Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Ιανουαρίου Φεβρουαρίου 2012 Νο2


Recommended Posts

γεια σας.....

μαντι με γεια τα επιπλακια σας.......

nan υπομονη μετη διατροφη....λογικα αν δεν δειξει να εχεις κατι λογικα θα σταματησεις......αλλα δες το και απο τη θετικη πλευρα θα βαλεις πολυ λιγα κιλα.....

κοριτσια οσες εχετε γιατρο σημερα καλα αποτελεσματα και περιμενουμε νεα σας.....

το μαρακι που χαθηκε;;;

και οι τζενουλες χαθηκαν.....

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 935
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημερα κοριτσακια μ αργησα να γραψω παλι αλλα σας παρακολουθω ανελλειπως,

κικι φραουλιτσες ακουω χαχα μια χαρα μες στο καταχειμωνο,εμενα με παρακαλαει ο αντρουλης μου μπας και ζητησω κατι αλλα που....με το στομαχι που χω....

Οσο για τα ονειραααα, δεν πιανει μια το βιντεο της τζουλια μπρωστα σ αυτά που βλεπω χαχχα,

εβατσι τι τελεια ιδεα με τις πιπιλες !! καταπληκτηκο δεντρακι θα ναι και πρωτοτυπο , πολυ γλυκοοοο

Γιωτα με το καλο με το καλο πω πω γεννας σε λιγο ,υπεροχα !!

Μαντι μεγεια τα επιπλακια σας...

Μαριπαπα Πολυυυυ ωραια η ζωγραφια με τον πλουτο μπραβο στη μανουλα υπεροχη !! περιμενω να δω και την επομενη ζωγραφια....ειναι υπεροχες η ζωγραφιες τοιχου παρολο που ειναι λιγο ακριβες αξιζουν τα λεφτα τους :shock:

εμεις θα περιοριστούμε σε ψηφιακη εκτυπωση πανω στην ντουλαπα την συρομενη που θα φτιαξουμε αν και τα βρικαμε λιγο μπαστουνια με την ανευρεση φωτο καθως ηθελε συγκεκριμενη αναλυση και τα καρτοον που θελαμε δεν τα βρήσκαμε τεσπα και το κουνγκ φου παντα καλο ειναι που βρικαμε :roll:

κι εμεις λεμε απο αρχες του Δεκεμβρη να το φτιαξουμε το δωματιακι και να αρχισουμε τα ψωνια...

δεν θυμαμαι ποια ρωτησε για το υγρο στο στηθος αλλα οπως ειχα ξαναγραψει εγω εχω αρκετο απο την 23 εβδομαδα ειναι απολυτα φυσιολογικο...

Το μαρακι και το μπεμπακι της ελπιζω να τα πηγαινουν τελεια !!

twiggy μου τελεια η τεμπελια απολαυσε την τωρα γιατι μετα εχουμε γλυκα αλλα πολλα τρεχαματα...ωστε ετσι το σιτε αυτό δεν στελνει τα περισσοτερα Ελλαδα ε ? κριμα κι ελεγα να ριξω μια ματια κι εγω αργοτερα :?

φιλακια πολλα

ασχετο αλλα πως ανεβαζετε φωτο βρε κοριτσια? εγω ουτε τικερακι δεν καταφερα να βαλω η ασχετη πφφφφ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια. Τι κάνετε;; Όλες καλά βλέπω.

Μαράκι τι κάνεις;; Ειστε καλά όλοι;; Περιμένουμε νέα σας!!!!

Ναν μου, καλέ τι αγχωνεσαι με την κοιλιά;; Εγω να δεις κοιλιά που έχω :shock::shock: . Αλλά και στον γιό μου είχα τερααααααααστια κοιλιά (καλά είχα πάρει και 20 κιλά :oops::oops: ) αλλά τα έχασα όλα μέσα σε 2 μήνες μετά τον τοκετό. Τελικά κατέληξα να είμαι λιγότερο απότι πριν μείνω εγκυος!!! Τώρα εχω πάρει γύρω στα 10, αλλά έχει χαλάσει η ζυγαριά στο σπίτι και έτσι δεν ζυγίζομαι και εχω βρει την υγειά μου ;););) . Εεε δεν θα σκασω κι όλας. Βασικά προτιμώ να σκάσω απ'το φαγητό παρά από το άγχος!!!! :lol::lol::lol: Αν και πάντα λεπτή ήμουν ότι και αν έτρωγα!!! Γύρω στα 52-53 κιλά.

Καλά για τις υπόλοιπες που ετοιμάζετε τα δωματιάκια των μωρών σας. Τι να πω, δεν εχω λόγια είναι όλα υπέροχα και σας ζηλεύω (με την καλή έννοια) πάρα πολύ!!! Θυμάμαι τότε που ετοίμαζα κι εγώ το δωματιάκι του Δημήτρη μου :roll::roll: . Το είχα τελειώσει και καθόμουν κάθε μέρα στην πόρτα και το κοιτούσα και φανταζόμουνα το μωράκι μου να κοιμάται μέσα στο κρεβατάκι του... τώρα τα έχω όλα έτοιμα, θα βάλω το λίκνο και την καλαθούνα τη τελευταία στιγμή θα κατεβάσω και τον αποστειρωτη και το θήλαστρο, θα αγοράσω και μερικά μπιμπερό και τέλος... όλα τα άλλα είναι έτοιμα. Θα μου πείτε ότι δεν θα ξοδέψω πολλά χρήματα στην δύσκολη εποχή που ζούμε, αλλά είναι μεγάλη χαρά βρε κορίτσια να ετοιμάζεις τα πράγματα του παιδιού σου. Αχ τι νοσταλγία :ymdaydream: . Αντε να το χαρείτε όλες και γρήγορα να γεμίσουν τα κρεβατάκια από υγειή και τρισευτυχισμένα μωράκια!!!!

ΑΑΑΑ όσο για τα όνειρα... ε καλά τα δικά μου τις περισσότερες φορές εχουν την ένδειξη Χ :ymblushing::ymblushing::ymblushing::ymblushing: . Τι να κάνω η εγκυμονούσα :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ κουκλιτσες!! διαβαζω ολες ειστε καλα...

μαντι με 'γεια τα επιπλακια, τι ωραια..

ναν καλη αρχη με τη διατροφη! ελπιζω να μην σε παιδεψει κι ολα να στρωσουν με το ζαχαρο!Εγω εχω αυτη την εξεταση σε 2 βδομαδες, για να δουμε...

Εννοειται πως γινεται χαμος με τα ονειρα, ειδικα τα ακαταλληλα για ανηλικους!!! Κικη δεν σας αφηνει ο γιατρος να κανετε σεξ? Καλα κι εμας που μετα το α' τριμηνο μας επετρεψε.. δεν το χουμε και πολυ! :oops: Ετυχε και η αποκολλησουλα και αντε να ξαναπιασουμε ρυθμο τωρα!!Αληθεια μετα τη γεννα ποσο περιμενει κανεις να ξανακανει λιγο σεξ της προκοπης?!! :roll:

Εβιτα καλο γιατρο, ροζε καλο στολισμα. σοφια πολλα φιλια σε χασαμε! θα σου στειλω πμ για το τικερακι...Ευακι μην αγχωνεσαι με τα κιλα, οπως λενε και οι αλλες , φευγουν μετα τη γεννα κατι θα ξερουν!

Εγω τρεχω αυτες τις μερες, προσπαθουμε και τα βραδια να συγυρισουμε το σπιτι μετα το βαψιμο...χαμος! Παντως δεν ξερω για εσας, τον τελευταιο καιρο κουραζομαι παρα πολυ ευκολα.. Σημερα περπατησα 10 λεπτα και μαλιστα σε σχετικο ισωμα κι εψαχνα παγκακι να σωριαστω!! :? Δεν ξερω μηπως ειναι οι βδομαδες αυτες, νιωθω γενικα εξαντλημενη χωρις λογο!

Οποτε χαλαρα σπιτακι τωρα να ισιωσουμε!! Εχθες η μικρη ηταν πολυ ησυχη και ανησυχουσα, αλλα πριν λιγο μου εκανε κατι κουνηματακια και ηρεμησα...

Σας φιλω γλυκα! :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα δεν μου εκοψε ποτε το σεξ.......και παλι καλα γιατι δεν τη παλευω....δεν ειναι επικινδυνο και δεν βλεπω το λογο που να μην το απολαμβανω....

twiggy αν θυμαμαι καλα σε αυτες τις εβδομαδες νιωθεις πιο κουρασμενη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι μωρε χανομαι οσον αφορα τα σχολια αλλα σας διαβαζω καθε μερα σχεδον. Δεν προλαβαινω στη δουλεια εχει πλακωσει πολυ πραγμα και τρεχουμε ,σπιτι δεν εχω ιντερνετ οποτε οτι και οποτε προλαβω :(

πφφφ σχετικα με κουραση κι εγω μια απο τα ιδια για να παω απο το γραφειο μεχρι το αλλο γραφειο νομιζω εχω κανει μαραθωνιο , κι απο λαχανιασμα αφηστε τα μονο που μιλαω λαχανιαζω αστα.....βραστα....

αρχισες τα ψωνια βλεπω twiggy m εγω τιποτα ακομα και ειμαστε σχεδον στον ιδιο μηνα ουτε για καροτσι εχω κοιταξει ουτε τιποτα αντε να δουμε ποτε θα προλαβουμε....με τα κιλακια σου τι εγινε καλα εβαλες τελικα καθόλου ?? εγω ειμαι στα +6 και μπενο 7ο :shock: και υποτιθετε πρεπει να παρω 12 συνολο τουλαχιστον αντε να δουμε θα τα καταφερω....

κι εμεις απο σεξ τιποτα απο τον 3ο το κοψαμε και λεμε να προσπαθησουμε τον 7ο τωρα που παιρνουμε λιγο τον αερα (δεν ξερω μου προσδιδει ασφαλει ο 7ος). Εγω ποναω κατα τις επαφες και ο αντρουλης μου σκεφτεται το μπεμπε και δεν μπορει χαχα τι να κανεις.....

μετα την γεννα νομιζω πρεπει τουλαχιστον 40 μερες να περασουν και μετα να αρχισουν οι επαφες (ετσι ακουσα τουλαχιστον)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσακια!!!

Τι κανετε?Ποπο την καμπυλη τη φοβαμαι και εγω γιατι φτιαχνω κεικ και τρωω καθε πρωι ενα κομματι,πινω και τσαι με μελι και που και που κανενα γλυκακι και δε ξερω τι θα δειξει... :? Παντως θα κανω τη μικρη καμπυλη,παλι καλα γιατι τη μεγαλη δε θα την εβγαζα...

Οσο για τα ονειρα αστα να πανε καθε μερα βλεπω και εγω :oops: μετα ακουω να λενε "α,στην εγκυμοσυνη ευχαριστιεσαι σεξ..."τι να σου πω...εμας δε μας το απαγορευσε αλλα παρολα αυτα νιωθω περιεργα και το αποφευγω οσο μπορω αλλα δε παλευεται...!Εσεις πως τα πατε με το θεμα???

Ο Nathan προχωραει την τοιχογραφια και γινεται τελεια μερα με τη μερα... :D:D:D

Παω να φτιαξω μια συνταγη για λεμονατο κοτοπουλο του Ακη,για να δω θα μου πετυχει... :?:

Φιλακιαααα σε ολες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ......ΟΝΤΩΣ ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΘΕΛΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΑΡΑΝΤΑΡΙΑ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΕΞ ΚΑΙ ΑΣΕ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΜΕ ΠΡΟΦΥΛΑΞΗ ΓΙΑΤΙ ΛΟΓΩ ΓΕΝΝΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΠΙΟ ΕΥΑΛΩΤΕΣ ΓΙΑΤΙ Η ΜΗΤΡΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΑ ΑΝΟΙΧΤΗ......ΜΗΝ ΕΧΟΥΜΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΚΙ ΑΛΛΑ....... :lol: ΑΣΕ ΝΑΝ ΜΟΥ ΕΓΩ ΑΥΤΑ ΤΑ ΕΙΧΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΛΟΓΩ ΤΟ ΟΤΙ ΜΟΥ ΕΙΧΑΝ ΒΡΕΙ ΤΣΙΜΠΗΜΕΝΟ ΖΑΧΑΡΟ ΑΛΛΑ ΕΦΤΑΙΓΑ ΚΙ ΕΓΩ(ΑΠΟ ΒΡΑΔΥΣ ΦΑΓΩΜΕΝΗ ΜΕ ΚΑΡΠΟΥΖΙ) ΤΩΡΑ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΦΥΣΙΚΑ,ΚΑΙ ΕΤΡΩΓΑ ΑΣΤΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΨΩΜΙ ΚΑΙ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΣ ΣΕ ΟΛΙΚΗΣ ΑΛΕΣΕΩΣ ΚΑΛΑ ΤΑ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΔΕΝ ΤΡΩΓΟΝΤΟΥΣΑΝ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΤΩΡΑ ΤΟΥ ΔΙΝΩ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ.ΣΟΦΑΚΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ +6 ΚΙΛΑ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΜΠΗΚΑ ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ...ΘΑ ΔΕΙΞΕΙ ΜΕΧΡΙ ΠΟΣΑ ΘΑ ΠΑΡΩ......ΣΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΟΥ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΤΕΡΜΑΤΙΣΑ +16 ΑΛΛΑ ΒΓΑΙΝΟΝΤΑΣ ΑΠΟ ΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΗΜΟΥΝ -7 ΒΛΕΠΕΙΣ ΜΩΡΟ,ΠΛΑΚΟΥΝΤΑΣ,ΑΜΝΙΑΚΟ ΥΓΡΟ ΚΑΙ ΤΑ ΛΟΙΠΑ ΔΕΝ ΤΑ ΕΙΧΑ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΠΛΕΟΝ :lol: ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουτε εμεις το ευχαριστιομαστε ιδιαιτερα ελινουλινι.. τι να πω, η μπουρικ να μας πει που ειναι και εμπειρη!!! ;)

εγω (σορρυ για τις λεπτομερειες) αισθανομαι πολυ στεγνη και σαν να με εχουν βουλωσει με ταπα απο κατω!! :oops:

Σοφακι ουτε εμεις εχουμε κανει τρελες αγορες, μην νομιζεις. Μονο μια ντουλαπιτσα πηραμε και παρειγγειλα και προικα. Σκοπευω μεσα στις γιορτες να μαζεψω πραγματα απο κουνιαδους, φιλες κλπ και ο,τι δεν εχουμε τελικα να το ψωνισουμε μετα.. Κιλα κι εγω στα +5 ειμαι , η γιατρος ειπε ειμαι καλα αλλα κι εγω φοβαμαι μηπως αρχισω και παιρνω πολυ απο εδω και περα.. :o

Με καθησυχασατε που λετε οτι ειναι οκ αυτη η εξαντληση σε αυτη τη φαση.. ελπιζω να ανεβω λιγο τον επομενο μηνα γιατι δεν παλευεται!!

πολλα φιλια σε ολες... και με μετρο τα γλυκα ετσι?! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:oops: koritsia m egw ntrepomai pio polu gt 8a prepei na pw oti...organika toulaxiston niw8w mia xara tis stigmes ekeines!!!!!!o mpampas fovotan ligaki alla ok oute ka8e mera ginetai oute spame tis tavles xaxaxa opote kanena provlnma ola mia xara

opws k an t deis einai logiko na mn niw8eis kai teleia logw koilias,kutarritidas(pou eilikrina d pisteua oti mporeis na kaneis tosn polu)kai psuxologika logw bebe alla k auto vre koritsakia m xreiazetai liiigaki d xreiazetai???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευακι συμφωνω ολα χρειαζονται....βεβαια αυτο με το σωμα ειναι ενα θεμα.....πιο πολυ με ενοχλει αυτο παρα η ιδεα του μωρου εκει μεσα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ twiggy μου κ μετα τη γεννα θα περασει 40 μερες κ παλι με προσοχη λογικα στην αρχη ... αστα θελουμε ακομα... χε χε χε , παντως κ γω βρε κοριτσια ενω δεν μας απαγορευσε ο γιατροσ φοβομασταν στην αρχη αλλα κ απο ορεξη δεν ξερω που πηγε... που παλια ηταν αφηστε τα :oops: !!! !!!!

ειμαι πολυ χαρουμενη σημερα , σε 2 ωριτσες εχω γιατρουλη. Κ επιτελους βαλαμε τα ραφακια μας κ αλλαξαμε τα πομολακια στην αλλαξιερα βαζω φωτο τα υπολοιπα οταν θα ειναι ετοιμα... φιλιααααααααα

post-14116-13873938142254_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κοριτσάκια!Αυτό με τα όνειρα το έχω και'γώ, ειδικά αυτές τις μέρες..χθές είδα οτι και καλά είχα γεννήσει,ήταν γύρω στα 3 η μικρή και όπως παίζαμε στο κρεβάτι μου όρμησε ο άντρας μου λυσσασμένος :lol::lol::lol: και εγώ είχα το μυαλό μου οτι μας βλέπει το μωρό!!

Απο ετοιμασίες λίγα πράγματα,αγόρασα βαλιτσούλα,πιτζάμες..γύρω στα Χριστούγεννα θα πάμε στα jumpo απο'κει θα τα πάρω φορμάκια,εσώρουχα,σαλιάρες κλπ κλπ,έχω κάνει και μια λίστα με ότι αφορά το μπάνιο,μπιμπερό,πιπίλες κ.α θα μου τα φέρει η αδερφή μου απ το φαρμακείο που δουλεύει.

Να σας ρωτήσω έχει παρατηρήσει καμία στο εσώρουχο υγρά σαν ούρα?Εγώ όταν περπατάω λίγο παραπάνω ή κουραστώ τα βλέπω αλλα πήρα τηλ τον γιατρό μου κ δεν το βρήκε ανησυχητικό.Πάντως αύριο έχουμε ραντεβού και θα τα πούμε.Ανυπομονώ να δώ και την ταλιμπανίτσα!Φιλιά σε όλες :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια πήγα σήμερα σε ενα μαγαζί στην πόλη μου που πριν 6 χρονια είχα αγοράσει κουνια κτλ και είδα για προικες. ξεκινανε απο 80 ευρώ χωρίς τα σεντονάκια. Αυτες που μου αρέσουν περισσότερο εχουν γυρω στα 130 κομπλέ όμως. Μου αρεσανε πάρα πολύ μάλλον τελικά απο εκει θα αγοράσω που βλέπω και την ποιοτητα. Ειχε βέβαια και της disney kai fisher price ακόμα πιο ακριβά αλλά σιγα τώρα.

Οταν στησω το δωμάτιο θα σας ανεβάσω φώτο στα σίγουρα.

Και εγω εχω υγρά. και ονειρα πολλά που εχουν να κανουν κυριως με μωρα και λιγοτερο για σεξ.

Εμεις λογω χαμηλού πλακούντα απέχουμε απο το άθλημα οχι οτι και πριν γινοντουσαν και πολλα πολλα δεν είχα καθόλου όρεξη.

Αυτά για την ώρα καλό σας απόγευμα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εβιτα τα ασορτι ραφακια που τα βρηκες καλε?????Κατα τα αλλα,τελειο ολο το δωματιο(λατρεψα τα ραφια ομως)Εμας θελει ο αντρας μου να παρουμε ροζ ραφια και δεν ξερω που θα βρω,ικεα θα εχει λετε??Εμας η προικα που πηραμε ειχε 150€ ολα μεσα(παντα,παπλωμα,κουνουπιερα,σεντονια,μαξιλαροθηκη),αλλα μας το αφησε τοσο απο 230 :shock: που ειχε και φυσικα δεν το σκεφτηκαμε,την πηραμε!Ναν ακομα χαμηλα ειναι ο πλακουντας σου?Κι εμας τους πρωτους μηνες δεν μας αφηνε για τον ιδιο λογο,απο τοτε μια χαρα τα καταφερνουμε,πιστευα οτι ο αντρας μου δεν θα ηθελε αλλα τελικα εγω πιο πολυ θεμα εχω :oops: και μου γκρινιαζει(μεχρι που καθομαι κι ηρεμει και μετα παλι τα ιδια :lol::lol: ).Ειρηνη,κι εγω εχω αρκετα υγρα καποιες φορες,φυσιολογικο ειναι!Απο ονειρα,μονο εγω δεν βλεπω τετοια ρε παιδια???Πολυ σπανια να δω κατι..ακαταλληλο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Rose d σε κανα 2-3 εβδομάδες θα κανω doppler και θα δουμε σίγουρα τι γίνεται με τον πλάκούντα. Στην γιατρο μου θα κλέισω ραντεβού την άλλη εβδομάδα και θα δουμε στον υπερηχο τι γίνεται γιατί εχουμε καιρό να κάνουμε. Οπότε αναμένω να μου πούνε αν ανέβηκε απο την β επιπέδου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κουκλίτσες εγκυούλες, γιατί είμαστε όλες μοντέλα :D με κυτταρίτιδα, με πολλά κιλά, με τρίχες.....κλπ....το μόνο που θα σκεφτόμαστε είναι τα ζουζουνάκια που έχουμε μέσα μας!!!!!!!! Μην μου αγχώνεστε καθόλου για κιλάκια, μια χαρά θα τα χάσουμε μετά ;)

Καλά αποτελέσματα σε όσες έχουν γιατρό, περιμένουμε τα νέα σας!!!!!

Βλέπω αρχίσαμε σιγα-σιγα όλες ψώνια και τα δωμάτια ....τι ωραία ΤΙ ΧΑΡΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!

Πάντως όλες είμαστε πονηρούλες :lol::ymblushing: , όλο σεξάκι βλέπουμε στα όνειρα :lol::lol:

Twiggy δεν τον έχουμε ρωτήσει καθόλου τον γιατρό αν επιτρέπεται, γιατί δεν έχουμε σκοπό με τίποτα να κάνουμε κάτι...θα μου πεις εφόσον ο γιατρός σου πει ότι δεν υπάρχει πρόβλημα γιατί να το στερηθείς? ένα θα σου πω μόνο, όταν έχεις παιδευτεί 10 χρόνια για να κάνεις παιδί με 5 εξωσωματικές δεν έχεις τον νου σου καθόλου εκεί, δεν έχεις ούτε όρεξη.....μόνο άγχος έχεις μήπως κάνεις κάποια ζημία.....

Πάντως νομίζω μετά από 40 μέρες μπορείς πάλι να έχεις φυσιολογική σεξουαλική ζωή, πυροτεχνήματα θα πέσουν :lol:[smilie=blob9.gif][smilie=blob3.gif]

Εβάκι μην ντρέπεσαι καθόλου, εγώ στην αρχή είδα κανά δύο όνειρα και είχα κάτι συσπάσεις τι να σου πω.... είπα τώρα έκανα ζημιά και θα αποβάλω.....το ευχαριστήθηκα όμως κι ας ήταν όνειρο ;)

Ωραία η ιδέα σου με το δεντράκι ...πολύ γλυκό!!!!!

Κορίτσια και εγώ έχω αρχίσει να κουράζομαι πολύ και να λαχανιάζω......

Evita πολύ ωραία έγινε η αλλαξιέρα και τα ραφάκια τέλεια!!!!

Μήπως έχει δει καμία πόμολα winnie pooh? θέλω και εγώ να τα αλλάξω στην ντουλάπα.....

Elinoulini και εγώ αγχώνομαι για την καμπύλη...μέχρι τώρα δεν έτρωγα σχεδόν καθόλου γλυκά δεν με τραβούσαν..... και τώρα έχω μια εβδομάδα που τρώω κάθε μέρα σοκολάτα και πίνω και χαμομήλι με μέλι...άσε πήρα και κάτι τέλεια σοκολατάκια Χριστουγεννιάτικα από το LIDL και περιμένω και ένα δεματάκι από Γερμανία από την κουμπάρα μου με τις αγαπημένες μου σοκολάτες.ουφ να προλάβω μόνο να φάω λίγες ακόμα πριν την καμπύλη.......

Σοφία και εμένα μου έλεγε ο αντρούλης μου , "μα καλά δεν σου μυρίζει τίποτα? δεν θέλεις τίποτα?" και να που με έπιασε Χειμωνιάτικα για φράουλα.. :lol::lol: έφτιαξα ένα SMOTHIE με γιαούρτι, φράουλα, μπανάνα και μέλι το ευχαριστήθηκα ;);)

Ειρήνη και εγώ έχω πολλά υγρά, είναι πολύ φυσιολογικό μην αγχώνεσαι....

Ναν εγώ πήρα μια προίκα (μάλλον 2)τελικά από το Γερμανικό site του Winnie pooh με 59,99 (κουνουπιέρα, πάντα, μαξιλαροθήκη και παπλωματοθήκη) και φαίνεται τέλεια τώρα πιστεύω να είναι και καλή, θα δείξει.....

Φιλάκια κοιλουμπίτσες τα λέμε μετά πάλι.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας και παλι! εριξα εναν φοβερο υπνο και ισιωσα.. χωρις πονηρα ονειρα!!! :lol:

ευακι μην ανησυχεις για την εξτρα κυτταριτιδα , μια φιλη που γεννησε το καλοκαιρι μου ειπε οτι φευγει ολη μετα με το θηλασμο!! :) εγω ευτυχως προς το παρον εχω αυτη που υπηρχε...

κικη μου σε καταλαβαινω απολυτα....

εβιτα τελεια η συρταριερα και τα ραφακια!! σουπερ!!!

ναν μου ελπιζω να εχει ανεβει ο πλακουντας. Εμενα μολις 2 βδομαδες μετα την αποκολλληση ειχε ανεβει και ειχα ανακουφιστει πολυ!! ετσι να γινει και με σενα....

ειρηνη καλα ψωνια, με το καλο να δειτε παλι τη μικρουλα!!!

φιλια σε ολες.... :x

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

exeis dikaio kiki m einai logiko oles t mono p mas endiaferei einai mnv kanoume kamia znmia!!

k emena koritsia t teleutaio kairo kati m'exei piasei me tis sokolates pantws enw pragmatika pote d eniw8a epi8umia gia gluko

kiki an mporeis na m peis t site kai fusika pote perimeneis ta pragmatakia p parnggeiles gia na mas peis entupwseis :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σας κορίτσια!

Σήμερα δε είμαι και στα πολύ καλά μου. Όλη τη μέρα νιώθω μια ζαλάδα, μια ατονία και ένα ελαφρύ πονοκέφαλο. Μέτρησα την πίεση είναι ΟΚ, ήπια χυμό, έφαγα πορτοκάλι, τα ίδια. Τώρα έφαγα μια σοκολάτα αλλά πάλι τίποτα. Ουφ! Όλη τη μέρα κοιμάμαι και ξαπλώνω. Αυτά τα είχα τους πρώτους μήνες γιατί ξαναεπανέρχονται γμτ!

Εβίτα τι τον έκανες βρε τον Ερμή! Του άλλαξες τα πόμολα; :D Καλά του έκανες! Πολύ όμορφο έγινε και ταιριάζει πολύ με το χρώμα του τοίχου. Τα ραφάκια που τα βρήκες βρε και εγώ θέλω! Και εγώ σκεφτόμουνα αν κάποια στιγμή πάμε ΙΚΕΑ να δω μήπως βρω κάτι παρόμοιο.

Κική τι τράβηξες και εσύ βρε κοπέλα μου. Δέκα χρόνια και 5 εξωσωματικές! Σας βγάζω το καπέλο για το κουράγιο σας! Εμείς σχεδόν 2 χρόνια παιδευόμασταν και νόμιζα ότι ήταν αιώνας! Είναι μεγάλη η δικαίωση όμως ε;

Κορίτσια δε σχολιάζω τίποτα άλλο γιατί πάλι ζαλίζομαι. Φιλιά σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...