Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανούλες Ιανουαρίου Φεβρουαρίου 2012 Νο2


Recommended Posts

Καλημερούδια και απο εμένα κοριτσάρες! Πως πανε οι κοιλιτσες και τα μωράκια σας? Εγω ειμαι σχετικά αυπνη. κοριτσια το εχετε παθει αυτό? Δεν ειναι η πρωτη φορά. Ξυπνησα στις 2 το πρωι και μεχρι της 5 γαριδα το ματι. Σκεφτόμουνα και σκεφτόμουνα υπνος τιποτα. Στριφογύριζα, σκέπασα τον γιο μου, ειδα τηλ αλλα υπνος γιοκ. τεσπα.

Μαριαπαπα για μαθηματα ανωδυνου που εκλεισες? ποσο στοιχίζει? Μακάρι να ήμουν Αθηνα και εγω θα ήθελα να παω. Σημερα δεν πάω πουθενα θα καθίσω να δω πρωινάδικα ουτε δουλειες δεν εχω όρεξη να κάνω μόνο τα βασικά.

Madi αμα χρεωκοπησουμε δεν θα ειναι το προβλημα στα κρατικά νοσοκομεία παντου θα υπαρχει. νομίζεις ότι θα μπορεις να κανεις ανάληψη απο την τράπεζα? τιποτα δεν θα δουλευει αστα Αργεντινη θα γινουμε με τους βλακες που μας κυβερνουν τοσα χρονια και που εμεις τους εχουμε ψηφίσει.

Αυτά!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 935
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κατερίνα καλως ηρθες και πάλι! γραψε μου την πητ σου να σε προσθέσω στην λιστούλα μας που όσο παει και μεγαλωνει.

Το doppler ειναι ενας υπερηχος που γινεται στον 8 μηνα της κυήσης εκει 31- 34 βδομαδα και βλέπει τον ομφαλιο λώρο το πλάκουντα και το ιδιο το μωρό. Εμένα η γιατρός μου παντα στελνει τις εγκυους να το κανουνε αλλα και ο καθε γιατρός εχει την δική του σειρα δεν ξερω αν τον συστήνουν όλοι. Πιστευω να βοηθησα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ Κ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ... ΠΩΣ ΠΑΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ...???

kiki78 NAI ΣΤΟ ΧΑΙΔΑΡΙ ΜΕΝΩ .. ΠΟΛΥ ΚΟΝΤΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΝΤΕ ΝΑ ΓΝΩΡΙΣΤΟΥΜΕ Κ ΑΥΡΙΟ ΜΕΘΑΥΡΙΟ ΝΑ ΠΑΜΕ Κ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΜΑΣ ΒΟΛΤΙΤΣΑ ... :-)

twiggyΑΚΙ ΜΟΥ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ..?? ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ , ΜΕ ΤΟ ΜΑΛΑΚΟ ΟΛΑ ΕΕ ????

bourique1983 ΜΕΓΙΑ ΜΕΓΙΑ ΤΑ ΨΩΝΙΑΑΑΑΑ

Elinoulini ΖΩΗΡΕΨΕ Η ΜΠΕΜΠΑ Ε?? Κ ΠΟΥ ΣΕ ΑΚΟΜΑ ... ΚΑΛΑ Κ ΓΩ ΠΕΤΑΩ ΜΕ ΚΑΘΕ ΚΛΟΤΣΙΑ ... ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΑ...!!!

ΦΛΩΡΙΑΝΑ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΟΥΛΑ ΣΕ ΒΡΗΣΚΩ ΘΑ ΚΑΤΣΕΙΣ ΣΠΙΤΑΚΙ ΝΑ ΧΑΡΕΙΣ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΣΟΥ ΤΙ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

anthropaki ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ Κ ΘΥΛΑΣΕΣ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ..?? ΜΠΡΑΒΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ... ΚΑΙ ΓΩ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΘΥΛΑΣΩ. ΜΕ ΓΙΑ Κ ΤΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΣΑΣ, ΤΙ ΓΛΥΚΟ ΜΩΡΕ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΠΩΣ Κ ΠΩΣ ΤΟ ΑΔΕΡΦΑΚΙ ΤΟΥ Ε..???

eirini26 ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ ΕΣΥ...??? ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΕΠΕΙΔΗ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ Η ΚΟΙΛΙΤΣΑ

Katerin@ ΜΟΥ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΠΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ Μ ΓΙΑΥΤΗ ΤΗΝ ΕΞΕΤΑΣΗ ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΜΗΠΩΣ ΜΑΣ ΠΕΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΒΔΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΜΕ... ΕΓΩ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΦΟΒΑΜΑΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΩΡΙΣ ΕΠΙΣΚΛΗΡΙΔΙΟ...

nan ΜΟΥ ΑΗΠΝΙΕΣ Ε..?? ΚΑΙ ΓΩ ΤΟ ΠΑΘΕΝΩ ΜΕΡΙΚΑ ΒΡΑΔΙΑ Κ ΕΙΔΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΗ ΜΕΣΗ ΜΟΥ.

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΟ ΚΑΠΟΙΑ ΝΑ ΞΑΝΑ ΓΡΕΨΕΙ ΤΗ ΛΙΣΤΑ ΜΕ ΤΑ ΠΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΧΡΕΙΖΕΤΕ ΤΟ ΜΩΡΟ..???

ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ Κ ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΛΑ ΜΟΝΗ Μ Κ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΙΟΝ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια τώρα γύρισα, πήγα έκανα τις εξετάσεις για την χολή κ το απόγευμα θα ξέρω και θα σας πώ. MaDi συνήθως χαλαρά με πιάνει αλλα μερικές φορές με τρελαίνει σε άσχετα σημεία και έχω βγάλει κάτι κοκκινίλες σε χέρια και μπούτια.nan το ίδιο έπαθα προχθές το βράδυ,ξύπνησα για τουαλέτα κατα τις 3 και μέχρι τις 6 που ξαναείδα την ώρα ξάπλωνα,ήταν και η μπέμπα που κουνιόταν σαν να ήταν σε λούνα πάρκ!Άρχισε καμία μαθήματα στο ιπποκράτειο? Εμένα με πήραν προχθές για 16 Νοεμβρίου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κοριτσάκια μου. Τι κάνετε;;

Εγω εδώ με τη καινούρια προσπαθω να την εκπαιδεύσω. Τα πέρνει όμως γρήγορα και δεν με παιδεύει πολύ!!! Παριγοριέμαι όμως που σε 1 1/2 μήνα θα είμαι σπιτάκι μου ;););)

Σήμερα έχω ραντεβού με τον γιατρούκο να δούμε τη μπεμπούλα... [smilie=blob6.gif][smilie=blob9.gif] . Θα μου πει σίγουρα να κάνω και τη καμπύλη ζαχάρου αυτές τις ημέρες :ymsick::ymsick: . Υπομονή τι να κάνω, πρέπει να γίνει και αυτό :cry::cry: .

Φιλάκια κοριτσούδια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κουκλες!! βλεπω ειμαστε ολες καλα και τα μωρακια μας ζωηρα! :)

εγω με το μαλακο, βεβαια, αν και να σας πω εχω πεσει λιγο τοσες μερες μεσα... ελπιζω απο αυριο να με αφησει η γιατρος να κανω καμια χαλαρη βολτα να παρω τα πανω μου!! Πωπω και σκεφτομουνα εγω καλα ειμαι, η Μαρια τοσο καιρο στο νοσοκομειο πως αντεχει? ηρωιδα!!

ναν με τις αυπνιες ειχα μεγαλο θεμα στο α' τριμηνο. Ξυπνουσα για τουαλετα μεσα στη μαυρη νυχτα και μετα το ματι γαριδα! :o Τελευταια με εχει πιασει 1-2 φορες μονο.. μαλλον πρεπει να το αντεξουμε κι αυτο!

ειρηνη κι εγω εχω φαγουριτσες που και που και με τραβαει η κοιλια και ο αφαλος.. καλα αποτελεσματα!

Μαντι μου οπως λεει και η ναν αν χρεοκωπησουμε ολα πισω θα πανε.. μας βλεπω να γενναμε με μαια στο σπιτι σαν τις γιαγιαδες μας!!! :?

μαριαπαπα καλη αρχη με τα μαθηματα!! τι ωραια...

Φλωριανα με το καλο η εξεταση γλυκοζης, θα περασει κι αυτο!

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω κανω μαθηματα στο ιπποκρατειο,εχω σημερα παλι..με ειχαν παρει οταν ημουν 24 εβδομαδων περιπου και σημερα εχουμε το δευτερο μαθημα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα γλυκές μου εγκυούλες!!!!!!!

ΑΧ έχετε γράψει πάλι τόσα πολλά και δεν σας προλαβαίνω......

Χθες το βράδυ στις 1.30 εκεί έβλεπα SEX AND THE CITY..... ΤΣΟΥΚ :o η πρώτη μεγάλη κλωτσιά.... λέω ιδέα μου είναι το έντερο θα είναι ....ε και μετά επί 10 λεπτά μου άλλαξαν τα φώτα.... το ένα λίγο από δεξιά και το άλλο κάτω από το αφαλό συνέχεια....έβαλε και ο αντρούλης μου το χέρι και τον κλώτσαγε.... τι να σας πω ΤΡΕΛΑΘΗΚΑ έκλαψα λίγο από χαρά!!!! πως και πως το περίμενα!!!!!

Τώρα περιμένω αύριο τον υπέρηχο να δω τα ζουζουνάκια μου!!!!!!!

Φλωριάνα άντε με το καλώ να δείς την μπεμπούλα σου σήμερα!!!!!

Twiggy χαλαρά, χαλαρά...κάνε υπομονή... και εγώ μέσα στο σπίτι είμαι από την αρχή, έρχεται καμιά φίλη για καφέ, μπορεί να κατεβώ λίγο στην γειτόνισα, μια φορά την εβδομάδα καμιά βολτίτσα (δουλεύει και όλη μέρα ο καλώς μου) και χαλαράααααα...... το Σάββατο έχω μεγάλη έξοδο έχω έναν γάμο.............

Ειρήνη 26 καλώς σε βρήκαμε . Και εγώ ΄΄εχω που και που φαγούρα στην κοιλιά, αλλά νομίζω ότι είναι επειδή ανοίγει και φουσκώνει. Εδώ και χρόνια βγάζω κοκκινίλες στα μπούτια όταν έχω πολύ στρες και άγχος και έχω πολύ φαγούρα, φαντάσου ότι τα ματώνω από το ξυσιμο...... ΄΄ολα καλά θα πάνε!!!!!!!

Nan εγώ το έχω στρώσει εδώ και 1 μήνα το σπίτι, είχα την μαμά εδώ και επειδή θα έφευγε για Γερμανία (εκεί μένουν) μου έκανε μια καλή γενική και τα έστρωσε!!!!!Μεγιά και το φορεματάκι!!!!

Αχ αυτά τα οικονομικά ..... κορίτσια μόνιμο άγχος.... να 'ναι καλά τα μπεμπάκια μας και όλα καλά θα πάνε, αισιοδοξία ....δεν θα μας ρίξει τίποτα ούτεω κρίση ούτε χρεοκοπία......

Κατερίν@ το site με τις ταπετσαρίες έχει τόση μεγάλη ποικιλία και ΤΕΛΕΙΑ ΟΛΑ!!!!! Και εμένα δεν μου έχει πει ακόμα για Doppler αλλά στο χαρτί που σημειώνει τα ραντεβού μου( αυχενική , β- επιπέδου) το λέει για 32η εβδομάδα .

Mariapapa, μπράβο ο μπέμπαρος!!!!!! Πραγματικά είναι απίστευτο πως μεγαλώνουν έτσι τα πλασματάκια μας και από μια κουκίδα βλέπεις χεράκια, ποδαράκια....αχ περιμένω πως και πως να δω τα ζουζουνάκια μου!!!!!!

ΝΑΝ και εγώ έχω αϋπνίες, ειδικά το πρώτο τρίμηνο κοιμόμουν 3-4 το πρωι.....τώρα στις 2 και ξυπνάω τουλάχιστον 2 φορές να πάω τουαλέτα και μετά το μάτι γαρίδα, μπορεί και 2 ώρες να κάνει να με πάρει πάλι.....

Εβίτα μακάρι να τα καταφέρουμε να γνωριστούμε και από κοντά κάποια στιγμή!!!!!

Κορίτσια στις 10/11 έχω β- επιπέδου και μετά πάω για κούνιες, βάψιμο το δωμάτιο ..... ρουχαλάκια πολύ λίγα γιατί έχω αρκετά από την κουμπάρα και την νύφη μου και η μαμά έχει αδέιάσει τα μαγαζιά στην Γερμανία ( έχει τέλεια ρουχαλάκια και απίστευτη ποιότητα). Για κούνια σκέφτηκα να πάρω πρώτα μια οικονομική από ΙΚΕΑ που είναι και πιο μαζεμένη και χωράει στο δωμάτιο μου και να τα βάλω και τα δυο εκεί μέχρι 3 μηνών..... Εσείς από που πήρατε κούνιες?

Α και κάτι ακόμα ξέρει καμία να μου πει για τα βλαστοκύτταρα? Τι θα κάνετε θα κρατήσετε?

Φιλάκια πολλάαααααα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδη βιαζομουν πριν να γραψω για ολες(καλα οχι για ολες,οσες προλαβα να διαβασω).Ειρηνη φαγουρα με επιασε εμενα μια φορα το καλοκαιρι(σε αρκετα μικροτερο μηνα δηλαδη),και ειχα βγαλει και σπυρακια,αυτος με ρωτησε πως ηταν οι τρανσαμινασες μου και ηταν καλες οποτε δεν ξανασχοληθηκαμε,περασαν μονα τους μετα απο λιγες μερες,που και που με πιανει παλι αλλα για πολυ λιγο και περναει..Κικη εμεις τα βλαστοκυτταρα θα τα δωρισουμε,αφου πιστευω οτι ετσι κανουμε μια καλη πραξη,ειμαι και της αποψης μην προκαλεις την τυχη σου και το βρισκω λιγο τραβηγμενο να τα φυλαξω για μενα μονο σε περιπτωση που χρειαστουν,ασε που αν χρειαστουν ειναι πολυ λιγες οι περιπτωσεις που θεραπευουν το ιδιο το παιδι!!Μαντι κι εγω αυτο σκεφτομουν,οτι αν χρεοκοπησουμε δεν θα χουμε ουτε πως να γεννησουμε αφου και τα νοσοκομεια πλεον θελουν λεφτα,αλλα σκεφτομαι οτι τουλαχιστον ο,τι γινει θα γινει για ολους και δεν μπορουν να αφησουν απο τις κλινικες τον κοσμο απο εξω επειδη δεν θα εχει ολα τα λεφτα..παντως χθες εβλεπα εφιαλτες με αυτο το θεμα!!Ααααα,εβγαλα και μερικες φωτο απο το δωματιακι και μερικα πραγματακια μας,ειναι αυτα εδω:

http://s847.photobucket.com/albums/ab40 ... gkimosini/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose_d ειναι ολα τοσο ομορφαααααααααααααααα καλα τελειο το δωματιακι θα ειναι πριγκιπισσα η μπεμπα εκει μεσα... αντε με το καλο να ερθει η μπεμουκα να τα δει... :-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose το δωμάτιο είναι φανταστικό!!!!!!! μου αρέσει πάρα πολύ το χρώμα στους τοίχους, καλά και τα ρουχαλάκια είναι τέλεια!!!!! άντε με το καλό κοριτσάκι μου!!!!!!

Και εγώ έτσι σκέφτομαι για τα βλαστοκύταρρα να τα κάνω δωρεά, βέβαια θέλω να μιλήσω και με τον γιατρό μου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας........

πως πατε;;;;;;;εγω παλι στο μαγαζι ημουν το πρωι..χαχαχα!!!!!!λοιπον τα καλοκαιρινα ρουχα και τα χειμωνιατικα(ενος ετους)τα αγορασα ολα μονο με 95 ευρω......και μιλαμε για 15 σετακια καλοκαιρινα και χειμωνιατικα.....βρικα και ενα τελειο φορμακι για να την βγαλω απο το μαιευτηριο.....μου εκανε και μερικα φορμακια(εσωρουχα)δωρο...2 μπλουζες και ενα φορεματακι......

λοιπον αυριο το πρωι επιτελους εχω το ντομπλερ.....εφτασε η ωρα......τι καλα...θα δω παλι την μπουμπα μου.......ελπιζω ολα να ειναι καλα...και το απογευμα πρεπει να τρεχω αμπελοκηπους με τον μεγαλον γιατι παραπονιεται οτι τον τρωει ο ποπος του......μας ειπε η παιδιατρος να τον παω σε παιδοδερματολογο....ελπιζω να βρει τι εχει γιατι αυτη η ιστορια κοντευει τωρα 2 μηνες.......

επανερχομαι να σας ξαναδιαβασω γιατι δεν θυμαμαι τιποτα.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

rose d πολυ ομορφα ολα.......τι ωραια.......αντε με το καλο να τα χαρει η μπεμπουλα σας.....

τζενουλα με γεια τα πραγματακια σας.......αντε καλη αρχη αν και εχεις και μια τελεια βοηθο...χαχαχα

φλωριανα περιμενουμε νεα σου απο το γιατρο....

ειρηνη αν η φαγουρε δεν περιοριζεται μονη στη κοιλια τοτε ισως να υπαρχει καποιο θεμα......παντως καλα εκανε ο γιατρος και σε εστειλε για εξετασεις....καλα αποτελεσματα....

κικη με το καλο ο υπερυχος...δεν ειναι τελειες οι κλωτσιες;;;;;

κατερινα κοντα μενουμε...καλαματα εσυ....εγω κοντα στην κυπαρρισια......αλλα ειμαι απο αθηνα......το τελευταιο χρονο μενουμε επαρχια......

εγω κοριτσια δεν εχω προβλημα με τον υπνο....κοιμαμαι πολυ καλα.......

παλι δεν θυμαμαι αλλα......συγχωρεστε με......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia se oles sas eimai kainouria sto forum k akoma d 3erw pws na t xeirizomai.....

eimai stnv 19n evdomada tnw egkumosuvns m k exw didumakia!!!!!

akoma d 3erw ti einai se mia evdomada omws 8a kanw b epipedou kai tote m exoun pei 8a ma8w...

me t kalo euxomai se oles kai euxomai na ta leme ola kalws sas vrnka loipon filia manoules

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

geia se oles sas eimai kainouria sto forum k akoma d 3erw pws na t xeirizomai.....

eimai stnv 19n evdomada tnw egkumosuvns m k exw didumakia!!!!!

akoma d 3erw ti einai se mia evdomada omws 8a kanw b epipedou kai tote m exoun pei 8a ma8w...

me t kalo euxomai se oles kai euxomai na ta leme ola kalws sas vrnka loipon filia manoules

Καλως ήρθες evatsi και σε αυτήν την ομάδα...... και εγώ διδυμάκια !!!!!!! δεν ξέρω αν είχες δει και στο θέμα με τα δίδυμα...... Θα μάθεις γρήγορα πως λειτουργεί το forum και εγώ δυσκολεύτηκα στην αρχή αλλά τώρα πετάω..... :lol::lol::lol:

Βάλε ένα τικεράκι από κάτω να βλέπουμε σε ποια εβδομάδα είσαι, θα σου στείλω μήνυμα μπες στο προφίλ σου πως γίνεται , και εμένα με βοήθησαν τα κορίτσια πολύ!!!!!

Και εγώ τη άλλη πέμπτη έχω β-επιπέδου..... άντε με το καλό να δούμε τα διδυμάκια μας!!!!!

Φιλιά.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευατσι καλως ηρθες!!! τι ωραια κι αλλη διδυμομανουλα.. υπεροχα!με το καλο να τα παρεις στην αγκαλια σου...

κικη υπεροχες οι κλωτσιες ε?!!!εγω εχω β' επιπεδου στις 9-11, με μια μερα διαφορα απο σενα!!! αντε να δουμε.. ολα καλα να πανε!Κι εγω μετα τον υπερηχο, πρωτα ο θΕΟς,παω για βαψιμο δωματιου και μικρες αγορες. Ευτυχως θα μου δωσουν κρεβατακι, καλαθουνα κλπ, δεν θα χρειαστει να αγορασουμε πολλα πραγματα! Μια χαρα μου φαινονται οι κουνιες του ΙΚΕΑ εμενα παντως.. δεν ξερω, ας μας πουν οι δευτο-τριτο μανουλες...

μπουρικ με το καλο το ντοπλερ, φιλακια στην κοιλιτσα!!

ροζε πολυ ομορφα ολα, μπραβο!!

φιλια σε ολες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευατσι καλως ήρθες στην παρεα μας με το καλό τα διδυμάκια σου!

γραψε μου ΠΗΤ και που θα γεννησεις να σε προσθέσω στην λίστα μας.

Κοριτσια εγω το εχω αποφασίσει τα βλαστοκύταρα θα τα δωρίσω. Ειδα ενα ντοκυματερ και πείστικα γι αυτό. Και να σκεφτεις ότι στο Μητέρα Λητω ειναι δωρεαν ή φυλαξη σε ιδιωτική τραπεζα αλλα εγω πιστευω ότι τα πράγματα δεν ειναι όπως τα λένε. Καλύτερα σε μια παγκόσμια δεξαμενη για το κοινό καλο. Θελω σε λίγες βδομάδες να παρω τηλ στην Ακαδημία Αθηνων να ρωτησω λεπτομέρειες που θα τα παραδώσουμε πως κτλ.

Καλό σας απογευμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια τέλειες οι κλωτσιές, άπίθανο συναίσθημα!!!!!! Φαντάζομαι τι θα γίνει αργότερα που θα μεγαλώσουν και είναι και δυο και δεν θα είναι και στριμογμένα :o

Twiggy με το καλό η β-επιπέδου να έχουμε καλά αποτελέσματα και μετά σφαίρα στα μαγαζιά για ψώνια. ευτυχώς βολευτήκαμε με αρκετά πραγματάκια από συγγενείς και φίλους!!!!

nan και εγώ έτσι σκέφτομαι να κάνω δωρεά τα βλαστοκύταρρα δες και εδώ στο site http://hcbb.bioacademy.gr/.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και άλλη διδυμομανούλα στο παρεάκι!!! :D:D:D Τι καλά!! Ευάτσι καλώς όρισες και με το καλό τα μωράκια σου! Άντε να κάνετε με το καλό τις β-επιπέδου σας κορίτσια και να δούμε και το φύλο των μωρών σας!

Rose τι τέλειο το δωματιάκι και τα πραγματάκια σας! Υπέροχα! Καλά μέχρι και barbie πήρες από τώρα βρε χαζομαμά! :lol:

Κικί άχρισαν παιχνίδι οι ποδοσφαιριστές σου; Τελικά αγοράκια θα είναι ... με το που είδαν την Samantha ξεσηκώθηκαν τα πουλάκια μου! :lol::lol::lol:

Και εγώ τα βλαστοκύταρα θα τα δωρίσω σε δημόσια τράπεζα. Είναι νομίζω καλύτερα.

Τα κρεβατάκια του ΙΚΕΑ είναι πολύ καλά και φθηνά. Και ο αδερφός μου τα διδυμάκια τους, τους 2 πρώτους μήνες τα είχαν βάλει σε ένα τέτοιο μαζί στο δωμάτιό τους και τώρα μας το δώσαν και εμάς για τον πρώτο καιρό στο δωμάτιό μας.

Βourique καλό doppler αύριο! Και να πάνε όλα καλά και με τον μικρό, περαστικά να είναι!

Εμένα με πιέζει η μικρή στο στομάχι σήμερα και επειδή το πρωί λίγο περπάτησα, το πολύ 10 λεπτά με στάσεις, τώρα πονάει η πλάτη και η μέση μου. Ο άντρας μου με φωνάζει αγάπη μου παλιόγρια! :P

Φιλιά πολλά σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαντι σε ευχαριστω πολυ.......

απο τα ικεα δεν εχω παρει ποτε κατι...δεν εχω προσωπικη γνωμη.......αλλα νομιζω οτι ειναι οκ....

εγω εκανα ενα μπανακι......εκατο χρονια εκανα....ξυριστηκα κιολας.....αφου οταν βγηκα μου λεει ο πατερας οτι νομιζε οτι ειχα παει για υπνο :lol::lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η μπαρμπι κατωχηρωθηκε απο τη μπεμπα αλλα δεν ηταν γι αυτην εξαρχης,θα πηγαιναμε επισκεψη και θα τη διναμε σε ενα κοριτσακι αλλα δεν πηγαμε ποτε και μας εμεινε η κουκλα..οποτε πλεον στολιζει το δωματιακι μας..εχω κι αλλη μια κουκλιτσα σε κουτι κι ηταν δικια μου απο οταν ημουν μικρη,μονο τη στολιζα,κι αυτη δικια της θα γινει,κληρονομια απο τη μανουλα,χαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσακια!!! απο τις εξι γαριδα το ματι χωρις λογο...!

ευακι καλως ορισες και εσυ στην παρεουλα μας!!!με το καλο να δεις τα μωρακια σου!

ροζε πολυ ομορφο το δωματιο... μου αρεσαν πολυ τα χρωματα που ειναι στον τοιχο!

εμεις σημερα αρχιζουμε το βαψιμο!!!

εγω κοριτσια ψωνιζω συνεχεια απο το ικεα! εχω κανει διατριβη μεσα εκει! :D:D:D και εχθες πηγα να παρω κατι καθρεφτες! εχει υπεροχα πραγματα! αν προσεξεις στην συναρμολογηση και τα σφιξεις καλα, δεν παθαινουν τιποτα! η κουνια δεν μου κανει, θελω μια πιο μεγαλη! αλλα θα παρω απο εκει μια μεγαλη συρταριερα που εχει γυρω στα 160 και κουνια απο αλλου!

οσο για τα βλαστοκυτταρα και εγω δεν ξερω τι θα κανω! θα συζητησω πρωτα με τον γιατρο να μου πει την αποψη του! ειχα διαβασει οτι αυτο το αιμα που περνουνε απο τον ομφαλιο λωρο ειναι πολυτιμο για το ιδιο το παιδι, το προστατευει απο αυτες τις αρρωστιες που σου λενε οτι μπορει να το σωσουν στο μελλον αν το κρατησεις! γιαυτο και ο ομφάλιος λωρος δεν πρεπει να κοβεται αμεσως αλλα μετα απο 2-3 λεπτα για να προλαβει αυτο το αιμα να περασει στο παιδι! τι να σας πω! αληθεια λενε? ψεματα? μονο αυτοι ξερουν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαι αλλη κοπελα μεσα στο φορουμ εκανε αυτο το θεμα! το διαβασα και τρομαξα! δεν ξερω πως αλλιως να το βαλω και το κανω ολοκληρο αντιγραφη! το μαρακι σε ποιο νοσοκομειο ειναι? πωπω για αυτο δεν τα μπορω τα νοσοκομεια!!!

SOS!!! ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΣΤΟ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ ΘΕΣ/ΚΗΣ!

από koupaki » Τετ Νοέμ 02, 2011 12:12 pm

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ! ΥΠΑΡΧΕΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΣΤΟ ΙΠΠΟΚΡΑΤΕΙΟ. ΚΛΕΨΙΕΛΑ ΠΝΕΥΜΟΝΙΑΣ!!

ΔΗΜΟΣΙΕΥΘΗΚΕ ΑΡΘΡΟ ΣΤΙΣ ΑΡΧΕΣ ΤΙΣ ΧΡΟΝΙΑΣ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΟΤΙ ΜΟΛΥΝΘΗΚΕ ΕΝΑΣ 50ΧΡΟΝΟΣ ΚΑΙ ΕΝΑ ΝΕΟΓΝΟ 32 ΒΔΟΜΑΔΩΝ. ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΠΙΟ ΑΝΘΕΚΤΙΚΑ ΜΙΚΡΟΒΙΑ ΚΑΙ ΣΧΕΔΟΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΝΤΙΒΙΩΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΙΣΧΥΡΕΣ ΝΑ ΤΟ ΣΚΟΤΩΣΟΥΝ. ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΠΟΥ ΜΙΛΑΜΕ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΤΑΦΕΡΕΙ ΝΑ ΤΟ ΑΝΤΟΜΕΤΩΠΙΣΟΥΝ. ΕΝΗΜΕΡΩΣΤΕ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΤΥΧΟΝ ΝΟΣΗΛΕΥΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΧΡΗΖΟΥΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΚΥΡΙΩΣ ΕΝΤΑΤΙΚΗΣ ΘΕΡΑΠΕΙΑΣ Η ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟΥ.ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΘΑΝΑΤΗΦΟΡΟ.

ΣΑΣ ΕΝΗΜΕΡΩΝΩ ΕΚ ΠΕΙΡΑΣ. ΟΠΩΣ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΓΝΩΡΙΖΕΤΑΙ ΕΧΑΣΑ ΕΚΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ ΤΟ ΜΑΡΤΙΟ ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ ΝΕΟΓΝΩΝ. ΒΓΗΚΑΝ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΤΙΣ ΝΕΚΡΟΨΙΑΣ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΜΟΥ ΠΡΙΝ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ ΚΑΙ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟΒΙΟ ΑΥΤΟ. Ο ΜΟΝΟΣ ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΤΟ ΕΓΡΑΨΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΟΣΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΟΥΝ ΤΥΧΟΝ ΔΙΚΑ ΤΟΥΣ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΝΟΣΗΛΕΥΟΝΤΑΙ ΕΚΕΙ . ΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΗΣ ΗΛΙΚΙΑΣ ΕΙΤΕ ΕΙΝΑΙ ΜΩΡΑΚΙΑ. ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΡΟΜΟΚΡΑΤΗΣΩ ΚΑΝΕΝΑΝ ΣΑΣ ΑΠΛΑ ΘΕΩΡΗΣΑ ΣΩΣΤΟ ΝΑ ΕΝΗΜΕΡΩΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΦΥΛΑΧΤΟΥΜΕ.

Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙ ΟΛΟΥΣ!

ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΧΕΤΙΚΟ ΑΡΘΡΟ ΠΟΥ ΔΗΜΟΣΙΕΥΘΗΚΕ 25/1/2011...

http://www.inews.gr/88/epikindyno-mikro ... rateio.htm

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

×
×
  • Προσθήκη...