Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜ Ν11


Recommended Posts

αγγελικακι μια απο τα ιδια εισαιιι εε? αααχ :cry:

βανεσσααα τελειοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο το δωματιοο, καλα το ερωτευτικαα! ΤΕΛΕΙΟ ΤΕΛΕΙΟΟΟ ΤΕΛΕΙΟΟΟ :D

καλα να περασετε στην βολτουλα σας :D

αννα μαριαααααα χελοουυυυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 949
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Βανεσσακι πηρατε το κρεβατακι που γινεται και μελλοντικα κανονικο εεε?Και μου αρεσε και η καρεκλα που εβαλες εκει διπλα για σενα για να θηλαζεις.....τελειο!!!

Κοτοπουλακι εεεεε Αννα Μαρια....εγω θα βγαλω φτερα....εχω μερες να κανω,ισως αυριο!!!Με μπαμιες ισως ή αρακα!

Σημερα παλι παρελαση περιμενω!!!Το απογευμα μια φιλη μου μετα του συζυγου και το βραδυ θα πεθερικα.... :? τι κερναμε παλι ελεος!!!

Μαρια Σ. αρχισε τα κολπακια ο μικρος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΙΛΕΝΑΔΕΣ ΜΟΥ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΜΕ ΤΟ ΜΑΓΕΙΡΕΜΑ ΜΠΡΙΖΟΛΕΣ ΜΕ ΡΥΖΙ Κ ΕΙΠΑ ΝΑ ΜΠΩ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ!!!!!!

ΕΠΙΣΤΗΜΗ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΕΙΝΑΙ ΓΛΥΚΑΣ!!!!

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΣΤΟΚΟΣ ΒΛΑΜΕΝΗ Κ ΜΙΝ ΠΩ Κ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΠΟΙΟ ΒΑΡΥ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ Κ ΜΕ ΠΟΙΑΝΟΥΝ ΤΑ ΝΕΥΡΑ ΜΟΥ....

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ Η ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΜΑΙΕΣ ΚΛΠ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΥΠΟΜΟΝΗ ΕΙΔΙΚΑ ΟΤΑΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΓΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΛΠ.ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΜΑΣ ΣΥΜΦΕΡΕΙ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!1

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι μωρε αναστασακι, μας κανει διαφοραα ο μικροος!

εσενα τι κανει η φραουλιτσααααααα?

μυριαμακιιι ακομα εδω εεε? λιγες μερες σου εμειναν και θα κρατας το μωρακι σου αγκαλιτσααα :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai ayto einai to ergo apla fetos paizoyn h kastanh kai h panopoyloy kai o penos xaralampidhs.........

teleio to dwmatio vannesaki me to kalo na to xarei h mpempoyla sas........

maraki sarantopoyloy ypomonh koritsaki tha strvsei to mikro soy se ligo........

emeis shmera makaronia me kima sthn mamaka moy poy alloy ?????? :P:P:P:P:P filakia se oles kai kalo mesimeri ...............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μμμμμμμμμμμμμμμμ μακαρονια με κιμαα, και εγω θελωω, καλα να περασετε και εσεις νια μου, σας αφηνω παμε να φαμε, να τα βαλω για υπνο και επανερχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας γλυκές μου φιλενάδες!!

Αγγελικούλα κολικούς μωρέ ο μικρούλης μας;και εμένα εχθές το βράδυ είχε ένα

συνεχόμενο κλάμα 2 ώρες και υποθέτω ότι αρχίσαμε και εμείς...Περιμένω τον παιδίατρο

μέσα στην εβδομάδα να δούμε τι θα πει!!!Ελπίζω να ηρεμήσουν σύντομα τα μικρούλια

μας γιατί πολύ στεναχωριέμαι και εγώ που δεν μπορούμε να τα βοηθήσουμε!!!

Εγώ σηκώθηκα το πρώτο βράδυ και περπάτησα γύρω γύρω στο δωμάτιο,πονούσα

βέβαια πολύ...Τη δεύτερη μέρα σηκώθηκα 3-4 φορές και πάλι με πόνο και από την

τρίτη μέρα σηκώθηκα αρκετά με τα παυσιπονά μου βέβαια.Πόνο έτσι σαν τράβηγμα

είχα για μια εβδομάδα.Τώρα είμαι καλά, έχω βέβαια αιματάκι.Εσύ φιλενάδα πως πας;

Έφυγε η μανούλα;Το ξέρω θα σου λείψει αλλά θα τα καταφέρεις καλή μου και όπως

το είπες έλα και καμιά βόλτα στην Αθήνα!!!!

Νασιούλα τι ωραίο δωματιάκι, τι γλυκούλι μπράβο μπράβο!!Και είσαι και χρυσοχέρα

τέλεια τα έχεις ζωγραφίσει τα καδράκια!!!Tο sling σας είναι ακριβώς του γούστου μου!!!

Με το καλό να έρθει η μικρή μπουμπού να το γεμίσει!!!

Muriamaki τι ήταν και αυτό που πέρασες με αυτή την ακατανόμαστη μαία; Μια σκέτη αηδία....

Πλησιάζει η μέρα που θα πάρεις το μικρούλι σου αγκαλίτσα και αυτο έχει σημασία!!!!!

Βανεσσάκι το δωματιάκι σας είναι ρομαντικό απίστευτό!!!

Άννα Μαρία δεν μπορείς να φανταστείς πόσο σε οδηγεί η φύση...και εγώ έτσι έλεγα σαν

και σένα και τώρα να με δεις τα κάνω όλα μια χαρά!!! Μην σε φοβίζει τίποτα, θα γίνεις

η καλύτερη μαμάκα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασάκο φραουλίτσα επισκέψεις σήμερα;

Ελπίζω να μη συγχυστείς με το πεθερικό φιλενάδα!!

Παστιτσάκι σήμερα, μια χαρά ρίξτο λίγο έξω!!!

Επιστήμη το ζουουνάκι σου είναι σκέτη γλύκα, να ζήσει

να είναι καλότυχο και γερό!!

Μαρία Σαρ. κουράγιο μαζί θα τα περάσουμε όλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δωρακι μου κουραγιο μωρε,σε σκεφτομαστε να ξερεις....θα ηρεμησει το μικρουλι σου δεν ειναι τιποτα. Φιλακια στα πατουσακια του!!

Η πιεση σιγουρα θα μου ανεβει το εχω ηδη δεδομενο οπως και το ζαχαρο,αλλα μια βραδυα ειναι θα περασει!! :?

Το γλεντισα σημερα με το παστιτσιο, ειχα καιρο να φαω, αλλα δεν εφαγα ψωμι,μονο σαλατουλα!

Ας παω να ξαπλωσω λιγακι γιατι μετα το ματι γαριδα με αυτα που θα ακουω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσάκια μου....τι κανετε?καλε γραψατε πολααααα...

Συμπεθερααα ο πενος Χαραλαμπίδης είναι καινούργιος........?χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα αχ αυτο το αι παντ....και εγω απο το αι παντ είμαι τώρα...και όλο λαθοι κάνω...χαχαχαχαχ

Νασια και βανεσακι τα δωματιακια είναι φανταστικά.....καλα νασια ο μει ται είναι υπέροχος....τον ερωτεύτηκαααααα...και το καροτσάκι σου βανεσακι;κι της κιλό είναι τρομερό μου αρέσει παρα πολυ σε αυτο το χρώμα το μωβ...

Εμείς κορίτσια εχθες περάσαμε τέσσερα ας είχα απίστευτη όρεξη....ήρθε κόσμος σπίτι για την γιορτή της πέτρες μας φάγανε και μετα μας κράτησε το μωρό η πεθερά μου και βγήκαμε για ποτό στο μπαρ των κουμπάρων μας που είχανε ένα πάρτυ...πωπω ξεσαλωσα καλε καιρο είχα να περάσω τόσο ωρΑια...είδα και πολλούς γνωστούς έριξα και τον χορό μου...χιχιχιχιχιχιχι και μετα γυρίσαμε σπίτι....και...............ταραταταν.....κάναμε τρελιτσες μετα απο τοοοοοοσο καιρο....ολεεεεε...αχαχαχχαχαχααχαχα!!,

Δωρακι και εγω μετα την καισαρικη σηκώθηκα την δεύτερη μέρα κανονικά,...ποναγα και εγω πολυ αλλα πισμωσα και τα κατάφερα γιατί έπρεπε να μπορώ να περπαταω πρώτα για να φέρω το μωρακι μουστο δωμάτιο....;)))))

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχχχχ αυτοί οι κολικοι.......δεν υπάρχει χειρότερο απο το ;να κλαίει το μωρακι μας και να μην μπορούμε να το ηρεμησουμε....η χειρότερη μου είναι....τα καιμενακια μας.....ευχομαι να είναι περαστικά για ολα τα μωρακια μας....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχαχαχααχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχααχαχαχαχαχαχχαχαχχαχααχαχαχχαχααχαχ καλε τι γραφω και εγω?τι πέτρες και τεσσερα ?αχαχαχαχαχαχα συμπεθερα είναι αυτο που λενε....αν δεν ταιριαζαμε δεν θα συμπεθεριαζαμε....αχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχααχα σε καλο να μας βγει τι πλάκα που έχουμε...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα δεν μου έχει μείνει αντερο απο τα γέλια τα λέω και στον άντρα μου και γελάμε μαζι....χαχαχαχαχα α ρε συμπεθερα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:lol::lol::lol::lol::lol::lol:

μα τι στο καλο γραφετε με αυτα τα ipad.. αχααχαχα γελαγα μονη μου, καλα νταξει η μαρμελαδα βερολινο εχει μεινει στην ιστοριαα :lol::lol:

κοιμηθηκε ολη η πλαση, εφυγε και η μαμα μου σημερα!

και τωρα μονοι μας!

πηρε 4 μερες αδια ο αντρας μου και θα βοηθαει αυτες τις μερες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με τραβάνε οι ρίζες μου είμαι γεννημένη στην Γερμανία για αυτο την μαρμελαδα Βερολίνο την παίζω στα δάχτυλα χαχαχαχαχαχαχα ...

Που είστε ολες καλε??? εγω μόλις έβαλα στον φούρνο γλυκακια μια μηλοπιτα και μια δαμασκηνοπιτα ελάτε κερναω....". ;););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειααααα σας!!!!κοριτσια μου, σας ευχαριστω πολυ πολυ ολες για τα καλα σας λογια για το δωματιακι μας,αλλα κι εσειςδεν πατε πισω!!!!ολα οσα ειδα, ειναι πραγματικα πααααρα πολυ ομορφα!!!!και θα ομορφυνουν ακομη περισσοτερο με τα μωρακια μας!!!!

εμεις γυρισαμε πριν κανενα 2 ωρο απο το μεσημερι που ειχαμε παει στους φιλους μας!!!φαγαμε πιτσα και καρμποναρα και γλυκα και σκασαμε!!!τωρα ετοιμασα τη βαλιτσα του αντρουλη μου που παει αυριο αθηνα...τα λεμε αυριο παλι!!!καληνυχτουλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μωρε νια τι μου κανεις τωρα!μου αρεσει πολυ η μηλοπιτα!δεν με βλεπω να κανω συντομα ομως!

Χριατινακι, εγραφα κι εγω αρκετες μπαρουφες στις αρχες με το αι παντ!την κισκα την ελεγα κοσμα!

Αννα μαρια, δεν σου αρεσουν οι ρηγα αποστολου?εμενα μου αρεσει το χιουμορ τους!εβλεπα και τους δυο ξενους αλλα εκεινο που μου αρεσε πολυ ηταν το τι ψυχη θα παραδωσεις μωρη!κριμα που επαιξαν μονο εξι επεισοδια!

Κλαιει ο μικρος..

Ερχομαι σε λιγο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανεσσάκι, πίτσα και καρμπονάρα ακούω!

Αγγελική, τους Δυο ξένους τους έβλεπα κι εγώ, αλλά τότε ήμουν 18-19 χρονών! Τώρα όποτε το βάζει είναι λες και μου χτυπάς στο κεφάλι με ένα ξύλο. Δεν το αντέχω με τίποτα. Το "Τι ψυχή θα παραδώσεις μωρή;" ήταν αρκετά καλύτερο, ίσως επειδή κράτησε μόνο 6 επεισόδια, και δεν τους δόθηκε η ευκαιρία να το τραβήξουν απ' τα μαλλιά! :P Εκεί που τα χάλασαν τελείως και καταβαραθρώθηκαν οι Ρήγας-Αποστόλου είναι στο "Κόκκινο δωμάτιο", που ήταν απαίσιο...

Αλλά τη Χρύσα Ρώπα δεν την αντέχω, δεν την αντέχω... Παίζει τόσο υστερικά, που θέλω να σπάσω την τηλεόραση!

Πάντως, φέτος η τηλεόραση δεν έχει τίποτα. Βλέπω μόνο τις δύο σειρές εποχής του ΡΙΚ και καμιά ταινία ΑΝ βάλει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xxaxaxaxaxaxa kaleeeeeeeeeeeeee kleiste ta i-pad...h mia kolaei thn allhhhhhhhhhhhhh twra kai h aggelikh arxise.....akou XRIATINAKI........AXAXAXAXAXAXAXAXAXA PWPWWWWWWWWW POLY GELIOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO EXW LISAKSEI..........XAXAXAXAXA

ANNA MARIA MOU TWRA POU TO THYMITHIKA....GIAYTO POU EGRAFES ARGOTERA TI DEN THA GINEIS KALH MANOULA.

PISTEPSE ME H FYSH TA EXEI PROVLEPSEI OLAAAAAAAA KAI SE KATHIDIGEI ANALOOS..........KAI EGW ETSI SKEFTOMOUN OPWS ESY ALLA THA DEIS KAI APO MONH SOU ME TO POU GENHSEIS OLA THA SOU ERXONTE TOSO FYSIOLOGIKA LES KAI TA KSEREIS APO PANTA!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα και εδω αννα Μαρια τίποτα δεν έχει τουλάχιστον εγω δεν βλέπω όλο τουρκικά παίζει ....τώρα βλέπω ελληνικό έργο το Τζένη Τζένη....χχιχιχιχι εμένα οι δυο ξενεοι μου άρεσαν πολυ η κωνστα με την Διαβατη. Δεν παιζοντε..... πολυ καλές ατάκες απλά στο τέλος ήταν ο ρόλος του Μάρκορα χάλια το τραβαγανε απο τα μαλλιά....." αγγελικουλα μου γλυκια και είσαι και πολυ μακριαααααα... Άντε έλα Αθήνα μπάσκετ και βρεθουμε όσες είμαστε εδω..........βανεσακι πιτσαααααααα αχ θέλω τώρα ........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτσι είναι αννα Μαρια όλα θα γίνουν όπως πρέπει μην φοβασαι τίποτα εγω το μόνο που σκέφτομαι είναι το μπάνιο τους και φοβάμαι μην μου γλυστρισουν τα νινακια μου.....αχχχχχχχ τα Καλητερα έρχονται αννα μαριααααααααα....

Χριστινακι ασε ολες τα έχουμε παίξει.....χαχαχχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα φιλεναδιτσες μου!!!!!!!!!τι κανετε???πως ειναι οι κοιλιτσες????? τα μωρακια ολα?????

εχει γινει κατι που το εχω χασει???γεννησε καμια αλλη εγκυουλα μας???

κατ'αρχην θελω να σας ευχαριστησω πραγματικαμεσα απο τηνκαρδια μου για τις ευχες σας κοριτσακια μου!!!!να ειστε καλα εσεις κ τα μωρακια σας!!!!!

με το καλο κ τα υπολοιπα κοριτσακια να κρατησετε τα μωρακια σας στην αγκαλιτσα σας γερα κ οσες μανουλες τα εχουμε ηδη να τα χαιρομαστε κ να ειναι παντα καλα!!!!!!

εγω τωρα καθομαι με τον αντρουλη μου κ τα μικρουλια μου κοιμουνται κ τα τρια!!!

αχ κοριτσια μου οταν τον εχω στην αγκαλια μου τον χρηστακο μου νιωθω τοοοοσο ηρεμη, με κανει τοσο να ηρεμω!!!δεν ξερω αυτο το πραγμα ομολογω πως πρωτη φορα το νιωθω.ισως κ να φταιει κ οοολα αυτα που περασαμε ακομη κ μεχρι το τελος κ γι'αυτο.δεν ξερω τι να πω...! νιωθω τοοοσο ευτυχισμενη, απολυτη ευτυχια!!!!ειμαι πλεον τοοοσο γεματη!!!....δεν μου λειπει τιποτα απολυτως, εχω τα παιδακια μου κ αυτο ειναι το πιο σημαντικοτερο, ΟΙ ΠΟΛΥΤΙΜΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΜΟΥ!!!!!!

σας φιλω ολες γλυκα!!!!!!φιλακια στις ακομα φουσκωμενες κοιλιτσες κ στα μωρακια που εχουν ερθει!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...