 4 κιλά, στις 7.11 και όταν βγήκαμε από το μαιευτήριο στις 17.10 ήταν 3.060.

Τον θηλάζω, αλλά πολύ αγχωτικό αυτό ρε φιλενάδα, κάθε φορά που βγάζει στεναχωριέμαι…..φοβάμαι και να τον αλλάξω, και να τον κουνήσω!!!!!!!!

Αχ ρε Χριστινάκι σε καταλαβαίνω απόλυτα σχετικά με τα μαλλιά σου.

Το είχε πάθει μια φίλη μου και τώρα η αδέρφη μου και είναι χάλια ψυχολογικάαααα!!!!!! Η φιλη μου πήγε σε ένα δερματολόγο και τι να σου πω πραγματικά της έκανε φοβερή δουλειά!!! Την έκανε καινούργιαααααα !!!!!!!

Εκεί έστειλα την αδερφή μου, αλλά της είπε ότι εφόσον θηλάζει ακόμα δε μπορεί να κάνει κάτι, τις έδωσε εξετάσεις και θα την δει σε ένα μήνα…αυτός είναι και στο Συγγρός.

Μεγάλωσε ο μικρούλης σου!!!!!!! Φτούυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!

Συμπεθερούλα μου καλώς ορίσατε στο σπιτικό σας!!!

Και παλι να σας ζήσεις η φραουλίτσα σας!!!!

Να είναι γερή και τυχερή και καλή λοχεία!!!!!!

Νιάκι μου να σου ζήσουν και πάλι!!!!

Να τα χαίρεστε και να τα καμαρώσετε όπως ποθείτε!

Με το καλό να γυρίσετε στο σπιτικό σας!

Γιωτάκι πώς πάνε τα πονάκια;;;

Λενάκι μου τι κάνουν τα αγγελούδια σου;;;

Φιλάκια φιλενάδα!!!!

Έχω αγχωθεί η αλήθεια είναι με τις γουλιές, μου πνίγεται και καμιά φορά και στεναχωριέμαι…

Βασούλα πώς είσαι κοριτσάκι μου;;;

Μυριαμάκι κολικούς και εσένα το αγοράκι σου;;

Άστα να πάνε με αυτούς τους κολικούς, τον βλέπω και τον δικό μου να πονά και στεναχωριέμαι;;;

Αλήθεια πότε περνάνε οι κολικοί;;;

Άντε Βανεσάκι μου μια χαρά τα νέα σου!!!!

Με το καλό!!!!να είναι γερό και δυνατό!

Μην ανησυχείς όλα καλά θα πάνε!

Δωράκι μου και εσένα κάνει γουλιές;;;

Πω πω τι στεναχώρια που τραβάμε!!!!!αλλά και αυτά ταλαιπωρούνται!!!!

Να μου φιλήσεις το μπεμπάκι σου!!!!!

url=http://lilypie.com]Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χριστίνα, κι εγώ πιστεύω ότι το Βανεσσάκι θα γεννήσει σήμερα-αύριο το πολύ! Όχι λόγω της κολπικής εξέτασης, αλλά έτσι γενικώς! :P

Γιώτα, εμείς θα τον πούμε Ανδρέα, δεν ξέρω αν σας το έχω αναφέρει καμιά φορά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι οι κολικοι συνηθως στα πιο πολλα μωρα υποχωρουν μετα απο 40 μερες με 2 μηνες....υπομονη λοιπον......

βαριεμαι.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γιωτάκι αυτό κάνω υπομονή!

Αλλά το θέμα είναι ότι αυτό πονάει όχι εγώ!

Για να δούμε πότε θα του περάσουν.....

Έχω μια απορία, με 2 παιδάκια και άλλο ένα που θα έρθει πώς μπορείς να βαρεθείς;; όλη μέρα στη τσίτα θα είσαι!!!!!!!:shock:

Ο μικρός μου ετοιμάζεται να ξυπνήσει για φαγητό, κοιμήθηκε 2,5 ωρίτσες πάλι καλά , ξεκουράστηκε λίγο!

url=http://lilypie.com]Gprip3.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...