Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το Εξπρες του βυζονυχτιου Νο 53-Χειμωνιασε επιτελους!!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 978
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

!Ισως κ για γκομενος! ;)

τσακ, το πιάσαμε εκεί να εστιάζεις στο γκόμενος, αν τον βλέπεις σαν γκόμενο όλα θα είναι πολύ καλά θα δεις........θα είστε μια χαρά ;) είδες όταν ψάχνεις πολύ κάτι βρίσκεις ;)

εγώ, από όλα όσα είπες θα πήγαινα στην μαμά μου :)

ωραίο το τικεράκι, ....... εμείς φεύγουμε ,πάμε να πάρουμε - επιτέλους - το φως για το φαναράκι-λατέρνα!!!! :)

Λενάκι δεν χάλασε το παστίτσιο φάτο.....όπως λέει και η Αφρο, λίγα βακτήρια πάνω κάτω :lol::lol::lol::lol::lol: πόσα έχουμε φάει, ουυυυυυυυ

σας φιλώ :-*:-* και σας χαιρετώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να το φαω λες ε? Μαλλον θα το φαω και ο θεος βοηθος! 6 ωρα ο μικρος ε? Και εμενα σημερα ηθελε

να σηκωθει απο της 7παρα, με το ζορι τον ξανακοιμησα μεχρι της 8:30! :D

Να ανοιξω το επομενο τρενακι? Μονο βρειτε μου τιτλο γιατι δεν στροφαρω σημερα. :roll:

Αργυ δεν θα πατε πουθενα τωρα που εχει ο Λ. διακοπες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νεο τρενακι!

καλημερα!

συμφωνω με Σσσιω κια οποια αλλη συμφωνει μαζι της!

δεν θα κλαψουρησω αλλο....αλλα οταν- αν φτασει με το καλο η ωρα να γεννησω θα ενυσχησετε για τον τοκετο....εεεεε φανταστικες φιλεναδες μου?

γιατι ως τοτε δε βλεπω να περνω μισθο!

Αναστασια ολα πρεπει να περφερονται γυρω απο τον μπαμπα της Α?

ο δικος σου κυκλος?

οσο για τα κοινα που κανουμε ολοι....

χμμμ εμεις ως τωρα δεν εχουμε κανει τιποτα απο ολα αυτα!

και ναι να ντυθεις φτιαχτεις και να υποδεχτεις την κορακλα σου!

ααααα κια γιατι εβαλες πανα στην Α?

ας αφηνες τον κυριο να τα περασει και λιγο αυτος!

συπεθερα 20 ειναι τα δοντια...κατι δεν κανει καλα στο μετρημα!

Αφρο μια απο τα ιδια και το δικο μας βραδυ...

η Μ-Ι καπου πονουσε....δεν ειχε ακριβες σημειο...

κλαψουρηζε ενω κοιμοταν...

τη πηραμε στο κρεβατι μας....(σημ. εδιωξε εμενα)

κατα τις 3 επεσε απο το κρεβατι και χτυπησε...απο την τρομαρα μου χτυπησα το ποδι μου στο καγκελο του μονου κρεβατιου....

μετα ζητησε να κοιμηθω εγω μαζι της....εεεεε με εδιωξε καμια ωρα μετα ,,,,και κοιμηθηκα στον καναπε!

απο το πρωι βλεπω τα των παρελασεων... :shock::shock::shock::shock::shock::shock::?::?::?::?::?::?::?::?::?::roll::roll::roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Guest
Η συζήτηση έκλεισε, δεν μπορούν να γίνουν νέες απαντήσεις

  • Απαντήσεις

    • Όχι.. γενικότερα παίρνω πολλααααά!! Αλλά μη συγκρίνεις γιατί έρχομαι και από εξωσωματική με διάφορα θέματα.. Filicine παίρνω χρόνια και λόγω στίγματος αλλά όχι ολόκληρο το χάπι γιατί είναι υπερβολική δόση.. πριν την εγκυμοσύνη έπαιρνα 1/2 χάπι μέρα παρά μέρα και έλεγχα πάντα τα αποθέματα με εξετάσεις.. στην εγκυμοσύνη τώρα παίρνω 1/2 χάπι κάθε μέρα και ότι λίγο έχουν οι πολυβιταμινες μέσα.. τα 5mg συστήνονται σε γυναίκες με ιστορικό ελαττωμάτων του νευρικού σωλήνα σε προηγούμενη κύηση.. αν και ξέρω ότι πολλοί γιατροί τα δίνουν επικουρικά σε όλες χωρίς να χρειάζεται συνήθως.. και ο δικός μου δηλαδή το ίδιο αλλά μετά από συζήτηση κατέληξα να παίρνω μισό που πάλι το θεωρώ πολύ προσωπικά και σύμφωνα με τις εξετάσεις μου.. Από συμπληρώματα το ίδιο.. παίρνω διάφορα.. αλλά σίδηρο μου είπαν όχι..! 🤷 Αλήθεια και τα υπόλοιπα κορίτσια... Τι σας έχουν πει εσάς ότι μπορείτε να παίρνετε από συμπληρώματα;
    • Είμαι σίγουρη ότι με καταλαβαίνεις απόλυτα αγάπη.. αισθάνομαι βέβαια άσχημα για το μωράκι αυτό ότι το αδικώ.. αλλά μέχρι την αυχενική και να δω ότι είναι υγιές, δεν μπορώ να αφήσω τον εαυτό μου να δεθεί μαζί του.. που δεν έχω "αγγίξει" κάν όσα πέρασες εσύ κοριτσάκι μου και που δεν θα ευχομουν σε κανέναν άνθρωπο ποτέ να περάσει τόσες δυσκολίες γενικά για να φτάσει να κρατήσει το μωρό του αγκαλιά... Εμένα με έχουν πάρει "χαμπάρι" αρκετοί τρίτοι και με ρωτάνε, ίσως επειδή έχω πρηστεί παααάρα πολύ και έχω βάλει κάποια κιλά.. δεν ξέρω αν φταίει η κορτιζόνη που παίρνω ή και οι διεγέρσεις που προηγήθηκαν βέβαια και η κατακράτηση που προέκυψε εξαιτίας αυτών (έχω ξεκινήσει ήδη διατροφολόγο πρώτα για το θέμα ζαχάρου να είναι υπό έλεγχο και δεύτερον για να μην παρά ξεφύγω...) Αυτή τη φορά όμως γενικότερα το παραδέχομαι και το λέω λίγο πιο εύκολα όχι γιατί θέλω να το μοιραστώ αλλά γιατί επιλέγω να πιέσω τον εαυτό μου να είναι πιο αισιόδοξος για αυτή την εγκυμοσύνη και ότι όλα θα πάνε καλά μέχρι τέλους.. εύχομαι ολόψυχα να μην μου γυρίσει μπούμερανγκ...😕 Λες σε έναν χρόνο από τώρα να συζητάμε για τη διατροφή του παιδιού;;;; 😅😅😅 Αχχχ μακάρι Παναγίτσα μου!!!! 🙏🙏🙏🤞🤞🤞 Το συζητάω με μια φίλη μου που τώρα κάνει εισαγωγή στις στέρεες η οποία φοβάται πολύ ότι θα πνιγεί το μωρό αν δεν είναι αλεσμένα.. δεν δέχεται καθόλου ότι υπάρχει λογική στα κομμάτια.. εγώ βέβαια βλέπω το μωρό πάλι πνίγεται και βγάζει γουλιες.. οπότε δεν καταλαβαίνω τη διαφορά.. από τη μια έχει βάση ο φόβος της από την άλλη πιστεύω ότι είναι και θέμα παιδιάτρου να ξέρει.. τεσπα δεν το έχω ψάξει καθόλου ακόμα αλλά προς χάριν της συζήτησης τώρα.. Ξεκίνησε από τώρα ο μπαγασας τα σουρτα φέρτα έξω;;;; 😝🤣🤣🤣🤣 Στην εφηβεία ούτε που θα τον βλέπετε σπίτι!!! 🤣🤣🤣 Μπράβο το παιδί!! Τουλάχιστον ηρέμησε λίγο η ψυχούλα μου που ποναγε.. πόσα έχει βγάλει τώρα;
    • Μονο filicin παιρνεις και utrogestan; Αν θυμάμαι καλα απο τις προηγούμενες, το σίδηρο το ξεκίνησα λιγο πιο μετά. Πρωτα φιλισιν και λιγο αργότερα σιδηρο, d3 και ω3 .
    • Ζηλεύωωωωωωωωω 😀υπέροχα!!
    • Καλά μπανια κορίτσια (έστω και από εξω 😂)
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...