Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΜΑΡΤΙΟΥ ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2011 ΕΛΑΤΕ ΝΤ ΛΕΜ Ν10


Recommended Posts

ΝΙΑ ΜΟΥ ΕΛΑΝΤΕ ΤΙΝΑ ΚΑΝΩ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΞΕΜΥΡΙΖΕΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΕΓΩ ΤΟ ΚΑΡΟΤΣΙ ΤΟ ΕΒΓΑΛΑ ΜΠΑΛΚΟΝΙ Κ ΜΕ ΥΓΡΟ ΠΑΙΔΙΚΟ ΡΟΥΧΩΝ ΠΛΑΝΕΤ ΒΑΒΥ ΤΟ ΣΑΠΟΥΝΙΣΑ Κ ΤΟ ΞΕΠΛΥΝΑ ΜΕ ΤΟ ΛΑΣΤΙΧΟ Κ ΤΟ ΑΦΗΣΑ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ ΣΤΕΓΝΩΣΕ Κ ΜΟΣΧΟΒΟΛΑΕΙ.

ΜΑΡΑΚΙ ΥΣΗΧΟΣ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ Ε?

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΕΓΩ ΘΕΡΜΟΜΕΤΡΟ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ.

ΜΑΡΙΑ 12 ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ?ΓΕΝΝΗΣΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ?

ΚΑΛΟ ΒΡΑΔΥ ΣΕ ΟΛΕΣ!!!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 953
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ευη μου καληνυχτααααααααααααα :D

αννα μαρια εμενα μαρεσει και η μαρμελαδα βερικοκο εφτιαξε η κουνιαδα μου πριν το καλοκαιρι, πωω πωω πολυ δροσερη και ωραιααα :):):)

καλε που :) ειστε ολες σημερα?

η μαρια σιγα μην γεννησεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ηρθα κι εγωωωωωω.Ρε τι κοσμος υπαρχει...απο τις 7.00 τωρα εφυγαν.Κατουρηθηκα, δεν μπορουσα να σηκωθω με πιεζε η μικρη.....αυτος ειπιε 4 ουισκι παρακαλω και αν η γυναικα του δεν ελεγε παμε εγκυος ειναι η κοπελα τους εκοβα να κοιμουνται σπιτι μας με το μπουκαλι αγκαλια!!Ελεος....

Τι εγινε καλε ψαχνουμε το Μαρακι μας?Θα σκασει μυτη σε λιγο μην ελπιζετε να πηγε για γεννα!!

Μιριαμ μαλλον ετσι θα παει η δουλεια,ολη την εβδομαδα θα πρεπει να την αφησεις να αεριστει!Αυριο θα την εχω το απογευμα τη συρταριερα και νομιζω το ιδιο σεναριο θα ακολουθησω.Εχεις δικιο αν δεν τα κανω τωρα,θα ειναι τελευταια στιγμη μετα και θα αγχωθω!!!

Αννα Μαρια και η πεθερα μου κανει ολα τα σχεδια γλυκα του κουταλιου αλλα ολα αποτυχια,τα ζαχαρωνει καπως!!Περσυ μου εδωσε γλυκο πορτοκαλι και το ανοιξαμε φετος και ηταν στοκος μεσα,ουτε απο το βαζο δεν ξεκολουσε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Axxxxx κορίτσια δν μπορώ να το πιστέψω από τις 7 ήταν ξύπνια και κατάφερα να την κοιμήσω πριν από λίγο....το μάτιαξα το κοριτσάκι :( πολύ γκρίνια μιλάμε , δεν μου το ΄χει ξανακάνει αυτό!!!! Περιτό να πω ότι είμαι ένα πτώμα....ούτε μπάνιο έχω κουράγιο να κάνω που έλεγα, αύριο τώρα!!!!

Marie ή αλλιώς συμπεθέρα εσείς ήσασταν καλά παιδάκια???

Λένα μου και η συμπεθέρα και ο γαμπρός ειναι τέλειοι!!!!!!!!!!!!!! φιλάκια και στα δικά σου ζουζούνια μεσα και έξω από την κοιλιά!!!!

Μαράκι μήπως γέννησες???????????? Αναστασία μου υπάρχει και κόσμος που δεν σκέφτεται δυστυχώς....είναι αυτός που σκεφτόσουν τι να κεράσεις με το ουίσκι εεεε???? Μα δεν σκέφτονται ότι μπορεί να κουράστηκες έγκυος γυναίκα????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία, τι μου θύμισες τώρα; Στο γάμο μου, ο άντρας μου είχε ντυθεί στο σπίτι του νονού μου. Η οικογένειά του πήγαν εκεί, υποτίθεται για να μη ντυθεί μόνος του. Επειδή, όμως, είναι στην κοσμάρα τους, κάθισαν στο σαλόνι του νονού μου και ήπιαν μια ολόκληρη μπουκάλα ουίσκι μέσα σε μία ώρα, του ντουμάνιασαν το σπίτι απ' τους καπνούς, επειδή τον ρώτησαν αν επιτρέπεται το κάπνισμα, κι αυτός ντράπηκε να τους πει "όχι", και φυσικά ο άντρας μου ντύθηκε ολομόναχος!

Εμένα η πεθερά δεν ξέρω αν φτιάχνει γλυκά κουταλιού. Μια φορά μας είχε δώσει ένα γλυκό πορτοκάλι, δεν έχω ιδέα ποιος το είχε φτιάξει, πάντως ήταν συγκλονιστικό! Μια άλλη φορά μας έδωσε γλυκό ντοματάκι που το είχε φτιάξει η συμπεθέρα της στη Μυτιλήνη, το ανοίξαμε μετά από καιρό, και ήταν όπως αυτό που λες, σα στόκος!

Μαρία, κι εμένα μ' αρέσει κάπως η μαρμελάδα βερύκοκο! Αυτές τις δύο έχω μόνο στο ψυγείο μου, αλλά γενικά δεν είμαι της μαρμελάδας, πάρα πολύ σπάνια τρώω, κι ο άντρας μου το ίδιο!

Μύριαμ, κάποια στιγμή θα ξεμυρίσει η συρταριέρα, αλλά οκ, αν μυρίζει ξύλο, δε βλέπω πού είναι το πρόβλημα. Εγώ δεν άφησα τα συρτάρια ανοιχτά, γιατί θα γεμίσουν σκόνες, αφού το σπίτι πιάνει πάρα πολύ εύκολα σκόνη, οπότε, πάλι απ' την αρχή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ασε Νανσυ το ξανα εζησα αυτο σε μικροτερο μηνα, νομιζω στον 5ο ημουν και τοτε δεν βολευομουν με τιποτα ...ειχαν ερθει 6 το απογευμα για καφε και εφυγαν 2 το βραδυ με κρασια και μπυρες.Τι να πεις!Εφυγα για νανι ειμαι πτωμα, φιλια σε ολες τα λεμε αυριο.

Αν δειτε το Μαρακι πες τε της θα την σουβλισω αν δεν γεννησει μεχρι αυριο!!!Ηλιανακιιιιιιιιιιιιιιι με το καλο κοριτσι μου αυριο!!!Φιλια!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλη ξεκούραση Αναστασία μου!!!!!! Τι να πεις ασυνείδειτοι άνθρωποι...

Εάν εμφανιστεί το Μαράκι θα της μεταφέρουμε την απειλή σου :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανσακιιι κατι κολπακι το πρωι μου κανε, τωρα τον περιμενω σε μιση με μια ωρα να ξυπνησει να τον ταισω και ελπιζω να κοιμηθει γρηγορα γιατι θα κοιμηθω εγω πρωτηηηηηηηηηη!

αναστασακι μου καληνυχτα, σε κουρασαν σημεραα βρε ζουρληηη? καλα νανακιαα :D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα και εγώ έτσι λέω Μαράκι μου πως αν δεν κοιμηθεί αμέσως μετά το μαμ θα κοιμηθώ εγώ πρώτη με το ζόρι κρατιέμαι.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παντως κ οι δικες μας οι συρταριερες μυριζαν παααααααααααααρα πολυ!!

πολυ εντονη μυρωδια!!!

αφου καθε μερα τις καθαριζα μπας και ξεμυρισουν αλλα τιποταα

αχ λετε να γενναει το μαρακι?????? :D:D:D

αποστολια υπομονη κοριτσι μου σε λιγο καιρο κ εμεις θα εχουμε τα δικα σου!! :mrgreen::mrgreen:

εγω ατον ανασταση τα ειχα πλυνει ΟΛΑ, σιχαινομαι υπερβολικα να βαλω το μωρο πανω σε κατι που ουτε ξερω σε τι συνθηκες φτιαχτηκε πακεταριστηκε κλπ

κ τωρα παλι θα τα πλυνω εννοειται! αλλα ειμαι κ λιγο ψυχωτικια με αυτα

χαχαχαααχα α ρε μαρακι! αχ ποσες φορες θυμαμαι ειχα κοιμηθει πολυυυυυ πριν τον ανασταση!!

σωτηριος ο ξαπλωτος θηλασμος κοριτσια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κουκλιτσες μου, καλες μου φιλεναδιτσες!!!!!πως ειστε?????

εγω τωρα καθομαι κ παλι δεν εχω τελειωσει εντελως!! τωρα τελειωνω , βαζω κ τα τελευταια πραγματα στη βαλιτσα μου κ ειμαι ετοιμη!!! ξεπατωθηκα σημερα ειναι η αληθεια!!!!

τελικα αυριο θα μπω μεσα πολυ πρωι στις 7 κ κατα τις 8 με 8:30 θα γεννησω!!!!

νιωθω πολυ περιεργα!!συνεχεια κλαιω , χωρις λογο με παιρνουν τα κλαματα κ δεν μπορω να σταματησω.δεν ξερω γιατι, ενω τις αλλες δυο φορες δεν το ειχα αυτο.μου βγαινει απο μονο του,.κ τωρα που σας γραφω ...!

θελω πραγματικα να σας ευχαριστησω μεσα απο την καρδια μου κοριτσακια μου που εισασταν διπλα μου σε ολο αυτο το ομορφο ταξιδι των 9 μεηνων της εγκυμοσυνης μου ,οπου αυριο τελειωνει για μενα , με αποτελεσμα (να πανε ολα καλα) το μωρακι μου στην αγκαλιτσα μου!!! που μοιραστηκαμε τα παντα μαζι , κ που ειμασταν κοντα!!!!ευχομαι σε ολες σας με το καλο νακρατησετε τα μωρακια σας στην αγκαλιτσα σας γερα κ τα κοριτσακια που εχετε γεννησει να χαιρεστε κ να καμαρωνετε τους θησαυρους σας!!!!!

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!!!

αναστασακι μου πολυ γελασα κοριτσι μου με το σπαγκατο!!!! :lol::lol::lol:

ευη μου ναι κοπελα μου θα χαρω πολυ να βρεθουμε καλη μου!!!!θα τηλεφωνηθουμε κ θα τα κανονισουμε βρε φιλεναδα!!!!

μαρακι μου γλυκο τι εγινε γεννησες κοριτσακι μου η οχι??νομιζω πως μαλλον οχι!για να δουμε... :roll: !ολα να ειναι κ να πανε καλα ευχομαι κουκλιτσα μου!!!

αχ ειμαι τοσο συγκινημενη......!!!!!

συγχωρεστε με δεν μπορω να γραψω κατι αλλο!!!!

σας φιλω γλυκα!!!!

θα τα πουμε οταν επιστρεψω στο σπιτακι κ παλι!!!

καλο βραδυ φιλεναδες μου καλες!!!!!!

θα σας σκεφτομαι!!! :D:YMHUG: :YMHUG: :YMHUG: :YMHUG: :YMHUG: :YMHUG: :x :X :x:-* :-* :-*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μωρε ηλιαννα μου, με εκανες να κλαψω..εγω οταν γεννησα δεν μπορουσα να βγαλω ουτε ενα δακρυ, μεΤα απο τρεις μεΡεΣ πλανταξα στο κλαμα..αντε βρε φιλεναδα, ευχομαι μεσα απο την καρδια μου, ολα να πανε καλα αυριο και ο θεος να σου στειλει ενα υγιεστατο και καλοτυχο μωρακι..

Κοριτσακια μου, τι κανετε?ειναι 3:20, μολις θηλασα, ο μικρος κοιμηθηκε και περιμενω κανα τεΤαρτακι να δω αντιδρασεις πριν ξεραθω κι εγω για νανι..κανΕι πως κοιμαται το μικρο ταρζανακι αλλα κουναει χερια ποδια του στυλ καρατε κιντ..

Το απογευμα πηγαμε στα mothercare (ωραια λεχωνα ειμαι εγω,καθε μερα εξω) , πηραμε το θηλαστρο, ενα απλο της μεντελα αλλα δεν πολυκαταλαβα πως το χρησιμοποιουμε, η εξυπηρετηση ηταν απαισια αλλα σηκωσαμε και το μισο μαγαζι με τον αντρα μου(η αναγκη βλεπετε), καθρεφτακια για το αυτοκινητο για να βλεπουμε το μωρο πισω, αντηλιακα , κι ενα σωρο βλακειουλες που δεν φανταστηκαμε οτι θα θελαμε..ειδαμε κι ενα ωραιο παρκοκρεβατο δυο στασεων που ειναι και για νεογεννητα, ελεγα να παρω πιο μετα αλλα θα το παρω αυτες τις μερες γιατι καπου πρεπει να βαλω το μωρο οταν το κατεβασω κατω..

Το μαρακι 12, υποψιαζομαι οτι γενναει, αν δεν γεννησε ηδη..

Αναστασακι, αρμενικη ο τυπος ,ε?και δεν τους εστρωνες στο σαλονι και συνεχιζουν αυριο την κρασοκατανυξη..

Νια μου, τι κοιλουμπιτσα ειναι αυτη καλε?φτου φτου..

Ευη μου, τι κανουν τα μικρακια σου?

Λενακι, φιλεναδα μου, τι κανεις καλη μου?προσπαθω να προσαρμοστω η καημενη..να δω τι θα κανω μκολις φυγει η μαμα μου..φευγει το σαββατο γμτ αλλα με βοηθησε αρκετα..τρεις δβομαδες τωρα ειναι σε ολα στο πλευρο μου..κι αν δεν ηταν η μαμα μου δεν θα τα ειχα καταφερει με τον θηλασμο..με στηρηξε παρα πολυ ..

Μυριαμακι, κι εμενα η συρταριερα μυριζε καπως σαν ξυλο, σαν καινουργιο, αυτην την χαρακτηριστικη μυρωδια τεσπα..συνηθως μου αρεςei αλλα στην εγκυμοσυνη δεν το πολυαντεχα..ντετολ και καλος αερισμος..βλεπω κοντευεις φιλεναδα ..αντε με το καλο ο μικρος σου..

Μαρακι σαραντοπουλου κι νανσυ, να σας ευχηθω κι εγω για το συμπεθεριο να πανε ολα καλα..βαλατε σε προγραμμα τα μικρα σας η οχι ακομα..εμενα μου φαινεται αδιανοητο να μπει σε προγραμμα ο δικος μου..γενικα οτι θελει κανει(ας παρει και κατι απο μενα)..

Δεν θυμαμαι τι αλλο ηραψατε ..θα τα πουμε αυριο αγαπουλες μου..παω να ξεραθω αν και ψιλοσκουζει το ζουζουνακι μου..

Πωπω..τον κοιταζω που κοιμαται και ακομα προσπαθω να το συνειδητοποιησω..μεγαλωνει μερα με την μερα κι αλλαζει πολυ σε σχεση με την πρωτη φορα που τον αντικρυσα..

Αντε φιλεναδες μου, ευχομαι ολες γρηγορα να κρατατε τα μωρακια σας στην αγκαλιτσα και να ειναι γερα και τυχερα..

Φιλακια πολλα πολλα..και τι να πω?καλημερα, καλησπερα, καληνυχτα..ολα μαζι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδιαααααααα!!!!!!!

Αχ έχω σηκωθεί από τις 4.30 και πίνω καφεδάκι ~o) με τον μπεμπούλη μου!!!!!Τέλεια παρέα!

Χτες πήγαμε γιατρούλη, εξετάσαμε τράχηλο, ήταν πιο μαλακός, ο μπέμπης δεν έχει κατέβει εντελώς.

Δεν μπορούσαμε να το μετρήσουμε κουνιόταν συνεχώς, είναι πάνω κάτω 3.500 γρ.

Γεννάω Παρασκευή. Πέφτουν οι τίτλοι τέλους!!!!!!!

Χτες άργησα να έρθω….και έκανα ένα μπανάκι μπας και κοιμηθώ νωρίς….με πήρε ο ύπνος!!!!αλλά………στην πορεία χάλασε…!!!!!!! :roll:

Άννα Μαρία με γεια τις κουρτίνες!!!!!!

Εγώ είχα κάνει επέμβαση λόγω τρίχας πριν χρόνια….

Μετά άρχισα αποτρίχωση αλλά τωρα την έχω σταματήσει…το ξυράφι πάντως είναι χάλιααααααααααα!!!!!!!!

Νία πως είναι ο άντρας σου;;;;; καλύτερα φαντάζομαι!!!!!!

Άντε αύριο θα δεις τα μωρά σου!!!!!!

Φοβερή η φωτογραφία σου με τα φοβεράααααα μωρά σου! ;)

Μαράκι τι κάνουν τα μπεμπέ σου όλα;;;;

Ο μικρούλης σου;;; Καλόβολος μου ακούγεται!!!

Μυριαμ μου πώς τα πας με τα πονάκια σου;;;

Με κολλήσατε και πήρα και εγώ ντετόλ να δοκιμάσω….μου έφερε ο άντρας μου με το πράσινο μήλο!

Αναστασία μου αργήσανε να φύγουν οι επισκέπτες σου;;;

Τι κάνει το γλυκό σου φραουλόπαιδο;;;;;

Αναστασάκι μου παρόλες τις απειλές ότι θα με σουβλίσεις ……είπα να εμφανιστώ!!!!

Νάνσυ μου τι κάνει η κούκλα σου;;;;;;

Λενάκι μου τι κάνεις;;;

Ο Αναστασάκος σου καλά;;;

Αγγελικούλα μου!!!

Τι κάνει ο κούκλος σου;;;

Καλά έκανες και πήρες παρκοκρέβατο, θα δεις στο κάτω όροφο είναι πολύ χρήσιμο, θα σου λύσει τα χέρια. Εχω και εγώ.

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερεεεεεεεεεεεεες,

τελικα το μαρακι μας δεν γεννησεεε :D:D αντε το πηραμε αποφαση πριν την παρασκευη δεν θα πας ;)

αγγελικουλα χαρα στο κουραγιο σου που ανοιξες και υπολογιστη το βραδυ :lol: εγω συνηθως κουτουλαω οταν σηκωνομαι να τον θηλασω το βραδυυ!!

ηλιαννακι μου τωρα λογικα εισαι στο μαιευτηριο και ευχομαι ο,τι καλυτεροο, με το καλο να παρεις τον χρηστακο σου αγκαλιαα :D να ειναι ενα γερο και δυνατο παιδακι :D:D

φιλια σε οοοοοοολα τα κοριτσιααααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσαρες μου!

ρε μαρακι τελικα θα πας με προκληση αν δεν αποφασισει ο μπεμπης ε?

δεν πειραζει κοπελα μου!

καλα να ναι ο μπεμπης και αν δεν αποφασισει θα βγει με το ζορι!χεχε!

αναστασακο αρμενικη βιζιτα εκαναν αυτοι?ευτυχως που αποφασισαν να φυγουν!

ηλιαννακι ο χρηστακος πρεπει να ναι στην αγκαλιτσα σου!ολα καλα να πηγαν ευχομαι κοπελα μου!

αγγελικουλα μου σε ξενυχτα ο μπεμπης ε?χαλαλι καλε. . . !πηρε και το βαρος του!μια χαρα. . . !

μυριαμακι μου εγω τη συρταριερα θα την εχω αρχες νοεμβριου γιατι αρχες δεκεμβριου θα παω με καισαρικη!θα αρχισω πλυσιματα ομως γιατι θα αρχισω δειλα δειλα να φτιαχνω τη βαλίτσα και τα πραγματα που χρειαζομαι για την κλινικη και αυτα που χρειαζομαι για μενα!

εχω ακομα να αγορασω πραγματα και το αμελω!στηθοδεσμους εγκυμοσυνης,νυχτικα δεν πηρα τιποτα, σιαμπου, αφρολουτρα, ενα σωρο πραγματακια!

οι υπολοιπες κοπελιτσες τι μου κανετε?

εγω γιατρο εχω την αλλη Τριτη και ανυπομονω να δω την μπεμπα με την βοηθεια Του Θεού και Της Παναγίας.μας εχει λειψει!

αντε αρχισαν τα γεννητουρια να παιρνει μια μια σειρα!

καλη συνεχεια σε ολες μας!

Ο ΘΕΟΣ ΚΑΙ Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΜΑΖΙ ΜΑΣ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα φιλεναδες τι κανετε???????????καλημερα μαρακι μου μια χαρα ο μπεμπακοσ μασ ε ????παχουλισ παχουλισ χιχιχιχιχι........

ηλιανακι μου γλυκο ευχομε μεσα απο την καρδια μου ενα μωρακι υγειεστατο πανω απο ολα κοριτσακι μου................. μασ εκανεσ να κλαψουμε πρωι πρωι φιλακια πολλα και σε περιμενουμε και παλι να μασ πεισ την ομορφη ιστορια της γεννασ σου......... :YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::YMHUG::x:x:x:x:x:x:-*:-*:-*:-*:-*:-*

αγγελικουλα μου βρυκολακιαζεισ ε????????????? αχ σε λιγο καιρο θα τα εχω και εγω αυτα πωπωπωπωπω......τι να κανουμε καλα να ειναι και ολα θα γινουν.......φιλακια πολλα κοριτσακι μου.......

κοριτσια το dettol που λεω εγω ειναι αυτο.........

post-11291-13873937882207_thumb.jpg

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μου αρεσει πολυ η μυρωδια του χιχιχιχι γενικα μου αρεσουν οι περιεργεσ μυρουδιεσ βενζινη οινοπνευμα πετρ λαδομπογια χαχαχαχχα............ το ντετολ καθε μερα βαζω το πρωι σε ενα λεκανακι με νερο ενα καπακι .και ολη την μερα κανω παγκουσ κουζινασ τραπεζι τα παντα...........και των μςρων τα παντα τα κανω με αυτο τα κρεβατια την αλλιαξιερα την συρταριερα ολα...........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

girl μου τελικά ναι θα πάω με πρόκληση!!!!!!

Τι να κάνουμε;;; Αρκεί να είναι καλά, ο τρόπος δε με νιάζει να σου πω την αλήθεια....προτιμώ φυσιολογικό..αλλά ότι και να γίνει εμένα με ενδιαφέρει - όπως όλες μας- το μπεμπάκι μου να είναι γερό...και αυτό παρακαλώ!!!!!!

Την άλλη Τρίτη θα δεις την μπεμπουλα σου, άντε με το καλό!!!!

Εγώ τα είχα ετοιμασει από νωρίς και απλά δεν έχω άγχος για τίποτα...νομίζω ότι βοηθάει αυτό!!!!

Νικουλίνι μου αρέσει που έβαλες και φωτό, εγώ ειπα στον αντρούλη μου μωρέ και μου έφερε από το σουπερ μάρκετ...θα πάρω και από το φαρμακείο αυτό που λες...γιατί και εγώ λατρεύω τις ίδιες μυρωδιές με σένα!!!!!!

Οι χορευταράδες σου καλά;;;;;

Ο μπεμπούλης μου μια χαρά είναι μωρέ στα κιλάκια του αφού το πήρε όλο το μήνα!!!!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!!

Μαρακι πιστεψε με ευχαριστιεμαι την παρεα σου αλλα πρεπει να γινεις μανα, πρεπει να γεννησεις δεν μπορεις να το κουβαλας μια ζωη!!! :P Αντε με το καλο κοριτσι μου την Παρασκευη και ελπιζω να μας κανεις εκπληξη μεχρι τοτε και να βγει ο παιδαρος !!

Νια εγω πηρα το detol που ειναι σπρευ, λαθος λες? :?

Τι τρωμε παλι σημερα......ουφ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και εγώ για αυτό μένω φραουλίτσα μου γιατί ευχαριστιέμαι την παρέα σου!!!!

Και ο μπεμπούλης μου την παρέα της φραουλίτσας σου!!!!!!!!!!! Τον έχει γλυκάνει!!!!! ;)

Και εγώ το σπρέυ πήρα!!!!!!! Καλό είναι πάντως!!!!!!!

Όσο για το φαγητό...την ίδια απορία έχω.....!!!!!!Έχω κάνει μακαρονάδα με κρεας για τον αντρούλη μου ...αλλά για μένα δε θέλω τίποτα σήμερα!!!!!! :evil: εφαγα γιαουρτάκι μόλις τωρα γιατί από τις 4.30 στο πόδι πεινασα!!!!!!! :roll:

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ!!!!!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΕΤΕ?ΕΓΩ ΚΑΛΑ ΣΠΙΤΑΚΙ ΠΟΛΥ ΚΡΥΟ Κ ΣΗΜΕΡΑ Κ ΚΑΝΩ ΡΕΒΥΘΙΑ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ ΕΧΩ ΓΙΑΤΡΟΥΛΗ,ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΓΩΝΙΑ ΠΑΛΙ ΑΛΛΟ ΠΡΑΓΜΑ.

ΗΛΙΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΛΟΓΙΚΑ ΕΧΕΙΣ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΧΡΗΣΤΑΚΗΣ ΓΕΡΟΣ Κ ΚΑΛΟΤΥΧΟΣ!!!!!!!!

ΜΑΡΙΑ 12 ΑΚΟΜΑ ΕΔΩ Ε?Κ ΓΩ ΝΟΜΙΖΑ ΧΘΕΣ ΟΤΙ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΜΠΗΚΕΣ ΓΕΝΝΗΣΕΣ.

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ ΝΑΙ ΞΕΚΙΝΑ ΠΛΥΣΙΜΑΤΑ ΚΛΠ.ΝΑ ΜΙΝ ΤΑ ΚΑΝΕΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΑΝΧΩΘΕΙΣ ΣΑΝ ΕΜΕΝΑ Κ ΕΙΝΑΙ ΚΡΙΜΑ.Κ ΜΟΛΙΣ ΕΡΘΕΙ Η ΣΥΡΤΑΡΙΕΡΑ ΣΟΥ ΝΤΕΤΟΛ ΜΕ ΝΕΡΟ Κ ΚΑΛΟ ΑΕΡΙΣΜΑ.

ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ ΜΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΠΟΥ ΜΥΡΙΖΕΙ ΞΥΛΟ ΓΙΑΤΙ ΒΟΦΑΜΑΙ ΟΤΙ Κ ΤΟΥ ΜΠΕΜΠΗ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΘΑ ΜΥΡΙΖΟΥΝ ΞΥΛΟ,ΜΙΝ ΜΟΥ ΠΑΘΕΙ ΚΑΜΙΑ ΑΛΕΡΓΙΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΑΠΟ ΤΙΝ ΜΥΡΩΔΙΑ ΦΟΒΑΜΑΙ.

ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΟΥ ΠΗΡΕΣ ΘΗΛΑΣΤΡΟ Ε?Κ ΓΩ ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΣΕ ΤΙ ΤΙΜΕΣ ΕΙΝΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΙΔΕΑ.

ΓΚΕΡΛ ΜΟΥ ΤΙΝ ΑΛΛΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΘΑ ΔΕΙΣ ΤΙΝ ΜΠΕΜΠΑ ΣΟΥ Ε?ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!!ΤΑ ΨΩΝΙΑ ΞΕΚΙΝΑΤΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΜΙΝ ΤΑ ΑΦΗΝΕΙΣ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΤΙΓΜΗ.

ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΑ ΦΙΛΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μιριαμ ερθει δεν ερθει εγω ξεκιναω πλυσιματα το σ/κ και θα τα βαλω μεσα σε ναυλον με φερμουρ!Δεν μπορω να τους περιμενω αμαν!!!

Μαρακι μου η δικια μου εινια ναζιαρα και φαινεται του γυαλισε του δικου σου!!Καλε εμας κανενας δεν μας θελει για νυφηηηηη?!!! :((

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μύριαμ το μεσημεράκι πας!!!!!

Μην αγχώνεσαι όλα καλά θα πάνε!!!!!

Θα περιμένω τα νέα σας!!!

Δε μπήκα χτες γιατί μου ήρθε ύπνος!!!!!!! Λέω ας κοιμηθώ....και από τις 4.30 κόβω βόλτες!!!!!!

Τώρα θα πάω μαγαζιά βόλτα με την αδερφή μου και τα ανήψια μου, για καφέ...και μετά με αγωνία θα δω τι έγραψες!!!!!!!!!

Αφού σας θέλουμε καλέεεεεεεεε!!!!!!!! Αυτό δε λέμε... μας αρεσουν οι φράουλες!!!!!!!!!!!! ;););)

Το Ηλιαννάκι μας σίγουρα τωρα θα κρατά το μωράκι της!!!!!!

Τους στέλνω τα φιλιάααααααααα μου!!!!!!!!!!

2011.pngMake a pregnancy ticker

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αμα μας θελετε καλε να μας παρετε! :lol::lol: Δεν ειναι ταγμενος αλλου?

Μιριαμ ολα καλα θα πανε κοριτσι μου το μεσημερι,περιμενουμε νεακια!!

Η Ηλιανα μας σιγουρα θα γεννησε.Να ζησει το μωρακι γερο και καλοτυχο και η φιλεναδιτσα μας να ειναι καλα και ευτυχισμενη!

Κι εγω ρεβυθακια εβαλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...