Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Ιανουαρίου Φεβρουαρίου 2012 Νο2


Recommended Posts

καλημερα σε ολες.....

σημερα ειμαι πολυ καπως.....οταν περπαταω αισθανομαι πολυ περιεργα.ποναω κιολας...........η μικρη εχει λυσσαξει παλι......

εβιττα με γεια τα πραγματακια σας....πολυ ομορφη η παντα σας.....αντε με το καλο να φιλοξενησει το μπεμπακι σας...

κικη φανταζομαι χαρα....ειναι πολυ ομορφες στιγμες ολα αυτα.....και οντως η ζωγραφια πρεπει να ειναι ολα τα λεφτα....

μου ερχεται να κανω εμετο.....μα τι με επιασε σημερα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 935
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Μια καλημέρα και από εμένα!

Και εδώ η μέρα είναι ηλιόλουστη! Οχι βέβαια ότι μπορώ να βγω να περπατήσω αλλά μόνο που βλέπω τον ήλιο φτάνει.

Γιώτα και εμένα το στομάχι μου σήμερα είναι κάπως. Έφαγα μισό σταφιδόψωμο και δε μπορώ να το χωνέψω. Και πολύ δίψα την τελευταία εβδομάδα! Κατεβάζω 2 ποτήρια νερό, νταλακιάζει το στομάχι αλλά διψάω ακόμη!

Εβίτα πολύ όμορφη η προίκα! Μου άρεσε πολύ από την αρχή. Εμάς τα έπιπλα ήρθαν στο κατ/μα αλλά κανονίσαμε να μας τα φέρουν την Δευτέρα. Άντε να έρθουν να τα καθαρίσω να τα αφήσω να ξεμυρίσουν λίγο και να τακτοποιήσω επιτέλους τα ρουχάκια στη συρταρίερα. Ξέρεις αν αυτές τις προσφορές τις έχουν γενικά τα ΗΡΑ ή μόνο το συγκεκριμένο κατ/μα; Και εγώ πήρα 2 πάνες από κατ/μα ΗΡΑ και μου φάνικαν πολύ καλές στην ποιότητα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοιλούμπες!!!

Εχτές ειχα διάφορα κ δεν προλαβα να μπω. Σήμερα εχω την κοπέλα που βοηθάει στις δουλειες κ παιζει γενική.

Γιωτούλα πλησιάζει ο καιρός κοριτσάκι ..υπομονή κ κουράγιο... με 2 ταλιμπανάκια κ ενα μωρούλι στην κοιλίτσα κ λιγο πριν γεννήσεις λογικό να εισαι offfff κ κάπως..Το αντιθετο θα ήταν περίεργο..Πως ειναι το ποδι σου?

Evita πολυ όμορφη η πάντα!!!! Μεγείες!!!!

Κοριτσια τα Ηρα εχουν πράγματι πολυ καλή ποιότητα κ καλές τιμές. Εμένα το σετ παντα- παπλωμα -κουνουπιέρα που ειχα πάρει στην μικρή (απο τα Κουκου), είναι Ηρα κ είναι πραγματικά υπέροχο κ παρόλο που το εχω πλύνει αρκετές φορές, είναι τελειος και-νου-ργιο! Βεβαια στον μπέμπη δεν θα το βάλω, για είναι ροζ-μωβ κτλ (εξυπνάδες μου, δεν μπορούσα να ειχα παρει ενα ουδετερο χρωματάκι :idea: )...Τεσπα..

KIKI οταν με το καλο επιλέξεις καρότσι για τα μωρούλια, πες μου τι βολεύει. Η κολλητούλα μου ειναι εγκυος σε διδυμάκια (ειναι στο 4ο μήνα) :D κ συλλέγουμε πληροφορίες..

Με το καλο το βαψιματάκι!!!

Τζενούλα σουπερ το αντράκι σας!!!

Madi, μακρια απο σταφιδόψωμο :lol: ..

καλημέρα..δεν προλαβαινω να γράψω αλλο, πρεπει να βάλω μια ταξη ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανθρωπάκι λες το σταφιδόψωμο να είναι η πηγή του κακού ε; Χαχαχα! :D

Τα κατάφερα πάντως και το χώνεψα! Τώρα φλερτάρω με ένα κομμάτι σπανακόπιτα που έφερε ο άντρας μου από τη γιαγιά του. Θα την τσακίσω δεν τίθεται θέμα και μετά θα σας γκρινιάζω πάλι ότι δεν μπορώ να την χωνέψω! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalhmera kai apo mena..pragmatika shmera exei polu wraia mera ante na anevainoyme ligo..

borique h mikrh sou den kratietai..viazetai na er8ei sthn agkalitsa sas!!me to kalo!!!evita polu wraia h prika sas!!!me to kalo na er8ei o mpemphs sas na thn xarei!!madi ante na er8oun kai ta dika sou epiplakia na ta topo8ethseis kai na doume foto..tzenoula mia xara to mwro sou mpravo!!

kapoia eipe oti phre pana me to metro..apo pou??exei kalh poiothta??

emena magnhsio den mou edwse ka8olou o giatros mou eipe oti den xreiazetai..

kalo sk se oles oti kai na kanete kai filakia stis koilitses sas!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοιλουμπιτσες!!! ελπιζω να ευχαριστηθηκατε τη μερα! :) μπουρικ εισαι καπως καλυτερα?

μαντι φαε τωρα που μπορεις ακομα γιατι προς το τελος δεν σε βλεπω! σκεψου εγω ηδη βαρυστομαχιαζω αν φαω λιγο παραπανω και ειμαι ακομα στον 6ο!!! :shock:

κικη κι εμεις βαφαμε σημερα!! βασικα βαψανε ο αντρουλης μου με τον μπαμπα μου κι εμεις οι κυριες πηγαμε μια βολτα ΙΚΕΑ! Πηραμε μια ντουλαπιτσα λευκη πολυ ωραια και κατι μικρομπιχλιμπιδια... Ηταν οι πρωτες μας αγορες και χαρηκα!! Εχθες παραγγειλαμε και προικα απο ιντρνετ οποτε σιγα σιγα ετοιμαζομαστε κι εμεις.. Εβιτα σουπερ η προικα, πολυ ομορφη... Με το καλο να τελειωσει το δωματιο..

Ευχαριστουμε για την πληροφορια για το Ηρα θα παω καποια στιγμη.. αν και νομιζω γι αυτα εχω ακομα καιρο! πολλα φιλια σε ολες, εγω θα μεινω στους γονεις μεχρι να ξεμυρισει το σπιτι μας!! καλο βραδυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ . ΠΩΣ ΠΕΡΑΣΑΤΕ ΧΘΕΣ??? ΕΜΕΙΣ ΠΗΓΑΜΕ ΜΕΧΡΙ ΤΗ ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ. ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΩ ΓΙΑ ΤΑ ΣΧΟΛΙΑ .. ΤΑ ΕΠΙΠΛΑΚΙΑ ΔΕΝ ΤΑ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΑΚΟΜΑ ΦΩΤΟ, ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ... ΘΕΛΩ ΑΚΟΜΑ ΝΑ Μ ΒΑΛΕΙ ΚΑΤΙ ΡΑΦΑΚΙΑ Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ Μ Κ ΘΕΛΩ ΣΤΗ ΑΛΛΑΞΙΕΡΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΑΛΛΑΓΗ ΤΑ ΠΟΜΟΛΑΚΙΑ ΘΑ ΤΑ ΒΓΑΛΩ Κ ΘΑ ΒΑΛΩ ΧΡΩΜΑΤΙΣΤΑ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ ΜΕ ΤΗΣ ΝΤΟΥΛΑΠΑΣ ΠΡΑΣΙΝΟ-ΜΠΛΕ. :D

Α ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΟΥ ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ Η ΙΔΕΑ ΣΟΥ ΜΕ ΤΙΣ ΚΟΡΔΕΛΙΤΣΕΣ ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΤΟ ΚΑΝΩ ΕΤΣΙ ;) ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΩΩΩΩΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΙΔΕΑ

bourique1983 ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΣΗΜΕΡΑ..?? ΕΛΠΙΖΩ ΚΑΛΥΤΕΡΑ

MaDi ΜΟΥ ΠΩΣ ΠΑΕΙ ΤΟ ΣΤΟΜΑΧΑΚΙ ΣΗΜΕΡΑ??? ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΑΝ Η ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΟΛΑ Η ΜΟΝΟ ΓΙΑΥΤΟ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟ... ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΩΡΑΙΑ Κ ΓΩ ΠΗΡΑ ...

twiggy ΑΝΤΕ ΤΕΛΕΙΑ ΑΡΧΙΣΑΝ ΤΑ ΨΩΝΙΑ Κ ΟΙ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ, ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΗ ΧΑΡΑ ΣΟΥ...

ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΜΕΡΑ

ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ Κ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΤΕ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalnmera se oles eiste kala????

wraia mera kai snmera opote suvexizoume aka8ektes!!!!emeis ex8es pngame stou psurrn gia kafe kai fagnto...wraia perasame omws anupomonw na perasoun liges meroules na pame gia pswnia!!!!!!!!!!!

filakia se oles :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κι απο μενα!! εγω εδω στη μαμα σε φουλ περιποιηση!! :) καμια φορα σκεφτομαι πολυ τεμπελια σε ολη αυτη τη φαση της εγκυμοσυνης, ειναι και περιεργο για ενα νευροσπαστο σαν κι εμενα!! αλλα μετα λεω, δεν πειραζει σε λιγους μηνες θα αλλαξει τελειως το τοπιο οποτε.... χαλαρα!!! Ευχομαι να κανετε βολτουλες και να χαιρεστε τον καλο καιρο! φιλια στις κοιλιτσες..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

twiggy μου απολαυσε το γιατι με το που ερθουν τα νινακια μας δεν θα ασχολειτε κανεις μαζι μας ;)

evatsi μου καουρες ε? κ που εισαι ακομα... εμενα οταν με πιανει πινω μια κουπα ζεστο γαλα ... βοηθαει ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Konstantina εγώ είπα για τις βαμβακερές πάνες με το μέτρο, τις έχω πάρει όμως από Θεσσαλονίκη. Και στην Αθήνα όμως πιστεύω πως αν πας σε κατάστημα που πουλάει υφάσματα θα βρεις. Το ύφασμα που πήρα εγώ είναι ελληνικό και πολύ καλής ποιότητας. Ήθελα να πάρω και βαμβακερά σεντονάκια με το μέτρο, γιατί πρόπερσι που γέννησε η νύφη μου της είχε πάρει η μαμά μου τέτοια σε πολύ ωραία σχέδια και καλή ποιότητα (επειδή θα είναι χειμώνας όταν θα γεννήσουμε νομίζω τα βαμβακερά σεντονάκια χρειάζονται, είναι πιο ζεστά). Μας είπαν όμως ότι το βαμβάκι φέτος ανέβηκε 30% και δεν τους συμφέρει πλέον να φέρνουν ύφασμα για τέτοια σεντόνια, οπότε αναγκαστικά θα πάρω έτοιμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια καλησπέρα και απο εμένα.

Εβιτα πολύ όμορφη η προικα κατι ανάλογο θελω και εγω να αγοράσω δεν μου αρέσει το πολύ μπλέ.

twiggy super στη μαμά ε?

Κορίτσια και εγω εχω τρομερες δυσπεψίες που με ταλαιπωρουν, ολο σόδα θέλω να πίνω.

Οι υπόλοιπες και ιδίως οι διδυμομανούλες όλα καλά?

bourique πως τα πας? Ανυπομονείς?

Εγω απο εβδομάδα εχω σιδέρωμα τα μπεμπέ, έβαλα 2 πλυντήρια εχθες οπότε καταλαβαίνετε. θελω να αρχισω να τακτοποιώ γιατι αισθανομαι οτι βαραινω πολύ περισσοτερο απο οτι στην πρώτη εγκυμοσύνη.

Βρε κοριτσια να ρωτησω κατι? Εχθες μετα το μπανιο ανακάλυψα ότι το στηθος μου λίγο να το πατήσω βγάζει υγρό. Ειναι φυσιολογικό απο τον 7ο? θα ρωτησω την γιατρό μου αλλά έλεγα μήπως το έχει παρατηρήσει και άλλη κοπέλα.

Τεσπα, αυτά δεν εχω άλλα νεακια φιλιά και καλό απόγευμα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα εγκυούλες μου, τι κάνετε? πως τα περάσατε το Σκ? πως είναι τα μπεμπάκια μας? ;)

Εγώ πήγα σήμερα στο Θριάσιο να κάνω ένα καρδιογράφημα και υπέρηχο καρδιάς να δούμε γιατί έχω τόσες ταχυκαρδίες και λαχάνιασμα.... πήρα στον γιατρό μου προχθές και μίλησα με την βοηθό του γιατί είχα 120παλμούς το λεπτό και μου είπε ότι είναι πολλές και να με δει άμεσα ένας καρδιολόγος μήπως έχω πρόβλημα με την καρδιά μου....και να φανταστήτε ότι πήρα έτσι πιστεύοντας ότι είναι φυσιολογικό και με άγχωσε η χαζή. τεσπα ο καρδιολόγος ήταν και γνωστός μου και μου είπε ότι είναι εντελώς φυσιολογικό και όσο βαρένω θα γίνεται χειρότερο και ίσως θα έχω και δύσπνοια( μόνο τότε 8α πρέπει να πάρω κάποιο χάπι )...

Οαντρούλης έβαψε και το δωμάτιο χθές, ο καημένος είχε τόση χαρά :D:D που το ξεκίνησε στις11 και τελείωσε στις 18, μόνος του χωρίς διάλειμα, ούτε νερό ούτε φαί τόσες ώρες, εγώ ξεράθηκα στον ύπνο και το βρήκα έτοιμο :D !!!! βέβαια έχουμε να κάνουμε και τις λεπτομέρειες με κάποια άλλα χρώματα που θέλουμε και μετά τα αυτοκόλητα, την μπορντούρα και τα ράφια.....

Evita πολύ ωραία η προίκα!!!! άντε περιμένουμε κι άλλες φωτό!!!!

Bourique πώς είσαι σήμερα, εύχομαι καλύτερα!!!!!

Madi άντε μπήκες και εσύ στην τελική ευθεία, ΥΠΟΜΟΝΗ κορίτσι μου!!!!! Περιμένουμε φωτός να δούμε το δωματιάκι!!!!!

Anthropaki με το καλό και η κολλητούλα σου, άντε κι άλλη διδυμομανούλα!!!!! ότι χρειστεί ρώτα με και όταν πάω να δω για καρότσι και αποφασίσω θα σου πω. Να τις πεις να προσέχει ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥ.......

Κωνσταντίνα ούτε εμένα μου έχει δώσει μαγνήσιο...... έπαιξες την νοσοκόμα το ΣΚ ε? άντε περαστικούλια και να προσέχεις και εσύ........

Twiggy μεγειές μεγειές..... τι χρώμα το κάνατε τελικά το δωμάτιο? Τεμπελιό ε? :lol::lol: απόλαυσέ το τώρα για΄τί μετά δεν θα προλαβαίνεις να παίρνεις ανάσα.. ;)

Evaki βουρ για ψώνια :lol::lol: ....... έκαναν εμφάνισει οι καούρες και οι ξυνίλες? και που είσαι ακόμα....εμάς είναι και δύο και αρχίζουν πιο νωρίς την πίεση ....προσπάθησε να τρωως μικρά και συχνά γεύματα, λίγο χαμομήλι ηρεμή και στον ύπνο όχι εντελώς ξάπλα, βάλε κι άλλα μαξιλάρια ... και υπομονή το ίδιο κάνω και εγώ....

ΝΑΝ τι χαρά θα σιδερώσεις τα πρώτα ρουχαλάκια ε? σιγά σιγά όμως, μην κουραστείς, λίγα κάθε μέρα....

Όσο για το στήθος απ' ότι λεχω ακούσει είναι φυσιολογικό, άλλες έχουν και πιο νωρίς ακόμα.....

ΟΥΦ με έπιασε πολυλογία πάλι......φιλάκια πολλά κοιλουμπίτσες μου!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια και καλή εβδομάδα. Τι κάνετε;; Όλες καλά διαβάζω, μπράβο κοριτσάκια.

Εγώ πάλι ξεπατώθηκα στις δουλειες!!! Έκανα Γενική το σπίτι και τα είδα όλα!!! 2 νύχτες έχω να κοιμηθώ από τη μέση μου και σαν να μην έφτανε αυτό έπαθα και τενοντίτιδα στο δεξί χέρι και είμαι τελείως κουλή!!! Μηλάμε για πόνο :shock::shock: .

Τες πα, τουλάχιστον τελειώσαμε τα δύσκολα, στρώσαμε κι όλας... το καταευχαριστιέται ο μικρός με το χαλί :lol::lol: όλο τουμπες κάνει ;);) . Την άλλη εβδομάδα θα στολίσουμε. Νωρίς θα μου πείτε αλλά θελω τόσο πολύ να αλλάξειη διαθεσή μου που δεν κρατιέμαι, αν μπορούσα θα το είχα κάνει ήδη!!!

Αυτα τα νεα μου κοριτσάκια. Πάω στο χαρτοβασίλειό μου, αντε 3 1/2 εβδομάδες έμειναν και μετά σπιτάκι μου [smilie=blob10.gif][smilie=blob3.gif][smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif]

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοιλουμπιτσες!Τι κανετε?

Εμεις στολισαμε το σαββατο :D και καναμε ολο το σπιτι γενικη την κυριακη,και να φανταστειτε τα περισσοτερα τα εκανε ο αντρουλης μου αλλα εχω καταλαβει οτι κουραζομαι παρα πολυ ευκολα πια!Αλλα εγιναν ολα παρα πολυ ωραια,προσεχως θα βαλω και φωτο!Σημερα πρωι ηρθε και ο Nathan και ξεκιναει την τοιχογραφια,μεχρι το τελος της βδομαδας θα ειναι ετοιμο!Αχ,ανυπομονω να το δω τελειωμενο!!!Εσεις πως πατε με τις ετοιμασιες?

Και εμενα μαγνησιο δε μου εχει δωσει αλλα δε βλεπω και να μου δινει,το αποφευγει...του το ειπα προχθες στον υπερηχο και μου ειπε δε χρειαζεται!Τι να μαγειρεψω σημερα?Δε ξερω...

Παντως η μπεμπα τη μια μερα ειναι ησυχη και την αλλη ολο κλωτσαει! :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κούκλες!!!

Επισκέφθηκα χτες μια φίλη μου που γέννησε πρόωρα (7,5 μηνών) και το μωρό σαράντησε πριν από μερικές μέρες και ξετρελάθηκα!! Η μπουμπού είναι υπέροχη και με έκανε να ανυπομονώ να πάρω κι εγώ αγκαλιά το ζουζούνι μου!!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!! τι κανετε? εμεις περασαμε ηρεμα το σκ. το μαγαζι ειναι ανοιτο καθε μερα οποτε δουλευε ο αντρας μου, και πηγα και εγω και καθισα μαζι του!

περνανε γρηγορα παντως οι μερες... ερχονται και τα χριστουγεννα και θα περασουν ακομα πιο γρηγορα! ο τελευταιος ο μηνας θα ειναι δυσκολος! ο γεναρης παντα μου φαινεται μεγαλος!

εμεις θα στολισουμε την κυριακη που μας ερχεται!

σας ειπα οτι το πηρα το καροτσι? καθομαι και εξασκουμε! το ανοιγοκλεινω ολη την ωρα!!! χιχιχιχι :lol:

κικη αντι να σε καθυσηχασει και να σου πει απλα πηγαινε στον καρδιολογο, σου ειπε τρεχα? να σε αγχωσει περισσοτερο? τι να πω... αλλα αφου ειναι φυσιολογικο μην ανησυχεις!

ναν εμενα δεν βγαζει υγρο αλλα το εχω ακουσει απο αρκετες κοπελες! ρωτα βεβαια και τον γιατρο σου!

το σαββατο ηρθε η μαμα μου και εκανε αρκετη δουλεια στην ζωγραφια! αλλες δυο φορες και τελος!

εβγαλα φωτο να σας βαλω ενα σημειο που ειναι ετοιμο! εχει βγει παρα πολυ ομορφο!!! αλλα δεν ξερω πως... θα το προσπαθησω ομως!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια! Ηλιόλουστη και σήμερα η ημέρα εδώ και πολύ μου αρέσει!

Σήμερα περιμένουμε και τα επιπλάκια μας το απόγευμα και μέσα στην εβδομάδα θα έρθουν και οι παιδικές κουρτίνες και το καρότσι μας. Δεν ξέρω πως τα κατάφερα αλλά ενώ όλα τα ψιλά τα ετοίμασα από νωρίς, αυτά τα χοντρά έμειναν τελευταία στιγμή. Αλλά δε με ανχώνει γιατί την μικρή θα την έχω στην αρχή στη καλαθούνα της στο δωμάτιό μας, οπότε κρεβάτάκι, συρταριέρα, καροτσάκι και κουρτίνες δε θα μας χρειαστούν από την αρχή. Χθές το ζουζούνι ανέβηκε πολύ ψηλά και πιεζόταν το στομάχι μου τόσο πολύ που δεν μπορούσα να αναπνεύσω καλά. Άσε που δεν μπορούσα να χωνέψω τίποτα. Άρχισε κάνει και μαγκιές τώρα και μου ρίχνει κάτι μπουνίες ή κλωτσίες στα πλευρά που με πονάει και πετάγομαι πάντα. Χθες ο άντρας μου την μάλωνε ότι δεν κάνει να κλωτσάμε την μαμά αλλά μόλις τέλειωσε την φράση του αυτή στο καπάκι ξανακλώτσησε! :lol: Του έχει πάρει τον αέρα από τώρα! :lol::lol::lol:

Mariapapa πολύ όμορφη η ζωγραφιά σας! Ειδικά ο pluto είναι όλα τα λεφτά! Η μαμά σου τα ζωγράφισε; :shock: Μπράβο της πιάνουν τα χέρια της! Δεν της λες να περάσει και καμιά βόλτα και από εμάς. ;):D Με γειά και το καρότσι σας!

Elinoulini ανυπομονώ να δω και την δικιά σας ζωγραφιά του Nathan! Εννοείται ότι θα βάλεις φώτο ε;

Φλωριάνα εσύ σε 3,5 εβδομάδες θα είσαι σπιτάκι σου και εγώ σε 3,5 εβδομάδες θα έχω την μικρή αγκαλιά! Σαν όνειρο μου φαίνεται! Από την μια ανχώνομαι και από την άλλη ανυπομονώ!

Διδυμομανούλες μας Κική και Ευάκι υπομονή με τα συμπτώματα που είναι και εις διπλούν τα δικά σας!

Ναν στη λιστούλα μας καλύτερα ενημέρωσε την ότι το Μαράκι μας γέννησε και έγινε μανούλα! Σε λίγο που θα πλακώσουν τα πολλά γεννητούρια να ξέρουμε ποιές έχουν μείνει! Όσο για το στήθος είναι φυσιολογικό. Εμένα απλά βγάζει ένα λευκό σμίγμα πολύ ελαχιστο που φεύγει όταν κάνω μπάνιο.

Twiggy φέεεεετααααα! :D Απόλαυσε το τώρα που μπορείς!

Πάω να φάω φασολάκια κορίτσια. Φιλιά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..,,,,BOURIQUE ΕΣΕΝΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΠΕΡΝΑΕΙ Ο ΑΣΤΡΑΓΑΛΟΣ ΣΟΥ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΠΑΤΗΣΑ ΕΓΩ......ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΝΤΟΣ ΤΟΥ ΣΠΙΤΙΟΥ,ΧΤΕΣ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΑ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΗΝ ΜΠΑΝΙΕΡΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ.....ΖΑΛΙΣΤΗΚΑ ΝΑ ΤΟ ΠΩ....ΠΑΡΑΠΑΤΗΣΑ ΝΑ ΤΟ ΠΩ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΕΙΧΑ ΜΠΕΙ Η ΜΙΣΗ ΜΕΣΑ ΕΒΑΛΑ ΚΟΝΤΡΑ ΤΟ ΠΟΔΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΒΡΗΚΕ ΑΚΡΙΒΩΣ Ο ΑΣΤΡΑΓΑΛΟΣ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΗΣ ΜΠΑΝΙΕΡΑΣ.....ΔΕΝ ΦΑΝΤΑΖΕΣΤΕ ΠΟΝΟ....ΧΤΕΣ ΗΤΑΝ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΣΗΜΕΡΑ ΠΗΡΕ ΤΟ ΜΕΛΑΝΟ ΤΟΥ ΤΟ ΧΡΩΜΑ....ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΑΥΤΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ......ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΚΑΙ ΠΟΥ ΤΡΕΧΕΙ ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΜΟΥ ΥΓΡΟ ΑΛΛΑ ΟΠΩΣ ΑΝΑΦΕΡΑΝ ΚΑΙ ΟΙ ΠΡΟΛΑΛΗΣΑΝΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ.....ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΤΟΙΜΑΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ...ΕΙΠΑ ΓΙΑ ΑΡΧΕΣ ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ...ΑΝ ΚΑΙ ΚΡΕΒΑΤΑΚΙ ΠΑΡΟΛΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΑΓΟΡΑΣΑΜΕ ΚΙ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙ Η ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΤΗΣ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΑΧΩΡΗΣΕΙ ΣΤΟΝ ΜΙΚΡΟ ΟΠΟΤΕ ΕΙΠΑΜΕ ΚΑΙ ΠΑΡΕΙΓΓΕΙΛΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΗΣ ΚΟΛΛΗΤΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΤΟ ΕΤΟΙΜΑΣΕ ΕΝΑ ΠΙΟ ΑΠΛΟ ΦΥΣΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΤΑΦΕΡΩ.ΜΑΓΝΗΣΙΟ ΕΓΩ ΠΑΙΡΝΩ ΑΚΟΜΑ ΓΙΑΤΙ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΔΟΥΛΕΙΕΣ ΠΑΡΑΠΑΝΙΣΙΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΝΑ ΠΑΡΩ ΘΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ.ΜΕ ΤΟ ΠΟΥ ΤΕΛΕΙΩΣΩ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΤΟΙΜΑΣΙΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΠΙΟ ΧΑΛΑΡΗ ΘΑ ΠΑΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΩ ΚΙΟΛΑΣ ΠΟΤΕ ΝΑ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΩ ΑΝ ΚΑΙ ΕΧΩ ΣΧΕΔΟΝ 2 ΜΗΝΕΣ ΑΚΟΜΑ....ΠΩΩΩΩ ΠΟΛΛΑ ΕΓΡΑΨΑ...ΦΤΑΝΕΙ ΤΟΣΑ....ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΞΑΝΑΛΕΜΕ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia sas kouklitses!!!ti kanete???egw kourastika ligo ex8es pou arrwsthse o antroulhs mou giati hmoun sunexws dipla tou mhpws xreiastei kati..shmera einai kalutera eutuxws..elpizw na mhn kollhsw kai egw..

mariapapa fantastikh h foto sou!!h mama sou einai super! pes ths na er8ei kai se mas.

elinoulini8a ginei polu wraio kai esas to dwmmatio..perimenoume foto kai apo sena..

madi ante konteueis..polu wraia!!ante me to kalo na er8ei to mwro sas!!perimenoume na doume ta epiplakia sas..oso gia thn mikrh etsi kanei kai h dikh mou ston mpampa ths..oti kai na ths leei na mhn klwtsaei thn mama ths auth kanei ta dika ths..ax as einai kala kai as mas klwtsane..

filakia polla se oles!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...